14. mar 2006 o 21:02
Majstrom už po piatykrát Stars
Jubilejný desiaty ročník Novozámockej halovej ligy v malom futbale o Pohár primátora Nových Zámkov vyvrcholil včera finálovým zápasom o majstra a zápasom o 3. miesto.
Bronz skončil napokon v rukách Tupperware, kým titul – aj napriek úzkemu kádru - získali už po piatykrát Stars.
FINÁLE: Stars – Slovan
6:3, Jankovics 3, Matúš 2, Zajíček – Horáček 3. Hoci mal obhajca titulu na striedanie iba dvoch hráčov, nešpekuloval a od začiatku bol agresívnejší. Nebezpeční boli najmä Matúš a Zajíček, no a gólovo sa opäť presadzoval Jankovics, kým Horáček na opačnej strane na všetko nestačil. Slovan musel hrať v závere vabank, no utekajúceho zajaca za chvost už nechytil.
O 3. MIESTO: Tupperware – Technopress 5:3, Mokryš 2, Sztojka, Molcsan, Jóba – E. Gelle 2, Konečný. V dramatickom zápase doplatil Technopress na zlú koncovku, čo Tupperware dokonale potrestal.
Najlepší strelci: 23 – J. Jankovics, 22 – Matúš (obaja Stars), 19 – Suchan (Technopress). Najlepší brankár: P. Kalina (Slovan), obranca: O. Molcsan (Tupperware), útočník: J. Suchan (Technopress), cenu pre najvernejšieho diváka dostal Štefan Strečko.
Článok pokračuje pod video reklamou
Článok pokračuje pod video reklamou