Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Bodovala iba Lokomotíva

II. hokejová liga

4. kolo: Púchov - Šaľa 6:2 (1:0, 3:1, 2:1), Hrušovský, Nemček. Domáci vyhrávali už 4:0, keď sa podarilo hosťom pri presilovke znížiť. Ďalšie dva góly však dostali Šaľania pri vlastnom oslabení a v závere už iba znížili.
Žiar n/Hr. - Zlaté Moravce 1:0 (1:0, 0:0, 0:0). Domáci boli od začiatku aktívnejší (strely 47:18), jediný gól však dokázali streliť v 12. min. pri využitej presilovke.
Nové Zámky - HK 96 Nitra 10:1 (3:0, 2:0, 5:1), Jašík 2, Hentek 2, Janek, Lukáč, Štefánik, Ölvecký, Udvardy, Synak - Lacika. Zápas mali od začiatku pod kontrolou hráči Lokomotívy, ktorí napokon svojmu súperovi nadelili desiatku.
Ružinov - Partizánske 4:3.
5. kolo: Ružinov - Šaľa 8:1 (3:0, 3:0, 2:1), Malovec. Od začiatku mali navrch domáci hokejisti, ktorí svoju prevahu už po dvoch tretinách aj patrične vyjadrili. Šaľanom sa podarilo streliť čestný úspech až za stavu 8:0. R Machaj, vylúčení na 2 min. 4:8, M. Nemček na 10. min., presilovky 2:0, oslabenia 0:0, 50 divákov. MHK: Mislovič - M. Nemček, Bartoš, Horváth, Šimalčík - Mega, J. Nemček, Hrušovský - Mauer, P. Tokár, Tomčík - Sukop, Holík, Malovec.
Zlaté Moravce - Púchov 2:6 (0:2, 1:2, 1:2), Michalička, Čarnoký. Domácim nevychádzalo prakticky nič, kým hosťom práve naopak. Zlatomoravčania mali s papierovo slabším súperom potvrdiť kvalitu, lenže stalo sa. Púchovčania boli aktívnejší aj v streľbe (28:42) a zaslúžene vyhrali. R Baluška, vylúčení na 2 min. 6:5, presilovky 0:2, oslabenia 0:0, 100 divákov. HC: Smieška (41. Svitana) - Borovský, Móri, Mikulec, Rakovský, Greguš, Murňák - Jablonský, Michalička, Babiak - Hudák, Francisty, Kučerka - Čarnoký, Mazúr, Rajtár.
Partizánske - Nové Zámky 3:7 (1:1, 1:1, 1:5), Horváth 2, Janek, Lukáč, Hentek, Jašík, Vyskoč. Partizánske otvorilo skóre v oslabení, lenže hostia z rovnakej možnosti vyrovnali. Od druhej tretine sa hra niesla vo veľkej nervozite, ktorá pretrvala až do konca zápasu. V poslednej časti Lokomotíva v priebehu jedenástich minút otočila skóre vo svoj prospech a vyhrala. R Matoušek, vylúčení na 2 min. 16:11, 5 min. 1:0, 10 min. 2:0, DKZ 2:0, presilovky 0:3, oslabenia 1:1, 100 divákov. LOKOM.: Rožník - Pavliga, Ölvecký, Vyskoč, Múčka, Šarfický, Horník, Oroszi, Strapatý - Tokár, Hentek, Lukáč - Jašík, Kanich, Janek - Horváth, Štefánik, Kováč.
HK 96 Nitra - Žiar n/Hr. 2:5 (0:1, 0:2, 2:2), Klenko 2. Hostia šli do vedenia na konci úvodne tretiny, v druhej strelili v presilovkách ďalšie dva góly. Domáci znížili až za stavu 5:0 a zápas zakončili presným zásahom pri vlastnom oslabení. R Martinčič, vylúčení na 2 min. 3:4, Bona 5+DKZ, presilovky 0:2, oslabenia 1:0, 40 divákov. HK: Burda - Bystrický, Dujíček, Gajdoš, Mesároš, Ivanička, Bona, Struhár - Lacika, Hrušovský, Stančík, Goldner, Bajtala, Ocelka, Ďurech, Klenko, Tománek.
8. Zl. Moravce 4 0 1 3 7:20 1
6. kolo - 26. 11. o 17.30 h Zl. Moravce - Nitra, 27. 11. o 17.30 h N. Zámky - Šaľa.