Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Zimná tipovačka - po 5. kole

33 - Martina Hanusová, Nitra, 31 - Tatiana Paukejová, Nitra, 28 - Martin Cvrkal, Ernest Szombath, Nitra

Správne tipy 5. kola
Košice - Slovan 6:4 1
Zvolen - Nitra 5:4 p X
Skalica - Poprad 3:5 2
L. Mikuláš - Slovan 2:5 2
Nitra - Trenčín 0:0 X
Montreal - Los Angeles 3:2 1
Florida - Chicago 4:3 p X
Nashville - Philadelphia 4:3 t X
Artmedia - FC Porto 0:0 X
Ostrava - Slavia Praha 1:3 2

Poradie po 5. kole
33 - Martina Hanusová, Nitra
31 - Tatiana Paukejová, Nitra
28 - Martin Cvrkal, Ernest Szombath, Nitra
27 - Anna Lacinová, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Norbert Adamča, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Patrik Šarközy, Vinodol, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Lehocký, Šaľa
26 - Iveta Dubeňová, Igor Dubeň, Katarína Karcolová, Nitra, Marián Čurgali, Alekšince, Martin Földeši, Sereď, Ján Lenčéš, Močenok, Peter Hipp, Šaľa
25 - Richard Srňánek, Peter Bezák, Nitra, Anton Berecz, Jozef Ružička, Branč, Štefan Klimo, Tvrdošovce
24 - Karol Ryba, Marek Varga, Lukáš Bartakovič, Juraj Náhlovský, Nitra, Andrej Civáň, Dražovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Renáta Gálová, Žirany, Andrea Félisová, Vráble, Imrich Gregor, Jelenec, Peter Kováč, Zl. Moravce, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Anton Molnár, P. Kesov, Pavel Períček, Rišňovce, Marián Chobot, Urmince, Bogdan Streér, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Stanislav Brat, Golianovo
23 - Vincent Komačka, Topoľčany, Ladislav Mikle, Peter Bleho, Tibor Odráška, Šaľa, Július Števčík, Ľubomír Kiesel, Marián Červenka, Michal Gúcky, Jozef Hudec st., Ivan Buchala, Pavel Čvirik, Helena Vargová, Monika Vargová, Tomáš Stoklas, Nitra, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jozef Labuda, Solčany, Peter Majerčík, P. Kesov, Štefan Pupák, Hurbanovo, Peter Debnár, Miroslav Fúska, Zbehy, Filip Virág, V. Lapáš, Marta Záhorská, Rišňovce, Renáta Ivančíková, Koniarovce, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Marián Hozák, Báb, Dominik Lenghard, Čakajovce, Anton Zaťko, Ivanka, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Milan Kubala, Sereď, Mário Brat, Golianovo, Margita Pánisová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Henrich Benedek, Vráble
22 - Marcela Hallová, Miroslav Fábry, Ivan Hrachovický, Michal Lauko, Silvia (Slivka) Baňárová, František Hrnčiar st., Dušan Koszorú, Ivan Dominka, Ján Kmeťo, Štefan Pénzeš, Marián Varga, Nitra, Jozef Halák, Janíkovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Slavo Kališ, Martin Horváth, Jozef Baláž, Miroslav Poloni, Šaľa, Jakub Lenčéš, Gabriel Lešš, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Matúš Zentko, Zbehy, Peter Molnár, Neded, Ivan Mikušík, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ivan Ďurický, Tibor Boszorád, Karol Ďurický, Branč, Janka Látečková, V. Zálužie, Ľudovít Desat, Podhorany, Danko Uharček, Močenok, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Adrián Nagy, V. Cetín, Elena Vašková, Michael Švihorík, Báb, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Ján Migo, V. Dolina, Miroslav Benček, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Zuzana Mesárošová, Lehota, Milan Dudáš, Prílepy, Jozef Malý, Vráble, Lukáš Guniš, Preseľany
21 - Vlado Sásik, Milan Bojda, Mário Šándor, Tibor Horváth, Miroslava Labudová, Vlado Lyžičiar, Jozef Moder, Miloš Konopásek, Lucia Barátová, Maroš Ratulovský, Juraj Šipoš, Juraj Knížat, Miroslav Kubiček, Milan Benko, Patrik Palka, Nitra, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Margita Kališová, Roland Franko, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Gabriel Tóth, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Baťala ml., Žitavany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Emanuel Maňúch, Žirany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Eva Gregorová, Jelenec, Marek Kováč, Čifáre, Marian Mesko, Topoľčianky, Juraj Minárik, Obyce, Igor Kováč, Čeľadice, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Milan Piovarči, Lužianky, Štefan Guzmický, Ján Vaško, Ivanka, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Roman Fuska, Čab, Martin Jurík, Čakajovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Viliam Matejov, Patrik Benček, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Gabriel Velebný, Klasov, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Alexander Kusý, Marián Železník, Trnovec, Miroslav Šlosár, Golianovo, Mariana Barátová, Dražovce, Július Galo, Marcel Pánis, Pavol Kozma, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jana Ďurická, Branč
20 - Martin Hrotek, Marek Markovič, Marián Ištokovič, Michal Garay, Mário Depeš, Klaudia Levčíková, Juraj Demény, Július Petrík, Ladislav Csuthy, Valéria Viskupová, Jozef Nosian, Vladimír Mada, Michal Bíro, Iveta Rosinská, Viera Radadičová, Ľubomír Kincel, Barbora Mináriková, Peter Bíro, Erik Zajac, Ján Ehrenhold, Ivan Leckeš, Jozef Lenghart, Juraj Tuchyňa, Ľudmila Šimalová, Stanislav Billík, Nitra, Ľudovít Mešťan, Rastislav Mokrý, Jozef Kučera, Jozef Sklenár, Šaľa, Attila Kürti, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Virág, Jozef Školník, Zl. Moravce, Stanislav Šlagor, Ferko Valent, T. Mlyňany, Tomáš Javor, Sereď, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Vladimír Urban, Hájske, František Frajka, Č. Hrádok, Gabriel Danko, Žitavany, Jozef Huňady, Lúčnica, Stanislav Nemček, Janíkovce, Lucia Sojková, Maňa, Ján Slíž, Martin Smutný, Beladice, Jozef Kuzmický, Terézia Tasáryová, Marek Olejka, Ľubor Kajaba, Ivanka, Celestín Berecz, Otto Benc, Fero Ružička, Branč, Stanislav Chrenko, Juraj Chrenko, V. Dolina, Norbert Zuzik, Klasov, Juraj Holták, Marián Nagy, Štefan Račko, Martin Račko, D. Krškany, Jana Gálová, Žirany, Ľuboš Kliman, M. Vozokany, Marek Ternény, V. Zálužie, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Štefan Peťovský, Lužianky, Marián Strečka, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Pavol Kučerka, Topoľčany
19 - Ľuboš Kolár, Erika Hrachovická, Jozef Havetta, Ľudovít Laca, Milan Čulák, Štefan Matesko, Vlado (Body) Viola, Zuzana Maczvaldová, Pavol Balkó, Miroslav Múdry, Roman Sýkora, Daniel Tasáry, Vladimír Kuchta, Igor Kotora, Andrej Milošiak, Katarína Spišáková, Margita Letková, Dušan Letko, Ladislav Pintér, Iveta Molnárová, Vladimír Ballai, Nitra, Alžbeta Dobiašová, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Žirany, František Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Ballek, Hlohovec, Zuzana Matušicová, Pata, Ľubomír Kollár, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Simona Szolnokiová, Peter Evetke, Dyčka, Patrik Balogh, Selice, Martin Kolha, Štefan Hudec ml., Lužianky, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Patrik Čepček, Jaroslav Baťo, Žitavany, Jozef Danada, Gustáv Štefkovič, Branislav Pospiš ml., Šaľa, Jozef Borbély st., Zoltán Prešinský, Matej Fábry, Denis Nagy, V. Cetín, Peter Mihálik, Michal Rác, Mojmírovce, František Juhász, Hosťová, Milan Greguš, Zbehy, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Milan Šlosár, Čab, Mário Slezák, Lukáčovce, František Kunkel, Zl. Moravce, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Martin Hraška, Ján Hotový, N. Sady, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Martin Tesár, Jozef Benko, D. Krškany, Erika Molnárová, D. Štitáre
18 - Marián Grman, Peter Šišák, Miroslav Šimala, Ľudovít Kováč, Vladimír Nemšovský, Ľubomír Maczvalda, Ján Barát, Ivan Balla, Ľubo Pénzeš, Peter Kováč, Jakub Takáč, Ľudmila Šišáková, Jaroslav Ollík, Radoslav Ollík, Vlasta Spišáková, Marek Janík, Michal Vígh, Richard Magušín, Miloš Sýkora, Tomáš Vnučko, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Vladimír Gombáš ml., Vladimír Mihálik, Martina Dicsérová, Močenok, Marek Ballek, Hlohovec, Jaroslav Zelovič, Pavla Ladungová, Ivanka, Jozef Šercel, Váhovce, Radko Hudec, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Attila Szolnoki, Dyčka, Ladislav Páleník, Tibor Mócik, Topoľčany, Štefan Kúsek, Hostie, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Hoppan, Jozef Andel, Vráble, Daniela Záhonová, Golianovo, Štefan Hudec, Lužianky, Milan Bekéni, Michal Kriško, Mário Bleho, Šaľa, Vladimír Toman, Čifáre, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Andrea Bereczová, Ladislav Székelyi, Branč, Erik Fábry, V. Cetín, Jozef Záhorský, Rišňovce, Roman Ražný, Čeľadice, Peter Bányi, Marek Tigyi, Tibor Bene, D. Obdokovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Dávid Hamar, Klasov, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Michal Čery, Jelenec, Tomáš Bleho, Šaľa-Veča, Róbert Čížik, V. Úľany, Juraj Barantal, V. Zálužie, Mário Pánis, D. Krškany, Tomáš Tóth, Pohranice
17 - Jozef Senneš, Jozef Pacher, Pavel Hrnčár, David Čerňák, Ľuboš Lacina, Jozef Ťapušík, Marcel Lenčéš, František Filo, Ľubomír Antalík ml., Boris Kašuba, Peter Mateička ml., Jozef Prešinský, Jaroslav Andrášik, František Grom st., Tomáš Snop, Mária Sýkorová, Juraj Krčmár, Ivan Janiš, Nitra, Alexandra Zimová, Emília Malá, Vráble, Michal Kulík, Vlčany, František Trvalec, Rastislavice, Katarína Nagyová, Zl. Klasy, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Juraj Minár, Zl. Moravce, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Marián Kováč, Levice, Tomáš Svitač, M. Lapáš, Juraj Fabo, M. Ripňany, Juraj Volčko, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Milan Roman, Lenka Tomanová, Čab, Jozef Lörincz, Mária Bereczová, Branč, Jaromír Slíž, Beladice, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Vladimír Tasáry, Štefan Račko, Ivanka, Miriama Zborovanová, Róbert Juhász, Golianovo, Monika Chrenková, František Chrenko, V. Dolina, Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Matúš Vrábel, Lužianky, Juraj Sabo, Anton Bábik ml., Rumanová, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Peter Sonlajtner, Miloš Gál st., Valent Vaňo, Žirany, Miroslav Močol, Alekšince, Emil Dubec, Žikava, Peter Lahučký, Lehota
16 - Janka Sedliačiková, Jaroslav Zaťko, Vladimír Papp, Pavol Zámečník, Ingrid Lyžičiarová, Ivan Eliaš, Zoran Heiser, Miroslav Mada, Jozef Viskup, Filip Greguš, Martin Búchala, Jozef Paulík, Juraj Tomka, Michal Miklovič, René Matyó, Lukáš Jeremiáš, Jozef Kóša, Daniel Gál, Katarína Magušínová, Peter Orban, Nitra, Zuzana Lörinczová, Branč, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, František Krčmár, Nevidzany, Zoltán Németh, N. Život, František Kausek, Klasov, Jozef Barát, Topoľčany, Milan Lazan, Ľubomír Uher, Marek Sklenár, Michal Málnási, Šaľa, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Ján Frajtík, Vráble, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Stanislav Packa, Močenok, Gabriel Baluška, Diakovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Andrej Fábry, Čab, Juraj Svorad, Hrušovany, Marek Šlehobr, P. Kesov, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marián Pauk, Rumanová, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Dávid Bežuch, Galanta, Peter Odráška, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Ján Školník, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Erik Brisuda, Č. Hrádok, Helena Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Oľga Račková, Emil Čapkovič, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Tomáš Karácsony, Váhovce
15 - Peter Solčianský, Pavol Búš, Dalibor Lisý, Ladislav Nosian, Ľudovít Konečný, František Grom ml., Juraj Varga, Róbert Ďurech, Laura Magušínová, Július Kolník, Margita Tomastová, Nitra, Rudolf Krajinčák, Báb, Pavel Mihálik, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Kováč, Čifáre, Andrea Mikulášiková, Martin Dvonč, Janíkovce, Štefan Bako, Močenok, Daniel Ballay, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Emil Barabáš, Zbehy, Miroslav Buranský, Jelšovce, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Jozef Štefák, Margita Horňáková, Rišňovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Hegyi, Jelka, Peter Sýkora, Jarok, Ľubomír Gyepes, Klasov
14 - Igor Galovič, Zuzana Lidiková, František Imre, Ľubka Tasáryová, Juraj Vencel, Marek Korytko, Janka Vargová, Milan Raček, Jaroslav Srňánek, Helena Adameková, Boris Grežo, Nitra, Juraj Tóth, Jozef Ižóf, Filip Harčár, Vlado Škrabala, Marián Titka, Šaľa, Tibor Lenčéš, Hájske, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Anna Čerenková, Topoľčianky, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Ladislav Lörincz, Branč, Richard Tóth, P. Kesov, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Kristián Mikle, Tešedíkovo, Jozef Barczi, Vlčany, Katarína Malá, Vráble, Martin Florek, D. Krškany, Ján Hnilica, Viktor Balko, Lužianky, Rastislav Borčin, Hostie, Jana Beňová, T. Mlyňany
13 - Ivan Labuda, Rado Vágai, Ľubomír Búchala, Valéria Košecká, Pavol Ďurina, Milan Borovský, Nitra, Ivan Kohút, Zl. Moravce, Jozef Repa, Prílepy, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Ján Kozla, Žirany, Alexander Repta, Renáta Zeleňáková, Branč, Slavomír Sysel, Peter Šimko, Radoslav Straňák, Močenok, Marián Čapo, Sľažany, Štefan Fabian, Šaľa, Filip Varga, Rumanová
12 - Anton Černý, František Bojda, Michaela Konopásková, Pavol Šarmír, Andrej Leckéš, Jozef Svitač, Igor Drotár, Ján Baláži, Silvia Podsedlá, Richard Levčík, Jozef Muran, Nitra, Jaroslav Szabo, Váhovce, Štefan Pastier, M. Vozokany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Katarína Sándorová, Kolíňany, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Pavol Štefek, V. Dolina, Andrej Vörös, Pavol Packa, Šaľa, Milan Augustín, Topoľčianky, Fruzsina Vadkerti, Kráľová n/V., Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Škvaril, D. Krškany, Ladislav Nagy, Jelenec, Igor Levický, Vieska n/Ž., Michal Macúch, Svätoplukovo, Monika Slížová, Beladice
11 - Lukáč Tomiš, Fero Takáč, Katarína Slováková, Nitra, Marián Hudec, Bohuš Baják, Lužianky, Ladislav Szórád ml., Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Juraj Palatický, Jozef Janiš, Mojmírovce, Emil Šatan, Vozokany, Eva Slováková, Kamanová, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Iveta Šimoneková, Dyčka, Rudolf Macho, Kolíňany, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Roman Zaťko, Golianovo, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Július Oláh, Matúškovo
10 - Sebastian Ivanička, Ľubomír Bartakovič, Jozef Žák, Michal Korýtko, Matúš Bédi, Nitra, Martin Bennár, Hájske, Erik Evetke, Dyčka, Dušan Šranko, Klasov, Janka Syslová, Močenok, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Martin Ďuriš, Čeľadice
9 - Mário Varga, Ľubomír Ballay, Martin Molnár, Ľudovít Billik, Miroslav Palka, Nitra, Daniela Desatová, Výčapy-Opatovce, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Eva Tóthová, Vráble, Matúš Ďurický, Branč, Eva Hamarová, Klasov
8 - František Tomek, Ľubica Géringová, Juraj Hrnčár, Milan Petráš, Nitra, Peter Király, N. Život, Róbert Slamka, Báb, Miroslav Ružička, Zbehy, Mária Bajáková, Lužianky, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
7 - Adriana Babišová, František Trnka, Ľudovít Billík, Imrich Hrdlica, Peter Varga, Peter Balkó, Katka Sýkorová, Pavol Krajčo, Jaroslav Látečka, Nitra, Juraj Sojka, Jozef Félis, Mária Maďarová ml., Vráble, Štefan Fiala, Mária Ružičková, Branč, Pavel Gálik ml., Lovce, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Tomáš Slovák, Vlkas, Zuzana Vašková, Rumanová, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Bárek, Žirany
6 - Ľuboš Kanás st., Ján Frenczel, Igor Lieskovský, Zuzana Gurinová, Róbert Valentíny, Magdaléna Michaličková, Juro Slíž ml., Michal Ballon, Nitra, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Martin Hindák, Sereď, Katarína Šimoneková, Lúčnica n/Ž., Miroslav Zverka, Rišňovce, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Iveta Boszorádová, Branč, Marián Herceg, Pata
5 - Ľuboš Burda, Vladimír Mészáros, Jaroslav Fehér, Aďo Migo, Nitra, Ľuboš Galo, Martin Bibeň, Janíkovce, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, Jozef Galbavý, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ivan Molnár, Matúškovo, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Božík, Hosťovce, Ján Bédi, V. Zálužie, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Rudolf Lauko, Vladimír Billa, Zbehy, Nataša Mrlláková, Jana Sklenárová, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Lörincz, Branč, Jozef Kováč, Čifáre, Adriana Höriková, D. Štitáre, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany
4 - Marián Krištofičin, Martin Valnoha, Dušan Tirol, Katka Korenčíková, Jozef Hajdúch, Ivan Krčmár, Milan Gajdošík, Tomáš Jaroš, Marek Košik, Ľubica Géringová, Andrej Bahelka, Patrik Polonec, Igor Keseg, Mária Sásiková, Nitra, Lenka Lencsésová, H. Kráľová, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Rimovský, Močenok, Ján Obert, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Chudý, Biskupová, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Jozef Fabián, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Irena Kučerová, Boris Nyers, Janíkovce, František Príbela, Šintava, Marek Gáth, V. Zálužie, Tomáš Smutný, Beladice, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce
3 - Palo Halva, Andrej Ťapušík, Miroslav Studený, Ondrej Nemček, Vladimír Kompas, Milan (Ryba) Fúska, Jozef Žák st., Gabriela Žáková, Miroslav Ölvecký, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Marcel Hoppan, Vráble, Norbert Együd, Pohranice, Vladimír Gregor, Jozef Olejka, Ivanka, Erika Šebová, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Földvári, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Šimončík, Čechynce, Csaba Štanc, Žirany, Tibor Berec, V. Lapáš, Eva Gombášová, Vlado Gombáš st., Močenok, Alena Uhlířová, Sokolníky, Rudolf Macho, Kolíňany, Marián Kováč, Diakovce, Matúš Mareček, Čab, Žigmund Rigo, Alekšince, Marián Hritz, Prílepy, Dušan Verai, Janíkovce, Róbert Bene, D. Obdokovce
2 - Ondrej Civáň, Róbert Kužila, Silvia Poliaková, Matej Varga, Nitra, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Gabriel Borza, Jozef Szabo, Šaľa, Vladimír Kurila, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslav Beňo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Monika Dobiašová, Čeľadice, Viktor Batko, Alena Segečová, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Marián Hörik, D. Štitáre, Mária Smutná, Beladice, Róbert Berec, V. Lapáš
1 - Ján Kukla, Martin Pecho, Erika Révayová, Ivana Mateičková, Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Peter Visolajský, František Titka, Šaľa, Hana Kukučková, Šurianky
0 - Andrej Mareček, Čab

V 5. kole bolo maximom až 9 uhádnutých zápasov!
Dokázali to Tibor Horváth z Komjatíc a Tatiana Paukejová z Nitry.
Koho sme vyžrebovali a ďalšie postrehy nájdete v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  10. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  1. Neprekonaný VAM systém, ktorý zabráni krádeži vášho auta
  2. Výpredaj zásob. Bezpečný nákup s garanciou dodania až k vám
  3. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  4. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  5. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  6. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  7. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  8. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  9. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  10. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 19 251
  2. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 19 174
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 18 912
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 17 405
  5. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci 8 142
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 7 751
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 469
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 274
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat 7 092
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 6 978
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Výsledky skríningu.

Mesto pracuje na tom, aby bol v Nitre dostatočný počet mobilných odberných miest počas celého týždňa.

16 h
Ilustračné foto.

Na základe výsledkov pilotnej fázy rozhodne radnica o rozšírení zberu do ďalších častí mesta.

18 h
Ilustračné foto

Opisuje životné príbehy ľudí, ktorí boli väznení priamo v pracovnom a koncentračnom tábore v Seredi.

19 h
Ilustračné foto.

Čitatelia si vybrané tituly budú musieť vopred objednať cez internet alebo telefonicky.

19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pokiaľ ste nezvestné deti videli, kontaktujte políciu.

27. jan

Poradia sa od včera zmenili.

17 h

Mesto pracuje na tom, aby bol v Nitre dostatočný počet mobilných odberných miest počas celého týždňa.

16 h

Mnohí vodiči odbočujú na Nedožerskej ceste v Prievidzi doľava, smerom do mestskej časti Necpaly. Podľa dopravnej značky to však robiť nemôžu, čo si mnohí doteraz neuvedomovali.

27. jan

Už ste čítali?