Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

53 - Roman Fuska, Čab, Patrícia Rafajová, Žitavany; 52 - Juraj Minárik, Obyce, Ján Kóssi, Čifáre, Marián Čurgali, Alekšince, Ivan Ďurický, Branč, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ľuboš Kminiak, Čeľadice

Správne tipy 9. kola
Rimavská Sobota - Šaľa 3:0 1
Turč. Teplice - ŠK Eldus 0:2 2
D. Vestenice - FC Nitra B 3:1 1
H. Kráľová - Palárikovo 1:1 X
Trstice - Čierna Voda 1:0 1
Chrenová - Jarok 0:0 X
Golianovo - Pohranice 5:0 1
N. Hrnčiarovce - Vinodol - -
Machulince - Č. Kľačany 1:0 1
Sereď B - H. Saliby 8:0 1
Artmedia B - Vráble 1:0 1

Poradie po 9. kole:
53 - Roman Fuska, Čab, Patrícia Rafajová, Žitavany
52 - Juraj Minárik, Obyce, Ján Kóssi, Čifáre, Marián Čurgali, Alekšince, Ivan Ďurický, Branč, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ľuboš Kminiak, Čeľadice
51 - František Tomek, František Trnka, Jozef Lacina, Iveta Rosinská, Nitra
50 - Jozef Nemeš st., Mário Šándor, Boris Grežo, Nitra, Milan Hritz, Beladice, Jana Gálová, Žirany, Miroslav Fúska, Zbehy, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Gajdoš, Žitavany
49 - Štefan Pénzeš, Jozef Paulík, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Emil Dubec, Žikava, Ján Bédi, V. Zálužie, Terézia Tasáryová, Ivanka, Peter Paulis, M. Vozokany, Tomáš Bleho, Šaľa, Ladislav Lörincz, Branč, Daniela Huňadyová, Lúčnica, Miloš Gál st., Žirany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Martin Magušin, Zl. Moravce
48 - Viliam Ďuriš, Vlado Lyžičiar, Imrich Ručkay, Nitra, Pavol Kozma, D. Krškany, Ladislav Kiss, N. Život, Ľubor Kajaba, Ivanka, Vincent Komačka, Topoľčany, Milan Roman, Čab, Ivan Bobok, Zl. Moravce, Peter Bleho, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec
47 - Igor Galovič, Oľga Tomeková, Miroslav Balla, Lukáč Karlubík, Iveta Palková, Daniel Gál, Roman Sýkora, Vladimír Kompas, Ivan Liptay, Dana Horváthová, František Hrnčiar, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Mária Ružičková, Branč, Ján Slíž, Beladice, Ľubomír Varga, Lehota, Attila Szolnoki, Dyčka, Gašpar Gál, Žirany, Peter König, Ivanka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Filip Dobiaš, Čeľadice, Margita Pánisová, D. Krškany, Juraj Segíň, Stanislav Pacher, Erika Studená, Sľažany, Ivan Molnár, Matúškovo, Dominik Lenghard, Čakajovce, Peter Balko, Kolíňany, Jozef Malý, Vráble, Jozef Baláž, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo
46 - Miloš Sýkora, Milan Gráf, Ivan Magdolen, Marek Hrachovický, Martin Tesár, Juraj Náhlovský, Jozef Lenghart, Marián Grman, Peter Kompas, Nitra, Milan Mišák, V. Dolina, Tibor Mócik, Topoľčany, Marián Hörik, Štitáre, Jaromír Slíž, Beladice, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Lukáš Valkovič, Zl. Moravce, Mário Pánis, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Patrik Čepček, Žitavany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Juraj Dubeň, Lehota, Peter Debnár, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Marián Mateička, Behynce, Slavomír Sysel, Močenok, Pavel Mihálik, Peter Hipp, Margita Kališová, Štefan Fabian, Šaľa, Mária Slezáková, Lukáčovce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
45 - Ľudovít Horváth, René Daniš, Štefan Zabák, Ernest Szombath, Daniel Antalík, Ľuboš Mičík, Juraj Chovanec, Milan Lacina, Jozef Holeš, Rastislav Švec, Dušan Letko, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Milan Augustín, Topoľčianky, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Dávid Bežuch, Galanta, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Andrej Fábry, Čab, Juraj Sabo, Rumanová, Igor Kováč, Čeľadice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Ján Jambor, Rišňovce, Ferko Valent, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, Miroslav Lešš, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Jaroslav Baťo, Žitavany, Juraj Barantal, V. Zálužie, Zoltán Kozics, N. Život, Jozef Paukov, Štefan Zlatňanský, Zl. Moravce, Jozef Guniš, Preseľany
44 - Jarmila Saidová, Juraj Varga, Viliam Halla, Lukáč Tomiš, Jozef Pacher, Július Petrík, Jakub Takáč, Michal Lauko, Ľudovít Konečný, Marek Ševčík, Katarína Karcolová, Igor Kotora, Jozef Nosian, Nitra, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslava Grznárová, Juraj Žiačko, Ján Petráš, Šaľa, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Gustáv Molnár, Milan Molnár, P. Kesov, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Ľubomír Sako, Ladislav Balko, Kolíňany, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Ivančík, Koniarovce, Andrej Maťo, Jarok, Lucia Lencsésová, Tibor Lencsés, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Baťala ml., Žitavany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Henrich Richter, Bratislava, Marta Vaňová, Žirany, Marián Božik, Hosťovce
43 - Monika Rekošová, Ľubomír Bartakovič, Jozef Homola, Irena Lenghartová, Patrik Palka, Iveta Dubeňová, Jozef Gutai ml., Róbert Bosák, Karol Ryba, Dionýz Pecháček, Jaroslav Ollík, Juraj Hrnčár, Vladimír Nemšovský, Nitra, Peter Molnár, Neded, Juraj Káčer, Čaradice, Štefan Mravík, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubomír Rybár, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, František Krčmár, Nevidzany, Miloslava Fintová, Jarok, Marián Kováč, Levice, František Belica, Hostie, Július Galo, Katarína Beláková, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Marta Bališová, Jozef Štefek, Čeľadice, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Andel, Vráble, Marek Fábry st., Šurianky, Marta Záhorská, Rišňovce, Anton Molnár, P. Kesov, Ján Hotový, N. Sady, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Gál, Žirany, Jozef Brieška, T. Nemce, Jozef Barát, Topoľčany, Gustáv Štefkovič, Jozef Danada, Zdenka Hippová, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marek Rajtár, Martin n/Ž.
42 - Emil Tomek, Norbert Bordáš, Pavel Hrnčár, Helena Vargová, Marcela Hallová, Michal Garay, Ladislav Pindeš, Lenka Königová, Milan Baňák, Michal Földesi ml., Mária Kóšová ml., Jozef Havetta, Eduard Szabó, Miroslav Šimala, František Grom, Ľuboš Lacina, František Imre, Ľubomír Turňa, Peter Mateička, Erik Viskup, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Strečka, Topoľčianky, Štefan Guzmický, Ivanka, Peter Visolajský, Peter Lehocký, Tibor Odráška, Milan Lazan, Šaľa, Norbert Adamča, Sereď, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Štefan Pupák, Hurbanovo, František Andraško, Imrich Gregor, Jelenec, Viktor Balko, Štefan Hudec, Lužianky, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Nagy, Zl. Klasy, Kvetka Hájiková, Košice, Juraj Bárek, Renáta Gálová, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Marián Balko, Klasov, Lukáš Mesároš, Lehota, Anna Pacherová, Sľažany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Hegyi, Jelka, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Martina Dicsérová, Močenok, Andrea Bereczová, Branč, Štefan Račko, D. Krškany, Tomáš Grman, Čeľadice
41 - Samuel Horváth, Michal Bíro, Iveta Prešinská, Barbora Mináriková, Miroslav Fábry, Boris Kašuba, Tomáš Krajčovič, Adriana Babišová, Vladimír Papp, Richard Jasan, Ladislav Pintér, Peter Pacher, Pavol Krajčo, Nitra, Štefan Bako, Mária Šimková, Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Nagy, Vráble, Tibor Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Timotej Slíž, Milan Strapko, Beladice, Peter Bajla, N. Ves, Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Palatický, Mojmírovce, Matúš Zentko, Zbehy, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, René Scheer, Kolíňany, Martin Ďuriš, Sereď, Patrik Szabo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Anton Berecz, Branč, Ján Ronin, Blahová, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Šutka, Zl. Moravce, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Volčko, Ján Jašík, Juraj Csirik, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Páleník, Prílepy, Marián Kukučka, Šurianky, František Laczko, Tešedíkovo, Katarína Šimoneková, Stanislav Drapák, Viliam Šimonek, Lúčnica, Ivan Mrázik, Štefan Ivanič, Martin Púchovský, Čeľadice, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Vladimír Kurila, Galanta
40 - Juraj Knížat, Miroslav Mada, Richard Magušín, Jozef Senneš, Erika Hrachovická, Ľudovít Billik, Ladislav Adame, František Hrnčiar st., Vladimír Klačman, Vladimír Kuchta, Juraj Trnčík, Peter Solčianský, Daniel Tasáry, Marián Červenka, Juraj Lacina, Jozef Prešinský, Nitra, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Pavla Ladungová, Ivanka, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Róbert Jánošík, D. Krškany, Emil Barabáš, Zbehy, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Emil Žoldoš, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ivan Lenický, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Marek Šlehobr, P. Kesov, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Matej Fábry, V. Cetín, Margita Horňáková, Jozef Horňák, Rišňovce, Ľuboš Motolík, Trnovec, Ján Sikoriak, T. Nemce, Marek Ternény, V. Zálužie, František Kunkel, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Mikuláš Pintér, Celestín Berecz, Mária Bereczová, Ladislav Vašek, Branč, Jozef Studený, N. Ves, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Zuzana Mesárošová, Lehota, Milan Dudáš, Prílepy, Marek Sklenár, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Peter Vidovič, Vinohrady, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Mária Maďarová ml., Emília Malá, Vráble
39 - Mária Sýkorová, Šimon Horváth, Katarína Magušinová, Stanislav Billik, Jozef Svitač, Július Kolník, Ľubomír Maczvalda, Jaroslav Andrášik, Jožo Ťapušík, Magdaléna Čuláková, Milan Čulák, Richard Srňánek, Lucia Pappová, Peter Šišák, Juraj Tuchyňa, Štefan Matesko, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Andrej Orlíček, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Michal Čery, Jelenec, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Watter, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč, David Slíž, Sereď, Anton Tóth, D. Obdokovce, Štefan Deák, Sľažany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Zoltán Németh, N. Život, Július Benčúrik, T. Nemce, Alena Špániková, Šoporňa, Csaba Štanc, Žirany, Jana Tóthová, Šaľa, Jozef Horný, Peter Rajnoha, Emília Káčerová, Juraj Minár, Zl. Moravce, Ján Paľo, V. Dolina
38 - Vlasta Spišáková, Ladislav Skalický, Ivan Chlebák, Anton Černý, Marián Ďuriš, Ľudovít Desat, Igor Klačman, Pavol Ďurina, Ľubo Pénzeš, Lenka Švecová, Mariana Letková, Radoslav Ollík, Ľuboš Kolár, Jozef Viskup, Nitra, Jozef Kukliš, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Emanuel Maňúch, Žirany, Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Jozef Labuda, Solčany, Roman Margetin, Rišňovce, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Jozef Gál, V.-Opatovce, Slávka Švihoríková, Báb, Boris Lacina, Lužianky, Peter Király, N. Život, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Dušan Lužák, Galanta, Peter Odráška, H. Kráľová, Vladimír Petro, Marián Šíma, Roman Uher, Šaľa, Marián Zlatňanský, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Anton Bapčány, D. Obdokovce
37 - Zuzana Satinová, František Bojda, František Filo, Evka Grmanová, Laco Ištokovič, Štefan Kollárik, Valéria Viskupová, Štefan Srnka, Jozef Gajdoš, Zoran Heiser, Nitra, Ivan Chudý, Vráble, Vojtech Mládek, Podhorany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Patrik Balogh, Selice, František Margetin, Rišňovce, Rastislav Borčin, Hostie, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Ladislav Székélyi, Branč, Pavol Štefek, V. Dolina, Jaroslav Valo, T. Nemce, Vladimír Miklošík, Sereď, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Adrián Németh, N. Život, Ladislav Babóti, Vlčany, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Natália Kozmová, Oľga Račková, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka
36 - Mário (Neger) Varga, Pavol Zámečník, Peter Bíro, Ľudovít Kováč, Michal Gúcky, Ján Ehrenhold, Vladimír Krajčovič, Vladimír Líška, Ján Barát, Pavel Čvirik, Katarína Molnárová, Nitra, Marián Kamenár, Kráľová n/V., Ľuboš Galo, Janíkovce, Fero Ružička, Iveta Boszorádová, Branč, Peter Kollárovič, Galanta, Juraj Sojka, Marek Andel, Ján Frajtík, Vráble, Dušan Béder, V. Lapáš, Ján Vaško, Ivanka, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Vašš ml., P. Kesov, Miro Senneš, Marián Szabo, Močenok, Karol Blažovič, Mária Bajáková, Lužianky, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Jozef Török, Pata, Ivanka Kunkelová, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Marek Ballek, Hlohovec, Juraj Žilka, M. Chyndice, Milan Bekéni, Filip Kučera, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Pavel Períček, Rišňovce
35 - Michal Korytko, Ivan Buchala, Ondrej Civáň, Marcela Trubinská, Nitra, Štefan Kúsek, Anna Borčinová, Hostie, Karol Belovič, Marián Titka, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Patrik Drgoň, D. Krškany, Marek Fábry ml., Šurianky, Monika Gregorová, Jelenec, Daniel Varga, Pata, Ivan Šimonek, Dyčka, Ján Školník, Zl. Moravce, Ján Valášek, Šoporňa, György Jakubecz, H. Saliby
34 - Martina Pavlíková, Jozef Kóša, Peter Podsedlý, Marianna Lacinová, Martin Ševčík, Ľubica Tasáryová, Roman Zahradníček, Nitra, Jozef Virág, Zl. Moravce, Vladimír Tóth, Pata, Ladislav Szöke, Jozef Hoppan, Vráble, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Marián Bachrony, Žitavany, Martin Gál, Hrušovany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Gabriel Molnár, Galanta, Matúš Mareček, Čab, Miriama Zborovanová, Golianovo, Anton Zaťko, Ivanka, Jozef Bédi, Lehota, Ladislav Marcinkó, Kajal, František Balogh, Selice, Anna Čerenková, Topoľčianky, Vladimír Mihálik, Močenok, Martin Hajdu, Trnovec, Slavo Kališ, Michal Málnási, Šaľa, Salo Berecz, Branč, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Jozef Kminiak, Čeľadice, Marianna Barátová, Dražovce
33 - Martin Búchala, Pavel König, Miroslav Zverka, Michaela Lacinová, Ivan Chrenák, Ján Doboš, Milan Borovský, Ivan Labuda, Jozef Moder, Nitra, Zoltán Ballán, Vlčany, Maroš Sádovský, Žitavce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alexander Repta, Branč, Tomáš Szabo, Galanta, Š. Miko, D. Obdokovce, Beata Lenčéšová, H. Kráľová, Dušan Stračár, Ľubor Goldbecher, Peter Ivančík, Šaľa, Emil Čapkovič, D. Krškany, Miroslav Ryboš, Čeľadice, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Greguš, Zbehy, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
32 - Darina Orbanová, Zdenko Senneš, Rado Vágai, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Leonard Bednár, Štefan Kováč, Vráble, Miroslav Piovarči, Lužianky, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Baláž ml., Karol Mészáros, Šaľa, Martin Jurík, Čakajovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ivana Danišová, D. Krškany, Jaroslav Peťko, Jelenec, Filip Horný, Jarok, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Martina Trungelová, Ivanka, Zuzana Poništová, Zl. Moravce, Daniel Lörincz, Branč
31 - Oľga Szabová, Lukáš Barát, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Július Oláh, Matúškovo, Elena Vašková, Báb, Tibor Berec, V. Lapáš, Peter Sonlajtner, Žirany, Róbert Pospiš, Jozef Sklenár, Roland Franko, Šaľa, Pavol Hamada, D. Krškany, Róbert Koprda, Roman Ražný, Čeľadice, Eva Lauková, Dražovce, Vladimír Gregor, Ivanka
30 - Katarína Spišáková, Andrea Klačmanová, Michal Duchovič, Peter Kováč, Nitra, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Milan Mareček, Čab, Lenka Kunkelová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany, Helena Némethová, N. Život, Marek Kováč, Čifáre, Jana Mráziková, Čeľadice, Pavol Trautenberger, Ľuboš Šottník, Šaľa
29 - Milan Ružička, Marek Korytko, Jozef Hudec st., Juraj Maťo, Jozef Žák, Pavel Puobiš, Peter Jurika, Nitra, Peter Ondriaš, Žitavany, Martin Földeši, Sereď, Róbert Berec, V. Lapáš, Michal Lovász, Trnovec, Andrej Vörös, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Martin Račko, D. Krškany, Martin Benčúrik, T. Nemce, Jozef Školník, Zl. Moravce
28 - Ľuboš Štefánik, Slavomír Schwarcz, Richard Lidik, Ivan Leckeš, Michal Švec, Ľudovít Laca, Nitra, Milan Greguš, Peter Bodi, Zbehy, Martin Imrišek, Adam Pintér, Anton Belák, D. Krškany, Štefan Dubeň, Lehota, Ján Ballek, Hlohovec, Milan Srnka st., Čeľadice, Jozef Lukáč, Mojmírovce
27 - Dušan Tirol, Andrea Šándorová, Nitra, Roman Benček, Žitavany, Eva Tóthová, Vráble, Štefan Novák, Miroslav Sušienka, Šaľa, Milan Koleda, Čeľadice, Ján Wesolowski, Hlohovec
26 - Andrej Šlosár, Andrea Dávidová, Nitra, Ján Krajčo, Janíkovce, Vilma Peťovská, Lužianky, Monika Dobiašová, Čeľadice, Richard Buday, Ladice, Martin Varga, Čakajovce
25 - Ľudmila Šimalová, Zuzana Liptayová, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Andrej Repta, Branč, Viliam Félis, Katarína Malá, Vráble, Valent Vaňo, Žirany
24 - Janka Vargová, Eva Pappová, Alexander Grell, Nitra, Dušan Bača, Hostie, Jozef Szabó, D. Obdokovce, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Ondrej Proksa, M. Zálužie
23 - Ivan Eliaš, Nitra, Juraj Balla, Maňa, Vlado Matušica, Hájske, Tibor Boszorád, Branč, Ján Babčan, Zbehy, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ján Sorad, Pohranice, Jakub Vojtek, Vráble
22 - Igor Máčik, Vladimír Rábek, Marek Varga, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Ján Hnilica, Lužianky, Štefan Špleha ml., Vráble
21 - Monika Vargová, Jaroslav Slávik, Július Mikle, Jurko Lacina, Nitra, Peter Civáň, Dražovce, Alexander Kóňa, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Pavel Gálik ml., Lovce, Emil Vrábel, Mankovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Szombath, Pohranice, Juraj Ivanič, Čeľadice, Miloš Ondriaš, Beladice, Jozef Infner, Rišňovce
20 - Erik Bugyi, Galanta, Mariana Pavlovová, N. Ves, Jozef Ružička, Branč, Ján Padúch, Preseľany, Zuzana Vašková, Rumanová, Matej Kuzmický, Petra Račková, Ivanka, Štefan Bede, Nitra
19 - Mária Kóšová st., Juraj Šipoš, Nitra, Marek Ďurica, Babindol, René Čulák, Koniarovce
18 - Milan Kubala, Sereď, Milan Kéry, Sľažany, Vlado (Body) Viola, Nitra, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Peter Stojka, Hájske
17 - Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Gajdošík, Božena Štefeková, Vladimír Královič, Peter Bezák, Andrej Němec, Milan Vöröš, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Lukáš Vajzer, Vráble
16 - Juraj Hamada, Čeľadice, Andrej Civáň, Dražovce, Igor Dubeň, Vlado Sásik, Ľubomír Pintér, Augustín Grman, Ivana Mateičková, Anna Jasanová, Nitra, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Papp, Váhovce
15 - Vladimír Urban, Hájske, Tomáš Babóš, Nitra, Sylvia Báreková, Žirany, Juraj Jozef Bodi, N. Sady
14 - Róbert Homola, Selice, Luděk Benc, Pavol Balkó, Ľubomír Moravčík, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Železník, Trnovec
13 - Peter Gibala, Nitra, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Marián Herceg, Pata, Ladislav Kováč, Vráble, Stano Čapkovič, N. Sady, Alexander Baráth, Ladice, Rudolf Matejov, Skýcov
12 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marian Pauk, Rumanová, Róbert Andrášik, Peter Kapusta, Nitra, Martin Kolha, Lužianky, Maroš Krajinčák, Helena Krajinčáková, Báb, Marián Nagy, D. Krškany
11 - Štefan Gibala, Emil Líška, Margita Letková, Ján Varga, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Sabo, Vinodol, Jozef Bajnek, Vráble
10 - Miloš Remenár, Viera Javorová, Sereď, Marcel Hoppan, Vráble, Juraj Chrenko, V. Dolina, Roman Košecký, Topoľčany
9 - Juraj Slíž ml., Nitra, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Peter Tolok, Volkovce, Vincent Gunda, Alekšince, Vojtech Mesároš, Lehota, Jozef Hrebenár, Žitavany
8 - Peter Varga, Daniel Čerman, Marek Labuda, Nitra, Ladislav Hučko, Šaľa, Denis Marcinkech, Vinodol, Magdaléna Reptová, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš
7 - Erik Mészáros, Gáň, Marek Valo, T. Nemce, Peter Kolha, Lužianky, Mário Gažo, Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Maroš Herenčiar, Zuzana Herenčárová, Branč, Katarína Korenčíková, Ľudovít Laca st., Nitra, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Šalát, Lehota, Peter Ďuriška, Šurianky
6 - Vojtech Németh, V. Blahovo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Karol Čikel, T. Mlyňany, Monika Trnková, Anežka Grmanová, Edo Tomek, Nitra, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Róbert Šabík, Zl. Moravce, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Nehéz, Prílepy, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Jaroslav Štefek, V. Dolina, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
5 - Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Vráble, Tomáš Burian, Juraj Holták, D. Krškany, Mário Fačkovec, Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Jaroslav Srnčík, Táňa Tomeková, Magdaléna Michaličková, Nitra, Branislav Cina, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Ladislav Nagy, Jelenec, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Terézia Bačová, Sľažany, Peter Kyžňanský, Lehota, Roman Kühtreider, Choča, Vladimír Varga, Rišňovce
4 - Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Eva Holecová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Marián Záhorský, N. Ves, Gábor Szalay, Juraj Džatko, Vráble, Ernest Beňo, Ján Šutka ml., Zl. Moravce, Róbert Furda, Topoľčianky
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Jana Kašubová, Milan Pecho, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jana Sklenárová, Šaľa, Eva Gombášová, Močenok, Štefan Buranský, Mojzesovo, Jozef Bernáth, Jarok
2 - Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Viera Nádaská, Ladislav Kečkéš, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Iveta Proksová, M. Zálužie, Kristián Nagy, Selice
1 - Jozef Janega, Prašice, Soňa Galová, Janíkovce

Víťazom 9. kola je Pavol Zámečník z Nitry, ktorý trafil 9 zápasov.
Ďalšie postrehy prinesú pondelňajšie Nitrianske noviny.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  6. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  9. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  10. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 28 127
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 25 443
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 510
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 11 246
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 986
  6. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 700
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 566
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 418
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 413
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 325
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Mladý Šaľan dobýja svet veľkej hádzanej. S Ruskom bol aj na ME

Tomáš Hlavatý sa už tešil z majstrovských titulov v Maďarsku a Rusku, účinkoval aj vo finále Ligy majstrov. Ako asistent trénera.

Tomáš Hlavatý s priateľkou, českou hádzanárkou Janou Knedlíkovou. Vpravo: Na lavičke Rostova ako hlavný tréner v zápase Ligy majstrov v Budapešti.

Nájazdová katastrofa lídra Cowleyho: Račko má nápad

Pravidelne zachraňuje Nitre krk, ale v „penaltách“ má prakticky najhoršiu úspešnosť z brankárov extraligy. Prečo?

Až 6 zo 7 posledných zápasov corgoňov končilo v predĺžení či trestných strieľaniach, ale zo šiestich extra bodov získali iba dva. Tréner brankárov Jozef Račko (vpravo) teraz musí nastaviť Evana Cowleyho (vľavo) na päť vonkajších duelov v rade (Zvolen, L. Mikuláš, Trenčín, N. Zámky, B. Bystrica) za desať dní.

Koronavírus: Odberné miesta v Šali a vo Veči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Šali a vo Veči.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.

Šaľa potrebuje dobrovoľníkov na víkendový skríning

Radnica sľubuje aj finančné ohodnotenie.

Testovanie na Covid-19.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

V Trenčíne pribudne ďalšie záchytné parkovisko, bude bezplatné

Jeho kapacita nepresiahne 60 parkovacích miest.

Prehľad: Kde sa môžete dať otestovať

Ľudia môžu využiť aj testovacie miesta v blízkom okolí.

Už ste čítali?