Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Zimná tipovačka - po 13. kole:

69 - Anna Lacinová, Nitra, 67 - Martin Földeši, Sereď, 65 - Marián Čurgali, Alekšince, Igor Dubeň, Štefan Pénzeš, Nitra, Stanislav Brat, Golianovo

69 - Anna Lacinová, Nitra
67 - Martin Földeši, Sereď
65 - Marián Čurgali, Alekšince, Igor Dubeň, Štefan Pénzeš, Nitra, Stanislav Brat, Golianovo
64 - Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Vlado Lyžičiar, Peter Bezák, Iveta Dubeňová, Dušan Letko, Nitra, Marta Záhorská, Rišňovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce
63 - Michal Lauko, Ernest Szombath, Jozef Lenghart, Nitra, Peter Hipp, Šaľa, Margita Pánisová, D. Krškany
62 - Milan Bojda, František Hrnčiar st., Katarína Karcolová, Jaroslav Ollík, Tomáš Stoklas, Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Virág, Zl. Moravce, Marian Mesko, Topoľčianky, Peter Zubčák, Hruboňovo, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Zuzana Mesárošová, Lehota
61 - Marián Ištokovič, Valéria Viskupová, Iveta Rosinská, Ľubomír Kincel, Helena Vargová, Nitra, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Labuda, Solčany, Ivan Ďurický, Branč, Adrián Nagy, V. Cetín, Dominik Lenghard, Čakajovce, Pavol Kozma, D. Krškany
60 - Martin Cvrkal, Juraj Demény, Ladislav Csuthy, Vladimír Nemšovský, Pavel Čvirik, Nitra, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Záhorský, Rišňovce, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Alexander Kusý, Trnovec, Peter Lehocký, Šaľa, Milan Kubala, Sereď
59 - Marcela Hallová, Marián Červenka, Michal Bíro, Ivan Buchala, Nitra, Margita Kališová, Šaľa, Jozef Török, Pata, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Simona Szolnokiová, Dyčka, Tibor Mócik, Topoľčany, Ľudovít Desat, Podhorany, Anton Molnár, P. Kesov, Karol Ďurický, Branč, Renáta Ivančíková, Koniarovce, Anton Zaťko, Ivanka, Patrik Benček, Peter Kováč, Zl. Moravce, Gabriel Velebný, Klasov, Štefan Peťovský, Lužianky, Andrej Civáň, Dražovce, Martin Tesár, D. Krškany
58 - Roman Margetin, Rišňovce, Ľubomír Kiesel, Dušan Koszorú, Peter Mateička ml., Patrik Palka, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ladislav Páleník, Topoľčany, Anton Berecz, Branč, Peter Majerčík, P. Kesov, Marek Kováč, Čifáre, Gabriel Danko, Žitavany, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Martina Dicsérová, Močenok, Mário Brat, Golianovo, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Benko, D. Krškany
57 - Jozef Havetta, Július Števčík, Karol Ryba, Miroslav Múdry, Ľubo Pénzeš, Lukáč Tomiš, Nitra, Jozef Rehuš, Pavel Períček, Rišňovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Renáta Gálová, Žirany, Štefan Straňák, H. Kráľová, František Frajka, Č. Hrádok, Stanislav Nemček, Janíkovce, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Miroslav Fúska, Zbehy, Ján Migo, V. Dolina, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Dávid Bežuch, Galanta, Roland Franko, Šaľa, Július Galo, D. Krškany, Jana Ďurická, Branč
56 - Peter Šišák, Peter Bíro, Juraj Náhlovský, Marián Varga, Mária Sýkorová, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Danada, Rastislav Mokrý, Tibor Odráška, Šaľa, Peter Debnár, Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Roman Fuska, Čab, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ladislav Babóti, Vlčany
55 - Marián Grman, Miroslav Fábry, Mário Šándor, Marek Markovič, Miloš Konopásek, Barbora Mináriková, Erik Zajac, Jozef Hudec st., Jozef Kóša, Richard Magušín, Miloš Sýkora, Nitra, Slavo Kališ, Juraj Volčko, Miroslav Poloni, Michal Kriško, Šaľa, František Kausek, Dávid Hamar, Klasov, Jakub Lenčéš, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Attila Kürti, Vlčany, Stanislav Šlagor, Ferko Valent, T. Mlyňany, Emanuel Maňúch, Jana Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Hudec, Lužianky, Soňa Ligačová, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Tóth, Čakajovce, Marián Hozák, Báb, Michal Čery, Jelenec, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Emil Dubec, Žikava, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Mário Slezák, Lukáčovce, Marcel Pánis, Martin Račko, D. Krškany, Rastislav Borčin, Hostie
54 - Jozef Senneš, Roman Sýkora, Juraj Tomka, Nitra, Zoltán Németh, N. Život, Norbert Adamča, Sereď, Tibor Horváth, Komjatice, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ondrej Kozolka, Volkovce, František Juhász, Hosťová, Patrik Šarközy, Vinodol, Terézia Tasáryová, Ivanka, Juraj Chrenko, V. Dolina, Miroslav Močol, Alekšince, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
53 - Richard Srňánek, Jaroslav Zaťko, Ivan Hrachovický, Miroslava Labudová, Jozef Moder, Vladimír Mada, František Filo, Ivan Dominka, René Matyó, Juraj Knížat, Ladislav Pintér, Nitra, František Margetin, Margita Horňáková, Rišňovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Henrich Richter, Bratislava, Milan Molnár, P. Kesov, Milan Šlosár, Čab, Dušan Béder, V. Lapáš, Juraj Sabo, Anton Bábik ml., Rumanová, Jozef Andel, Henrich Benedek, Vráble, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Milan Dudáš, Prílepy, Helena Gálová, Žirany, Róbert Juhász, Golianovo, Štefan Račko, D. Krškany, Jozef Ružička, Branč
52 - Ľuboš Kolár, Ľudovít Kováč, Ľubomír Antalík ml., Ján Barát, Ján Ehrenhold, Ľudmila Šišáková, Margita Tomastová, Nitra, František Krčmár, Nevidzany, Rudolf Krajinčák, Báb, Ján Ballek, Hlohovec, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Hoppan, Vráble, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Ižóf, Filip Harčár, Jozef Kučera, Šaľa, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Mihálik, Mojmírovce, Štefan Bako, Danko Uharček, Močenok, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Martin Jurík, Čakajovce, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mário Pánis, Jozef Škvaril, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka
51 - Vlado Sásik, Tibor Horváth, Ingrid Lyžičiarová, Jozef Viskup, Jozef Nosian, Ladislav Nosian, Pavol Balkó, Michal Gúcky, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Milan Bekéni, Šaľa, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Stanislav Chrenko, František Chrenko, V. Dolina, Elena Vašková, Báb, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Jozef Gál, Žirany, Mariana Barátová, Dražovce, Andrej Maťo, Jarok, Viktor Balko, Lužianky
50 - Michal Garay, Igor Galovič, Klaudia Levčíková, Milan Čulák, Lucia Barátová, Miroslav Kubiček, František Grom ml., Radoslav Ollík, Daniel Gál, Ľudmila Šimalová, Monika Vargová, Stanislav Billík, Nitra, Jaroslav Zelovič, Marek Olejka, Ivanka, Marián Kováč, Levice, Stanislav Packa, Ján Lenčéš, Močenok, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Jaromír Slíž, Beladice, Denis Nagy, V. Cetín, Monika Chrenková, V. Dolina, Miroslav Šlosár, Golianovo, Ján Hnilica, Lužianky, Marián Strečka, Topoľčianky, Fero Ružička, Branč, Jozef Sklenár, Šaľa, Peter Lahučký, Lehota, Martin Dvonč, Janíkovce
49 - Martin Hrotek, Ľudovít Laca, Marek Varga, František Grom st., Katarína Magušínová, Vladimír Ballai, Laura Magušínová, Nitra, Katarína Nagyová, Zl. Klasy, Jozef Šercel, Váhovce, Juraj Minár, František Kunkel, Zl. Moravce, Jaroslav Baťo, Žitavany, Janka Látečková, V. Zálužie, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Richard Tóth, P. Kesov, Peter Evetke, Dyčka
48 - Jozef Pacher, Pavel Hrnčár, Vladimír Papp, Jozef Svitač, Jaroslav Andrášik, Juraj Tuchyňa, Juraj Krčmár, Jaroslav Srňánek, Nitra, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Štefan Hudec ml., Lužianky, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Gabriel Baluška, Diakovce, Vladimír Toman, Čifáre, Matej Fábry, V. Cetín, Miriama Zborovanová, Golianovo, Michael Švihorík, Báb, Ľubomír Uher, Šaľa, Vladimír Mihálik, Močenok, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Martin Ďuriš, Čeľadice
47 - Peter Solčianský, Anton Černý, Lukáš Bartakovič, Daniel Tasáry, Ivan Leckeš, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Martin Kolha, Lužianky, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Andrej Fábry, Čab, Jozef Kuzmický, Ivanka, Erik Fábry, V. Cetín, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Školník, Zl. Moravce
46 - Zuzana Lörinczová, Branč, Daniel Varga, Pata, Štefan Kúsek, Hostie, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Marián Titka, Šaľa, Július Petrík, Jozef Ťapušík, Ľubomír Búchala, Ľubka Tasáryová, Jozef Prešinský, Boris Grežo, Margita Letková, Nitra, Patrik Čepček, Žitavany, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Jozef Školník, Zl. Moravce, Róbert Čížik, V. Úľany, Jozef Horňák, Rišňovce, Miloš Gál st., Žirany
45 - Erika Hrachovická, Ivan Labuda, Štefan Matesko, Miroslav Mada, Ivan Balla, Maroš Ratulovský, Vladimír Kuchta, Ivan Janiš, Nitra, Michal Kulík, Vlčany, Milan Roman, Čab, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Bányi, D. Obdokovce, Marián Chobot, Urmince, Peter Sonlajtner, Valent Vaňo, Žirany, Štefan Fabian, Šaľa, Peter Sýkora, Jarok, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
44 - Dalibor Lisý, Peter Kováč, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Eva Gregorová, Jelenec, Štefan Pupák, Hurbanovo, Vladimír Urban, Hájske, Igor Kováč, Čeľadice, Juraj Svorad, Hrušovany, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Martin Horváth, Róbert Pospiš, Šaľa
43 - Ľudovít Mešťan, Šaľa, Jozef Baťala ml., Žitavany, Juraj Palatický, Mojmírovce, Emil Šatan, Vozokany, Ľudovít Konečný, Jakub Takáč, Pavol Ďurina, Michal Vígh, Nitra, Ladislav Székelyi, Branč, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Martin Hraška, N. Sady, Igor Levický, Vieska n/Ž., František Príbela, Šintava
42 - Pavol Búš, Martin Búchala, Boris Kašuba, Andrej Leckéš, Milan Borovský, Peter Balkó, Ľudovít Billik, Nitra, Peter Molnár, Neded, Miroslav Buranský, Jelšovce, Roman Ražný, Čeľadice, Tomáš Tóth, Pohranice, Marek Sklenár, Šaľa, Lukáš Guniš, Preseľany
41 - Miroslav Šimala, Zoran Heiser, Ján Kmeťo, Nitra, Ladislav Kéry, Volkovce, Zuzana Vašková, Rumanová, Jozef Štefák, Rišňovce, Ján Hegyi, Jelka, Lenka Tomanová, Čab
40 - Daniela Záhonová, Golianovo, Viera Radadičová, Pavol Šarmír, Juraj Hrnčár, Juraj Vencel, Silvia Podsedlá, Helena Adameková, Nitra, Erik Evetke, Dyčka, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Emil Čapkovič, D. Krškany
39 - Július Oláh, Matúškovo, Matúš Ďurický, Branč, Michal Vígh, Šaľa
38 - Milan Piovarči, Lužianky, Alexander Repta, Branč, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Milan Augustín, Topoľčianky, Oľga Račková, D. Krškany, Peter Orban, Nitra, Jana Beňová, T. Mlyňany
37 - Ladislav Mikle, Pavol Packa, Šaľa, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Huňady, Lúčnica, Bohuš Baják, Lužianky, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Milan Benko, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov
36 - Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Celestín Berecz, Branč, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Juraj Holták, D. Krškany, Kristián Mikle, Tešedíkovo, Aďo Migo, Nitra
35 - Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Andrea Bereczová, Branč, Andrej Milošiak, Katarína Spišáková, Tomáš Snop, Milan Petráš, Nitra, Jozef Janiš, Mojmírovce, Martin Bibeň, Janíkovce
34 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Milan Greguš, Zbehy, Mária Bereczová, Branč, Vlasta Spišáková, Nitra, Tomáš Karácsony, Váhovce
33 - Silvia (Slivka) Baňárová, František Imre, Igor Kotora, Miroslav Ölvecký, Nitra, Andrea Félisová, Vráble, Štefan Guzmický, Ivanka, Martin Smutný, Beladice, Ľuboš Kliman, M. Vozokany, Peter Bleho, Šaľa, Fruzsina Vadkerti, Kráľová n/V.
32 - Ivan Kohút, Zl. Moravce, Emil Barabáš, Zbehy, Marián Pauk, Rumanová, Branislav Pospiš ml., Šaľa, Marián Železník, Trnovec
31 - Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Jozef Paulík, Ľubomír Maczvalda, Róbert Ďurech, Nitra, Tibor Boszorád, Branč, Daniela Desatová, Výčapy-Opatovce, Jozef Baláž, Mário Bleho, Šaľa, Marek Ternény, V. Zálužie
30 - Milan Mišák, V. Dolina, Pavol Zámečník, Martin Molnár, Eva Pappová, Nitra, Tomáš Svitač, M. Lapáš, Anna Čerenková, Topoľčianky, Filip Virág, V. Lapáš, Otto Benc, Branč, Tomáš Bleho, Šaľa, Pavol Kučerka, Topoľčany
29 - Alexander Darázs, Tešedíkovo, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Michaela Konopásková, Zuzana Maczvaldová, Milan Raček, Jaroslav Látečka, Nitra
28 - Zuzana Matušicová, Pata, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Zuzana Gurinová, Katarína Slováková, Nitra
27 - Mário Depeš, Ivan Eliaš, Ľuboš Lacina, Filip Greguš, Mário Varga, Juraj Varga, Miroslav Palka, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Juraj Fabo, M. Ripňany, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Jozef Lukáč, Mojmírovce
26 - Tomáš Javor, Sereď, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Jozef Lörincz, Branč, Norbert Zuzik, Klasov, Matúš Vrábel, Lužianky, Dušan Verai, Janíkovce
25 - Jozef Halák, Janíkovce, David Čerňák, Juraj Šipoš, Janka Vargová, Alexander Grell, Nitra, Štefan Pastier, M. Vozokany, Jozef Malý, Vráble
24 - Rado Vágai, Michal Miklovič, Nitra, Eva Slováková, Kamanová, Pavla Ladungová, Ivanka, Michal Rác, Mojmírovce, Ivan Bakyta, Jarok
23 - Juraj Tóth, Šaľa, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Peter Odráška, H. Kráľová, Erik Brisuda, Č. Hrádok, Erika Molnárová, D. Štitáre, Dušan Šranko, Klasov, Július Kolník, Nitra, Kazimír Sýkora, Jarok
22 - Gabriel Tóth, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Marián Nagy, D. Krškany, Tomáš Vnučko, Ivan Liptay, Nitra, Peter Šimko, Močenok
21 - Radko Hudec, Cabaj-Pereš, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Mária Ružičková, Branč
20 - Marcel Lenčéš, Nitra, Lucia Sojková, Maňa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vlado Škrabala, Šaľa, Mária Bajáková, Lužianky, Róbert Bene, D. Obdokovce
19 - Jaroslav Szabo, Váhovce, Alžbeta Dobiašová, Žirany, František Trvalec, Rastislavice, Vlado (Body) Viola, Zuzana Lidiková, Lukáš Jeremiáš, Jozef Žák, Iveta Molnárová, Nitra, Marek Šlehobr, P. Kesov, Martin Florek, D. Krškany, Ján Hotový, N. Sady, Michal Málnási, Šaľa, Iveta Boszorádová, Branč
18 - Janka Sedliačiková, Marek Janík, Jaroslav Fehér, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Radoslav Straňák, Močenok
17 - Emília Malá, Vráble, Filip Varga, Rumanová, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Svorad, Nitra
16 - Ján Frajtík, Vráble, Jozef Repa, Prílepy, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Renáta Zeleňáková, Branč, Richard Levčík, Katka Sýkorová, Nitra, Monika Slížová, Beladice
15 - František Trnka, Matúš Bédi, Nitra, Jozef Kováč, Čifáre, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Margita Pavelková, Golianovo
14 - Tibor Lenčéš, Hájske, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Ladislav Lörincz, Salo Berecz, Branč, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Barczi, Vlčany, Katarína Malá, Vráble, Marek Korytko, Nitra, Magdaléna Kováčová, Babindol, Jozef Infnér, Rišňovce
13 - Valéria Košecká, Jozef Muran, Pavel Puobiš, Nitra, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Slavomír Sysel, Močenok, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marián Čapo, Sľažany, Ladislav Nagy, Jelenec
12 - František Bojda, Dušan Tirol, Igor Drotár, Ján Baláži, Fero Takáč, Pavol Krajčo, Milan (Ryba) Fúska, Zuzana Liptayová, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany, Andrej Vörös, Šaľa, Michal Macúch, Svätoplukovo
11 - Adriana Babišová, Nitra, Marián Hudec, Lužianky, Ladislav Szórád ml., Žirany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Iveta Šimoneková, Dyčka, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Roman Zaťko, Golianovo, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Peter Civáň, Dražovce
10 - Sebastian Ivanička, Vladimír Kompas, Michal Korýtko, Juro Slíž ml., Jozef Žák st., Nitra, Martin Bennár, Hájske, Janka Syslová, Močenok, Marián Herceg, Pata
9 - Ľubomír Ballay, Peter Varga, Nitra, Eva Tóthová, Vráble, Eva Hamarová, Klasov
8 - František Tomek, Ľubica Géringová, Matej Varga, Nitra, Peter Király, N. Život, Róbert Slamka, Báb, Miroslav Ružička, Zbehy, Lívia Horňáková, Rišňovce, Roman Tóth, D. Obdokovce
7 - Juraj Sojka, Jozef Félis, Mária Maďarová ml., Vráble, Štefan Fiala, Branč, Pavel Gálik ml., Lovce, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Ľudovít Billík, Katka Korenčíková, Imrich Hrdlica, Nitra, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Tomáš Slovák, Vlkas, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Bárek, Žirany
6 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Martin Hindák, Sereď, Ľuboš Kanás st., Ján Frenczel, Igor Lieskovský, Róbert Valentíny, Magdaléna Michaličková, Michal Ballon, Mária Kóšová, Marta Sýkorová, Nitra, Katarína Šimoneková, Lúčnica n/Ž., Miroslav Zverka, Rišňovce, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany
5 - Ľuboš Galo, Janíkovce, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, Jozef Galbavý, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ivan Molnár, Matúškovo, Ľuboš Burda, Vladimír Mészáros, Lenka Sýkorová, Nitra, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Božík, Hosťovce, Ján Bédi, V. Zálužie, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Rudolf Lauko, Vladimír Billa, Zbehy, Nataša Mrlláková, Jana Sklenárová, Michal Molnár, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Lörincz, Maroš Herenčár, Branč, Jozef Kováč, Čifáre, Adriana Höriková, D. Štitáre, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Peter Neubauer, Žirany
4 - Marián Krištofičin, Martin Valnoha, Jozef Hajdúch, Ivan Krčmár, Milan Gajdošík, Tomáš Jaroš, Marek Košik, Ľubica Géringová, Andrej Bahelka, Patrik Polonec, Igor Keseg, Mária Sásiková, Lucia Pappová, Laura Matyóová, Gabriel Vencel, Nitra, Lenka Lencsésová, H. Kráľová, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Rimovský, Močenok, Ján Obert, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Chudý, Biskupová, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Jozef Fabián, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Irena Kučerová, Boris Nyers, Janíkovce, Marek Gáth, V. Zálužie, Tomáš Smutný, Beladice, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Ivan Bilený, Rišňovce
3 - Palo Halva, Andrej Ťapušík, Miroslav Studený, Ondrej Nemček, Ivana Mateičková, Gabriela Žáková, Viola Ollíková, Peter Gurina, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Marcel Hoppan, Vráble, Norbert Együd, Pohranice, Vladimír Gregor, Jozef Olejka, Ivanka, Erika Šebová, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Földvári, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Šimončík, Čechynce, Csaba Štanc, Žirany, Tibor Berec, V. Lapáš, Eva Gombášová, Vlado Gombáš st., Močenok, Alena Uhlířová, Sokolníky, Marián Kováč, Diakovce, Matúš Mareček, Čab, Žigmund Rigo, Milan Žákovič, Alekšince, Marián Hritz, Prílepy, Mária Chrenková, V. Dolina, Mário Gažo, Rumanová
2 - Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Gabriel Borza, Jozef Szabo, Šaľa, Vladimír Kurila, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ondrej Civáň, Róbert Kužila, Silvia Poliaková, Bohuslav Bene, Pavlína Pišnová, Nitra, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslav Beňo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Monika Dobiašová, Čeľadice, Viktor Batko, Alena Segečová, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Marián Hörik, D. Štitáre, Mária Smutná, Beladice, Róbert Berec, V. Lapáš, Jaroslav Štefek, V. Dolina
1 - Ján Kukla, Martin Pecho, Erika Révayová, Nitra, Peter Visolajský, František Titka, Šaľa, Peter Lukáč, Lehota, Hana Kukučková, Šurianky
0 - Andrej Mareček, Čab, Rudolf Macho, Kolíňany

Najviac – 8 zápasov – trafil Alexander Kusý z Trnovca.
Sedem zápasov uhádlo 21 tipérov.
Viac postrehov v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 18 873
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 901
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 210
  4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 12 348
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 319
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 125
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 893
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 950
  9. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 795
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 735
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na pomoc privolali záchranársky vrtuľník.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Triážna unimobunka je pred chirurgickým pavilónom.

Šalianske cintoríny zatvorili

Prevádzkové časy cintorínov mali byť počas nadchádzajúcich dní predĺžené, pre prijaté opatrenia sa však radnica rozhodla zatvoriť ich.

Ilustračné foto

Nitrianska radnica vymáha aj centové nedoplatky

Náklady na vymáhanie sú neraz vyššie, ako samotný dlh. Limit však nestanovia.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

V breznianskej nemocnici zomrel pacient, nepomohla ani liečba remdesivirom

Za dva týždne evidovala nemocnica desať vyliečených pacientov.

Už ste čítali?