Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Tipovačka - poradie po 10. kole

63 - Martina Hanusová, Nitra, 62 - Tatiana Paukejová, Nitra, 53 - Martin Földeši, Sereď, 52 - Anna Lacinová, Nitra, 51 - Gabriel Chrenko, V. Dolina

Správne tipy 10. kola
ST extral. - Česká extr. 11:11 X
Košice - Nitra 2:1 1
Martin - Zvolen 5:3 1
Žilina - Poprad 3:4 p X
Prešov - Topoľčany 2:3 s X
HK 96 Nitra - Zl. Morav. 6:2 1
Znojmo - Vítkovice 2:2 X
Colorado - Detroit 3:4 2
Boston - Rangers 2:3 p X
Chicago - Minnesota 2:3 2

Poradie po 10. kole:
63 - Martina Hanusová, Nitra
62 - Tatiana Paukejová, Nitra
53 - Martin Földeši, Sereď
52 - Anna Lacinová, Nitra
51 - Gabriel Chrenko, V. Dolina
50 - Milan Bojda, Peter Bezák, Patrik Palka, Nitra, Marian Mesko, Topoľčianky, Peter Hipp, Šaľa
49 - Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Iveta Dubeňová, Nitra
48 - Marián Čurgali, Alekšince, Patrik Šarközy, Vinodol, Marta Záhorská, Rišňovce, Igor Dubeň, Ernest Szombath, Ivan Buchala, Jozef Lenghart, Štefan Pénzeš, Nitra, Karol Ďurický, Branč, Dominik Lenghard, Čakajovce, Stanislav Brat, Golianovo, Ľubomír Martišovič, D. Krškany
47 - Martin Cvrkal, Michal Lauko, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Jakub Lenčéš, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Labuda, Solčany, Anton Berecz, Branč, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Peter Lehocký, Šaľa, Margita Pánisová, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce
46 - Vincent Komačka, Topoľčany, Ľubomír Kiesel, František Hrnčiar st., Katarína Karcolová, Nitra, Andrej Civáň, Dražovce, Peter Majerčík, P. Kesov, Marek Kováč, Čifáre, Gabriel Danko, Žitavany, Peter Kováč, Zl. Moravce, Adrián Nagy, V. Cetín, Terézia Tasáryová, Ivanka, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Miroslav Fúska, Zbehy, Pavol Kozma, D. Krškany
45 - Richard Srňánek, Jozef Havetta, Juraj Demény, Vlado Lyžičiar, Valéria Viskupová, Miloš Konopásek, Ľubomír Kincel, Lukáš Bartakovič, Jozef Hudec st., Pavel Čvirik, Dušan Letko, Helena Vargová, Nitra, Margita Kališová, Šaľa, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Virág, Zl. Moravce, Renáta Gálová, Žirany, Ján Lenčéš, Martina Dicsérová, Močenok, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Anton Molnár, P. Kesov, Peter Zubčák, Hruboňovo, Marián Chobot, Urmince, Ján Migo, V. Dolina, Alexander Kusý, Trnovec, Milan Kubala, Sereď
44 - Marián Ištokovič, Július Števčík, Karol Ryba, Marián Červenka, Iveta Rosinská, Dušan Koszorú, Barbora Mináriková, Miroslav Múdry, Jaroslav Ollík, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Simona Szolnokiová, Dyčka, Ladislav Páleník, Tibor Mócik, Topoľčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Jozef Danada, Šaľa, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Jozef Ružička, Jana Ďurická, Branč
43 - Marián Grman, Marcela Hallová, Peter Šišák, Ivan Hrachovický, Miroslava Labudová, Ladislav Csuthy, Peter Bíro, Erik Zajac, Juraj Náhlovský, Mária Sýkorová, Tomáš Stoklas, Nitra, Jozef Rehuš, Rišňovce, Slavo Kališ, Rastislav Mokrý, Šaľa, Jozef Šercel, Váhovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Attila Kürti, Vlčany, Imrich Gregor, Jelenec, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Straňák, H. Kráľová, František Juhász, Hosťová, Stanislav Nemček, Janíkovce, Roman Fuska, Čab, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Denis Nagy, V. Cetín, Peter Bányi, D. Obdokovce, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Patrik Benček, Zl. Moravce, Zuzana Mesárošová, Lehota, Gabriel Velebný, Klasov, Anton Bábik ml., Rumanová, Štefan Peťovský, Lužianky, Marek Olejka, Ivanka, Július Galo, Jozef Benko, Martin Račko, D. Krškany, Rastislav Borčin, Hostie
42 - Jozef Pacher, Július Petrík, Vladimír Nemšovský, Marek Varga, Roman Sýkora, Juraj Tomka, Peter Mateička ml., Jozef Kóša, Richard Magušín, Monika Vargová, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Zoltán Németh, N. Život, Norbert Adamča, Sereď, Štefan Hudec, Lužianky, Gustáv Štefkovič, Tibor Odráška, Roland Franko, Šaľa, Soňa Ligačová, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, František Frajka, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Debnár, Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Ivan Tóth, Čakajovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Dávid Hamar, Klasov, Renáta Ivančíková, Koniarovce, Marián Hozák, Báb, Michal Čery, Jelenec, Anton Zaťko, Ján Vaško, Ivanka, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Róbert Čížik, V. Úľany, Mário Brat, Golianovo, Mariana Barátová, Dražovce, Tomáš Tóth, Pohranice, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Lahučký, Lehota, Martin Dvonč, Janíkovce
41 - Michal Kulík, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Horváth, Ľudovít Laca, Klaudia Levčíková, Michal Bíro, Pavol Balkó, Maroš Ratulovský, Michal Gúcky, Marián Varga, Miloš Sýkora, Vladimír Ballai, Nitra, Ján Ballek, Hlohovec, František Kausek, Klasov, Attila Szolnoki, Dyčka, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Tibor Horváth, Komjatice, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Vladimír Urban, Hájske, Janka Látečková, V. Zálužie, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Záhorský, Pavel Períček, Rišňovce, Igor Kováč ml., Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Alekšince, Miroslav Poloni, Jozef Kučera, Šaľa, Emil Dubec, Žikava, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Helena Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Martin Tesár, D. Krškany, Henrich Benedek, Vráble
40 - Vlado Sásik, Mário Šándor, Štefan Matesko, Jozef Moder, Ján Barát, René Matyó, Juraj Knížat, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Molnár, Neded, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vladimír Toman, Čifáre, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Bako, Danko Uharček, Močenok, Juraj Minárik, Obyce, Milan Molnár, P. Kesov, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Andel, Vráble, Michal Kriško, Jozef Sklenár, Šaľa, Milan Dudáš, Prílepy, Margita Horňáková, Rišňovce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ferko Valent, T. Mlyňany, Mário Slezák, Lukáčovce, Róbert Juhász, Golianovo, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Marcel Pánis, D. Krškany
39 - Miroslav Fábry, Vladimír Mada, Ján Ehrenhold, Lukáč Tomiš, Ľudmila Šišáková, Ladislav Pintér, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Martin Kolha, Lužianky, Ľubomír Števanka, Lukáš Guniš, Preseľany, Juraj Volčko, Milan Bekéni, Ľubomír Uher, Šaľa, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Milan Šlosár, Čab, Dušan Béder, V. Lapáš, Ladislav Székelyi, Branč, Jana Gálová, Žirany, Dávid Bežuch, Galanta, Peter Evetke, Dyčka, Štefan Račko, Ivanka, Marián Strečka, Topoľčianky
38 - Jozef Senneš, Martin Hrotek, Marek Markovič, Jaroslav Zaťko, Ľudovít Kováč, Jozef Nosian, František Filo, Lucia Barátová, Ivan Dominka, Peter Kováč, Ivan Leckeš, František Grom st., Ján Kmeťo, Daniel Gál, Ľudmila Šimalová, Margita Tomastová, Nitra, Alexandra Zimová, Jozef Hoppan, Vráble, Juraj Minár, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ľudovít Brath, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Elena Vašková, Báb, Martin Horváth, Šaľa, Miroslav Šlosár, Golianovo, Martin Hraška, N. Sady, Ján Hnilica, Lužianky, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Fero Ružička, Branč, Lenka Tomanová, Čab
37 - Zuzana Lörinczová, Branč, Daniel Varga, Pata, Ľuboš Kolár, Michal Garay, Igor Galovič, Milan Čulák, Ingrid Lyžičiarová, Jozef Viskup, Ľubomír Antalík ml., Daniel Tasáry, Jakub Takáč, Jozef Prešinský, Juraj Tuchyňa, Michal Vígh, Milan Benko, Stanislav Billík, Laura Magušínová, Juraj Krčmár, Helena Adameková, Nitra, Ľudovít Mešťan, Róbert Pospiš, Šaľa, František Krčmár, Nevidzany, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Stanislav Packa, Močenok, Gabriel Baluška, Diakovce, Jaroslav Baťo, Žitavany, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Jaromír Slíž, Beladice, Vladimír Tasáry, Ivanka, Stanislav Chrenko, Juraj Chrenko, V. Dolina, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Adam Barborík, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Hegyi, Jelka, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Škvaril, D. Krškany, Andrej Maťo, Peter Sýkora, Jarok, Viktor Balko, Lužianky, Ľubomír Gyepes, Klasov
36 - Pavel Hrnčár, Ľubomír Búchala, Ľubka Tasáryová, Miroslav Kubiček, Jozef Svitač, Radoslav Ollík, Boris Grežo, Nitra, Katarína Nagyová, Zl. Klasy, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Ižóf, Filip Harčár, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Miroslav Buranský, Jelšovce, Igor Kováč, Roman Ražný, Čeľadice, Milan Piovarči, Lužianky, František Chrenko, V. Dolina, Juraj Holták, D. Krškany, Richard Tóth, P. Kesov, Kristián Mikle, Tešedíkovo, Jozef Školník, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Lukáš Novosedlík, Rumanová
35 - Peter Solčianský, Pavol Búš, Erika Hrachovická, Anton Černý, Viera Radadičová, Andrej Milošiak, Tomáš Snop, Katarína Magušínová, Jaroslav Srňánek, Ivan Janiš, Nitra, Rudolf Krajinčák, Michael Švihorík, Báb, Jozef Török, Pata, Jozef Baťala ml., Žitavany, Patrik Balogh, Selice, Juraj Palatický, Mojmírovce, Štefan Kúsek, Hostie, Marián Kováč, Levice, Andrej Fábry, Čab, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Peter Sonlajtner, Žirany, Miriama Zborovanová, Golianovo, Monika Chrenková, Pavol Štefek, V. Dolina, Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Mário Pánis, D. Krškany, Igor Levický, Vieska n/Ž., Štefan Fabian, Šaľa
34 - Miroslav Šimala, Jozef Ťapušík, Ivan Balla, Pavol Šarmír, Jaroslav Andrášik, František Grom ml., Margita Letková, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Jaroslav Zelovič, Ivanka, Daniela Záhonová, Golianovo, Štefan Hudec ml., Lužianky, Milan Greguš, Zbehy, Milan Roman, Čab, Matej Fábry, V. Cetín, Jozef Gál, Žirany
33 - Vladimír Papp, Silvia (Slivka) Baňárová, Ladislav Nosian, František Imre, Ľubo Pénzeš, Igor Kotora, Peter Orban, Peter Balkó, Silvia Podsedlá, Nitra, Andrea Félisová, Vráble, Milan Lazan, Peter Bleho, Marek Sklenár, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Juraj Svorad, Hrušovany, Štefan Guzmický, Ivanka, Martin Smutný, Beladice, Erik Fábry, V. Cetín, Alexander Repta, Branč, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Ľuboš Kliman, M. Vozokany, Vladimír Mihálik, Močenok
32 - Dalibor Lisý, Boris Kašuba, Vladimír Kuchta, Pavol Ďurina, Nitra, Štefan Pupák, Hurbanovo, Emil Barabáš, Zbehy, Jozef Horňák, Rišňovce, Marián Železník, Trnovec, Oľga Račková, Emil Čapkovič, D. Krškany, Marián Titka, Šaľa, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
31 - Ladislav Mikle, Pavel Mihálik, Jozef Baláž, Mário Bleho, Pavol Packa, Šaľa, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Jozef Paulík, Juraj Hrnčár, Róbert Ďurech, Ľudovít Billik, Nitra, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Andrea Bereczová, Tibor Boszorád, Branč, Attila Sonlajtner, Žirany, Marek Ternény, V. Zálužie, Erik Evetke, Dyčka, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jana Beňová, T. Mlyňany
30 - Milan Mišák, V. Dolina, Emil Šatan, Vozokany, Pavol Zámečník, Miroslav Mada, Martin Búchala, Katarína Spišáková, Milan Borovský, Martin Molnár, Nitra, Filip Virág, V. Lapáš, Celestín Berecz, Otto Benc, Branč, Rudolf Macho, Kolíňany, Tomáš Bleho, Šaľa, Valent Vaňo, Žirany, Pavol Kučerka, Topoľčany, Jozef Janiš, Mojmírovce, Martin Ďuriš, Čeľadice
29 - Alexander Darázs, Tešedíkovo, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Michaela Konopásková, Ľudovít Konečný, Andrej Leckéš, Vlasta Spišáková, Milan Raček, Milan Petráš, Nitra, Mária Bereczová, Branč, Marián Pauk, Rumanová, Bohuš Baják, Lužianky, Milan Augustín, Topoľčianky, Fruzsina Vadkerti, Kráľová n/V., František Príbela, Šintava
28 - Zuzana Matušicová, Pata, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ivan Labuda, Zoran Heiser, Juraj Vencel, Katarína Slováková, Nitra, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Tibor Bene, D. Obdokovce, Zuzana Vašková, Rumanová, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ľubor Kajaba, Ivanka
27 - Mário Depeš, Ivan Eliaš, Ľuboš Lacina, Ľubomír Maczvalda, Aďo Migo, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Juraj Fabo, M. Ripňany, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Branislav Pospiš ml., Šaľa
26 - Tomáš Javor, Sereď, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Jozef Lörincz, Matúš Ďurický, Branč, Norbert Zuzik, Klasov, Matúš Vrábel, Lužianky, Dušan Verai, Janíkovce
25 - Jozef Halák, Janíkovce, David Čerňák, Zuzana Maczvaldová, Juraj Šipoš, Juraj Varga, Nitra, Tomáš Svitač, M. Lapáš, Jozef Malý, Vráble
24 - Pavla Ladungová, Ivanka, Michal Miklovič, Miroslav Palka, Nitra, Michal Rác, Mojmírovce, Ivan Bakyta, Jarok
23 - Juraj Tóth, Šaľa, Anna Čerenková, Topoľčianky, Mário Varga, Miroslav Ölvecký, Nitra, Peter Odráška, H. Kráľová, Erik Brisuda, Č. Hrádok, Erika Molnárová, D. Štitáre, Dušan Šranko, Klasov
22 - Gabriel Tóth, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Eva Slováková, Kamanová, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Marián Nagy, D. Krškany, Zuzana Gurinová, Tomáš Vnučko, Nitra, Peter Šimko, Močenok, Július Oláh, Matúškovo, Martin Bibeň, Janíkovce
21 - Radko Hudec, Cabaj-Pereš, Ľubomír Bartakovič, Jaroslav Látečka, Nitra, Daniela Desatová, Výčapy-Opatovce, Mária Ružičková, Branč
20 - Rado Vágai, Filip Greguš, Marcel Lenčéš, Nitra, Štefan Pastier, M. Vozokany, Lucia Sojková, Maňa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vlado Škrabala, Šaľa, Róbert Bene, D. Obdokovce
19 - Jaroslav Szabo, Váhovce, Alžbeta Dobiašová, Žirany, František Trvalec, Rastislavice, Ivan Kohút, Zl. Moravce, Vlado (Body) Viola, Zuzana Lidiková, Lukáš Jeremiáš, Jozef Žák, Iveta Molnárová, Eva Pappová, Nitra, Marek Šlehobr, P. Kesov, Martin Florek, D. Krškany, Ján Hotový, N. Sady, Michal Málnási, Šaľa, Iveta Boszorádová, Branč
18 - Janka Sedliačiková, Marek Janík, Július Kolník, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Radoslav Straňák, Močenok
17 - Emília Malá, Vráble, Janka Vargová, Nitra, Mária Bajáková, Lužianky, Filip Varga, Rumanová, Michal Vígh, Šaľa
16 - Ján Frajtík, Vráble, Jozef Repa, Prílepy, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Renáta Zeleňáková, Branč, Richard Levčík, Nitra, Monika Slížová, Beladice
15 - František Trnka, Matúš Bédi, Nitra, Jozef Kováč, Čifáre, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Kazimír Sýkora, Jarok
14 - Tibor Lenčéš, Hájske, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Ladislav Lörincz, Branč, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Barczi, Vlčany, Katarína Malá, Vráble, Marek Korytko, Katka Sýkorová, Nitra, Magdaléna Kováčová, Babindol
13 - Valéria Košecká, Jozef Muran, Nitra, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Slavomír Sysel, Močenok, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marián Čapo, Sľažany, Ladislav Nagy, Jelenec
12 - František Bojda, Dušan Tirol, Igor Drotár, Ján Baláži, Fero Takáč, Milan (Ryba) Fúska, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany, Andrej Vörös, Šaľa, Michal Macúch, Svätoplukovo
11 - Marián Hudec, Lužianky, Ladislav Szórád ml., Žirany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Iveta Šimoneková, Dyčka, Igor Tárnoky, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Roman Zaťko, Golianovo, Tatiana Sklenárová, Šaľa
10 - Sebastian Ivanička, Michal Korýtko, Jozef Žák st., Alexander Grell, Nitra, Martin Bennár, Hájske, Janka Syslová, Močenok, Marián Herceg, Pata, Salo Berecz, Branč, Jozef Infnér, Rišňovce
9 - Ema Benčeková, Zl. Moravce, Ľubomír Ballay, Peter Varga, Jaroslav Fehér, Peter Svorad, Nitra, Eva Tóthová, Vráble, Eva Hamarová, Klasov
8 - František Tomek, Ľubica Géringová, Matej Varga, Ivan Liptay, Nitra, Peter Király, N. Život, Róbert Slamka, Báb, Miroslav Ružička, Zbehy
7 - Adriana Babišová, Ľudovít Billík, Katka Korenčíková, Imrich Hrdlica, Pavol Krajčo, Nitra, Juraj Sojka, Jozef Félis, Mária Maďarová ml., Vráble, Štefan Fiala, Branč, Pavel Gálik ml., Lovce, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Tomáš Slovák, Vlkas, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Bárek, Žirany
6 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Martin Hindák, Sereď, Ľuboš Kanás st., Ján Frenczel, Igor Lieskovský, Róbert Valentíny, Magdaléna Michaličková, Juro Slíž ml., Michal Ballon, Nitra, Katarína Šimoneková, Lúčnica n/Ž., Miroslav Zverka, Rišňovce, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Margita Pavelková, Golianovo, Roman Tóth, D. Obdokovce
5 - Ľuboš Galo, Janíkovce, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, Jozef Galbavý, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ivan Molnár, Matúškovo, Ľuboš Burda, Vladimír Kompas, Vladimír Mészáros, Lenka Sýkorová, Nitra, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Božík, Hosťovce, Ján Bédi, V. Zálužie, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Rudolf Lauko, Vladimír Billa, Zbehy, Nataša Mrlláková, Jana Sklenárová, Michal Molnár, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Lörincz, Maroš Herenčár, Branč, Jozef Kováč, Čifár e, Adriana Höriková, D. Štitáre, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany
4 - Marián Krištofičin, Martin Valnoha, Jozef Hajdúch, Ivan Krčmár, Milan Gajdošík, Tomáš Jaroš, Marek Košik, Ľubica Géringová, Andrej Bahelka, Patrik Polonec, Igor Keseg, Mária Sásiková, Lucia Pappová, Zuzana Liptayová, Nitra, Lenka Lencsésová, H. Kráľová, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Rimovský, Močenok, Ján Obert, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Chudý, Biskupová, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Jozef Fabián, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Irena Kučerová, Boris Nyers, Janíkovce, Marek Gáth, V. Zálužie, Tomáš Smutný, Beladice, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Lívia Horňáková, Rišňovce
3 - Palo Halva, Andrej Ťapušík, Miroslav Studený, Ondrej Nemček, Gabriela Žáková, Viola Ollíková, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Marcel Hoppan, Vráble, Norbert Együd, Pohranice, Vladimír Gregor, Jozef Olejka, Ivanka, Erika Šebová, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Földvári, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Šimončík, Čechynce, Csaba Štanc, Žirany, Tibor Berec, V. Lapáš, Eva Gombášová, Vlado Gombáš st., Močenok, Alena Uhlířová, Sokolníky, Marián Kováč, Dia kovce, Matúš Mareček, Čab, Žigmund Rigo, Milan Žákovič, Alekšince, Marián Hritz, Prílepy, Mária Chrenková, V. Dolina, Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Mário Gažo, Rumanová
2 - Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Gabriel Borza, Jozef Szabo, Šaľa, Vladimír Kurila, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ondrej Civáň, Róbert Kužila, Silvia Poliaková, Bohuslav Bene, Pavlína Pišnová, Nitra, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslav Beňo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Monika Dobiašová, Čeľadice, Viktor Batko, Alena Segečová, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Marián Hörik, D. Štitáre, Mária Smutná, Beladice, Róbert Berec, V. Lapáš
1 - Ján Kukla, Martin Pecho, Erika Révayová, Ivana Mateičková, Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Peter Visolajský, František Titka, Šaľa, Hana Kukučková, Šurianky
0 - Andrej Mareček, Čab

V 10. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Podarilo sa Jozefovi Virágovi zo Zlatých Moraviec.
Viac v pondelkových Nitrianskych novinách

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Zelená Bratislava
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 18 873
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 901
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 210
  4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 12 348
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 319
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 125
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 893
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 950
  9. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 795
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 735
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na pomoc privolali záchranársky vrtuľník.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Triážna unimobunka je pred chirurgickým pavilónom.

Šalianske cintoríny zatvorili

Prevádzkové časy cintorínov mali byť počas nadchádzajúcich dní predĺžené, pre prijaté opatrenia sa však radnica rozhodla zatvoriť ich.

Ilustračné foto

Nitrianska radnica vymáha aj centové nedoplatky

Náklady na vymáhanie sú neraz vyššie, ako samotný dlh. Limit však nestanovia.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

V breznianskej nemocnici zomrel pacient, nepomohla ani liečba remdesivirom

Za dva týždne evidovala nemocnica desať vyliečených pacientov.

Už ste čítali?