Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Zimná tipovacia súťaž - konečné poradie

73 - Anna Lacinová, Nitra, 70 - Martin Földeši, Sereď, 69 - Štefan Pénzeš, Nitra, Marián Čurgali, Alekšince, Stanislav Brat, Golianovo

Správne tipy 14. kola
Slovensko - USA 2:1 1
Taliansko - Nemecko 3:3 X
Česko - Fínsko 2:4 2
Nemecko - Švajčiarsko 2:2 X
USA - Švédsko 1:2 2
Kanada - Fínsko 0:2 2
Švédsko - Slovensko 0:3 2
USA - Rusko 4:5 2
Kanada - Česko 3:2 1
Lotyšsko - Kazachstan 2:5 2

Konečné poradie:
73 - Anna Lacinová, Nitra
70 - Martin Földeši, Sereď
69 - Štefan Pénzeš, Nitra, Marián Čurgali, Alekšince, Stanislav Brat, Golianovo
68 - Marta Záhorská, Rišňovce, Igor Dubeň, Nitra, Peter Hipp, Šaľa, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce
67 - Michal Lauko, Vlado Lyžičiar, František Hrnčiar st., Peter Bezák, Iveta Dubeňová, Katarína Karcolová, Jaroslav Ollík, Jozef Lenghart, Dušan Letko, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Zuzana Mesárošová, Lehota, Ľubomír Martišovič, D. Krškany
66 - Ladislav Csuthy, Ernest Szombath, Tomáš Stoklas, Nitra, Margita Pánisová, D. Krškany
65 - Milan Bojda, Vladimír Nemšovský, Ľubomír Kincel, Miroslav Múdry, Nitra, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Labuda, Solčany, Ivan Ďurický, Branč, Marian Mesko, Topoľčianky, Gustáv Molnár, P. Kesov, Pavol Kozma, D. Krškany
64 - Vincent Komačka, Topoľčany, Marián Ištokovič, Marián Červenka, Michal Bíro, Iveta Rosinská, Mária Sýkorová, Nitra, Peter Kováč, Patrik Benček, Zl. Moravce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Peter Kolečáni, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Alexander Kusý, Trnovec
63 - Margita Kališová, Peter Lehocký, Šaľa, Andrej Civáň, Dražovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Matúš Zentko, Zbehy, Juraj Demény, Valéria Viskupová, Helena Vargová, Nitra, Adrián Nagy, V. Cetín, Anton Molnár, P. Kesov, Anton Zaťko, Ivanka, Gabriel Velebný, Klasov, Martina Dicsérová, Močenok, Štefan Peťovský, Lužianky
62 - Marcela Hallová, Martin Cvrkal, Dušan Koszorú, Ivan Buchala, Pavel Čvirik, Nitra, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Simona Szolnokiová, Dyčka, Tibor Mócik, Topoľčany, Ľudovít Desat, Podhorany, Martin Tesár, D. Krškany
61 - Jozef Havetta, Karol Ryba, Peter Mateička ml., Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ladislav Páleník, Topoľčany, Renáta Gálová, Žirany, Anton Berecz, Karol Ďurický, Branč, Peter Majerčík, P. Kesov, Jozef Danada, Roland Franko, Šaľa, Štefan Straňák, H. Kráľová, František Frajka, Č. Hrádok, Gabriel Danko, Žitavany, Roman Fuska, Čab, Renáta Ivančíková, Koniarovce, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Benko, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany
60 - Roman Margetin, Rišňovce, Ľubomír Kiesel, Peter Bíro, Lukáč Tomiš, Richard Magušín, Nitra, Marek Kováč, Čifáre, Kvetoslava Kertészová, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Stanislav Nemček, Janíkovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Michal Čery, Jelenec, Ján Migo, V. Dolina, Rastislav Mokrý, Šaľa, Milan Kubala, Sereď, Mário Brat, Golianovo, Július Galo, D. Krškany
59 - Július Števčík, Juraj Tomka, Jozef Kóša, Juraj Náhlovský, Nitra, Slavo Kališ, Tibor Odráška, Šaľa, František Kausek, Klasov, Štefan Hudec, Lužianky, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Peter Debnár, Zbehy, Pavel Períček, Rišňovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ferko Valent, T. Mlyňany
58 - Jozef Senneš, Miroslav Fábry, Peter Šišák, Mário Šándor, Jaroslav Zaťko, Vladimír Mada, Roman Sýkora, Juraj Knížat, Ľudmila Šišáková, Miloš Sýkora, Patrik Palka, Nitra, Rudolf Krajinčák, Marián Hozák, Báb, Stanislav Babocký, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Attila Szolnoki, Dyčka, Jozef Barát, Topoľčany, Juraj Volčko, Miroslav Poloni, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Borbély st., V. Cetín, František Juhász, Hosťová, Milan Molnár, P. Kesov, Terézia Tasáryová, Ivanka, Juraj Chrenko, V. Dolina, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Dušan Béder, V. Lapáš, Miroslav Fúska, Zbehy, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Miroslav Močol, Alekšince, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Mário Slezák, Lukáčovce, Marcel Pánis, D. Krškany
57 - Marián Grman, Marek Markovič, Ľudovít Kováč, Erik Zajac, Marián Varga, Ladislav Pintér, Nitra, Jozef Rehuš, Margita Horňáková, Rišňovce, Norbert Adamča, Sereď, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Juraj Minárik, Obyce, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Andel, Vráble, Jana Gálová, Žirany, Dávid Bežuch, Galanta, Filip Harčár, Šaľa, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Mariana Barátová, Dražovce, Martin Račko, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka, Jana Ďurická, Branč, Rastislav Borčin, Hostie
56 - Richard Srňánek, Ivan Hrachovický, Miroslava Labudová, Ľubomír Antalík ml., Ján Barát, Ivan Dominka, Ján Ehrenhold, René Matyó, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Zoltán Németh, N. Život, Attila Kürti, Vlčany, Emanuel Maňúch, Gašpar Gál, Žirany, Imrich Gregor, Jelenec, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Ižóf, Gustáv Štefkovič, Michal Kriško, Šaľa, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Bako, Močenok, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Ján Slíž, Beladice, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Milan Dudáš, Prílepy, Róbert Juhász, Golianovo, Viktor Balko, Lužianky
55 - Michal Garay, Milan Čulák, Ingrid Lyžičiarová, Jozef Moder, Miloš Konopásek, Jozef Nosian, František Filo, Lucia Barátová, Barbora Mináriková, Jozef Hudec st., Nitra, František Krčmár, Nevidzany, Ján Ballek, Hlohovec, Jakub Lenčéš, H. Kráľová, Milan Bekéni, Jozef Kučera, Šaľa, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Danko Uharček, Močenok, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, František Chrenko, V. Dolina, Elena Vašková, Báb, Dávid Hamar, Klasov, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Jozef Gál, Žirany, Mário Pánis, Štefan Račko, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Henrich Benedek, Vráble
54 - Ľuboš Kolár, Klaudia Levčíková, Jozef Viskup, Ladislav Nosian, Katarína Magušínová, Stanislav Billík, Margita Tomastová, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Janka Látečková, V. Zálužie, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Patrik Šarközy, Vinodol, Jaromír Slíž, Beladice, Milan Šlosár, Čab, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Škvaril, D. Krškany, Jozef Ružička, Branč
53 - Vlado Sásik, Martin Hrotek, Tibor Horváth, Miroslav Kubiček, Vladimír Ballai, Laura Magušínová, Juraj Krčmár, Nitra, Jaroslav Zelovič, Ivanka, Katarína Nagyová, Zl. Klasy, Stanislav Packa, Močenok, Henrich Richter, Bratislava, Monika Chrenková, V. Dolina, Juraj Sabo, Anton Bábik ml., Rumanová, Richard Tóth, P. Kesov, František Kunkel, Zl. Moravce, Miroslav Šlosár, Golianovo, Helena Gálová, Žirany, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Sklenár, Šaľa, Martin Dvonč, Janíkovce, Martin Ďuriš, Čeľadice
52 - Vladimír Papp, Ľudovít Laca, Igor Galovič, Radoslav Ollík, Boris Grežo, Jaroslav Srňánek, Nitra, Jozef Török, Pata, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jozef Hoppan, Vráble, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Jaroslav Baťo, Žitavany, Matej Fábry, Denis Nagy, V. Cetín, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ján Hnilica, Lužianky
51 - Jozef Pacher, Anton Černý, Ľubomír Búchala, Pavol Balkó, Ľubo Pénzeš, Michal Gúcky, Jozef Svitač, Ivan Leckeš, Jaroslav Andrášik, Monika Vargová, Nitra, Gabriel Baluška, Diakovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ján Kozla, Žirany, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ľubomír Uher, Šaľa, Vladimír Mihálik, Močenok, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Fero Ružička, Branč
50 - Peter Solčianský, Pavel Hrnčár, Ľubka Tasáryová, František Grom ml., Daniel Gál, Juraj Tuchyňa, Ľudmila Šimalová, Nitra, Martin Kolha, Štefan Hudec ml., Lužianky, Štefan Kúsek, Hostie, Marián Kováč, Levice, Pavel Mihálik, Šaľa, Vladimír Toman, Čifáre, Ján Lenčéš, Močenok, Andrej Fábry, Čab, Erik Fábry, V. Cetín, Jozef Školník, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Evetke, Dyčka, Marek Olejka, Ivanka, Peter Lahučký, Lehota
49 - Marek Ballek, Hlohovec, Jozef Šercel, Váhovce, Jozef Ťapušík, Marek Varga, Ivan Balla, František Grom st., Margita Letková, Nitra, Patrik Čepček, Žitavany, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Milan Roman, Čab, Pavol Štefek, V. Dolina, Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Horňák, Rišňovce, Marián Titka, Štefan Fabian, Šaľa
48 - Daniel Varga, Pata, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Milan Lazan, Šaľa, Ivan Labuda, Nitra, Eva Gregorová, Jelenec, Michael Švihorík, Báb, Ján Školník, Zl. Moravce, Miloš Gál st., Valent Vaňo, Žirany
47 - Alexandra Zimová, Vráble, Patrik Balogh, Selice, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Juraj Svorad, Hrušovany, Lukáš Bartakovič, Daniel Tasáry, Vladimír Kuchta, Pavol Ďurina, Nitra, Peter Sonlajtner, Žirany, Igor Levický, Vieska n/Ž.
46 - Zuzana Lörinczová, Branč, Erika Hrachovická, Dalibor Lisý, Július Petrík, Boris Kašuba, Ľudovít Konečný, Andrej Leckéš, Peter Kováč, Jakub Takáč, Jozef Prešinský, Nitra, Juraj Palatický, Mojmírovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Miroslav Buranský, Jelšovce, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Zuzana Vašková, Rumanová, Attila Sonlajtner, Žirany, Róbert Čížik, V. Úľany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
45 - Michal Kulík, Vlčany, Ľudovít Mešťan, Marek Sklenár, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Matesko, Zoran Heiser, Miroslav Mada, Maroš Ratulovský, Milan Borovský, Ľudovít Billik, Ivan Janiš, Nitra, Ladislav Kéry, Volkovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Bányi, D. Obdokovce, Marián Chobot, Urmince, Peter Sýkora, Jarok
44 - Martin Búchala, Nitra, Vladimír Urban, Hájske, Igor Kováč, Čeľadice, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Martin Horváth, Róbert Pospiš, Šaľa
43 - Miroslav Šimala, Michal Vígh, Nitra, Jozef Baťala ml., Žitavany, Ladislav Székelyi, Branč, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Erik Evetke, Dyčka, Martin Hraška, N. Sady, František Príbela, Šintava
42 - Pavol Búš, Peter Balkó, Nitra, Peter Molnár, Neded, Daniela Záhonová, Golianovo, Roman Ražný, Čeľadice, Alexander Repta, Matúš Ďurický, Branč, Milan Augustín, Topoľčianky, Tomáš Tóth, Pohranice, Lukáš Guniš, Preseľany, Michal Vígh, Šaľa
41 - Ján Kmeťo, Nitra, Ján Hegyi, Jelka, Lenka Tomanová, Čab, Július Oláh, Matúškovo
40 - Viera Radadičová, Pavol Šarmír, Juraj Hrnčár, Juraj Vencel, Silvia Podsedlá, Helena Adameková, Nitra, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Bohuš Baják, Lužianky, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Oľga Račková, Emil Čapkovič, D. Krškany
39 - Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Peter Orban, Nitra, Jana Beňová, T. Mlyňany, Pavol Packa, Šaľa
38 - Milan Piovarči, Lužianky, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Milan Petráš, Nitra
37 - Ladislav Mikle, Šaľa, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ľubomír Maczvalda, Milan Benko, Nitra, Jozef Huňady, Lúčnica, Milan Greguš, Emil Barabáš, Zbehy, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Ľubomír Gyepes, Klasov
36 - Celestín Berecz, Branč, Marián Pauk, Rumanová, Juraj Holták, D. Krškany, Daniela Desatová, Výčapy-Opatovce, Kristián Mikle, Tešedíkovo, Aďo Migo, Nitra
35 - Andrea Bereczová, Branč, Branislav Pospiš ml., Šaľa, Andrej Milošiak, Katarína Spišáková, Tomáš Snop, Nitra, Jozef Janiš, Mojmírovce, Martin Bibeň, Janíkovce
34 - Vladimír Gombáš ml., Močenok, Mária Bereczová, Branč, Vlasta Spišáková, Eva Pappová, Nitra, Tomáš Karácsony, Váhovce
33 - Silvia (Slivka) Baňárová, František Imre, Igor Kotora, Miroslav Ölvecký, Nitra, Andrea Félisová, Vráble, Anna Čerenková, Topoľčianky, Štefan Guzmický, Ivanka, Martin Smutný, Beladice, Ľuboš Kliman, M. Vozokany, Peter Bleho, Šaľa, Fruzsina Vadkerti, Kráľová n/V.
32 - Ivan Kohút, Zl. Moravce, Marián Železník, Trnovec, Katarína Slováková, Nitra
31 - Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Jozef Paulík, Róbert Ďurech, Nitra, Tibor Boszorád, Branč, Jozef Baláž, Mário Bleho, Šaľa, Marek Ternény, V. Zálužie
30 - Milan Mišák, V. Dolina, Pavol Zámečník, Martin Molnár, Nitra, Tomáš Svitač, M. Lapáš, Štefan Pastier, M. Vozokany, Filip Virág, V. Lapáš, Otto Benc, Branč, Tomáš Bleho, Šaľa, Pavol Kučerka, Topoľčany
29 - Alexander Darázs, Tešedíkovo, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Michaela Konopásková, Zuzana Maczvaldová, Milan Raček, Jaroslav Látečka, Nitra
28 - Zuzana Matušicová, Pata, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Zuzana Gurinová, Nitra
27 - Mário Depeš, Ivan Eliaš, Ľuboš Lacina, Filip Greguš, Mário Varga, Juraj Varga, Miroslav Palka, Alexander Grell, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Juraj Fabo, M. Ripňany, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Jozef Lukáč, Mojmírovce
26 - Tomáš Javor, Sereď, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Jozef Lörincz, Branč, Norbert Zuzik, Klasov, Matúš Vrábel, Lužianky, Dušan Verai, Janíkovce
25 - Jozef Halák, Janíkovce, David Čerňák, Juraj Šipoš, Janka Vargová, Nitra, Jozef Malý, Vráble
24 - Rado Vágai, Michal Miklovič, Ivan Liptay, Nitra, Eva Slováková, Kamanová, Pavla Ladungová, Ivanka, Michal Rác, Mojmírovce, Ivan Bakyta, Jarok
23 - Juraj Tóth, Šaľa, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Peter Odráška, H. Kráľová, Erik Brisuda, Č. Hrádok, Erika Molnárová, D. Štitáre, Dušan Šranko, Klasov, Július Kolník, Nitra, Kazimír Sýkora, Jarok
22 - Gabriel Tóth, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Marián Nagy, D. Krškany, Tomáš Vnučko, Nitra, Peter Šimko, Močenok
21 - Radko Hudec, Cabaj-Pereš, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Mária Ružičková, Branč, Mária Bajáková, Lužianky
20 - Marcel Lenčéš, Nitra, Lucia Sojková, Maňa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vlado Škrabala, Šaľa, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Róbert Bene, D. Obdokovce
19 - Jaroslav Szabo, Váhovce, Alžbeta Dobiašová, Žirany, František Trvalec, Rastislavice, Vlado (Body) Viola, Zuzana Lidiková, Lukáš Jeremiáš, Jozef Žák, Iveta Molnárová, Nitra, Marek Šlehobr, P. Kesov, Martin Florek, D. Krškany, Ján Hotový, N. Sady, Michal Málnási, Šaľa, Iveta Boszorádová, Branč
18 - Janka Sedliačiková, Marek Janík, Katka Sýkorová, Jaroslav Fehér, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Radoslav Straňák, Močenok
17 - Emília Malá, Vráble, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Filip Varga, Rumanová, Jozef Infnér, Rišňovce, Peter Svorad, Pavel Puobiš, Nitra
16 - Ján Frajtík, Vráble, Jozef Repa, Prílepy, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Ladislav Nagy, Jelenec, Renáta Zeleňáková, Branč, Richard Levčík, Nitra, Monika Slížová, Beladice
15 - František Trnka, Matúš Bédi, Nitra, Jozef Kováč, Čifáre, Margita Pavelková, Golianovo
14 - Tibor Lenčéš, Hájske, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Ladislav Lörincz, Salo Berecz, Branč, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Barczi, Vlčany, Katarína Malá, Vráble, Marek Korytko, Nitra, Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Magdaléna Kováčová, Babindol, Peter Civáň, Dražovce
13 - Valéria Košecká, Jozef Muran, Zuzana Liptayová, Nitra, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Slavomír Sysel, Močenok, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marián Čapo, Sľažany
12 - František Bojda, Dušan Tirol, Igor Drotár, Ján Baláži, Fero Takáč, Pavol Krajčo, Milan (Ryba) Fúska, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany, Andrej Vörös, Šaľa, Michal Macúch, Svätoplukovo
11 - Adriana Babišová, Nitra, Marián Hudec, Lužianky, Ladislav Szórád ml., Žirany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Iveta Šimoneková, Dyčka, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Roman Zaťko, Golianovo, Tatiana Sklenárová, Šaľa
10 - Sebastian Ivanička, Vladimír Kompas, Michal Korýtko, Juro Slíž ml., Jozef Žák st., Nitra, Martin Bennár, Hájske, Janka Syslová, Močenok, Marián Herceg, Pata
9 - Ľubomír Ballay, Peter Varga, Nitra, Eva Tóthová, Vráble, Eva Hamarová, Klasov
8 - František Tomek, Ľubica Géringová, Matej Varga, Nitra, Peter Király, N. Život, Róbert Slamka, Báb, Miroslav Ružička, Zbehy, Lívia Horňáková, Rišňovce, Roman Tóth, D. Obdokovce
7 - Juraj Sojka, Jozef Félis, Mária Maďarová ml., Vráble, Štefan Fiala, Branč, Pavel Gálik ml., Lovce, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Ľudovít Billík, Katka Korenčíková, Imrich Hrdlica, Nitra, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Tomáš Slovák, Vlkas, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Bárek, Žirany
6 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Martin Hindák, Sereď, Ľuboš Kanás st., Ján Frenczel, Igor Lieskovský, Róbert Valentíny, Magdaléna Michaličková, Michal Ballon, Mária Kóšová, Marta Sýkorová, Nitra, Katarína Šimoneková, Lúčnica n/Ž., Miroslav Zverka, Rišňovce, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany
5 - Ľuboš Galo, Janíkovce, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, Jozef Galbavý, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ivan Molnár, Matúškovo, Ľuboš Burda, Vladimír Mészáros, Lenka Sýkorová, Vladimír Belák, Nitra, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Božík, Hosťovce, Ján Bédi, V. Zálužie, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Rudolf Lauko, Vladimír Billa, Zbehy, Nataša Mrlláková, Jana Sklenárová, Michal Molnár, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Lörincz, Maroš Herenčár, Branč, Jozef Kováč, Čifáre, Adriana Höriková, D. Štitáre, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Peter Neubauer, Žirany
4 - Marián Krištofičin, Martin Valnoha, Jozef Hajdúch, Ivan Krčmár, Milan Gajdošík, Tomáš Jaroš, Marek Košik, Ľubica Géringová, Andrej Bahelka, Patrik Polonec, Igor Keseg, Mária Sásiková, Lucia Pappová, Laura Matyóová, Gabriel Vencel, Lukáš Habán, Vlado Belák, Marta Filová, Nitra, Lenka Lencsésová, H. Kráľová, Martin Kriššák, Tomáš Vaňo, Katarína Rybárová, Peter Rybár, Jozefína Cintulová, Zuzana Cintulová, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Ľuboš Rimovský, Močenok, Ján Obert, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Ch udý, Biskupová, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Jozef Fabián, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Irena Kučerová, Boris Nyers, Janíkovce, Marek Gáth, V. Zálužie, Tomáš Smutný, Beladice, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Ivan Bilený, Rišňovce, Natália Kozmová, D. Krškany, Juraj Kunkela, Dyčka, Iveta Buranská, Jelšovce
3 - Palo Halva, Andrej Ťapušík, Miroslav Studený, Ondrej Nemček, Ivana Mateičková, Gabriela Žáková, Viola Ollíková, Peter Gurina, Adam Belák, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Marcel Hoppan, Vráble, Norbert Együd, Pohranice, Vladimír Gregor, Jozef Olejka, Ivanka, Erika Šebová, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Földvári, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Šimončík, Čechynce, Csaba Štanc, Žirany, Tibor Berec, V. Lapáš, Eva Gombášová, Vlado Gombáš st., Močenok, Alena Uhlířová, Sokolníky, Marián Kováč, Diakovce, Matúš Mareček, Čab, Žigmund Rigo, Milan Žákovič, Alekšince, Marián Hritz, Prílepy, Mária Chrenková, V. Dolina, Mário Gažo, Rumanová, Andrej Vaňo, Mária Rybárová, Cabaj-Čápor
2 - Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Gabriel Borza, Jozef Szabo, Šaľa, Vladimír Kurila, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ondrej Civáň, Róbert Kužila, Silvia Poliaková, Bohuslav Bene, Pavlína Pišnová, Peter Margetiny, Nitra, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslav Beňo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Monika Dobiašová, Čeľadice, Viktor Batko, Alena Segečová, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Marián Hörik, D. Štitáre, Mária Smutná, Beladice, Róbert Berec, V. Lapáš, Jaroslav Štefek, V. Dolina
1 - Ján Kukla, Martin Pecho, Erika Révayová, Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Peter Visolajský, František Titka, Šaľa, Hana Kukučková, Šurianky
0 - Andrej Mareček, Čab

V 14. kole najviac - 6 zápasov - trafili R. Krajinčák, L. Csuthy, D. Ballay, Ľ. Maczvalda, A. Barborík, Ľ. Šišáková, B. Grežo, M. Barátová.
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových Nitrianskych novinách.

Najlepší spomedzi tipérov budú odmenení
1. cena: Anna Lacinová, Nitra - domáce kino od spoločnosti Let's go v hodnote 10 000 Sk
2. cena: Martin Földeši, Sereď - 4x kartón energetického nápoja Let's go v hodnote 2520 Sk
3. cena: Štefan Pénzeš, Nitra - nákup v predajni H.I.S. Jeans & Sportclub na Štúrovej 7 v Nitre v hodnote 2000 Sk
4. cena: Marián Čurgali, Alekšince - reklamné predmety Let's go za 700 Sk

Pri rozhodovaní o poradí na 3.-5. mieste sme museli použiť pravidlo o vyššom počte lepších výsledkov v jednotlivých kolách - t.j. porovnať, kto koľkokrát trafil 10 bodov, koľkokrát 9 bodov, 8 bodov, atď.
Štefan Pénzeš 55543463943774 (raz trafil deväť)
Marián Čurgali 56663354735664 (raz trafil sedem, päťkrát trafil šesť)
Stanislav Brat 56562453756654 (raz trafil sedem, štyrikrát trafil šesť)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  5. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  1. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  4. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  5. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  6. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  7. Pomáhajte čítaním
  8. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  9. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 30 553
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 745
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 853
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 228
  5. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 892
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 514
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 012
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 842
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 203
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 8 800
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

MHD v Nitre pred koronou.

Nitrianska vokálna kapela naspievala známy hit

Len v priebehu pár dní získal videoklip na sociálnej sieti desiatky tisíc videní.

Liečebný pavilón patrí do zelenej zóny. Lôžka pre infikovaných vyčlenili v chirurgickom pavilóne.

S rúškom aj na pódiu. Florencia priala našim fitneskám a svalnáčom (+FOTO)

Absolútnym majstrom Európy medzi naturálnymi kulturistami sa stal Erik Tóth. Zlato brali aj Petra Mányiová a Koloman Tóth.

Zľava Erik Tóth, Petra Mányiová, Koloman Tóth, hore Mária Levická, dolu Janka Bírová.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Už ste čítali?