Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie

87 - Martina Dicsérová, Močenok, 85 - Nataša Mrlláková, Šaľa, 82 - Martina Hanusová, Nitra, 80 - Peter Hipp, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., 79 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Roman Sýkora, Nitra

Správne tipy 14. kola
FC Nitra - Trnava 3:1 1
Šaľa - Košice 0:1 2
ViOn B/Volkovce - Galanta 5:2 1
Výč.-Opatovce - V. Cetín 5:1 1
Topoľčianky - Šaľa B 2:1 1
Nová Ves - Beladice 3:0 1
Rumanová - Janíkovce 1:0 1
Mojmírovce - Ivanka 6:2 1
Tomášikovo - Váhovce 2:2 X
Vinohrady - Šintava 0:1 2

Konečné poradie
87 - Martina Dicsérová, Močenok
85 - Nataša Mrlláková, Šaľa
82 - Martina Hanusová, Nitra
80 - Peter Hipp, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
79 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Roman Sýkora, Nitra
77 - Vlado (Body) Viola, Iveta Dubeňová, Nitra, Ladislav Lörincz, Branč
76 - Jozef Baláž, Šaľa
75 - Boris Grežo, Marián Grman, Štefan Pénzeš, Janka Vargová, Nitra, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Emil Čapkovič, Marcel Pánis, D. Krškany
74 - Daniel Tasáry, Peter Mateička ml., Marián Varga, Nitra, Margita Horňáková, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Olejka, Ivanka, Viliam Félis, Vráble, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Marián Čurgali, Alekšince, Ján Árgyusi, Neded, Zoltán Kozics, N. Život
73 - Vladimír Kuchta, Vlado Lyžičiar, Ladislav Pintér, Nitra, Imrich Gregor, Jelenec, Stanislav Husár ml., Vráble, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Attila Kürti, Vlčany, Tibor Lenčéš, Hájske, Dušan Béder, V. Lapáš, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Anton Molnár, P. Kesov, Ladislav Čekey, Pohranice
72 - Vlasta Spišáková, Igor Dubeň, Štefan Matesko, Iveta Rosinská, Nitra, Jozef Brieška, T. Nemce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Mikuláš Pintér, Branč, Marta Bališová, Monika Dobiašová, Čeľadice, Martin Jurík, Čakajovce, Matej Fábry, V. Cetín, Andrej Fábry, Čab, Stanislav Packa, Močenok, Stanislav Pacher, Sľažany, Csaba Sándor, Kolíňany, Pavol Kozma, D. Krškany, Mária Maďarová ml., Vráble
71 - Marián Červenka, Juraj Náhlovský, Ľubomír Ballay, Jaroslav Ollík, Nitra, Andrej Maťo, Jozef Bernáth, Jarok, Jozef Rehuš, Rišňovce, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Norbert Együd, Pohranice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jozef Ižóf, Juraj Volčko, Šaľa, Marián Železník, Trnovec, Eva Čepčeková, Žitavany, Martin Faragó, Matúškovo, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Štefan Kúsek, Hostie
70 - Ján Barát, Ľubomír Kincel, Dávid Čerňák, František Trnka, Patrik Palka, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce, Viktor Balko, Lužianky, Ján Hegyi, Jelka, Ivan Ďurický, Branč, Michal Rác, Mojmírovce, Jozef Gál, Žirany, Jozef Andel, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Ľudovít Desat, Podhorany, Martin Račko, Mariana Chochlíková, Margita Pánisová, D. Krškany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ladislav Páleník, Topoľčany
69 - Martin Lörincz, Miloš Konopásek, Ernest Szombath, Jozef Nosian, Mário Šándor, Július Petrík, Imrich Hrdlica, Ľuboš Kolár, Jozef Lenghart, František Filo, Silvia (Slivka) Baňárová, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Ján Sikoriak, T. Nemce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Terézia Tasáryová, Ivanka, Michal Čery, Jelenec, Peter Debnár, Zbehy, Pavel Mihálik, Šaľa, Marián Mateička, Behynce, Ján Školník, Zl. Moravce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ján Hotový, N. Sady, Ľuboš Galo, Janíkovce, Štefan Mravík, Žitavany, Alojz Vician, Beladice, Erik Bugyi, Galanta
68 - Zoran Heiser, Richard Konopásek, Jozef Pacher, Ľubomír Maczvalda, Marcela Hallová, Richard Magušín, Monika Vargová, Nitra, Gašpar Gál, Ján Kozla, Žirany, Marián Strečka, Topoľčianky, Ľubomír Mikula, Zuzana Mesárošová, Lehota, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Alexander Kusý, Trnovec, Anton Zaťko, Ivanka, Martin Bennár, Hájske, Milan Molnár, P. Kesov, Štefan Deák, Sľažany, Oľga Mladá, T. Mlyňany, AC Novan, N. Ves, Štefan Račko, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany
67 - Anton Černý, Miloš Sýkora, Ján Doboš, Peter Bíro, Ladislav Csuthy, Peter Balkó, Valéria Viskupová, Nitra, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Halák, Janíkovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Jozef Földvári, Emília Períčková, Šaľa, František Kausek, Klasov, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Emil Dubec, Žikava, Peter Vidovič, Vinohrady, Csaba Štanc, Žirany, Miroslav Šabík, Zl. Moravce, Ján Vaško, Štefan Guzmický, Ivanka, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, René Scheer, Kolíňany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Mário Slezák, Lukáčovce, Slavomír Sysel, Močenok, Martin Kolha, Lužianky, Milan Augustín, Topoľčianky, Ján Kóssi, Čifáre, Tibor Mócik, Topoľčany
66 - Milan Benko, Ľubka Tasáryová, Peter Solčianský, Katarína Spišáková, Marek Korytko, Juraj Vencel, Igor Galovič, Nitra, Zoltán Németh, N. Život, Margita Kališová, Juraj Csirik, Šaľa, Elena Vašková, Báb, Roman Ražný, Čeľadice, Peter Zubčák, Hruboňovo, Andrea Bereczová, Branč, Helena Gálová, Žirany, Jozef Štefák, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Michal Lovász, Trnovec, Ján Frajtík, Ladislav Nagy, Vráble, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky
65 - Jozef Prešinský, Jozef Nemeš st., Ladislav Nosian, Michal Lauko, Ľudovít Konečný, Ivan Balla, Michal Bíro, Nitra, Mário Mesároš, Lehota, Jozef Karásek, Hájske, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Zelovič, Peter König, Ivanka, Attila Szolnoki, Dyčka, Jaroslav Baťo, Žitavany, Vincent Komačka, Topoľčany, Renata Ivančíková, Koniarovce, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miroslav Močol, Alekšince, Andrej Mareček, Čab, Jozef Alchus, M. Zálužie, František Hlavna, V. Úľany, Oľga Račková, D. Krškany, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Rudolf Buday, Ludanice, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Sklenár, Šaľa, Marián Strečka ml., Topoľčianky
64 - Marcel Lenčéš, Miroslav Šimala, Pavol Búš, Dana Horváthová, Karol Ryba, Juraj Varga, František Tomek, Ivan Labuda, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Miroslav Slovák, Dun. Streda, Imrich Šoka, Šaľa, Július Braun, Štefan Bako, Močenok, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Jozef Švihorík, Báb, Marta Záhorská, Rišňovce, Miroslav Fúska, Milan Greguš, Rudolf Lauko, Zbehy, Ľub4omír Martišovič, D. Krškany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miloš Remenár, Sereď, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Trungel, Ivanka
63 - Richard Lidik, Michal Garay, Stanislav Varga, František Bojda, Pavol Zámečník, Erika Hrachovická, Milan Gajdošík, Dodo Havetta, Nitra, Jozef Horňák, Rišňovce, Marek Olejka, Ivanka, Peter Bajla, N. Ves, Gabriel Fazekaš, Neded, Štefan Fabian, Milan Bekéni, Šaľa, Miroslav Ružička, Zbehy, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Iveta Šimoneková, Dyčka, Marián Čapo, Sľažany, Mária Ružičková, Branč, Miroslav Havetta ml., Lovce, Judit Lencsésová, H. Kráľová, Peter Kováč, Zl. Moravce, Jozef Škvaril, D. Krškany
62 - Lukáš Barát, Marián Ištokovics, Richard Srňánek, Jozef Senneš, Milan Čulák, Ľudovít Kováč, Miroslav Fábry, Dušan Letko, Milan Borovský, Jožo Ťapušík, Jozef Muran, František Benc, Nitra, Anton Berecz, Branč, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Šercel, Váhovce, Jozef Szabo, Jozef Danada, Peter Lehocký, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Marek Kováč, Čifáre, František Chrenko, V. Dolina, Milan Roman, Čab, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Mária Hegedüšová, V. Lapáš
61 - Jozef Hudec st., Blažej Paukeje, Michal Vígh, Peter Bezák, Michal Korytko, Ľubomír Kiesel, Mário Depeš, Nitra, Ivan Molnár, Matúškovo, Štefan Miko, D. Obdokovce, František Krčmár, Nevidzany, Pavla Ladungová, Ivanka, Marián Svorad, Hrušovany, Rudolf Macho, Kolíňany, Milan Hritz, Beladice, Július Vankó, Tešedíkovo, František Margetin, Rišňovce, Lívia Čekeyová, Pohranice, Július Galo, D. Krškany, Mirko Benček, František Kunkel, Zl. Moravce, Erik Evetke, Dyčka, Bohuš Baják, Lužianky, Gabriel Danko, Žitavany, Róbert Pospiš, Šaľa, Valent Vaňo, Žirany, Miroslav Beňo, Vráble
60 - Ľubomír Búchala, Katarína Karcolová, Dalibor Lisý, Juraj Tuchyňa, František Imre, Peter Kováč, Lukáč Tomiš, Milan Bojda, Martin Tesár, Nitra, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Ladislav Nagy, Jelenec, Štefan Páleník, Prílepy, Marián Kováč, Levice, Peter Visolajský, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Juraj Chrenko, V. Dolina, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Karol Čurgali, Mojmírovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Mário Pánis, Róbert Jánošík, Michal Čerešňa, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Molnár, Neded, Ján Hašana, Bojná, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Kiss, N. Život
59 - Jaroslav Srňánek, Jozef Moder, Jaroslav Andrášik, Igor Drotár, František Grom, Stanislav Billik, Oľga Tomeková, Jozef Paulík, Zuzana Milošiaková, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Daniel Varga, Pata, Roman Konečný, Trnava, Gašpar Šabík, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Roman Fuska, Čab, Stanislav Drapák, Lúčnica, Monika Gálová, Klasov, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ivan Mrázik, Čeľadice, Paťo Benček, Zl. Moravce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Juraj Minárik, Obyce, Ľubomír Sako, Kolíňany
58 - Filip Greguš, Daniel Gál, Jozef Viskup, Vlado Sásik, Ivan Leckeš, Tomáš Stoklas, Nitra, Jozef Bédi, Lehota, Gabriel Galbavý, Miroslava Straňáková, H. Kráľová, Andrej Vörös, Šaľa, Tibor Boszorád, Branč, Marián Chobot, Urmince, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Milan Šlosár, Čab, Filip Virág, V. Lapáš, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
57 - Július Kolník, Miroslav Mada, Klaudia Levčíková, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Marián Titka, Roman Harčár, Šaľa, Miriama Zborovanová, Stanislav Brat, Golianovo, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Štefan Fiala, Branč, Miro Senneš, Močenok, Vladimír Tasáry, Ivanka, Emil Bozáň, Černík, Jozef Štefek, Čeľadice, Marián Božík, Hosťovce, Pavel Mesko, Topoľčianky, Vladimír Kurila, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Viliam Šimonek, Lúčnica, Norbert Adamča, Sereď
56 - Lenka Reptová, Celestín Berecz, Branč, Ľuboš Lacina, Ľubo Pénzeš, Monika Rekošová, Katarína Kolníková, Ivan Buchala, Pavel Hrnčár, Vladimír Nemšovský, Edo Tomek, Nitra, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Štefan Hudec ml., Štefan Peťovský, Lužianky, Stanislav Nosian, Vladimír Gregor, Ivanka, Martin Földeši, Sereď, Štefan Kováč, Vráble, Peter Lukáč, Lehota, Róbert Slamka, Báb, Vladimír Toman, Čifáre, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Jozef Török, Pata, Marek Ballek, Hlohovec, Daniela Záhonová, Golianovo, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, František Juhász, Hosťová
55 - Ivan Chlebák, Ján Ehrenhold, Pavol Ďurina, Jakub Takáč, Vladimír Papp, Vladimír Mada, Nitra, Peter Sonlajtner, Žirany, Viktor Karásek, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, František Trvalec, Rastislavice, Miroslav Kollárovič, Matúškovo, Zuzana Matušicová, Pata, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Pavol Štefek, V. Dolina, Vladimír Machata ml., Lúčnica, Jozef Lörincz, Branč, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Natália Kozmová, D. Krškany, Erika Šebová, Zl. Moravce, Marek Šlehobr, P. Kesov
54 - Pavol Balkó, Martin Verták, Marek Varga, Alena Lacinová, Zdenko Senneš, Ivan Hrachovický, Juraj Krčmár, Peter Šišák, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Jozefína Karáseková, Hájske, Adriana Babišová, Podhorany, Juraj Palatický, Mojmírovce, Mariana Barátová, Dražovce, Rastislav Borčin, Hostie, Rudolf Krajinčák, Báb, Štefan Račko, Ivanka, Ladislav Szöke, Vráble, Lukáš Jobko, Č. Kľačany
53 - Ľuboš Baranec, Dušan Tuchyňa, Ondrej Civáň, Nitra, Tibor Odráška, Šaľa, Marián Hudec, Lužianky, Jozef Kuzmický, Ivanka, Vladimír Machata st., Lúčnica, Anna Čerenková, Topoľčianky, Peter Bodi, Zbehy, Ján Ballek, Hlohovec, Rudolf Kozma, Štitáre, Jozef Barát, Topoľčany, Milan Dudáš, Prílepy, Róbert Čížik, V. Úľany
52 - Ivan Ševčík, Eduard Szabó, Jozef Svitač, Ivana Kamenická, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Slavo Kališ, Šaľa, Miloš Ďurický, František Ružička, Mária Bereczová, Branč, Jozef Repa, Prílepy, Martin Hindák, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta
51 - Štefan Zabák, Róbert Kužila, Juraj Demény, František Hrnčiar st., Marián Ďuriš, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Alexandra Gálová, Žirany, Peter Kluka, V. Lapáš, Dominika Štefeková, Čeľadice, Jozef Haspra, Topoľčianky, Emil Šatan, Vozokany, Branislav Pospiš, Šaľa, Vladimír Mihálik, Močenok, Jaroslav Szabo, Váhovce
50 - Zuzana Chochlíková, Marián Nagy, D. Krškany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Marek Sklenár, Martin Rác, Šaľa, Ondrej Kozolka, Volkovce, Hubert Magušin, Hostie
49 - Jozef Kóša, Tomáš Snop, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Kristán Mikle, Tešedíkovo, Jozef Huňady, Lúčnica, Margita Pavelková, Golianovo, Ladislav Szórád ml., Žirany, Tibor Mikle, Vlčany, Juraj Žiačko, Zoltán Varga, Šaľa
48 - Ľudovít Laca, Boris Kašuba, Milan Gráf, Nitra, Silvia Boszorádová, Hosťová, Peter Borčin, Hostie, Rado Cigáň, N. Ves, Štefan Ivanič, Čeľadice, Miroslava Grznárová, Šaľa, Jozef Baťala ml., Žitavany, Lucia Mikušová, Zbehy
47 - Eva Pappová, Ivan Dominka, Pavel Čvirik, Zuzana Gurinová, Marian Krištofičin, Radoslav Ollík, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Jozef Horný, Zl. Moravce, Juraj Mikuš, Zbehy, Katarína Szórádová, Žirany, Andrej Minárik, Močenok, Mária Mesárošová, Lehota, Róbert Kordoš, Žitavany, Emília Malá, Vráble, Norbert Zsigmond, N. Život
46 - Tibor Horváth, Komjatice, Martin Zima, Vráble, Tomáš Bleho, Anton Uher, Branislav Pospiš ml., Šaľa, Viera Chlebáková, Štitáre, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
45 - Pavel König, Katarína Slováková, Vladimír Ballai, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Rehák, Šaľa, Ladislav Székelyi, Branč, Erik Fábry, V. Cetín, Emil Barabáš, Zbehy
44 - Miroslav Markusek, Nitra, Štefan Török, Mária Vlacušková, V. Dolina, Jozef Pilka, V. Lapáš, Milan Šillík, Cabaj-Čápor, Vladimír Tóth, Pata
43 - Martin Búchala, Karol Košťál, Nitra, Alexander Repta, Branč, Pavel Babiak, Miloš Kukučka, Žitavany, Peter Bleho, Šaľa, Juraj Segíň, Sľažany, Zuzana Vašková, Rumanová, Marián Tóth, H. Kráľová, Eva Gombášová, Močenok, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Dávid Bežuch, Galanta
42 - Jozef Karlubík, Šaľa, Eva Tóthová, Močenok, Vladimír Romanovský, D. Krškany
41 - Ján Baláži, Vladimír Kompas, Nitra, Čestmír Chvojka, Lužianky, Juraj Sojka, Vráble, Simona Tóthová, D. Obdokovce, Katarína Sándorová, Kolíňany, Róbert Berec, V. Lapáš, Iveta Boszorádová, Branč
40 - Matej Hotový, Lucia Ďurčáková, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Lucia Holečková, Beladice, Tibor Berec, V. Lapáš
39 - Miroslav Svýba, Filip Škobla, Bohumil Vincúr, Nitra, Ján Hnilica, Lužianky, Alexandra Zimová, Vráble, Milan Kukučka, Žitavany, Igor Kováč, Čeľadice, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Molnár, Ondrej Prístavok, Galanta, Jozef Stančík, Komjatice
38 - Andrej Repta, Branč, Ladislav Vranka, Čab, Ladislav Kéry, Volkovce, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Július Pavlov, N. Ves, Tibor Karácsony, Váhovce, Eva Slováková, Kamanová, Emília Káčerová, Zl. Moravce
37 - Anton Lieskovský, Juraj Slíž ml., Nitra, Imrich Vanyo, Žirany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany
36 - Vladimír Líška, Marek Markovič, Ľuboš Kanás st., Nitra, Radoslav Straňák, Močenok, Stano Čapkovič, N. Sady, Peter Király, N. Život, Patrik Drgoň, D. Krškany, Mária Bajáková, Lužianky, Vladimír Majerčík, Sľažany, Patrik Balogh, Selice
35 - Lenka Škoblová, Nitra, Juraj Bobula, Neverice, Erika Ölvecká, Čab, Katarína Malá, Vráble, Janka Syslová, Močenok, Jaroslav Čerhák, Trnovec
34 - Igor Kotora, Stano Musin, Dušan Koszorú, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Palka, Michal Málnási, Šaľa, Róbert Juhász, Golianovo, Martin Imrišek, D. Krškany, Marián Varga, V. Dolina, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany
33 - Anna Farkašová, Anna Takáčová, Nitra, Ivan Mikušík, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Jozef Cvajniga, Bratislava, Peter Pecho, Beladice, Daniel Lörincz, Branč
32 - Patrik Polonec, René Matyó, Nitra, Peter Záhorský, N. Ves, Imrich Valent, Hosťovce
31 - Ľudovít Laca ml., Ján Frenczel, Štefan Srnka, Nitra, Marián Herceg, Pata, Miroslav Štefčík, Koniarovce, Salo Berecz, Branč
30 - Jozef Minárik, Marek Kováč, Jozef Ďurčák, Lukáš Jeremiáš, Nitra
29 - Ján Bédi, V. Zálužie, Juraj Chovanec, Tibor Levický, Nitra, Ivan Berec, Lužianky, Jozef Kminiak, Čeľadice
28 - Františka Ballaiová, Roman Zahradníček, Nitra, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Gabriel Borza, Šaľa, Vlado Matušica, Hájske, Peter Vranský, Zbehy, Žaneta Benková, D. Krškany, Jozef Malý ml., Vráble, Jozef Studený, N. Ves, Peter Rábek, Branč, Marián Hozák, Báb
27 - Karol Mészáros, Šaľa, Ľudovít Billik, Nitra
26 - Jana Bernáthová, Juraj Šipoš, Nitra, Karol Ďurický, Branč, Ivan Duchoň, Lehota
25 - Martin Florek, Peter Slovák, Ladislav Pindeš, Jozef Michalička, Nitra, Emil Minár, Martin n/Ž., Juraj Hudec, Sľažany, Štefan Molnár, Vlčany
24 - Ľudovít Kovács, V. Mača, Marek Beňo, Nitra
23 - Marek Vrábel, Ivan Eliaš, František Jasan, Nitra, Ľuboš Brath, Hosťová, Zoran Kišš, Podhorany, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Pavel Gálik ml., Lovce, Marián Bitara, T. Mlyňany, Attila Vidman, Tešedíkovo, Alexander Kobza, Čechynce
22 - Miroslav Blažovič, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Ján Učeň, Šaľa, Žaneta Gogolová, Pohranice, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ľuboš Modzga, Vráble, Igor Tarnoky, Zl. Moravce, Felicita Juhászová, D. Obdokovce
21 - Milan Valek, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Ivan Kupec, Čakajovce, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce
20 - Eva Mandáková, Dun. Streda, Vladimír Miklošík, Sereď, Milan Mišák, V. Dolina, Roman Svitek, Šaľa, Helena Vargová, Nitra
19 - Peter Varga, Mária Sýkorová, Nitra, Katka Szökeová, Zoltán Varga, V. Cetín, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Petra Kozmová, D. Štitáre, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jeremiáš Vnuk, Lukáš Vajzer, Vráble, Marek Mano, Bojná, Marián Hritz, Prílepy
18 - Marián Blaho, Jozef Lauko, Ingrid Slížová ml., Dávid Remjar, Lucia Pappová, Ľubica Géringová, Nitra, Janka Gálová, Sylvia Báreková, Žirany, Radoslav Hudec, Lužianky, Jozef Gál, V.-Opatovce
17 - Peter Náhlik, N. Sady, Veronika Deáková, Sľažany, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Vašš, Rastislavice, Peter Chren, Vráble, Fero Takáč, Nitra, Juraj Minár, Zl. Moravce
16 - Ladislav Adame, Pavol Krajčo, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Martin Studený, Sľažany, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Jozef Szombath, Pohranice, Patrik Paulovič, Dražovce, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Milan Srnka, Čeľadice
15 - Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Zoltán Iványi, Jana Sklenárová, Šaľa, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Róbert Bene, D. Obdokovce, Pavel Borčin, Hostie, Milan Kollárik, Vlado Rábek, Pavlína Pišnová, Marek Košík, Nitra, Norbert Farkas, Klasov, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany
14 - Jozef Kučera, František Szolík, Šaľa, Jozef Kováč, Čifáre, Jozef Benček, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Hudec ml., Nitra
13 - Peter Varga (Vinkel), Adam Bratský, Gabriel Vencel, Nitra, Michal Lenický, Šaľa, Juraj Žilka, M. Chyndice, Eva Holecová, Branč, Adrián Gyerák, Vozokany
12 - Tatiana Rakovská, Norbert Bordáš, Oľga Koszorúová, Katarína Korenčíková, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Pavel Zsigmond, N. Život, Vilma Peťovská, Lužianky, Július Oláh, Matúškovo
11 - Ján Kmeťo, Karol Čanky, Nitra, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Štefan Novák, Štefan Mrllák, Šaľa, Patrik Hollý, Jarok, Ivan Lenický, H. Kráľová, Miroslav Lešš, Močenok
10 - Ľudovít Breča, Miroslav Ölvecký, Nitra, Vladimír Lauko, Ivan Vanko, Zbehy, Táňa Lacová, Čeľadice, Juraj Sabo, Rumanová, Richard Bako, Galanta, Mário Brat, Golianovo
9 - Jaroslav Viskup, Rumanová, Ľubomír Pintér, Pavol Hačko, Roman Turček, Ľubomír Antalík ml., Juraj Hrnčár, Nitra, Erik Sabo, Ivanka, Štefan Benko, Močenok, Michal Lauko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Filip Šmátrala, Sereď
8 - Ľuboš Fuska, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Bohumel, Vinodol, Marek Sabo, Ivanka, Kristián Maťko, Čechynce, Zoltán Bedecs, Galanta, Maroš Herenčiar, Ľubo Lörincz, Dávid Gubó, Branč
7 - Ivan Hanakovič, Zuzana Franeková, Augustín Grman, Nitra, Milan Jarábek, Jatov, Imrich Drozdák, Babindol, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Veronika Lörinczová, Branč, Peter Evetke, Dyčka
6 - Erika Molnárová, Štitáre, Martin Svorad, Hrušovany, Maroš Varga, V. Dolina, Miroslav Hamar, Henrich Kováč, Andrej Ťapušík, Pavol Čapucha, Nitra, Peter Slávik, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Dušan Halveland, Kapince, Jozef Školník, Zl. Moravce, Marika Kónyová, Branč, Róbert Koprda, Čeľadice, Jozef Veit, Klasov, Jakub Dolež, V. Lapáš
5 - Rado Vágai, Mário Varga, Katarína Hanakovičová, Marián Damek, Miroslav Raček (Mirec), Ľubomír Kleštinec, Ingrid Slížová st., Pavol Takáč, Stanislav Kóňa, Nitra, Juraj Bakula, Zl. Moravce, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Vráble, Juraj König, Ivanka, Janka Ostertágová, Cabaj-Čápor, Mário Juhász, D. Obdokovce, Maroš Bača, Sľažany, Ľuboš Kanás ml., Lužianky, Simona Zábušek, V. Dolina, Roman Urban, Hosťovce, Kristián Nagy, Selice, Tomáš Slovák, Vlkas, Michal Kulík, Vlčany, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Ružička, Branč, Milan Koleda, Čeľadice
4 - Lucia Jakubeková, Peter Levčík, Iveta Molnárová, Marián Zachar, Silvia Poliaková, Viola Ollíková, Igor Lieskovský, Ľudmila Šimalová, Zuzana Maczvaldová, Erika Kuklová, Ján Jedlička, Nitra, Matúš Hrnčiar, Lehota, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dominik Ďuriš, Čeľadice, Jozef Dodok, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Marcel Tóth, H. Kráľová, Pavol Vereš, Lužianky, Veronika Kožáková, Kolíňany, Ladislav Vašek, Branč, Marek Gáth, V. Zálužie, Samuel Ballangó, Ladice, Emil Pacalaj, M. Lehota, František Záhorec, Nevidzany, Martin Tarnai, Neded, Jozef Vaňo, Žirany, František Balogh, Selice, G. Štefkovič, Šaľa, Peter Poláš, Zbehy
3 - Pavol Fronc, Helena Bernáthová, Miloš Gregor, Štefan Gibala st., Roman Wagner, Patrik Moder, Nitra, Ladislav Gogola, Pohranice, Jozef Paukov, František Mášik, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Sabo, Ivanka, Vladimír Čaládi (Kmeč), Golianovo, Kvetka Hájiková, Košice, Tobiáš Šabík, Č. Hrádok, Alžbeta Gálová, Žirany, Jaroslav Belica, Hostie, Jozef Malý st., Vráble, Peter Varga, Vlčany, Timotej Slíž, Beladice, Jozef Galbavý, H. Kráľová
2 - Marek Šantavý, Roman Frťala, Michal Gúcky, Nitra, Roman Cina, Neverice, Lukáš Gubó, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš, Henrich Benedek, Vráble, Ľubor Drgoň, D. Krškany, Tomáš Smutný, Beladice
1 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Ľuboš Kminiak, Čeľadice
0 - Eva Szabová, Nitra, Lenka Tomanová, Čab, Ján Šutka, Chyzerovce

Lákavé ceny už poznajú svojich majiteľov
1. cena: Martina Dicsérová, Močenok - hi-fi veža Sharp z predajne Elex plus na Štúrovej 69/A v Nitre v hodnote 14 990 Sk
2. cena: Nataša Mrlláková, Šaľa - tlačiareň a skener Canon od Revis-servisu na Fraňa Mojtu 3 v Nitre v hodnote 8000 Sk
3. cena: Martina Hanusová, Nitra - 7-dňový a 5-dňový skipas do Snowparadise Veľká Rača-Oščadnica v hodnote 6100 Sk
4. cena: Peter Hipp, Šaľa - nákup oblečenia značky JAKO v predajni Victory Trade Šaľa v hodnote 5000 Sk
5. cena: Mária Rajtárová, Martin n/Ž. - nákup oblečenia v predajni D.N.A. Industries na Palárikovej 2 v Nitre v hodnote 4000 Sk
najlepšia žena: Iveta Dubeňová, Nitra - voľný nákup v Express Foto na Štefánikovej 25 v Nitre za 2000 Sk

Pri rozhodovaní o poradí na 4.-5. mieste sme museli použiť pravidlo o vyššom počte lepších výsledkov v jednotlivých kolách - t.j. porovnať, kto koľkokrát trafil 10 bodov, koľkokrát 9 bodov, 8 bodov, atď.
Peter Hipp 66567778624457 (raz trafil osem, štyrikrát sedem)
Mária Rajtárová 57664556856557 (raz trafila osem, dvakrát sedem)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 868
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 695
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 959
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 691
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 940
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 585
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 089
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 580
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 490
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 334
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.

Megadrogová zásielka: Holanďanov už previezli do Nitry, vypočúva ich sudkyňa

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Už ste čítali?