Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Jesenná tipovačka - konečné poradie:

1. Patrícia Rafajová, Žitavany, 2. Juraj Minárik, Obyce, 3. Marián Čurgali, Alekšince, 4. František Tomek, Nitra, 5. Iveta Rosinská, Nitra

Správne tipy 14. kola
Trenčín - FC Nitra 0:0 X
Košice B - ŠK Eldus 0:2 2
Rača - Vráble 2:2 X
Žitavany - Čierna Voda 3:4 2
Vlčany - Sereď 1:0 1
Topoľčianky - Čechynce 2:2 X
Beladice - Jarok 1:0 1
Choča - Nevidzany 1:2 2
Žitavce - Lapáš 0:2 2
Č. Brod - Tomášikovo 2:0 1

Konečné poradie
81 - Patrícia Rafajová, Žitavany
80 - Juraj Minárik, Obyce
78 - Marián Čurgali, Alekšince
77 - František Tomek, Iveta Rosinská, Nitra
75 - Jana Gálová, Žirany, Emil Dubec, Žikava, Roman Fuska, Čab, Martin Magušin, Zl. Moravce
74 - Ivan Ďurický, Branč, Ľuboš Kminiak, Čeľadice, Boris Grežo, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
73 - Ján Kóssi, Čifáre, Ľubor Kajaba, Ivanka, Zoltán Kozics, N. Život, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ladislav Lörincz, Branč
72 - Jozef Škvaril st., Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Terézia Tasáryová, Ivanka, Jozef Andel, Vráble, Viliam Ďuriš, Nitra, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Paulis, M. Vozokany, Daniela Huňadyová, Lúčnica, Miloš Gál st., Žirany
71 - František Trnka, Martin Tesár, Ľudovít Konečný, Dana Horváthová, Jozef Paulík, Nitra, Milan Mišák, V. Dolina, Štefan Labdík, Lužianky, Jozef Karásek, Hájske, Miroslav Fúska, Zbehy, Jozef Záhorský, Rišňovce, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Alexander Kusý, Trnovec, Margita Kališová, Štefan Fabian, Šaľa, Dominik Lenghard, Čakajovce
70 - Oľga Tomeková, Jozef Nemeš st., Jakub Takáč, Mário Šándor, František Hrnčiar, Imrich Ručkay, Nitra, Mário Pánis, Margita Pánisová, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Peter König, Ivanka, Juraj Dubeň, Lehota, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Debnár, Zbehy, František Kausek, Klasov, Jozef Baťala ml., Žitavany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Jozef Malý, Vráble, Peter Bleho, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
69 - Igor Galovič, Jarmila Saidová, Daniel Gál, Štefan Pénzeš, Jozef Lacina, Nitra, Gašpar Gál, Žirany, František Krčmár, Nevidzany, Dávid Bežuch, Galanta, Milan Roman, Čab, Juraj Segíň, Stanislav Pacher, Sľažany, Jaroslav Baťo, Žitavany, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Hipp, Šaľa
68 - Miloš Sýkora, Július Petrík, Marián Grman, Jozef Holeš, Dušan Letko, Nitra, Pavol Kozma, D. Krškany, Tibor Mócik, Topoľčany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Patrik Čepček, Žitavany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Bédi, V. Zálužie, Marta Bališová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Rudolf Lauko, Zbehy, Vlastimil Záhon, Golianovo, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ivan Molnár, Matúškovo, Jozef Gál, Žirany, Slavomír Sysel, Močenok, Jozef Danada, Tomáš Bleho, Šaľa, Štefan Zlatňanský, Zl. Moravce
67 - František Hrnčiar st., Iveta Palková, Vladimír Papp, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Mravík, Žitavany, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Ján Slíž, Beladice, Attila Szolnoki, Dyčka, Vincent Komačka, Topoľčany, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Ladislav Čekey, Pohranice, František Andraško, Jelenec, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jozef Borbély st., V. Cetín, Gabriel Baluška, Diakovce, Vladimír Kurila, Galanta
66 - Marek Hrachovický, Marián Ďuriš, Patrik Palka, Miroslav Balla, Roman Sýkora, Igor Kotora, Peter Kompas, Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Molnár, Neded, Ladislav Kiss, N. Život, Emanuel Maňúch, Žirany, Juraj Káčer, Čaradice, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Marta Záhorská, Rišňovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Zdenka Hippová, Šaľa, Peter Vidovič, Vinohrady, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Stanislav Drapák, Lúčnica, Katarína Beláková, D. Krškany
65 - Jozef Senneš, Irena Lenghartová, Milan Baňák, Lukáč Karlubík, Katarína Karcolová, Jožo Ťapušík, Karol Ryba, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Jaromír Slíž, Milan Hritz, Beladice, Peter Visolajský, Pavel Mihálik, Juraj Volčko, Šaľa, Miloslava Fintová, Jarok, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Július Galo, D. Krškany, Juraj Sabo, Rumanová, Ľubomír Sako, Kolíňany, Anton Molnár, P. Kesov, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Brieška, T. Nemce, Jozef Barát, Topoľčany, Renáta Gálová, Žirany, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Viliam Šimonek, Lúčnica, Marián Balko, Klasov, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Štefek, Čeľadice
64 - Jozef Pacher, Jozef Lenghart, Ernest Szombath, Miroslav Šimala, Vladimír Kompas, Nitra, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ladislav Nagy, Vráble, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Emil Žoldoš, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Jozef Štefák, Rišňovce, Marián Mateička, Behynce, Gustáv Štefkovič, Marek Sklenár, Milan Lazan, Šaľa, Ján Hegyi, Jelka, Natália Kozmová, Štefan Račko, D. Krškany, Ján Frajtík, Vráble, Erika Studená, Sľažany, Anton Bapčány, D. Obdokovce
63 - Ivan Magdolen, Viliam Halla, Michal Garay, Ľubomír Turňa, Dionýz Pecháček, Peter Mateička, Štefan Matesko, Jozef Nosian, Nitra, Štefan Bako, Močenok, Ľubomír Števanka, Preseľany, Mária Ružičková, Anton Berecz, Branč, Ľubomír Rybár, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Marián Kováč, Levice, František Belica, Hostie, Andrej Fábry, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Ján Hotový, N. Sady, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Kunkel, Jozef Horný, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Petráš, Roman Uher, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marián Božik, Hosťovce
62 - Mária Sýkorová, Ľudovít Horváth, Marcela Hallová, Barbora Mináriková, Lukáč Tomiš, Erika Hrachovická, René Daniš, Jozef Havetta, Magdaléna Čuláková, Rastislav Švec, Erik Viskup, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Lužianky, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, René Scheer, Peter Balko, Kolíňany, Igor Kováč, Čeľadice, Ľuboš Motolík, Trnovec, Juraj Bárek, Žirany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Anna Pacherová, Sľažany, Martina Dicsérová, Močenok, Štefan Račko, Ivanka, Peter Lehocký, Marián Titka, Šaľa, Emília Malá, Vráble
61 - Vlasta Spišáková, Michal Bíro, Stanislav Billik, Juraj Varga, Ľubomír Bartakovič, Ladislav Skalický, Miroslav Fábry, Anton Černý, Jaroslav Andrášik, Eduard Szabó, Pavol Ďurina, Ivan Liptay, Milan Lacina, Richard Srňánek, Ľuboš Kolár, Nitra, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Norbert Adamča, Sereď, Juraj Palatický, Mojmírovce, Jozef Watter, Ján Jambor, Rišňovce, Daniel Ballay, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Matej Fábry, V. Cetín, Imrich Drozdák, Babindol, Zuzana Sabová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Viktor Balko, Štefan Hudec, Lužianky, Andrej Maťo, Jarok, Ján Šutka, Zl. Moravce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľubomír Mikula, Lehota, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Guniš, Preseľany, František Laczko, Tešedíkovo, Marta Vaňová, Žirany
60 - Katarína Magušinová, Richard Magušín, Ivan Chlebák, Ľubomír Maczvalda, Milan Čulák, Ľuboš Lacina, Daniel Tasáry, Laco Ištokovič, Lucia Pappová, Marián Červenka, Ladislav Pintér, Peter Pacher, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Peter Bajla, N. Ves, Lukáš Valkovič, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Miroslav Močol, Alekšince, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Horňák, Rišňovce, Július Benčúrik, T. Nemce, Štefan Páleník, Prílepy, Oľga Račková, D. Krškany, Tibor Odráška, Šaľa, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor
59 - Helena Vargová, Mária Kóšová ml., Ľuboš Mičík, Tomáš Krajčovič, František Filo, Peter Solčianský, Ján Doboš, Adriana Babišová, Jaroslav Ollík, Juraj Tuchyňa, Valéria Viskupová, Zoran Heiser, Vladimír Nemšovský, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Timotej Slíž, Beladice, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Ľubomír Varga, Lehota, Ján Vaško, Ivanka, Lenka Reptová, Mikuláš Pintér, Branč, Margita Horňáková, Rišňovce, Ivan Bobok, Ján Školník, Zl. Moravce, Marek Ballek, Hlohovec, Zoltán Németh, N. Život, Mária Slezáková, Lukáčovce, Štefan Ivanič, Tomáš Grman, Čeľadice
58 - Monika Rekošová, Ľudovít Desat, Štefan Zabák, Ján Ehrenhold, Vladimír Kuchta, Róbert Bosák, Vladimír Krajčovič, Juraj Trnčík, Juraj Lacina, Juraj Hrnčár, Nitra, Juraj Žiačko, Juraj Csirik, Šaľa, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Roman Margetin, Rišňovce, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Slávka Švihoríková, Báb, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Sikoriak, T. Nemce, Marek Ternény, V. Zálužie, Jozef Studený, N. Ves, Vladimír Petro, Šaľa, Ján Valášek, Šoporňa
57 - Norbert Bordáš, Peter Bíro, Ján Barát, Radoslav Ollík, Richard Jasan, Jozef Viskup, Pavol Krajčo, Nitra, Leonard Bednár, Ladislav Szöke, Vráble, Ľuboš Galo, Janíkovce, Michal Čery, Jaroslav Peťko, Jelenec, Ivan Lenický, H. Kráľová, Štefan Pupák, Hurbanovo, Rudolf Krajinčák, Báb, Alena Špániková, Šoporňa, Lukáš Mesároš, Lehota, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Ladislav Vašek, Branč, Daniel Varga, Pata, Ivan Mrázik, Čeľadice, Emília Káčerová, Vincent Káčer, Zl. Moravce
56 - Martin Búchala, Ľudovít Kováč, Peter Šišák, Mariana Letková, Nitra, Simona Szolnokiová, Ivan Šimonek, Dyčka, Karol Belovič, Milan Bekéni, Ján Jašík, Šaľa, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Hoppan, Vráble, Dušan Béder, V. Lapáš, Rudolf Macho, Kolíňany, Marek Šlehobr, P. Kesov, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Matúš Mareček, Čab, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Jozef Gál, V.-Opatovce, Alexandra Gálová, Žirany, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Zuzana Mesárošová, Lehota, Katarína Šimoneková, Lúčnica
55 - Šimon Horváth, Michal Korytko, Boris Kašuba, František Grom, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., František Margetin, Rišňovce, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Marek Andel, Vráble, Jozef Bédi, Lehota, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Tatiana Sklenárová, Šaľa, György Jakubecz, H. Saliby, Mária Bajáková, Lužianky, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
54 - Pavel Hrnčár, Iveta Prešinská, Mário (Neger) Varga, Jozef Svitač, Zdenko Senneš, Pavol Zámečník, Michal Lauko, Štefan Kollárik, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Török, Pata, Imrich Gregor, Jelenec, Adrián Németh, N. Život, Jozef Baláž, Šaľa, Ján Paľo, V. Dolina, Martin Púchovský, Čeľadice
53 - Ladislav Pindeš, Ivan Buchala, Ladislav Adame, Marek Ševčík, Ľubo Pénzeš, Štefan Srnka, Nitra, Štefan Kováč, Vráble, Ladislav Székélyi, Branč, Miriama Zborovanová, Golianovo, František Balogh, Selice, Tibor Lencsés, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Šaľa, Jozef Kminiak, Čeľadice, Marianna Barátová, Dražovce
52 - Milan Ružička, Jozef Homola, František Bojda, Pavel König, Ondrej Civáň, Jozef Prešinský, Nitra, Jozef Virág, Zl. Moravce, Miroslava Grznárová, Šaľa, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ladislav Balko, Kolíňany, Štefan Šmitala, Svätoplukovo
51 - Samuel Horváth, Emil Tomek, Michal Földesi ml., František Imre, Ivan Labuda, Katarína Molnárová, Nitra, Jozef Kuzmický, Ivanka, Boris Lacina, Lužianky, Peter Sonlajtner, Žirany, Štefan Deák, Sľažany, Marek Kováč, Čifáre, Peter Odráška, H. Kráľová, Filip Horný, Jarok, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Patrik Štrba, T. Mlyňany
50 - Zuzana Satinová, Juraj Chovanec, Lukáš Barát, Nitra, Ľubomír Bobok, Ladislav Kéry, Volkovce, Fero Ružička, Celestín Berecz, Branč, Miro Senneš, Močenok, Kvetka Hájiková, Košice, Martin Jurík, Čakajovce, Marián Šíma, Šaľa, Emil Čapkovič, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Infner, Rišňovce
49 - Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Jozef Hudec st., Pavel Puobiš, Ľubica Tasáryová, Peter Jurika, Nitra, Marián Hörik, Štitáre, Štefan Guzmický, Ivanka, Patrik Balogh, Selice, Július Oláh, Matúškovo, Ján Vašš ml., P. Kesov, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Jozef Repa, Prílepy, Mária Bereczová, Andrea Bereczová, Branč, Peter Ivančík, Michal Málnási, Slavo Kališ, Šaľa, Zuzana Poništová, Zl. Moravce
48 - Milan Gráf, Ľudovít Billik, Juraj Náhlovský, Nitra, Roman Benček, Žitavany, Emil Barabáš, Zbehy, Alexander Repta, Branč, David Slíž, Sereď, Milan Dudáš, Prílepy, Martin Račko, D. Krškany, Jana Mráziková, Čeľadice, Pavel Períček, Rišňovce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
47 - Marián Kamenár, Kráľová n/V., Miroslav Mada, Michaela Lacinová, Ivan Chrenák, Pavel Čvirik, Jozef Gajdoš, Alexander Grell, Nitra, Pavla Ladungová, Ivanka, Anna Borčinová, Hostie, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Dušan Lužák, Galanta, Anton Tóth, D. Obdokovce, Milan Strapko, Beladice, Ondrej Hajdu, Trnovec, Miroslav Ryboš, Čeľadice, Pavol Hamada, D. Krškany, Katarína Malá, Vráble, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce
46 - Peter Kollárovič, Galanta, Lenka Königová, Jozef Gutai ml., Marianna Lacinová, Milan Borovský, Nitra, Martin Ďuriš, Vladimír Miklošík, Sereď, Stanislav Nemček, Janíkovce, Andrej Repta, Branč, Peter Ivančík, Koniarovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Školník, Zl. Moravce
45 - Daniel Antalík, Jozef Moder, Nitra, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Csaba Štanc, Žirany, Ľuboš Šottník, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava
44 - Ján Nagy, Zl. Klasy, Evka Grmanová, Roman Zahradníček, Nitra, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Helena Némethová, N. Život, Marián Kukučka, Šurianky, Martin Hajdu, Trnovec, Roman Ražný, Čeľadice, Martina Trungelová, Ivanka, Pavol Trautenberger, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč
43 - Róbert Jánošík, D. Krškany, Matúš Zentko, Zbehy, Iveta Dubeňová, Oľga Szabová, Nitra, Marek Fábry st., Šurianky, Milan Minarovič, Behynce, Monika Gregorová, Jelenec, Pavel Babiak, Žitavany, Vladimír Mihálik, Močenok, Róbert Koprda, Čeľadice, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Martin Benčúrik, T. Nemce
42 - Katarína Spišáková, Nitra, Róbert Berec, V. Lapáš
41 - Mária Šimková, Močenok, Darina Orbanová, Nitra, Richard Buday, Ladice, Ján Ronin, Blahová, Salo Berecz, Branč, Adam Pintér, Anton Belák, D. Krškany, Ján Wesolowski, Hlohovec
40 - Juraj Knížat, Vladimír Klačman, Eva Pappová, Marcela Trubinská, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ján Ballek, Hlohovec, Iveta Boszorádová, Branč, Mária Maďarová ml., Vráble, Ivana Danišová, D. Krškany, Miroslav Benček, Juraj Minár, Zl. Moravce
39 - Martin Gál, Hrušovany, Július Kolník, Miroslav Zverka, Michal Gúcky, Zuzana Liptayová, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Marián Szabo, Močenok, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Jana Tóthová, Šaľa
38 - Martina Pavlíková, Juraj Maťo, Igor Klačman, Michal Duchovič, Lenka Švecová, Nitra, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Peter Király, N. Život, Juraj Žilka, M. Chyndice, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Peter Greguš, Zbehy, Jakub Vojtek, Vráble
37 - Ivan Chudý, Vráble, Vojtech Mládek, Podhorany, Vilma Peťovská, Lužianky, Patrik Drgoň, D. Krškany, Ľudmila Šimalová, Nitra, René Čulák, Koniarovce
36 - Jozef Ružička, Branč, Juraj Sojka, Vráble, Anton Zaťko, Ivanka, Vladimír Líška, Nitra, Filip Kučera, Šaľa
35 - Vladimír Tóth, Pata, Marek Fábry ml., Šurianky, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Milan Vöröš, Nitra, Ondrej Proksa, M. Zálužie
34 - Marián Bachrony, Žitavany, Jozef Žák, Jozef Kóša, Peter Podsedlý, Martin Ševčík, Nitra, Ján Hnilica, Lužianky, Ladislav Marcinkó, Kajal, Stanislav Vojtila, Jelenec
33 - Zoltán Ballán, Vlčany, Maroš Sádovský, Žitavce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Dušan Tirol, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Š. Miko, D. Obdokovce, Beata Lenčéšová, H. Kráľová, Dušan Stračár, Šaľa, Jozef Lukáč, Mojmírovce
32 - Miroslav Piovarči, Lužianky, Juraj Balla, Maňa, Rado Vágai, Andrea Šándorová, Nitra, Elena Vašková, Báb, Jozef Baláž ml., Karol Mészáros, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Bodi, Zbehy, Petra Račková, Ivanka
31 - Marek Korytko, Ľuboš Štefánik, Marek Varga, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Róbert Pospiš, Roland Franko, Šaľa, Eva Lauková, Dražovce, Vladimír Gregor, Ivanka, Juraj Jozef Bodi, N. Sady
30 - Milan Greguš, Zbehy, Martin Imrišek, D. Krškany, Andrea Klačmanová, Peter Kováč, Jurko Lacina, Nitra, Milan Mareček, Čab, Jozef Bajnek, Vráble
29 - Peter Ondriaš, Žitavany, Janka Vargová, Nitra, Martin Földeši, Sereď, Michal Lovász, Trnovec, Andrej Vörös, Šaľa, Ján Sorad, Pohranice
28 - Slavomír Schwarcz, Richard Lidik, Ivan Leckeš, Michal Švec, Ľudovít Laca, Štefan Bede, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Tibor Boszorád, Branč, Milan Srnka st., Čeľadice, Valent Vaňo, Žirany
27 - Eva Tóthová, Vráble, Štefan Novák, Miroslav Sušienka, Šaľa, Milan Koleda, Čeľadice, Zuzana Vašková, Rumanová
26 - Andrej Šlosár, Andrea Dávidová, Nitra, Ján Krajčo, Janíkovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, Martin Varga, Čakajovce
25 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Viliam Félis, Vráble, Helena Krajinčáková, Báb, Vladimír Varga, Rišňovce, Edo Tomek, Nitra
24 - Dušan Bača, Hostie, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Jozef Szabó, D. Obdokovce, Lukáš Lyžičiar, Nitra
23 - Ivan Eliaš, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Ján Babčan, Zbehy, Miloš Ondriaš, Beladice
22 - Igor Máčik, Vladimír Rábek, Nitra, Štefan Špleha ml., Vráble
21 - Monika Vargová, Jaroslav Slávik, Július Mikle, Nitra, Peter Civáň, Dražovce, Alexander Kóňa, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Pavel Gálik ml., Lovce, Emil Vrábel, Mankovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Szombath, Pohranice, Juraj Ivanič, Čeľadice, Matej Kuzmický, Ivanka, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
20 - Erik Bugyi, Galanta, Mariana Pavlovová, N. Ves, Ján Padúch, Preseľany, Ľubomír Moravčík, Nitra, Jozef Hrebenár, Žitavany
19 - Mária Kóšová st., Juraj Šipoš, Nitra, Marek Ďurica, Babindol
18 - Milan Kubala, Sereď, Milan Kéry, Sľažany, Vlado (Body) Viola, Nitra, Peter Stojka, Hájske
17 - Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Gajdošík, Božena Štefeková, Vladimír Královič, Peter Bezák, Andrej Němec, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Lukáš Vajzer, Vráble
16 - Juraj Hamada, Čeľadice, Andrej Civáň, Dražovce, Igor Dubeň, Vlado Sásik, Ľubomír Pintér, Augustín Grman, Ivana Mateičková, Anna Jasanová, Nitra, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Papp, Váhovce
15 - Vladimír Urban, Hájske, Tomáš Babóš, Nitra, Sylvia Báreková, Žirany
14 - Róbert Homola, Selice, Luděk Benc, Pavol Balkó, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Železník, Trnovec, Janka Gálová, Žirany
13 - Peter Gibala, Nitra, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Marián Herceg, Pata, Ladislav Kováč, Vráble, Stano Čapkovič, N. Sady, Alexander Baráth, Ladice, Rudolf Matejov, Skýcov
12 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marian Pauk, Rumanová, Róbert Andrášik, Peter Kapusta, Táňa Tomeková, Nitra, Martin Kolha, Lužianky, Maroš Krajinčák, Báb, Marián Nagy, D. Krškany
11 - Štefan Gibala, Peter Varga, Emil Líška, Margita Letková, Ján Varga, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Sabo, Vinodol
10 - Miloš Remenár, Viera Javorová, Sereď, Marcel Hoppan, Vráble, Juraj Chrenko, V. Dolina, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Roman Košecký, Topoľčany
9 - Juraj Slíž ml., Nitra, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Peter Tolok, Volkovce, Vincent Gunda, Alekšince, Vojtech Mesároš, Lehota
8 - Ladislav Hučko, Šaľa, Daniel Čerman, Marek Labuda, Nitra, Denis Marcinkech, Vinodol, Magdaléna Reptová, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš, Róbert Vaňo, Žirany
7 - Marián Varga, Katarína Korenčíková, Ľudovít Laca st., Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Marek Valo, T. Nemce, Peter Kolha, Lužianky, Mário Gažo, Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Maroš Herenčiar, Zuzana Herenčárová, Branč, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Šalát, Lehota, Peter Ďuriška, Šurianky, Martina Kaplánová, Č. Hrádok
6 - Vojtech Németh, V. Blahovo, Zuzana Szolnokiová, Jozef Buranský, Vráble, Karol Čikel, T. Mlyňany, Monika Trnková, Anežka Grmanová, Nitra, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Róbert Šabík, Zl. Moravce, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Nehéz, Prílepy, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Jaroslav Štefek, V. Dolina, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Iveta Proksová, M. Zálužie, Lukáš Račko, Ivanka
5 - Michal Žiak, Žitavany, Tomáš Burian, Juraj Holták, D. Krškany, Mário Fačkovec, Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Jaroslav Srnčík, Magdaléna Michaličková, Jaroslav Fehér, Nitra, Branislav Cina, Viera Šutková, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Vráble, Ladislav Nagy, Jelenec, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Terézia Bačová, Sľažany, Peter Kyžňanský, Lehota, Roman Kühtreider, Choča, Ivan Mareček, Čab, Miloš Gál ml., Ladislav Zuzík, Žirany, Jozef Raufstein, Močenok
4 - Gábor Szalay, Juraj Džatko, Vráble, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Mikuláš Servický, Tomáš Lukáš, Erik Petrík, Andrej Moravčík, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Eva Holecová, Rita Boszorádová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Marián Záhorský, N. Ves, Ernest Beňo, Ján Šutka ml., Zl. Moravce, Róbert Furda, Topoľčianky, Irena Peťková, Slepčany, Ján Piroš, Žirany
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Jana Kašubová, Milan Pecho, Juraj Krčmár, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Jana Sklenárová, Šaľa, Eva Gombášová, Močenok, Štefan Buranský, Mojzesovo, Jozef Bernáth, Jarok
2 - Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Viera Nádaská, Ladislav Kečkéš, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Kristián Nagy, Selice
1 - Jozef Janega, Prašice, Soňa Galová, Janíkovce

O poradí na 4.-5. mieste rozhodlo špeciálne pravidlo, známe pred súťažou.
Tomek je lepší ako Rosinská, lebo raz trafil 9 zápasov, raz 8, kým Rosinská najviac trafila oba 7 zápasov v 1 kole.

Kto sa teda môže tešiť na aké ceny?

Patrícia Rafajová, Žitavany - 1. cena - pobyt pre 4 osoby v Holiday Village Tatralandia spolu so vstupmi do Aquaparku Tatralandia v hodnote 15 580 Sk

Juraj Minárik, Obyce - 2. cena - farebný televízor v hodnote 12 000 Sk, venuje Vladimír Vikor, majiteľ Dynamik Holding, a.s., Nitra

Marián Čurgali, Alekšince - 3. cena - exkluzívny systém domáceho kina Panasonic SC-DT110 v hodnote 11 990 Sk, venuje Andrea Shop Šaľa

František Tomek, Nitra - 4. cena - digitálny fotoaparát v hodnote 6000 Sk, venuje G&G Penzión a Restaurant*** Šaľa

Iveta Rosinská, Nitra - 5. cena - značkové športové oblečenie JAKO v hodnote 5000 Sk, venuje Victory Trade Šaľa


Ceny odovzdáme v najbližšom čase.

Skryť Vypnúť reklamu

Víťazom 14. kola je Jozef Infner z Rišňoviec, ktorý trafil 8 zápasov.
Všetkých tipérov zdravím, stretneme sa pri zimnej tipovačke, ktorá sa už rozbehla.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 986
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 934
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 12 984
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 015
  5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 876
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 10 645
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 375
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 655
  9. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 571
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 557
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Mestský cintorín v Nitre.

Na župnom zastupiteľstve bol pozitívny poslanec. Testovali len ľudí, vedľa ktorých sedel

Viacerí poslanci apelujú na samosprávy, aby sa v tejto situácii rokovalo online.

Podžupanka Eva Antošová.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Herec Ivan Gontko: Ak zachraňujeme kultúru, zachraňujeme samých seba

Podľa nitrianskeho herca je kultúra ako roky predtým na okraji záujmu.

Pre Ivana Gontka je kultúra podstatou ľudského bytia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Ľudia stoja v radoch pred odbernými miestami

Odberové miestnosti sa otvorili o ôsmej hodine ráno.

Už ste čítali?