Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

45 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany; 43 - Ľuboš Baranec, Juraj Šipoš, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce; 42 - Margita Pánisová, D. Krškany

Správne tipy 8. kola
Martin - Slovan 5:4 p X
Trenčín - Košice 2:4 2
Nitra - Zvolen 3:4 p X
Žilina - Slovan 3:6 2
Trenčín - Nitra 2:1 1
Topoľčany - Prešov 4:5 2
Zlín - Liberec 2:4 2
Třinec - Sparta 3:2 p X
Florida - Montreal 3:1 1
Minnesota - Atlanta 5:1 1

Poradie po 8. kole:
45 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany
43 - Ľuboš Baranec, Juraj Šipoš, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce
42 - Margita Pánisová, D. Krškany, Pavol Mošať, Nitra
41 - Katarína Magušinová, Peter Solčianský, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ladislav Babóti, Vlčany
40 - Vlasta Spišáková, Vladimír Nemšovský, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Juraj Minárik, Obyce
39 - Erika Hrachovická, Ernest Szombath, Ivan Magdolen, Vlado Lyžičiar, Nitra, Mária Ružičková, Anton Berecz, Branč, Ondrej Hupka, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany
38 - Roman Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Sikoriak, T. Nemce, Anton Molnár, P. Kesov, Juraj Hamada, Čeľadice, Anton Černý, Nitra
37 - Barbora Mináriková, Jozef Žák, Emil Líška, Viliam Ďuriš, Juraj Varga, Nitra, Mário Gažo, Juraj Sabo, Rumanová, Ivan Ďurický, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Roman Fuska, Čab, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Renáta Gálová, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Marián Mateička, Behynce, Róbert Špánik, Šoporňa, Jozef Virág, Zl. Moravce, Michal Kriško, Šaľa
36 - Boris Grežo, Michal Lauko, Martin Petrík, Monika Rekošová, Richard Magušín, Peter Podsedlý, Tomáš Rumančík, Miroslav Šimala, Stanislav Billik, Juraj Tuchyňa, Tibor Horváth, Nitra, Jaroslav Dvorský, Pata, František Margetin, Rišňovce, Jozef Borbély st., Zoltán Prešinský, V. Cetín, Slavomír Sysel, Močenok, Jožo Ružička, Branč, Monika Dobiašová, Čeľadice, Marek Kyjak, Alekšince, Imrich Drozdák, Babindol, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Andrej Fábry, Čab, Marek Šlehobr, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Matej Kuzmický, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, František Belica, Hostie, Ľubomír Števanka, Preseľany, Margita Kališová, Vladimír Petro, Šaľa
35 - Jozef Viskup, Erik Petrík, Ján Ehrenhold, Roman Sýkora, Vladimír Kuchta, Nitra, Marián Kováč, Levice, Jozef Horný, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., František Kausek, Klasov, Marek Ballek, Hlohovec, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter König, Ivanka, Matúš Mareček, Čab, Ján Bédi, V. Zálužie, Mária Bajáková, Štefan Labdík, Lužianky, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Marek Balla, Maňa, Milan Bekéni, Peter Bleho, Štefan Fabian, Šaľa
34 - Jozef Lenghart, Ľubomír Lacina, Daniel Tasáry, Peter Kompas, Ľubo Pénzeš, Peter Mateička, Jaroslav Ollík, Juraj Tomka, František Filo, Mário Tomašek, Michal Garay, Mária Sýkorová, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Marián Božik, Hosťovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Hrebenár, Žitavany, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Bajnek, Vráble, Juraj Barantal, V. Zálužie, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Soňa Ligačová, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Vincent Komačka, Topoľčany, Pavel Períček, Rišňovce, Lukáš Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Filip Horný, Jarok, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Tomáško Huňady, Lúčnica, Mário Pánis, D. Krškany, Karol Belovič, Milan Lazan, Zdenka Hippová, Šaľa, Daniel Varga, Pata, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Štefan Kúsek, Hostie, Alexander Kusý, Trnovec, Martina Dicsérová, Močenok
33 - Ján Barát, Andrea Pihorňová, Jakub Takáč, Milan Petráš, Július Petrík, Katarína Karcolová, Miloš Sýkora, Dušan Letko, Ivan Chrenák, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Juraj Minár, Martin Magušín, Zl. Moravce, Peter Bajla, N. Ves, Ferko Valent, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Dávid Bežuch, Galanta, Ivan Tóth, Čakajovce, Fero Ružička, Branč, Ján Slíž, Beladice, Peter Debnár, Zbehy, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Anton Bábik ml., Rumanová, Jozef Infner, Rišňovce, Milan Roman, Čab, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Patrik Čepček, Žitavany, Ján Hnilica, Lužianky, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ladislav Páleník, Tibor Mócik, Topoľčany, Tibor Odráška, Marián Titka, Róbert Tóth, Šaľa
32 - František Hrnčiar ml., Juraj Krčmár, Marek Hrachovický, Marián Grman, Milan Lacina, Štefan Kollárik, Ivan Buchala, Ľubica Tasáryová, Miroslav Zverka, František Tomek, Oľga Tomeková, František Grom, Jaroslav Andrášik, Ivan Dominka, Vladimír Krajčovič, Pavol Zámečník, Ľuboš Kolár, Ivan Labuda, Ladislav Pintér, František Trnka, Michal Bíro, Jozef Prešinský, Nitra, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ján Valášek, Šoporňa, Ľuboš Török, Pata, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Ondrej Kozolka, Volkovce, Boris Lacina, Viktor Balko, Lužianky, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Čekey, Pohranice, Dušan Béder, V. Lapáš, Jozef Gál, Žirany, Pavel Mihálik, Peter Lehocký, Slavo Kališ, Jozef Sklenár, Šaľa, Oľga Račková, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Miroslav Szlamka, Váhovce, Dominik Lenghard, Čakajovce
31 - Karol Ryba, Jozef Senneš, Katarína Molnárová, Dionýz Pecháček, Jozef Svitač, František Hrnčiar st., Jozef Hudec st., Tomáš Krajčovič, Igor Kotora, Štefan Matesko, Juraj Vencel, Martina Pavlíková, Milan Ružička, Iveta Rosinská, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Ivan Chlebák, Štitáre, Jozef Baťala ml., Branislav Rafaj, Žitavany, Emil Dubec, Žikava, Gašpar Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Miroslav Vojtek, Jozef Andel, Vráble, Jozef Studený, N. Ves, Terézia Tasáryová, Ivanka, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Boris Nyers, Janíkovce, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Vladimír Toman, Čifáre, Anna Borčinová, Hostie, Martin Tesár, D. Krškany, Štefan Bako, Matúš Rábek, Močenok, Jozef Labuda, Solčany, Peter Ivančík, Šaľa
30 - Peter Šišák, Zdenko Senneš, Michaela Lacinová, Boris Kašuba, Edo Tomek, Laco Ištokovič, Martin Búchala, Miroslav Múdry, Július Kolník, Ľuboš Lacina, Miroslav Mada, Milan Borovský, René Matyó, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Jana Gálová, Žirany, Samuel Malý, Vráble, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Švihorík, Báb, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Bíro, Čakajovce, Ján Vaško, Ivanka, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Vlastimil Záhon, Margita Pavelková, Golianovo, Ľuboš Šottník, Tomáš Bleho, Peter Hipp, Šaľa, Zoltán Németh, N. Život, Katarína Beláková, D. Krškany, Gabriel Baluška, Diakovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Martin Bíro, V. Zálužie
29 - Marián Červenka, Pavel König, Lucia Barátová, Alexander Grell, Ľudovít Konečný, Iveta Palková, Pavol Krajčo, Richard Srňánek, Vladimír Papp, Ľubomír Turňa, Nitra, Martin Földeši, Sereď, Pavol Čerenka, Marián Strečka, Topoľčianky, Ján Ballek, Hlohovec, Alexander Repta, Branč, Jozef Watter, Rišňovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Juraj Bradáč, Golianovo, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Marianna Barátová, Dražovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Martin Hraška, N. Sady, Rastislav Borčin, Hostie, František Kunkel, Zl. Moravce, Július Galo, Štefan Račko, Adam Pintér, D. Krškany, Renáta Čerháková, Trnovec, Jozef Guniš, Preseľany
28 - Jozef Pacher, Ľudovít Kováč, Jozef Kóša, Lýdia Domastová, Mário Šándor, Peter Balkó, Jožo Ťapušík, Michal Papp, Nitra, Martin Molnár, Matúškovo, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ladislav Kováč, Babindol, Anna Čerenková, Topoľčianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Peter Baják, Zbehy, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Boris Mesároš, Lehota, Martin Imrišek, D. Krškany, Peter Sonlajtner, Attila Sonlajtner, Žirany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ľuboš Motolík, Trnovec, Juraj Káčer, Čaradice, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľubor Goldbecher, Marek Sklenár, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Berec, V. Lapáš
27 - Ladislav Skalický, Ivan Janiš, Lukáč Tomiš, Milan Vöröš, Milan Gráf, Nitra, Norbert Adamča, Sereď, Andrej Repta, Branč, Martin Jurík, Čakajovce, Vladimír Varga, Ivan Bileny, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Matúš Zentko, Zbehy, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zorka Billiková, Jelšovce, Igor Kováč, Čeľadice, Martin Račko, D. Krškany
26 - Jarmila Saidová, Štefan Pénzeš, Mariana Letková, Nitra, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Peter Paulis, M. Vozokany, Emília Malá, Vráble, Bohuš Baják, Lužianky, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Marián Nagy, D. Krškany, Daniel Lörincz, Branč, Július Oláh, Matúškovo
25 - Katarína Spišáková, Juraj Chovanec, Jozef Homola, Peter Jurika, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marek Kováč, Čifáre, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Danada, Ľubomír Uher, Šaľa, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marian Kukučka, Šurianky
24 - Štefan Zabák, Patrik Palka, Ľudmila Šimalová, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Martin Ďuriš, Čeľadice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Juraj Dubeň, Lehota, Michal Čery, Jelenec, Jozef Karásek, Hájske, Jozef Barát, Topoľčany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Emil Šatan, Vozokany
23 - Pavel Puobiš, Dušan Tirol, Nitra, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ladislav Kéry, Volkovce, Dalibor Slíž, Beladice, Marek Gáth, V. Zálužie, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Valent Vaňo, Žirany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Milan Matesko, Šoporňa
22 - Milan Čulák, Jozef Nosian, Jozef Moder, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Rudolf Krajinčák, Lukáš Garaj, Báb, Ján Školník, Zl. Moravce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marta Vaňová, Žirany, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Ivan Mrázik, Čeľadice
21 - Adriana Babišová, Darina Orbanová, Ján Kmeťo, Viktor Buday, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Helena Krajinčáková, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Stanislav Vojtila, Jelenec, Milan Koleda, Čeľadice
20 - Katarína Malá, Vráble, Igor Galovič, Nitra, Patrik Brath, Hosťová
19 - Božena Školníková, Zl. Moravce, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Michaela Paulisová, M. Vozokany
18 - Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Jozef Školník, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jaroslav Fehér, Nitra, Pavol Trautenberger, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Róbert Berec, V. Lapáš, Ľubomír Bobok, Volkovce, Juraj Jozef Bodi, N. Sady, Róbert Koprda, Jozef Štefek, Čeľadice
17 - Vincent Káčer, Zl. Moravce, Marián Varga, Jozef Lacina, Nitra, Lukáš Mesároš, Lehota, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Martin Benčúrik, Július Benčurik, T. Nemce, Ján Nagy, Dvory, Daniel Szöke, V. Cetín, Vladimír Antal, Ivanka, Tomáš Grman, Čeľadice
16 - Jaroslav Peťko, Jelenec, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Andrej Moravčík, Lukáš Boháčik, Nitra, Pavol Kozma, D. Krškany, Lenka Reptová, Branč
15 - Anton Kusý, Roman Trnkus, Nitra, Jozef Kučera, Šaľa
14 - Eva Pappová, Vladimír Krčmár, Nitra, Kristína Kováčová, Lovce, Peter Balko, Kolíňany, Štefan Ivanič, Čeľadice, Zuzana Vašková, Rumanová
13 - Ladislav Lörincz, Branč, Lukáš Zima, Juraj Sýkora, Nitra
12 - Juraj Lacina, Ľubomír Bartakovič, Dušan Koszorú, Nitra, Natália Kozmová, D. Krškany
11 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Visolajský, Šaľa, Matej Fábry, V. Cetín, Pavol Ďurina, Rasťo Mikuš, Nitra, Marián Balko, Klasov, Vilma Peťovská, Lužianky
10 - Marek Ševčík, Miloš Mošať, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce
9 - Henrich Richter, Bratislava, Peter Varga, Peter Bezák, Ľubomír Moravčík, Matúš Bédi, Dušan Balko, Nitra, Andrea Bereczová, Branč, Marcel Pánis, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Milan Mišák, V. Dolina, Martin Peško, Čab, Lukáš Takáč, Báb, Branislav Pospiš, Šaľa, Jana Mráziková, Čeľadice
8 - Juraj Svorad, Hrušovany, Erika Studená, Sľažany, Celestín Berecz, Branč, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Tomáš Snop, Mária Tirolová, Nitra, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
7 - Helena Vargová, Peter Bíro, Nitra, Pavla Ladungová, Ivanka
6 - Deniska Janegová, Prašice, Marián Kukučka, Šurianky, Michal Švec, Zuzana Satinová, René Daniš, Zoran Heiser, Michal Beták, Peter Krajčo, Nitra, Bernadeta Beneová, D. Obdokovce, Jozef Janiš, Mojmírovce, Mária Bereczová, Branč, Vladimír Kurila, Galanta, Stanislav Nemček, Janíkovce, Miloš Bédi, Jarok, Jana Sklenárová, Šaľa
5 - Zuzana Ujváriová, Sereď, Jozef Janega, Prašice, Marek Ternény, V. Zálužie, Ľudovít Horváth, Janka Vargová, Pavol Tučný, Pavol Pribela, Evka Grmanová, Michal Korýtko, Lukáš Bartakovič, Mária Kóšová, Michal Korytko, Nitra, Peter Greguš, Zbehy, Salo Berecz, Branč, Jozef Gál, V.-Opatovce, Jozef Buranský, Vráble, Marián Chobot, Urmince, Jozef Brieška, T. Nemce, Marián Martiška, Behynce, Janka Gálová, Žirany, Vratko Candrák, Topoľčany
4 - Peter Hudák, Rišňovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Šimon Horváth, Vladimír Zabák, Eduard Szabó, Daniel Gál, Rastislav Švec, Magdaléna Čuláková, Zuzana Gurinová, Andrej Stoklas, Marcela Hallová, Ivan Liptay, Nitra, Michal Kišš, Šoporňa, Jozef Šimončič, Báb
3 - Marek Kišš, Šoporňa, Ján Jambor, Rišňovce, Mário (Neger) Varga, Viliam Halla, Marek Korýtko, Michal Földesi, Margita Letková, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Štefan Guzmický, Ivanka, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Tomáš Kuna, Výč. Opatovce, Jaroslav Kalivoda, Jarok, Leo Bednár, Vráble, Peter Macho, Výčapy-Opatovce
2 - Oľga Szabová, Vladimír Beňo, Nitra, Dominik Májek, Mojmírovce
1 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž.

V 8. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Dokázali to 6 tipéri: Štefan Kollárik , Peter Podsedlý , Juraj Šipoš , Jozef Horňák , Mária Sýkorová a Anton Černý .
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  2. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  6. Budovanie zelenej značky
  7. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  8. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 29 189
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 22 698
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 796
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 094
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 707
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 510
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 600
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 522
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 396
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 343
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

5 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

22 h
Klaudio Farmadín vedie Športový klub Farmex Nitra. Nedávno vybudovali nové ihrisko s umelým povrchom a šprintérsku rovinku.

Jeho zverenci majú stále šancu prebojovať sa na olympiádu do Tokia.

7 h
Riaditeľ nemocnice Dubaj a primátor Hattas.

Testovanie sa má stať trvalou súčasťou nášho života na najbližšie mesiace a možno aj roky, hovorí riaditeľ nemocnice Milan Dubaj.

14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

25. jan

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

19 h

Podľa aktuálne nastavených parametrov a údajov len z MOM, zriadených rezortom zdravotníctva, by si v Banskobystrickom kraji zopakovali testovanie v šiestich okresoch.

20 h

Už ste čítali?