Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

75 - Martina Dicsérová, Močenok, 72 - Nataša Mrlláková, Šaľa, 70 - Martina Hanusová, Nitra, 68 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Hipp, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., 67 - Marián Grman, Nitra

Správne tipy 12. kola
FC Nitra - AS Trenčín 3:1 1
Horná Kráľová - Galanta 1:0 1
Kolárovo - Neded 2:2 X
Zbehy - Veľký Cetín 1:1 X
Žitavany - Janíkovce 2:1 1
Hájske - Svätoplukovo 2:0 1
Golianovo - Vinodol 1:3 2
Martin n/Ž - J. Kostoľany 1:1 X
Machulince - Chyzerovce 3:2 1
Tomášikovo - Šintava 2:2 X

Poradie po 12. kole:
75 - Martina Dicsérová, Močenok
72 - Nataša Mrlláková, Šaľa
70 - Martina Hanusová, Nitra
68 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Hipp, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
67 - Marián Grman, Nitra
66 - Daniel Tasáry, Vlado (Body) Viola, Iveta Dubeňová, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa
65 - Roman Sýkora, Peter Mateička ml., Vlado Lyžičiar, Janka Vargová, Nitra, Jozef Olejka, Ivanka, Lucia Lencsésová, H. Kráľová
64 - Boris Grežo, Marián Červenka, František Trnka, Igor Dubeň, Štefan Pénzeš, Nitra, Stanislav Husár ml., Vráble, Tibor Lenčéš, Hájske, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Ladislav Lörincz, Branč, Emil Čapkovič, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Ján Árgyusi, Neded
63 - Vladimír Kuchta, František Filo, Iveta Rosinská, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Eleonóra Udvarosová, Juraj Volčko, Šaľa, Norbert Együd, Pohranice, Mikuláš Pintér, Branč, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Andrej Fábry, Čab, Roman Margetin, Rišňovce, Marián Čurgali, Alekšince, Marcel Pánis, Pavol Kozma, D. Krškany, Ján Hotový, N. Sady, Zoltán Kozics, N. Život, Mária Maďarová ml., Vráble
62 - Dávid Čerňák, Ľubomír Bartakovič, Marián Varga, Jaroslav Ollík, Ladislav Pintér, Nitra, Imrich Gregor, Jelenec, Ivan Bakyta, Jarok, Margita Horňáková, Rišňovce, Jozef Brieška, T. Nemce, Viliam Félis, Jozef Andel, Vráble, Dušan Béder, V. Lapáš, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marta Bališová, Monika Dobiašová, Čeľadice, Henrich Richter, Bratislava, Stanislav Packa, Močenok, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Anton Molnár, P. Kesov, Csaba Sándor, Kolíňany
61 - Ján Barát, Miloš Konopásek, Štefan Matesko, Silvia (Slivka) Baňárová, Nitra, Andrej Maťo, Jozef Bernáth, Jarok, Jozef Karásek, Hájske, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ladislav Odráška, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Attila Kürti, Vlčany, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Rehuš, Rišňovce, Juraj Bárek, Jozef Gál, Žirany, Martin Jurík, Čakajovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Marián Svorad, Hrušovany, Pavel Mihálik, Emília Períčková, Šaľa, Július Vankó, Tešedíkovo, Ján Školník, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Eva Čepčeková, Žitavany, Martin Faragó, Matúškovo, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Štefan Kúsek, Hostie
60 - Mário Šándor, Július Petrík, Vlasta Spišáková, Ľubomír Maczvalda, Jozef Lenghart, Juraj Vencel, Nitra, Gašpar Gál, Žirany, Marián Strečka, Topoľčianky, Ladislav Nagy, Jelenec, Ivan Tabaček, T. Nemce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Emil Dubec, Žikava, Renata Ivančíková, Koniarovce, Matej Fábry, V. Cetín, Martin Bennár, Hájske, Marián Železník, Trnovec, AC Novan, N. Ves, Juraj Barantal, V. Zálužie, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ladislav Páleník, Topoľčany
59 - Martin Lörincz, Miloš Sýkora, Richard Konopásek, Jozef Nosian, Ľudovít Konečný, Patrik Palka, Imrich Hrdlica, Ľuboš Kolár, Marcela Hallová, Richard Magušín, Monika Vargová, Peter Balkó, Nitra, Eva Gregorová, Michal Čery, Jelenec, Ľubomír Mikula, Lehota, Viktor Balko, Lužianky, Jaroslav Baťo, Štefan Mravík, Žitavany, Michal Rác, Mojmírovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ján Slíž, Alojz Vician, Beladice, Štefan Deák, Sľažany, Jozef Ižóf, Šaľa, Štefan Straňák, H. Kráľová, Oľga Mladá, T. Mlyňany, Mariana Chochlíková, D. Krškany
58 - Zoran Heiser, Milan Benko, Ľubomír Kincel, Ľubka Tasáryová, Jozef Pacher, Katarína Spišáková, Peter Bíro, Marek Korytko, Ľubomír Ballay, Nitra, Margita Kališová, Imrich Šoka, Šaľa, František Kausek, Klasov, Miroslav Piovarči, Lužianky, Alexander Kusý, Trnovec, Gabriel Lešš, Miroslava Straňáková, Silvester Lenčéš, Judit Lencsésová, H. Kráľová, Ján Vaško, Ivanka, Helena Gálová, Žirany, Jozef Štefák, Rišňovce, Milan Hritz, Beladice, Marián Mateička, Behynce, Rudolf Lauko, Zbehy, Martin Račko, D. Krškany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Kóssi, Čifáre, Erik Bugyi, Galanta, Jozef Virág, Zl. Moravce, Zuzana Mesárošová, Lehota
57 - Anton Černý, Miroslav Šimala, Juraj Náhlovský, Ernest Szombath, Peter Solčianský, Július Kolník, Ivan Balla, Ladislav Csuthy, Karol Ryba, Valéria Viskupová, Igor Galovič, František Benc, Ivan Labuda, Nitra, Mário Mesároš, Lehota, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Bajla, N. Ves, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Zoltán Németh, N. Život, Jozef Földvári, Šaľa, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Vidovič, Vinohrady, Csaba Štanc, Ján Kozla, Žirany, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Milan Molnár, P. Kesov, Milan Greguš, Zbehy, Monika Gálová, Klasov, Ľudovít Desat, Podhorany, Margita Pánisová, D. Krškany, Slavomír Sysel, Močenok, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Martin Kolha, Lužianky, Tibor Mócik, Topoľčany, Marián Strečka ml., Topoľčianky
56 - Richard Lidik, Jozef Prešinský, Jozef Nemeš st., Michal Lauko, Blažej Paukeje, Erika Hrachovická, Ján Doboš, Katarína Kolníková, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Jaroslav Zelovič, Peter König, Anton Zaťko, Štefan Guzmický, Ivanka, Peter Lukáč, Lehota, Marek Kováč, Čifáre, Elena Vašková, Báb, Peter Zubčák, Hruboňovo, František Chrenko, V. Dolina, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Debnár, Zbehy, Jaromír Slíž, Beladice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Michal Lovász, Trnovec, Štefan Račko, D. Krškany, Mário Slezák, Lukáčovce, Marián Čapo, Sľažany, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Ján Frajtík, Vráble
55 - Lukáš Barát, Marcel Lenčéš, Stanislav Varga, Marián Ištokovics, Juraj Varga, František Tomek, Jožo Ťapušík, Nitra, Jozef Halák, Janíkovce, Štefan Miko, D. Obdokovce, Miroslav Kollárovič, Matúškovo, Vincent Komačka, Topoľčany, Juraj Csirik, Milan Bekéni, Peter Lehocký, Šaľa, Miroslav Šabík, Zl. Moravce, Roman Ražný, Čeľadice, Ľubomír Rakovský, Bohuš Baják, Lužianky, Marta Záhorská, Rišňovce, Jozef Alchus, M. Zálužie, František Hlavna, V. Úľany, Oľga Račková, D. Krškany, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Nagy, Vráble, Štefan Bako, Močenok, Jozef Kukliš, Topoľčianky
54 - Michal Garay, Richard Srňánek, Ladislav Nosian, Pavol Zámečník, Milan Bojda, Ľudovít Kováč, Milan Borovský, Oľga Tomeková, Michal Bíro, Dodo Havetta, Jozef Muran, Nitra, Anton Berecz, Mária Ružičková, Branč, Viktor Karásek, Hájske, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Jozef Horňák, Rišňovce, Ivan Molnár, Matúškovo, Jozef Šercel, Váhovce, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Visolajský, Šaľa, Miroslav Ružička, Zbehy, Jozef Švihorík, Báb, Roman Fuska, Andrej Mareček, Čab, Miloš Gál st., Žirany, Iveta Šimoneková, Dyčka, Rastislav Borčin, Hostie, Emil Bozáň, Černík, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Peter Molnár, Neded, Milan Augustín, Topoľčianky, Ján Hašana, Bojná, Lukáš Jobko, Č. Kľačany
53 - Jaroslav Srňánek, Jozef Moder, Jozef Hudec st., Igor Drotár, Pavol Búš, Dana Horváthová, Milan Čulák, Peter Kováč, Michal Korytko, Miroslav Mada, Dušan Letko, Milan Gajdošík, František Imre, Nitra, Jozefína Karáseková, Hájske, Jozef Bédi, Lehota, Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Szabo, Jozef Sklenár, Šaľa, Július Braun, Močenok, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marián Hudec, Lužianky, Milan Roman, Čab, Jana Gálová, Emanuel Maňúch, Žirany, Dominik Lenghard, Čakajovce, René Scheer, Kolíňany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Rudolf Kozma, Štitáre, Július Galo, Jozef Škvaril, D. Krškany, Mirko Benček, Zl. Moravce, Marián Božík, Hosťovce, Rudolf Buday, Ludanice, Ladislav Kiss, N. Život
52 - Jozef Senneš, Ivan Ševčík, Michal Vígh, Peter Bezák, Ľubomír Kiesel, Edo Tomek, Ivana Kamenická, Mário Depeš, Nitra, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Marek Olejka, Stanislav Nosian, Ľubor Kajaba, Peter Trungel, Ivanka, Karol Jaroš st., H. Kráľová, František Krčmár, Nevidzany, Adriana Babišová, Podhorany, Štefan Fabian, Róbert Pospiš, Šaľa, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Rudolf Macho, Kolíňany, Miloš Ďurický, Branč, Lívia Čekeyová, Pohranice, Paťo Benček, František Kunkel, Zl. Moravce, Gabriel Danko, Žitavany, Martin Hindák, Sereď, Valent Vaňo, Žirany, Michal Čerešňa, D. Krškany
51 - Ľubomír Búchala, Štefan Zabák, Katarína Karcolová, František Bojda, Dalibor Lisý, Juraj Demény, Eduard Szabó, Daniel Gál, Lukáč Tomiš, Miroslav Fábry, Stanislav Billik, Jozef Viskup, Klaudia Levčíková, Ivan Leckeš, Ivan Chlebák, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Martin Földeši, Norbert Adamča, Sereď, Marián Kováč, Levice, Roman Konečný, Trnava, Pavla Ladungová, Štefan Račko, Ivanka, Emil Hollý, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor, Filip Dobiaš, Čeľadice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Jozef Danada, Šaľa, Jozef Borbély st., V. Cetín, Natália Kozmová, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Váhovce
50 - Marek Varga, Ľuboš Lacina, František Grom, Ján Ehrenhold, Martin Tesár, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Zuzana Matušicová, Jozef Török, Pata, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Juraj Chrenko, V. Dolina, Katarína Šimoneková, Stanislav Drapák, Lúčnica, František Margetin, Rišňovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Peter Mihálik, Mojmírovce, Tatiana Sklenárová, Martin Rác, Šaľa, Peter Kováč, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Ľubomír Sako, Kolíňany
49 - Ľuboš Baranec, Juraj Tuchyňa, František Hrnčiar st., Pavel Hrnčár, Tomáš Snop, Vlado Sásik, Jozef Paulík, Tomáš Stoklas, Nitra, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Štefan Hudec ml., Lužianky, Daniel Varga, Pata, Štefan Kováč, Vráble, Andrej Vörös, Juraj Žiačko, Zoltán Varga, Šaľa, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Andrea Bereczová, Štefan Fiala, Branč, Marián Chobot, Urmince, Vladimír Tasáry, Ivanka, Marek Ballek, Hlohovec, Mário Pánis, Róbert Jánošík, D. Krškany, Erik Evetke, Dyčka, Ladislav Szórád ml., Žirany, Pavel Mesko, Topoľčianky, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Milan Šlosár, Čab, Viliam Šimonek, Lúčnica, František Juhász, Hosťová
48 - Filip Greguš, Jaroslav Andrášik, Alena Lacinová, Monika Rekošová, Peter Šišák, Vladimír Papp, Milan Gráf, Vladimír Nemšovský, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Matúš Vrábel, Štefan Peťovský, Lužianky, Silvia Boszorádová, Hosťová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Trvalec, Rastislavice, Marián Titka, Roman Harčár, Miroslava Grznárová, Šaľa, Miriama Zborovanová, Golianovo, Stanislav Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Miro Senneš, Močenok, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Peter Borčin, Hostie, Rado Cigáň, N. Ves, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Haspra, Topoľčianky, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Miroslav Beňo, Vráble
47 - Róbert Kužila, Zdenko Senneš, Ľubo Pénzeš, Pavol Ďurina, Ivan Buchala, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Horný, Erika Šebová, Zl. Moravce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Karol Čurgali, Mojmírovce, Vladimír Toman, Čifáre, Katarína Szórádová, Žirany, Jozef Lörincz, Branč, Peter Bodi, Zbehy, Andrej Minárik, Močenok, Rudolf Krajinčák, Báb, Róbert Kordoš, Žitavany, Vladimír Kurila, Gabriel Molnár, Galanta, Norbert Zsigmond, N. Život
46 - Ivan Hrachovický, Jozef Svitač, Jakub Takáč, Zuzana Milošiaková, Nitra, Martin Zima, Vráble, Juraj Palatický, Mojmírovce, Ľubor Goldbecher, Branislav Pospiš, Šaľa, Vladimír Gregor, Ivanka, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Daniela Záhonová, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Marek Šlehobr, P. Kesov, Filip Virág, V. Lapáš
45 - Peter Sonlajtner, Alexandra Gálová, Žirany, Pavol Balkó, Martin Verták, Juraj Krčmár, Vladimír Mada, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Tibor Odráška, Slavo Kališ, Jozef Rehák, Šaľa, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Mariana Barátová, Dražovce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ján Ballek, Hlohovec, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Emil Šatan, Vozokany, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Stanislav Brat, Golianovo
44 - Eva Pappová, Miroslav Markusek, Ľudovít Laca, Dušan Tuchyňa, Nitra, Štefan Török, V. Dolina, Jozef Pilka, V. Lapáš, Róbert Slamka, Báb, Mária Mesárošová, Lehota, František Ružička, Branč, Tibor Mikle, Vlčany, Vladimír Tóth, Pata, Ladislav Szöke, Vráble, Róbert Čížik, V. Úľany
43 - Karol Košťál, Ivan Dominka, Marián Ďuriš, Nitra, Pavel Babiak, Miloš Kukučka, Žitavany, Juraj Segíň, Sľažany, Tibor Boszorád, Branč, Vladimír Machata st., Lúčnica, Marián Tóth, H. Kráľová, Eva Gombášová, Močenok, Dominika Štefeková, Čeľadice, Marek Sklenár, Šaľa
42 - Zuzana Gurinová, Vladimír Ballai, Nitra, Tomáš Bleho, Jozef Karlubík, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Eva Tóthová, Močenok, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Emília Malá, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Dudáš, Prílepy, Viera Chlebáková, Štitáre, Hubert Magušin, Hostie
41 - Ján Baláži, Pavel König, Ondrej Civáň, Vladimír Kompas, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Čestmír Chvojka, Lužianky, Juraj Sojka, Vráble, Kristán Mikle, Tešedíkovo, Simona Tóthová, D. Obdokovce, Milan Šillík, Cabaj-Čápor, Emil Barabáš, Zbehy, Branislav Pospiš ml., Šaľa, Róbert Berec, V. Lapáš, Mária Bereczová, Branč
40 - Matej Hotový, Katarína Slováková, Lucia Ďurčáková, Nitra, Peter Bleho, Anton Uher, Šaľa, Simona Szolnokiová, Dyčka, Lucia Holečková, Beladice, Erik Fábry, V. Cetín, Marián Nagy, D. Krškany, Tibor Berec, V. Lapáš, Vladimír Mihálik, Močenok, Jozef Baťala ml., Žitavany, Jaroslav Szabo, Váhovce, Lucia Mikušová, Zbehy
39 - Miroslav Svýba, Filip Škobla, Bohumil Vincúr, Radoslav Ollík, Nitra, Alexandra Zimová, Vráble, Milan Kukučka, Žitavany, Juraj Mikuš, Zbehy, Jozef Huňady, Lúčnica, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Molnár, Ondrej Prístavok, Galanta, Štefan Ivanič, Čeľadice, Jozef Stančík, Komjatice
38 - Martin Búchala, Jozef Kóša, Boris Kašuba, Pavel Čvirik, Nitra, Ladislav Vranka, Čab, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Mária Vlacušková, V. Dolina, Ladislav Székelyi, Iveta Boszorádová, Branč, Margita Pavelková, Golianovo, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Július Pavlov, N. Ves, Tibor Karácsony, Váhovce
37 - Anton Lieskovský, Juraj Slíž ml., Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Alexander Repta, Branč, Imrich Vanyo, Žirany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Katarína Sándorová, Kolíňany, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany
36 - Vladimír Líška, Marek Markovič, Marian Krištofičin, Nitra, Radoslav Straňák, Močenok, Stano Čapkovič, N. Sady, Peter Király, N. Život, Patrik Drgoň, D. Krškany, Mária Bajáková, Lužianky, Vladimír Majerčík, Sľažany
35 - Lenka Škoblová, Nitra, Juraj Bobula, Neverice, Ladislav Kéry, Volkovce, Erika Ölvecká, Čab
34 - Jozef Čentéš, Čakajovce, Zuzana Vašková, Rumanová, Peter Palka, Michal Málnási, Šaľa, Stano Musin, Nitra, Martin Imrišek, D. Krškany, Marián Varga, V. Dolina, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor
33 - Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Jozef Cvajniga, Bratislava, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Peter Pecho, Beladice, Igor Kováč, Čeľadice, Anna Farkašová, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Ľuboš Proksa, M. Zálužie
32 - Peter Záhorský, N. Ves, Róbert Juhász, Golianovo, Janka Syslová, Močenok, Imrich Valent, Hosťovce, Patrik Polonec, Nitra
31 - Ján Hnilica, Lužianky, Ľudovít Laca ml., Ján Frenczel, Nitra, Marián Herceg, Pata, Miroslav Štefčík, Koniarovce, Salo Berecz, Branč, Dávid Bežuch, Galanta
30 - Jozef Minárik, Marek Kováč, Ľuboš Kanás st., Jozef Ďurčák, Lukáš Jeremiáš, Nitra, Katarína Malá, Vráble, Emília Káčerová, Zl. Moravce
29 - Andrej Repta, Branč, Juraj Chovanec, Dušan Koszorú, Nitra, Ivan Berec, Lužianky
28 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Vlado Matušica, Hájske, Peter Vranský, Zbehy, Františka Ballaiová, Anna Takáčová, Nitra, Žaneta Benková, D. Krškany, Jozef Studený, N. Ves, Eva Slováková, Kamanová
27 - Karol Mészáros, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Ľudovít Billik, Nitra, Jozef Malý ml., Vráble, Štefan Pastier, M. Vozokany
26 - Ján Bédi, V. Zálužie, Jana Bernáthová, Juraj Šipoš, René Matyó, Nitra, Ivan Duchoň, Lehota
25 - Martin Florek, Roman Zahradníček, Peter Slovák, Tibor Levický, Jozef Michalička, Nitra, Emil Minár, Martin n/Ž., Juraj Hudec, Sľažany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Štefan Molnár, Vlčany
24 - Ľudovít Kovács, V. Mača, Marek Beňo, Štefan Srnka, Nitra, Jozef Kminiak, Čeľadice
23 - Marek Vrábel, Igor Kotora, František Jasan, Nitra, Ľuboš Brath, Hosťová, Zoran Kišš, Podhorany, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Pavel Gálik ml., Lovce, Marián Bitara, T. Mlyňany, Attila Vidman, Tešedíkovo, Alexander Kobza, Čechynce, Peter Rábek, Branč
22 - Miroslav Blažovič, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Ján Učeň, Šaľa, Žaneta Gogolová, Pohranice, Karol Ďurický, Branč, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ľuboš Modzga, Vráble
21 - Gabriel Borza, Milan Valek, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Ivan Kupec, Čakajovce, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce
20 - Eva Mandáková, Dun. Streda, Vladimír Miklošík, Sereď, Milan Mišák, V. Dolina, Roman Svitek, Šaľa, Helena Vargová, Nitra
19 - Katka Szökeová, Zoltán Varga, V. Cetín, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Ivan Eliaš, Nitra, Petra Kozmová, D. Štitáre, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jeremiáš Vnuk, Lukáš Vajzer, Vráble, Marek Mano, Bojná
18 - Marián Blaho, Jozef Lauko, Ingrid Slížová ml., Dávid Remjar, Ladislav Pindeš, Lucia Pappová, Ľubica Géringová, Nitra, Janka Gálová, Sylvia Báreková, Žirany, Radoslav Hudec, Lužianky, Marián Hozák, Báb
17 - Peter Náhlik, N. Sady, Veronika Deáková, Sľažany, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Vašš, Rastislavice, Peter Chren, Vráble, Juraj Minár, Zl. Moravce
16 - Ladislav Adame, Pavol Krajčo, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Martin Studený, Sľažany, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Jozef Szombath, Pohranice, Patrik Paulovič, Dražovce
15 - Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Zoltán Iványi, Jana Sklenárová, Šaľa, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Róbert Bene, D. Obdokovce, Pavel Borčin, Hostie, Milan Kollárik, Vlado Rábek, Pavlína Pišnová, Peter Varga, Marek Košík, Nitra, Norbert Farkas, Klasov, Marián Hritz, Prílepy
14 - František Szolík, Šaľa, Jozef Kováč, Čifáre, Jozef Benček, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Hudec ml., Nitra
13 - Peter Varga (Vinkel), Adam Bratský, Gabriel Vencel, Fero Takáč, Nitra, Michal Lenický, Šaľa, Juraj Žilka, M. Chyndice, Eva Holecová, Branč, Ema Benčeková, Zl. Moravce
12 - Tatiana Rakovská, Norbert Bordáš, Oľga Koszorúová, Katarína Korenčíková, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Pavel Zsigmond, N. Život, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Vilma Peťovská, Lužianky, Felicita Juhászová, D. Obdokovce
11 - Jozef Kučera, Štefan Novák, Štefan Mrllák, Šaľa, Ján Kmeťo, Karol Čanky, Nitra, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Patrik Hollý, Jarok, Ivan Lenický, H. Kráľová, Miroslav Lešš, Močenok
10 - Ľudovít Breča, Mária Sýkorová, Nitra, Vladimír Lauko, Ivan Vanko, Zbehy, Táňa Lacová, Čeľadice, Richard Bako, Galanta
9 - Jaroslav Viskup, Rumanová, Ľubomír Pintér, Pavol Hačko, Roman Turček, Nitra, Erik Sabo, Ivanka, Štefan Benko, Močenok, Michal Lauko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Filip Šmátrala, Sereď
8 - Ľuboš Fuska, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Bohumel, Vinodol, Marek Sabo, Ivanka, Kristián Maťko, Čechynce, Zoltán Bedecs, Galanta, Maroš Herenčiar, Ľubo Lörincz, Dávid Gubó, Branč, Milan Srnka, Čeľadice, Adrián Gyerák, Vozokany, Jozef Gál, V.-Opatovce
7 - Ivan Hanakovič, Zuzana Franeková, Nitra, Milan Jarábek, Jatov, Imrich Drozdák, Babindol
6 - Erika Molnárová, Štitáre, Martin Svorad, Hrušovany, Maroš Varga, V. Dolina, Miroslav Hamar, Augustín Grman, Henrich Kováč, Nitra, Peter Slávik, Vráble, Dušan Halveland, Kapince, Jozef Školník, Zl. Moravce, Marika Kónyová, Branč, Jozef Veit, Klasov, Jakub Dolež, V. Lapáš
5 - Rado Vágai, Mário Varga, Katarína Hanakovičová, Marián Damek, Miroslav Raček (Mirec), Ľubomír Kleštinec, Ingrid Slížová st., Nitra, Juraj Bakula, Zl. Moravce, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Vráble, Juraj König, Ivanka, Janka Ostertágová, Cabaj-Čápor, Mário Juhász, D. Obdokovce, Maroš Bača, Sľažany, Ľuboš Kanás ml., Lužianky, Simona Zábušek, V. Dolina, Mário Brat, Golianovo, Július Oláh, Matúškovo, Roman Urban, Hosťovce, Kristián Nagy, Selice
4 - Lucia Jakubeková, Peter Levčík, Iveta Molnárová, Marián Zachar, Silvia Poliaková, Miroslav Ölvecký, Viola Ollíková, Ľubomír Antalík ml., Nitra, Matúš Hrnčiar, Lehota, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dominik Ďuriš, Čeľadice, Jozef Dodok, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Marcel Tóth, H. Kráľová, Pavol Vereš, Lužianky, Veronika Kožáková, Kolíňany, Ladislav Vašek, Branč, Marek Gáth, V. Zálužie, Samuel Ballangó, Ladice, Emil Pacalaj, M. Lehota, František Záhorec, Nevidzany, Mar tin Tarnai, Neded, Jozef Vaňo, Žirany, Monika Štefanovičová, V. Dolina, František Balogh, Selice
3 - Pavol Fronc, Helena Bernáthová, Miloš Gregor, Štefan Gibala st., Roman Wagner, Patrik Moder, Nitra, Ladislav Gogola, Pohranice, Jozef Paukov, František Mášik, Zl. Moravce, Milan Sabo, Ivanka, Vladimír Čaládi (Kmeč), Golianovo, Róbert Koprda, Čeľadice, Kvetka Hájiková, Košice, Juraj Sabo, Rumanová, Tobiáš Šabík, Č. Hrádok, Alžbeta Gálová, Žirany, Jaroslav Belica, Hostie, Jozef Malý st., Vráble, Peter Varga, Vlčany
2 - Marek Šantavý, Roman Frťala, Nitra, Roman Cina, Neverice, Lukáš Gubó, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš, Henrich Benedek, Vráble, Ľubor Drgoň, D. Krškany
1 - Ján Bucheň, Zl. Moravce
0 - Eva Szabová, Nitra, Lenka Tomanová, Čab, Ján Šutka, Chyzerovce

V 12. kole uhádli najviac - 8 zápasov - dvaja Nitrania, Zuzana Gurinová a František Filo. Kto vyhral a ďalšie postrehy nájdete v pondelkových Nitrianskych novinách.

Skryť Vypnúť reklamu

V pondelok tiež štartuje nová, zimná tipovacia súťaž!

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 277
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 702
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 001
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 277
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 659
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 279
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 553
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 504
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 223
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 223
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?