Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

33 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 30 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Jozef Lenghart, Daniel Tasáry, Nitra, Andrej Fábry, Čab

Správne tipy 5. kola
FC Nitra B - Trnava B 0:0 X
Humenné - FC ViOn 2:1 1
Prešov – Šaľa 1:0 1
Baka – Sereď 1:1 X
Janíkovce – Vlčany 3:2 1
Nová Ves n/Ž. – Lehota 4:0 1
Čeľadice - Šaľa B/Veča 1:2 2
Šurianky – Jarok 0:2 2
Kolíňany – Golianovo 4:4 X
Šoporňa – Váhovce 0:4 2

Poradie po 5. kole:
33 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.
30 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Jozef Lenghart, Daniel Tasáry, Nitra, Andrej Fábry, Čab
29 - František Krčmár, Nevidzany, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Stanislav Packa, Močenok
28 - Vladimír Líška, Miroslav Fábry, Anton Čurgali ml., Ivan Ševčík, Iveta Dubeňová, Marián Červenka, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Vladimír Miklošík, Sereď, Jozef Brieška, Ján Sikoriak, T. Nemce, Anton Belák, D. Krškany, Ján Petráš, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Slavomír Sysel, Močenok, Karol Gajan, Čakajovce, Štefan Mravík, Žitavany, Marián Havala, J. Kostoľany
27 - Katarína Karcolová, Jozef Nemeš st., Vladimír Klačman, Ingrid Lyžičiarová, Dušan Tirol, Peter Levčík, Michal Frťala, Juraj Varga, Pavel Hrnčár, Július Ivančík, Zdeno Kamenický, Norbert Bordáš, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marek Kováč, Čifáre, Ľubomír Straňák, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Anna Borčinová, Hostie, Jozef Škvaril, Oľga Račková, Emil Čapkovič, D. Krškany, Peter Mikula, Alekšince, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Timea Ivančíková, Koniarovce, Juraj Chrenko, V. Dolina, Ľuboš Galo, Janíkovce, Milan Bekéni, Šaľa, Ján Slíž, Beladice, Jozef Labuda, Solčany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ondrej Kozolka, Volkovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Švec, Č. Kľačany
26 - Ľubomír Maczvalda, Jarmila Saidová, René Daniš, Ladislav Pindeš, Ernest Szombath, Igor Dubeň, Ivan Mikušík, Peter Mateička, Lukáč Tomiš, Michal Korytko, Ľudovít Laca, Miroslava Labudová, Nitra, Juraj Hamada, Filip Dobiaš, Jozef Štefek, Čeľadice, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Július Galo, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jozef Sklenár, Maroš Šíma, Jana Tóthová, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Štefan Páleník, Prílepy, Zoltán Németh, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslav Benček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ivan Šimonek, Dyčka, Ján Bédi, V. Zálužie, Gustáv Molnár, P. Kesov, Miroslav Piovarči, Lužianky, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, František Chrenko, V. Dolina, Miloš Gál st., Žirany, Ladislav Lörincz, Branč, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Stanislav Brat, Golianovo, Tibor Karácsony, Váhovce, Štefan Kúsek, Hostie, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, René Scheer, Kolíňany
25 - Pavel Babiak, Žitavany, Gabriel Galbavý, Gabriel Tóth, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Jozef Gál, Renáta Gálová, Žirany, Miloš Sýkora, Katarína Magušínová, Michal Bíro, Ľubomír Ballay, Boris Grežo, Emil Tomek, Miroslav Šimala, Štefan Pénzeš, Jozef Tomiš, Vladimír Kompas, Roman Sýkora, Milan Gráf, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Michal Lovász, Trnovec, Ľubomír Varga, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Ronin, Blahová, Pavol Čerenka, Jozef Baťala ml., Topoľčianky, Jozef Repa, Prílepy, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ľubomír Martišovič, Dušan Rusznyák, Štefan Račko, Martin Račko, Mário Pánis, Marcel Pánis, Pavol Kozma, D. Krškany, Jozef Baláž ml., Juraj Csirik, Šaľa, Juraj Paška, H. Krškany, Vincent Komačka, Jozef Barát, Tibor Mócik, Topoľčany, Marek Olejka, Ivanka, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Miroslav Fúska, Zbehy, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Imrich Drozdák, Babindol, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Martin Bennár, Hájske, Ľudovít Szüllö, Galanta, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Horňák, Rišňovce, Emil Šatan, Vozokany, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Marián Božík, Hosťovce
24 - Eva Pappová, Marián Grman, Milan Čulák, Ivan Bobuš, Anton Černý, Andrej Kušnír, Ľuboš Lacina, Ľubomír Kincel, František Imre, Peter Bíro, Vladimír Kuchta, Michal Gúcky, Igor Kotora, Peter Bezák, Vlado (Body) Viola, Ján Ehrenhold, Juraj Krčmár, Jaroslav Ollík, Milan Borovský, Ján Barát, František Hrnčiar st., Monika Rekošová, Ján Doboš, Karol Ryba, Vladimír Ballai, Nitra, Marián Strečka, Rasťo Kazík, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marián Kováč, Levice, Andrej Maťo, Jarok, Peter Riby, V. Cetín, František Margetin, Rišňovce, Rudolf Práznovský, Miloš Remenár, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Martin Dvonč, Janíkovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Tibor Lenčéš, Hájske, Peter Hipp, Milan Lazan, Šaľa, Zuzana Mesárošová, Lehota, Lenka Kunkelová, Barbora Minárová, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany, Peter Majerčík, P. Kesov, Juraj Hamar, Klasov, Štefan Pupák, Hurbanovo, Peter Zubčák, Hruboňovo, Vincent Gunda, Alekšince, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Milan Roman, Čab, Juraj Segíň, Juraj Hudec, Sľažany, Peter Vašek, Ivanka, Milan Dudáš, Prílepy, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Bányi, D. Obdokovce, Vojtech Kováčik, Prašice, Július Pavlov, N. Ves, Ladislav Páleník, Topoľčany, Štefan Bako, Močenok, Emil Dubec, Žikava, Sebastián Magušin, J. Kostoľany
23 - Erik Zajac, Ivan Hrachovický, Július Petrík, Mário Šándor, Juraj Vencel, Martin (Cvrko) Cvrkal, Juraj Lacina, Jozef Lacina, Pavel Čvirik, Rastislav Švec, Marcela Hallová, Oľga Tomeková, Boris Lacina, Jozef Prešinský, Viliam Halla, Juraj Šipoš, Erik Petrík, František Grom, Božena Gajdošíková, Vladimír Nemšovský, Lukáš Barát, Zoran Heiser, Ivan Labuda, Nitra, Radovan Ďurčanský, Juraj Palatický, Mojmírovce, Peter Macháč, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Vidovič, Vinohrady, Jaroslav Baťo, Žitavany, Ivan Ďurický, Branč, Mária Slezáková, Lukáčovce, Jaroslav Valo, T. Nemce, Martin Tesár, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Baláž, Marián Titka, Vladimír Petro, Tibor Odráška, Ernest Piršel, Michal Vígh, Miroslava Grznárová, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Vladimír Mihálik, Martina Dicsérová, Robert Kokeš, Močenok, Rastislav Borčin, Hostie, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Anton Molnár, P. Kesov, Štefan Popelka, Hájske, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Elena Vašková, Marián Hozák, Báb, Juraj Sabo, Rumanová, Martin Jurík, Ivan Tóth, Čakajovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Boris Nyers, Janíkovce, Miroslav Močol, Alekšince, Marián Cifra, Emanuel Maňúch, Žirany, Michal Čery, Monika Gregorová, Jelenec, Eva Tóthová, Jozef Malý, Ivan Chudý, Vráble, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Štefan Hudec, Lužianky, Ján Kóssi, Čifáre, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Marek Lackovič, Zl. Moravce
22 - Ivan Dominka, Július Kolník, Valéria Viskupová, Iveta Rosinská, Richard Magušín, František Bojda, Radoslav Ollík, Michal Lauko, Martin Búchala, Vlasta Spišáková, Vlado Sásik, Miroslav Balla, Ľubo Pénzeš, Jakub Takáč, Alexander Grell, Ivan Leckeš, Pavel König, Marek Markovič, Jaroslav Andrášik, Vlado Lyžičiar, Mária Štefanková, Jozef Hudec st., Janka Vargová, Richard Srňánek, Nitra, Viktor Balko, Bohuš Baják, Lužianky, Patrik Balogh, Selice, Alexandra Gálová, Žirany, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Anton Berecz, Mikuláš Pintér, Mária Ružičková, Branč, Marián Čurgali, Alekšince, Jozef Hoppan, Ján Frajtík, Vráble, Andrej Civáň, Dražovce, Ľubomír Kollár, Štefan Straňák, H. Kráľová, Martin Földeši, Sereď, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Studený, N. Ves, Margita Pánisová, D. Krškany, Slavo Kališ, František Szolík, Daniela Vinceová, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Milan Molnár, P. Kesov, Erik Mészáros, Gáň, Ladislav Fehér, Vlčany, Ľuboš Brath, Hosťová, Robert Urban, Hájske, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Gregor, Štefan Račko, Ivanka, Ján Hotový, N. Sady, Miriama Zborovanová, Radoslav Gažo, Mário Brat, Golianovo, Attila Drozdák, Anton Tóth, Marianna Szabóová, Róbert Bene, D. Obdokovce, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Roman Fuska, Čab, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Ján Kluka, Čechynce, František Andraško, Eva Gregorová, Jelenec, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Ivan Bakyta, Jarok, Marián Holub, Prílepy, Jaromír Slíž, Beladice, Igor Kováč, Ivan Mrázik, Čeľadice, Gabriel Danko, Žitavany, Zoltán Kozics, N. Život, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Minárik, Obyce, Erik Bugyi, Galanta, Milan Kéry, Sľažany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Brisuda, Č. Hrádok
21 - Vladimír Kondé, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Viskup, Pavol Balkó, Jozef Moder, Ľudovít Bajan, Ľudmila Šišáková, Milan Lacina, Ľudovít Kováč, Zdenko Senneš, Katarína Spišáková, Ivan Buchala, Jozef Nosian, Jozef Svitač, Ján Kormoš, Ľubor Kajaba, Ladislav Csuthy, Patrik Laca, Marián Varga, Juraj Hrnčár, Ladislav Pintér, Ľubomír Antalík ml., Marek Korytko, Nitra, František Kausek, Klasov, Alexander Repta, Celestín Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Ivan Tabaček, T. Nemce, Norbert Adamča, Martin Ďuriš, Martin Hindák, Sereď, Peter Šlosár, Golianovo, Miloš Zaťko, Velčice, Michal Paška, H. Krškany, Ján Cunev, D. Krškany, Marek Sklenár, Štefan Fabian, Ľubor Goldbecher, Dávid Serczel, Peter Lehocký, Emil Vrábel, Jozef Ižóf, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Peter Rakický, Galanta, Ján Padúch, Preseľany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Patrik Čepček, Žitavany, Gašpar Gál, Žirany, Attila Szolnoki, Dyčka, Viliam Šimonek, Lúčnica, Miloš Halan, V. Zálužie, Jozef Štefák, Marta Záhorská, Rišňovce, Matúš Mareček, Čab, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Andel, Vráble, Ján Paľo, V. Dolina, Anton Bábik ml., Rumanová, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Richard Tóth, P. Kesov, Dušan Béder, V. Lapáš, Ján Vaško, Anton Zaťko, Štefan Guzmický, Ivanka, Ján Laca, D. Obdokovce, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Rudolf Lauko, Zbehy, Alexander Jančo, Jelenec, Monika Halvelandová, Kapince, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Pavol Haspra, Hosťovce
20 - Erika Hrachovická, Ivan Magdolen, Martin Verták, Mária Sýkorová, Laura Magušínová, Vladimír Mada, Jozef Havetta, Michal Garay, Anna Jasanová, Adriana Babišová, Jozef Senneš, Jozef Pacher, Iveta Palková, Ivana Pelikánová, Dana Horváthová, Ľudovít Konečný, Pavol Ďurina, Lenka Königová, František Tomek, Dušan Letko, Marián Ištokovič, Štefan Matesko, Nitra, Marián Železník, Trnovec, Jana Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Lenka Reptová, Ladislav Székelyi, Branč, Vladimír Toman, Čifáre, Marián Herceg, Pata, Ján Ballek, Hlohovec, Ivan Molnár, Matúškovo, František Trvalec, Rastislavice, Štefan Kováč, Ladislav Szöke, Vráble, Dušan Szabó, Ladice, Soňa Ligačová, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Martin Florek, Jozef Benko, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Roland Franko, Gabriel Borza, Róbert Pospiš, Šaľa, Dávid Pál, Vlčany, Lukáš Mesároš, Lehota, Marián Tóth, Močenok, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Stanislav Pacher, Sľažany, Anton Škarbala, Rišňovce, Viktor Karásek, Hájske, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Jozef Školník, Zl. Moravce, Jaroslav Desat, Podhorany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Peter Kluka, V. Lapáš, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, František Frajka, Č. Hrádok, Imrich Gregor, Jelenec, Peter Paulis, M. Vozokany, Štefan Ivanič, Čeľadice
19 - Miroslav Rosypal, Ľubomír Súľovský, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Podsedlý, Peter Solčianský, Stanislav Billik, Mário Depeš, Pavol Zámečník, Ľudmila Šimalová, Tomáš Stoklas, Ľubica Tasáryová, Juraj Tuchyňa, Juraj Náhlovský, Ľubomír Kiesel, Ľuboš Kolár, Nitra, Viliam Félis, Jozef Félis, Mária Maďarová ml., Vráble, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Anna Čerenková, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Eugen Szabó, Ladice, Marián Nagy, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Michal Bene, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, František Kunkel, Ján Školník, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Gabriel Velebný, Klasov, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Jozef Huňady, Lúčnica, Lukáš Ševčík, Kynek, Jozef Török, Pata, Júlia Čurgaliová, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Martin Hraška, Peter Galbavý, N. Sady, Ján Kozla, Žirany, Anton Bábik st., Rumanová, Matúš Vrábel, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Peter Debnár, Zbehy, Peter Lenčéš, Vlado Gombáš ml., Močenok, Jožo Ružička, Branč, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ján Árgyusi, Neded, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
18 - Zuzana Lidiková, Marek Varga, Milan (Ryba) Fúska, Peter Šišák, Michaela Lacinová, Anton Lacuška, Jaroslav Srňánek, Jozef Gutai ml., Šimon Horváth, Eduard Szabo, Nitra, Peter Balkó, Kolíňany, Ľubica Stránska, Dyčka, Marián Holý, Levice, Patrik Drgoň, Jana Martišovičová, Pavol Holták, Natália Kozmová, D. Krškany, Roman Konečný, Trnava, Ladislav Brnula, Peter Visolajský, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Martin Kolha, Lužianky, Jozef Gajdoš, Žitavany, Július Oláh, Matúškovo, Jozef Karásek, Hájske, Valent Vaňo, Žirany, Emil Hollý, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Matúš Ďurický, Salo Berecz, Branč, Norbert Együd, Pohranice, Vladimír Tasáry, Jozef Kuzmický, Ivanka, Juraj Sojka, Vráble, Jana Mráziková, Čeľadice, Jozef Virág, Zl. Moravce, Andrea Mikulášiková, Janíkovce
17 - Magdaléna Kováčová, Babindol, Daniel Varga, Pata, Ladislav Szórád ml., Peter Sonlajtner, Žirany, Daniel Ballay, Ľubomír Moravčík, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Erik Evetke, Simona Szolnokiová, Dyčka, Dominik Májek, Mojmírovce, Stanislav Drapák, Lúčnica, Matúš Zentko, Zbehy, Matej Svitač, Ján Pénzeš, Dionýz Pecháček, Michal Kováč, René Matyó, Ľubomír Pintér, Mária Krátka, Nitra, Marián Hörik ml., Štitáre, Monika Chrenková, V. Dolina, Tibor Berec, V. Lapáš, Peter Náhlik, N. Sady, Ján Hnilica, Lužianky, František Kováč, Marta Bucheňová, Marián Zlatňanský, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Roman Uher, Pavel Trautenberger, Šaľa, Dávid Bežuch, Galanta
16 - Miroslav Mada, Ľudovít Billik, Jozef Kóša, Jozef Žák, František Benc, Berta Blažiová, František Filo, Ľubomír Očovay, Ivan Liptay, Zuzana Liptayová, Ľuboš Štefánik, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Margita Kališová, Juraj Volčko, Tomáš Darázs, Šaľa, František Laczko, Tešedíkovo, Eduard Billa, Zbehy, Marta Bališová, Čeľadice, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Mariana Barátová, Dražovce, Jaroslav Szabó, Váhovce, Margita Pavelková, Mário Bere, Golianovo, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Kubáň, Alekšince, Jaroslav Dvorský, Pata
15 - Róbert Bačinský, Vladimír Papp, Pavel Puobiš, Daniel Gál, Ľubo Zábojník, Boris Kašuba, Viliam Filo, Igor Galovič, Nitra, Roman Ražný, Čeľadice, Peter Civáň, Dražovce, Vladimír Majerčík, Sľažany, František Príbela, Šintava, Andrea Bereczová, Branč, Miroslav Zverka, Rišňovce, Kazimír Sýkora, Jarok, Jozef Homola, Hosťovce, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Katarína Malá, Emília Malá, Vráble
14 - Andrej Očenáš, Šaľa, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Miroslav Lešš, Močenok, Janka Kerestešová, Ivanka, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Zuzana Vašková, Rumanová, Viki Odrášková, H. Kráľová, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Tibor Horváth, Komjatice, Barbora Mináriková, Peter Balkó, Igor Máčik, Nitra, Martin Bibeň, Janíkovce, Fero Ružička, Branč, Katarína Sándorová, Kolíňany, Iveta Kluková, Golianovo
13 - Zuzana Gurinová, Ondrej Civáň, Darina Orbanová, Nitra, František Mášik, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Štefan Novák, Šaľa, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Igor Káčer, Martin n/Ž., Emil Rusnák, Beladice, Adrián Németh, N. Život, Helenka Gálová, Žirany, Tibor Boszorád, Branč, Peter Varga, Vlčany, Gabriel Molnár, Galanta, David Slíž, Sereď
12 - Ľuboš Baranec, Peter Pacher, Nitra, Andrej Repta, Iveta Boszorádová, Branč, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Martin Imrišek, D. Krškany, Marek Fábry, Šurianky, Maroš Krajinčák, Báb, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra
11 - Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Igor Drotár, Nitra, Róbert Homola, Selice, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Filip Kučera, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice
10 - Milan Németi, Miroslav Kubiček, Helena Vargová, Diana Szabóová, Rado Vágai, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Martin Ďuriš, Ľuboš Kminiak, Štefan Srnka, Čeľadice, Helena Pákozdová, Cabaj-Pereš
9 - Juraj Demény, Peter Varga, Marián Ďuriš, Lucia Pappová, Nitra, Peter Bača, Sľažany, Zoltán Jančuška, Vlčany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Miloš Gál ml., Žirany, Petra Račková, Ivanka
8 - Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Lukáš Mošať, Ivanka, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Ľubomír Bartakovič, Jaroslav Struhár, Nitra, Mária Chrenková, V. Dolina
7 - Csaba Štanc, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Tomáš Snop, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Edo Tomek, Nitra, Gabriela Kóňová, Branč, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany
6 - František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Šaľa, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Monika Vargová, Peter Gúcky, Peter Demeter, Jozef Paulík, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Pavol Štefek, V. Dolina, Helena Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Milan Srnka st., Čeľadice, Martin Varga, Čakajovce, Mária Bereczová, Branč, Martin Kováč, V.-Opatovce
5 - Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Helenka Forgáčová, Cabaj-Čápor, Alena Slabeciusová, Šaľa, Janka Balkóová, Helena Adameková, Marta Filová, Gabriel Vencel, Ladislav Kečkéš, Zuzana Kečkéšová, Jozef Marko, Jožo Ťapušík, Nitra, Emilko Barabáš, Zbehy, Milan Piovarči, Mária Bajáková, Lužianky, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Marek Behúl, T. Mlyňany, Jozef Gál, V.-Opatovce
4 - Peter Király, N. Život, Michal Miklovič, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Juraj Slíž ml., Andrea Zábojníková, Mário Belák, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Studený, Zl. Moravce, Milan Greguš, Zbehy, Alexander Takács, Gabčíkovo, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Ivanič, Jozef Kminiak, Milan Srnka ml., Roman Dobiaš, Čeľadice, Kristián Nagy, Selice
3 - Július Braun, Močenok, Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Ján Kmeťo, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Marián Svorad, Hrušovany
2 - Peter Mládek, Podhorany, František Hrnčiar, Martin Petrík, Nitra, Miroslav Buranský, Jelšovce, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Gabriel Kubovič, Matúškovo
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Matúš Levčík, Nitra, Margita Horňáková, Rišňovce
0 - Lukáš Zima, Vráble

V 5. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Trafili ich Pavol Čerenka, Ľubomír Kollár, Zoltán Németh, Štefan Popelka, Emil Hollý, Imrich Drozdák, Jozef Barát a Dušan Bogár. Koho sme vyžrebovali a ďalšie postrehy prinesieme v pondelok v Nitrianskych novinách.
Pri vedomostnej otázke na tikete 6. kola zaúradoval novinársky škriatok. Tak si s ňou nelámte hlavu a zasmejte sa nad tým.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  3. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  4. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  5. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  6. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  7. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Nie je to len chlapská záležitosť
  10. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  1. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  2. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  3. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  8. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  9. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 628
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 578
  3. Aká je chémia vôní 13 274
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 634
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 541
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 074
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 665
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 271
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 884
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 7 762
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Nový cintorín v Nitre tak skoro neotvoria. Obradná sieň je prázdna

Vyriešili problém s akustikou, teraz idú súťažiť interiérové vybavenie.

Obradná sieň na novom cintoríne.
Peter Dobiaš v reprezentačnom drese a s dcérkou.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

V Okoličnom zhorel človek

Tragédia sa stala v stredu popoludní.

Už ste čítali?