Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

49 - Juraj Minárik, Obyce, Marián Čurgali, Alekšince, Jozef Gajdoš, Žitavany; 48 - František Tomek, Nitra, Ivan Ďurický, Branč, Roman Fuska, Čab; 47 - Jozef Lacina, Iveta Rosinská, Boris Grežo, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre

Správne tipy 8. kola
FC Nitra - Senec 2:0 1
Dun. Streda - ŠK Eldus 1:1 X
Gabčíkovo - Topoľčany 0:0 X
Kolárovo - ČFK Nitra 1:4 2
Výč.-Opatovce - Váhovce 4:1 1
Rumanová - Chrenová 2:1 1
Sľažany - Janíkovce 1:1 X
Veľký Cetín - Čechynce 0:3 2
Diakovce - Čeľadice 1:5 2
Šoporňa - Čierny Brod 0:2 2

Poradie po 8. kole:
49 - Juraj Minárik, Obyce, Marián Čurgali, Alekšince, Jozef Gajdoš, Žitavany
48 - František Tomek, Nitra, Ivan Ďurický, Branč, Roman Fuska, Čab
47 - Jozef Lacina, Iveta Rosinská, Boris Grežo, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre
46 - František Trnka, Jozef Nemeš st., Štefan Pénzeš, Nitra, Milan Hritz, Beladice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ladislav Lörincz, Branč, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Patrícia Rafajová, Žitavany
45 - Lukáč Karlubík, Mário Šándor, Nitra, Tomáš Bleho, Jozef Baláž, Šaľa, Jozef Karásek, Hájske, Miroslav Fúska, Zbehy, Ľubomír Varga, Lehota, Attila Szolnoki, Dyčka, Emil Dubec, Žikava, Ján Bédi, V. Zálužie, Terézia Tasáryová, Ivanka, Filip Dobiaš, Ľuboš Kminiak, Čeľadice, Milan Roman, Čab, Peter Paulis, M. Vozokany, Alexander Kusý, Trnovec, Daniela Huňadyová, Lúčnica
44 - Milan Gráf, Ivan Magdolen, Oľga Tomeková, Ivan Liptay, Dana Horváthová, Imrich Ručkay, Nitra, Pavol Kozma, Margita Pánisová, D. Krškany, Ladislav Kiss, N. Život, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Vincent Komačka, Topoľčany, Patrik Čepček, Žitavany, Erika Studená, Sľažany
43 - Igor Galovič, Miroslav Balla, Róbert Bosák, Roman Sýkora, Vladimír Kompas, Viliam Ďuriš, Milan Lacina, Peter Kompas, František Hrnčiar, Vlado Lyžičiar, Jozef Paulík, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Labdík, Štefan Peťovský, Lužianky, Milan Augustín, Topoľčianky, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Slíž, Jaromír Slíž, Beladice, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Gašpar Gál, Žirany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Andrej Fábry, Čab, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Anton Molnár, P. Kesov, Vlastimil Záhon, Golianovo, Juraj Segíň, Stanislav Pacher, Sľažany, Ivan Bobok, Zl. Moravce, Ivan Molnár, Matúškovo, Dominik Lenghard, Čakajovce, Slavomír Sysel, Močenok, Peter Bleho, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok
42 - Martin Tesár, Jozef Lenghart, Štefan Zabák, Ernest Szombath, Iveta Palková, Katarína Karcolová, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tibor Mócik, Topoľčany, Mária Ružičková, Branč, Lukáš Valkovič, Martin Magušin, Zl. Moravce, Mário Pánis, Mariana Chochlíková, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter König, Ivanka, Peter Debnár, Zbehy, Igor Kováč, Čeľadice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Marián Mateička, Behynce, Peter Balko, Kolíňany, Pavel Mihálik, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Malý, Vráble, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
41 - Miloš Sýkora, Samuel Horváth, René Daniš, Jozef Havetta, Jozef Gutai ml., Ľuboš Mičík, Daniel Gál, Marián Grman, Adriana Babišová, Jaroslav Ollík, Nitra, Miroslava Grznárová, Štefan Fabian, Šaľa, Juraj Káčer, Čaradice, Marián Hörik, Štitáre, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Juraj Dubeň, Lehota, Juraj Sabo, Rumanová, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Imrich Drozdák, Babindol, Rudolf Lauko, Zbehy, Ferko Valent, T. Mlyňany, Štefan Straňák, Miroslav Lešš, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Ján Nagy, Zl. Klasy, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jaroslav Baťo, Žitavany, Zoltán Kozics, N. Život, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Marián Kukučka, Šurianky, Jozef Guniš, Preseľany, Mária Slezáková, Lukáčovce, Marta Vaňová, Žirany
40 - Ľudovít Horváth, Viliam Halla, Michal Garay, Ladislav Pindeš, Patrik Palka, Jakub Takáč, Daniel Antalík, Michal Földesi ml., Tomáš Krajčovič, Marek Ševčík, Ľuboš Lacina, Jozef Holeš, Rastislav Švec, Igor Kotora, Jozef Nosian, Nitra, Milan Mišák, V. Dolina, Ladislav Páleník, Topoľčany, Juraj Žiačko, Jozef Danada, Ján Petráš, Margita Kališová, Šaľa, Štefan Mravík, Žitavany, Dávid Bežuch, Galanta, Vladimír Tasáry, Ivanka, Milan Molnár, P. Kesov, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Lucia Lencsésová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ladislav Balko, Kolíňany, Renáta Gálová, Žirany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Henrich Richter, Bratislava, Jozef Borbély st., V. Cetín, Margita Pavelková, Golianovo, Katarína Beláková, Štefan Račko, D. Krškany, Štefan Zlatňanský, Zl. Moravce
39 - Juraj Varga, Július Kolník, Jozef Homola, Marek Hrachovický, Irena Lenghartová, Iveta Dubeňová, Michal Lauko, Lenka Königová, Milan Baňák, Jaroslav Andrášik, Boris Kašuba, Eduard Szabó, Ľudovít Konečný, Karol Ryba, František Imre, Peter Mateička, Ladislav Pintér, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Štefan Guzmický, Ivanka, Peter Visolajský, Gustáv Štefkovič, Tibor Odráška, Jana Tóthová, Šaľa, František Krčmár, Nevidzany, Miloslava Fintová, Andrej Maťo, Jarok, Marián Kováč, Levice, František Belica, Hostie, Ladislav Čekey, Pohranice, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Marta Záhorská, Ján Jambor, Margita Horňáková, Rišňovce, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Jozef Baťala ml., Pavel Babiak, Žitavany, Kvetka Hájiková, Košice, Jozef Gál, Žirany, Štefan Hudec, Lužianky, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Marián Božik, Hosťovce, Vladimír Kurila, Galanta
38 - Jarmila Saidová, Emil Tomek, Norbert Bordáš, Monika Rekošová, Pavel Hrnčár, Barbora Mináriková, Ľubomír Bartakovič, Jozef Pacher, Miroslav Fábry, Juraj Náhlovský, Ladislav Adame, Mária Kóšová ml., František Grom, Juraj Chovanec, Dionýz Pecháček, Radoslav Ollík, Dušan Letko, Vladimír Nemšovský, Nitra, Peter Molnár, Neded, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Vráble, Marián Strečka, Topoľčianky, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Július Galo, D. Krškany, Jozef Štefák, Rišňovce, Marta Bališová, Čeľadice, Jozef Gál, V.-Opatovce, Viktor Balko, Lužianky, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Ján Hotový, N. Sady, Anton Berecz, Andrea Bereczová, Branč, Ján Ronin, Blahová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Király, N. Život, Jozef Repa, Štefan Páleník, Prílepy, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Brieška, T. Nemce, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Rudolf Krajinčák, Báb, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Milan Strapko, Beladice, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Hegyi, Jelka, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Martina Dicsérová, Močenok, Peter Lehocký, Zdenka Hippová, Juraj Csirik, Milan Lazan, Šaľa, Gabriel Chrenko, Ján Paľo, V. Dolina, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
37 - Michal Bíro, Helena Vargová, Jozef Svitač, Marcela Hallová, Lukáč Tomiš, Július Petrík, Erika Hrachovická, František Hrnčiar st., Vladimír Kuchta, Peter Solčianský, Ľubomír Turňa, Laco Ištokovič, Vladimír Papp, Juraj Lacina, Richard Jasan, Jozef Gajdoš, Nitra, Ivan Chudý, Vráble, Tibor Karácsony, Váhovce, Mária Šimková, Močenok, Ľubomír Bobok, Volkovce, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Timotej Slíž, Beladice, Pavla Ladungová, Ivanka, Peter Bajla, N. Ves, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Jozef Watter, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ľubomír Moravčík, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Bohuš Baják, Lužianky, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Štefan Pupák, Hurbanovo, René Scheer, Kolíňany, Marek Fábry st., Šurianky, František Andraško, Imrich Gregor, Jelenec, Vladimír Miklošík, Sereď, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ján Sikoriak, T. Nemce, Marek Ternény, V. Zálužie, Alexandra Gálová, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Marián Balko, Klasov, Štefan Deák, Anna Pacherová, Sľažany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ľubomír Mikula, Lehota, Mária Bereczová, Branč, Peter Vidovič, Vinohrady, Katarína Šimoneková, Viliam Šimonek, Lúčnica, Tomáš Grman, Čeľadice
36 - Juraj Knížat, Šimon Horváth, Jozef Senneš, Vladimír Klačman, Miroslav Šimala, Juraj Trnčík, Vladimír Líška, Ľubo Pénzeš, Richard Srňánek, Marián Červenka, Mariana Letková, Juraj Hrnčár, Peter Pacher, Pavol Krajčo, Erik Viskup, Nitra, Štefan Bako, Marián Szabo, Stanislav Packa, Močenok, Miroslav Szlamka, Váhovce, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Jaroslav Dvorský, Pata, Norbert Adamča, Martin Ďuriš, Sereď, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Juraj Sojka, Marek Andel, Emília Malá, Vráble, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Ivan Lenický, H. Kráľová, Karol Blažovič, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Ján Šutka, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Mikuláš Pintér, Branč, Jozef Studený, N. Ves, Juraj Volčko, Ján Jašík, Vladimír Petro, Šaľa, Július Benčúrik, T. Nemce, Zuzana Mesárošová, Lukáš Mesároš, Lehota, Milan Dudáš, Prílepy, Csaba Štanc, Žirany, František Laczko, Tešedíkovo, Jozef Štefek, Ivan Mrázik, Štefan Ivanič, Martin Púchovský, Čeľadice, Milan Brisuda, Č. Hrádok
35 - Mária Sýkorová, Vlasta Spišáková, Richard Magušín, Iveta Prešinská, Ľudovít Billik, Anton Černý, Igor Klačman, Magdaléna Čuláková, Milan Čulák, Evka Grmanová, Daniel Tasáry, Juraj Tuchyňa, Ľuboš Kolár, Štefan Matesko, Jozef Viskup, Nitra, Jozef Kukliš, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Emil Šatan, Vozokany, Marián Kamenár, Kráľová n/V., Michal Čery, Jelenec, Juraj Palatický, Mojmírovce, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Matúš Zentko, Zbehy, Emil Žoldoš, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Marek Šlehobr, P. Kesov, Matej Fábry, V. Cetín, Slávka Švihoríková, Báb, Pavol Štefek, V. Dolina, Boris Lacina, Lužianky, David Slíž, Sereď, Ľuboš Motolík, Trnovec, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Anton Tóth, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Zoltán Németh, N. Život, Marek Sklenár, Marián Šíma, Eleonóra Udvarosová, Roman Uher, Šaľa, Celestín Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Stanislav Drapák, Lúčnica, Jozef Horný, Zl. Moravce, Mária Maďarová ml., Vráble
34 - Miroslav Mada, Katarína Magušinová, Ladislav Skalický, Ivan Chlebák, Ľubomír Maczvalda, Ľudovít Desat, Michal Gúcky, Pavol Ďurina, František Filo, Martin Ševčík, Pavel Čvirik, Peter Šišák, Jozef Prešinský, Nitra, Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Jozef Labuda, Solčany, Marián Bachrony, Žitavany, Roman Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Vaško, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Vašš ml., P. Kesov, Miro Senneš, Močenok, Ladislav Székélyi, Lenka Reptová, Branč, Marek Fábry ml., Šurianky, Dušan Lužák, Galanta, Alena Špániková, Šoporňa, Ladislav Babóti, Vlčany, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Natália Kozmová, D. Krškany, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Emília Káčerová, Vincent Káčer, Viliam Matejov, Juraj Minár, Zl. Moravce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor
33 - Stanislav Billik, Marián Ďuriš, Ľudovít Kováč, Vladimír Krajčovič, Jožo Ťapušík, Ondrej Civáň, Ján Barát, Lucia Pappová, Štefan Srnka, Zoran Heiser, Jozef Moder, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Emanuel Maňúch, Žirany, Zoltán Ballán, Vlčany, Vladimír Tóth, Jozef Török, Pata, Maroš Sádovský, Žitavce, Vojtech Mládek, Podhorany, Fero Ružička, Branč, Peter Kollárovič, Tomáš Szabo, Galanta, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Margetin, Rišňovce, Patrik Drgoň, Róbert Jánošík, Oľga Račková, D. Krškany, Emil Barabáš, Peter Greguš, Zbehy, Dušan Béder, V. Lapáš, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Jaroslav Valo, T. Nemce, Š. Miko, D. Obdokovce, Juraj Žilka, M. Chyndice, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Dušan Stračár, Filip Kučera, Šaľa, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Štefan Račko, Ivanka, Miroslav Ryboš, Čeľadice, Peter Rajnoha, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ján Valášek, Šoporňa
32 - Zuzana Satinová, Ivan Buchala, Peter Bíro, Lenka Švecová, Štefan Kollárik, Marcela Trubinská, Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Miroslav Piovarči, Lužianky, Karol Belovič, Jozef Baláž ml., Karol Mészáros, Slavo Kališ, Šaľa, Patrik Balogh, František Balogh, Selice, Anna Borčinová, Rastislav Borčin, Hostie, Ivanka Kunkelová, Zl. Moravce, Marek Ballek, Hlohovec, Adrián Németh, N. Život, Ondrej Hajdu, Trnovec, Iveta Boszorádová, Branč, Ivan Šimonek, Dyčka, Ján Frajtík, Vráble
31 - Mário (Neger) Varga, František Bojda, Miroslav Zverka, Ján Ehrenhold, Ivan Chrenák, Ján Doboš, Milan Borovský, Katarína Molnárová, Nitra, Jozef Virág, Ján Školník, Zl. Moravce, Leonard Bednár, Vráble, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Gabriel Molnár, Galanta, Elena Vašková, Báb, Róbert Pospiš, Milan Bekéni, Marián Titka, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Martin Hajdu, Trnovec, Pavol Hamada, D. Krškany, Róbert Koprda, Jozef Kminiak, Čeľadice, Eva Lauková, Marianna Barátová, Dražovce, Pavel Períček, Rišňovce, Vladimír Gregor, Ivanka
30 - Michal Korytko, Martina Pavlíková, Zdenko Senneš, Martin Búchala, Jozef Kóša, Ľubica Tasáryová, Ingrid Lyžičiarová, Valéria Viskupová, Peter Kováč, Nitra, Martin Gál, Hrušovany, Štefan Kováč, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miriama Zborovanová, Golianovo, Alexander Repta, Salo Berecz, Branč, Ladislav Marcinkó, Kajal, Milan Mareček, Čab, Monika Gregorová, Jelenec, Beata Lenčéšová, H. Kráľová, Anna Čerenková, Topoľčianky, Vladimír Mihálik, Močenok, Roland Franko, Šaľa, Filip Horný, Jarok, György Jakubecz, H. Saliby
29 - Milan Ružička, Marek Korytko, Juraj Maťo, Rado Vágai, Pavel König, Michaela Lacinová, Marianna Lacinová, Roman Zahradníček, Lukáš Barát, Ivan Labuda, Nitra, Peter Ondriaš, Žitavany, Martin Földeši, Sereď, Július Oláh, Matúškovo, Matúš Mareček, Čab, Anton Zaťko, Ivanka, Jozef Bédi, Lehota, Tibor Berec, V. Lapáš, Martin Jurík, Čakajovce, Michal Lovász, Trnovec, Andrej Vörös, Peter Ivančík, Michal Málnási, Šaľa, Daniel Varga, Pata, Emil Čapkovič, D. Krškany, Jozef Školník, Zl. Moravce
28 - Slavomír Schwarcz, Richard Lidik, Ivan Leckeš, Michal Švec, Ľudovít Laca, Nitra, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Greguš, Peter Bodi, Zbehy, Martin Imrišek, Anton Belák, D. Krškany, Štefan Dubeň, Lehota, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Peter Sonlajtner, Žirany, Helena Némethová, N. Život, Jozef Sklenár, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Milan Srnka st., Čeľadice, Jaroslav Peťko, Jelenec, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Mária Bajáková, Lužianky, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Zuzana Poništová, Zl. Moravce, Daniel Lörincz, Branč
27 - Katarína Spišáková, Jozef Hudec st., Pavol Zámečník, Andrea Klačmanová, Peter Podsedlý, Dušan Tirol, Andrea Šándorová, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Eva Tóthová, Vráble, Štefan Novák, Ľuboš Šottník, Miroslav Sušienka, Šaľa, Marek Kováč, Čifáre, Martin Račko, Ivana Danišová, D. Krškany, Milan Koleda, Čeľadice, Peter Palka, Cabaj-Čápor
26 - Andrej Šlosár, Andrea Dávidová, Jozef Žák, Oľga Szabová, Nitra, Ján Krajčo, Janíkovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, Attila Sonlajtner, Žirany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Martin Varga, Čakajovce, Martina Trungelová, Ivanka, Ján Wesolowski, Hlohovec
25 - Darina Orbanová, Michal Duchovič, Pavel Puobiš, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Berec, V. Lapáš, Ladislav Kéry, Volkovce, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Ján Ballek, Hlohovec, Viliam Félis, Vráble, Jana Mráziková, Čeľadice, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Martin Benčúrik, T. Nemce
24 - Ľuboš Štefánik, Janka Vargová, Zuzana Liptayová, Nitra, Dušan Bača, Hostie, Adam Pintér, D. Krškany, Roman Ražný, Čeľadice, Jozef Szabó, D. Obdokovce, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
23 - Ľudmila Šimalová, Ivan Eliaš, Nitra, Vilma Peťovská, Lužianky, Richard Buday, Ladice, Vlado Matušica, Hájske, Ján Babčan, Zbehy, Pavol Trautenberger, Šaľa, Ján Sorad, Pohranice
22 - Igor Máčik, Vladimír Rábek, Nitra, Roman Benček, Žitavany, Andrej Repta, Branč, Štefan Špleha ml., Vráble, Valent Vaňo, Žirany, Ondrej Proksa, M. Zálužie
21 - Monika Vargová, Jaroslav Slávik, Július Mikle, Peter Jurika, Alexander Grell, Nitra, Peter Civáň, Dražovce, Alexander Kóňa, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Pavel Gálik ml., Lovce, Emil Vrábel, Mankovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Szombath, Pohranice, Juraj Ivanič, Čeľadice, Miloš Ondriaš, Beladice, Jakub Vojtek, Vráble
20 - Marek Varga, Eva Pappová, Nitra, Erik Bugyi, Galanta, Mariana Pavlovová, N. Ves, Ján Hnilica, Lužianky, Ján Padúch, Preseľany, Tibor Boszorád, Branč, Zuzana Vašková, Rumanová, Matej Kuzmický, Petra Račková, Ivanka
19 - Juraj Šipoš, Nitra, Marek Ďurica, Babindol, Katarína Malá, Vráble, Stanislav Vojtila, Jelenec
18 - Vlado (Body) Viola, Lukáš Lyžičiar, Jurko Lacina, Nitra, Juraj Balla, Maňa, Milan Kubala, Sereď, Milan Kéry, Sľažany, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Peter Stojka, Hájske
17 - Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Gajdošík, Božena Štefeková, Vladimír Královič, Peter Bezák, Andrej Němec, Milan Vöröš, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Lukáš Vajzer, Vráble, René Čulák, Koniarovce
16 - Juraj Hamada, Čeľadice, Andrej Civáň, Dražovce, Igor Dubeň, Vlado Sásik, Ľubomír Pintér, Augustín Grman, Ivana Mateičková, Anna Jasanová, Štefan Bede, Nitra, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Papp, Váhovce
15 - Vladimír Urban, Hájske, Gabriela Sonlajtnerová, Sylvia Báreková, Žirany, Tomáš Babóš, Nitra
14 - Jozef Ružička, Branč, Róbert Homola, Selice, Mária Kóšová st., Luděk Benc, Pavol Balkó, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Železník, Trnovec
13 - Peter Gibala, Nitra, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Marián Herceg, Pata, Ladislav Kováč, Vráble, Stano Čapkovič, N. Sady, Alexander Baráth, Ladice, Rudolf Matejov, Skýcov
12 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marian Pauk, Rumanová, Róbert Andrášik, Peter Kapusta, Ľubomír Moravčík, Nitra, Martin Kolha, Lužianky, Maroš Krajinčák, Báb, Marián Nagy, D. Krškany, Jozef Infner, Rišňovce, Juraj Jozef Bodi, N. Sady
11 - Štefan Gibala, Emil Líška, Ján Varga, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Sabo, Vinodol
10 - Miloš Remenár, Viera Javorová, Sereď, Marcel Hoppan, Vráble, Juraj Chrenko, V. Dolina, Roman Košecký, Topoľčany
9 - Juraj Slíž ml., Nitra, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Peter Tolok, Volkovce, Vincent Gunda, Alekšince, Helena Krajinčáková, Báb
8 - Peter Varga, Daniel Čerman, Marek Labuda, Nitra, Ladislav Hučko, Šaľa, Denis Marcinkech, Vinodol, Magdaléna Reptová, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš
7 - Erik Mészáros, Gáň, Marek Valo, T. Nemce, Peter Kolha, Lužianky, Mário Gažo, Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Maroš Herenčiar, Zuzana Herenčárová, Branč, Katarína Korenčíková, Margita Letková, Ľudovít Laca st., Nitra, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Šalát, Lehota, Peter Ďuriška, Šurianky
6 - Vojtech Németh, V. Blahovo, Zuzana Szolnokiová, Jozef Bajnek, Vráble, Karol Čikel, T. Mlyňany, Monika Trnková, Anežka Grmanová, Edo Tomek, Nitra, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Nehéz, Prílepy, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Jaroslav Štefek, V. Dolina, Róbert Šabík, Zl. Moravce
5 - Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Vráble, Tomáš Burian, Juraj Holták, D. Krškany, Mário Fačkovec, Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Jaroslav Srnčík, Táňa Tomeková, Nitra, Branislav Cina, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Ladislav Nagy, Jelenec, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Terézia Bačová, Sľažany, Vojtech Mesároš, Peter Kyžňanský, Lehota, Roman Kühtreider, Choča, Vladimír Varga, Rišňovce
4 - Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Eva Holecová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Marián Záhorský, N. Ves, Gábor Szalay, Juraj Džatko, Vráble, Ernest Beňo, Ján Šutka ml., Zl. Moravce, Róbert Furda, Topoľčianky, Jozef Hrebenár, Žitavany
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Jana Kašubová, Milan Pecho, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jana Sklenárová, Šaľa, Eva Gombášová, Močenok, Štefan Buranský, Mojzesovo
2 - Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Viera Nádaská, Ladislav Kečkéš, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov
1 - Jozef Janega, Prašice, Soňa Galová, Janíkovce



Víťazom 8. kola je František Tomek, ktorý uhádol 9 zápasov.
V novinách zaúradoval tlačiarenský škriatok na novom tikete, na ktorom je omylom uvedené "8. kolo". Ide však o tiket 9. kola.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Zelená Bratislava
  1. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  2. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  6. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  7. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  8. Bezbariérové vozidlo
  9. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 676
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 652
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 15 426
  4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 371
  5. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 12 409
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 583
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 558
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 467
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 342
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 111
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?