Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

57 - Marián Havala, J. Kostoľany; 56 - Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany; 55 - Anton Belák, Zuzana Chochlíková, D. Krškany

Správne tipy 10. kola
FC Nitra - Trnava 1:1 X
Nové Zámky - Topoľčany 1:0 1
ČFK Nitra - Galanta 2:1 1
Zbehy - Nový Život 1:0 1
Beladice - Žitavany 1:1 X
Diakovce - Janíkovce 2:0 1
Báb - Alekšince 2:0 1
Kolíňany - Branč 3:1 1
Martin n/Ž - Chyzerovce 2:2 X
Veľká Mača - H. Saliby 3:1 1

Poradie po 10. kole
57 - Marián Havala, J. Kostoľany
56 - Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany
55 - Anton Belák, Zuzana Chochlíková, D. Krškany
54 - Ladislav Lörincz, Branč, Ján Slíž, Beladice, Tibor Karácsony, Váhovce
53 - Ján Sikoriak, T. Nemce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Karol Gajan, Čakajovce, Ľudovít Szüllö, Galanta, Stanislav Packa, Močenok, Pavel Hrnčár, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
52 - Miroslav Fábry, Jozef Lenghart, Nitra, Vladimír Miklošík, Sereď, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Slavomír Sysel, Močenok, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Juraj Sabo, Rumanová, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Milan Roman, Čab
51 - Vladimír Líška, Iveta Dubeňová, Janka Vargová, Marián Červenka, Norbert Bordáš, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ján Bédi, V. Zálužie, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Celestín Berecz, Branč, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Kóssi, Čifáre, Emil Dubec, Žikava, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Švec, Č. Kľačany
50 - Katarína Karcolová, Juraj Varga, Zdeno Kamenický, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ľubomír Varga, Lehota, Roman Margetin, Rišňovce, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Martin Tesár, D. Krškany, Peter Mikula, Alekšince, Andrej Fábry, Čab, Mário Brat, Golianovo, Emanuel Maňúch, Žirany
49 - Ľubomír Maczvalda, Ľubomír Kincel, Vladimír Klačman, Nitra, Marek Kováč, Čifáre, Andrej Maťo, Jarok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jaroslav Baťo, Žitavany, Jozef Škvaril, D. Krškany, Vladimír Mihálik, Močenok, Zoltán Németh, N. Život, Juraj Paška, H. Krškany, Juraj Chrenko, V. Dolina, Dominik Lenghard, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Michal Kaplán, Č. Hrádok
48 - René Daniš, Daniel Tasáry, Ivan Mikušík, Ján Barát, Zoran Heiser, Michal Korytko, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ján Ronin, Blahová, Jozef Brieška, T. Nemce, Jozef Baťala ml., Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Repa, Prílepy, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Štefan Kováč, Eva Tóthová, Vráble, Július Galo, Mário Pánis, D. Krškany, Maroš Šíma, Pavel Mihálik, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Viliam Matejov, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Timea Ivančíková, Koniarovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Peter Vašek, Ivanka, Stanislav Brat, Golianovo, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Kiss, N. Život, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor
47 - Jozef Viskup, Marián Grman, Marcela Hallová, Jozef Nemeš st., Oľga Tomeková, Ľuboš Lacina, Anton Čurgali ml., Roman Sýkora, Jakub Takáč, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Gál, Žirany, Martin Dvonč, Janíkovce, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Hipp, Milan Lazan, Šaľa, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ján Hotový, N. Sady, Michal Čery, Jelenec, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Štefan Straňák, H. Kráľová, Henrich Richter, Bratislava, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Erik Bugyi, Galanta, Štefan Bako, Močenok, Tibor Mócik, Topoľčany
46 - Milan Čulák, František Bojda, Rastislav Švec, Milan Lacina, Štefan Pénzeš, František Imre, Viliam Halla, Ernest Szombath, Peter Mateička, Pavel König, Juraj Krčmár, Vlado Lyžičiar, Nitra, Alexandra Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Mateička, Behynce, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Palatický, Mojmírovce, Oľga Račková, Marcel Pánis, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jozef Sklenár, Juraj Csirik, Tibor Odráška, Milan Bekéni, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľuboš Brath, Hosťová, Miroslav Fúska, Zbehy, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ján Vaško, Ivanka, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Jaromír Slíž, Beladice, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Paulis, M. Vozokany, Barbora Minárová, Zl. Moravce, Milan Brisuda, Č. Hrádok
45 - Ivan Magdolen, Mário Šándor, Ladislav Pindeš, Ľudovít Konečný, Božena Gajdošíková, Vlado (Body) Viola, Dušan Tirol, Milan Borovský, Július Ivančík, Ladislav Pintér, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Norbert Adamča, Sereď, Ivan Ďurický, Branč, Mária Slezáková, Lukáčovce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ján Petráš, Vladimír Petro, Miroslava Grznárová, Šaľa, Štefan Páleník, Milan Dudáš, Prílepy, Milan Molnár, Anton Molnár, P. Kesov, Jozef Štefák, Rišňovce, Terézia Tasáryová, Anton Zaťko, Ivanka, Štefan Peťovský, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Mravík, Žitavany, Marián Božík, Hosťovce, René Scheer, Kolíňany
44 - Ivan Dominka, Erika Hrachovická, Jarmila Saidová, Katarína Magušínová, Jozef Havetta, Pavel Čvirik, Emil Tomek, Michal Lauko, Vladimír Kuchta, Ján Ehrenhold, Ingrid Lyžičiarová, Peter Levčík, Dušan Letko, Marián Varga, Karol Ryba, Nitra, Juraj Hamada, Čeľadice, Marián Strečka ml., Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Anton Berecz, Mária Ružičková, Branč, Marián Kováč, Levice, Marián Čurgali, Alekšince, Peter Vidovič, Vinohrady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Ballek, Hlohovec, Emil Čapkovič, Jana Martišovičová, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Baláž, Marián Titka, Jozef Ižóf, Jana Tóthová, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Peter Rakický, Galanta, Martina Dicsérová, Peter Lenčéš, Močenok, Rastislav Borčin, Hostie, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Július Oláh, Matúškovo, Anton Škarbala, Rišňovce, Elena Vašková, Marián Hozák, Báb, Robert Urban, Hájske, Peter Zubčák, Hruboňovo, Bohuš Baják, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Rudolf Lauko, Zbehy, Ivan Bakyta, Jarok, Ján Hegyi, Jelka, Renáta Gálová, Žirany, Zoltán Kozics, N. Život, Ladislav Szöke, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emil Šatan, Vozokany, Tomáš Mikulášik, Janíkovce
43 - Anton Černý, Miroslav Šimala, Ivan Ševčík, Miroslav Balla, František Grom, Igor Kotora, Ľubor Kajaba, František Tomek, Lukáš Barát, Nitra, František Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ivan Tabaček, T. Nemce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dušan Rusznyák, Martin Račko, Vladimír Romanovský, D. Krškany, František Kunkel, Zl. Moravce, Viliam Šimonek, Jozef Huňady, Lúčnica, Martin Jurík, Čakajovce, Miroslav Močol, Alekšince, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Roman Fuska, Čab, Anton Tóth, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Martin Bennár, Hájske, Ján Frajtík, Ivan Chudý, Vráble, Gabriel Danko, Žitavany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Dávid Bežuch, Galanta
42 - Peter Solčianský, Stanislav Billik, Juraj Vencel, Iveta Rosinská, Richard Magušín, Juraj Lacina, Jozef Lacina, Ľubomír Ballay, Boris Grežo, Boris Lacina, Jozef Nosian, Vlado Sásik, Igor Dubeň, Ľubo Pénzeš, Erik Petrík, Alexander Grell, Ivan Leckeš, Lukáč Tomiš, Jaroslav Andrášik, Jaroslav Ollík, František Hrnčiar st., Michal Frťala, Ján Doboš, Miroslava Labudová, Nitra, Michal Lovász, Alexander Kusý, Trnovec, Rudolf Práznovský, Sereď, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ján Cunev, Margita Pánisová, Pavol Kozma, D. Krškany, Štefan Fabian, Roland Franko, Jozef Danada, Šaľa, Ivan Šimonek, Dyčka, Miloš Halan, V. Zálužie, Rudolf Macho, Kolíňany, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Radoslav Gažo, Golianovo, Marta Záhorská, Jozef Záhorský, Rišňovce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jaroslav Szabó, Váhovce, Jožo Ružička, Branč, Ján Árgyusi, Neded, Peter Mihálik, Mojmírovce, Pavol Haspra, Hosťovce, Sebastián Magušin, J. Kostoľany, Štefan Guzmický, Ivanka
41 - Ivan Bobuš, Miroslav Mada, Miloš Sýkora, Andrej Kušnír, Ľudovít Bajan, Ľudmila Šišáková, Ľudovít Kováč, Iveta Palková, Jozef Prešinský, Dana Horváthová, Vladimír Kompas, Ján Pénzeš, Ľubica Tasáryová, Peter Bezák, Mária Štefanková, Ľubomír Kiesel, Vladimír Ballai, René Matyó, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Hoppan, Jozef Andel, Vráble, Anna Borčinová, Hostie, Ivan Molnár, Matúškovo, František Trvalec, Rastislavice, Jaroslav Valo, T. Nemce, Ľubor Goldbecher, Peter Lehocký, Michal Vígh, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Stanislav Drapák, Lúčnica, Mariana Barátová, Dražovce, Stanislav Babocký, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Imrich Drozdák, Babindol, Juraj Segíň, Sľažany, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Minárik, Obyce, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Vincent Káčer, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Štefan Račko, Ivanka
40 - Michal Bíro, Pavol Zámečník, Jozef Pacher, Jozef Svitač, Michal Gúcky, Juraj Náhlovský, Vladimír Nemšovský, Monika Rekošová, Patrik Laca, Ľuboš Kolár, Eduard Szabó, Nitra, Michal Paška, H. Krškany, Martin Ďuriš, Sereď, Stanislav Pacher, Sľažany, Ján Paľo, V. Dolina, Ladislav Székelyi, Mikuláš Pintér, Iveta Boszorádová, Branč, Pavol Holták, D. Krškany, Alexander Jančo, Monika Gregorová, Jelenec, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Bányi, D. Obdokovce, Jozef Borbély st., V. Cetín, František Kováč, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Mária Maďarová ml., Vráble
39 - Erik Zajac, Eva Pappová, Laura Magušínová, Martin (Cvrko) Cvrkal, Katarína Spišáková, Juraj Tuchyňa, Ladislav Csuthy, František Filo, Štefan Matesko, Nitra, Viktor Balko, Lužianky, Ľubomír Mikula, Zuzana Mesárošová, Lehota, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Martin Földeši, Sereď, Marián Holý, Levice, Marek Sklenár, Šaľa, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Török, Pata, Štefan Popelka, Hájske, Vojtech Mládek, Podhorany, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Ladislav Vašek, Branč, Róbert Bene, D. Obdokovce, Ivan Mrázik, Štefan Ivanič, Čeľadice, Milan Kéry, Sľažany
38 - Vladimír Mada, Pavol Balkó, Marek Markovič, Ivan Labuda, Ľuboš Štefánik, Nitra, Alexander Repta, Andrea Bereczová, Branč, Peter Civáň, Dražovce, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Daniela Vinceová, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Gašpar Gál, Ján Kozla, Žirany, Peter Majerčík, Richard Tóth, P. Kesov, Zuzana Vašková, Rumanová, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Martin Hraška, N. Sady, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Jozef Školník, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Peter Debnár, Zbehy, Stanislav Chrenko, František Chrenko, V. Dolina, Tibor Berec, V. Lapáš, Marián Holub, Prílepy, Igor Kováč, Čeľadice, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
37 - Vladimír Papp, Valéria Viskupová, Július Petrík, Michal Garay, Adriana Babišová, Peter Šišák, Jozef Tomiš, Peter Bíro, Lenka Königová, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Lenka Reptová, Salo Berecz, Branč, Peter Balkó, Kolíňany, Andrej Civáň, Dražovce, Patrik Drgoň, Natália Kozmová, D. Krškany, Erik Mészáros, Gáň, Dominik Májek, Mojmírovce, Ladislav Fehér, Vlčany, Marek Olejka, Ivanka, Miriama Zborovanová, Golianovo, Juraj Hamar, Klasov, Štefan Pupák, Hurbanovo, Martin Bibeň, Janíkovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Ján Laca, D. Obdokovce, František Frajka, Č. Hrádok, Jozef Barát, Topoľčany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Adrián Németh, N. Život
36 - Ivan Hrachovický, Mário Depeš, Mária Sýkorová, Pavel Puobiš, Jozef Moder, Radoslav Ollík, Martin Búchala, Jozef Hudec st., Dionýz Pecháček, Marián Ištokovič, Richard Srňánek, Peter Pacher, Nitra, Emil Vrábel, Ernest Piršel, Gustáv Štefkovič, Juraj Volčko, Roman Uher, Šaľa, Lenka Kunkelová, Jozef Virág, Zl. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany, Viktor Karásek, Hájske, Matúš Mareček, Čab, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Monika Chrenková, V. Dolina, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Margita Pavelková, Golianovo, Jana Mráziková, Čeľadice, Eva Gregorová, Jelenec
35 - Anna Jasanová, Anton Lacuška, Ľudmila Šimalová, Ivan Buchala, Jozef Žák, Jozef Gutai ml., Šimon Horváth, Ivan Liptay, Nitra, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ľubica Stránska, Dyčka, Slavo Kališ, Margita Kališová, Šaľa, Anton Bábik ml., Rumanová, Matúš Vrábel, Lužianky, Marianna Szabóová, D. Obdokovce, Juraj Hudec, Sľažany, Štefan Srnka, Čeľadice
34 - Zdenko Senneš, Ivana Pelikánová, Nitra, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Jana Gálová, Valent Vaňo, Žirany, Tibor Lenčéš, Hájske, Martin Imrišek, D. Krškany, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jaroslav Desat, Podhorany, Pavel Períček, Rišňovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Kubáň, Alekšince
33 - Jozef Senneš, Barbora Mináriková, Boris Kašuba, Nitra, Vladimír Toman, Čifáre, Peter Macháč, Rišňovce, Marek Ballek, Hlohovec, Jozef Studený, N. Ves, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jozef Baláž ml., Šaľa, Martin Kolha, Lužianky, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Andrej Švihorík, Báb, Peter Galbavý, N. Sady, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Andrea Mikulášiková, Janíkovce
32 - Ľudovít Billik, Zuzana Gurinová, Tomáš Stoklas, Jozef Kóša, Peter Balkó, Milan Gráf, Juraj Hrnčár, Nitra, Anna Čerenková, Topoľčianky, Roman Konečný, Trnava, Vincent Gunda, Alekšince, Štefan Novák, Róbert Pospiš, Šaľa, David Slíž, Sereď, Jaroslav Dvorský, Pata
31 - Pavol Ďurina, Ľudovít Laca, Marián Ďuriš, Nitra, Daniel Varga, Pata, Roman Ražný, Čeľadice, Marián Nagy, D. Krškany, Miroslav Piovarči, Ján Hnilica, Lužianky, Ján Kluka, Čechynce, Igor Káčer, Martin n/Ž., Peter Varga, Vlčany
30 - Milan (Ryba) Fuska, Vlasta Spišáková, Ján Kormoš, Zuzana Liptayová, Nitra, Peter Šlosár, Iveta Kluková, Golianovo, Martin Florek, D. Krškany, Marta Bališová, Čeľadice, Peter Náhlik, N. Sady, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Kuzmický, Ivanka
29 - Miroslav Rosypal, Rišňovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marián Cifra, Žirany, Anton Bábik st., Rumanová, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Vojtech Kováčik, Prašice, Miloš Remenár, Sereď, Július Pavlov, N. Ves, Marek Korytko, Nitra, Gabriel Molnár, Galanta
28 - Július Kolník, Viliam Filo, Igor Máčik, Nitra, Andrej Repta, Branč, Marián Tóth, Močenok, Gabriel Velebný, Klasov, Maroš Krajinčák, Báb, Jozef Malý, Vráble, Mário Bere, Golianovo, Helenka Gálová, Žirany, Marek Behúl, T. Mlyňany
27 - Dušan Szabó, Ladice, Dávid Pál, Vlčany, Ján Padúch, Preseľany, Peter Sonlajtner, Žirany, Erik Evetke, Dyčka, Ľubo Zábojník, Nitra, Miroslav Zverka, Rišňovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Mária Bajáková, Lužianky, Ľuboš Kminiak, Čeľadice, Mária Bereczová, Branč, Jozef Gál, V.-Opatovce
26 - Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Fero Ružička, Branč, Marek Lackovič, Zl. Moravce, Pavol Trautenberger, Šaľa
25 - Martin Verták, Ľubomír Antalík ml., Nitra, Vladimír Majerčík, Sľažany, Vladimír Gregor, Ivanka, Jozef Karásek, Hájske
24 - Michaela Lacinová, Juraj Šipoš, Jaroslav Srňánek, Nitra, Peter Riby, V. Cetín, Lukáš Mesároš, Lehota, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Roman Dobiaš, Čeľadice
23 - Eugen Szabó, Ladice, Dávid Serczel, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Jozef Gajdoš, Žitavany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Robert Kokeš, Vlado Gombáš ml., Močenok, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Boris Nyers, Janíkovce, Darina Orbanová, Nitra
22 - Marián Železník, Trnovec, Ondrej Civáň, František Benc, Michal Kováč, Nitra, František Szolík, Peter Visolajský, Šaľa, Matúš Zentko, Zbehy, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Jozef Félis, Vráble
21 - Magdaléna Kováčová, Babindol, Marek Varga, Lucia Pappová, Nitra, Miloš Zaťko, Velčice, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Ševčík, Kynek, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Monika Halvelandová, Kapince, Martin Hindák, Sereď, Pavol Štefek, Mária Chrenková, V. Dolina, Tibor Boszorád, Branč
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Benko, D. Krškany, Gabriel Borza, Tomáš Darázs, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Matúš Ďurický, Branč, Kazimír Sýkora, Jarok, Petra Račková, Ivanka, Milan Srnka ml., Čeľadice
19 - Peter Podsedlý, Berta Blažiová, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Janka Kerestešová, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Milan Greguš, Zbehy, Emília Malá, Vráble, Jozef Kminiak, Čeľadice, Martin Kováč, V.-Opatovce
18 - Andrej Očenáš, Ladislav Brnula, Šaľa, Zuzana Lidiková, Mária Krátka, Nitra, Norbert Együd, Pohranice, Juraj Sojka, Vráble, Milan Piovarči, Lužianky, Gabriel Kubovič, Matúškovo
17 - Ladislav Szórád ml., Miloš Gál ml., Žirany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Matej Svitač, Ľubomír Pintér, Nitra, Marián Hörik ml., Štitáre, Marta Bucheňová, Zl. Moravce, Róbert Koprda, Čeľadice, Pavol Hamada, D. Krškany
16 - Eduard Billa, Emilko Barabáš, Zbehy, Igor Drotár, Ľubomír Bartakovič, Ľubomír Očovay, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany
15 - Róbert Bačinský, Daniel Gál, Igor Galovič, Nitra, František Príbela, Šintava, Jozef Homola, Hosťovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Katarína Malá, Vráble
14 - Miroslav Lešš, Močenok, Viki Odrášková, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Július Mikle, Nitra, Juraj Ivanič, Čeľadice, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
13 - Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, František Mášik, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice, Zuzana Kečkéšová, Nitra
12 - Ľuboš Baranec, Ladislav Kečkéš, Nitra, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marek Fábry, Šurianky, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra, Nora Račková, Ivanka
11 - Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Róbert Homola, Selice, Filip Kučera, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Mário Belák, Ján Jedlička, Nitra, Beáta Grellová, Topoľnica
10 - Milan Németi, Miroslav Kubiček, Janka Balkóová, Helena Vargová, Diana Szabóová, Rado Vágai, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Alexander Takács, Gabčíkovo, Martin Ďuriš, Čeľadice, Helena Pákozdová, Cabaj-Pereš
9 - Juraj Demény, Peter Varga, Jozef Marko, Mariana Letková, Nitra, Peter Bača, Sľažany, Zoltán Jančuška, Vlčany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Martin Varga, Čakajovce, Milan Koleda, Čeľadice, Rudolf Matejov, Skýcov
8 - Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Lukáš Mošať, Ivanka, Jaroslav Struhár, Jožo Ťapušík, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor
7 - Csaba Štanc, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Tomáš Snop, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Edo Tomek, Katka Sýkorová, Nitra, Gabriela Kóňová, Branč, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany, Milan Srnka st., Čeľadice, Šimon Leskovský, Svätoplukovo
6 - František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Šaľa, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Monika Vargová, Peter Gúcky, Gabriel Vencel, Peter Demeter, Jozef Paulík, Martin Mesároš, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Helena Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Mária Mesárošová, Lehota
5 - Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Alena Slabeciusová, Šaľa, Helena Adameková, Marta Filová, Róbert Pilčík, Mária Tirolová, Katarína Beláková, Nitra, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Margita Horňáková, Rišňovce, Miroslav Ďuriš, Sereď, Športový klub, T. Mlyňany, Pavla Ladungová, Ivanka
4 - Peter Király, N. Život, Michal Miklovič, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Juraj Slíž ml., Andrea Zábojníková, Daniel Čerman, Paľo Polin, Martin Hrnčár, Gabriela Buchalová, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Studený, Zl. Moravce, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Ivanič, Čeľadice, Vilma Peťovská, Lužianky, Attila Molnár, D. Obdokovce, Norika Račková, Ivanka
3 - Július Braun, Močenok, Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Ján Kmeťo, Katarína Billiková, Mária Sásiková, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Marián Svorad, Hrušovany, Veronika Leskovská, Svätoplukovo, Alžbeta Gálová, Žirany, Ondrej Bača, Sľažany, Stanislav Vojtila, Jelenec
2 - Peter Mládek, Podhorany, František Hrnčiar, Martin Petrík, Jozef Gajdoš, Nitra, Miroslav Buranský, Jelšovce, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Marcel Machálik, Močenok, Ondrej Proksa, Iveta Proksová, M. Zálužie, Soňa Galová, Janíkovce
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Matúš Levčík, Nitra
0 - Lukáš Zima, Vráble

V 10. kole najviac - 9 zápasov - trafili Jaromír Slíž a Helena Forgáčová. Kto vyhráva a ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 19 539
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 660
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 477
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 665
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 12 620
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 416
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 176
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 619
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 343
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 336
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?