Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

63 - Tatiana Sklenárová, Šaľa; 62 - Tibor Karácsony, Váhovce; 61 - Marián Havala, J. Kostoľany, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ladislav Babóti, Vlčany, Ladislav Lörincz, Branč

Správne tipy 11. kola
Myjava - ŠK Eldus 0:2 2
Poľ. Močenok - Topoľníky 1:2 2
Veľký Cetín - Zbehy 2:0 1
Trstice - Sereď 2:0 1
Janíkovce - Žitavany 4:1 1
Alekšince - Trnovec 1:3 2
Šurianky - Kynek 2:2 X
Hosťová - Golianovo 3:2 1
Chyzerovce - Č. Kľačany 0:3 2
Trebatice - Mýtna N. Ves 4:1 1

Poradie po 11. kole:
63 - Tatiana Sklenárová, Šaľa
62 - Tibor Karácsony, Váhovce
61 - Marián Havala, J. Kostoľany, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ladislav Babóti, Vlčany, Ladislav Lörincz, Branč
60 - Anton Belák, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Juraj Sabo, Rumanová, Stanislav Packa, Močenok, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
59 - Vladimír Líška, Pavel Hrnčár, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Ján Bédi, V. Zálužie, Karol Gajan, Čakajovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Milan Roman, Čab, Ľudovít Szüllö, Galanta, Ján Slíž, Beladice, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Švec, Č. Kľačany
58 - Roman Margetin, Rišňovce, Juraj Csirik, Šaľa, Ľubomír Kincel, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Celestín Berecz, Branč
57 - Vladimír Miklošík, Sereď, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Vladimír Mihálik, Slavomír Sysel, Močenok, Miroslav Fábry, Iveta Dubeňová, Marián Červenka, Nitra, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Juraj Dubeň, Lehota, Emanuel Maňúch, Žirany, Emil Dubec, Žikava, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
56 - Ľubomír Maczvalda, František Bojda, Jozef Lenghart, Juraj Varga, Zdeno Kamenický, Nitra, Ľubomír Varga, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Repa, Prílepy, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Zoltán Németh, N. Život, Peter Mikula, Alekšince, Dominik Lenghard, Čakajovce, Štefan Kúsek, Hostie
55 - Katarína Karcolová, René Daniš, Vladimír Klačman, Ján Barát, Janka Vargová, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ľubomír Straňák, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Brieška, T. Nemce, Jaroslav Baťo, Žitavany, Jozef Škvaril, Július Galo, Mário Pánis, Martin Tesár, D. Krškany, Juraj Chrenko, V. Dolina, Pavel Mihálik, Šaľa, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Kiss, N. Život
54 - Marek Kováč, Čifáre, Ján Ronin, Blahová, Jozef Baťala ml., Rasťo Kazík, Topoľčianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Hipp, Šaľa, Viliam Matejov, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Juraj Paška, H. Krškany, Milan Lacina, František Imre, Ivan Mikušík, Juraj Krčmár, Michal Korytko, Július Ivančík, Norbert Bordáš, Nitra, Ján Hotový, N. Sady, Andrej Fábry, Čab, Michal Čery, Jelenec, Eva Tóthová, Vráble, Ľubomír Sako, Kolíňany, Miloš Gál st., Žirany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Tibor Mócik, Topoľčany, Peter Paulis, M. Vozokany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor
53 - Pavel Babiak, Žitavany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Marián Mateička, Behynce, Rastislav Švec, Jozef Nemeš st., Oľga Tomeková, Ľuboš Lacina, Ivan Ševčík, Ernest Szombath, Roman Sýkora, Daniel Tasáry, Zoran Heiser, Nitra, Martin Dvonč, Janíkovce, Ivan Ďurický, Branč, Štefan Kováč, Vráble, Štefan Račko, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Anton Škarbala, Rišňovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Peter Zubčák, Hruboňovo, Gustáv Molnár, P. Kesov, Timea Ivančíková, Koniarovce, Filip Dobiaš, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Ján Vaško, Ivanka, Ján Hegyi, Jelka, Jaromír Slíž, Beladice, Milan Brisuda, Č. Hrádok
52 - Jozef Viskup, Marián Grman, Milan Čulák, Marcela Hallová, Viliam Halla, Vladimír Kuchta, Ľudovít Konečný, Jakub Takáč, Ján Ehrenhold, Pavel König, Vlado Lyžičiar, Dušan Tirol, Nitra, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, František Krčmár, Nevidzany, Róbert Jánošík, D. Krškany, Maroš Šíma, Miroslava Grznárová, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Miroslav Szlamka, Váhovce, Martina Dicsérová, Štefan Bako, Močenok, Štefan Páleník, Prílepy, Rastislav Borčin, Hostie, Ľuboš Brath, Hosťová, Terézia Tasáryová, Peter Vašek, Ivanka, Bohuš Baják, Lužianky, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Horňák, Rišňovce, Juraj Káčer, Čaradice, Erik Bugyi, Galanta, Barbora Minárová, Zl. Moravce, René Scheer, Kolíňany
51 - Mário Šándor, Katarína Magušínová, Anton Čurgali ml., Štefan Pénzeš, Božena Gajdošíková, Ingrid Lyžičiarová, Ladislav Pintér, Nitra, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Norbert Adamča, Sereď, Mária Slezáková, Lukáčovce, Jana Martišovičová, D. Krškany, Gabriel Baluška, Diakovce, Peter Rakický, Galanta, Tibor Odráška, Milan Bekéni, Šaľa, Anton Molnár, P. Kesov, Jozef Štefák, Rišňovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Juraj Bárek, Žirany, Gabriel Danko, Štefan Mravík, Žitavany
50 - Erika Hrachovická, Ivan Magdolen, Jarmila Saidová, Pavel Čvirik, Ľubica Tasáryová, Vlado (Body) Viola, Peter Mateička, Peter Levčík, Dušan Letko, Marián Varga, Karol Ryba, Nitra, Viliam Félis, Ivan Chudý, Vráble, Anton Berecz, Branč, Peter Vidovič, Vinohrady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ivan Tabaček, T. Nemce, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Palatický, Mojmírovce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Baláž, Marián Titka, Šaľa, Milan Molnár, P. Kesov, Miloš Halan, V. Zálužie, Miroslav Močol, Alekšince, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Mário Brat, Golianovo, Ivan Bakyta, Jarok, Milan Dudáš, Prílepy, Štefan Hudec, Lužianky, Renáta Gálová, Žirany, Zoltán Kozics, N. Život, Emil Šatan, Vozokany
49 - Ivan Dominka, Peter Solčianský, Iveta Rosinská, Emil Tomek, Michal Lauko, Jozef Nosian, Ľubo Pénzeš, Igor Kotora, Ľubor Kajaba, František Tomek, Milan Borovský, Ján Doboš, Nitra, Marián Strečka ml., Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Marián Kováč, Levice, Marián Čurgali, Alekšince, František Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dušan Rusznyák, Vladimír Romanovský, Margita Pánisová, D. Krškany, Alexander Kusý, Trnovec, Elena Vašková, Marián Hozák, Báb, Roman Fuska, Čab, Anton Tóth, D. Obdokovce, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Martin Bennár, Hájske, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Ižóf, Šaľa, Ondrej Kozolka, Ľubomír Bobok, Volkovce, Pavol Haspra, Hosťovce
48 - Miloš Sýkora, Richard Magušín, Jozef Havetta, Ladislav Pindeš, Ľudovít Bajan, Boris Lacina, Jozef Prešinský, Vlado Sásik, Peter Bezák, Mária Štefanková, Jaroslav Ollík, Ľubomír Kiesel, František Hrnčiar st., Nitra, Michal Lovász, Trnovec, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Ballek, Hlohovec, Ivan Molnár, Július Oláh, Matúškovo, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ján Cunev, Martin Račko, Emil Čapkovič, D. Krškany, Štefan Fabian, Roland Franko, Vladimír Petro, Michal Vígh, Jozef Danada, Šaľa, Katarína Šimoneková, Jozef Huňady, Lúčnica, Robert Urban, Hájske, František Andraško, Jelenec, Imrich Drozdák, Babindol, Ján Frajtík, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Stanislav Brat, Golianovo, Jožo Ružička, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, František Kováč, Zl. Moravce, Marián Božík, Hosťovce, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Dávid Bežuch, Galanta
47 - Stanislav Billik, Iveta Palková, Miroslav Šimala, Jozef Svitač, Miroslav Balla, Erik Petrík, František Grom, Alexander Grell, Lukáš Barát, Miroslava Labudová, Eduard Szabó, Nitra, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Erik Mészáros, Gáň, Ivan Šimonek, Dyčka, Viliam Šimonek, Lúčnica, Jozef Török, Pata, Rudolf Macho, Kolíňany, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Marta Záhorská, Jozef Záhorský, Rišňovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Alexander Jančo, Jelenec, Mikuláš Pintér, Mária Ružičková, Branč, Jozef Borbély st., V. Cetín, Juraj Minárik, Obyce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Mária Maďarová ml., Vráble, Sebastián Magušin, J. Kostoľany
46 - Ivan Bobuš, Laura Magušínová, Michal Bíro, Pavol Zámečník, Dana Horváthová, Vladimír Kompas, Ivan Leckeš, Vladimír Nemšovský, Monika Rekošová, Vladimír Ballai, René Matyó, Nitra, František Trvalec, Rastislavice, Jaroslav Valo, T. Nemce, Peter Lehocký, Šaľa, Martin Ďuriš, Sereď, Stanislav Drapák, Lúčnica, Martin Jurík, Čakajovce, Radoslav Gažo, Golianovo, Jaroslav Szabó, Váhovce, Ján Árgyusi, Neded, Vincent Káčer, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce
45 - Viktor Balko, Lužianky, Ľubomír Mikula, Lehota, Eva Pappová, Juraj Vencel, Juraj Lacina, Jozef Lacina, Boris Grežo, Andrej Kušnír, Ľudmila Šišáková, Ľudovít Kováč, Jozef Pacher, Michal Gúcky, Lukáč Tomiš, Jaroslav Andrášik, Juraj Náhlovský, Štefan Matesko, Ľuboš Kolár, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Hoppan, Vráble, Rudolf Práznovský, Sereď, Michal Paška, H. Krškany, Ján Petráš, Daniela Vinceová, Šaľa, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Popelka, Hájske, Vojtech Mládek, Podhorany, Mariana Barátová, Dražovce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ladislav Székelyi, Branč, Tibor Berec, V. Lapáš, Pavol Kozma, D. Krškany, Igor Kováč, Čeľadice, Ladislav Čekey, Pohranice, Anton Zaťko, Štefan Račko, Ivanka
44 - Juraj Hamada, Čeľadice, Erik Zajac, Miroslav Mada, Martin (Cvrko) Cvrkal, Michal Garay, Peter Šišák, Katarína Spišáková, Peter Bíro, Ján Pénzeš, Juraj Tuchyňa, Ladislav Csuthy, Nitra, Soňa Valentová, Stanislav Babocký, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Martin Földeši, Sereď, Anna Borčinová, Hostie, Zuzana Mesárošová, Lehota, Gašpar Gál, Ján Kozla, Žirany, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Zuzana Vašková, Rumanová, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Peter Lenčéš, Močenok, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Ladislav Vašek, Iveta Boszorádová, Branč, Juraj Volčko, Jana Tóthová, Šaľa
43 - Vladimír Papp, Július Petrík, Anton Černý, Pavol Balkó, Jozef Moder, Radoslav Ollík, Jozef Tomiš, Lenka Königová, Ivan Labuda, Ľuboš Štefánik, Nitra, Peter Balkó, Kolíňany, Marián Holý, Levice, Patrik Drgoň, D. Krškany, Marek Sklenár, Šaľa, František Kunkel, Peter Rajnoha, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Ladislav Fehér, Vlčany, Viktor Karásek, Hájske, Miriama Zborovanová, Golianovo, Martin Hraška, N. Sady, Juraj Hamar, Klasov, Jozef Andel, Vráble, Ján Paľo, V. Dolina, Richard Tóth, P. Kesov, Peter Debnár, Zbehy, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Róbert Bene, D. Obdokovce, Ivan Mrázik, Štefan Ivanič, Čeľadice, Milan Kéry, Sľažany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
42 - Valéria Viskupová, Vladimír Mada, Adriana Babišová, Ľubomír Ballay, Igor Dubeň, Michal Frťala, Marián Ištokovič, Nitra, František Kausek, Klasov, Alexander Repta, Andrea Bereczová, Branč, Peter Civáň, Dražovce, Emil Vrábel, Šaľa, Attila Sonlajtner, Valent Vaňo, Žirany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Emil Hollý, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Dušan Béder, V. Lapáš, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Natália Kozmová, D. Krškany, František Frajka, Č. Hrádok, Jozef Virág, Zl. Moravce, Štefan Guzmický, Ivanka
41 - Ivan Hrachovický, Mária Sýkorová, Šimon Horváth, Dionýz Pecháček, František Filo, Richard Srňánek, Peter Pacher, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Lenka Reptová, Salo Berecz, Branč, Ľubor Goldbecher, Margita Kališová, Šaľa, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Patrik Čepček, Žitavany, Matúš Mareček, Čab, Jozef Školník, Zl. Moravce, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Martin Bibeň, Janíkovce, Juraj Segíň, Sľažany, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Adrián Németh, N. Život, Štefan Srnka, Čeľadice
40 - Vladimír Kondé, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Patrik Balogh, Selice, Anna Jasanová, Pavel Puobiš, Jozef Žák, Jozef Gutai ml., Patrik Laca, Ivan Liptay, Nitra, Andrej Civáň, Dražovce, Roman Konečný, Trnava, Lenka Kunkelová, Ján Školník, Zl. Moravce, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Pavol Holták, D. Krškany, Peter Bányi, D. Obdokovce, Monika Gregorová, Jelenec, Roman Uher, Šaľa
39 - Anna Čerenková, Topoľčianky, Martin Imrišek, D. Krškany, Slavo Kališ, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ľudmila Šimalová, Martin Búchala, Ivana Pelikánová, Barbora Mináriková, Boris Kašuba, Nitra, Marianna Szabóová, D. Obdokovce, Jana Mráziková, Čeľadice, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, David Slíž, Sereď
38 - Vladimír Toman, Čifáre, Ľubica Stránska, Dyčka, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Martin Kolha, Lužianky, Zdenko Senneš, Jozef Senneš, Marek Markovič, Jozef Hudec st., Nitra, Peter Majerčík, P. Kesov, Anton Bábik ml., Rumanová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Monika Chrenková, František Chrenko, V. Dolina, Marián Holub, Prílepy, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jaroslav Dvorský, Pata
37 - Daniel Varga, Pata, Zuzana Gurinová, Jozef Kóša, Pavol Ďurina, Juraj Hrnčár, Marián Ďuriš, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Dominik Májek, Mojmírovce, Marek Olejka, Ivanka, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Laca, D. Obdokovce, Štefan Novák, Šaľa, Andrea Mikulášiková, Janíkovce
36 - Mário Depeš, Nitra, Ernest Piršel, Šaľa, Pavel Períček, Rišňovce, Eva Gregorová, Jelenec
35 - Anton Lacuška, Ivan Buchala, Zuzana Liptayová, Nitra, Marta Bališová, Čeľadice, Matúš Vrábel, Lužianky, Igor Káčer, Martin n/Ž., Juraj Hudec, Sľažany, Gabriel Molnár, Galanta
34 - Miroslav Rosypal, Rišňovce, Tibor Lenčéš, Hájske, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Jaroslav Desat, Podhorany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Jozef Kuzmický, Ivanka
33 - Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Studený, N. Ves, Jozef Baláž ml., Šaľa, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Anton Bábik st., Rumanová, Andrej Švihorík, Báb, Peter Galbavý, N. Sady, Ján Hnilica, Lužianky, Mário Bere, Iveta Kluková, Golianovo, Jozef Gál, V.-Opatovce
32 - Ľudovít Billik, Tomáš Stoklas, Peter Balkó, Milan Gráf, Nitra, Vincent Gunda, Alekšince, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Róbert Pospiš, Šaľa, Mária Bereczová, Branč
31 - Roman Ražný, Čeľadice, Marián Nagy, D. Krškany, Peter Sonlajtner, Helenka Gálová, Žirany, Miroslav Piovarči, Mária Bajáková, Lužianky, Ján Kluka, Čechynce, Ľudovít Laca, Nitra, Peter Varga, Vlčany, Marek Behúl, T. Mlyňany
30 - Andrej Repta, Fero Ružička, Branč, Milan (Ryba) Fuska, Vlasta Spišáková, Ján Kormoš, Igor Máčik, Nitra, Peter Šlosár, Golianovo, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Náhlik, N. Sady, Imrich Gregor, Jelenec
29 - Peter Visolajský, Šaľa, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marián Cifra, Žirany, Viliam Filo, Marek Korytko, Nitra, Peter Kluka, V. Lapáš, Vojtech Kováčik, Prašice, Miloš Remenár, Sereď, Július Pavlov, N. Ves, Ľuboš Kminiak, Čeľadice
28 - Július Kolník, Darina Orbanová, Lucia Pappová, Nitra, Marián Tóth, Močenok, Gabriel Velebný, Klasov, Maroš Krajinčák, Báb, Jozef Malý, Vráble
27 - Dušan Szabó, Ladice, Dávid Pál, Vlčany, Ján Padúch, Preseľany, Erik Evetke, Dyčka, Ľubo Zábojník, Nitra, Miroslav Zverka, Rišňovce, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
26 - Marek Varga, Nitra, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Marek Lackovič, Zl. Moravce, Pavol Trautenberger, Šaľa
25 - Martin Verták, Ľubomír Antalík ml., Nitra, Vladimír Majerčík, Sľažany, Vladimír Gregor, Petra Račková, Ivanka, Jozef Karásek, Hájske, Milan Srnka ml., Čeľadice
24 - Peter Riby, V. Cetín, Lukáš Mesároš, Lehota, Michaela Lacinová, Juraj Šipoš, Jaroslav Srňánek, Nitra, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Roman Dobiaš, Čeľadice
23 - Eugen Szabó, Ladice, Dávid Serczel, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Ladislav Lovás, H. Kráľová, Robert Kokeš, Vlado Gombáš ml., Močenok, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Boris Nyers, Janíkovce, Gabriel Kubovič, Matúškovo
22 - Marián Železník, Trnovec, Ondrej Civáň, František Benc, Michal Kováč, Nitra, František Szolík, Šaľa, Matúš Zentko, Zbehy, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Jozef Félis, Vráble, Martin Kováč, V.-Opatovce
21 - Magdaléna Kováčová, Babindol, Miloš Zaťko, Velčice, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Ševčík, Kynek, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Monika Halvelandová, Kapince, Martin Hindák, Sereď, Pavol Štefek, Mária Chrenková, V. Dolina, Tibor Boszorád, Branč, Jozef Kminiak, Róbert Koprda, Čeľadice, Pavol Hamada, D. Krškany
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Benko, D. Krškany, Gabriel Borza, Tomáš Darázs, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Matúš Ďurický, Branč, Kazimír Sýkora, Jarok
19 - Peter Podsedlý, Berta Blažiová, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Janka Kerestešová, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Milan Greguš, Zbehy, Emília Malá, Vráble, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
18 - Andrej Očenáš, Ladislav Brnula, Šaľa, Zuzana Lidiková, Mária Krátka, Július Mikle, Nitra, Norbert Együd, Pohranice, Juraj Sojka, Vráble, Milan Piovarči, Lužianky
17 - Ladislav Szórád ml., Miloš Gál ml., Žirany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Matej Svitač, Ľubomír Pintér, Nitra, Marián Hörik ml., Štitáre, Marta Bucheňová, Zl. Moravce, Juraj Ivanič, Čeľadice
16 - Eduard Billa, Emilko Barabáš, Zbehy, Igor Drotár, Ľubomír Bartakovič, Ľubomír Očovay, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany
15 - Róbert Bačinský, Daniel Gál, Igor Galovič, Nitra, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, František Príbela, Šintava, Jozef Homola, Hosťovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Katarína Malá, Vráble
14 - Miroslav Lešš, Močenok, Viki Odrášková, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Marko, Nitra
13 - František Mášik, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice, Zuzana Kečkéšová, Nitra
12 - Ľuboš Baranec, Ladislav Kečkéš, Nitra, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marek Fábry, Šurianky, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra, Martin Varga, Čakajovce, Nora Račková, Ivanka
11 - Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Róbert Homola, Selice, Monika Vargová, Mário Belák, Ján Jedlička, Nitra, Filip Kučera, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Beáta Grellová, Topoľnica
10 - Milan Németi, Miroslav Kubiček, Janka Balkóová, Helena Vargová, Diana Szabóová, Rado Vágai, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Alexander Takács, Gabčíkovo, Martin Ďuriš, Čeľadice, Helena Pákozdová, Cabaj-Pereš
9 - Juraj Demény, Peter Varga, Mariana Letková, Nitra, Peter Bača, Sľažany, Zoltán Jančuška, Vlčany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Milan Koleda, Čeľadice, Marcel Machálik, Močenok, Rudolf Matejov, Skýcov
8 - Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Lukáš Mošať, Ivanka, Jaroslav Struhár, Jožo Ťapušík, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ondrej Bača, Sľažany, Soňa Galová, Janíkovce, Janka Gálová, Žirany
7 - Csaba Štanc, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Tomáš Snop, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Edo Tomek, Katka Sýkorová, Nitra, Gabriela Kóňová, Branč, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany, Milan Srnka st., Čeľadice, Šimon Leskovský, Svätoplukovo
6 - František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Šaľa, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Vlado Matušica, Hájske, Peter Gúcky, Gabriel Vencel, Peter Demeter, Jozef Paulík, Martin Mesároš, Nitra, Helena Gálová, Alžbeta Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Mária Mesárošová, Lehota
5 - Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Alena Slabeciusová, Šaľa, Helena Adameková, Marta Filová, Róbert Pilčík, Mária Tirolová, Katarína Beláková, Nitra, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Margita Horňáková, Rišňovce, Miroslav Ďuriš, Sereď, Športový klub, T. Mlyňany, Pavla Ladungová, Ivanka
4 - Peter Király, N. Život, Michal Miklovič, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Juraj Slíž ml., Andrea Zábojníková, Daniel Čerman, Paľo Polin, Martin Hrnčár, Gabriela Buchalová, Mária Marková, Eva Pirošová, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Studený, Zl. Moravce, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Ivanič, Čeľadice, Vilma Peťovská, Lužianky, Attila Molnár, D. Obdokovce, Norika Račková, Ivanka
3 - Július Braun, Močenok, Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Ján Kmeťo, Katarína Billiková, Mária Sásiková, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Marián Svorad, Hrušovany, Veronika Leskovská, Svätoplukovo, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ivan Vaňo, Žirany
2 - Peter Mládek, Podhorany, František Hrnčiar, Martin Petrík, Jozef Gajdoš, Nitra, Miroslav Buranský, Jelšovce, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Ondrej Proksa, Iveta Proksová, M. Zálužie, Terézia Bačová, Sľažany
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Matúš Levčík, Nitra
0 - Lukáš Zima, Vráble

V 11. kole trafil František Bojda z Nitry všetkých 10 zápasov!
Osem tipérov uhádlo 9 zápasov: J. Čerhák, J. Csirik, A. Škarbala, Ľ. Kincel, P. Zubčák, Ľ. Tasáryová, J. Hegyi, J. Ivančík.
Ďalšie postrehy v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  9. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  10. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 37 804
  2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 25 912
  3. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 18 722
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 16 770
  5. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 15 659
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 935
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 14 235
  8. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 523
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 182
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 915
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Drive-in miesta v Nitre kolabujú. V nedeľu tam polícia pustí len autá s minimálne tromi ľuďmi

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Nitrianskeho kraja.

Drive-in odberné miesto na Agrokomplexe.

Podcast je náhrada miestneho rozhlasu

Správy z miestneho rozhlasu patria roky ku koloritu slovenských miest a obcí.

Jednou z hlavných výhod podcastov je, že ich môžete počúvať, keď vám to vyhovuje,“ povedal Jaroslav Kizek z agentúry M KREO.

JLR odovzdal armáde humanitárnu pomoc na testovanie

Vojaci prevzali ochranné pomôcky, dezinfekciu aj bagety.

Nitrianska nemocnica poskytla zoznam lekárov, majú pomôcť pri testovaní

O situácii na odberných miestach bude mesto priebežne informovať na internete.

Zbor väzenskej a justičnej stráže testoval už dnes. Odberné miesta zriadil pri ústave na výkon väzby.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus Banskobystrický kraj: Testuje sa aj na rómskom sídlisku v Rimavskej Sobote (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Banská Bystrica, Lučenec, Žiar nad Hronom, Zvolen a ostatných okresoch BB kraja.

Na nitrianskom letisku núdzovo pristál vrtuľník americkej armády

Dôvodom neplánovaného pristátia bolo zlé počasie.

Drive-in miesta v Nitre kolabujú. V nedeľu tam polícia pustí len autá s minimálne tromi ľuďmi

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Nitrianskeho kraja.

Koronavírus Žilinský kraj: V obciach sa situácia upokojila, rady sa skrátili (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Žilina, Martin, Čadca, Tvrdošín, Liptovský Mikuláš a ostatných okresoch ZA kraja.

Už ste čítali?