Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

74 - Tatiana Sklenárová, Šaľa; 73 - Dušan Bogár, Kráľová n/V.; 72 - Ladislav Babóti, Vlčany; 71 - Marián Havala, J. Kostoľany

Správne tipy 13. kola
Poľsko – Ekvádor 0:2 2
Srbsko a ČH – Holandsko 0:1 2
Austrália – Japonsko 3:1 1
Vrbové – Vráble 0:0 X
Cabaj-Čápor – Vlčany 2:1 1
Diakovce – Klasov 3:0 1
Poľný Kesov – Trnovec 1:1 X
Šurianky – Lužianky 2:5 2
Slepčany – Hosťovce 2:3 2
Horné Saliby – Matúškovo 5:2 1

Poradie po 13. kole:
74 - Tatiana Sklenárová, Šaľa
73 - Dušan Bogár, Kráľová n/V.
72 - Ladislav Babóti, Vlčany
71 - Marián Havala, J. Kostoľany
70 - Jaroslav Čerhák, Trnovec, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Ladislav Lörincz, Branč, Ján Slíž, Beladice
69 - Ján Sikoriak, T. Nemce, Juraj Csirik, Šaľa, Jozef Lenghart, Pavel Hrnčár, Nitra, Juraj Sabo, Rumanová, Tibor Karácsony, Váhovce
68 - Miroslav Fábry, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Karol Gajan, Čakajovce, Stanislav Packa, Močenok, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Švec, Č. Kľačany
67 - Vladimír Líška, Juraj Varga, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Ján Bédi, V. Zálužie, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Kóssi, Čifáre
66 - Vladimír Miklošík, Sereď, Anton Belák, Július Galo, Mário Pánis, D. Krškany, Ľubomír Kincel, Ján Barát, Marián Červenka, Nitra, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Emanuel Maňúch, Žirany, Emil Dubec, Žikava
65 - František Bojda, Milan Lacina, Zdeno Kamenický, Nitra, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Maroš Šíma, Šaľa, Peter Mikula, Alekšince, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Celestín Berecz, Branč, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Eva Tóthová, Vráble, Ján Vaško, Ivanka, Milan Roman, Čab, Štefan Kúsek, Hostie
64 - Katarína Karcolová, René Daniš, Oľga Tomeková, Juraj Krčmár, Janka Vargová, Nitra, Ľubomír Varga, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Jaroslav Baťo, Žitavany, Jozef Sklenár, Šaľa, Zoltán Németh, N. Život, Juraj Chrenko, V. Dolina, Ľuboš Galo, Janíkovce
63 - Marek Kováč, Čifáre, Jozef Brieška, T. Nemce, Ľubomír Kollár, Gabriel Lešš, H. Kráľová, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Repa, Prílepy, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Mihálik, Slavomír Sysel, Močenok, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Šaľa, Ľuboš Lacina, František Imre, Vladimír Klačman, Norbert Bordáš, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo, Michal Čery, Jelenec, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ján Hegyi, Jelka, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor
62 - Juraj Barantal, V. Zálužie, Ján Ronin, Blahová, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Štefan Kováč, Vráble, Jozef Škvaril, Štefan Račko, Marcel Pánis, D. Krškany, Peter Hipp, Šaľa, Martina Dicsérová, Močenok, Viliam Matejov, Barbora Minárová, Zl. Moravce, Juraj Paška, H. Krškany, Ján Hotový, N. Sady, Štefan Pénzeš, Ernest Szombath, Jakub Takáč, Nitra, Bohuš Baják, Lužianky, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Štefek, Čeľadice, Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Labuda, Solčany, Erik Bugyi, Galanta, Ladislav Kiss, N. Život, Tibor Mócik, Topoľčany, Peter Paulis, M. Vozokany
61 - Viliam Félis, Vráble, Norbert Adamča, Sereď, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Nemeš st., Daniel Tasáry, Ján Ehrenhold, Dušan Letko, Zoran Heiser, Nitra, Juraj Kadlieček, Dražovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Timea Ivančíková, Koniarovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Miloš Gál st., Žirany, Ľudovít Szüllö, Galanta, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Bako, Močenok
60 - Ľubomír Maczvalda, Jozef Viskup, Marián Grman, Milan Čulák, Mário Šándor, Vladimír Kuchta, Pavel König, Vlado Lyžičiar, Ingrid Lyžičiarová, Michal Korytko, Marián Varga, Július Ivančík, Nitra, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Anton Berecz, Branč, Marián Mateička, Behynce, Lucia Lencsésová, Štefan Straňák, H. Kráľová, Mária Slezáková, Lukáčovce, Jana Martišovičová, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Anton Škarbala, Jozef Štefák, Jozef Horňák, Rišňovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Štefan Peťovský, Lužianky, Andrej Fábry, Čab, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľudovít Desat, Podhorany, Zoltán Kozics, N. Život, Štefan Mravík, Žitavany, René Scheer, Kolíňany
59 - Pavel Babiak, Žitavany, Peter Solčianský, Katarína Magušínová, Rastislav Švec, Ivan Ševčík, Roman Sýkora, Ľudovít Konečný, Iveta Dubeňová, Dušan Tirol, Ladislav Pintér, Nitra, Radovan Ďurčanský, Juraj Palatický, Mojmírovce, František Margetin, Rišňovce, Jozef Baťala ml., Topoľčianky, Peter Vidovič, Vinohrady, Ivan Tabaček, T. Nemce, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ivan Ďurický, Branč, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ján Cunev, D. Krškany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Peter Rakický, Galanta, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Molnár, Anton Molnár, P. Kesov, Anton Tóth, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Milan Bekéni, Šaľa, Juraj Bárek, Žirany, Štefan Hudec, Lužianky, Ivan Chudý, Vráble, Michal Kaplán, Č. Hrádok
58 - Erika Hrachovická, Jarmila Saidová, Laura Magušínová, Ľudovít Kováč, Božena Gajdošíková, Ivan Mikušík, Peter Mateička, Ľubor Kajaba, Peter Levčík, Karol Ryba, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Róbert Jánošík, D. Krškany, Štefan Fabian, Roland Franko, Vladimír Petro, Peter Lehocký, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Alexander Kusý, Trnovec, Rastislav Borčin, Hostie, Henrich Richter, Bratislava, Alexander Jančo, Jelenec, Lýdia Augustínová, Topoľčianky
57 - Juraj Hamada, Čeľadice, Ivan Magdolen, Stanislav Billik, Miloš Sýkora, Iveta Rosinská, Ľudovít Bajan, Vladimír Kompas, Ľubo Pénzeš, Erik Petrík, Igor Kotora, Peter Bezák, Nitra, Marián Strečka, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Marián Čurgali, Miroslav Močol, Alekšince, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Rudolf Krajinčák, Báb, Ivan Molnár, Matúškovo, Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Baláž, Marián Titka, Jozef Ižóf, Šaľa, Viliam Šimonek, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Miloš Halan, V. Zálužie, Marta Záhorská, Rišňovce, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jaroslav Szabó, Váhovce, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Brisuda, Č. Hrádok
56 - Ivan Dominka, Ladislav Pindeš, Emil Tomek, Ľudmila Šišáková, Miroslav Šimala, Jozef Nosian, Miroslav Balla, Ivan Leckeš, Jaroslav Ollík, František Tomek, Milan Borovský, Lukáš Barát, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Ballek, Hlohovec, František Trvalec, Rastislavice, Dušan Rusznyák, Emil Čapkovič, D. Krškany, Jozef Török, Pata, Rudolf Macho, Kolíňany, Elena Vašková, Marián Hozák, Báb, Roman Fuska, Čab, Jozef Záhorský, Rišňovce, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Ján Frajtík, Vráble, Ján Árgyusi, Neded, František Kováč, Zl. Moravce, Pavol Haspra, Marián Božík, Hosťovce, Tomáš Mikulášik, Janíkovce
55 - Eva Pappová, Ivan Bobuš, Richard Magušín, Pavol Balkó, Pavel Čvirik, Boris Lacina, Anton Čurgali ml., Iveta Palková, Viliam Halla, Dana Horváthová, Jozef Svitač, Ľubica Tasáryová, František Grom, Jaroslav Andrášik, František Hrnčiar st., Monika Rekošová, Ján Doboš, Vladimír Ballai, Ľuboš Štefánik, Nitra, Michal Lovász, Trnovec, Martin Račko, Patrik Drgoň, Pavol Kozma, D. Krškany, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Erik Mészáros, Gáň, Jozef Huňady, Lúčnica, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Rudolf Lauko, Zbehy, Jozef Danada, Šaľa, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Mikuláš Pintér, Branč, Juraj Minárik, Obyce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Sebastián Magušin, J. Kostoľany
54 - Viktor Balko, Lužianky, Ľubomír Mikula, Lehota, Michal Bíro, Martin (Cvrko) Cvrkal, Vladimír Mada, Jozef Lacina, Marcela Hallová, Jozef Prešinský, Šimon Horváth, Ľubomír Kiesel, Miroslava Labudová, Nitra, Marián Kováč, Marián Holý, Levice, Jozef Hoppan, Mária Maďarová ml., Vráble, Július Oláh, Matúškovo, Stanislav Pacher, Sľažany, Ľuboš Brath, Hosťová, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Imrich Drozdák, Babindol, Dušan Béder, V. Lapáš, Martin Bennár, Hájske, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Michal Vígh, Miroslava Grznárová, Šaľa, Milan Dudáš, Prílepy, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Štefan Račko, Ivanka
53 - Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miroslav Mada, Jozef Havetta, Michal Garay, Juraj Lacina, Boris Grežo, Radoslav Ollík, Lukáč Tomiš, Juraj Tuchyňa, Vladimír Nemšovský, Eduard Szabó, René Matyó, Nitra, Rudolf Práznovský, Sereď, Martin Dvonč, Janíkovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Daniela Vinceová, Šaľa, František Kunkel, Zl. Moravce, Ivan Šimonek, Dyčka, Ján Paľo, V. Dolina, Ján Kozla, Žirany, Ladislav Székelyi, Branč, František Frajka, Č. Hrádok, Igor Kováč, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Borbély st., V. Cetín, Gabriel Danko, Žitavany, Milan Kéry, Sľažany, Dávid Bežuch, Galanta
52 - Erik Zajac, Pavol Zámečník, Andrej Kušnír, Vlado Sásik, Michal Gúcky, Vlado (Body) Viola, Juraj Náhlovský, Ľuboš Kolár, Peter Pacher, Nitra, František Kausek, Klasov, Peter Civáň, Mariana Barátová, Dražovce, Martin Ďuriš, Sereď, Ladislav Fehér, Vlčany, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Martin Bibeň, Janíkovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Štefan Ivanič, Čeľadice, Iveta Boszorádová, Branč
51 - Július Petrík, Anton Černý, Peter Šišák, Jozef Tomiš, Ján Pénzeš, Lenka Königová, Nitra, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Lenka Reptová, Ladislav Vašek, Mária Ružičková, Branč, Michal Paška, H. Krškany, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Gašpar Gál, Žirany, Stanislav Drapák, Lúčnica, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Juraj Volčko, Šaľa, Ladislav Páleník, Topoľčany, Peter Rajnoha, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
50 - Ivan Hrachovický, Jozef Pacher, Ľudmila Šimalová, Michal Lauko, Nitra, Peter Balkó, Kolíňany, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Attila Sonlajtner, Renáta Gálová, Žirany, Vincent Komačka, Topoľčany, Robert Urban, Hájske, Miriama Zborovanová, Radoslav Gažo, Mário Brat, Golianovo, Jozef Andel, Vráble, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Patrik Štrba, T. Mlyňany, David Slíž, Sereď, Štefan Srnka, Čeľadice
49 - Vladimír Papp, Adriana Babišová, Jozef Moder, Barbora Mináriková, Ivan Labuda, Nitra, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Margita Kališová, Šaľa, Zuzana Mesárošová, Lehota, Patrik Čepček, Žitavany, Štefan Popelka, Hájske, Matúš Mareček, Čab, Zuzana Vašková, Rumanová, Tibor Berec, V. Lapáš, Margita Pavelková, Golianovo, Jaroslav Dvorský, Pata
48 - Patrik Balogh, Selice, Alexander Repta, Jožo Ružička, Branč, Anna Borčinová, Hostie, Marek Sklenár, Slavo Kališ, Šaľa, Lenka Kunkelová, Jozef Virág, Zl. Moravce, Katarína Spišáková, Peter Bíro, Jozef Kóša, Alexander Grell, Mária Štefanková, František Filo, Štefan Matesko, Nitra, Juraj Hamar, Klasov, Stanislav Brat, Golianovo, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Barát, Topoľčany
47 - Valéria Viskupová, Anna Jasanová, Zdenko Senneš, Ladislav Csuthy, Richard Srňánek, Marián Ďuriš, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Vladimír Toman, Čifáre, Anna Čerenková, Topoľčianky, Vojtech Mládek, Podhorany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Andrea Bereczová, Branč, Peter Debnár, Zbehy, Peter Lenčéš, Močenok, Natália Kozmová, D. Krškany, Štefan Novák, Roman Uher, Šaľa, Anton Zaťko, Ivanka, Adrián Németh, N. Život
46 - Juraj Vencel, Mária Sýkorová, Jozef Senneš, Ivana Pelikánová, Boris Kašuba, Juraj Hrnčár, Ivan Liptay, Nitra, Martin Földeši, Sereď, Marek Ballek, Hlohovec, Jaroslav Valo, T. Nemce, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Štefan Guzmický, Ivanka
45 - Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Daniel Varga, Pata, Pavel Puobiš, Martin Búchala, Dionýz Pecháček, Nitra, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Petráš, Emil Vrábel, Šaľa, Martin Kolha, Lužianky, Viktor Karásek, Hájske, Jana Mráziková, Čeľadice, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany
44 - Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Martin Hraška, N. Sady, Valent Vaňo, Žirany, Anton Bábik ml., Rumanová, Vladimír Tasáry, Ivanka, Róbert Bene, D. Obdokovce, Jana Tóthová, Šaľa, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Gabriel Molnár, Galanta
43 - Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Pavol Ďurina, Nitra, Richard Tóth, P. Kesov, Pavel Períček, Rišňovce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
42 - Ľubomír Ballay, Igor Dubeň, Michal Frťala, Marián Ištokovič, Nitra, Monika Chrenková, V. Dolina
41 - Andrej Civáň, Dražovce, Salo Berecz, Branč, Jozef Školník, Zl. Moravce, Andrej Švihorík, Báb, Pavol Holták, D. Krškany, Jozef Hudec st., Zuzana Liptayová, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Igor Káčer, Martin n/Ž., Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany
40 - Miroslav Rosypal, Rišňovce, Zuzana Gurinová, Jozef Žák, Jozef Gutai ml., Patrik Laca, Nitra, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Anton Bábik st., Rumanová, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Monika Gregorová, Jelenec, Jozef Kuzmický, Ivanka
39 - Martin Imrišek, D. Krškany, Marianna Szabóová, D. Obdokovce, Gustáv Štefkovič, Šaľa
38 - Ľubica Stránska, Dyčka, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Peter Majerčík, P. Kesov, Marta Bališová, Čeľadice, František Chrenko, V. Dolina, Marek Markovič, Igor Máčik, Nitra, Marián Holub, Prílepy, Marek Behúl, T. Mlyňany
37 - Peter Sonlajtner, Helenka Gálová, Žirany, Dominik Májek, Mojmírovce, Peter Visolajský, Šaľa, Marek Olejka, Ivanka, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Laca, D. Obdokovce, Ján Hnilica, Lužianky, Jozef Gál, V.-Opatovce
36 - Andrej Repta, Mária Bereczová, Branč, Ľudovít Billik, Mário Depeš, Nitra, Ernest Piršel, Šaľa, Eva Gregorová, Jelenec, Mário Bere, Iveta Kluková, Golianovo, Ľuboš Kminiak, Čeľadice
35 - Anton Lacuška, Ivan Buchala, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Vincent Gunda, Alekšince, Juraj Hudec, Sľažany, Pavol Trautenberger, Šaľa
34 - Tibor Lenčéš, Hájske, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Tomáš Stoklas, Marek Korytko, Nitra, Jaroslav Desat, Podhorany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Mária Bajáková, Lužianky
33 - Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Studený, N. Ves, Jozef Baláž ml., Šaľa, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Peter Galbavý, N. Sady, Darina Orbanová, Nitra
32 - Viliam Filo, Peter Balkó, Milan Gráf, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Róbert Pospiš, Šaľa
31 - Roman Ražný, Čeľadice, Marián Nagy, D. Krškany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ján Kluka, Čechynce, Ľudovít Laca, Nitra, Peter Varga, Vlčany
30 - Milan (Ryba) Fuska, Vlasta Spišáková, Ján Kormoš, Lucia Pappová, Nitra, Peter Šlosár, Golianovo, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Náhlik, N. Sady, Imrich Gregor, Jelenec, Fero Ružička, Branč, Milan Srnka ml., Čeľadice
29 - Marek Varga, Nitra, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marián Cifra, Žirany, Peter Kluka, V. Lapáš, Vojtech Kováčik, Prašice, Miloš Remenár, Sereď, Július Pavlov, N. Ves
28 - Július Kolník, Nitra, Marián Tóth, Močenok, Gabriel Velebný, Klasov, Maroš Krajinčák, Báb, Jozef Malý, Vráble, Jozef Kminiak, Róbert Koprda, Čeľadice, Pavol Hamada, D. Krškany
27 - Dušan Szabó, Ladice, Dávid Pál, Vlčany, Ján Padúch, Preseľany, Erik Evetke, Dyčka, Ľubo Zábojník, Július Mikle, Nitra, Miroslav Zverka, Rišňovce, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
26 - Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marek Lackovič, Zl. Moravce, Gabriel Kubovič, Matúškovo
25 - Martin Verták, Ľubomír Antalík ml., Nitra, Vladimír Majerčík, Sľažany, Vladimír Gregor, Petra Račková, Ivanka, Jozef Karásek, Hájske, Martin Kováč, V.-Opatovce
24 - Peter Riby, V. Cetín, Lukáš Mesároš, Lehota, Michaela Lacinová, Juraj Šipoš, Jaroslav Srňánek, Nitra, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Pavol Štefek, V. Dolina, Roman Dobiaš, Čeľadice
23 - Eugen Szabó, Ladice, Dávid Serczel, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Ladislav Lovás, H. Kráľová, Robert Kokeš, Vlado Gombáš ml., Močenok, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Boris Nyers, Janíkovce, Juraj Ivanič, Čeľadice
22 - Marián Železník, Trnovec, Ondrej Civáň, František Benc, Michal Kováč, Nitra, František Szolík, Šaľa, Matúš Zentko, Zbehy, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Jozef Félis, Vráble
21 - Magdaléna Kováčová, Babindol, Miloš Zaťko, Velčice, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Ševčík, Kynek, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Monika Halvelandová, Kapince, Martin Hindák, Sereď, Mária Chrenková, V. Dolina, Tibor Boszorád, Branč
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Benko, D. Krškany, Gabriel Borza, Tomáš Darázs, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Matúš Ďurický, Branč, Kazimír Sýkora, Jarok
19 - Peter Podsedlý, Berta Blažiová, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Janka Kerestešová, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Milan Greguš, Zbehy, Emília Malá, Vráble, Milan Koleda, Čeľadice, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
18 - Andrej Očenáš, Ladislav Brnula, Šaľa, Zuzana Lidiková, Mária Krátka, Nitra, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Norbert Együd, Pohranice, Juraj Sojka, Vráble, Milan Piovarči, Lužianky
17 - Ladislav Szórád ml., Miloš Gál ml., Žirany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Matej Svitač, Ľubomír Pintér, Nitra, Marián Hörik ml., Štitáre, Marta Bucheňová, Zl. Moravce
16 - Eduard Billa, Emilko Barabáš, Zbehy, Igor Drotár, Ľubomír Bartakovič, Ľubomír Očovay, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany, Martin Varga, Čakajovce
15 - Róbert Bačinský, Daniel Gál, Igor Galovič, Mariana Letková, Nitra, František Príbela, Šintava, Jozef Homola, Hosťovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Katarína Malá, Vráble
14 - Miroslav Lešš, Močenok, Viki Odrášková, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Marko, Nitra
13 - František Mášik, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice, Zuzana Kečkéšová, Nitra
12 - Ľuboš Baranec, Ladislav Kečkéš, Nitra, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marek Fábry, Šurianky, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra, Nora Račková, Ivanka
11 - Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Róbert Homola, Selice, Monika Vargová, Mário Belák, Ján Jedlička, Katarína Beláková, Nitra, Filip Kučera, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Beáta Grellová, Topoľnica, Alžbeta Gálová, Žirany
10 - Milan Németi, Miroslav Kubiček, Janka Balkóová, Helena Vargová, Diana Szabóová, Rado Vágai, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Alexander Takács, Gabčíkovo, Martin Ďuriš, Čeľadice, Helena Pákozdová, Cabaj-Pereš, Ondrej Bača, Sľažany, Soňa Galová, Janíkovce
9 - Juraj Demény, Peter Varga, Eva Lauková, Nitra, Peter Bača, Sľažany, Zoltán Jančuška, Vlčany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Marcel Machálik, Močenok, Rudolf Matejov, Skýcov
8 - Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Lukáš Mošať, Ivanka, Jaroslav Struhár, Jožo Ťapušík, Jozef Gajdoš, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Janka Gálová, Žirany
7 - Csaba Štanc, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Tomáš Snop, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Edo Tomek, Martin Hrnčár, Katka Sýkorová, Nitra, Gabriela Kóňová, Branč, Peter Kolečáni, Ivan Ronda, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany, Milan Srnka st., Čeľadice, Šimon Leskovský, Svätoplukovo
6 - František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Šaľa, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Vlado Matušica, Hájske, Peter Gúcky, Gabriel Vencel, Peter Demeter, Jozef Paulík, Martin Mesároš, Stanislav Kóňa, Nitra, Helena Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Mária Mesárošová, Lehota, Miroslav Ryboš, Čeľadice, Danko Uharček, Jozef Raustein, Močenok
5 - Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Alena Slabeciusová, Štefan Rosíval, Jana Sklenárová, Šaľa, Helena Adameková, Marta Filová, Róbert Pilčík, Mária Tirolová, Eduard Račko, Nitra, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Margita Horňáková, Rišňovce, Miroslav Ďuriš, Sereď, Športový klub, T. Mlyňany, Pavla Ladungová, Ivanka, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce
4 - Peter Király, N. Život, Michal Miklovič, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Juraj Slíž ml., Andrea Zábojníková, Daniel Čerman, Paľo Polin, Gabriela Buchalová, Mária Marková, Eva Pirošová, Štefan Kysel, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Studený, Zl. Moravce, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Miro Senneš, Močenok, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Ivanič, Čeľadice, Vilma Peťovská, Lužianky, Attila Molnár, D. Obdokovce, Norika Račková, Ivanka, Gabriel Benci, Šaľa
3 - Július Braun, Peter Nagy, Močenok, Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Ján Kmeťo, Katarína Billiková, Mária Sásiková, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Marián Svorad, Hrušovany, Veronika Leskovská, Svätoplukovo, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ivan Vaňo, Žirany
2 - Peter Mládek, Podhorany, František Hrnčiar, Martin Petrík, Nitra, Miroslav Buranský, Jelšovce, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Ondrej Proksa, Iveta Proksová, M. Zálužie, Terézia Bačová, Sľažany, Jozef Vaňo, Žirany, Lubomír Dubík, Lehota
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Matúš Levčík, Erik Viskup, Nitra
0 - Lukáš Zima, Vráble

Mužom kola je Šimon Horváth z Nitry, ktorý trafil všetkých 10 zápasov!
Ďalšie postrehy nájdete v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérovi zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  6. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  4. Pomáhajte čítaním
  5. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  6. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  8. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 27 829
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 083
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 236
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 686
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 616
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 865
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 855
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 001
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 786
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 300
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Viliam Turan na archívnej fotografii.

V Nitre zohnali stany, testovať budú aj ľudí z auta

V piatok sa už testovať nebude, len cez víkend.

Primátor koordinuje rozhodnutia s armádou.

Galéria i múzeum sú zatvorené, niektoré aktivity presunuli na internet

Online budú k dispozícii aktuálne výstavy i projekt pre deti.

Nitrianska galéria.

Sú pozitívni a chodia na nákupy, tvrdia susedia

Primátor Zlatých Moraviec reaguje, že situácia je pod kontrolou.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Tu sú výsledky víkendového testovania na Orave. Prečo ste boli vy?

Za tri dni otestovali odberové tímy 91 505 ľudí. Do karantény poslali 3 904 infikovaných.

Už ste čítali?