Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie

Konečné poradie: 1. Dušan Bogár, Kráľová n/V., 2. Jaroslav Čerhák, Trnovec, 3. Ján Sikoriak, T. Nemce, 4. Ján Slíž, Beladice, 5. Marián Havala, J. Kostoľany

Správne tipy 14. kola
Japonsko – Chorvátsko 0:0 X
Nová Ves n/Ž. – Janíkovce 1:0 1
Topoľčianky – Čeľadice 2:3 2
Jelenec – Chrenová 2:1 1
Pohranice – Branč 3:4 2
Kolíňany – Vinodol 2:5 2
Žirany - D. Krškany 3:0 1
Lúčnica - N. Hrnčiarovce 0:2 2
N. Sady-Čab - Tešedíkovo B 3:0 1
Abrahám - Čierny Brod 0:3 2

Konečné poradie:
79 - Dušan Bogár, Kráľová n/V.
77 - Jaroslav Čerhák, Trnovec, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ján Slíž, Beladice, Marián Havala, J. Kostoľany, Ladislav Lörincz, Branč, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany
76 - Juraj Sabo, Rumanová, Tibor Karácsony, Váhovce
75 - Ján Bédi, V. Zálužie
74 - Vladimír Líška, Nitra, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Juraj Csirik, Šaľa, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Švec, Č. Kľačany
73 - Miroslav Fábry, Jozef Lenghart, Ľubomír Kincel, Ján Barát, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
72 - Anton Belák, D. Krškany, Oľga Tomeková, Juraj Varga, Pavel Hrnčár, Nitra
71 - Katarína Karcolová, René Daniš, Milan Lacina, Juraj Krčmár, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Roman Margetin, Rišňovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Juraj Dubeň, Lehota, Eva Tóthová, Vráble, Ján Vaško, Ivanka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Kúsek, Hostie
70 - Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Mário Pánis, D. Krškany, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Janka Vargová, Marián Červenka, Nitra, Erik Bugyi, Galanta, Emil Dubec, Žikava
69 - František Bojda, Ľuboš Lacina, Ernest Szombath, Zdeno Kamenický, Norbert Bordáš, Nitra, Vladimír Miklošík, Sereď, Július Galo, D. Krškany, Maroš Šíma, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Martina Dicsérová, Močenok, Zoltán Németh, N. Život, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Timea Ivančíková, Koniarovce, Milan Roman, Čab, Emanuel Maňúch, Žirany
68 - Andrej Maťo, Jarok, Ján Ronin, Blahová, Jaroslav Baťo, Žitavany, Jozef Škvaril, D. Krškany, Jozef Sklenár, Peter Hipp, Šaľa, Slavomír Sysel, Močenok, Ján Hotový, N. Sady, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Celestín Berecz, Branč, Bohuš Baják, Lužianky, Vladimír Klačman, Nitra, Dominik Lenghard, Karol Gajan, Čakajovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ján Hegyi, Jelka, Jaromír Slíž, Beladice, Barbora Minárová, Zl. Moravce, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor
67 - Marián Grman, Jozef Nemeš st., Štefan Pénzeš, František Imre, Zoran Heiser, Nitra, Marek Kováč, Čifáre, Jozef Brieška, T. Nemce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Repa, Prílepy, Štefan Kováč, Vráble, Marcel Pánis, Martin Tesár, D. Krškany, Vladimír Mihálik, Močenok, Terézia Tasáryová, Ivanka, Michal Čery, Jelenec, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Juraj Chrenko, V. Dolina, Pavel Mihálik, Šaľa, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Ladislav Kiss, N. Život, MichalKa plán, Č. Hrádok
66 - Jozef Viskup, Milan Čulák, Vlado Lyžičiar, Dušan Letko, Michal Korytko, Karol Ryba, Nitra, Peter Vidovič, Vinohrady, Ivan Tabaček, T. Nemce, Norbert Adamča, Sereď, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Mária Slezáková, Lukáčovce, Štefan Račko, D. Krškany, Milan Lazan, Šaľa, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Kadlieček, Dražovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Labuda, Solčany, Peter Paulis, M. Vozokany
65 - Ľubomír Maczvalda, Peter Solčianský, Laura Magušínová, Katarína Magušínová, Roman Sýkora, Ľudovít Konečný, Daniel Tasáry, Božena Gajdošíková, Jakub Takáč, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Jozef Gál, Žirany, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Anton Berecz, Branč, Jana Martišovičová, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Tibor Odráška, Šaľa, Juraj Paška, H. Krškany, Anton Molnár, P. Kesov, Peter Mikula, Alekšince, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Anton Tóth, D. Obdokovce, Andrej Fábry, Čab, Alexander Jančo, Jelenec, Štefan Mravík, Žitavany, Emil Šatan, Vozokany, Štefan Bako, Močenok
64 - Mário Šándor, Rastislav Švec, Emil Tomek, Dušan Tirol, František Tomek, Marián Varga, Nitra, Viliam Félis, Ivan Chudý, Vráble, Ľubomír Varga, Lehota, Jozef Baťala ml., Rasťo Kazík, Topoľčianky, Marián Mateička, Behynce, Rudolf Krajinčák, Báb, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Róbert Jánošík, D. Krškany, Gabriel Baluška, Diakovce, Peter Rakický, Galanta, Alexander Kusý, Trnovec, Rastislav Borčin, Hostie, Miroslav Fúska, Zbehy, František Andraško, Jelenec, Ľudovít Desat, Podhorany, Milan Bekéni, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Zoltán Kozics, N. Život, Emília Káčerová, Zl. Moravce
63 - Alexandra Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Jarmila Saidová, Ladislav Pindeš, Igor Kotora, Peter Mateička, Ivan Leckeš, Ladislav Pintér, Nitra, Marián Čurgali, Alekšince, František Margetin, Anton Škarbala, Rišňovce, Ivan Molnár, Matúškovo, Dušan Rusznyák, Ján Cunev, D. Krškany, Štefan Fabian, Roland Franko, Peter Lehocký, Šaľa, Štefan Straňák, H. Kráľová, René Scheer, Kolíňany
62 - Erika Hrachovická, Ivan Magdolen, Stanislav Billik, Iveta Rosinská, Richard Magušín, Viliam Halla, Ján Ehrenhold, Pavel König, Jaroslav Ollík, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ivan Ďurický, Branč, Juraj Palatický, Mojmírovce, Oľga Račková, Emil Čapkovič, Pavol Kozma, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Jaroslav Szabó, Váhovce, Marián Titka, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Viliam Šimonek, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Miloš Halan, V. Zálužie, Rudolf Macho, Kolíňany, Elena Vašková, Marián Hozák, Báb, Štefan Peťovský, Lužianky, Juraj Káčer, Čaradice, Ján Árgyusi, Neded, Tibor Mócik, Topoľčany, Milan Brisuda, Č. Hrádok
61 - Juraj Hamada, Čeľadice, Ľubomír Mikula, Lehota, Pavol Balkó, Ľudovít Bajan, Peter Bezák, Milan Borovský, Lukáš Barát, František Hrnčiar st., Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vladimír Petro, Šaľa, Roman Fuska, Čab, Marta Záhorská, Rišňovce, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, Ľudovít Szüllö, Galanta, Ján Frajtík, Vráble, Juraj Bárek, Žirany, Marián Božík, Hosťovce, Tomáš Mikulášik, Janíkovce
60 - Miloš Sýkora, Miroslav Šimala, Vladimír Kuchta, Ľubo Pénzeš, Erik Petrík, Július Ivančík, Vladimír Ballai, Nitra, Michal Lovász, Trnovec, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, František Trvalec, Rastislavice, Jozef Török, Pata, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Gustáv Molnár, P. Kesov, Dušan Béder, V. Lapáš, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Minárik, Obyce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, František Kováč, Zl. Moravce, Pavol Haspra, Hosťovce, Sebastián Magušin, J. Kostoľany, Štefan Račko, Ivanka
59 - Pavel Babiak, Žitavany, Ivan Dominka, Miroslav Mada, Michal Bíro, Vladimír Mada, Boris Lacina, Iveta Palková, Ivan Ševčík, Dana Horváthová, Jozef Nosian, Miroslav Balla, Iveta Dubeňová, Ľubica Tasáryová, Ľuboš Štefánik, Nitra, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Jozef Hoppan, Vráble, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Ballek, Hlohovec, Ondrej Hajdu, Trnovec, Milan Molnár, P. Kesov, Erik Mészáros, Gáň, Ivan Šimonek, Dyčka, Jozef Huňady, Lúčnica, Július Oláh, Matúškovo, Ján Kozla, Žirany, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Záhorský, Rišňovce, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Michal Vígh, Šaľa, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Štefan Ivanič, Čeľadice
58 - Eva Pappová, Pavel Čvirik, Boris Grežo, Radoslav Ollík, Marcela Hallová, Ľudovít Kováč, František Grom, Ivan Mikušík, Šimon Horváth, Ľubor Kajaba, Peter Levčík, Monika Rekošová, Ján Doboš, Ľuboš Kolár, René Matyó, Nitra, František Kausek, Klasov, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Danada, Šaľa, Ivan Tóth, Čakajovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ľubomír Bobok, Volkovce, Mária Maďarová ml., Vráble
57 - Viktor Balko, Lužianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Ivan Bobuš, Martin (Cvrko) Cvrkal, Jozef Havetta, Jozef Lacina, Pavol Zámečník, Ľudmila Šišáková, Ľudmila Šimalová, Jozef Prešinský, Vladimír Kompas, Jozef Svitač, Lenka Königová, Ľubomír Kiesel, Miroslava Labudová, Nitra, Marián Holý, Levice, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Baláž, Jozef Ižóf, Šaľa, Miroslav Močol, Alekšince, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Vašek, Ivanka, Ivan Mrázik, Čeľadice, Mikuláš Pintér, Iveta Boszorádová, Branč, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ladislav Szöke, Vráble
56 - Erik Zajac, Július Petrík, Michal Garay, Juraj Lacina, Peter Šišák, Jozef Pacher, Vlado Sásik, Lukáč Tomiš, Jaroslav Andrášik, Vladimír Nemšovský, Ivan Labuda, Peter Pacher, Nitra, Patrik Čepček, Žitavany, Mariana Barátová, Dražovce, Ladislav Páleník, Topoľčany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
55 - Soňa Valentová, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Lenka Reptová, Mária Ružičková, Branč, Anton Černý, Anton Čurgali ml., Ján Pénzeš, Michal Gúcky, Juraj Tuchyňa, Nitra, Peter Balkó, Kolíňany, Patrik Drgoň, D. Krškany, František Kunkel, Jozef Virág, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Gašpar Gál, Žirany, Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Paľo, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Martin Bibeň, Janíkovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Jozef Rehuš, Rišňovce, František Frajka, Č. Hrádok
54 - Patrik Balogh, Selice, Marián Kováč, Levice, Peter Civáň, Dražovce, Anna Borčinová, Hostie, Michal Paška, H. Krškany, Margita Kališová, Juraj Volčko, Miroslava Grznárová, Šaľa, Stanislav Drapák, Lúčnica, Ľuboš Brath, Hosťová, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Andel, Vráble, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Barbora Mináriková, Nitra, Peter Debnár, Zbehy, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Ladislav Vašek, Branč, Martin Bennár, Hájske, Milan Dudáš, Prílepy, David Slíž, Sereď, Jaroslav Dvorský, Pata
53 - Ivan Hrachovický, Valéria Viskupová, Adriana Babišová, Jozef Senneš, Peter Bíro, Eduard Szabó, Nitra, Rudolf Práznovský, Sereď, Martin Dvonč, Janíkovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Daniela Vinceová, Šaľa, Attila Sonlajtner, Žirany, Zuzana Vašková, Rumanová, Miriama Zborovanová, Margita Pavelková, Golianovo, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ladislav Székelyi, Branč, Igor Kováč, Čeľadice, Gabriel Danko, Žitavany, Milan Kéry, Sľažany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Dávid Bežuch, Galanta
52 - Jozef Moder, Andrej Kušnír, Vlado (Body) Viola, Boris Kašuba, Juraj Náhlovský, František Filo, Ivan Liptay, Marián Ďuriš, Nitra, Martin Ďuriš, Sereď, Ladislav Fehér, Vlčany, Matúš Mareček, Čab, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Ľubomír Števanka, Preseľany, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Roman Uher, Šaľa, Štefan Srnka, Čeľadice
51 - Jana Gálová, Valent Vaňo, Žirany, Alexander Repta, Branč, Anna Jasanová, Jozef Tomiš, Dionýz Pecháček, Nitra, Slavo Kališ, Šaľa, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce
50 - Vladimír Papp, Michal Lauko, Jozef Kóša, Juraj Hrnčár, Nitra, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Robert Urban, Hájske, Andrea Bereczová, Branč, Radoslav Gažo, Mário Brat, Golianovo, Renáta Gálová, Žirany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany
49 - Vladimír Toman, Čifáre, Anna Čerenková, Topoľčianky, Marek Ballek, Hlohovec, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Zuzana Mesárošová, Lehota, Štefan Popelka, Hájske, Tibor Berec, V. Lapáš, Jana Mráziková, Čeľadice, Adrián Németh, N. Život
48 - Daniel Varga, Pata, Marek Sklenár, Šaľa, Zdenko Senneš, Martin Búchala, Katarína Spišáková, Alexander Grell, Mária Štefanková, Štefan Matesko, Nitra, Juraj Hamar, Klasov, Anton Bábik ml., Rumanová, Stanislav Brat, Golianovo, Jožo Ružička, Branč, Jozef Barát, Topoľčany, Gabriel Molnár, Galanta
47 - Emil Vrábel, Štefan Novák, Šaľa, Vojtech Mládek, Podhorany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Vladimír Tasáry, Anton Zaťko, Ivanka, Peter Lenčéš, Močenok, Natália Kozmová, D. Krškany, Ladislav Csuthy, Richard Srňánek, Nitra
46 - Miroslav Rosypal, Pavel Períček, Rišňovce, Juraj Vencel, Mária Sýkorová, Ivana Pelikánová, Nitra, Martin Földeši, Sereď, Jaroslav Valo, T. Nemce, Monika Chrenková, V. Dolina, Štefan Guzmický, Jozef Kuzmický, Ivanka
45 - Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Pavel Puobiš, Nitra, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Petráš, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Martin Kolha, Lužianky, Viktor Karásek, Hájske, Salo Berecz, Branč, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce
44 - Martin Hraška, N. Sady, Róbert Bene, D. Obdokovce, Igor Káčer, Martin n/Ž., Jana Tóthová, Šaľa, Andrea Mikulášiková, Janíkovce
43 - Pavol Ďurina, Zuzana Liptayová, Nitra, Richard Tóth, P. Kesov, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
42 - Ľubomír Ballay, Igor Dubeň, Michal Frťala, Marián Ištokovič, Nitra, Peter Sonlajtner, Žirany
41 - Andrej Civáň, Dražovce, Jozef Školník, Zl. Moravce, Andrej Švihorík, Báb, Pavol Holták, D. Krškany, Viliam Filo, Jozef Hudec st., Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Mária Bereczová, Branč
40 - Zuzana Gurinová, Jozef Žák, Jozef Gutai ml., Patrik Laca, Igor Máčik, Nitra, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Anton Bábik st., Rumanová, Peter Bányi, D. Obdokovce, Monika Gregorová, Jelenec
39 - Martin Imrišek, D. Krškany, Marianna Szabóová, D. Obdokovce, Ľuboš Kminiak, Čeľadice
38 - Andrej Repta, Branč, Ľubica Stránska, Dyčka, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Peter Majerčík, P. Kesov, Marta Bališová, Čeľadice, Tomáš Stoklas, Marek Markovič, Nitra, František Chrenko, V. Dolina, Marián Holub, Prílepy, Ján Hnilica, Lužianky, Pavol Trautenberger, Šaľa, Marek Behúl, T. Mlyňany
37 - Dominik Májek, Mojmírovce, Peter Visolajský, Šaľa, Marek Olejka, Ivanka, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Laca, D. Obdokovce, Helenka Gálová, Žirany, Jozef Gál, V.-Opatovce
36 - Ľudovít Billik, Mário Depeš, Nitra, Ernest Piršel, Šaľa, Eva Gregorová, Jelenec, Mário Bere, Iveta Kluková, Golianovo, Mária Bajáková, Lužianky
35 - Anton Lacuška, Ivan Buchala, Darina Orbanová, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Vincent Gunda, Alekšince, Juraj Hudec, Sľažany, Milan Srnka ml., Čeľadice
34 - Tibor Lenčéš, Hájske, Jaroslav Desat, Podhorany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Marek Korytko, Nitra
33 - Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Studený, N. Ves, Jozef Baláž ml., Šaľa, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Peter Galbavý, N. Sady
32 - Peter Balkó, Milan Gráf, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Róbert Pospiš, Šaľa, Pavol Štefek, V. Dolina, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Róbert Koprda, Čeľadice
31 - Roman Ražný, Jozef Kminiak, Čeľadice, Marián Nagy, D. Krškany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ján Kluka, Čechynce, Ľudovít Laca, Lucia Pappová, Július Mikle, Nitra, Peter Varga, Vlčany, Martin Kováč, V.-Opatovce
30 - Milan (Ryba) Fuska, Vlasta Spišáková, Ján Kormoš, Nitra, Peter Šlosár, Golianovo, Martin Florek, Pavol Hamada, D. Krškany, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Náhlik, N. Sady, Imrich Gregor, Jelenec, Fero Ružička, Branč
29 - Marek Varga, Nitra, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marián Cifra, Žirany, Peter Kluka, V. Lapáš, Vojtech Kováčik, Prašice, Miloš Remenár, Sereď, Július Pavlov, N. Ves
28 - Július Kolník, Nitra, Marián Tóth, Močenok, Gabriel Velebný, Klasov, Maroš Krajinčák, Báb, Jozef Malý, Vráble
27 - Dušan Szabó, Ladice, Dávid Pál, Vlčany, Ján Padúch, Preseľany, Erik Evetke, Dyčka, Ľubo Zábojník, Nitra, Miroslav Zverka, Rišňovce
26 - Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marek Lackovič, Zl. Moravce, Gabriel Kubovič, Matúškovo, Juraj Ivanič, Čeľadice
25 - Martin Verták, Ľubomír Antalík ml., Nitra, Vladimír Majerčík, Sľažany, Vladimír Gregor, Petra Račková, Ivanka, Jozef Karásek, Hájske
24 - Peter Riby, V. Cetín, Lukáš Mesároš, Lehota, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Michaela Lacinová, Juraj Šipoš, Jaroslav Srňánek, Nitra, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Roman Dobiaš, Čeľadice
23 - Eugen Szabó, Ladice, Dávid Serczel, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Ladislav Lovás, H. Kráľová, Robert Kokeš, Vlado Gombáš ml., Močenok, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Boris Nyers, Janíkovce
22 - Marián Železník, Trnovec, Ondrej Civáň, František Benc, Michal Kováč, Nitra, František Szolík, Šaľa, Matúš Zentko, Zbehy, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Jozef Félis, Vráble, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
21 - Magdaléna Kováčová, Babindol, Miloš Zaťko, Velčice, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Ševčík, Kynek, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Monika Halvelandová, Kapince, Martin Hindák, Sereď, Mária Chrenková, V. Dolina, Tibor Boszorád, Branč
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Benko, D. Krškany, Gabriel Borza, Tomáš Darázs, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Matúš Ďurický, Branč, Kazimír Sýkora, Jarok, Martin Varga, Čakajovce
19 - Peter Podsedlý, Berta Blažiová, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Janka Kerestešová, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Milan Greguš, Zbehy, Emília Malá, Vráble, Milan Koleda, Čeľadice
18 - Andrej Očenáš, Ladislav Brnula, Šaľa, Zuzana Lidiková, Mária Krátka, Nitra, Norbert Együd, Pohranice, Juraj Sojka, Vráble, Milan Piovarči, Lužianky
17 - Ladislav Szórád ml., Miloš Gál ml., Žirany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Matej Svitač, Ľubomír Pintér, Mariana Letková, Nitra, Marián Hörik ml., Štitáre, Marta Bucheňová, Zl. Moravce
16 - Eduard Billa, Emilko Barabáš, Zbehy, Igor Drotár, Ľubomír Bartakovič, Ľubomír Očovay, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany
15 - Róbert Bačinský, Daniel Gál, Monika Vargová, Igor Galovič, Nitra, František Príbela, Šintava, Jozef Homola, Hosťovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Katarína Malá, Vráble
14 - Miroslav Lešš, Močenok, Viki Odrášková, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Marko, Nitra
13 - František Mášik, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice, Zuzana Kečkéšová, Jozef Gajdoš, Eva Laurová, Nitra
12 - Ľuboš Baranec, Ladislav Kečkéš, Nitra, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marek Fábry, Šurianky, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra, Nora Račková, Ivanka, Miroslav Ryboš, Čeľadice
11 - Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Róbert Homola, Selice, Filip Kučera, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Mário Belák, Ján Jedlička, Katarína Beláková, Nitra, Beáta Grellová, Topoľnica, Alžbeta Gálová, Žirany
10 - Milan Németi, Miroslav Kubiček, Janka Balkóová, Helena Vargová, Diana Szabóová, Rado Vágai, Stanislav Kóňa, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Alexander Takács, Gabčíkovo, Martin Ďuriš, Čeľadice, Helena Pákozdová, Cabaj-Pereš, Ondrej Bača, Sľažany, Soňa Galová, Janíkovce
9 - Juraj Demény, Peter Varga, Nitra, Peter Bača, Sľažany, Zoltán Jančuška, Vlčany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Marcel Machálik, Močenok, Rudolf Matejov, Skýcov
8 - Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Július Braun, Močenok, Lukáš Mošať, Ivanka, Jaroslav Struhár, Jožo Ťapušík, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Janka Gálová, Žirany, Ján Sorad, Pohranice
7 - Csaba Štanc, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Tomáš Snop, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Edo Tomek, Martin Hrnčár, Katka Sýkorová, Nitra, Gabriela Kóňová, Branč, Peter Kolečáni, Ivan Ronda, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany, Milan Srnka st., Čeľadice, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Helena Krajinčáková, Báb
6 - František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Šaľa, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Vlado Matušica, Hájske, Peter Gúcky, Gabriel Vencel, Peter Demeter, Jozef Paulík, Martin Mesároš, Nitra, Helena Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Mária Mesárošová, Lehota, Terézia Bačová, Sľažany, Danko Uharček, Jozef Raustein, Močenok, Mikuláš Košťál, Mojmírovce, Patrik Odráška, Čeľadice
5 - Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Alena Slabeciusová, Štefan Rosíval, Jana Sklenárová, Šaľa, Helena Adameková, Marta Filová, Róbert Pilčík, Mária Tirolová, Eduard Račko, Nitra, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Margita Horňáková, Rišňovce, Miroslav Ďuriš, Sereď, Športový klub, T. Mlyňany, Pavla Ladungová, Ivanka, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce
4 - Peter Király, N. Život, Michal Miklovič, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Juraj Slíž ml., Andrea Zábojníková, Daniel Čerman, Paľo Polin, Gabriela Buchalová, Mária Marková, Eva Pirošová, Štefan Kysel, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Studený, Zl. Moravce, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Miro Senneš, Močenok, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Ivanič, Tomáš Grman, Čeľadice, Vilma Peťovská, Lužianky, Attila Molnár, D. Obdokovce, Norika Račková, Ivanka, Gabriel Benci, Šaľa
3 - Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Ján Kmeťo, Katarína Billiková, Mária Sásiková, Erik Viskup, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Marián Svorad, Hrušovany, Veronika Leskovská, Svätoplukovo, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ivan Vaňo, Žirany, Peter Nagy, Močenok
2 - Peter Mládek, Podhorany, František Hrnčiar, Martin Petrík, Nitra, Miroslav Buranský, Jelšovce, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Ondrej Proksa, Iveta Proksová, M. Zálužie, Jozef Vaňo, Žirany, Lubomír Dubík, Lehota
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Matúš Levčík, Nitra, Martin Púchovský, Čeľadice
0 - Lukáš Zima, Vráble

O poradí na 2.-8. miesto rozhodlo pravidlo o vyššom počte lepších výsledkov v jednotlivých kolách (t.j. porovná sa, koľkokrát kto uhádol 10 zápasov, koľkokrát 9, 8 atď.).
Tipéri na 2.-8. mieste mali takéto zisky v jednotlivých kolách:
Jaroslav Čerhák, Trnovec 56764543559477
Ján Sikoriak, T. Nemce 74755464748358
Ján Slíž, Beladice 65844284675567
Marián Havala, J. Kostoľany 53587375774376
Ladislav Lörincz, Branč 66446554867367
Tatiana Sklenárová, Šaľa 67655675547563
Ladislav Babóti, Vlčany 64576467655565

Konečné poradie a ceny:
1. Dušan Bogár, Kráľová n/V. - elektrická kosačka zn. Wolf Garten od spoločnosti Eurogreen v hodnote 15 170 Sk
2. Jaroslav Čerhák, Trnovec - týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove na kúpalisku Vadaš Štúrovo v hodnote 13 720 Sk
3. Ján Sikoriak, T. Nemce - farebný televízor Samsung (uhlopriečka 55 cm, plochá obrazovka) v hodnote 8 500 Sk, venuje N.Y.C. Bowling Zlaté Moravce
4. Ján Slíž, Beladice - digitálny fotoaparát od firmy Kameň-Kov Štefek v hodnote 6000 Sk
5. Marián Havala, J. Kostoľany - voľný nákup športového oblečenia zn. JAKO v predajni Victory Trade Šaľa v hodnote 5000 Sk

Skryť Vypnúť reklamu
V poslednom štrnástom kole najviac - 8 bodov - uhádli 13 tipéri: J. Barantal, J. Sikoriak, E. Tomek, O. Tomeková, J. Bédi, T. Ivančíková, F. Tomek, Ľ. Antal, K. Ryba, E. Bugyi, M. Kaplán, P. Štefek a J. Sorad. Vyžrebovali sme Františka Tomeka z Nitry, vyhráva 24 pollitrových plechoviek piva Corgoň 10° od spoločnosti Heineken Slovensko.

Je dobojované, v poslednom kole by to teda dramatickejšie nenaplánoval ani Hitchcock. Tipérom ďakuje za účasť

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 18 653
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 374
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 192
  4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 12 693
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 277
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 283
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 905
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 983
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 801
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 782
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na pomoc privolali záchranársky vrtuľník.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Triážna unimobunka je pred chirurgickým pavilónom.

Šalianske cintoríny zatvorili

Prevádzkové časy cintorínov mali byť počas nadchádzajúcich dní predĺžené, pre prijaté opatrenia sa však radnica rozhodla zatvoriť ich.

Ilustračné foto

Nitrianska radnica vymáha aj centové nedoplatky

Náklady na vymáhanie sú neraz vyššie, ako samotný dlh. Limit však nestanovia.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

Koronavírus na Orave: V piatok zachytili takmer 1 700 pozitívnych (minúta po minúte)

Na Orave sa začala pilotná časť celoplošného testovania na Covid-19.

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Už ste čítali?