Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

65 - Patrícia Rafajová, Žitavany; 63 - Ľuboš Kminiak, Čeľadice; 62 - Juraj Minárik, Obyce, Jana Gálová, Žirany

Správne tipy 11. kola
Trnava - FC Nitra 2:0 1
Michalovce - Šaľa 1:1 X
Hurbanovo - ČFK Nitra 1:0 1
Tek. Lužany - Pata 3:5 2
N. Ves n/Ž - Šaľa B/Veča 2:1 1
Rumanová - Jarok 1:0 1
Svätoplukovo - Selice 0:4 2
Hrnčiarovce - Pohranice 1:0 1
Martin n/Ž. - ViOn C/Hos. 1:0 1
Topoľnica - Šintava 2:1 1

Poradie po 11. kole:
65 - Patrícia Rafajová, Žitavany
63 - Ľuboš Kminiak, Čeľadice
62 - Juraj Minárik, Obyce, Jana Gálová, Žirany
61 - František Tomek, Iveta Rosinská, Nitra, Ján Kóssi, Čifáre, Marián Čurgali, Alekšince, Roman Fuska, Čab, Ivan Tabaček, T. Nemce
60 - Jozef Gajdoš, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Martin Magušin, Zl. Moravce
59 - Jozef Nemeš st., Mário Šándor, Boris Grežo, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Ivan Ďurický, Branč, Terézia Tasáryová, Ivanka, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Stanislav Pacher, Sľažany
58 - František Trnka, Jozef Lacina, Imrich Ručkay, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Emil Dubec, Žikava, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter Bleho, Šaľa, Ladislav Lörincz, Branč
57 - Daniel Gál, Viliam Ďuriš, Jozef Paulík, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter König, Ivanka, Alexander Kusý, Trnovec, Štefan Fabian, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany
56 - Oľga Tomeková, Martin Tesár, Štefan Pénzeš, František Hrnčiar, Nitra, Pavol Kozma, D. Krškany, Milan Mišák, V. Dolina, Jaromír Slíž, Beladice, Miroslav Fúska, Zbehy, Gašpar Gál, Žirany, Lukáš Valkovič, Ivan Bobok, Zl. Moravce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Vlastimil Záhon, Margita Pavelková, Golianovo, Juraj Segíň, Sľažany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Tomáš Bleho, Margita Kališová, Šaľa, Daniela Huňadyová, Lúčnica
55 - Ivan Magdolen, René Daniš, Miroslav Balla, Roman Sýkora, Marián Grman, Jozef Holeš, Nitra, Tibor Mócik, Jozef Barát, Topoľčany, Milan Hritz, Beladice, Dávid Bežuch, Galanta, Jozef Škvaril st., Mário Pánis, Margita Pánisová, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Zoltán Kozics, N. Život, Jozef Malý, Vráble, Peter Hipp, Zdenka Hippová, Šaľa, Mária Slezáková, Lukáčovce, Marek Rajtár, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
54 - Igor Galovič, Miloš Sýkora, Jakub Takáč, Lukáč Karlubík, Iveta Palková, Vladimír Kompas, Katarína Karcolová, Dana Horváthová, Vlado Lyžičiar, Dušan Letko, Nitra, Peter Molnár, Neded, Ladislav Kiss, N. Život, Ján Slíž, Beladice, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Patrik Čepček, Žitavany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Bédi, V. Zálužie, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Milan Roman, Čab, Rudolf Lauko, Zbehy, Ivan Molnár, Matúškovo, Peter Balko, Kolíňany, Slavomír Sysel, Močenok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Pavel Mihálik, Ján Petráš, Jozef Baláž, Šaľa, Alfonz Ondrejmiška, Machulince
53 - Ľudovít Horváth, Július Petrík, Marek Hrachovický, Jozef Lenghart, Ľudovít Konečný, Peter Kompas, Vladimír Nemšovský, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Ondrej Kozolka, Volkovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Mária Ružičková, Branč, Milan Molnár, P. Kesov, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Debnár, Zbehy, Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Straňák, Miroslav Lešš, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Jozef Baťala ml., Žitavany, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jozef Gál, Renáta Gálová, Žirany, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Danada, Šaľa, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Guniš, Preseľany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Katarína Beláková, D. Krškany
52 - Irena Lenghartová, Ivan Liptay, Milan Lacina, Rastislav Švec, Igor Kotora, Peter Mateička, Juraj Hrnčár, Nitra, Miroslava Grznárová, Peter Visolajský, Šaľa, Štefan Mravík, Jaroslav Baťo, Žitavany, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ľubomír Varga, Lehota, František Krčmár, Nevidzany, Juraj Palatický, Mojmírovce, František Belica, Hostie, Július Galo, D. Krškany, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Gustáv Molnár, P. Kesov, Marta Bališová, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Zuzana Sabová, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Viktor Balko, Lužianky, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Marián Mateička, Behynce, Gabriel Baluška, Diakovce, Štefan Zlatňanský, Zl. Moravce, Vladimír Kurila, Galanta
51 - Jarmila Saidová, Samuel Horváth, Norbert Bordáš, Marcela Hallová, Ľubomír Bartakovič, Jozef Pacher, Patrik Palka, Ernest Szombath, František Hrnčiar st., Karol Ryba, Nitra, Ladislav Páleník, Topoľčany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Žiačko, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Štefan Peťovský, Lužianky, Attila Szolnoki, Dyčka, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Ľubomír Moravčík, Patrik Szabo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, František Andraško, Jelenec, Marta Záhorská, Ján Jambor, Rišňovce, Tibor Lencsés, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Anna Pacherová, Erika Studená, Sľažany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Martina Dicsérová, Močenok, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Vidovič, Vinohrady, Stanislav Drapák, Lúčnica, Ivan Mrázik, Martin Púchovský, Čeľadice, Marián Božik, Hosťovce
50 - Juraj Varga, Helena Vargová, Viliam Halla, Jozef Senneš, Marián Ďuriš, Michal Lauko, Štefan Zabák, Milan Baňák, Jozef Havetta, Eduard Szabó, Miroslav Šimala, Ľuboš Mičík, Juraj Chovanec, Ľuboš Lacina, Adriana Babišová, Vladimír Papp, Juraj Tuchyňa, Jozef Nosian, Erik Viskup, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Tibor Karácsony, Váhovce, Juraj Káčer, Čaradice, Milan Augustín, Topoľčianky, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Miloslava Fintová, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Emil Žoldoš, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Jozef Štefák, Rišňovce, René Scheer, Kolíňany, Ján Hotový, N. Sady, Anton Berecz, Branč, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ľuboš Motolík, Trnovec, Kvetka Hájiková, Košice, Juraj Bárek, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, František Kunkel, Zl. Moravce, Imrich Gregor, Jelenec, Marián Balko, Klasov, Ján Hegyi, Jelka, Milan Lazan, Roman Uher, Šaľa, Štefan Račko, D. Krškany, Milan Brisuda, Č. Hrádok
49 - Richard Magušín, Michal Bíro, Pavel Hrnčár, Lukáč Tomiš, Erika Hrachovická, Ladislav Skalický, Michal Garay, Ladislav Pindeš, Boris Kašuba, Tomáš Krajčovič, Marek Ševčík, Richard Srňánek, Ľubomír Turňa, Daniel Tasáry, Dionýz Pecháček, Jaroslav Ollík, Nitra, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Nagy, Vráble, Emanuel Maňúch, Žirany, Marián Hörik, Štitáre, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jaroslav Dvorský, Pata, Norbert Adamča, Sereď, Marián Kováč, Levice, Rastislav Borčin, Hostie, Andrej Fábry, Čab, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Lužianky, Imrich Drozdák, Babindol, Anton Molnár, P. Kesov, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Repa, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Balko, Kolíňany, Ján Šutka, Jozef Horný, Zl. Moravce, Jozef Brieška, T. Nemce, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Volčko, Peter Lehocký, Tibor Odráška, Šaľa, František Laczko, Tešedíkovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Andrea Bereczová, Branč, Viliam Šimonek, Lúčnica, Tomáš Grman, Čeľadice
48 - Milan Gráf, Stanislav Billik, Iveta Prešinská, Barbora Mináriková, Jozef Homola, Ľudovít Billik, Juraj Náhlovský, Ladislav Adame, Ľubomír Maczvalda, Michal Földesi ml., Mária Kóšová ml., Róbert Bosák, Juraj Lacina, Radoslav Ollík, Richard Jasan, Štefan Matesko, Ladislav Pintér, Peter Pacher, Nitra, Marián Strečka, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Bajla, N. Ves, Emil Barabáš, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Watter, Jozef Horňák, Rišňovce, David Slíž, Sereď, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Štefan Deák, Sľažany, Zoltán Németh, N. Život, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Július Benčúrik, T. Nemce, Ľubomír Mikula, Lehota, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Jašík, Šaľa, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Emília Malá, Vráble, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Anton Bapčány, D. Obdokovce
47 - Mária Sýkorová, Vlasta Spišáková, Emil Tomek, Ivan Chlebák, Peter Bíro, Ľudovít Desat, František Filo, Jožo Ťapušík, Juraj Trnčík, Magdaléna Čuláková, Laco Ištokovič, Lucia Pappová, Zoran Heiser, Nitra, Michal Čery, Jelenec, Ivan Lenický, Gabriel Galbavý, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Slávka Švihoríková, Báb, Lenka Reptová, Ladislav Vašek, Branč, Dušan Lužák, Galanta, Ján Sikoriak, T. Nemce, Alexandra Gálová, Žirany, Anton Tóth, D. Obdokovce, Alena Špániková, Šoporňa, Zuzana Mesárošová, Lehota, Milan Strapko, Beladice, Marek Sklenár, Marián Titka, Šaľa, Natália Kozmová, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka, Štefan Ivanič, Čeľadice
46 - Šimon Horváth, Katarína Magušinová, Miroslav Fábry, Anton Černý, Lenka Königová, Jozef Gutai ml., Vladimír Kuchta, František Grom, Vladimír Krajčovič, Peter Solčianský, František Imre, Ľuboš Kolár, Jozef Prešinský, Pavol Krajčo, Nitra, Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Jozef Labuda, Solčany, Ľuboš Galo, Stanislav Nemček, Janíkovce, Timotej Slíž, Beladice, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Ján Vaško, Ivanka, Marek Šlehobr, P. Kesov, Matej Fábry, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Marek Andel, Vráble, Igor Kováč, Čeľadice, Peter Ivančík, Koniarovce, Vladimír Miklošík, Sereď, Stanislav Packa, Močenok, Peter Odráška, H. Kráľová, Juraj Csirik, Vladimír Petro, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Daniel Varga, Pata, Ivan Šimonek, Dyčka, Marta Vaňová, Žirany, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Ján Paľo, V. Dolina
45 - Jozef Svitač, František Bojda, Daniel Antalík, Pavol Ďurina, Milan Čulák, Ondrej Civáň, Ján Doboš, Marián Červenka, Peter Šišák, Štefan Srnka, Nitra, Jozef Kukliš, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Štefan Kúsek, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Roman Margetin, Margita Horňáková, Rišňovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Pavol Štefek, V. Dolina, Marek Ternény, V. Zálužie, Mikuláš Pintér, Mária Bereczová, Branč, Jozef Studený, N. Ves, Lukáš Mesároš, Lehota, Milan Dudáš, Prílepy, Csaba Štanc, Žirany, Marián Šíma, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Oľga Račková, D. Krškany, Ján Frajtík, Vráble
44 - Michal Korytko, Monika Rekošová, Mário (Neger) Varga, Jaroslav Andrášik, Ján Ehrenhold, Ján Barát, Valéria Viskupová, Jozef Gajdoš, Jozef Viskup, Nitra, Ľubomír Bobok, Volkovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Karol Belovič, Tatiana Sklenárová, Peter Ivančík, Šaľa, František Margetin, Rišňovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Ladislav Székélyi, Branč, Boris Lacina, Lužianky, Ján Nagy, Zl. Klasy, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Marián Kukučka, Šurianky, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ján Valášek, Šoporňa
43 - Zuzana Satinová, Pavol Zámečník, Iveta Dubeňová, Ľudovít Kováč, Ivan Chrenák, Mariana Letková, Nitra, Ladislav Szöke, Vráble, Marián Kamenár, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Simona Szolnokiová, Dyčka, Róbert Jánošík, D. Krškany, Matúš Zentko, Zbehy, Anna Borčinová, Hostie, Miro Senneš, Močenok, Matúš Mareček, Čab, Jozef Gál, V.-Opatovce, Martin Ďuriš, Sereď, Marek Fábry st., Šurianky, Jozef Bédi, Lehota, Milan Minarovič, Behynce, Ivanka Kunkelová, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Monika Gregorová, Jelenec, Pavel Babiak, Žitavany, Marek Ballek, Hlohovec, Milan Bekéni, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Jozef Kminiak, Čeľadice, Peter Palka, Cabaj-Čápor, György Jakubecz, H. Saliby, Mária Bajáková, Lužianky
42 - Zdenko Senneš, Michaela Lacinová, Marianna Lacinová, Ľubo Pénzeš, Katarína Molnárová, Nitra, Jozef Virág, Marián Zlatňanský, Ján Školník, Zl. Moravce, Leonard Bednár, Jozef Hoppan, Vráble, Fero Ružička, Branč, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Miriama Zborovanová, Golianovo, Jozef Török, Pata, František Balogh, Selice, Adrián Németh, N. Život, Martin Hajdu, Trnovec, Jaroslav Peťko, Jelenec, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Michal Málnási, Šaľa
41 - Martin Búchala, Pavel König, Evka Grmanová, Pavel Čvirik, Štefan Kollárik, Nitra, Mária Šimková, Močenok, Pavla Ladungová, Jozef Kuzmický, Ivanka, Peter Kollárovič, Galanta, Patrik Balogh, Selice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ján Ronin, Blahová, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Miroslav Ryboš, Čeľadice, Pavel Períček, Rišňovce
40 - Juraj Knížat, Miroslav Mada, Milan Ružička, Jozef Hudec st., Ivan Buchala, Vladimír Klačman, Lukáš Barát, Ivan Labuda, Marcela Trubinská, Nitra, Štefan Kováč, Mária Maďarová ml., Vráble, Gabriel Molnár, Galanta, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Karol Blažovič, Lužianky, Alexander Repta, Iveta Boszorádová, Branč, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Slavo Kališ, Šaľa, Miroslav Benček, Juraj Minár, Zl. Moravce, Filip Horný, Jarok, Roman Ražný, Čeľadice, Marianna Barátová, Dražovce
39 - Július Kolník, Miroslav Zverka, Michal Gúcky, Oľga Szabová, Ľubica Tasáryová, Milan Borovský, Jozef Moder, Nitra, Martin Gál, Hrušovany, Ján Vašš ml., P. Kesov, Jaroslav Valo, T. Nemce, Peter Sonlajtner, Žirany, Marián Szabo, Vladimír Mihálik, Močenok, Martin Račko, Emil Čapkovič, D. Krškany, Róbert Koprda, Čeľadice, Jana Tóthová, Šaľa, Martina Trungelová, Ivanka
38 - Darina Orbanová, Juraj Maťo, Igor Klačman, Michal Duchovič, Pavel Puobiš, Lenka Švecová, Roman Zahradníček, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Peter Király, N. Život, Martin Jurík, Čakajovce, Juraj Žilka, M. Chyndice, Jozef Sklenár, Pavol Trautenberger, Šaľa, Viliam Matejov, Marta Kunkelová, Zuzana Poništová, Zl. Moravce, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Peter Greguš, Zbehy
37 - Martina Pavlíková, Peter Jurika, Nitra, Ivan Chudý, Vráble, Vojtech Mládek, Podhorany, Július Oláh, Matúškovo, Patrik Drgoň, D. Krškany, Marek Kováč, Čifáre, Salo Berecz, Branč, Jozef Školník, Zl. Moravce
36 - Vladimír Líška, Nitra, Ľuboš Šottník, Filip Kučera, Šaľa, Juraj Sojka, Vráble, Anton Zaťko, Ivanka, Richard Buday, Ladice, Jana Mráziková, Čeľadice, Pavol Hamada, D. Krškany
35 - Katarína Spišáková, Alexander Grell, Nitra, Vladimír Tóth, Pata, Róbert Berec, Tibor Berec, V. Lapáš, Marek Fábry ml., Šurianky, Attila Sonlajtner, Žirany, Helena Némethová, N. Život, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Adam Pintér, Ivana Danišová, D. Krškany
34 - Jozef Žák, Ľudmila Šimalová, Jozef Kóša, Peter Podsedlý, Martin Ševčík, Nitra, Marián Bachrony, Roman Benček, Žitavany, Andrej Repta, Branč, Ladislav Marcinkó, Kajal, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Katarína Malá, Vráble
33 - Dušan Tirol, Nitra, Zoltán Ballán, Vlčany, Maroš Sádovský, Žitavce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Tomáš Szabo, Galanta, Š. Miko, D. Obdokovce, Ján Ballek, Ján Wesolowski, Hlohovec, Beata Lenčéšová, H. Kráľová, Dušan Stračár, Šaľa, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Martin Benčúrik, T. Nemce, Jakub Vojtek, Vráble
32 - Rado Vágai, Eva Pappová, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Baláž ml., Karol Mészáros, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Anton Belák, D. Krškany, Daniel Lörincz, Branč
31 - Marek Korytko, Ľuboš Štefánik, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Elena Vašková, Báb, Róbert Pospiš, Roland Franko, Šaľa, Eva Lauková, Dražovce, Vladimír Gregor, Ivanka
30 - Milan Greguš, Zbehy, Martin Imrišek, D. Krškany, Andrea Klačmanová, Zuzana Liptayová, Peter Kováč, Jurko Lacina, Nitra, Milan Mareček, Čab, Jozef Infner, Rišňovce
29 - Peter Ondriaš, Žitavany, Martin Földeši, Sereď, Michal Lovász, Trnovec, Andrej Vörös, Šaľa, Stanislav Vojtila, Jelenec
28 - Vilma Peťovská, Lužianky, Slavomír Schwarcz, Richard Lidik, Ivan Leckeš, Michal Švec, Marek Varga, Ľudovít Laca, Štefan Bede, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Tibor Boszorád, Branč, Milan Srnka st., Čeľadice, Ondrej Proksa, M. Zálužie
27 - Eva Tóthová, Vráble, Štefan Novák, Miroslav Sušienka, Šaľa, Milan Koleda, Čeľadice, Zuzana Vašková, Rumanová, Andrea Šándorová, Nitra, René Čulák, Koniarovce
26 - Andrej Šlosár, Andrea Dávidová, Nitra, Ján Krajčo, Janíkovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, Martin Varga, Čakajovce, Ján Sorad, Pohranice
25 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ján Hnilica, Lužianky, Viliam Félis, Vráble, Valent Vaňo, Žirany
24 - Janka Vargová, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Jozef Ružička, Branč, Dušan Bača, Hostie, Jozef Szabó, D. Obdokovce, Juraj Jozef Bodi, N. Sady
23 - Juraj Balla, Maňa, Ivan Eliaš, Milan Vöröš, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Ján Babčan, Zbehy, Miloš Ondriaš, Beladice, Petra Račková, Ivanka
22 - Igor Máčik, Vladimír Rábek, Nitra, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Štefan Špleha ml., Vráble
21 - Monika Vargová, Jaroslav Slávik, Július Mikle, Nitra, Peter Civáň, Dražovce, Alexander Kóňa, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Pavel Gálik ml., Lovce, Emil Vrábel, Mankovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Szombath, Pohranice, Juraj Ivanič, Čeľadice
20 - Erik Bugyi, Galanta, Mariana Pavlovová, N. Ves, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Ján Padúch, Preseľany, Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Hrebenár, Žitavany
19 - Mária Kóšová st., Juraj Šipoš, Nitra, Marek Ďurica, Babindol, Jozef Bajnek, Vráble
18 - Milan Kubala, Sereď, Milan Kéry, Sľažany, Vlado (Body) Viola, Ľubomír Moravčík, Nitra, Peter Stojka, Hájske
17 - Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Gajdošík, Božena Štefeková, Vladimír Královič, Peter Bezák, Andrej Němec, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Lukáš Vajzer, Vráble
16 - Juraj Hamada, Čeľadice, Andrej Civáň, Dražovce, Igor Dubeň, Vlado Sásik, Ľubomír Pintér, Augustín Grman, Ivana Mateičková, Anna Jasanová, Nitra, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Papp, Váhovce
15 - Vladimír Urban, Hájske, Tomáš Babóš, Nitra, Sylvia Báreková, Žirany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
14 - Róbert Homola, Selice, Luděk Benc, Pavol Balkó, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Železník, Trnovec, Helena Krajinčáková, Báb, Vladimír Varga, Rišňovce
13 - Peter Gibala, Edo Tomek, Nitra, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Marián Herceg, Pata, Ladislav Kováč, Vráble, Stano Čapkovič, N. Sady, Alexander Baráth, Ladice, Rudolf Matejov, Skýcov
12 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marian Pauk, Rumanová, Róbert Andrášik, Peter Kapusta, Nitra, Martin Kolha, Lužianky, Maroš Krajinčák, Báb, Marián Nagy, D. Krškany
11 - Štefan Gibala, Emil Líška, Margita Letková, Ján Varga, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Sabo, Vinodol
10 - Miloš Remenár, Viera Javorová, Sereď, Marcel Hoppan, Vráble, Juraj Chrenko, V. Dolina, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Roman Košecký, Topoľčany
9 - Juraj Slíž ml., Nitra, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Peter Tolok, Volkovce, Vincent Gunda, Alekšince, Vojtech Mesároš, Lehota
8 - Peter Varga, Daniel Čerman, Marek Labuda, Nitra, Ladislav Hučko, Šaľa, Denis Marcinkech, Vinodol, Magdaléna Reptová, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš
7 - Erik Mészáros, Gáň, Marek Valo, T. Nemce, Peter Kolha, Lužianky, Mário Gažo, Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Maroš Herenčiar, Zuzana Herenčárová, Branč, Katarína Korenčíková, Ľudovít Laca st., Nitra, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Šalát, Lehota, Peter Ďuriška, Šurianky
6 - Vojtech Németh, V. Blahovo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Karol Čikel, T. Mlyňany, Monika Trnková, Anežka Grmanová, Nitra, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Róbert Šabík, Zl. Moravce, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Nehéz, Prílepy, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Jaroslav Štefek, V. Dolina, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Iveta Proksová, M. Zálužie
5 - Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Vráble, Tomáš Burian, Juraj Holták, D. Krškany, Mário Fačkovec, Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Jaroslav Srnčík, Táňa Tomeková, Magdaléna Michaličková, Nitra, Branislav Cina, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Ladislav Nagy, Jelenec, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Terézia Bačová, Sľažany, Peter Kyžňanský, Lehota, Roman Kühtreider, Choča, Ivan Mareček, Čab, Miloš Gál ml., Ladislav Zuzík, Žirany
4 - Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Mikuláš Servický, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Eva Holecová, Rita Boszorádová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Marián Záhorský, N. Ves, Gábor Szalay, Juraj Džatko, Vráble, Ernest Beňo, Ján Šutka ml., Zl. Moravce, Róbert Furda, Topoľčianky, Martina Kaplánová, Č. Hrádok, Irena Peťková, Slepčany
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Jana Kašubová, Milan Pecho, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jana Sklenárová, Šaľa, Eva Gombášová, Močenok, Štefan Buranský, Mojzesovo, Jozef Bernáth, Jarok
2 - Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Viera Nádaská, Ladislav Kečkéš, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Kristián Nagy, Selice
1 - Jozef Janega, Prašice, Soňa Galová, Janíkovce

V 11. kole bolo najviac 9 uhádnutých zápasov. Dokázali to traja tipéri: Ján Doboš, Peter Vidovič, Vladimír Varga.
Kto vyhral a ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Magazín SME Ženy už v predaji
  2. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  5. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  6. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 562
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 850
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 656
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 289
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 16 393
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 13 381
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 293
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 309
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 299
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 484
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie na Covid-19 v liptovských mestách.

Už ste čítali?