Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

23 - Miloš Gál st., Žirany; 22 - Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Sojka, Vráble, Ján Bédi, V. Zálužie

Správne tipy 3. kola
Dun. Streda – Šaľa 1:3 2
Nemšová - FC Nitra B 2:1 1
Dubnica B – Topoľčany 4:1 1
Vieska - ČFK Nitra dážď
Tek. Lužany – Tešedíkovo 0:2 2
Žitavany - Výčapy-Opatovce 1:0 1
Beladice - Šaľa B/Veča 1:3 2
Svätoplukovo – Trnovec 2:1 1
N. Hrnčiarovce – Golianovo 2:2 X
Čierny Brod – Matúškovo 4:2 1
Prílepy – Velčice 4:3 1

Poradie po 3. kole:
23 - Miloš Gál st., Žirany
22 - Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ján Kóssi, Čifáre, Juraj Sojka, Vráble, Ján Bédi, V. Zálužie
21 - Ján Árgyusi, Neded, Terézia Tasáryová, Peter König, Ivanka, Štefan Zabák, Jozef Lacina, Imrich Ručkay, Nitra, Juraj Sabo, Rumanová, Jana Tóthová, Šaľa, Patrícia Rafajová, Žitavany
20 - Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Igor Galovič, Jozef Nemeš st., Peter Kompas, Vlado Lyžičiar, Nitra, Štefan Mravík, Žitavany, Ivan Ďurický, Ladislav Lörincz, Branč, Emil Dubec, Žikava, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Rudolf Lauko, Zbehy, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Dominik Lenghard, Čakajovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince
19 - Pavol Kozma, D. Krškany, Milan Mišák, V. Dolina, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Kiss, N. Život, Norbert Bordáš, František Trnka, Barbora Mináriková, Juraj Náhlovský, Lenka Königová, Ľuboš Mičík, Roman Sýkora, Štefan Pénzeš, Milan Lacina, Dana Horváthová, Jaroslav Ollík, Jozef Paulík, Vladimír Nemšovský, Jozef Nosian, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Mária Ružičková, Branč, Milan Hritz, Beladice, Miroslav Fúska, Matúš Zentko, Peter Debnár, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Roman, Roman Fuska, Čab, Stanislav Nemček, Janíkovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Anton Molnár, P. Kesov, Jaroslav Baťo, Jozef Gajdoš, Pavel Babiak, Žitavany, Juraj Bárek, Žirany, František Kunkel, Zl. Moravce, Peter Balko, Kolíňany, Ľubomír Kollár, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Peter Paulis, M. Vozokany, Peter Hipp, Šaľa, Mária Slezáková, Lukáčovce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Margita Pavelková, Golianovo
18 - Jozef Labuda, Solčany, Miroslava Grznárová, Marek Sklenár, Margita Kališová, Štefan Fabian, Šaľa, Juraj Káčer, Čaradice, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Čurgali, Alekšince, Ján Slíž, Milan Strapko, Beladice, Štefan Peťovský, Lužianky, Jana Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Július Petrík, Jozef Lenghart, Patrik Palka, Ernest Szombath, Mária Kóšová ml., Róbert Bosák, Vladimír Kompas, Viliam Ďuriš, Ivan Liptay, Marek Ševčík, Marián Grman, Iveta Rosinská, Juraj Hrnčár, Peter Pacher, Nitra, Patrik Čepček, Žitavany, Štefan Dubeň, Lehota, Daniel Ballay, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Štefan Pupák, Hurbanovo, Filip Dobiaš, Ivan Mrázik, Čeľadice, Juraj Segíň, Milan Kéry, Sľažany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Štefan Straňák, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Tomáš Szabo, Galanta, Ivan Bobok, Ján Šutka, Martin Magušin, Zl. Moravce, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy, Milan Kubala, Sereď, Marián Szabo, Močenok, Š. Miko, D. Obdokovce, Marián Balko, Klasov, Zoltán Kozics, N. Život, Ondrej Hajdu, Trnovec, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Katarína Šimoneková, Daniela Huňadyová, Viliam Šimonek, Lúčnica, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
17 - Štefan Labdík, Bohuš Baják, Karol Blažovič, Lužianky, Juraj Knížat, Miloš Sýkora, Jarmila Saidová, Milan Gráf, Ivan Magdolen, Richard Magušín, František Tomek, Pavel Hrnčár, Iveta Prešinská, Viliam Halla, Slavomír Schwarcz, Jozef Senneš, Martin Tesár, Richard Lidik, Irena Lenghartová, Peter Bíro, Iveta Dubeňová, Milan Baňák, Vladimír Klačman, Michal Földesi ml., Jozef Havetta, Daniel Gál, Katarína Karcolová, Vladimír Líška, Jozef Holeš, Igor Kotora, Ivan Labuda, Ľuboš Kolár, Ladislav Pintér, Jozef Gajdoš, Boris Grežo, Nitra, Tibor Mócik, Topoľčany, Marián Hörik, Štitáre, Jaromír Slíž, Beladice, Ľubomír Rybár, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Štefan Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Michal Čery, Imrich Gregor, Jelenec, Attila Szolnoki, Dyčka, Jaroslav Dvorský, Pata, Dávid Bežuch, Galanta, Lukáš Valkovič, Jozef Paukov, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Marián Kováč, Levice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Zlatica Machová, Jozef Gál, V.-Opatovce, Martin Imrišek, Pavol Hamada, D. Krškany, Anna Borčinová, Hostie, Andrej Fábry, Čab, Marta Bališová, Čeľadice, Matej Fábry, V. Cetín, René Scheer, Kolíňany, Jozef Horňák, Rišňovce, Dávid Slíž, Sereď, František Kausek, Klasov, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Peter Király, N. Život, Ivan Molnár, Matúškovo, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marián Mateička, Behynce, Kvetka Hájiková, Košice, Juraj Barantal, V. Zálužie, Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Baláž ml., Peter Bleho, Ján Jašík, Karol Mészáros, Jozef Baláž, Šaľa, Mikuláš Pintér, Andrea Bereczová, Branč, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Slavomír Sysel, Močenok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Pavel Gálik ml., Lovce, Zuzana Mesárošová, Lehota, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Trnovec, Ladislav Babóti, Vlčany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Bodi, Zbehy, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marián Božik, Hosťovce
16 - Štefan Bako, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Kukliš, Marián Strečka, Topoľčianky, Emanuel Maňúch, Marta Vaňová, Žirany, Peter Ondriaš, Marián Bachrony, Žitavany, Tibor Karácsony, Váhovce, Miroslav Mada, Ľudovít Horváth, Vlasta Spišáková, Michal Korytko, Monika Rekošová, Juraj Varga, Helena Vargová, Lukáč Tomiš, Ľubomír Bartakovič, Miroslav Fábry, Michal Garay, Ladislav Pindeš, Andrea Dávidová, Igor Dubeň, František Hrnčiar st., Lukáč Karlubík, Iveta Palková, Ľudovít Konečný, Tomáš Krajčovič, Jožo Ťapušík, Ivan Eliaš, Ľubomír Pintér, Magdaléna Čuláková, Ľuboš Lacina, Ľubo Pénzeš, Richard Srňánek, František Imre, Mário Šándor, Daniel Tasáry, Peter Mateička, Mariana Letková, Štefan Matesko, Jozef Viskup, Nitra, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Fero Ružička, Ladislav Vašek, Branč, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ľubomír Varga, Lukáš Mesároš, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Bajla, N. Ves, František Krčmár, Nevidzany, František Belica, Hostie, Patrik Drgoň, Jozef Škvaril st., Mariana Chochlíková, Róbert Jánošík, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Greguš, Zbehy, Ladislav Čekey, Jozef Szombath, Pohranice, Miroslav Močol, Alekšince, Milan Molnár, P. Kesov, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Jozef Andel, Jozef Malý, Viliam Félis, Vráble, Igor Kováč, Jozef Štefek, Tomáš Grman, Čeľadice, Slávka Švihoríková, Báb, Marta Záhorská, Rišňovce, Milan Minarovič, Behynce, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Ján Hotový, N. Sady, Lucia Lencsésová, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Vladimír Miklošík, Sereď, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ján Sikoriak, T. Nemce, Milan Mareček, Čab, Ladislav Balko, Kolíňany, Štefan Novák, Vladimír Petro, Milan Lazan, Marián Šíma, Andrej Vörös, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Ján Padúch, Jozef Guniš, Preseľany, Štefan Deák, Erika Studená, Sľažany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Alena Špániková, Šoporňa, Štefan Páleník, Prílepy, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Hegyi, Jelka, Vincent Csongár, František Laczko, Tešedíkovo, Peter Rajnoha, Vincent Káčer, Zl. Moravce
15 - Peter Molnár, Neded, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ladislav Nagy, Vráble, Ondrej Kozolka, Ľubomír Bobok, Volkovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Maroš Sádovský, Žitavce, Mária Šimková, Martina Dicsérová, Močenok, Milan Augustín, Topoľčianky, Šimon Horváth, Samuel Horváth, Andrej Šlosár, Katarína Magušinová, Marek Korytko, Oľga Tomeková, Igor Máčik, Marcela Hallová, Július Kolník, Ivan Chlebák, František Bojda, René Daniš, Jakub Takáč, Ľudovít Desat, Daniel Antalík, Pavel König, Jaroslav Andrášik, Eduard Szabo, Vladimír Kuchta, František Grom, Ivan Leckeš, Milan Čulák, Ľubomír Turňa, Rastislav Švec, Roman Zahradníček, Pavel Čvirik, František Hrnčiar, Lucia Pappová, Peter Šišák, Juraj Tuchyňa, Radoslav Ollík, Dušan Letko, Valéria Viskupová, Peter Kováč, Nitra, Jozef Karásek, Vlado Matušica, Hájske, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Martin Földeši, Sereď, Jozef Flaska, H. Saliby, Mário Pánis, D. Krškany, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Ivan Lenický, Peter Odráška, H. Kráľová, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Štefák, Margita Horňáková, Rišňovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Ivan Tóth, Čakajovce, Imrich Drozdák, Babindol, Ľubomír Sako, Kolíňany, Lenka Reptová, Anton Berecz, Branč, Peter Ivančík, Koniarovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Vlastimil Záhon, Golianovo, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Brieška, T. Nemce, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Jozef Studený, N. Ves, Adrián Németh, N. Život, Pavel Mihálik, Juraj Volčko, Ján Petráš, Tatiana Sklenárová, Zdenka Hippová, Juraj Csirik, Tibor Odráška, Roman Uher, Šaľa, Csaba Štanc, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, Stanislav Pacher, Sľažany, Michal Lovász, Trnovec, Gabriel Baluška, Diakovce, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Miroslav Ryboš, Čeľadice, Štefan Zlatňanský, Juraj Minár, Zl. Moravce
14 - Ľubomír Števanka, Preseľany, Ivan Chudý, Vráble, Vladimír Majerčík, Martina Segíňová, Anna Pacherová, Sľažany, Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Juraj Žiačko, Karol Belovič, Róbert Pospiš, Milan Bekéni, Jozef Danada, Peter Lehocký, Šaľa, Mária Sýkorová, Emil Tomek, Stanislav Billik, Martina Pavlíková, Mário (Neger) Varga, Monika Vargová, Jozef Svitač, Jozef Pacher, Marek Hrachovický, Erika Hrachovická, Anton Černý, Marián Ďuriš, Michal Lauko, Vlado Sásik, Boris Kašuba, Luděk Benc, Vladimír Krajčovič, Juraj Chovanec, Dionýz Pecháček, Adriana Babišová, Laco Ištokovics, Štefan Kollárik, Juraj Lacina, Pavol Balkó, Jozef Prešinský, Štefan Srnka, Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Timotej Slíž, Beladice, Pavla Ladungová, Anton Zaťko, Ivanka, Peter Kollárovič, Galanta, Simona Szolnokiová, Dyčka, Róbert Homola, Selice, František Margetin, Roman Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Emil Barabáš, Zbehy, Elena Vašková, Báb, Monika Dobiašová, Štefan Ivanič, Milan Srnka st., Čeľadice, Marek Orlíček, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Vašš ml., P. Kesov, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Ladislav Székélyi, Celestín Berecz, Branč, Matúš Mareček, Čab, František Andraško, Jelenec, Boris Lacina, Lužianky, Andrej Maťo, Jarok, Zuzana Chochlíková, Štefan Račko, D. Krškany, Jozef Török, Daniel Varga, Pata, Ján Nagy, Zl. Klasy, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Jozef Barát, Topoľčany, Renáta Gálová, Žirany, Martin Jurík, Čakajovce, Július Benčúrik, T. Nemce, Milan Dudáš, Prílepy, Marek Kováč, Čifáre, Marián Kukučka, Šurianky, Peter Vidovič, Vinohrady, Henrich Richter, Bratislava, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Emília Káčerová, Zl. Moravce
13 - Jozef Virág, Ivanka Kunkelová, Ján Školník, Miroslav Benček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Marián Kamenár, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Mariana Pavlovová, N. Ves, Katarína Spišáková, Peter Gibala, Milan Gajdošík, Janka Vargová, Jozef Homola, Jozef Žák, Jozef Kóša, Oľga Szabová, Juraj Šipoš, Juraj Trnčík, Michal Švec, Ondrej Civáň, Peter Solčianský, Tomáš Babóš, Milan Borovský, Richard Jasan, Vlado (Body) Viola, Erik Viskup, Andrea Šándorová, Nitra, Mária Hegedüšová ml., Róbert Berec, V. Lapáš, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Štefan Kováč, Jozef Hoppan, Eva Tóthová, Vráble, Gabriel Molnár, Dušan Lužák, Galanta, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Július Oláh, Matúškovo, Roman Benček, Jozef Baťala ml., Žitavany, Július Galo, Katarína Beláková, D. Krškany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Peter Civáň, Dražovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Čentéš, Martin Varga, Čakajovce, Rastislav Borčin, Hostie, Marek Šlehobr, P. Kesov, Marek Fábry st., Šurianky, Alexander Repta, Mária Bereczová, Branč, Jaroslav Valo, T. Nemce, František Balogh, Selice, Ján Ronin, Blahová, Ľuboš Motolík, Trnovec, Marek Ternény, V. Zálužie, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gabriel Lencsés, Beata Lenčéšová, H. Kráľová, Gustáv Štefkovič, Jozef Sklenár, Tomáš Bleho, Dušan Stračár, Slavo Kališ, Šaľa, Emil Vrábel, Mankovce, Vladimír Mihálik, Močenok, Ivan Šimonek, Dyčka, Stanislav Drapák, Lúčnica, Róbert Koprda, Ľuboš Kminiak, Jozef Kminiak, Martin Púchovský, Čeľadice
12 - Erik Bugyi, Galanta, Leonard Bednár, Marek Andel, Emília Malá, Ján Frajtík, Vráble, Ľubor Kajaba, Ivanka, Michal Bíro, Juraj Maťo, Martin Búchala, Rado Vágai, Róbert Andrášik, Michal Gúcky, Jozef Gutai ml., Peter Podsedlý, Miroslav Šimala, František Filo, Karol Ryba, Marianna Lacinová, Božena Štefeková, Martin Ševčík, Ivan Chrenák, Marek Varga, Ján Doboš, Marián Červenka, Vladimír Královič, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Juraj Hamada, Čeľadice, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Miloslava Fintová, Jarok, Norbert Adamča, Martin Ďuriš, Sereď, Patrik Balogh, Selice, Juraj Palatický, Mojmírovce, Miro Senneš, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marek Ďurica, Babindol, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Ladislav Marcinkó, Kajal, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Martin Kolha, Lužianky, Attila Sonlajtner, Žirany, Anton Tóth, D. Obdokovce, Monika Gregorová, Jelenec, Marek Ballek, Hlohovec, Helena Némethová, N. Život, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Marián Titka, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Horný, Zl. Moravce
11 - Zoltán Ballán, Vlčany, Ladislav Szöke, Vráble, Štefan Gibala, Ľuboš Štefánik, Ladislav Skalický, Ľudovít Billik, Ladislav Adame, Miroslav Balla, Ľudovít Kováč, Igor Klačman, Andrea Klačmanová, Pavol Ďurina, Ján Ehrenhold, Dušan Tirol, Michaela Lacinová, Emil Líška, Evka Grmanová, Vladimír Rábek, Vladimír Papp, Peter Bezák, Pavol Krajčo, Katarína Molnárová, Nitra, Peter Visolajský, Filip Kučera, Šaľa, Martin Faragó, Matúškovo, Andrej Civáň, Eva Lauková, Dražovce, Dušan Béder, Tibor Berec, V. Lapáš, Jozef Watter, Rišňovce, Vladimír Urban, Hájske, Viktor Balko, Mária Bajáková, Lužianky, Marek Fábry ml., Šurianky, Rudolf Krajinčák, Báb, Zoltán Németh, N. Život, Martin Hajdu, Trnovec, Iveta Boszorádová, Branč, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Ján Paľo, V. Dolina, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Roman Ražný, Čeľadice, Ján Babčan, Zbehy
10 - Vladimír Tóth, Pata, Miloš Remenár, Sereď, Zuzana Satinová, Jaroslav Slávik, Zdenko Senneš, Miroslav Zverka, Peter Kapusta, Ľubica Tasáryová, Lenka Švecová, Lukáš Barát, Ivana Mateičková, Marcela Trubinská, Nitra, Martin Gál, Hrušovany, Ján Krajčo, Janíkovce, Alexander Kóňa, Andrej Repta, Salo Berecz, Branč, Marek Marcinkech, František Sabo, Vinodol, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Gál, Peter Sonlajtner, Sylvia Báreková, Valent Vaňo, Žirany, Juraj Žilka, M. Chyndice, Dušan Bača, Hostie, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Štefan Račko, Ivanka, Mária Maďarová ml., Vráble, Ivana Danišová, D. Krškany, Pavel Períček, Rišňovce, Juraj Chrenko, V. Dolina, Vladimír Kurila, Galanta, Marián Železník, Trnovec, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, György Jakubecz, H. Saliby, Martin Benčúrik, T. Nemce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Anton Bapčány, D. Obdokovce
9 - Pavol Zámečník, Ľubomír Maczvalda, Ľudmila Šimalová, Ján Barát, Ingrid Lyžičiarová, Zoran Heiser, Ľudovít Laca, Jozef Moder, Nitra, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Miriama Zborovanová, Golianovo, Jozef Bédi, Lehota, Ján Hnilica, Lužianky, Peter Tolok, Volkovce, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Ján Ballek, Hlohovec, Maroš Krajinčák, Báb, Jaroslav Peťko, Jelenec, Filip Horný, Jarok, Vincent Gunda, Alekšince, Štefan Špleha ml., Vráble, Ján Valášek, Šoporňa, Zuzana Vašková, Rumanová, Marianna Barátová, Dražovce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Vladimír Gregor, Ivanka, Miroslav Sušienka, Šaľa
8 - Emil Šatan, Vozokany, Milan Rúžička, Darina Orbanová, Jozef Hudec st., Ivan Buchala, Július Mikle, Ján Varga, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ladislav Hučko, Šaľa, Natália Kozmová, Martin Račko, Oľga Račková, Anton Belák, Marián Nagy, D. Krškany, Jana Mráziková, Čeľadice, Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Kováč, Vráble, Martina Trungelová, Ivanka, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Peter Greguš, Zbehy, Zuzana Poništová, Zl. Moravce
7 - Vilma Peťovská, Peter Kolha, Lužianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Marek Valo, T. Nemce, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Eva Pappová, Katarína Korenčíková, Margita Letková, Ľudovít Laca st., Andrej Němec, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Štefan Hipp, Ľubor Goldbecher, Pavol Trautenberger, Ľuboš Šottník, Šaľa, Maroš Herenčiar, Tibor Boszorád, Zuzana Herenčárová, Branč, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Szabó, D. Obdokovce
6 - Vojtech Németh, V. Blahovo, Monika Trnková, Michal Duchovič, Zuzana Liptayová, Anežka Grmanová, Augustín Grman, Anna Jasanová, Nitra, Zuzana Szolnokiová, Katarína Malá, Vráble, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Karol Čikel, T. Mlyňany, Richard Buday, Ladice, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Emil Čapkovič, D. Krškany, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Jozef Nehéz, Prílepy, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Stano Čapkovič, N. Sady, Ľubomír Kminiak, Čeľadice, Daniel Lörincz, Branč, Matej Kuzmický, Ivanka
5 - Jozef Ružička, Branč, Peter Varga, Juraj Slíž ml., Mário Fačkovec, Mária Kóšová st., Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Nitra, Juraj Balla, V. Maňa, Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Lukáč Vajzer, Vráble, Tomáš Burian, Adam Pintér, Juraj Holták, D. Krškany, Branislav Cina, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Juraj Ivanič, Milan Koleda, Čeľadice, Ladislav Nagy, Eva Gregorová, Jelenec, Peter Ivančík, Šaľa, Peter Stojka, Hájske, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Denis Marcinkech, Vinodol, Peter Ďuriška, Šurianky, Viera Javorová, Sereď, Ladislav Papp, Váhovce
4 - Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Pavel Puobiš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Marek Labuda, Alexander Grell, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Gábor Szalay, Vráble, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Mário Gažo, Rumanová, Roland Franko, Michal Málnási, Šaľa, Eva Holecová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Jozef Šalát, Lehota, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Jozef Školník, Zl. Moravce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ján Wesolowski, Hlohovec
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Daniel Čerman, Peter Jurika, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Oľga Pintérová, D. Krškany, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
2 - Marcel Hoppan, Vráble, Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Nitra, Marián Herceg, Pata, Ľubomír Gyepes, Klasov
1 - Jozef Janega, Prašice, Andrea Hrnčárová, Nitra

V 3. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Dokázali to šiesti tipéri: Ľudovít Horváth, Ján Bédi, Alexandra Gálová, Peter Hipp, Miloš Gál st. a Miroslav Sušienka.
Koho sme vyžrebovali a ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 368
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 835
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 039
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 023
  5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 896
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 11 161
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 466
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 722
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 619
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 582
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Mestský cintorín v Nitre.

Na župnom zastupiteľstve bol pozitívny poslanec. Testovali len ľudí, vedľa ktorých sedel

Viacerí poslanci apelujú na samosprávy, aby sa v tejto situácii rokovalo online.

Podžupanka Eva Antošová.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Herec Ivan Gontko: Ak zachraňujeme kultúru, zachraňujeme samých seba

Podľa nitrianskeho herca je kultúra ako roky predtým na okraji záujmu.

Pre Ivana Gontka je kultúra podstatou ľudského bytia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Ľudia stoja v radoch pred odbernými miestami

Odberové miestnosti sa otvorili o ôsmej hodine ráno.

Už ste čítali?