rezývkou je predstavovaná aj v televízii JOJ, kde tento týždeň súťaží o postup do vily. „Každý tam ide kvôli výhre. Nielen na to, aby sa tam ukazoval,“ hovorí otvorene a dodáva, že vo vile sa chce sprchovať nahá. „Veď ani doma sa nesprchujem oblečená. Nie som Pamela Anderson, ak sa niekomu nebudem páčiť, môže predsa prepnúť na iný program.“ Rólka prezrádza, že už mala tridsať rokov, všetci jej však hádajú dvadsaťpäť. Bola už vydatá, avšak iba jeden mesiac. Svojho manžela neľúbila. K sobášu ju prinútili svokrovci. Bolo to ešte v čase totality, keď mladomanželia mohli zadarmo dostať svadobné obrúčky. Do troch mesiacov sa však museli zobrať. Práve to bol Rólkin prípad. Keď manžel odišiel na vojenskú službu, ihneď sa rozviedla.
Do súťaže sa chcela prihlásiť už dávno. Kvôli neustálej práci však vždy prepásla termín kastingov. Pred tromi rokmi to chcela skúsiť v maďarskej a v minulom roku v slovenskej televízii.
Rólka má pätnásťročného syna Patrika. Teraz je v USA žiakom deviateho ročníka. U svojich „rodičov“ sa učí anglický jazyk. Američania si totiž prostredníctvom agentúry môžu na istý čas k sebe zobrať dieťa vo veku nad pätnásť rokov. Rólka o tom vedela a ihneď, ako Patrik dovŕšil potrebný vek, mu vybavila víza. Američania si tieto deti berú do svojich domácností veľmi radi, lebo si týmto spôsobom môžu znižovať dane. Syn Patrik je pre Rólku všetkým. Chodia spolu na rôzne exkluzívne dovolenky. Najkrajšiu vraj zažili v roku 2002, keď boli jeden celý mesiac na Bali a v Jakarte. Veľmi pekné spomienky má aj na Švédsko z roku 1996. Na dovolenky chodia štyrikrát ročne. Rólka rada šoféruje. Hovorí o sebe, že je celkom dobrou vodičkou, mala však už niekoľko, aj veľmi zle vyzerajúcich, havárií. V Poľsku v 1989 pri stoštyridsať kilometrovej rýchlosti vyletela so svojou Ladou do protismerného jazdného pruhu a s rozbitou tvárou a celá v krvi skončila v priekope. „Mala som so sebou aj psa. Dostal taký šok, že týždeň nič nejedol,“ spomína Rólka. Auto tam nechala, aby jej ho za dvesto dolárov opravili. Keď potom po vyše dvoch týždňoch pre auto pricestovala do Poľska vlakom, havarovala v Dunajskej Strede. Ďalšiu haváriu mala s Favoritom marathón 19. novembra 1992 pri Senci, keď do nej v plnej rýchlosti vrazil so svojím vozidlom mladý Bratislavčan. V januári zas Rólka kvôli ľadu neubrzdila na stopke na ulici Pazmáňa v Šali. Tvrdí, že po toľkých haváriách nad ňou určite bdie jej dobrý anjel strážny.