Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

20 - Andrej Fábry, Čab; 19 - Jozef Lenghart, Anton Čurgali ml., Nitra, František Krčmár, Nevidzany, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Karol Gajan, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Stanislav Packa, Močenok, Ján Slíž, Beladice, Marek Rajtár, Martin n/Ž.

Správne tipy 3. kola
Nitra B/Lapáš - Košice 0:1 2
Lučenec - FC ViOn 1:1 X
Sládkovičovo - H. Kráľová 2:3 2
Hor. Potôň - Veľký Cetín 3:1 1
Zbehy - Čierna Voda 3:0 1
Diakovce - Vlčany 1:0 1
Kráľová n/V. - Jarok 1:2 2
Žirany - Chrenová 2:3 2
Lovce - T. Mlyňany 1:2 2
Šoporňa - Šintava 2:3 2

Poradie po 3. kole:
20 - Andrej Fábry, Čab
19 - Jozef Lenghart, Anton Čurgali ml., Nitra, František Krčmár, Nevidzany, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Karol Gajan, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Stanislav Packa, Močenok, Ján Slíž, Beladice, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
18 - Katarína Karcolová, Jarmila Saidová, Miroslav Šimala, Vladimír Klačman, Lukáč Tomiš, Miroslava Labudová, Nitra, Juraj Hamada, Čeľadice, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Juraj Barantal, V. Zálužie, Andrej Civáň, Dražovce, Ján Sikoriak, T. Nemce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Švec, Č. Kľačany, Oľga Račková, Emil Čapkovič, D. Krškany
17 - Eva Pappová, Vladimír Líška, Ľubomír Ballay, Ľubomír Kincel, Ivan Ševčík, Ľubo Pénzeš, Ingrid Lyžičiarová, Peter Levčík, Monika Rekošová, Michal Frťala, Daniel Tasáry, Nitra, Andrej Maťo, Jarok, Ľubomír Straňák, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Vladimír Miklošík, Sereď, Jozef Repa, Prílepy, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Anna Borčinová, Hostie, Zuzana Chochlíková, Július Galo, Pavol Kozma, Anton Belák, Štefan Račko, D. Krškany, Ján Petráš, Šaľa, Vladimír Mihálik, Močenok, Attila Sonlajtner, Žirany, Erik Mészáros, Gáň, Ivan Šimonek, Dyčka, Marek Olejka, Ivanka, Boris Nyers, Ľuboš Galo, Janíkovce, Miroslav Močol, Vincent Gunda, Alekšince, Filip Dobiaš, Čeľadice, Juraj Chrenko, František Chrenko, V. Dolina, Juraj Segíň, Sľažany, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Kiss, N. Život
16 - Ľubomír Maczvalda, Ivan Dominka, Pavel Čvirik, Oľga Tomeková, Ľuboš Lacina, Vladimír Kompas, Roman Sýkora, Iveta Dubeňová, Erik Petrík, Michal Gúcky, Vlado (Body) Viola, Juraj Krčmár, Jozef Hudec st., Milan Borovský, František Hrnčiar st., Milan Gráf, Michal Korytko, Juraj Varga, Pavel Hrnčár, Marián Červenka, Július Ivančík, Július Petrík, Nitra, Marián Strečka, Jozef Baťala ml., Topoľčianky, Roman Margetin, Peter Macháč, Rišňovce, Lucia Lencsésová, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Juraj Palatický, Mojmírovce, Jozef Škvaril, D. Krškany, Alexander Kusý, Trnovec, Peter Hipp, Šaľa, Zuzana Mesárošová, Lehota, Slavomír Sysel, Močenok, Miroslav Benček, Viliam Matejov, Jozef Školník, Barbora Minárová, Zl. Moravce, Juraj Paška, H. Krškany, Attila Szolnoki, Dyčka, Vincent Komačka, Tibor Mócik, Topoľčany, Vladimír Gregor, Ivanka, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Miroslav Fúska, Zbehy, Miroslav Piovarči, Lužianky, Timea Ivančíková, Koniarovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Eva Tóthová, Vráble, Marianna Szabóová, D. Obdokovce, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Radoslav Gažo, Golianovo, Ladislav Lörincz, Branč, Milan Dudáš, Prílepy, Jozef Štefek, Čeľadice, Monika Gregorová, Jelenec, Renáta Gálová, Žirany, Štefan Kúsek, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Július Pavlov, N. Ves, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Michal Kaplán, Milan Brisuda, Č. Hrádok
15 - Július Kolník, Juraj Vencel, Laura Magušínová, Martin (Cvrko) Cvrkal, Andrej Kušnír, Jozef Nemeš st., Ľudmila Šimalová, Michal Lauko, Ernest Szombath, Jakub Takáč, Ivan Mikušík, Ján Ehrenhold, Peter Mateička, Jaroslav Andrášik, Jaroslav Ollík, Dušan Tirol, Ľudovít Laca, Ľubomír Antalík ml., Vladimír Ballai, Zdeno Kamenický, Norbert Bordáš, Ivan Labuda, Ivan Bobuš, Jozef Viskup, René Daniš, Rastislav Švec, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Patrik Balogh, Selice, František Kausek, Juraj Hamar, Klasov, Marián Kováč, Levice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Hoppan, Vráble, Michal Lovász, Trnovec, Marek Kováč, Čifáre, Anna Čerenková, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Gabriel Chrenko, Ján Paľo, V. Dolina, Marián Mateička, Behynce, Vladimír Majerčík, Milan Kéry, Sľažany, Ľubomír Martišovič, Dušan Rusznyák, Mário Pánis, Róbert Jánošík, Martin Račko, D. Krškany, Tomáš Karácsony, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Baláž ml., Ernest Piršel, Milan Bekéni, Jana Tóthová, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Dávid Pál, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Páleník, Prílepy, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Anton Molnár, Peter Majerčík, P. Kesov, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Elena Vašková, Báb, Vojtech Mládek, Podhorany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Ján Bédi, V. Zálužie, Peter Zubčák, Hruboňovo, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Kluka, Čechynce, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Matúš Vrábel, Štefan Hudec, Lužianky, Michal Čery, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Michal Cintula, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Pavel Períček, Marta Záhorská, Jozef Horňák, Rišňovce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Stanislav Brat, Golianovo, Jaromír Slíž, Beladice, Róbert Bene, D. Obdokovce, Mikuláš Pintér, Branč, Jozef Labuda, Solčany, Miloš Remenár, Sereď, Emanuel Maňúch, Žirany, Emil Šatan, Vozokany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Tomáš Mikulášik, Janíkovce
14 - Erik Zajac, Mário Depeš, Mária Sýkorová, Katarína Magušínová, Michal Bíro, Pavol Balkó, Boris Grežo, Ladislav Pindeš, Marcela Hallová, Emil Tomek, Boris Lacina, Ľudovít Kováč, Martin Búchala, Štefan Pénzeš, František Imre, Tomáš Stoklas, Miroslav Balla, Igor Dubeň, Božena Gajdošíková, Peter Bezák, Ivan Leckeš, Ľubor Kajaba, Dušan Letko, Zoran Heiser, Patrik Laca, Ján Doboš, Juraj Hrnčár, Marián Ištokovič, Karol Ryba, Marek Varga, Ľubica Tasáryová, Pavol Zámečník, Richard Srňánek, Milan Čulák, Valéria Viskupová, Nitra, Viktor Balko, Lužianky, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Marián Cifra, Valent Vaňo, Žirany, Lenka Reptová, Ivan Ďurický, Jožo Ružička, Branč, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Ľubomír Varga, Lehota, Peter Riby, V. Cetín, Ján Ronin, Blahová, Jozef Brieška, T. Nemce, Norbert Adamča, Rudolf Práznovský, Sereď, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriel Tóth, Tibor Lencsés, Viki Odrášková, H. Kráľová, Michal Paška, H. Krškany, Marcel Pánis, Jozef Benko, Martin Tesár, Margita Pánisová, D. Krškany, Vojtech Takács, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Ondrej Hajdu, Trnovec, Jozef Baláž, Marián Titka, Vladimír Petro, Juraj Csirik, Tibor Odráška, Peter Visolajský, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Šaľa, Miroslav Lešš, Martina Dicsérová, Robert Kokeš, Močenok, Lenka Kunkelová, Marek Lackovič, Emília Káčerová, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Rastislav Borčin, Hostie, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Simona Szolnokiová, Dyčka, Viliam Šimonek, Lúčnica, Lukáš Ševčík, Kynek, Ľuboš Brath, Hosťová, Marián Hozák, Báb, Juraj Sabo, Rumanová, Tibor Horváth, Komjatice, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Hörik ml., Štitáre, Jaroslav Desat, Podhorany, Dominik Lenghart, Čakajovce, Ján Laca, Peter Bányi, D. Obdokovce, Andrej Orlíček, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Milan Roman, Čab, Martin Bennár, Hájske, Alexander Jančo, Jelenec, Jozef Malý, Ján Frajtík, Ivan Chudý, Vráble, Ľudovít Szüllö, Galanta, Jozef Rehuš, Rišňovce, Marián Holub, Prílepy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ladislav Čekey, Pohranice, Ivan Mrázik, Čeľadice, Anton Zaťko, Ivanka, Monika Halvelandová, Kapince, Gabriel Danko, Žitavany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Minárik, Obyce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Emil Dubec, Žikava, Marián Božík, Hosťovce
13 - Ivan Hrachovický, Erika Hrachovická, Milan (Ryba) Fúska, Miloš Sýkora, Martin Verták, Richard Magušín, František Bojda, Juraj Lacina, Jozef Lacina, Jozef Moder, Radoslav Ollík, Miroslav Fábry, Michaela Lacinová, Milan Lacina, Zdenko Senneš, Jozef Senneš, Daniel Gál, Iveta Palková, Jozef Prešinský, Jozef Tomiš, Peter Bíro, Jozef Nosian, Vladimír Kuchta, Jozef Svitač, František Grom, Pavol Ďurina, Vlado Lyžičiar, Šimon Horváth, Vladimír Nemšovský, Ján Barát, Lukáš Barát, Marián Varga, Igor Kotora, Marek Markovič, Štefan Matesko, Ladislav Pintér, Nitra, Jozef Sklenár, Štefan Fabian, Maroš Šíma, Slavo Kališ, Ladislav Brnula, Gabriel Borza, Daniela Vinceová, Michal Vígh, Miroslava Grznárová, Róbert Pospiš, Šaľa, Miroslav Rosypal, František Margetin, Anton Škarbala, Rišňovce, Ľubomír Mikula, Lukáš Mesároš, Lehota, Marián Železník, Trnovec, Marián Čurgali, Alekšince, Peter Civáň, Juraj Kadlieček, Dražovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Martin Földeši, Sereď, Ľubica Stránska, Dyčka, Peter Šlosár, Miriama Zborovanová, Mário Brat, Golianovo, Martin Dvonč, Janíkovce, Miloš Zaťko, Velčice, Rudolf Krajinčák, Jaroslav Slamka, Báb, Tibor Lenčéš, Robert Urban, Hájske, František Trvalec, Rastislavice, Jozef Studený, N. Ves, Šefan Kováč, Jozef Andel, Vráble, Ján Cunev, Martin Florek, Marián Nagy, Pavol Holták, D. Krškany, Marián Tóth, Štefan Bako, Močenok, František Mášik, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Huňady, Lúčnica, Ladislav Fehér, Vlčany, Martin Jurík, Ivan Tóth, Čakajovce, Bogdan Streér, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Norbert Együd, Pohranice, Ján Kozla, Žirany, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Anton Bábik ml., Rumanová, Vladimír Tasáry, Peter Vašek, Ivanka, František Andraško, Imrich Gregor, Jelenec, Imrich Drozdák, Babindol, Ladislav Székelyi, Ladislav Vašek, Mária Ružičková, Branč, Ľudovít Bában, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Ľudovít Desat, Podhorany, Tibor Berec, V. Lapáš, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Náhlik, Peter Galbavý, N. Sady, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Miloš Halan, V. Zálužie, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Erik Bugyi, Galanta, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Paulis, M. Vozokany, Pavol Haspra, Hosťovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Marián Havala, J. Kostoľany
12 - Róbert Bačinský, Peter Solčianský, Miroslav Mada, Anton Černý, Iveta Rosinská, Vladimír Mada, Michal Garay, Anna Jasanová, Adriana Babišová, Ľudmila Šišáková, Peter Šišák, Jozef Pacher, Ivana Pelikánová, Ivan Buchala, Viliam Halla, Matej Svitač, Vlado Sásik, Jozef Žák, Ján Kormoš, Boris Kašuba, Lenka Königová, Pavel König, Viliam Filo, František Tomek, Ladislav Csuthy, Janka Vargová, Marek Korytko, Marián Grman, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miriam Barboríková, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Jana Gálová, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Žirany, Alexander Repta, Anton Berecz, Branč, Marián Strečka ml., Rasťo Kazík, Topoľčianky, Peter Vidovič, Vinohrady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jaroslav Baťo, Jozef Gajdoš, Žitavany, Gašpar Šabík, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ivan Molnár, Matúškovo, Mária Slezáková, Lukáčovce, Jaroslav Valo, T. Nemce, Jana Martišovičová, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Marek Sklenár, Ľubor Goldbecher, Dávid Serczel, Milan Lazan, Juraj Volčko, Jozef Ižóf, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, František Laczko, Tešedíkovo, Ján Padúch, Preseľany, Zoltán Németh, Zoltán Kozics, N. Život, Dominik Májek, Júlia Čurgaliová, Peter Mihálik, Mojmírovce, František Príbela, Šintava, Eduard Billa, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Štefák, Rišňovce, Matúš Mareček, Roman Fuska, Čab, Terézia Tasáryová, Ján Vaško, Štefan Račko, Ivanka, Ján Hotový, Martin Hraška, N. Sady, Attila Drozdák, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ján Školník, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Richard Tóth, P. Kesov, Juraj Sojka, Vráble, Dušan Béder, V. Lapáš, Maroš Krajinčák, Báb, Peter Lenčéš, Močenok, Monika Chrenková, V. Dolina, Ivan Bakyta, Jarok, Martin Hindák, Sereď, Juraj Hudec, Sľažany, René Scheer, Kolíňany
11 - Ivan Magdolen, Zuzana Lidiková, Jozef Havetta, Ľudovít Bajan, Vlasta Spišáková, Juraj Šipoš, Dana Horváthová, Ľudovít Konečný, Alexander Grell, Juraj Náhlovský, Ľubomír Kiesel, František Filo, Ľuboš Kolár, Igor Drotár, František Benc, Mária Krátka, Mário Šándor, Nitra, Ladislav Szórád ml., Peter Sonlajtner, Žirany, Viliam Félis, Vráble, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ján Ballek, Hlohovec, Marián Holý, Levice, Soňa Ligačová, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Patrik Drgoň, Natália Kozmová, D. Krškany, Roland Franko, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Erik Evetke, Dyčka, Martin Ďuriš, Sereď, Martin Kolha, Bohuš Baják, Lužianky, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Török, Pata, Stanislav Pacher, Sľažany, Janka Kerestešová, Ivanka, Štefan Popelka, Jozef Karásek, Hájske, Ľubomír Súľovský, Jozef Záhorský, Rišňovce, Zuzana Vašková, Anton Bábik st., Rumanová, Peter Mikula, Alekšince, Marta Bališová, Čeľadice, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Matúš Ďurický, Salo Berecz, Celestín Berecz, Branč, Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Andrej Švihorík, Báb, Peter Kluka, V. Lapáš, František Frajka, Č. Hrádok, Jozef Borbély st., František Ješko ml., V. Cetín, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany
10 - Peter Podsedlý, Ľuboš Baranec, Ľudovít Billik, Ondrej Civáň, Anton Lacuška, Katarína Spišáková, Ján Pénzeš, Mária Štefanková, Dionýz Pecháček, Helena Vargová, Michal Kováč, Igor Galovič, René Matyó, Rado Vágai, Nitra, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Vladimír Toman, Čifáre, Roman Ražný, Igor Kováč, Štefan Ivanič, Čeľadice, Peter Balkó, Kolíňany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Marián Herceg, Pata, Eugen Szabó, Ladice, Margita Kališová, František Szolík, Peter Lehocký, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Peter Rakický, Galanta, František Kunkel, František Kováč, Marián Zlatňanský, Peter Kováč, Zl. Moravce, Gabriel Velebný, Klasov, Stanislav Drapák, Lúčnica, Viktor Karásek, Hájske, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Štefan Peťovský, Ján Hnilica, Lužianky, Mariana Barátová, Dražovce, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Martin Bibeň, Janíkovce, Peter Debnár, Zbehy, Henrich Richter, Bratislava, Fero Ružička, Branč, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Barát, Topoľčany, Ladislav Szöke, Vráble, Štefan Guzmický, Ivanka
9 - Vladimír Papp, Stanislav Billik, Juraj Demény, Miroslav Kubiček, Jaroslav Srňánek, Juraj Tuchyňa, Jozef Gutai ml., Berta Blažiová, Eduard Szabo, Ivan Liptay, Nitra, Magdaléna Kováčová, Babindol, Andrej Repta, Branč, Dušan Szabó, Ladice, Daniel Ballay, Ľubomír Moravčík, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Marek Fábry, Šurianky, Peter Bača, Sľažany, Róbert Homola, Selice, Jana Mráziková, Čeľadice, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Homola, Hosťovce, Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Virág, Zl. Moravce, Mária Maďarová ml., Vráble, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Bere, Golianovo, Ján Nagy, Zl. Klasy, Katarína Sándorová, Kolíňany
8 - Jozef Kóša, Ľubomír Bartakovič, Peter Pacher, Ľuboš Štefánik, Ľubomír Pintér, Ľubomír Očovay, Nitra, Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Martin Imrišek, D. Krškany, Emil Vrábel, Andrej Očenáš, Šaľa, Michal Bene, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marek Orlíček, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Andrea Bereczová, Branč, Miroslav Zverka, Rišňovce, Lukáš Mošať, Ivanka, Kazimír Sýkora, Jarok, Jozef Félis, Vráble, Igor Káčer, Martin n/Ž., Emil Rusnák, Beladice, Marta Bucheňová, Zl. Moravce, Sebastián Magušin, J. Kostoľany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Mária Chrenková, V. Dolina, Martin Ďuriš, Čeľadice, Vlado Gombáš ml., Močenok, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra
7 - Zuzana Gurinová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Barbora Mináriková, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Zuzana Liptayová, Jaroslav Struhár, Nitra, Daniel Varga, Pata, Csaba Štanc, Miloš Gál ml., Žirany, Marek Ballek, Hlohovec, Ernest Lenický, H. Kráľová, Július Oláh, Matúškovo, Gabriela Kóňová, Iveta Boszorádová, Branč, Štefan Novák, Tomáš Darázs, Pavel Trautenberger, Šaľa, Jaroslav Szabó, Váhovce, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany, Katarína Malá, Vráble, Iveta Kluková, Golianovo
6 - Milan Németi, Pavel Puobiš, Peter Gúcky, Igor Máčik, Darina Orbanová, Peter Demeter, Jozef Paulík, Nitra, František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Roman Uher, Filip Kučera, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Anton Tóth, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Zoltán Jančuška, Vlčany, Vlado Matušica, Hájske, Pavol Štefek, V. Dolina, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Helena Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T.
5 - Janka Balkóová, Peter Balkó, Helena Adameková, Diana Szabóová, Marta Filová, Gabriel Vencel, Peter Varga, Nitra, Alena Slabeciusová, Šaľa, Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Tibor Boszorád, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Helenka Forgáčová, Cabaj-Čápor, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Emilko Barabáš, Zbehy, Adrián Németh, N. Život, Jozef Kuzmický, Ivanka, Helenka Gálová, Žirany, Milan Piovarči, Lužianky, Jaroslav Dvorský, Pata, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Dávid Bežuch, Galanta, Emília Malá, Vráble, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Petra Račková, D. Krškany
4 - Peter Király, N. Život, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Michal Miklovič, Ľubo Zábojník, Tomáš Snop, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Mário Studený, Zl. Moravce, Milan Greguš, Zbehy, Ivanka, Alexander Takács, Gabčíkovo, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Močenok, Gabriel Molnár, Galanta, David Slíž, Sereď
3 - Július Braun, Močenok, Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Peter Varga, Vlčany
2 - Monika Vargová, František Hrnčiar, Martin Petrík, Nitra, Peter Mládek, Podhorany, Ján Mihálka, Č. Kľačany
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová
0 - Lukáš Zima, Vráble

V 3. kole najviac - 9 zápasov - trafili Róbert Pospiš zo Šale a Emil Čapkovič z D. Krškán.
16 tipérov trafilo osem zápasov.
Kto vyhral pivo a kto vyhral 2 hodiny bowlingu, sa dozviete v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  4. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  1. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  2. Magazín SME Ženy už v predaji
  3. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  4. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  5. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  6. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  7. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 36 065
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 24 299
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 18 762
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 211
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 16 910
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 14 174
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 346
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 352
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 303
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 11 235
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ilustračná fotografia.

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Už ste čítali?