Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Zimná tipovačka - poradie po 4. kole

25 - Ernest Szombath, Martina Hanusová, Nitra, 23 - Marián Čurgali, Alekšince, Martin Cvrkal, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Lehocký, Šaľa

Správne tipy 4. kola
Košice - Nitra 4:2 1
Žilina - Poprad 3:3 X
L. Mikuláš - Trenčín 1:5 2
Žilina - Slovan 3:0 1
Martin - Nitra 3:2 1
Florida - Pittsburgh 6:3 1
Islanders - Ottawa 2:6 2
Los Angeles – Detroit 2:5 2
FC Nitra - Artmedia 0:2 2
Púchov - FC Nitra 0:0 X

Poradie po 4. kole
25 - Ernest Szombath, Martina Hanusová, Nitra
23 - Marián Čurgali, Alekšince, Martin Cvrkal, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Lehocký, Šaľa
22 - Anna Lacinová, Iveta Dubeňová, Igor Dubeň, Tatiana Paukejová, Nitra, Martin Földeši, Sereď, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Šarközy, Vinodol, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Stanislav Brat, Golianovo, Jozef Ružička, Branč
21 - Norbert Adamča, Sereď, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Renáta Gálová, Žirany, Jozef Labuda, Solčany, Karol Ryba, Nitra, Imrich Gregor, Jelenec, Anton Berecz, Branč, Marián Hozák, Báb, Bogdan Streér, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Hipp, Šaľa
20 - Marcela Hallová, Richard Srňánek, Dušan Koszorú, Katarína Karcolová, Ján Kmeťo, Nitra, Jozef Rehuš, Rišňovce, Andrea Félisová, Vráble, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ján Lenčéš, Močenok, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Elena Vašková, Báb, Renáta Ivančíková, Koniarovce, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Zuzana Mesárošová, Lehota, Peter Bleho, Šaľa, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Milan Kubala, Sereď, Mário Brat, Golianovo
19 - Vlado Sásik, Vlado Lyžičiar, Marián Červenka, Marek Varga, Lukáš Bartakovič, Peter Bezák, Ivan Leckeš, Štefan Pénzeš, Pavel Čvirik, Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Halák, Janíkovce, Slavo Kališ, Martin Horváth, Šaľa, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jakub Lenčéš, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Molnár, Neded, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Marek Kováč, Čifáre, Janka Látečková, V. Zálužie, Peter Debnár, Zbehy, Filip Virág, V. Lapáš, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Adrián Nagy, V. Cetín, Michael Švihorík, Báb, Pavel Períček, Rišňovce, Marián Chobot, Urmince, Anton Zaťko, Ivanka, Ján Migo, V. Dolina, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Miroslav Benček, Zl. Moravce, Jozef Malý, Vráble, Marián Železník, Trnovec, Margita Pánisová, D. Krškany
18 - Alexander Darázs, Tešedíkovo, Miroslav Fábry, Tibor Horváth, Ľubomír Kiesel, Jozef Nosian, Zuzana Maczvaldová, Ivan Dominka, Michal Gúcky, Igor Kotora, Juraj Knížat, Jozef Lenghart, Juraj Náhlovský, Milan Benko, Helena Vargová, Monika Vargová, Stanislav Billík, Patrik Palka, Nitra, Andrej Civáň, Mariana Barátová, Dražovce, Ľubomír Kollár, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Jozef Baťala ml., Žitavany, Matúš Zentko, Zbehy, Tomáš Javor, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Ďurický, Karol Ďurický, Branč, Peter Majerčík, Gustáv Molnár, P. Kesov, Milan Piovarči, Štefan Peťovský, Lužianky, Danko Uharček, Močenok, Martin Jurík, Čakajovce, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Alexandra Gálová, Žirany, Viliam Matejov, Patrik Benček, Zl. Moravce, Ľuboš Kliman, M. Vozokany, Jozef Baláž, Tibor Odráška, Šaľa, Milan Dudáš, Prílepy, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Miroslav Šlosár, Golianovo, Ján Vaško, Ivanka, Ivan Bakyta, Jarok, Henrich Benedek, Vráble, Pavol Kučerka, Topoľčany, Ján Hotový, N. Sady, Pavol Kozma, D. Krškany
17 - Milan Bojda, Mário Šándor, Marek Markovič, Ivan Hrachovický, Marián Ištokovič, Jozef Havetta, Július Števčík, Ľudovít Laca, Michal Lauko, Silvia (Slivka) Baňárová, Vlado (Body) Viola, Miloš Konopásek, Pavol Balkó, František Hrnčiar st., Peter Bíro, Miroslav Múdry, Maroš Ratulovský, Ivan Buchala, Andrej Milošiak, Juraj Tuchyňa, Ladislav Pintér, Vladimír Ballai, Nitra, Ladislav Mikle, Branislav Pospiš ml., Roland Franko, Jozef Sklenár, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Attila Kürti, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Virág, František Kunkel, Zl. Moravce, Emanuel Maňúch, Jozef Gál, Jana Gálová, Žirany, Eva Gregorová, Jelenec, Soňa Ligačová, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Jaroslav Baťo, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Minárik, Obyce, Milan Greguš, Zbehy, Igor Kováč, Čeľadice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Milan Molnár, Anton Molnár, P. Kesov, Ivan Tóth, Čakajovce, Tibor Boszorád, Fero Ružička, Branč, Terézia Tasáryová, Ivanka, Stanislav Chrenko, Juraj Chrenko, V. Dolina, Juraj Holták, Július Galo, Marián Nagy, Martin Tesár, Marcel Pánis, D. Krškany, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Marek Ternény, V. Zálužie, Emília Malá, Vráble, Ferko Valent, T. Mlyňany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Lukáš Guniš, Preseľany
16 - Erika Hrachovická, Miroslav Šimala, Mário Depeš, Klaudia Levčíková, Milan Čulák, Juraj Demény, Július Petrík, Ladislav Csuthy, Vladimír Nemšovský, Jozef Moder, Jozef Ťapušík, Michal Bíro, Ľubomír Maczvalda, Ľubomír Kincel, Barbora Mináriková, Juraj Šipoš, Miroslav Kubiček, Jozef Hudec st., Miloš Sýkora, Tomáš Stoklas, Nitra, Michal Kulík, Vlčany, Ľudovít Mešťan, Margita Kališová, Jozef Danada, Rastislav Mokrý, Miroslav Poloni, Šaľa, František Margetin, Jozef Záhorský, Jozef Horňák, Rišňovce, Marek Ballek, Hlohovec, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Radko Hudec, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Tibor Mócik, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Hudec ml., Lužianky, Vladimír Kondé, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Vladimír Toman, Čifáre, Jozef Borbély st., Denis Nagy, V. Cetín, Peter Mihálik, Michal Rác, Mojmírovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Lucia Sojková, Maňa, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Slíž, Martin Smutný, Beladice, Roman Fuska, Milan Šlosár, Čab, Andrea Bereczová, Otto Benc, Ladislav Székelyi, Jana Ďurická, Branč, Roman Ražný, Čeľadice, Peter Bányi, D. Obdokovce, Matúš Hala, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Gabriel Velebný, Klasov, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Milan Brisuda, Č. Hrádok, Marek Olejka, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ľubomír Martišovič, Štefan Račko, D. Krškany, Marián Strečka, Marián Strečka ml., Topoľčianky
15 - Ľuboš Kolár, Michal Garay, Ingrid Lyžičiarová, Valéria Viskupová, Vladimír Mada, Iveta Rosinská, Marcel Lenčéš, Viera Radadičová, Ľubo Pénzeš, Erik Zajac, Roman Sýkora, Daniel Tasáry, Vladimír Kuchta, Peter Mateička ml., Ján Ehrenhold, Jakub Takáč, Jozef Prešinský, Jaroslav Andrášik, Vlasta Spišáková, Tomáš Snop, Ľudmila Šimalová, Richard Magušín, Margita Letková, Iveta Molnárová, Nitra, Alžbeta Dobiašová, Attila Sonlajtner, Peter Sonlajtner, Žirany, Ján Ballek, Hlohovec, Zuzana Matušicová, Pata, Attila Szolnoki, Simona Szolnokiová, Dyčka, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Martin Kolha, Štefan Hudec, Lužianky, Milan Mišák, V. Dolina, Patrik Čepček, Žitavany, Milan Bekéni, Gustáv Štefkovič, Jozef Kučera, Šaľa, Vladimír Urban, Hájske, František Frajka, Č. Hrádok, Marian Mesko, Topoľčianky, František Juhász, Hosťová, Miroslav Buranský, Jelšovce, Andrej Fábry, Čab, Štefan Guzmický, Pavla Ladungová, Jozef Kuzmický, Ivanka, Zoltán Prešinský, Matej Fábry, V. Cetín, Jaromír Slíž, Beladice, Marta Záhorská, Rišňovce, Celestín Berecz, Branč, Peter Zubčák, Hruboňovo, Norbert Zuzik, Klasov, Tibor Bene, D. Obdokovce, Michal Čery, Jelenec, Jozef Andel, Vráble, Jozef Školník, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Róbert Čížik, V. Úľany, Anton Bábik ml., Lukáš Novosedlík, Rumanová, Mário Pánis, Martin Račko, D. Krškany, Erika Molnárová, D. Štitáre, Tomáš Tóth, Pohranice
14 - Marián Grman, Martin Hrotek, Jozef Pacher, Vladimír Papp, Miroslava Labudová, Zuzana Lidiková, Ladislav Nosian, Martin Búchala, Ján Barát, Boris Kašuba, Ivan Balla, René Matyó, Lukáš Jeremiáš, Ľudmila Šišáková, Jaroslav Ollík, Radoslav Ollík, Marek Janík, Michal Vígh, Marián Varga, Katarína Magušínová, Tomáš Vnučko, Nitra, Tibor Mikle, Jozef Barczi, Vlčany, Vladimír Gombáš ml., Štefan Bako, Vladimír Mihálik, Močenok, František Krčmár, Nevidzany, Rudolf Krajinčák, Báb, František Trvalec, Rastislavice, Jaroslav Zelovič, Ivanka, Katarína Nagyová, Zl. Klasy, Jozef Šercel, Váhovce, Tibor Lenčéš, Hájske, František Kausek, Dávid Hamar, Klasov, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Patrik Balogh, Selice, Ladislav Páleník, Topoľčany, Štefan Kúsek, Hostie, Ľuboš Kováč, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Ján Frajtík, Vráble, Juraj Fabo, M. Ripňany, Henrich Richter, Bratislava, Ladislav Kéry, Volkovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ladislav Lörincz, Branč, Miriama Zborovanová, Golianovo, František Chrenko, V. Dolina, Adam Ďuriš, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Matúš Vrábel, Lužianky, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Štefák, Rišňovce, Richard Tóth, P. Kesov, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Dávid Bežuch, Galanta, Miroslav Močol, Alekšince, Tomáš Bleho, Šaľa-Veča, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Erik Brisuda, Č. Hrádok, Juraj Barantal, V. Zálužie, Mário Slezák, Lukáčovce, Martin Hraška, N. Sady, Peter Lahučký, Lehota, Lenka Tomanová, Čab, Mário Bleho, Šaľa
13 - Alexandra Zimová, Jozef Hoppan, Vráble, Janka Sedliačiková, Peter Šišák, David Čerňák, Pavol Zámečník, Štefan Matesko, Ľudovít Kováč, Ľuboš Lacina, Miroslav Mada, Jozef Viskup, Valéria Košecká, Lucia Barátová, Ľudovít Konečný, Juraj Tomka, Michal Miklovič, Peter Kováč, František Grom st., Katarína Spišáková, Juraj Varga, Laura Magušínová, Juraj Krčmár, Július Kolník, Ivan Janiš, Nitra, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, Zoltán Németh, N. Život, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Milan Lazan, Juraj Volčko, Ľubomír Uher, Michal Kriško, Marek Sklenár, Štefan Fabian, Michal Málnási, Šaľa, Tomáš Svitač, M. Lapáš, Daniela Záhonová, Golianovo, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Stanislav Packa, Slavomír Sysel, Martina Dicsérová, Močenok, Jozef Repa, Prílepy, Ondrej Kozolka, Volkovce, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Milan Roman, Čab, Juraj Svorad, Hrušovany, Jozef Lörincz, Mária Bereczová, Branč, Erik Fábry, V. Cetín, Monika Chrenková, V. Dolina, Ján Školník, Zl. Moravce, Marián Čapo, Sľažany, Helena Gálová, Miloš Gál st., Valent Vaňo, Žirany, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Jozef Benko, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Ľubomír Gyepes, Klasov
12 - Peter Solčianský, Jaroslav Zaťko, Igor Galovič, Zoran Heiser, František Bojda, Filip Greguš, Jozef Paulík, František Filo, Ľubomír Antalík ml., Igor Drotár, Jozef Kóša, Daniel Gál, Ján Baláži, Dušan Letko, Nitra, Jaroslav Szabo, Tomáš Karácsony, Váhovce, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Marián Kováč, Levice, Pavel Mihálik, Andrej Vörös, Marián Titka, Šaľa, Jozef Kováč, Čifáre, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Marek Šlehobr, P. Kesov, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Attila Drozdák, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Vladimír Tasáry, Štefan Račko, Ivanka, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Katarína Sándorová, Kolíňany, Kristián Mikle, Tešedíkovo, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Štefan Páleník, Prílepy, Margita Horňáková, Rišňovce, Ján Hegyi, Jelka, Katarína Malá, Vráble, Fruzsina Vadkerti, Kráľová n/V., Róbert Juhász, Golianovo, Martin Florek, Oľga Račková, D. Krškany, Ján Hnilica, Viktor Balko, Lužianky
11 - Jozef Senneš, Pavel Hrnčár, Ivan Eliaš, Ľubomír Búchala, Lukáč Tomiš, Pavol Ďurina, František Grom ml., Fero Takáč, Juraj Vencel, Marek Korytko, Mária Sýkorová, Janka Vargová, Peter Orban, Róbert Ďurech, Jaroslav Srňánek, Helena Adameková, Nitra, Juraj Tóth, Jozef Ižóf, Filip Harčár, Šaľa, Marián Hudec, Lužianky, Zuzana Lörinczová, Alexander Repta, Branč, Ladislav Szórád ml., Gašpar Gál, Žirany, Eva Slováková, Kamanová, Anna Čerenková, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Gabriel Baluška, Diakovce, Štefan Pastier, M. Vozokany, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Iveta Šimoneková, Peter Evetke, Dyčka, Emil Barabáš, Zbehy, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Miroslav Szlamka, Váhovce, Roman Zaťko, Golianovo, Emil Čapkovič, D. Krškany, Martin Dvonč, Janíkovce, Peter Sýkora, Jarok
10 - Pavol Búš, Anton Černý, Ivan Labuda, Michaela Konopásková, František Imre, Ľubomír Bartakovič, Pavol Šarmír, Ľubka Tasáryová, Jozef Žák, Michal Korýtko, Nitra, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Martin Bennár, Hájske, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Ján Kozla, Žirany, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Bohuš Baják, Lužianky, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Augustín, Topoľčianky, Róbert Pospiš, Vlado Škrabala, Šaľa, Filip Varga, Rumanová, Renáta Zeleňáková, Branč, Janka Syslová, Močenok, Jana Beňová, T. Mlyňany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
9 - Dalibor Lisý, Rado Vágai, Ľubomír Ballay, Boris Grežo, Milan Borovský, Martin Molnár, Milan Raček, Margita Tomastová, Richard Levčík, Nitra, Ivan Kohút, Ema Benčeková, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Eva Tóthová, Vráble, Ladislav Nagy, Jelenec, Igor Levický, Vieska n/Ž., Július Oláh, Matúškovo, Eva Hamarová, Klasov
8 - František Tomek, Ľubica Géringová, Andrej Leckéš, Jozef Svitač, Silvia Podsedlá, Ľudovít Billik, Jozef Muran, Katarína Slováková, Nitra, Peter Király, N. Život, Juraj Palatický, Jozef Janiš, Mojmírovce, Emil Šatan, Vozokany, Róbert Slamka, Báb, Miroslav Ružička, Zbehy, Daniela Desatová, Výčapy-Opatovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Erik Evetke, Dyčka, Dušan Šranko, Klasov, Mária Bajáková, Lužianky, Michal Macúch, Svätoplukovo, Monika Slížová, Beladice, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
7 - Adriana Babišová, Sebastian Ivanička, Ľudovít Billík, Mário Varga, Imrich Hrdlica, Peter Balkó, Katka Sýkorová, Nitra, Juraj Sojka, Jozef Félis, Mária Maďarová ml., Vráble, Štefan Fiala, Branč, Pavel Gálik ml., Lovce, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Tomáš Slovák, Vlkas, Rudolf Macho, Kolíňany, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Bodi, Zbehy, Jozef Škvaril, D. Krškany, Juraj Bárek, Žirany, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Rastislav Borčin, Hostie, Peter Šimko, Radoslav Straňák, Močenok
6 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Martin Hindák, Sereď, Ľuboš Kanás st., Ján Frenczel, Igor Lieskovský, Zuzana Gurinová, Róbert Valentíny, Magdaléna Michaličková, Juro Slíž ml., Michal Ballon, Nitra, Katarína Šimoneková, Lúčnica n/Ž., Miroslav Zverka, Rišňovce, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Pavol Packa, Šaľa, Matúš Ďurický, Branč, Marián Herceg, Pata
5 - František Trnka, Ľuboš Burda, Juraj Hrnčár, Vladimír Mészáros, Jaroslav Fehér, Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, Jozef Galbavý, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ivan Molnár, Matúškovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Božík, Hosťovce, Ján Bédi, V. Zálužie, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Rudolf Lauko, Vladimír Billa, Zbehy, Nataša Mrlláková, Jana Sklenárová, Šaľa, Ľuboš Lörincz, Branč, Jozef Kováč, Čifáre, Adriana Höriková, D. Štitáre, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Martin Ďuriš, Čeľadice
4 - Marián Krištofičin, Martin Valnoha, Dušan Tirol, Katka Korenčíková, Jozef Hajdúch, Ivan Krčmár, Milan Gajdošík, Tomáš Jaroš, Marek Košik, Ľubica Géringová, Andrej Bahelka, Pavol Krajčo, Matúš Bédi, Milan Petráš, Patrik Polonec, Nitra, Lenka Lencsésová, H. Kráľová, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Rimovský, Močenok, Ján Obert, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Chudý, Biskupová, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Zuzana Vašková, Rumanová, Jozef Fabián, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Irena Kučerová, Janíkovce, Iveta Boszorádová, Branč, Tomáš Smutný, Beladice
3 - Palo Halva, Andrej Ťapušík, Miroslav Studený, Ondrej Nemček, Vladimír Kompas, Peter Varga, Milan (Ryba) Fúska, Miroslav Palka, Jaroslav Látečka, Jozef Žák st., Gabriela Žáková, Miroslav Ölvecký, Aďo Migo, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Marcel Hoppan, Vráble, Norbert Együd, Pohranice, Vladimír Gregor, Jozef Olejka, Ivanka, Erika Šebová, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Földvári, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Šimončík, Čechynce, Csaba Štanc, Žirany, Tibor Berec, V. Lapáš, Eva Gombášová, Vlado Gombáš st., Močenok, Alena Uhlířová, Sokolníky, Rudolf Macho, Kolíňany, Marián Kováč, Diakovce, Matúš Mareček, Čab, Martin Bibeň, Janíkovce, Žigmund Rigo, Alekšince, Marián Hritz, Prílepy
2 - Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Gabriel Borza, Jozef Szabo, Šaľa, Vladimír Kurila, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ondrej Civáň, Róbert Kužila, Silvia Poliaková, Nitra, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslav Beňo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Monika Dobiašová, Čeľadice, Viktor Batko, Alena Segečová, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Mária Ružičková, Branč, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Marián Hörik, D. Štitáre, František Príbela, Šintava, Mária Smutná, Beladice
1 - Ján Kukla, Martin Pecho, Erika Révayová, Ivana Mateičková, Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Peter Visolajský, František Titka, Šaľa, Hana Kukučková, Šurianky, Marek Gáth, V. Zálužie, Boris Nyers, Janíkovce
0 - Andrej Mareček, Čab

Skryť Vypnúť reklamu

Vo 4. kole uhádli najviac - 8 zápasov - Anna Lacinová, Tatiana Paukejová a Martina Hanusová, všetky z Nitry.
Koho sme vyžrebovali a ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  1. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  9. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  10. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 37 322
  2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 25 465
  3. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 18 229
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 16 725
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 446
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 401
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 13 582
  8. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 495
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 263
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 059
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Koronavírus Nitriansky kraj: V pätnástich dedinách okresu Nitra budú testovať len v jeden deň

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Nitrianskeho kraja.

Podcast je náhrada miestneho rozhlasu

Správy z miestneho rozhlasu patria roky ku koloritu slovenských miesta obcí.

Jednou z hlavných výhod podcastov je, že ich môžete počúvať, keď vám to vyhovuje,“ povedal Jaroslav Kizek z agentúry M KREO.

JLR odovzdal armáde humanitárnu pomoc na testovanie

Vojaci prevzali ochranné pomôcky, dezinfekciu aj bagety.

Nitrianska nemocnica poskytla zoznam lekárov, majú pomôcť pri testovaní

O situácii na odberných miestach bude mesto priebežne informovať na internete.

Zbor väzenskej a justičnej stráže testoval už dnes. Odberné miesta zriadil pri ústave na výkon väzby.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na nitrianskom letisku núdzovo pristál vrtuľník americkej armády

Dôvodom neplánovaného pristátia bolo zlé počasie.

Pozitívne testovaný starosta: Najhoršia bola bolesť chrbta

Určite nepodceňujte situáciu. Toto nie je chrípka, odkazuje starosta kysuckej obce.

Celoplošné testovanie: Fakty, pokyny, odporúčania, najčastejšie otázky

V sobotu a nedeľu sa na celom Slovensku uskutoční prvé kolo celoplošného testovania, ktoré má za cieľ pomôcť zachytiť skryté ohniská nákazy a spomaliť šírenie koronavírusu. Odberné miesta budú otvorené 31. októbra a 1. novembra 2020 od 7. - 22. h.

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Už ste čítali?