Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Zimná tipovačka - poradie po 2. kole

12 - Tatiana Paukejová, Nitra, Radko Hudec, Cabaj-Pereš, 11 - Pavol Balkó, Ernest Szombath, Martina Hanusová, Andrej Milošiak, Juraj Náhlovský, Nitra, Ladislav Lörincz, Branč, Milan Šlosár, Čab, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Zuzana Mesárošová, Lehota,

Správne tipy 2. kola
Nemecko - Slovensko 0:6 2
Slovensko - USA 2:3 2
Česko - Rusko 3:5 2
Florida - Carolina 0:1 2
Chicago - Los Angeles 2:4 2
Atlanta - Tampa Bay 5:2 1
Pittsburgh - Rangers 6:1 1
Calgary - Colorado 5:3 1
Šaľa - Senec 1:2 2
FC ViOn - Košice 1:0 1

Poradie po 2. kole
12 - Tatiana Paukejová, Nitra, Radko Hudec, Cabaj-Pereš
11 - Pavol Balkó, Ernest Szombath, Martina Hanusová, Andrej Milošiak, Juraj Náhlovský, Nitra, Ladislav Lörincz, Branč, Milan Šlosár, Čab, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Zuzana Mesárošová, Lehota, Ivan Bakyta, Jarok
10 - Marcela Hallová, Martin Hrotek, Richard Srňánek, Zuzana Lidiková, Iveta Dubeňová, Igor Dubeň, Lukáš Jeremiáš, Ivan Leckeš, Pavel Čvirik, Tomáš Stoklas, Ladislav Pintér, Nitra, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Vincent Komačka, Pavol Kučerka, Topoľčany, Marián Čurgali, Alekšince, Roman Margetin, Rišňovce, Marek Ballek, Hlohovec, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Norbert Adamča, Sereď, Renáta Gálová, Žirany, Ján Lenčéš, Močenok, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Borbély st., V. Cetín, Miroslav Buranský, Jelšovce, Patrik Šarközy, Vinodol, Filip Virág, V. Lapáš, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľubomír Rakovský, Štefan Peťovský, Lužianky, Marián Hozák, Báb, Miroslav Fúska, Zbehy, Andrej Vörös, Peter Hipp, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marián Železník, Trnovec n/V., František Kunkel, Zl. Moravce, Stanislav Brat, Mário Brat, Golianovo, Marián Nagy, D. Krškany, Erika Molnárová, D. Štitáre, Jana Ďurická, Branč
9 - Milan Bojda, Marián Ištokovič, Michal Garay, Martin Cvrkal, Ingrid Lyžičiarová, Karol Ryba, Jozef Ťapušík, Ladislav Nosian, Ľubomír Antalík ml., Zuzana Maczvaldová, Ľubomír Maczvalda, Lucia Barátová, Peter Bezák, Katarína Karcolová, Juraj Knížat, Miroslav Kubiček, František Grom ml., Ján Kmeťo, Štefan Penzeš, Margita Letková, Dušan Letko, Nitra, Alexandra Zimová, Andrea Félisová, Jozef Andel, Emília Malá, Vráble, Jozef Halák, Stanislav Nemček, Janíkovce, Ľudovít Mešťan, Martin Horváth, Šaľa, Andrej Civáň, Dražovce, Martin Földeši, Milan Kubala, Sereď, Jakub Lenčéš, Gabriel Lešš, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Peter Molnár, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Milan Mišák, Gabriel Chrenko, Ján Migo, V. Dolina, Jozef Labuda, Solčany, Ivan Ďurický, Jozef Lörincz, Otto Benc, Ladislav Székelyi, Jozef Ružička, Branč, Vladimír Toman, Marek Kováč, Čifáre, Soňa Ligačová, Emil Hollý, Ľudovít Bában, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Janka Látečková, Marek Ternény, V. Zálužie, Juraj Minárik, Obyce, Peter Kováč, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Lucia Sojková, Maňa, Ján Slíž, Beladice, Roman Fuska, Čab, Martin Jurík, Čakajovce, Miroslav Ružička, Zbehy, Elena Vašková, Báb, Renáta Ivančíková, Koniarovce, Marián Chobot, Urmince, Bogdan Streér, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Alexandra Gálová, Valent Vaňo, Žirany, Ľuboš Kliman, M. Vozokany, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Mário Pánis, Július Galo, Martin Tesár, Margita Pánisová, Marcel Pánis, D. Krškany
8 - Peter Šišák, Mário Šándor, Marek Markovič, Erika Hrachovická, Miroslav Šimala, Jozef Havetta, Tibor Horváth, Mário Depeš, Štefan Matesko, Ľubica Géringová, Marián Červenka, Ľudovít Kováč, Ladislav Csuthy, Vladimír Nemšovský, Ľuboš Lacina, Jozef Viskup, Miloš Konopásek, Jozef Nosian, Michal Bíro, Marek Varga, Marcel Lenčéš, Ján Barát, František Hrnčiar st., Barbora Mináriková, Peter Bíro, Boris Kašuba, Lukáš Bartakovič, Ivan Balla, Maroš Ratulovský, Ivan Dominka, Imrich Hrdlica, Peter Mateička ml., Ján Ehrenhold, Igor Kotora, Jaroslav Andrášik, František Grom st., Ľudmila Šimalová, Michal Vígh, Katarína Magušínová, Juraj Vencel, Janka Vargová, Helena Vargová, Stanislav Billík, Silvia Podsedlá, Nitra, Ladislav Mikle, Milan Bekéni, Miroslav Poloni, Peter Bleho, Peter Lehocký, Tibor Odráška, Jozef Kučera, Šaľa, Alžbeta Dobiašová, Jana Gálová, Žirany, Tibor Mikle, Vlčany, Jozef Rehuš, Pavel Períček, Rišňovce, Ján Ballek, Hlohovec, Zuzana Matušicová, Pata, Jozef Šercel, Váhovce, Stanislav Babocký, Stanislav Šlagor, Ferko Valent, T. Mlyňany, Rasťo Kazík, Marian Mesko, Topoľčianky, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Jozef Baťala ml., Jaroslav Baťo, Gabriel Danko, Žitavany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Juraj Minár, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Attila Szolnoki, Dyčka, Pavel Gálik ml., Lovce, Martin Kolha, Štefan Hudec ml., Milan Piovarči, Lužianky, Ivan Mikušík, Vladimír Kondé, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Eva Gregorová, Imrich Gregor, Michal Čery, Jelenec, Tibor Horváth, Komjatice, Eva Slováková, Kamanová, Anton Berecz, Tibor Boszorád, Fero Ružička, Branč, Peter Majerčík, P. Kesov, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Vladimír Urban, Hájske, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Milan Greguš, Zbehy, Igor Kováč, Roman Ražný, Čeľadice, Jaromír Slíž, Beladice, Monika Chrenková, Stanislav Chrenko, František Chrenko, V. Dolina, Norbert Zuzik, Gabriel Velebný, Klasov, Michael Švihorík, Báb, Juraj Holták, Pavol Kozma, D. Krškany, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Dávid Bežuch, Galanta, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jozef Malý, Vráble, Marián Čapo, Sľažany, Miroslav Šlosár, Golianovo
7 - Jozef Senneš, Peter Solčianský, Miroslav Fábry, Jozef Pacher, Ivan Hrachovický, Vladimír Papp, David Čerňák, Anna Lacinová, František Tomek, Július Števčík, Ľudovít Laca, Dalibor Lisý, Silvia (Slivka) Baňárová, Klaudia Levčíková, Milan Čulák, Pavol Zámečník, Vlado (Body) Viola, Vlado Lyžičiar, Miroslav Mada, Jozef Moder, Martin Búchala, Iveta Rosinská, Viera Radadičová, Ľubomír Kincel, Dušan Koszorú, Miroslav Múdry, Ľubo Pénzeš, Ľudovít Konečný, Erik Zajac, Roman Sýkora, Andrej Leckéš, Michal Miklovič, Daniel Tasáry, Michal Gúcky, Jakub Takáč, Ľudmila Šišáková, Radoslav Ollík, Ľubomír Ballay, Jozef Hudec st., Ivan Buchala, Igor Lieskovský, Jozef Kóša, Daniel Gál, Juraj Tuchyňa, Ján Baláži, Milan Benko, Zuzana Gurinová, Monika Vargová, Nitra, Marián Hudec, Štefan Hudec, Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Szórád ml., Jozef Gál, Peter Sonlajtner, Žirany, Vladimír Gombáš ml., Štefan Bako, Močenok, František Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Margita Kališová, Jozef Danada, Branislav Pospiš, Jozef Sklenár, Patrik Palka, Šaľa, Jaroslav Zelovič, Jozef Kuzmický, Anton Zaťko, Ján Vaško, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Štefan Fiala, Andrea Bereczová, Karol Ďurický, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Peter Király, N. Život, Simona Szolnokiová, Dyčka, Matúš Zentko, Emil Barabáš, Zbehy, Štefan Kúsek, Hostie, Martin Hindák, Tomáš Javor, Sereď, Tibor Mócik, Topoľčany, Jozef Hoppan, Ján Frajtík, Henrich Benedek, Vráble, Patrik Čepček, Žitavany, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jozef Kováč, Čifáre, Henrich Richter, Bratislava, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Peter Mihálik, Jozef Lukáč, Mojmírovce, František Juhász, Hosťová, Ľubomír Moravčík, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Milan Roman, Andrej Fábry, Čab, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Juraj Svorad, Hrušovany, Ľudovít Desat, Podhorany, Felicita Juhászová, Peter Bányi, Tibor Bene, D. Obdokovce, Matej Fábry, Adrián Nagy, Denis Nagy, V. Cetín, Miriama Zborovanová, Golianovo, Juraj Chrenko, V. Dolina, Anton Molnár, Richard Tóth, P. Kesov, Dominik Lenghard, Čakajovce, Juraj Sabo, Anton Bábik ml., Rumanová, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Viliam Matejov, Patrik Benček, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Alekšince, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Milan Dudáš, Prílepy, Erik Brisuda, Č. Hrádok, Ján Hegyi, Jelka, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Mariana Barátová, Dražovce, Ľubomír Martišovič, Martin Račko, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Hotový, N. Sady
6 - Janka Sedliačiková, Pavol Búš, Ľuboš Kolár, Jaroslav Zaťko, Rudolf Krajinčák, Ľubomír Kiesel, Miroslava Labudová, Ľudovít Billík, František Bojda, Valéria Viskupová, Vladimír Mada, Filip Greguš, Jozef Paulík, František Filo, Ľubka Tasáryová, Peter Kováč, René Matyó, Jozef Prešinský, Pavol Ďurina, Jaroslav Ollík, Jozef Žák, Katarína Spišáková, Jozef Lenghart, Vlasta Spišáková, Fero Takáč, Marián Varga, Martin Molnár, Vladimír Ballai, Nitra, Juraj Sojka, Mária Maďarová ml., Vráble, Jozef Török, Pata, Tibor Lencsés, Ľubomír Straňák, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, František Trvalec, Rastislavice, Zoltán Németh, N. Život, Katarína Nagyová, Zl. Klasy, Tibor Lenčéš, Hájske, Ivan Molnár, Matúškovo, Attila Kürti, Jozef Barczi, Vlčany, Patrik Balogh, Selice, Jozef Virág, Ján Školník, Jozef Školník, Zl. Moravce, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Emanuel Maňúch, Ján Kozla, Attila Sonlajtner, Helena Gálová, Žirany, Tomáš Svitač, M. Lapáš, Daniela Záhonová, Roman Zaťko, Róbert Juhász, Golianovo, Pavol Čerenka, Marián Strečka, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Jozef Ižóf, Juraj Volčko, Ľubomír Uher, Rastislav Mokrý, Jozef Baláž, Roland Franko, Vlado Škrabala, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Andrea Mikulášiková, Martin Dvonč, Janíkovce, Jozef Repa, Prílepy, František Frajka, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Tomáš Slovák, Vlkas, Zoltán Prešinský, Erik Fábry, V. Cetín, Danko Uharček, Močenok, Marta Záhorská, Jozef Záhorský, Jozef Horňák, Rišňovce, Martina Bapčányová, Attila Drozdák, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Celestín Berecz, Branč, Terézia Tasáryová, Ivanka, Michal Rác, Mojmírovce, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Dávid Hamar, Klasov, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Kristián Mikle, Tešedíkovo, Filip Harčár, Tomáš Bleho, Šaľa-Veča, Emil Dubec, Žikava, Róbert Čížik, V. Úľany, Peter Bodi, Rudolf Lauko, Vladimír Billa, Zbehy, Peter Evetke, Dyčka, Mário Slezák, Lukáčovce, Fruzsina Vadkerti, Kráľová n/V., Martin Hraška, N. Sady, Ján Hnilica, Lužianky, Štefan Račko, D. Krškany, Lenka Tomanová, Čab
5 - Vlado Sásik, Marián Grman, Anton Černý, František Trnka, Michal Lauko, Juraj Demény, Rado Vágai, Július Petrík, Ivan Eliaš, Ľuboš Burda, Ľubomír Búchala, Mário Varga, Pavol Šarmír, Juraj Šipoš, Vladimír Kuchta, Lukáč Tomiš, Igor Drotár, Marek Janík, Tomáš Snop, Milan Borovský, Marek Korytko, Miloš Sýkora, Juraj Varga, Peter Orban, Róbert Ďurech, Iveta Molnárová, Tomáš Vnučko, Jaroslav Srňánek, Nitra, Juraj Tóth, Slavo Kališ, Nataša Mrlláková, Štefan Fabian, Šaľa, Michal Kulík, Vlčany, Ľuboš Galo, Janíkovce, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Gabriel Galbavý, Jozef Galbavý, Peter Odráška, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ladislav Páleník, Topoľčany, Ivan Kohút, Zl. Moravce, Ľuboš Kováč, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Marián Kováč, Levice, Juraj Fabo, M. Ripňany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Iveta Šimoneková, Dyčka, Filip Dobiaš, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Štefan Guzmický, Pavla Ladungová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Debnár, Zbehy, Martin Smutný, Beladice, Ľudovít Brath, Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Katarína Sándorová, Csaba Sándor, Kolíňany, Alexander Repta, Branč, Peter Zubčák, Hruboňovo, Dušan Béder, V. Lapáš, Miroslav Zverka, Rišňovce, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Vojtech Mládek, Podhorany, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Vladimír Mihálik, Martina Dicsérová, Močenok, Marián Božík, Hosťovce, Katarína Malá, Vráble, Ján Bédi, V. Zálužie, Martin Florek, Jozef Benko, Oľga Račková, Emil Čapkovič, D. Krškany, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Tomáš Tóth, Pohranice, Peter Lahučký, Lehota, Juraj Bárek, Žirany, Viktor Balko, Lužianky, Lukáš Guniš, Preseľany, Ľubomír Gyepes, Klasov
4 - Adriana Babišová, Ivan Labuda, Martin Valnoha, Dušan Tirol, Valéria Košecká, Katka Korenčíková, František Imre, Ľubomír Bartakovič, Juraj Tomka, Jozef Hajdúch, Jozef Svitač, Ivan Krčmár, Richard Magušín, Milan Gajdošík, Michal Korýtko, Vladimír Mészáros, Laura Magušínová, Tomáš Jaroš, Juraj Krčmár, Július Kolník, Nitra, Daniel Varga, Pata, Lenka Lencsésová, H. Kráľová, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Juraj Palatický, Mojmírovce, Jozef Barát, Topoľčany, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Jozef Fabián, Eleonóra Udvarosová, Michal Kriško, Mário Bleho, Marek Sklenár, Pavol Packa, Šaľa, Jozef Félis, Eva Tóthová, Vráble, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Katarína Šimoneková, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Ján Obert, Čeľadice, Jozef Chudý, Biskupová, Peter König, Marek Olejka, Štefan Račko, Ivanka, Martin Bennár, Hájske, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Mária Bereczová, Ľuboš Lörincz, Renáta Zeleňáková, Branč, René Scheer, Kolíňany, Pavol Štefek, V. Dolina, Bohuš Baják, Lužianky, Slavomír Sysel, Radoslav Straňák, Vlado Gombáš st., Močenok, Milan Augustín, Topoľčianky, Štefan Páleník, Prílepy, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Igor Tárnoky, Ivan Kunkelová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Margita Horňáková, Rišňovce, Erik Evetke, Dyčka, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Škvaril, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Dušan Šranko, Klasov, Ladislav Nagy, Jelenec, Igor Levický, Vieska n/Ž., Rastislav Borčin, Hostie, Peter Sýkora, Jarok
3 - Pavel Hrnčár, Palo Halva, Igor Galovič, Zoran Heiser, Andrej Ťapušík, Ľuboš Kanás st., Michaela Konopásková, Miroslav Studený, Ondrej Nemček, Vladimír Kompas, Boris Grežo, Peter Varga, Mária Sýkorová, Magdaléna Michaličková, Milan Raček, Marek Košik, Helena Adameková, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Marcel Hoppan, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Štefan Pastier, M. Vozokany, Róbert Slamka, Báb, Norbert Együd, Pohranice, Vladimír Gregor, Jozef Olejka, Ivanka, Erika Šebová, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Földvári, Róbert Pospiš, Jana Sklenárová, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Šimončík, Čechynce, Csaba Štanc, Žirany, Tibor Berec, V. Lapáš, Janka Syslová, Močenok, Michal Macúch, Svätoplukovo
2 - Ondrej Civáň, Ján Frenczel, Róbert Kužila, Juraj Hrnčár, Peter Balkó, Silvia Poliaková, Nitra, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Zuzana Lörinczová, Mária Ružičková, Branč, Gabriel Borza, Gustáv Štefkovič, Jozef Szabo, Tatiana Sklenárová, Marin Titka, Michal Málnási, Šaľa, Vladimír Kurila, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Anna Čerenková, Topoľčianky, Stanislav Packa, Ľuboš Rimovský, Peter Šimko, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslav Beňo, Vráble, Monika Dobiašová, Čeľadice, Marek Šlehobr, P. Kesov, Marek Orlíček, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Marián Pauk, Zuzana Vašková, Filip Varga, Rumanová, Viktor Batko, Mária Bajáková, Lužianky, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Jana Beňová, T. Mlyňany
1 - Ján Kukla, Sebastian Ivanička, Marián Krištofičin, Martin Pecho, Erika Révayová, Ivana Mateičková, Róbert Valentíny, Margita Tomastová, Nitra, Peter Visolajský, František Titka, Šaľa, Peter Lukáč, Lehota, Daniela Desatová, Výčapy-Opatovce
0 - Andrej Mareček, Čab

V súťaži je 728 tipérov.
Víťazom 2. kola je Pavol Balkó z Nitry, ktorý ako jediný trafil osem zápasov.
Viac postrehov prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  2. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  3. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  5. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  6. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  7. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  8. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  9. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  10. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 694
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 19 868
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 132
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 446
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 098
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 749
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 436
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 262
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 137
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 6 529
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Monika Matysová bola pravidelne členkou Jedenástky roka SFZ. Vpravo pózuje v drese rakúskeho St. Pöltenu.

Ženy znesú viac ako chlapi, hovorí nezničiteľná Monika Matysová.

18 h

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

26. jan

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

25. jan
Klaudio Farmadín vedie Športový klub Farmex Nitra. Nedávno vybudovali nové ihrisko s umelým povrchom a šprintérsku rovinku.

Jeho zverenci majú stále šancu prebojovať sa na olympiádu do Tokia.

26. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

21 h

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

19 h

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

19 h

Naše obce a mestá sa testovania zhostili na jednotku, hoci na prípravu mali len pár dní.

26. jan

Už ste čítali?