Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

52 - Tatiana Sklenárová, Šaľa, Anton Belák, D. Krškany; 51 - Ladislav Babóti, Vlčany; 50 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Marián Havala, J. Kostoľany

Správne tipy 9. kola
FC Nitra - Trenčín 3:0 1
Dun. Streda - FC ViOn 1:2 2
Báč - FC Nitra B 2:1 1
Sládkovičovo - ČFK Nitra 2:2 X
ViOn B/Volkovce - Neded 1:2 2
Trstice - Veľké Úľany 2:0 1
Klasov - Vlčany 2:5 2
Horný Ohaj - Jelenec 1:0 1
Lúčnica - D. Krškany 0:2 2
Hosťovce - Č. Kľačany 2:2 X

Poradie po 9. kole:
52 - Tatiana Sklenárová, Šaľa, Anton Belák, D. Krškany
51 - Ladislav Babóti, Vlčany
50 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Marián Havala, J. Kostoľany
49 - Ján Sikoriak, T. Nemce, Stanislav Packa, Močenok, Tibor Karácsony, Váhovce
48 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marián Červenka, Nitra, Maroš Šíma, Šaľa, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Karol Gajan, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Ladislav Lörincz, Branč
47 - Jozef Lenghart, Pavel Hrnčár, Nitra, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ján Slíž, Beladice, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Švec, Č. Kľačany, Ján Bédi, V. Zálužie
46 - Vladimír Líška, Katarína Karcolová, Miroslav Fábry, Norbert Bordáš, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Vladimír Miklošík, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Juraj Csirik, Šaľa, Slavomír Sysel, Močenok, Zoltán Németh, N. Život, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Mikula, Alekšince, Andrej Fábry, Čab, Ľudovít Szüllö, Galanta, Štefan Kúsek, Hostie, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ján Kóssi, Čifáre
45 - Ľubomír Maczvalda, Jozef Nemeš st., Anton Čurgali ml., Iveta Dubeňová, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Ronin, Blahová, Jozef Brieška, T. Nemce, Martin Dvonč, Janíkovce, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Celestín Berecz, Branč, Juraj Dubeň, Lehota, Timea Ivančíková, Koniarovce, Eva Tóthová, Vráble, Jozef Štefek, Čeľadice, Emanuel Maňúch, Žirany, Tibor Mócik, Topoľčany, Emil Dubec, Žikava
44 - Ľubomír Kincel, Daniel Tasáry, Vladimír Klačman, Ingrid Lyžičiarová, Zdeno Kamenický, Nitra, Marek Kováč, Čifáre, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Jozef Škvaril, Štefan Račko, Július Galo, Mário Pánis, D. Krškany, Vladimír Mihálik, Močenok, Miroslav Benček, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Ján Hotový, N. Sady, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Juraj Chrenko, V. Dolina, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ľuboš Galo, Janíkovce
43 - Jarmila Saidová, René Daniš, Rastislav Švec, Marcela Hallová, Ivan Ševčík, Štefan Pénzeš, Ernest Szombath, Roman Sýkora, Ivan Mikušík, Juraj Krčmár, Zoran Heiser, Michal Korytko, Juraj Varga, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ľubomír Varga, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Baťala ml., Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jozef Repa, Prílepy, Ľubomír Martišovič, Oľga Račková, Róbert Jánošík, Martin Tesár, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Hipp, Pavel Mihálik, Šaľa, Miroslav Fúska, Zbehy, Filip Dobiaš, Čeľadice, Mário Brat, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Kiss, N. Život
42 - Jozef Viskup, Milan Čulák, Ľubomír Ballay, Oľga Tomeková, Ľuboš Lacina, Michal Lauko, Igor Dubeň, Dušan Tirol, Peter Levčík, Michal Frťala, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jaroslav Baťo, Žitavany, Rudolf Krajinčák, Báb, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Sklenár, Vladimír Petro, Tibor Odráška, Milan Bekéni, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Juraj Paška, H. Krškany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Vaško, Ivanka, Miloš Gál st., Žirany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Milan Dudáš, Prílepy, Jozef Horňák, Rišňovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Erik Bugyi, Galanta, Barbora Minárová, Zl. Moravce, René Scheer, Kolíňany
41 - Marián Grman, Pavel Čvirik, Ladislav Pindeš, Milan Lacina, Vladimír Kuchta, Jakub Takáč, Peter Mateička, Ľubor Kajaba, Július Ivančík, Ladislav Pintér, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Juraj Hamada, Čeľadice, Viliam Félis, Štefan Kováč, Vráble, Jozef Gál, Renáta Gálová, Žirany, Marián Kováč, Levice, František Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Krčmár, Nevidzany, Ján Ballek, Hlohovec, Dušan Rusznyák, Martin Račko, D. Krškany, Milan Lazan, Jana Tóthová, Šaľa, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ľuboš Brath, Hosťová, Roman Fuska, Čab, Michal Čery, Jelenec, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Martin Bennár, Hájske, Henrich Richter, Bratislava, Juraj Káčer, Čaradice, Štefan Bako, Močenok, Peter Paulis, M. Vozokany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Tomáš Mikulášik, Janíkovce
40 - Ivan Dominka, František Bojda, Emil Tomek, František Imre, Viliam Halla, František Grom, Božena Gajdošíková, Vlado Lyžičiar, Jaroslav Ollík, Milan Borovský, Marián Varga, Vladimír Ballai, Nitra, Marián Strečka, Marián Strečka ml., Pavol Čerenka, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Anton Berecz, Branč, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Norbert Adamča, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Anna Borčinová, Rastislav Borčin, Hostie, Mária Slezáková, Lukáčovce, Juraj Palatický, Mojmírovce, Emil Čapkovič, Marcel Pánis, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Baláž, Šaľa, Peter Rakický, Galanta, Martina Dicsérová, Močenok, Anton Molnár, P. Kesov, Terézia Tasáryová, Ivanka, Miroslav Močol, Alekšince, Anton Tóth, Peter Bányi, D. Obdokovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Lužianky, Ľudovít Bában, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Ľubomír Sako, Kolíňany, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Alexander Jančo, Monika Gregorová, Jelenec, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ján Hegyi, Jelka, Juraj Bárek, Žirany, Zoltán Kozics, N. Život, Emil Šatan, Vozokany
39 - Erika Hrachovická, Mário Šándor, Miloš Sýkora, Katarína Magušínová, Jozef Havetta, Boris Grežo, Miroslav Šimala, Ľudovít Konečný, Miroslav Balla, Ľubo Pénzeš, Michal Gúcky, Vlado (Body) Viola, Ján Ehrenhold, Alexander Grell, Pavel König, František Tomek, Janka Vargová, Miroslava Labudová, Eduard Szabó, Nitra, Alexandra Gálová, Žirany, Marián Čurgali, Alekšince, Peter Vidovič, Vinohrady, Ján Petráš, Jozef Ižóf, Miroslava Grznárová, Šaľa, Zuzana Mesárošová, Lehota, Martin Jurík, Čakajovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Radoslav Gažo, Golianovo, Ivan Bakyta, Jarok, Anton Zaťko, Štefan Guzmický, Ivanka, Gabriel Danko, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Sebastián Magušin, J. Kostoľany
38 - Ivan Magdolen, Miroslav Mada, Anton Černý, Juraj Vencel, Juraj Lacina, Jozef Lacina, Ľudovít Bajan, Boris Lacina, Vladimír Kompas, Vlado Sásik, Erik Petrík, Ľubica Tasáryová, Igor Kotora, Ivan Leckeš, Marek Markovič, Dušan Letko, Karol Ryba, Nitra, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Ivan Tabaček, Jaroslav Valo, T. Nemce, Rudolf Práznovský, Martin Ďuriš, Sereď, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Margita Pánisová, Pavol Kozma, D. Krškany, Marián Titka, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Milan Molnár, Peter Majerčík, Richard Tóth, P. Kesov, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Šimonek, Dyčka, Július Oláh, Matúškovo, Anton Škarbala, Marta Záhorská, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, František Andraško, Jelenec, Peter Lenčéš, Močenok, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Árgyusi, Neded, Ivan Chudý, Vráble, Juraj Minárik, Obyce, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Marián Božík, Hosťovce, Dávid Bežuch, Galanta
37 - Eva Pappová, Ivan Bobuš, Iveta Rosinská, Richard Magušín, Andrej Kušnír, Jozef Tomiš, Peter Bíro, Ladislav Csuthy, Ľubomír Kiesel, Ján Barát, František Hrnčiar st., Patrik Laca, Ján Doboš, Ľuboš Štefánik, Nitra, Viktor Balko, Lužianky, Patrik Balogh, Selice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Molnár, Matúškovo, Michal Paška, H. Krškany, Ján Cunev, Jana Martišovičová, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Ľubor Goldbecher, Roland Franko, Peter Lehocký, Michal Vígh, Jozef Danada, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, František Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Patrik Čepček, Žitavany, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Miloš Halan, V. Zálužie, Marek Olejka, Ivanka, Elena Vašková, Marián Hozák, Báb, Juraj Hamar, Klasov, Štefan Pupák, Hurbanovo, Imrich Drozdák, Babindol, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Laca, D. Obdokovce, Ján Frajtík, Vráble, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jaromír Slíž, Beladice, Mikuláš Pintér, Mária Ružičková, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce
36 - Peter Solčianský, Stanislav Billik, Michal Bíro, Ľudovít Kováč, Iveta Palková, Jozef Nosian, Jaroslav Andrášik, Mária Štefanková, Jozef Hudec st., Juraj Náhlovský, Vladimír Nemšovský, Ivan Labuda, René Matyó, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Michal Lovász, Trnovec, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Marián Holý, Levice, Attila Sonlajtner, Gašpar Gál, Žirany, Erik Mészáros, Gáň, Viliam Šimonek, Stanislav Drapák, Jozef Huňady, Lúčnica, Rudolf Macho, Kolíňany, Robert Urban, Hájske, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Jozef Andel, Vráble, Ján Paľo, V. Dolina, Jozef Školník, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Peter Debnár, Zbehy, Pavol Holták, D. Krškany, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Marián Holub, Prílepy, Ladislav Čekey, Pohranice, Eva Gregorová, Jelenec, Jožo Ružička, Iveta Boszorádová, Branč, Milan Kéry, Sľažany, Pavol Haspra, Hosťovce, Štefan Ivanič, Čeľadice
35 - Erik Zajac, Július Petrík, Martin (Cvrko) Cvrkal, Vladimír Mada, Pavol Balkó, Pavol Zámečník, Jozef Pacher, Katarína Spišáková, Dana Horváthová, Jozef Svitač, Ján Pénzeš, Peter Bezák, Lukáč Tomiš, Jozef Gutai ml., Monika Rekošová, Štefan Matesko, Ľuboš Kolár, Nitra, Alexander Repta, Ladislav Székelyi, Ladislav Vašek, Branč, Jozef Hoppan, Vráble, Andrej Civáň, Mariana Barátová, Dražovce, Martin Földeši, Sereď, František Trvalec, Rastislavice, Štefan Fabian, Daniela Vinceová, Šaľa, Dominik Májek, Mojmírovce, Jozef Török, Pata, Ladislav Fehér, Vlčany, Štefan Popelka, Hájske, Martin Hraška, N. Sady, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Ján Školník, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Anton Bábik ml., Rumanová, Marianna Szabóová, Róbert Bene, D. Obdokovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Ladislav Páleník, Topoľčany, Juraj Hudec, Sľažany, Štefan Račko, Ivanka
34 - Valéria Viskupová, Mária Sýkorová, Laura Magušínová, Michal Garay, Adriana Babišová, Martin Búchala, Jozef Prešinský, Juraj Tuchyňa, Dionýz Pecháček, Lukáš Barát, Nitra, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Peter Civáň, Dražovce, Ľubica Stránska, Dyčka, Tibor Lenčéš, Hájske, Marek Sklenár, Slavo Kališ, Juraj Volčko, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Matúš Hala, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Lenka Kunkelová, František Kováč, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Sľažany, Miriama Zborovanová, Golianovo, Andrea Bereczová, Branč, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Dušan Béder, Tibor Berec, V. Lapáš, František Chrenko, V. Dolina, Natália Kozmová, D. Krškany, František Frajka, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ivan Mrázik, Čeľadice, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Borbély st., V. Cetín, Mária Maďarová ml., Vráble, Adrián Németh, N. Život
33 - Ivan Hrachovický, Vladimír Papp, Radoslav Ollík, Ľudmila Šišáková, Zdenko Senneš, Ľudmila Šimalová, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Peter Balkó, Kolíňany, Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Studený, N. Ves, Jozef Baláž ml., Ernest Piršel, Šaľa, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Monika Chrenková, V. Dolina, Peter Galbavý, N. Sady, Jozef Barát, Topoľčany, Igor Tárnoky, Zl. Moravce
32 - Mário Depeš, Pavel Puobiš, Peter Šišák, Ivana Pelikánová, Ivan Buchala, Lenka Königová, František Filo, Milan Gráf, Juraj Hrnčár, Marián Ištokovič, Richard Srňánek, Nitra, Patrik Drgoň, D. Krškany, Emil Vrábel, Gustáv Štefkovič, Róbert Pospiš, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Vojtech Mládek, Podhorany, Zuzana Vašková, Rumanová, Salo Berecz, Branč, Ján Kozla, Žirany, Matúš Vrábel, Lužianky, Pavel Períček, Rišňovce, Jaroslav Szabó, Váhovce, Margita Pavelková, Golianovo, Igor Kováč, Čeľadice, Jozef Virág, Zl. Moravce, Andrea Mikulášiková, Janíkovce
31 - Anna Jasanová, Jozef Moder, Anton Lacuška, Pavol Ďurina, Ľudovít Laca, Peter Pacher, Nitra, Marián Nagy, D. Krškany, Viktor Karásek, Hájske, Matúš Mareček, Čab, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Andrej Švihorík, Báb, Martin Bibeň, Janíkovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Roman Uher, Šaľa, Štefan Srnka, Čeľadice
30 - Milan (Ryba) Fuska, Jozef Senneš, Vlasta Spišáková, Ján Kormoš, Barbora Mináriková, Boris Kašuba, Šimon Horváth, Nitra, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Jana Gálová, Valent Vaňo, Žirany, Vladimír Toman, Čifáre, Anna Čerenková, Topoľčianky, Peter Šlosár, Golianovo, Marek Ballek, Hlohovec, Martin Imrišek, Martin Florek, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Náhlik, N. Sady, Jana Mráziková, Čeľadice, Ján Hnilica, Lužianky, Imrich Gregor, Jelenec, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Kubáň, Alekšince
29 - Ľudovít Billik, Tomáš Stoklas, Jozef Žák, Ivan Liptay, Marek Korytko, Nitra, Margita Kališová, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Martin Kolha, Lužianky, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marián Cifra, Žirany, Ján Kluka, Čechynce, Anton Bábik st., Rumanová, Peter Kluka, V. Lapáš, Vojtech Kováčik, Prašice, Miloš Remenár, Sereď, Július Pavlov, N. Ves, Igor Káčer, Martin n/Ž.
28 - Július Kolník, Zuzana Gurinová, Jozef Kóša, Igor Máčik, Nitra, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Marián Tóth, Močenok, Gabriel Velebný, Klasov, Jaroslav Desat, Podhorany, Maroš Krajinčák, Báb, Vincent Gunda, Alekšince, Jozef Malý, Vráble, Mário Bere, Golianovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Gabriel Molnár, Galanta
27 - Ľubo Zábojník, Zuzana Liptayová, Nitra, Daniel Varga, Jaroslav Dvorský, Pata, Dušan Szabó, Ladice, Dávid Pál, Vlčany, Ján Padúch, Preseľany, Peter Sonlajtner, Žirany, Erik Evetke, Dyčka, Miroslav Zverka, Rišňovce, Štefan Novák, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Iveta Kluková, Golianovo
26 - Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Marek Lackovič, Zl. Moravce, Helenka Gálová, Žirany, Pavol Trautenberger, Šaľa, David Slíž, Sereď
25 - Martin Verták, Ľubomír Antalík ml., Nitra, Andrej Repta, Branč, Vladimír Majerčík, Sľažany, Vladimír Gregor, Ivanka, Jozef Karásek, Hájske, Peter Varga, Vlčany
24 - Michaela Lacinová, Juraj Šipoš, Viliam Filo, Jaroslav Srňánek, Nitra, Roman Ražný, Marta Bališová, Ľuboš Kminiak, Čeľadice, Peter Riby, V. Cetín, Lukáš Mesároš, Lehota, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Mária Bereczová, Branč, Marek Behúl, T. Mlyňany
23 - Peter Balkó, Marián Ďuriš, Nitra, Eugen Szabó, Ladice, Dávid Serczel, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Jozef Gajdoš, Žitavany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Robert Kokeš, Vlado Gombáš ml., Močenok, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Boris Nyers, Janíkovce
22 - Ondrej Civáň, František Benc, Michal Kováč, Nitra, Marián Železník, Trnovec, František Szolík, Peter Visolajský, Šaľa, Matúš Zentko, Zbehy, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Félis, Vráble
21 - Marek Varga, Nitra, Magdaléna Kováčová, Babindol, Miloš Zaťko, Velčice, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Ševčík, Kynek, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Monika Halvelandová, Kapince, Martin Hindák, Sereď, Jozef Gál, V.-Opatovce
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Benko, D. Krškany, Gabriel Borza, Tomáš Darázs, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Matúš Ďurický, Fero Ružička, Branč, Kazimír Sýkora, Jarok, Darina Orbanová, Nitra, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Petra Račková, Ivanka, Mária Bajáková, Lužianky, Roman Dobiaš, Čeľadice
19 - Peter Podsedlý, Berta Blažiová, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Janka Kerestešová, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Mária Chrenková, V. Dolina, Emília Malá, Vráble, Martin Kováč, V.-Opatovce
18 - Andrej Očenáš, Ladislav Brnula, Šaľa, Zuzana Lidiková, Mária Krátka, Nitra, Norbert Együd, Pohranice, Juraj Sojka, Vráble, Milan Piovarči, Lužianky, Gabriel Kubovič, Matúškovo
17 - Ladislav Szórád ml., Miloš Gál ml., Žirany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Matej Svitač, Ľubomír Pintér, Nitra, Marián Hörik ml., Štitáre, Marta Bucheňová, Zl. Moravce, Tibor Boszorád, Branč, Milan Srnka ml., Čeľadice
16 - Eduard Billa, Zbehy, Ľubomír Bartakovič, Ľubomír Očovay, Lucia Pappová, Nitra, Pavol Štefek, V. Dolina, Katarína Sándorová, Kolíňany, Jozef Kminiak, Čeľadice
15 - Róbert Bačinský, Daniel Gál, Igor Galovič, Nitra, František Príbela, Šintava, Jozef Homola, Hosťovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Katarína Malá, Vráble
14 - Miroslav Lešš, Močenok, Viki Odrášková, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Pavol Hamada, D. Krškany, Juraj Ivanič, Čeľadice
13 - Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, František Mášik, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Igor Drotár, Zuzana Kečkéšová, Július Mikle, Nitra, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice
12 - Ľuboš Baranec, Ladislav Kečkéš, Nitra, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marek Fábry, Šurianky, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra, Róbert Koprda, Čeľadice, Nora Račková, Ivanka
11 - Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Róbert Homola, Selice, Filip Kučera, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Mário Belák, Ján Jedlička, Nitra, Beáta Grellová, Topoľnica
10 - Milan Németi, Miroslav Kubiček, Janka Balkóová, Helena Vargová, Diana Szabóová, Rado Vágai, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Alexander Takács, Gabčíkovo, Martin Ďuriš, Čeľadice, Helena Pákozdová, Cabaj-Pereš
9 - Juraj Demény, Peter Varga, Jozef Marko, Nitra, Peter Bača, Sľažany, Zoltán Jančuška, Vlčany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Milan Koleda, Čeľadice, Rudolf Matejov, Skýcov
8 - Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Lukáš Mošať, Ivanka, Milan Greguš, Emilko Barabáš, Zbehy, Jaroslav Struhár, Jožo Ťapušík, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
7 - Csaba Štanc, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Tomáš Snop, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Edo Tomek, Nitra, Gabriela Kóňová, Branč, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany, Milan Srnka st., Čeľadice, Šimon Leskovský, Svätoplukovo
6 - František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Šaľa, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Monika Vargová, Peter Gúcky, Gabriel Vencel, Peter Demeter, Jozef Paulík, Martin Mesároš, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Helena Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Martin Varga, Čakajovce
5 - Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Helenka Forgáčová, Cabaj-Čápor, Alena Slabeciusová, Šaľa, Helena Adameková, Marta Filová, Róbert Pilčík, Mária Tirolová, Nitra, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Margita Horňáková, Rišňovce, Miroslav Ďuriš, Sereď, Športový klub, T. Mlyňany, Pavla Ladungová, Ivanka
4 - Peter Király, N. Život, Michal Miklovič, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Juraj Slíž ml., Andrea Zábojníková, Paľo Polin, Martin Hrnčár, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Studený, Zl. Moravce, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Ivanič, Čeľadice, Vilma Peťovská, Lužianky, Attila Molnár, D. Obdokovce, Norika Račková, Ivanka
3 - Július Braun, Močenok, Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Ján Kmeťo, Mariana Letková, Katarína Billiková, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Marián Svorad, Hrušovany, Veronika Leskovská, Svätoplukovo, Alžbeta Gálová, Žirany
2 - Peter Mládek, Podhorany, František Hrnčiar, Martin Petrík, Daniel Čerman, Nitra, Miroslav Buranský, Jelšovce, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Marcel Machálik, Močenok, Ondrej Proksa, Iveta Proksová, M. Zálužie
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Matúš Levčík, Nitra, Ondrej Bača, Sľažany
0 - Lukáš Zima, Vráble

V 9. kole najviac - 8 zápasov - uhádli desiati tipéri: Ľ. Kollár, M. Mada, K. Karcolová, J. Paška, Ľ. Proksa, B. Mináriková, L. Lörincz, J. Bárek, J. Vargová a P. Hamada.
Koho sme vyžrebovali a ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  2. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  3. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  4. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  6. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  7. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  8. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  9. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  10. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 32 899
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 008
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 435
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 014
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 417
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 537
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 666
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 656
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 545
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 9 972
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nitre chýbajú zdravotníci na víkendové testovanie

Ľudí, ktorí budú robiť administratívnu prácu, je dosť. Horšia je situácia so zdravotníckym personálom.

Ilustračná fotografia.

Nitrianska pečať v rakúskom SC Kittsee

Juraj Fuska, Jozef Sombat a Jaroslav Machovec si užívajú futbal kúsok za hranicami.

Jaroslav Machovec, Juraj Fuska a Jozef Sombat sú oporami piatoligového tímu SC Kittsee.

V Nitre vytvoria aj tri drive-in testovacie miesta

Ľudí otestujú aj na Agrokomplexe. Ak sa chcete testovať z auta, môžete prísť napríklad na parkovisko pri futbalovom štadióne.

Testovanie na nový koronavírus v Bánovciach nad Bebravou.

Dostal červenú a Nitra tlieskala. Janíček bol ako thajský boxer

Akú má Tomáš Janíček skúsenosť s Norbertom Bödörom?

Najkrajší zápas jesene. Tak výhru 3:2 s Trnavou (29. júl 2007) označila uznávaná publikácia 101 futbalových sezón, ktorá mapuje dejiny FC Nitra. Z gólu Jana Grubera (vľavo) na 1:0 sa utekal pred sektor Spartaka tešiť i Tomáš Janíček (vpravo).

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Celoplošné testovanie v Nových Zámkoch a Šuranoch: ZOZNAM odberných miest

Testovať sa bude aj v kine či športovej hale. Fungovať bude aj pojazdné odberné miesto.

Banská Bystrica zverejnila zoznam odberných miest ( + Zoznam)

Mesto sa pripravuje na celoplošné testovanie obyvateľov, sú známe odberné miesta. Bude ich 68.

Už ste čítali?