Správne tipy 10. kola
Prievidza - Topoľčany 2:0 1
Hurbanovo - ČFK Nitra 6:0 1
Imeľ - Galanta 1:1 X
Jurová - Tešedíkovo 0:0 X
Lehota - Vlčany 2:1 1
Kolíňany - D. Krškany 3:0 1
N. Hrnčiarovce - Vinodol 3:5 2
Hosťovce - Machulince 2:1 1
Lukáčovce - Čakajovce 2:2 X
Sereď B - Šintava 1:6 2
Poradie po 10. kole
65 - Martina Dicsérová, Močenok
63 - Nataša Mrlláková, Šaľa
60 - Peter Hipp, Šaľa
59 - Martina Hanusová, Nitra
58 - Jozef Baláž, Šaľa, Marián Grman, Nitra
57 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Pavol Kozma, D. Krškany
56 - Daniel Tasáry, Iveta Dubeňová, Ľubomír Bartakovič, Janka Vargová, Nitra, Mikuláš Pintér, Branč, Andrej Fábry, Čab, Ján Školník, Zl. Moravce, Marián Čurgali, Alekšince, Martin Faragó, Matúškovo
55 - Vlado (Body) Viola, Roman Sýkora, Iveta Rosinská, Nitra, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Emil Čapkovič, D. Krškany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ján Árgyusi, Neded, Zoltán Kozics, N. Život
54 - Marián Červenka, Igor Dubeň, Peter Mateička ml., Marián Varga, Nitra, Jozef Karásek, Tibor Lenčéš, Hájske, Imrich Gregor, Jelenec, Stanislav Husár ml., Vráble, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Roman Margetin, Rišňovce, Ladislav Lörincz, Branč, Marcel Pánis, D. Krškany
53 - Ján Barát, Boris Grežo, Miloš Sýkora, Dávid Čerňák, František Trnka, Miloš Konopásek, Katarína Spišáková, Ľubomír Maczvalda, Vladimír Kuchta, Štefan Pénzeš, Jaroslav Ollík, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Olejka, Ivanka, Jozef Brieška, T. Nemce, Ján Hegyi, Jelka, Eleonóra Udvarosová, Juraj Volčko, Šaľa, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Stanislav Packa, Močenok, Július Vankó, Tešedíkovo, AC Novan, N. Ves, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ladislav Čekey, Pohranice, Štefan Kúsek, Hostie
52 - Mário Šándor, Jozef Pacher, Július Petrík, Vlasta Spišáková, Nitra, Gašpar Gál, Jozef Gál, Žirany, Jozef Bernáth, Ivan Bakyta, Jarok, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ladislav Odráška, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Attila Kürti, Vlčany, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Attila Szolnoki, Dyčka, Ivan Ďurický, Branč, Dušan Béder, V. Lapáš, Renata Ivančíková, Koniarovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Norbert Együd, Pohranice, Marta Bališová, Čeľadice, Martin Jurík, Čakajovce, Martin Bennár, Hájske, Marián Svorad, Hrušovany, Jozef Ižóf, Šaľa, Marián Mateička, Behynce, Stanislav Pacher, Sľažany, Anton Molnár, P. Kesov, Csaba Sándor, Kolíňany, Ján Hotový, N. Sady, Tomáš Karácsony, Váhovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Mária Maďarová ml., Vráble
51 - Milan Benko, Martin Lörincz, Richard Konopásek, Juraj Vencel, Marcela Hallová, Štefan Matesko, Ladislav Pintér, Nitra, Margita Horňáková, Jozef Rehuš, Rišňovce, Viliam Félis, Jozef Andel, Vráble, Viktor Balko, Lužianky, Emil Dubec, Žikava, Ján Kozla, Juraj Bárek, Žirany, Matej Fábry, V. Cetín, Štefan Pupák, Hurbanovo, Monika Dobiašová, Čeľadice, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ján Slíž, Beladice, Štefan Deák, Sľažany, Pavel Mihálik, Emília Períčková, Šaľa, Eva Čepčeková, Žitavany, Martin Račko, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Vincent Káčer, Zl. Moravce
50 - Ľubomír Kincel, Juraj Náhlovský, Ľubka Tasáryová, Július Kolník, Ľudovít Konečný, Patrik Palka, Imrich Hrdlica, Peter Bíro, Ladislav Csuthy, Marek Korytko, Ľubomír Ballay, Richard Magušín, František Filo, Oľga Tomeková, Silvia (Slivka) Baňárová, Nitra, Ladislav Nagy, Eva Gregorová, Michal Čery, Jelenec, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Bajla, N. Ves, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Jaroslav Baťo, Štefan Mravík, Žitavany, Alexander Kusý, Trnovec, Michal Rác, Mojmírovce, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Henrich Richter, Bratislava, Helena Gálová, Žirany, Jozef Štefák, Rišňovce, Milan Greguš, Zbehy, Monika Gálová, Klasov, Oľga Mladá, T. Mlyňany, Marián Božík, Hosťovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ladislav Páleník, Topoľčany
49 - Richard Lidik, Anton Černý, Jozef Nosian, Erika Hrachovická, Ivan Balla, Katarína Kolníková, Tomáš Snop, Monika Vargová, František Tomek, Michal Bíro, Ivan Labuda, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Šercel, Váhovce, Soňa Valentová, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Margita Kališová, Jozef Földvári, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Csaba Štanc, Valent Vaňo, Žirany, Peter Lukáč, Zuzana Mesárošová, Lehota, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Vaško, Anton Zaťko, Terézia Tasáryová, Ivanka, Attila Drozdák, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Miroslav Močol, Alekšince, Gustáv Molnár, P. Kesov, Marián Železník, Trnovec, Miroslava Straňáková, Štefan Straňák, H. Kráľová, Rudolf Lauko, Zbehy, Marián Čapo, Sľažany, Miloš Remenár, Sereď, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Peter Molnár, Neded, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Kóssi, Čifáre, Erik Bugyi, Galanta, Tibor Mócik, Topoľčany, Lukáš Jobko, Č. Kľačany
48 - Lukáš Barát, Jozef Prešinský, Miroslav Šimala, Ernest Szombath, Peter Solčianský, Jozef Lenghart, Michal Korytko, Karol Ryba, Peter Balkó, Edo Tomek, Nitra, Attila Sonlajtner, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Štefan Miko, D. Obdokovce, Zoltán Németh, N. Život, Gabriel Lešš, Judit Lencsésová, H. Kráľová, Miroslav Šabík, Zl. Moravce, Elena Vašková, Jozef Švihorík, Báb, Jaromír Slíž, Alojz Vician, Beladice, Milan Molnár, P. Kesov, Miloš Ďurický, Branč, Ľudovít Desat, Podhorany, Oľga Račková, Štefan Račko, Margita Pánisová, D. Krškany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ladislav Nagy, Vráble, Martin Kolha, Lužianky, Jozef Kukliš, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Peter Trungel, Ivanka
47 - Marcel Lenčéš, Jozef Nemeš st., Pavol Zámečník, Blažej Paukeje, Ján Doboš, František Imre, Ľuboš Kolár, Peter Kováč, Milan Bojda, Vlado Lyžičiar, Juraj Varga, Valéria Viskupová, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Štefan Páleník, Prílepy, Miroslav Kollárovič, Matúškovo, František Kausek, Klasov, Miroslav Ružička, Peter Debnár, Zbehy, František Chrenko, V. Dolina, Peter König, Štefan Guzmický, Pavla Ladungová, Ivanka, Roman Fuska, Čab, Peter Kluka, V. Lapáš, Michal Lovász, Trnovec, Róbert Kordoš, Žitavany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Slavomír Sysel, Močenok
46 - Jaroslav Srňánek, Zoran Heiser, Ľuboš Lacina, Richard Srňánek, Ladislav Nosian, Juraj Demény, Jozef Senneš, Miroslav Mada, Milan Borovský, Milan Gajdošík, Jožo Ťapušík, Mário Depeš, Nitra, Viktor Karásek, Hájske, Jaroslav Zelovič, Ivanka, Martin Zima, Vráble, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Imrich Šoka, Juraj Csirik, Milan Bekéni, Šaľa, Peter Vidovič, Vinohrady, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Marián Hudec, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Dominik Lenghard, Čakajovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Rastislav Borčin, Hostie, Július Galo, D. Krškany, Mário Slezák, Lukáčovce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Miroslav Havetta ml., Lovce, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Bako, Močenok, Martin Hindák, Sereď, Milan Augustín, Topoľčianky
45 - Michal Garay, Igor Drotár, Marián Ištokovics, Pavol Búš, Eduard Szabó, Daniel Gál, Ivana Kamenická, Dodo Havetta, Igor Galovič, František Benc, Nitra, Jozefína Karáseková, Hájske, Jozef Hoppan, Ján Frajtík, Vráble, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Martin Földeši, Sereď, Marián Kováč, Levice, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Rehák, Juraj Žiačko, Martin Rác, Šaľa, Marek Kováč, Čifáre, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Miloš Gál st., Ladislav Szórád ml., Žirany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Alchus, M. Zálužie, Emil Bozáň, Černík, Jozef Török, Pata, František Hlavna, V. Úľany, Peter Bodi, Zbehy, Lívia Čekeyová, Pohranice, Ľubomír Martišovič, Jozef Škvaril, D. Krškany, Mária Ružičková, Branč
44 - Stanislav Varga, Katarína Karcolová, František Bojda, Dana Horváthová, Ľuboš Baranec, Milan Čulák, Ivan Ševčík, Ľubo Pénzeš, Peter Bezák, Lukáč Tomiš, Ľudovít Kováč, Ľubomír Kiesel, Dušan Letko, Jozef Muran, Ivan Leckeš, Nitra, Matúš Vrábel, Bohuš Baják, Lužianky, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Jozef Halák, Janíkovce, Daniel Varga, Pata, Ivan Molnár, Matúškovo, Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Horný, Mirko Benček, Zl. Moravce, Milan Roman, Čab, Jana Gálová, Žirany, Jozef Pilka, V. Lapáš, Filip Dobiaš, Čeľadice, René Scheer, Kolíňany, Miroslav Fúska, Zbehy, Iveta Šimoneková, Dyčka, František Margetin, Rišňovce, Rado Cigáň, N. Ves, Štefan Račko, Ivanka, Rudolf Kozma, Štitáre, Miroslav Szlamka, Váhovce, Rudolf Buday, Ludanice, Róbert Pospiš, Miroslava Grznárová, Šaľa, Juraj Minárik, Obyce, Ján Hašana, Bojná, Ladislav Kiss, N. Život
43 - Jozef Moder, Ľubomír Búchala, Jozef Hudec st., Juraj Tuchyňa, František Hrnčiar st., Michal Vígh, Stanislav Billik, Martin Tesár, Nitra, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Marek Olejka, Ivanka, Pavel Babiak, Miloš Kukučka, Gabriel Danko, Žitavany, Štefan Kováč, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany, Adriana Babišová, Podhorany, Peter Visolajský, Jozef Szabo, Peter Lehocký, Zoltán Varga, Šaľa, Július Braun, Eva Gombášová, Močenok, Roman Ražný, Čeľadice, Andrea Bereczová, Branč, Stanislav Nemček, Janíkovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Milan Hritz, Beladice, Stanislav Drapák, Lúčnica, Peter Borčin, Hostie, Marián Tóth, H. Kráľová, Jozef Borbély st., V. Cetín, Dušan Rusznyák, Michal Čerešňa, D. Krškany, František Kunkel, Peter Kováč, Zl. Moravce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Vladimír Kurila, Galanta, Emanuel Maňúch, Žirany
42 - Pavol Balkó, Marek Varga, Dalibor Lisý, Ján Ehrenhold, Pavel Hrnčár, Klaudia Levčíková, Nitra, Mário Mesároš, Jozef Bédi, Lehota, Anton Berecz, Lenka Reptová, Branč, Stanislav Nosian, Vladimír Gregor, Ľubor Kajaba, Ivanka, Gabriel Galbavý, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, František Krčmár, Nevidzany, Zuzana Matušicová, Pata, Jozef Karlubík, Roman Harčár, Štefan Fabian, Jozef Danada, Jozef Sklenár, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Stanislav Chrenko, Juraj Chrenko, V. Dolina, Emil Hollý, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor, Róbert Slamka, Báb, Andrej Mareček, Čab, Eva Tóthová, Andrej Minárik, Močenok, Marek Ballek, Hlohovec, Jozef Štefek, Čeľadice, Róbert Jánošík, D. Krškany, Paťo Benček, Zl. Moravce, Emília Malá, Miroslav Beňo, Vráble, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Filip Virág, V. Lapáš, Norbert Zsigmond, N. Život, Norbert Adamča, Sereď
41 - Štefan Zabák, František Grom, Ivan Chlebák, Ivan Hrachovický, Monika Rekošová, Jozef Svitač, Pavol Ďurina, Miroslav Fábry, Milan Gráf, Vlado Sásik, Jozef Paulík, Tomáš Stoklas, Vladimír Kompas, Nitra, Štefan Hudec, Štefan Hudec ml., Lužianky, Tomáš Bleho, Slavo Kališ, Andrej Vörös, Šaľa, Juraj Sojka, Vráble, Štefan Török, V. Dolina, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Miriama Zborovanová, Daniela Záhonová, Golianovo, Simona Tóthová, D. Obdokovce, Štefan Fiala, František Ružička, Branč, Marián Chobot, Urmince, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Milan Šillík, Cabaj-Čápor, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Repa, Prílepy, Erik Evetke, Dyčka, Milan Šlosár, Čab
40 - Peter Sonlajtner, Žirany, Ivan Tóth, Čakajovce, Matej Hotový, Michal Lauko, Jozef Viskup, Lucia Ďurčáková, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Simona Szolnokiová, Dyčka, Marián Titka, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Lucia Holečková, Beladice, Tibor Boszorád, Jozef Lörincz, Branč, Miro Senneš, Močenok, Vladimír Tasáry, Ivanka, Pavol Štefek, V. Dolina, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Rudolf Krajinčák, Báb, Natália Kozmová, D. Krškany, Emil Šatan, Vozokany, Stanislav Brat, Golianovo, Ľubomír Sako, Kolíňany
39 - Filip Greguš, Miroslav Svýba, Alena Lacinová, Filip Škobla, Peter Šišák, Vladimír Papp, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Čestmír Chvojka, Lužianky, Tibor Odráška, Peter Bleho, Šaľa, Alexandra Zimová, Vráble, František Trvalec, Rastislavice, Milan Kukučka, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mariana Barátová, Dražovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Karol Čurgali, Mojmírovce, Vladimír Toman, Čifáre, Pavol Čerenka, Pavel Mesko, Jozef Haspra, Topoľčianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Molnár, Ondrej Prístavok, Galanta, Mária Mesárošová, Lehota, Zuzana Chochlíková, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Vladimír Tóth, Pata, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, František Juhász, Hosťová
38 - Karol Košťál, Jaroslav Andrášik, Katarína Slováková, Juraj Krčmár, Vladimír Nemšovský, Zuzana Milošiaková, Nitra, Ladislav Vranka, Čab, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Kristán Mikle, Tešedíkovo, Celestín Berecz, Branč, Štefan Peťovský, Lužianky, Ivan Mrázik, Čeľadice, Branislav Pospiš ml., Šaľa, Erika Šebová, Zl. Moravce, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Jozef Barát, Topoľčany, Ladislav Szöke, Vráble, Július Pavlov, N. Ves, Tibor Karácsony, Váhovce, Viliam Šimonek, Lúčnica, Gabriel Molnár, Galanta
37 - Martin Verták, Róbert Kužila, Zdenko Senneš, Ivan Dominka, Anton Lieskovský, Juraj Slíž ml., Ivan Buchala, Jakub Takáč, Ondrej Civáň, Vladimír Mada, Nitra, Alexandra Gálová, Katarína Szórádová, Žirany, Katarína Sándorová, Kolíňany, Tibor Mikle, Vlčany, Marek Sklenár, Branislav Pospiš, Šaľa, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Mária Bereczová, Branč, Igor Kováč ml., V.-Opatovce
36 - Ján Baláži, Eva Pappová, Vladimír Líška, Miroslav Markusek, Ľudovít Laca, Marek Markovič, Pavel Čvirik, Nitra, Stano Čapkovič, N. Sady, Ľubor Goldbecher, Anton Uher, Šaľa, Erik Fábry, V. Cetín, Vladimír Machata st., Lúčnica, Peter Király, N. Život, Emil Barabáš, Zbehy, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Róbert Berec, V. Lapáš, Marek Šlehobr, P. Kesov, Vladimír Majerčík, Sľažany
35 - Lenka Škoblová, Vladimír Ballai, Nitra, Juraj Bobula, Neverice, Erika Ölvecká, Čab, Juraj Mikuš, Zbehy, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ján Ballek, Hlohovec, Dominika Štefeková, Čeľadice, Jozef Stančík, Komjatice, Milan Dudáš, Prílepy
34 - Stano Musin, Dušan Tuchyňa, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Juraj Palatický, Mojmírovce, Peter Palka, Michal Málnási, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Martin Imrišek, D. Krškany, Mária Bajáková, Lužianky, Iveta Boszorádová, Branč, Marián Varga, V. Dolina
33 - Bohumil Vincúr, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Jozef Cvajniga, Bratislava, Stanislav Babocký, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Viera Chlebáková, Štitáre, Peter Pecho, Beladice, Igor Kováč, Štefan Ivanič, Čeľadice, Jozef Huňady, Lúčnica, Róbert Čížik, V. Úľany, Hubert Magušin, Hostie
32 - Martin Búchala, Radoslav Ollík, Patrik Polonec, Nitra, Peter Záhorský, N. Ves, Imrich Vanyo, Žirany, Róbert Juhász, Golianovo, Patrik Drgoň, D. Krškany, Janka Syslová, Vladimír Mihálik, Močenok, Imrich Valent, Hosťovce
31 - Ján Frenczel, Boris Kašuba, Nitra, Alexander Repta, Ladislav Székelyi, Salo Berecz, Branč, Marián Herceg, Pata, Ladislav Kéry, Volkovce, Mária Vlacušková, V. Dolina, Miroslav Štefčík, Koniarovce, Margita Pavelková, Golianovo, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Marián Nagy, D. Krškany
30 - Jozef Kóša, Pavel König, Jozef Minárik, Marek Kováč, Zuzana Gurinová, Ľuboš Kanás st., Jozef Ďurčák, Lukáš Jeremiáš, Marián Ďuriš, Nitra, Katarína Malá, Vráble, Jozef Baťala ml., Žitavany, Jaroslav Szabo, Váhovce, Patrik Balogh, Selice, Lucia Mikušová, Zbehy
29 - Ján Nagy, Zl. Klasy, Juraj Chovanec, Anna Farkašová, Nitra, Ivan Berec, Lužianky, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor
28 - Františka Ballaiová, Marian Krištofičin, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Zuzana Vašková, Rumanová, Vlado Matušica, Hájske, Peter Vranský, Zbehy, Žaneta Benková, D. Krškany, Jozef Studený, N. Ves
27 - Karol Mészáros, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Ľudovít Billik, Nitra, Jozef Malý ml., Vráble
26 - Jana Bernáthová, Juraj Šipoš, Nitra, Ján Hnilica, Lužianky, Andrej Repta, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Radoslav Straňák, Močenok, Ivan Duchoň, Lehota
25 - Ľudovít Laca ml., Martin Florek, Peter Slovák, Nitra, Emil Minár, Martin n/Ž., Juraj Hudec, Sľažany
24 - Marek Beňo, Nitra, Ľudovít Kovács, V. Mača, Ľuboš Proksa, M. Zálužie
23 - Igor Kotora, František Jasan, Roman Zahradníček, Nitra, Ľuboš Brath, Hosťová, Zoran Kišš, Podhorany, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Pavel Gálik ml., Lovce, Marián Bitara, T. Mlyňany, Attila Vidman, Tešedíkovo, Eva Slováková, Kamanová
22 - Miroslav Blažovič, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Ján Učeň, Šaľa, Žaneta Gogolová, Pohranice, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ľuboš Modzga, Vráble, Tibor Levický, Nitra, Dávid Bežuch, Galanta, Emília Káčerová, Zl. Moravce
21 - Gabriel Borza, Milan Valek, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Ivan Kupec, Čakajovce, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Štefan Pastier, M. Vozokany, René Matyó, Nitra
20 - Eva Mandáková, Dun. Streda, Vladimír Miklošík, Sereď, Milan Mišák, V. Dolina, Roman Svitek, Šaľa, Dušan Koszorú, Jozef Michalička, Nitra
19 - Marek Vrábel, Ivan Eliaš, Anna Takáčová, Nitra, Katka Szökeová, Zoltán Varga, V. Cetín, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Petra Kozmová, D. Štitáre, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jeremiáš Vnuk, Lukáš Vajzer, Vráble, Marek Mano, Bojná
18 - Marián Blaho, Jozef Lauko, Ingrid Slížová ml., Dávid Remjar, Nitra, Janka Gálová, Sylvia Báreková, Žirany, Radoslav Hudec, Lužianky, Jozef Kminiak, Čeľadice
17 - Karol Ďurický, Branč, Peter Náhlik, N. Sady, Veronika Deáková, Sľažany, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Vašš, Rastislavice, Peter Chren, Vráble, Juraj Minár, Zl. Moravce
16 - Ladislav Adame, Pavol Krajčo, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Martin Studený, Sľažany, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Jozef Szombath, Pohranice, Patrik Paulovič, Dražovce, Peter Rábek, Branč
15 - Milan Kollárik, Vlado Rábek, Pavlína Pišnová, Marek Košík, Nitra, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Zoltán Iványi, Šaľa, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Róbert Bene, D. Obdokovce, Pavel Borčin, Hostie, Norbert Farkas, Klasov, Marián Hritz, Prílepy, Štefan Molnár, Vlčany
14 - Štefan Srnka, Ľubica Géringová, Jozef Hudec ml., Helena Vargová, Nitra, František Szolík, Šaľa, Jozef Kováč, Čifáre, Jozef Benček, Zl. Moravce, Alexander Kobza, Čechynce, Juraj Barczi, Tešedíkovo
13 - Peter Varga (Vinkel), Adam Bratský, Gabriel Vencel, Fero Takáč, Lucia Pappová, Nitra, Michal Lenický, Šaľa, Juraj Žilka, M. Chyndice, Eva Holecová, Branč, Jaroslav Čerhák, Trnovec
12 - Tatiana Rakovská, Norbert Bordáš, Oľga Koszorúová, Katarína Korenčíková, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Pavel Zsigmond, N. Život, Jana Sklenárová, Šaľa, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany
11 - Jozef Kučera, Štefan Novák, Štefan Mrllák, Šaľa, Ján Kmeťo, Karol Čanky, Peter Varga, Nitra, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Patrik Hollý, Jarok, Ivan Lenický, H. Kráľová, Miroslav Lešš, Močenok, Ema Benčeková, Zl. Moravce
10 - Ľudovít Breča, Ladislav Pindeš, Nitra, Vladimír Lauko, Ivan Vanko, Zbehy, Richard Bako, Galanta, Marián Hozák, Báb
9 - Jaroslav Viskup, Rumanová, Ľubomír Pintér, Pavol Hačko, Roman Turček, Nitra, Erik Sabo, Ivanka, Štefan Benko, Močenok, Michal Lauko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Filip Šmátrala, Sereď, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Felicita Juhászová, D. Obdokovce
8 - Ľuboš Fuska, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Bohumel, Vinodol, Marek Sabo, Ivanka, Kristián Maťko, Čechynce, Zoltán Bedecs, Galanta, Maroš Herenčiar, Ľubo Lörincz, Dávid Gubó, Branč, Milan Srnka, Čeľadice
7 - Ivan Hanakovič, Zuzana Franeková, Nitra, Milan Jarábek, Jatov, Imrich Drozdák, Babindol, Vilma Peťovská, Lužianky
6 - Erika Molnárová, Štitáre, Martin Svorad, Hrušovany, Maroš Varga, V. Dolina, Miroslav Hamar, Augustín Grman, Henrich Kováč, Nitra, Peter Slávik, Vráble, Dušan Halveland, Kapince, Jozef Školník, Zl. Moravce, Marika Kónyová, Branč, Jozef Veit, Klasov, Jakub Dolež, V. Lapáš
5 - Rado Vágai, Mário Varga, Katarína Hanakovičová, Marián Damek, Miroslav Raček (Mirec), Ľubomír Kleštinec, Ingrid Slížová st., Mária Sýkorová, Nitra, Juraj Bakula, Zl. Moravce, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Vráble, Juraj König, Ivanka, Janka Ostertágová, Cabaj-Čápor, Mário Juhász, D. Obdokovce, Maroš Bača, Sľažany, Ľuboš Kanás ml., Lužianky, Táňa Lacová, Čeľadice, Simona Zábušek, V. Dolina, Mário Brat, Golianovo, Július Oláh, Matúškovo
4 - Lucia Jakubeková, Peter Levčík, Iveta Molnárová, Marián Zachar, Silvia Poliaková, Nitra, Matúš Hrnčiar, Lehota, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dominik Ďuriš, Čeľadice, Jozef Dodok, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Marcel Tóth, H. Kráľová, Pavol Vereš, Lužianky, Veronika Kožáková, Kolíňany, Ladislav Vašek, Branč, Marek Gáth, V. Zálužie, Samuel Ballangó, Ladice, Emil Pacalaj, M. Lehota, František Záhorec, Nevidzany, Martin Tarnai, Neded, Jozef Vaňo, Žirany
3 - Pavol Fronc, Helena Bernáthová, Miloš Gregor, Štefan Gibala st., Roman Wagner, Patrik Moder, Nitra, Ladislav Gogola, Pohranice, Jozef Paukov, František Mášik, Zl. Moravce, Milan Sabo, Ivanka, Vladimír Čaládi (Kmeč), Golianovo, Róbert Koprda, Čeľadice, Kvetka Hájiková, Košice, Juraj Sabo, Rumanová, Tobiáš Šabík, Č. Hrádok, Alžbeta Gálová, Žirany, Jaroslav Belica, Hostie, Jozef Malý st., Vráble
2 - Marek Šantavý, Roman Frťala, Nitra, Roman Cina, Neverice, Lukáš Gubó, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš, Henrich Benedek, Vráble, Ľubor Drgoň, D. Krškany
1 - Ján Bucheň, Zl. Moravce
0 - Eva Szabová, Nitra
Najviac – 9 zápasov – trafil Ján Ehrenhold z Nitry.
Osem zápasov uhádlo 17 tipérov.
Viac v postrehoch v pondelkových Nitrianskych novinách.