Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky
MO NOVÉ ZÁMKY

Šláger zmierlivo

Zemné – Mojzesovo 2:2 (1:1), 13. Krnáč (11 m), 54. P. Adamovics – 34. a 67. Hoppan. V šlágri kola Mojzesovo zaskočilo domácich, ktorí viedli po pokutovom kope Krnáča za faul na T. Adamovicsa. Zemné poslal ešte raz do vedenia krásnou strelou z diaľky P. Adamovič, lenže nebezpečný Hoppan, ktorý sa nechal v 70. min vylúčiť, vyrovnal po samostatnom úniku aj druhýkrát a postaral sa o zalúženú deľbu. Tá napokon zahrala do kariet štúrovskej rezerve. Nitr. Hrádok/Šurany B – Trávnica 2:1 (0:0), 52. Okoši (11 m), 81. Preložník – 85. Chovanec. Diváci videli výborný okresný zápas, no miestami príliš nervózny, čo vyvrcholilo v 88. min, keď išli predčasne pod sprchy za vzájomné napadnutie Hádek a Menčík. Prvý gól padol až po obrátke z jedenástky Okošiho za faul na unikajúceho Maceka. „Fíš“ ale potom vrhol všetko do útoku a mohol aj vyrovnať, čo sa mu však nepodarilo. Štúrovo B – Rastislavice 3:2 (2:0), 16. a 49. A. Farkas, 34. Tomašek – 68. a 81. J. Arpáš. V obojstranne dobrom a bojovnom zápase otvoril už v 16. min gólový účet hlavou letný strelecký objav Štúrovčanov A. Farkas, no a ešte do prestávky zvýšil aktívny Tomašek. Za stavu 3:0 domáci poľavili, čo J. Arpáš využil a dvoma gólmi záver zdramatizoval. Jasová – Strekov 2:2 (1:1), 31. J. Kečkéš, 90. Figura – 32. Rišavý, 61. Cs. Izsák. V zaujímavom zápase odpovedali Strekovčania na gólový priamy kop Kečkéša okamžite Rišavým, a po prestávke ich poslal do vedenia Cs. Izsák, ktorý obišiel aj brankára. Jasová záverečným tlakom vydrela remízu, keď sa zo skrumáže presadil Figura. Kost. Sek - Bánov B 3:2 (1:1), 20. Révay, 55. Varó, 65. Chovanec (11 m) – 15. Hlavatý, 60. Grunský. Vo vyrovnanom súboji nováčikov išlo obom o prvé víťazstvo a v nervóznom závere sa poriadne iskrilo. O všetkom rozhodla 65. min a pokutový kop za ruku, ku ktorému sa postavil domáci Chovanec. Kmeťovo - Úľany n/Ž 4:3 (0:3), 47. O. Švec, 70. J. Švec, 77. Golha, 88. Černák – 20. Juhás, 27. Jurkáček, 35. A. Sádovský. V zápase dvoch rozdielnych polčasov dominoval do prestávky ľúbivý technický futbal hostí, ktorí strelili tri góly. Po umývaní hláv ale domáci v druhom polčase súpera valcovali a ich veľkú snahu napokon korunoval v samom závere víťazným gólom Černák. Branovo/Dvory B – Radava 3:0 (1:0), 35. a 73. Bujdák, 67. Ujvári. Branovčania mali po väčšinu zápasu územnú prevahu, z ktorej vyťažili prvý gól v 35. min po centri Šalgóa zásluhou Bujdáka. Domáci vyhrali napokon rozdielom triedy. • V Branove organizujú tento piatok 1. 9. od 13.00 h súťaž v kopaní jedenástok, do ktorej sa môže zapojiť široká športováverejnosť.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 922

Koronavírus: Odberné miesta v Šali a vo Veči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Šali a vo Veči.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.