Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - po 2. kole

14 - Jarmila Saidová, Nitra, 13 - Anton Čurgali ml., Lukáč Tomiš, Nitra, Anna Borčinová, Hostie, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Andrej Fábry, Čab, Juraj Segíň, Sľažany

Správne tipy 2. kola
Prievidza - ŠK Eldus 1:1 X
J. Bohunice - Vráble 0:0 X
Neded - Gabčíkovo 1:1 X
P. Močenok - ČFK Nitra 0:1 2
Pata - Hurbanovo 0:1 2
Báb - Kynek 2:3 2
Jelka - Matúškovo 5:0 1
Dubnica - Trnava 0:2 2
Artmedia - Ružomberok 2:0 1
Sparta Praha - Teplice 0:0 X

Poradie po 2. kole:
14 - Jarmila Saidová, Nitra
13 - Anton Čurgali ml., Lukáč Tomiš, Nitra, Anna Borčinová, Hostie, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Andrej Fábry, Čab, Juraj Segíň, Sľažany
12 - Ivan Dominka, Róbert Bačinský, Katarína Karcolová, Miroslav Šimala, Ivan Ševčík, Vladimír Klačman, Monika Rekošová, Nitra, Juraj Hamada, Čeľadice, Juraj Barantal, V. Zálužie, Andrej Civáň, Dražovce, František Krčmár, Nevidzany, Juraj Palatický, Mojmírovce, Oľga Račková, D. Krškany, Ján Petráš, Šaľa, Lukáš Ševčík, Kynek, Marek Olejka, Ivanka, Boris Nyers, Janíkovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, František Chrenko, V. Dolina, Karol Gajan, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Ladislav Lörincz, Branč, Ladislav Kiss, N. Život, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
11 - Eva Pappová, Jozef Viskup, René Daniš, Michaela Lacinová, Jozef Lenghart, Ľubo Pénzeš, Ľubica Tasáryová, Jaroslav Andrášik, Ingrid Lyžičiarová, Patrik Laca, Pavel Hrnčár, Miroslava Labudová, Nitra, Michal Lovász, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Trnovec, Marek Kováč, Čifáre, Ľubomír Straňák, Lucia Lencsésová, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Repa, Milan Dudáš, Prílepy, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Ján Sikoriak, T. Nemce, Július Galo, Margita Pánisová, D. Krškany, Gabriel Baluška, Diakovce, Vladimír Mihálik, Slavomír Sysel, Stanislav Packa, Močenok, Peter Hipp, Michal Vígh, Šaľa, Attila Sonlajtner, Emanuel Maňúch, Žirany, Martin Kolha, Štefan Hudec, Lužianky, Erik Mészáros, Gáň, Ivan Šimonek, Dyčka, Zuzana Vašková, Rumanová, Miroslav Močol, Alekšince, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Juraj Chrenko, V. Dolina, Michal Cintula, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Ľuboš Galo, Janíkovce, Peter Galbavý, N. Sady, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ján Slíž, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Štefek, Čeľadice, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Vojtech Kováčik, Prašice, Ondrej Kozolka, Volkovce, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Barbora Minárová, Zl. Moravce, Peter Švec, Č. Kľačany, Michal Kaplán, Č. Hrádok
10 - Ľubomír Maczvalda, Július Kolník, Ivan Hrachovický, Erika Hrachovická, Július Petrík, Miroslav Mada, Juraj Vencel, Michal Bíro, Martin (Cvrko) Cvrkal, Ondrej Civáň, Pavel Čvirik, Ľubomír Ballay, Rastislav Švec, Marcela Hallová, Ľudmila Šimalová, Ernest Szombath, Vladimír Kompas, Roman Sýkora, Jozef Svitač, Iveta Dubeňová, Peter Bezák, Vlado (Body) Viola, Juraj Krčmár, Jozef Hudec st., Peter Levčík, Lukáš Barát, Milan Gráf, Michal Frťala, Juraj Varga, Július Ivančík, Ľubomír Antalík ml., Richard Srňánek, Ivan Labuda, Vladimír Ballai, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Marián Železník, Trnovec, Marián Strečka, Topoľčianky, Vladimír Miklošík, Miloš Remenár, Sereď, Roman Margetin, Peter Macháč, Marta Záhorská, Rišňovce, Miloš Zaťko, Velčice, Dušan Rusznyák, Štefan Račko, Anton Belák, Zuzana Chochlíková, Róbert Jánošík, Jozef Benko, D. Krškany, Michal Paška, H. Krškany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Marián Titka, Ernest Piršel, Milan Bekéni, Jozef Danada, Miroslava Grznárová, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Dávid Pál, Ladislav Babóti, Vlčany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Martina Dicsérová, Močenok, Lenka Kunkelová, Miroslav Benček, Viliam Matejov, Jozef Školník, Marek Lackovič, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Peter Majerčík, Gustáv Molnár, P. Kesov, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Gregor, Ivanka, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Ján Kluka, Čechynce, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Michal Čery, Monika Gregorová, Jelenec, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Radoslav Gažo, Golianovo, Milan Roman, Čab, Peter Náhlik, N. Sady, Martin Bennár, Hájske, Ján Frajtík, Ivan Chudý, Vráble, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Marián Holub, Prílepy, Jozef Ružička, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Július Pavlov, N. Ves, Štefan Mravík, Žitavany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Marián Božík, Hosťovce
9 - Erik Zajac, Valéria Viskupová, Milan Čulák, Ivan Bobuš, Vladimír Líška, Marek Varga, František Bojda, Pavol Balkó, Adriana Babišová, Jozef Moder, Andrej Kušnír, Emil Tomek, Oľga Tomeková, Ľudmila Šišáková, Ľuboš Lacina, Ľudovít Kováč, Jozef Senneš, Daniel Gál, Iveta Palková, Michal Lauko, Martin Búchala, Ľubomír Kincel, Štefan Pénzeš, Jozef Tomiš, Peter Bíro, Tomáš Stoklas, Vlado Sásik, Daniel Tasáry, František Grom, Michal Gúcky, Ján Kormoš, Božena Gajdošíková, Jakub Takáč, Pavol Ďurina, Ivan Mikušík, Ján Ehrenhold, Peter Mateička, Ivan Leckeš, Jaroslav Ollík, Dušan Tirol, Dušan Letko, František Hrnčiar st., Zoran Heiser, Michal Korytko, Ľudovít Laca, Ján Doboš, Juraj Hrnčár, Marián Červenka, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Ladislav Szórád ml., Peter Sonlajtner, Renáta Gálová, Žirany, František Kausek, Juraj Hamar, Klasov, Radovan Ďurčanský, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Marián Kováč, Levice, Marián Čurgali, Alekšince, Tibor Šebök, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Jozef Hoppan, Eva Tóthová, Vráble, Ľubomír Varga, Zuzana Mesárošová, Juraj Dubeň, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Ján Ronin, Blahová, Jozef Brieška, T. Nemce, Anna Čerenková, Jozef Baťala ml., Topoľčianky, Norbert Adamča, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Martin Dvonč, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Vladimír Majerčík, Milan Kéry, Sľažany, Rudolf Krajinčák, Elena Vašková, Báb, Gabriel Tóth, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Ivan Ďurický, Ladislav Székelyi, Mikuláš Pintér, Branč, Ľubomír Martišovič, Jozef Škvaril, Ján Cunev, Emil Čapkovič, Jana Martišovičová, Pavol Kozma, D. Krškany, Štefan Fabian, Ladislav Brnula, Gabriel Borza, Tibor Odráška, Daniela Vinceová, Peter Visolajský, Pavel Mihálik, Jana Tóthová, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ondrej Hajdu, Trnovec, František Laczko, Tešedíkovo, František Mášik, Ján Školník, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Milan Molnár, P. Kesov, Juraj Paška, H. Krškany, Attila Szolnoki, Simona Szolnokiová, Dyčka, Viliam Šimonek, Jozef Huňady, Lúčnica, Ladislav Fehér, Vlčany, Miloš Halan, Ján Bédi, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Juraj Sabo, Anton Bábik st., Rumanová, Robert Urban, Hájske, Miriama Zborovanová, Mário Brat, Stanislav Brat, Golianovo, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Marek Fábry, Šurianky, Miroslav Fúska, Zbehy, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Paľo, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Miroslav Piovarči, Matúš Vrábel, Lužianky, Timea Ivančíková, Koniarovce, Marián Hörik ml., Štitáre, František Andraško, Alexander Jančo, Imrich Gregor, Jelenec, Jaroslav Desat, Podhorany, Filip Dobiaš, Ivan Mrázik, Jana Mráziková, Čeľadice, Marianna Szabóová, Róbert Bene, D. Obdokovce, Andrej Orlíček, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Ľudovít Szüllö, Galanta, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Frajka, Č. Hrádok, Jozef Horňák, Rišňovce, Gabriel Danko, Žitavany, Tibor Karácsony, Váhovce, Štefan Kúsek, Hostie, Juraj Minárik, Obyce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Štefan Bako, Močenok, Pavol Haspra, Hosťovce
8 - Milan (Ryba) Fúska, Mário Depeš, Miloš Sýkora, Martin Verták, Mária Sýkorová, Laura Magušínová, Richard Magušín, Katarína Magušínová, Juraj Lacina, Jozef Lacina, Pavol Zámečník, Ladislav Pindeš, Miroslav Fábry, Milan Lacina, Zdenko Senneš, Jozef Pacher, Jozef Prešinský, Ivan Buchala, František Imre, Matej Svitač, Vladimír Kuchta, Miroslav Balla, Igor Dubeň, Igor Kotora, Boris Kašuba, Lenka Königová, Marek Markovič, Vladimír Nemšovský, Milan Borovský, Ján Barát, Marián Ištokovič, Karol Ryba, Ladislav Pintér, Norbert Bordáš, Boris Grežo, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Viktor Balko, Lužianky, Gabriel Galbavý, Tibor Lencsés, Viki Odrášková, H. Kráľová, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Gašpar Gál, Marián Cifra, Juraj Bárek, Žirany, Andrej Repta, Alexander Repta, Branč, Marián Strečka ml., Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Riby, V. Cetín, Peter Civáň, Juraj Kadlieček, Dražovce, Adam Polednák, Rudolf Práznovský, Sereď, Miroslav Rosypal, František Margetin, Miroslav Zverka, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Vidovič, Vinohrady, Ľubica Stránska, Dyčka, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Peter Šlosár, Golianovo, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Ján Ballek, Hlohovec, Tibor Lenčéš, Hájske, František Trvalec, Rastislavice, Jozef Studený, N. Ves, Štefan Kováč, Jozef Andel, Juraj Sojka, Jozef Malý, Jozef Félis, Vráble, Martin Račko, Patrik Drgoň, Martin Florek, Mário Pánis, Marcel Pánis, Martin Tesár, D. Krškany, Maroš Šíma, Jozef Baláž, Jozef Baláž ml., Vladimír Petro, Emil Vrábel, Juraj Csirik, Jozef Ižóf, Šaľa, Miroslav Lešš, Marián Tóth, Močenok, Štefan Páleník, Prílepy, Rastislav Borčin, Hostie, František Príbela, Šintava, Anton Molnár, Richard Tóth, P. Kesov, Ľuboš Brath, Hosťová, Marián Hozák, Maroš Krajinčák, Báb, Matúš Zentko, Rudolf Lauko, Zbehy, Matúš Mareček, Čab, Terézia Tasáryová, Vladimír Tasáry, Lukáš Mošať, Peter Vašek, Ivanka, Ján Hotový, N. Sady, Michal Teplanský, Ľubomír Antal, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Anton Bábik ml., Rumanová, Ľudovít Bában, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Monika Chrenková, V. Dolina, Dominik Lenghart, Ivan Tóth, Čakajovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Ján Laca, Peter Bányi, D. Obdokovce, Kazimír Sýkora, Jarok, Ján Hegyi, Jelka, Róbert Homola, Selice, Eva Gregorová, Jelenec, Monika Halvelandová, Kapince, Peter Mihálik, Mojmírovce, Emil Šatan, Vozokany, Erik Bugyi, Galanta, Ján Kóssi, Čifáre, Tibor Mócik, Topoľčany, Peter Paulis, M. Vozokany, Emil Dubec, Žikava, Marta Bucheňová, Zl. Moravce, Sebastián Magušin, Marián Havala, J. Kostoľany
7 - Ľuboš Baranec, Marián Grman, Peter Solčianský, Ľudovít Billik, Zuzana Lidiková, Iveta Rosinská, Vladimír Mada, Miroslav Muzika, Anna Jasanová, Radoslav Ollík, Jozef Nemeš st., Tatiana Hudecová, Peter Šišák, Boris Lacina, Ivana Pelikánová, Jozef Nosian, Ján Pénzeš, Alexander Grell, Lukáš Jeremiáš, Viliam Filo, Vlado Lyžičiar, Igor Drotár, Šimon Horváth, Juraj Náhlovský, Ladislav Csuthy, Ľubomír Kiesel, František Filo, Marián Varga, Štefan Matesko, Igor Galovič, Zdeno Kamenický, Nitra, Vladimír Kondé, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Daniel Varga, Pata, Csaba Štanc, Jana Gálová, Valent Vaňo, Ján Kozla, Žirany, Soňa Valentová, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Lenka Reptová, Mária Ružičková, Branč, Roman Ražný, Marta Bališová, Čeľadice, Martin Földeši, Martin Ďuriš, Sereď, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ivan Molnár, Matúškovo, Mária Slezáková, Lukáčovce, Jaroslav Valo, T. Nemce, Marián Nagy, Vladimír Romanovský, Pavol Holták, Natália Kozmová, D. Krškany, Marek Sklenár, Ľubor Goldbecher, Slavo Kališ, Margita Kališová, Dávid Serczel, Milan Lazan, Gustáv Štefkovič, Juraj Volčko, Šaľa, Miroslav Szlamka, Jaroslav Szabó, Váhovce, Roman Konečný, Trnava, Peter Rakický, Galanta, Ján Padúch, Ľubomír Števanka, Preseľany, Zoltán Németh, Zoltán Kozics, N. Život, Erik Evetke, Dyčka, Jozef Gajdoš, Žitavany, Stanislav Drapák, Lúčnica, Jaroslav Slamka, Báb, Robert Kokeš, Peter Lenčéš, Močenok, Anton Škarbala, Jozef Záhorský, Rišňovce, Janka Kerestešová, Ján Vaško, Anton Zaťko, Ivanka, Štefan Popelka, Hájske, Eduard Billa, Zbehy, Martin Jurík, Čakajovce, Júlia Čurgaliová, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Martin Hraška, N. Sady, Roman Fuska, Čab, Emil Hollý, Peter Kolečáni, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Norbert Együd, Ladislav Čekey, Pohranice, Bohuš Baják, Ján Hnilica, Lužianky, Imrich Drozdák, Babindol, Martin Bibeň, Stanislav Nemček, Janíkovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Rajnoha, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Štefan Pastier, M. Vozokany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Juraj Hudec, Sľažany
6 - Ivan Magdolen, Mário Šándor, Anton Černý, Jozef Havetta, Michal Garay, Juraj Demény, Pavel Puobiš, Ľudovít Bajan, Anton Lacuška, Katarína Spišáková, Viliam Halla, Ľudovít Konečný, Erik Petrík, Jozef Žák, Pavel König, Mária Štefanková, František Benc, Ľubor Kajaba, František Tomek, Dionýz Pecháček, Janka Vargová, Ľuboš Kolár, Peter Gúcky, Marek Korytko, Nitra, Magdaléna Kováčová, Babindol, Viliam Félis, Ladislav Szöke, Vráble, Anton Berecz, Celestín Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Vladimír Toman, Čifáre, Ivan Tabaček, T. Nemce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Zlatica Varečková, Štefan Peťovský, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Marián Holý, Levice, Jozef Blaško, Dvorníky, Eugen Szabó, Dušan Szabó, Ladice, Soňa Ligačová, Daniel Ballay, Juraj Barčák, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Jozef Sklenár, Kornélia Šoková, Filip Kučera, Šaľa, Lukáš Mesároš, Lehota, Anna Rumanovská, Martin Hindák, Sereď, Patrik Čepček, Žitavany, Dominik Májek, Mojmírovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Mikula, Vincent Gunda, Alekšince, Attila Drozdák, Anton Tóth, Dávid Šerfözö, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Mariana Barátová, Dražovce, Juraj Čurgaly, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Andrej Švihorík, Báb, Peter Debnár, Zbehy, Patrik Hollý, Ivan Bakyta, Jarok, Monika Šeböková, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Dodok, Hostie, Igor Kováč, Čeľadice, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jozef Barát, Topoľčany, Emil Rusnák, Beladice, František Kováč, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Zoltán Jančuška, Vlčany
5 - Stanislav Billik, Zuzana Gurinová, Vlasta Spišáková, Juraj Šipoš, Dana Horváthová, Barbora Mináriková, Miroslav Kubiček, Berta Blažiová, Janka Balkóová, Peter Balkó, Michal Kováč, Helena Adameková, Marta Filová, Ivan Liptay, Gabriel Vencel, Nitra, Andrej Očenáš, Roland Franko, František Szolík, Peter Lehocký, Alena Slabeciusová, Šaľa, Peter Balkó, René Scheer, Kolíňany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Kollár, Ernest Lenický, H. Kráľová, Jaroslav Baťo, Žitavany, Michal Bene, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Gabriel Velebný, Klasov, Radoslav Srnec, V. Zálužie, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Jozef Karásek, Hájske, Marek Orlíček, Helenka Forgáčová, Cabaj-Čápor, Peter Bača, Sľažany, Karol Ďurický, Matúš Ďurický, Salo Berecz, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Juraj Káčer, Čaradice, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Virág, Peter Kováč, Zl. Moravce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Igor Káčer, Martin n/Ž., Mária Maďarová ml., Vráble, Emilko Barabáš, Zbehy, František Ješko ml., V. Cetín, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Ján Nagy, Zl. Klasy, Jozef Kuzmický, Ivanka, Helenka Gálová, Žirany, Štefan Ivanič, Čeľadice
4 - Peter Podsedlý, Michal Miklovič, Ľubo Zábojník, Tomáš Snop, Juraj Tuchyňa, Jozef Gutai ml., Ľuboš Burda, Helena Vargová, Lukáš Bartakovič, Eduard Szabo, René Matyó, Ľuboš Štefánik, Rado Vágai, Mária Krátka, Jaroslav Struhár, Nitra, Peter Bajla, N. Ves, František Vincze, V. Úľany, Peter Király, N. Život, Marek Ballek, Hlohovec, Martin Imrišek, D. Krškany, Ľubomír Moravčík, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, František Kunkel, Mário Studený, Zl. Moravce, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Július Oláh, Matúškovo, Viktor Karásek, Hájske, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Jozef Filo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Jozef Homola, Hosťovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Róbert Pospiš, Pavel Trautenberger, Šaľa, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Račko, Ivanka, Mária Chrenková, V. Dolina, Mário Bere, Golianovo, Alexander Takács, Gabčíkovo, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Martin Ďuriš, Čeľadice, Eva Gombášová, Vlado Gombáš ml., Močenok
3 - Milan Németi, Vladimír Papp, Martin Hrotek, Jaroslav Srňánek, Peter Németh, Ľubomír Bartakovič, Peter Pacher, Ľubomír Očovay, Zuzana Liptayová, Darina Orbanová, Augustín Grman, Nitra, Július Braun, Močenok, Gabriela Kóňová, Andrea Bereczová, Fero Ružička, Branč, Marian Pauk, Rumanová, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Štefan Novák, Roman Uher, Tomáš Darázs, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Štefan Guzmický, Ivanka, Katarína Sándorová, Kolíňany, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Juraj Polkoráb, Golianovo, Katarína Malá, Vráble, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra
2 - Jozef Kóša, Monika Vargová, Igor Máčik, Ivan Eliaš, František Hrnčiar, Ľubomír Pintér, Nitra, Margita Pavelková, Golianovo, Vlado Matušica, Hájske, Peter Mládek, Podhorany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, František Szabo, D. Obdokovce, Adrián Németh, N. Život
1 - Diana Szabóová, Peter Demeter, Nitra, Ladislav Hritz, Beladice, Pavol Štefek, V. Dolina, Martin Kudry, Janíkovce
0 - Lukáš Zima, Vráble

Najlepším výkonom v 2. kole bolo sedem uhádnutých zápasov, čo dokázalo 8 tipérov: A. Borčinová, T. Sklenárová, J. Saidová, A. Fábry, V. Klačman, M. Gál st., M. Vígh a M. Rajtár.
Koho sme vyžrebovali a ďalšie postrehy prinesú v pondelok MY Nitrianske noviny.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 306
  2. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 17 274
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 116
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 646
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 871
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 927
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 572
  8. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 502
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 492
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 277
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Aktualizované o stanovisko hovorcu siete nemocníc.

Peniaze za potvrdenie úmrtia člena rodiny na koronavírus nemocnice nedávajú. Ani tá galantská

Ako uviedla krajská policajná hovorkyňa, informácie sa nezakladajú na pravde a ten, kto ich šíri a verejne zdieľa v statusoch, sa môže dopustiť trestného činu.

Spisovateľka Katarína Kuniková: Občas sa obávam, že to, čo dávam na papier, sa mi prihodí

Autorka dvoch úspešných románov už pracuje na novom príbehu. Svojich čitateľov rozdelila na dve odlišné skupiny.

Katarína Kuniková počas krstu svojej druhej knihy.

Šalianska radnica počas sviatkov posilní na cintorínoch hliadky mestskej polície

Šalianska radnica sprístupní od budúceho týždňa cintoríny v upravenom prevádzkovom čase. Ich brány budú od 26. októbra do 2. novembra otvorené od 8. do 22. hodiny.

Ilustračné foto.

Nitriansky samosprávny kraj obnoví zdeformovanú cestu druhej triedy v okrese Zlaté Moravce

Nový povrch má dostať úsek v celkovej dĺžke 5,5 kilometra.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?