Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

70 - Martina Dicsérová, Močenok, 68 - Nataša Mrlláková, Šaľa, 64 - Martina Hanusová, Nitra, Peter Hipp, Šaľa, 63 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Marián Grman, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.

Správne tipy 11. kola
B. Bystrica - FC Nitra 2:0 1
Rimavská Sobota – Šaľa 0:0 X
Led. Rovne - Eldus Močenok 2:0 1
Veľký Cetín - Čierna Voda 5:0 1
Veľké Úľany – Sereď 1:0 1
Cabaj-Čápor – Lehota 1:0 1
Beladice – Janíkovce 6:1 1
Hájske – Jarok 0:5 2
Dolné Krškany – Jelenec 0:1 2
Slepčany - Čierne Kľačany 1:0 1

Poradie po 11. kole:
70 - Martina Dicsérová, Močenok
68 - Nataša Mrlláková, Šaľa
64 - Martina Hanusová, Nitra, Peter Hipp, Šaľa
63 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Marián Grman, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
62 - Vlado (Body) Viola, Iveta Dubeňová, Nitra
61 - Daniel Tasáry, Roman Sýkora, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa
60 - Marián Červenka, František Trnka, Igor Dubeň, Peter Mateička ml., Janka Vargová, Nitra, Jozef Olejka, Ivanka, Stanislav Husár ml., Vráble, Mikuláš Pintér, Ladislav Lörincz, Branč, Ján Školník, Zl. Moravce, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Marián Čurgali, Alekšince, Ladislav Čekey, Pohranice, Pavol Kozma, D. Krškany, Ján Árgyusi, Neded
59 - Andrej Fábry, Čab, Juraj Volčko, Šaľa, Štefan Pénzeš, Marián Varga, Iveta Rosinská, Nitra, Emil Čapkovič, Marcel Pánis, D. Krškany, Martin Faragó, Matúškovo, Zoltán Kozics, N. Život, Mária Maďarová ml., Vráble
58 - Boris Grežo, Dávid Čerňák, Ľubomír Maczvalda, Ľubomír Bartakovič, Jaroslav Ollík, Nitra, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Brieška, T. Nemce, Ľubomír Straňák, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Attila Kürti, Vlčany, Tibor Lenčéš, Hájske, Ivan Ďurický, Branč, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Norbert Együd, Pohranice, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Marta Bališová, Čeľadice, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Roman Margetin, Rišňovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ján Hotový, N. Sady
57 - Ján Barát, Mário Šándor, Vladimír Kuchta, Štefan Matesko, Nitra, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Jozef Gál, Žirany, Andrej Maťo, Jozef Bernáth, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Karásek, Hájske, Margita Horňáková, Rišňovce, Ján Sikoriak, T. Nemce, Viliam Félis, Jozef Andel, Vráble, Ladislav Odráška, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Dušan Béder, V. Lapáš, Eleonóra Udvarosová, Emília Períčková, Šaľa, Štefan Pupák, Hurbanovo, Henrich Richter, Bratislava, Stanislav Packa, Močenok, Július Vankó, Tešedíkovo, AC Novan, N. Ves, Stanislav Pacher, Sľažany, Anton Molnár, P. Kesov
56 - Miloš Sýkora, Miloš Konopásek, Vlasta Spišáková, Marcela Hallová, Silvia (Slivka) Baňárová, Ladislav Pintér, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Ladislav Nagy, Eva Gregorová, Jelenec, Ivan Tabaček, T. Nemce, Emil Dubec, Žikava, Jozef Rehuš, Rišňovce, Renata Ivančíková, Koniarovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Matej Fábry, V. Cetín, Monika Dobiašová, Čeľadice, Jozef Ižóf, Šaľa, Marián Železník, Trnovec, Juraj Barantal, V. Zálužie, Eva Čepčeková, Žitavany, Marián Čapo, Sľažany, Csaba Sándor, Kolíňany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Štefan Kúsek, Hostie
55 - Martin Lörincz, Richard Konopásek, Jozef Pacher, Katarína Spišáková, Patrik Palka, Imrich Hrdlica, Marek Korytko, Juraj Vencel, Ľubomír Ballay, František Filo, Monika Vargová, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Lužianky, Attila Szolnoki, Dyčka, Jaroslav Baťo, Štefan Mravík, Žitavany, Michal Rác, Mojmírovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Michal Čery, Jelenec, Helena Gálová, Žirany, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Marián Svorad, Hrušovany, Jozef Štefák, Rišňovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ján Slíž, Beladice, Štefan Deák, Sľažany, Pavel Mihálik, Šaľa, Milan Greguš, Zbehy, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Ladislav Páleník, Topoľčany
54 - Milan Benko, Ľubomír Kincel, Ľubka Tasáryová, Július Petrík, Ľudovít Konečný, Nitra, Jozef Šercel, Tomáš Karácsony, Váhovce, Soňa Valentová, Oľga Mladá, T. Mlyňany, Gabriel Tóth, Miroslava Straňáková, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Margita Kališová, Šaľa, František Kausek, Klasov, Alexander Kusý, Trnovec, Ján Vaško, Ivanka, Martin Jurík, Čakajovce, Marián Mateička, Behynce, Martin Račko, D. Krškany, Alojz Vician, Beladice, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Virág, Zl. Moravce, Lukáš Jobko, Č. Kľačany
53 - Lukáš Barát, Anton Černý, Juraj Náhlovský, Jozef Nosian, Július Kolník, Ľuboš Kolár, Jozef Lenghart, Peter Bíro, Ladislav Csuthy, Karol Ryba, Richard Magušín, Peter Balkó, Nitra, Mário Mesároš, Zuzana Mesárošová, Lehota, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Miroslav Slovák, Dun. Streda, Peter Bajla, N. Ves, Jozef Földvári, Imrich Šoka, Šaľa, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Martin Bennár, Hájske, Jaromír Slíž, Beladice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Štefan Straňák, Judit Lencsésová, H. Kráľová, Monika Gálová, Klasov, Rudolf Lauko, Zbehy, Margita Pánisová, D. Krškany, Slavomír Sysel, Močenok, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Marián Božík, Hosťovce, Peter Molnár, Neded, Tibor Mócik, Topoľčany, Marián Strečka ml., Topoľčianky
52 - Richard Lidik, Zoran Heiser, Jozef Prešinský, Jozef Nemeš st., Ernest Szombath, Michal Lauko, Erika Hrachovická, Peter Solčianský, Ivan Balla, Katarína Kolníková, Juraj Varga, František Tomek, Valéria Viskupová, Igor Galovič, František Benc, Ivan Labuda, Nitra, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Jaroslav Zelovič, Peter König, Anton Zaťko, Ivanka, Zoltán Németh, N. Život, Miroslav Kollárovič, Matúškovo, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Lukáč, Lehota, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Debnár, Zbehy, Milan Molnár, P. Kesov, Miloš Ďurický, Branč, Michal Lovász, Trnovec, Alžbeta Dobiášová, Valent Vaňo, Žirany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Miroslav Havetta ml., Lovce, Miloš Remenár, Sereď, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ladislav Nagy, Vráble, Martin Kolha, Lužianky, Erik Bugyi, Galanta
51 - Miroslav Šimala, Blažej Paukeje, Ján Doboš, Michal Bíro, Jožo Ťapušík, Nitra, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Miko, D. Obdokovce, Peter Vidovič, Vinohrady, Juraj Csirik, Šaľa, Ján Kozla, Žirany, Miroslav Šabík, Zl. Moravce, Elena Vašková, Jozef Švihorík, Báb, Štefan Guzmický, Ivanka, Peter Kluka, V. Lapáš, Emil Bozáň, Černík, František Hlavna, V. Úľany, Štefan Račko, D. Krškany, Mário Slezák, Lukáčovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Kukliš, Topoľčianky
50 - Attila Sonlajtner, Žirany, Marcel Lenčéš, Michal Garay, Ľuboš Lacina, Igor Drotár, Richard Srňánek, Ladislav Nosian, Pavol Zámečník, Juraj Demény, Jozef Senneš, František Imre, Peter Kováč, Milan Bojda, Miroslav Mada, Oľga Tomeková, Dodo Havetta, Jozef Muran, Nitra, Jozef Halák, Janíkovce, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Visolajský, Milan Bekéni, Šaľa, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Ružička, Zbehy, Marek Kováč, Čifáre, Roman Ražný, Čeľadice, František Chrenko, V. Dolina, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Roman Fuska, Čab, Marta Záhorská, Rišňovce, Jozef Alchus, M. Zálužie, Rastislav Borčin, Hostie, Ľudovít Desat, Podhorany, Lívia Čekeyová, Pohranice, Oľga Račková, Július Galo, D. Krškany, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Mária Ružičková, Branč, Ján Frajtík, Vráble, Štefan Bako, Močenok, Milan Augustín, Topoľčianky, Ján Hašana, Bojná
49 - Jaroslav Srňánek, Stanislav Varga, Marián Ištokovics, Pavol Búš, Dana Horváthová, Milan Čulák, Michal Vígh, Ľudovít Kováč, Tomáš Snop, Milan Borovský, Milan Gajdošík, Nitra, Jozefína Karáseková, Hájske, Anton Berecz, Andrea Bereczová, Branč, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Ivan Molnár, Matúškovo, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Csaba Štanc, Jana Gálová, Miloš Gál st., Ladislav Szórád ml., Žirany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marián Hudec, Bohuš Baják, Lužianky, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Milan Roman, Andrej Mareček, Čab, Dominik Lenghard, Čakajovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Rudolf Kozma, Štitáre, Mirko Benček, Zl. Moravce, Peter Lehocký, Juraj Žiačko, Šaľa, Mária Hegedüšová, V. Lapáš
48 - Viktor Karásek, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Hudec st., Ivan Ševčík, Eduard Szabó, Peter Bezák, Daniel Gál, Michal Korytko, Dušan Letko, Edo Tomek, Mário Depeš, Ivan Leckeš, Nitra, Jozef Bédi, Lehota, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Marek Olejka, Peter Trungel, Ivanka, Marián Kováč, Levice, František Krčmár, Nevidzany, Adriana Babišová, Podhorany, Štefan Fabian, Jozef Danada, Miroslava Grznárová, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Filip Dobiaš, Čeľadice, René Scheer, Kolíňany, Milan Hritz, Beladice, Iveta Šimoneková, Dyčka, Peter Borčin, Hostie, Rado Cigáň, N. Ves, Ľubomír Martišovič, Jozef Škvaril, D. Krškany, Gabriel Danko, Žitavany, Rudolf Buday, Ludanice, Ladislav Kiss, N. Život
47 - Štefan Hudec, Lužianky, Ľubomír Búchala, Štefan Zabák, Katarína Karcolová, Ľubo Pénzeš, Juraj Tuchyňa, Miroslav Fábry, Ľubomír Kiesel, Stanislav Billik, Ivana Kamenická, Vlado Sásik, Nitra, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, Stanislav Nosian, Pavla Ladungová, Štefan Račko, Ivanka, Martin Földeši, Martin Hindák, Norbert Adamča, Sereď, Zoltán Kollár, Jozef Szabo, Róbert Pospiš, Martin Rác, Šaľa, Jozef Horný, Paťo Benček, Zl. Moravce, Emil Hollý, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor, Stanislav Nemček, Janíkovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Peter Bodi, Zbehy, František Margetin, Rišňovce, Andrej Minárik, Močenok, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Róbert Kordoš, Žitavany, Natália Kozmová, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Norbert Zsigmond, N. Život
46 - Marek Varga, Jozef Moder, František Bojda, Dalibor Lisý, Ľuboš Baranec, Ivan Chlebák, František Hrnčiar st., Monika Rekošová, Lukáč Tomiš, Martin Tesár, Klaudia Levčíková, Nitra, Martin Zima, Vráble, Zuzana Matušicová, Pata, Július Braun, Močenok, Juraj Chrenko, V. Dolina, Vladimír Gregor, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Borbély st., V. Cetín, Dušan Rusznyák, Michal Čerešňa, D. Krškany, František Kunkel, Peter Kováč, Zl. Moravce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Jozef Sklenár, Zoltán Varga, Šaľa, Emanuel Maňúch, Žirany
45 - Peter Sonlajtner, Žirany, Pavol Balkó, František Grom, Ján Ehrenhold, Pavol Ďurina, Pavel Hrnčár, Milan Gráf, Jozef Paulík, Tomáš Stoklas, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Jozef Hoppan, Vráble, Štefan Hudec ml., Lužianky, Ľubomír Kollár, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Rehák, Šaľa, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Stanislav Drapák, Viliam Šimonek, Lúčnica, Marek Ballek, Hlohovec, Róbert Jánošík, D. Krškany, Erik Evetke, Dyčka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Milan Šlosár, Čab, František Juhász, Hosťová
44 - Filip Greguš, Alena Lacinová, Ivan Hrachovický, Peter Šišák, Jozef Svitač, Jozef Viskup, Nitra, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, František Trvalec, Rastislavice, Slavo Kališ, Marián Titka, Andrej Vörös, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Stanislav Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Štefan Fiala, František Ružička, Branč, Miro Senneš, Močenok, Jozef Pilka, V. Lapáš, Marián Chobot, Urmince, Vladimír Tasáry, Ivanka, Karol Čurgali, Mojmírovce, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Jozef Štefek, Čeľadice, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Repa, Prílepy, Daniela Záhonová, Golianovo, Pavel Mesko, Jozef Haspra, Topoľčianky, Vladimír Kurila, Galanta, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Miroslav Beňo, Vráble
43 - Ivan Tóth, Čakajovce, Karol Košťál, Jaroslav Andrášik, Lukáš Lyžičiar, Vladimír Papp, Vladimír Nemšovský, Nitra, Pavel Babiak, Miloš Kukučka, Žitavany, Štefan Kováč, Vráble, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Juraj Segíň, Sľažany, Miriama Zborovanová, Golianovo, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Tibor Boszorád, Jozef Lörincz, Branč, Katarína Szórádová, Žirany, Marián Tóth, H. Kráľová, Eva Gombášová, Močenok, Ivan Mrázik, Čeľadice, Erika Šebová, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubomír Sako, Kolíňany
42 - Róbert Kužila, Juraj Krčmár, Ivan Buchala, Zuzana Milošiaková, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Tibor Odráška, Tomáš Bleho, Jozef Karlubík, Ľubor Goldbecher, Roman Harčár, Branislav Pospiš, Šaľa, Štefan Török, V. Dolina, Celestín Berecz, Branč, Alexandra Gálová, Žirany, Mariana Barátová, Dražovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Róbert Slamka, Rudolf Krajinčák, Báb, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Eva Tóthová, Močenok, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Emília Malá, Ladislav Szöke, Vráble, Tibor Mikle, Vlčany, Emil Šatan, Vozokany, Filip Virág, V. Lapáš, Gabriel Molnár, Galanta
41 - Vojtech Mládek, Podhorany, Čestmír Chvojka, Štefan Peťovský, Lužianky, Juraj Sojka, Vráble, Zdenko Senneš, Jakub Takáč, Vladimír Mada, Vladimír Kompas, Nitra, Simona Tóthová, D. Obdokovce, Vladimír Toman, Čifáre, Milan Šillík, Cabaj-Čápor, Emil Barabáš, Zbehy, Branislav Pospiš ml., Šaľa, Mária Bereczová, Branč, Marek Šlehobr, P. Kesov, Igor Kováč ml., V.-Opatovce
40 - Matej Hotový, Eva Pappová, Miroslav Markusek, Ľudovít Laca, Katarína Slováková, Lucia Ďurčáková, Nitra, Peter Bleho, Marek Sklenár, Šaľa, Simona Szolnokiová, Dyčka, Juraj Palatický, Mojmírovce, Lucia Holečková, Beladice, Ján Ballek, Hlohovec, Mária Mesárošová, Lehota, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Stanislav Brat, Golianovo
39 - Martin Verták, Miroslav Svýba, Filip Škobla, Bohumil Vincúr, Ondrej Civáň, Nitra, Alexandra Zimová, Vráble, Milan Kukučka, Žitavany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Molnár, Ondrej Prístavok, Galanta, Dominika Štefeková, Čeľadice, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Vladimír Tóth, Pata, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Stančík, Komjatice
38 - Ladislav Vranka, Čab, Kristán Mikle, Tešedíkovo, Anton Uher, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Erik Fábry, V. Cetín, Dušan Tuchyňa, Pavel Čvirik, Vladimír Ballai, Marián Ďuriš, Nitra, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Július Pavlov, N. Ves, Tibor Karácsony, Váhovce, Iveta Boszorádová, Branč, Milan Dudáš, Prílepy, Róbert Čížik, V. Úľany, Hubert Magušin, Hostie
37 - Imrich Vanyo, Žirany, Viera Chlebáková, Štitáre, Ivan Dominka, Anton Lieskovský, Juraj Slíž ml., Radoslav Ollík, Nitra, Juraj Mikuš, Zbehy, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Vladimír Machata st., Lúčnica, Katarína Sándorová, Kolíňany, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Tibor Berec, V. Lapáš
36 - Ján Baláži, Vladimír Líška, Marek Markovič, Nitra, Stano Čapkovič, N. Sady, Peter Király, N. Život, Jozef Huňady, Lúčnica, Štefan Ivanič, Čeľadice, Marián Nagy, D. Krškany, Róbert Berec, V. Lapáš, Vladimír Mihálik, Močenok, Vladimír Majerčík, Sľažany
35 - Lenka Škoblová, Pavel König, Boris Kašuba, Nitra, Juraj Bobula, Neverice, Ladislav Kéry, Volkovce, Erika Ölvecká, Čab, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Baťala ml., Žitavany, Lucia Mikušová, Zbehy
34 - Jozef Čentéš, Čakajovce, Alexander Repta, Ladislav Székelyi, Branč, Jozef Kóša, Stano Musin, Zuzana Gurinová, Nitra, Peter Palka, Michal Málnási, Šaľa, Martin Imrišek, Patrik Drgoň, D. Krškany, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Mária Bajáková, Lužianky, Marián Varga, V. Dolina
33 - Martin Búchala, Anna Farkašová, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Jozef Cvajniga, Bratislava, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Peter Pecho, Beladice, Igor Kováč, Čeľadice, Mária Vlacušková, V. Dolina
32 - Peter Záhorský, N. Ves, Ján Nagy, Zl. Klasy, Róbert Juhász, Golianovo, Janka Syslová, Močenok, Imrich Valent, Hosťovce, Marian Krištofičin, Patrik Polonec, Nitra, Jaroslav Szabo, Váhovce, Patrik Balogh, Selice
31 - Ľudovít Laca ml., Ján Frenczel, Nitra, Radoslav Straňák, Močenok, Marián Herceg, Pata, Zuzana Vašková, Rumanová, Miroslav Štefčík, Koniarovce, Salo Berecz, Branč, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor
30 - Jozef Minárik, Marek Kováč, Ľuboš Kanás st., Jozef Ďurčák, Lukáš Jeremiáš, Nitra, Katarína Malá, Vráble
29 - Juraj Chovanec, Nitra, Ivan Berec, Lužianky
28 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Andrej Repta, Branč, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Vlado Matušica, Hájske, Peter Vranský, Zbehy, Františka Ballaiová, Nitra, Žaneta Benková, D. Krškany, Jozef Studený, N. Ves, Ľuboš Proksa, M. Zálužie
27 - Ján Hnilica, Lužianky, Karol Mészáros, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Ľudovít Billik, Nitra, Jozef Malý ml., Vráble
26 - Ján Bédi, V. Zálužie, Jana Bernáthová, Juraj Šipoš, Nitra, Ivan Duchoň, Lehota, Dávid Bežuch, Galanta, Emília Káčerová, Zl. Moravce
25 - Martin Florek, Roman Zahradníček, Peter Slovák, Tibor Levický, Dušan Koszorú, Jozef Michalička, Nitra, Emil Minár, Martin n/Ž., Juraj Hudec, Sľažany
24 - Ľudovít Kovács, V. Mača, Marek Beňo, Nitra, Štefan Pastier, M. Vozokany
23 - Marek Vrábel, Igor Kotora, František Jasan, Anna Takáčová, Nitra, Ľuboš Brath, Hosťová, Zoran Kišš, Podhorany, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Pavel Gálik ml., Lovce, Marián Bitara, T. Mlyňany, Attila Vidman, Tešedíkovo, Eva Slováková, Kamanová
22 - Miroslav Blažovič, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Ján Učeň, Šaľa, Žaneta Gogolová, Pohranice, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ľuboš Modzga, Vráble
21 - Gabriel Borza, Milan Valek, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Ivan Kupec, Čakajovce, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Jozef Kminiak, Čeľadice, René Matyó, Nitra, Štefan Molnár, Vlčany
20 - Eva Mandáková, Dun. Streda, Vladimír Miklošík, Sereď, Milan Mišák, V. Dolina, Roman Svitek, Šaľa, Peter Rábek, Branč, Helena Vargová, Nitra
19 - Katka Szökeová, Zoltán Varga, V. Cetín, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Ivan Eliaš, Štefan Srnka, Nitra, Petra Kozmová, D. Štitáre, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jeremiáš Vnuk, Lukáš Vajzer, Vráble, Alexander Kobza, Čechynce, Marek Mano, Bojná, Jaroslav Čerhák, Trnovec
18 - Marián Blaho, Jozef Lauko, Ingrid Slížová ml., Dávid Remjar, Ľubica Géringová, Nitra, Karol Ďurický, Branč, Janka Gálová, Sylvia Báreková, Žirany, Radoslav Hudec, Lužianky
17 - Peter Náhlik, N. Sady, Veronika Deáková, Sľažany, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Vašš, Rastislavice, Peter Chren, Vráble, Juraj Minár, Zl. Moravce
16 - Ladislav Adame, Pavol Krajčo, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Martin Studený, Sľažany, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Jozef Szombath, Pohranice, Patrik Paulovič, Dražovce
15 - Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Zoltán Iványi, Šaľa, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Róbert Bene, D. Obdokovce, Pavel Borčin, Hostie, Milan Kollárik, Vlado Rábek, Pavlína Pišnová, Peter Varga, Marek Košík, Nitra, Norbert Farkas, Klasov, Marián Hritz, Prílepy
14 - František Szolík, Šaľa, Jozef Kováč, Čifáre, Jozef Benček, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ladislav Pindeš, Jozef Hudec ml., Nitra
13 - Peter Varga (Vinkel), Adam Bratský, Gabriel Vencel, Fero Takáč, Lucia Pappová, Nitra, Michal Lenický, Šaľa, Juraj Žilka, M. Chyndice, Eva Holecová, Branč, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Marián Hozák, Báb
12 - Tatiana Rakovská, Norbert Bordáš, Oľga Koszorúová, Katarína Korenčíková, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Pavel Zsigmond, N. Život, Jana Sklenárová, Šaľa, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Vilma Peťovská, Lužianky
11 - Jozef Kučera, Štefan Novák, Štefan Mrllák, Šaľa, Ján Kmeťo, Karol Čanky, Nitra, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Patrik Hollý, Jarok, Ivan Lenický, H. Kráľová, Miroslav Lešš, Močenok
10 - Ľudovít Breča, Mária Sýkorová, Nitra, Vladimír Lauko, Ivan Vanko, Zbehy, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Richard Bako, Galanta
9 - Jaroslav Viskup, Rumanová, Ľubomír Pintér, Pavol Hačko, Roman Turček, Nitra, Erik Sabo, Ivanka, Štefan Benko, Močenok, Michal Lauko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Filip Šmátrala, Sereď, Igor Tárnoky, Zl. Moravce
8 - Ľuboš Fuska, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Bohumel, Vinodol, Marek Sabo, Ivanka, Kristián Maťko, Čechynce, Zoltán Bedecs, Galanta, Maroš Herenčiar, Ľubo Lörincz, Dávid Gubó, Branč, Milan Srnka, Čeľadice
7 - Ivan Hanakovič, Zuzana Franeková, Nitra, Milan Jarábek, Jatov, Imrich Drozdák, Babindol
6 - Erika Molnárová, Štitáre, Martin Svorad, Hrušovany, Maroš Varga, V. Dolina, Miroslav Hamar, Augustín Grman, Henrich Kováč, Nitra, Peter Slávik, Vráble, Dušan Halveland, Kapince, Jozef Školník, Zl. Moravce, Marika Kónyová, Branč, Jozef Veit, Klasov, Jakub Dolež, V. Lapáš
5 - Rado Vágai, Mário Varga, Katarína Hanakovičová, Marián Damek, Miroslav Raček (Mirec), Ľubomír Kleštinec, Ingrid Slížová st., Nitra, Juraj Bakula, Zl. Moravce, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Vráble, Juraj König, Ivanka, Janka Ostertágová, Cabaj-Čápor, Mário Juhász, D. Obdokovce, Maroš Bača, Sľažany, Ľuboš Kanás ml., Lužianky, Táňa Lacová, Čeľadice, Simona Zábušek, V. Dolina, Mário Brat, Golianovo, Július Oláh, Matúškovo, Roman Urban, Hosťovce, Adrián Gyerák, Vozokany
4 - Lucia Jakubeková, Peter Levčík, Iveta Molnárová, Marián Zachar, Silvia Poliaková, Nitra, Matúš Hrnčiar, Lehota, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dominik Ďuriš, Čeľadice, Jozef Dodok, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Marcel Tóth, H. Kráľová, Pavol Vereš, Lužianky, Veronika Kožáková, Kolíňany, Ladislav Vašek, Branč, Marek Gáth, V. Zálužie, Samuel Ballangó, Ladice, Emil Pacalaj, M. Lehota, František Záhorec, Nevidzany, Martin Tarnai, Neded, Jozef Vaňo, Žirany, Monika Štefanovičová, V. Dolina
3 - Pavol Fronc, Helena Bernáthová, Miloš Gregor, Štefan Gibala st., Roman Wagner, Patrik Moder, Miroslav Ölvecký, Nitra, Ladislav Gogola, Pohranice, Jozef Paukov, František Mášik, Zl. Moravce, Milan Sabo, Ivanka, Vladimír Čaládi (Kmeč), Golianovo, Róbert Koprda, Čeľadice, Kvetka Hájiková, Košice, Juraj Sabo, Rumanová, Tobiáš Šabík, Č. Hrádok, Alžbeta Gálová, Žirany, Jaroslav Belica, Hostie, Jozef Malý st., Vráble, Peter Varga, Vlčany
2 - Marek Šantavý, Roman Frťala, Nitra, Roman Cina, Neverice, Lukáš Gubó, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš, Henrich Benedek, Vráble, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Kristián Nagy, Selice
1 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Jozef Gál, V.-Opatovce
0 - Eva Szabová, Nitra, Lenka Tomanová, Čab, Ján Šutka, Chyzerovce Najviac - 8 zápasov - uhádli Ľubomír Moravčík z Cabaja-Čápora a Marián Ďuriš z Nitry. Kto z nich vyhráva a ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  1. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  2. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  3. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  6. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  7. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 31 877
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 23 200
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 19 338
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 960
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 635
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 735
  7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 951
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 836
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 690
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 024
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Nitre vytvoria aj tri drive-in testovacie miesta

Ľudí otestujú aj na Agrokomplexe. Ak sa chcete testovať z auta, môžete prísť napríklad na parkovisko pri futbalovom štadióne.

Testovanie na nový koronavírus v Bánovciach nad Bebravou.

Dostal červenú a Nitra tlieskala. Janíček bol ako thajský boxer

Akú má Tomáš Janíček skúsenosť s Norbertom Bödörom?

Najkrajší zápas jesene. Tak výhru 3:2 s Trnavou (29. júl 2007) označila uznávaná publikácia 101 futbalových sezón, ktorá mapuje dejiny FC Nitra. Z gólu Jana Grubera (vľavo) na 1:0 sa utekal pred sektor Spartaka tešiť i Tomáš Janíček (vpravo).

Víkendové testovanie vo Vrábľoch prebehne na viacerých miestach

Každé bude prednostne určené pre obyvateľov konkrétnych ulíc či mestských častí.

Ilustračná fotografia.

V Galante bude 16 odberných miest, dve z toho formou drive-in

Mesto zostavilo aj zoznam ulíc, ktoré spadajú pod jednotlivé odberné miesta.

Neogotický kaštieľ v Galante.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Banská Bystrica zverejnila zoznam odberných miest ( + Zoznam)

Mesto sa pripravuje na celoplošné testovanie obyvateľov, sú známe odberné miesta. Bude ich 68.

Celoplošné testovanie v Nových Zámkoch a Šuranoch: ZOZNAM odberných miest

Testovať sa bude aj v kine či športovej hale. Fungovať bude aj pojazdné odberné miesto.

Už ste čítali?