Utorok, 18. máj, 2021 | Meniny má ViolaKrížovkyKrížovky

Zimná tipovačka - poradie po 11. kole

57 - Ľuboš Baranec, Vladimír Nemšovský, Nitra, Jozef Bajnek, Vráble, Zuzana Chochlíková, Margita Pánisová, D. Krškany; 56 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Katarína Magušinová, Nitra

Správne tipy 11. kola
Martin - Nitra nehrali
Skalica - Zvolen 5:1 1
Žilina - L. Mikuláš 9:3 1
Poprad - Slovan 1:4 2
Třinec - Slavia 0:7 2
Vítkovice - Sparta 5:2 1
Kladno - Karlovy Vary 3:2 1
Chicago - Nashville 1:3 2
Edmonton - San Jose 1:5 2
Florida - New Jersey 4:2 1

Poradie po 11. kole
57 - Ľuboš Baranec, Vladimír Nemšovský, Nitra, Jozef Bajnek, Vráble, Zuzana Chochlíková, Margita Pánisová, D. Krškany
56 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Katarína Magušinová, Nitra
55 - Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Horňák, Rišňovce, Anton Černý, Nitra
54 - Vlasta Spišáková, Juraj Varga, Juraj Šipoš, Peter Solčianský, Vlado Lyžičiar, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Virág, Zl. Moravce
53 - Peter Podsedlý, Barbora Mináriková, Ivan Magdolen, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Martin Magušín, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mária Ružičková, Branč, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany
52 - Pavol Mošať, Ernest Szombath, Nitra, Ivan Tabaček, Ján Sikoriak, T. Nemce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Lukáš Bíro, Čakajovce, Miloš Gál st., Renáta Gálová, Žirany, Imrich Drozdák, Babindol, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Andrej Maťo, Jarok, Róbert Špánik, Šoporňa, Juraj Minárik, Obyce, Marián Mateička, Behynce
51 - Viliam Ďuriš, Juraj Tuchyňa, Tibor Horváth, Nitra, Jozef Horný, Zl. Moravce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Juraj Sabo, Rumanová, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Slíž, Beladice, Anton Molnár, P. Kesov, Juraj Hamada, Čeľadice, Mário Pánis, D. Krškany, Mária Slezáková, Lukáčovce, Michal Kriško, Šaľa
50 - Július Petrík, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Roman Fuska, Čab, Marek Kyjak, Alekšince, Jozef Záhorský, Rišňovce, Tomáško Huňady, Lúčnica, František Belica, Hostie, Ladislav Babóti, Vlčany
49 - Michal Lauko, Martin Petrík, Richard Magušín, Erik Petrík, Miroslav Šimala, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Slavomír Sysel, Martina Dicsérová, Močenok, Andrej Fábry, Čab, Marta Záhorská, Rišňovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Karol Belovič, Štefan Fabian, Šaľa, Anton Berecz, Branč, Štefan Labdík, Lužianky, Tibor Mócik, Topoľčany
48 - Boris Grežo, Marek Hrachovický, Erika Hrachovická, Marián Grman, Milan Lacina, Monika Rekošová, Jozef Žák, Ľubo Pénzeš, Ján Ehrenhold, Roman Sýkora, Vladimír Kuchta, Katarína Karcolová, František Trnka, Stanislav Billik, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Marián Kováč, Levice, Emil Dubec, Žikava, Ivan Ďurický, Fero Ružička, Branč, František Krčmár, Nevidzany, František Kausek, Klasov, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ferko Valent, T. Mlyňany, Dávid Bežuch, Galanta, Ladislav Čekey, Pohranice, Ondrej Hupka, Čakajovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Hoppan, Vráble, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Martin Tesár, D. Krškany, Patrik Čepček, Žitavany, Peter Lehocký, Margita Kališová, Róbert Tóth, Šaľa
47 - Ján Barát, Jozef Lenghart, Andrea Pihorňová, Daniel Tasáry, Peter Kompas, Jozef Hudec st., Jaroslav Ollík, Iveta Rosinská, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Matúš Mareček, Čab, Ján Bédi, V. Zálužie, Bohuš Baják, Mária Bajáková, Lužianky, Vladimír Toman, Čifáre, Marek Balla, Maňa, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Zdenka Hippová, Jozef Sklenár, Vladimír Petro, Šaľa
46 - Jozef Viskup, Jakub Takáč, Boris Kašuba, František Tomek, Juraj Tomka, Tomáš Krajčovič, Pavol Zámečník, Ivan Labuda, Ladislav Pintér, Michal Garay, Miloš Sýkora, Dušan Letko, Jozef Prešinský, Nitra, Ján Valášek, Šoporňa, Marián Zlatňanský, František Kunkel, Zl. Moravce, Jana Gálová, Žirany, Marek Orlíček, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Pavol Štefek, V. Dolina, Milan Roman, Čab, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Danada, Šaľa, Tibor Karácsony, Váhovce, Dominik Lenghard, Čakajovce
45 - Juraj Krčmár, Marián Červenka, Peter Šišák, Ľubomír Lacina, Edo Tomek, Peter Mateička, Jozef Svitač, Július Kolník, Milan Petráš, František Grom, Mário Tomašek, Vladimír Krajčovič, Milan Ružička, Mária Sýkorová, René Matyó, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ivan Chlebák, Štitáre, Jaroslav Dvorský, Ľuboš Török, Pata, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Studený, N. Ves, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jožo Ružička, Branč, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Bíro, Čakajovce, Filip Horný, Jarok, Daniel Ballay, Patrik Szabo, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Marek Šlehobr, P. Kesov, Marián Strečka, Topoľčianky, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Hnilica, Lužianky, Margita Pavelková, Golianovo, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Milan Lazan, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Labuda, Solčany
44 - Karol Ryba, Zdenko Senneš, Oľga Tomeková, František Filo, Michal Bíro, Nitra, Branislav Rafaj, Žitavany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Boris Lacina, Štefan Peťovský, Lužianky, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Ballek, Hlohovec, Ivan Tóth, Čakajovce, Ján Vaško, Ivanka, Peter Debnár, Zbehy, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Vlastimil Záhon, Golianovo, Jozef Gál, Žirany, Štefan Kúsek, Hostie, Alexander Kusý, Trnovec, Marián Titka, Šaľa
43 - Michaela Lacinová, Ľudovít Konečný, František Hrnčiar st., Jaroslav Andrášik, Pavol Krajčo, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Martin Földeši, Sereď, Jozef Hrebenár, Žitavany, Gašpar Gál, Žirany, Peter Bajla, N. Ves, Terézia Tasáryová, Ivanka, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Igor Kováč, Čeľadice, Rastislav Borčin, Hostie, Daniel Varga, Pata, Peter Vrabec, Čakajovce, Oľga Račková, D. Krškany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Peter Bleho, Šaľa, Miroslav Fúska, Zbehy
42 - František Hrnčiar ml., Lucia Barátová, Ivan Buchala, Dionýz Pecháček, Laco Ištokovič, Martin Búchala, Ivan Dominka, Juraj Vencel, Ľuboš Lacina, Michal Papp, Ivan Chrenák, Ľubomír Turňa, Nitra, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Jozef Švihorík, Báb, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Pavel Períček, Rišňovce, Marek Kováč, Čifáre, Anna Borčinová, Hostie, Július Galo, Katarína Beláková, D. Krškany, Daniel Lörincz, Branč, Július Oláh, Matúškovo, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Tomáš Bleho, Peter Hipp, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Matúš Rábek, Močenok
41 - Pavel König, Jozef Kóša, Alexander Grell, Miroslav Zverka, Miroslav Mada, Jožo Ťapušík, Nitra, Martin Molnár, Matúškovo, Jozef Baťala ml., Žitavany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Samuel Malý, Jozef Andel, Vráble, Peter König, Štefan Račko, Ivanka, Jozef Watter, Jozef Štefák, Rišňovce, Matúš Zentko, Zbehy, Viktor Balko, Lužianky, Martin Imrišek, Marián Nagy, D. Krškany, Ľuboš Šottník, Ľubomír Uher, Peter Ivančík, Šaľa, Dušan Béder, V. Lapáš, Štefan Bako, Močenok
40 - Štefan Kollárik, Katarína Molnárová, Mário Šándor, Martina Pavlíková, Vladimír Papp, Nitra, Milan Augustín, Anna Čerenková, Topoľčianky, Juraj Minár, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Martin Jurík, Čakajovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, Marianna Barátová, Dražovce, Ľuboš Motolík, Trnovec
39 - Jozef Senneš, Ladislav Skalický, Lukáč Tomiš, Iveta Palková, Nitra, Andrej Repta, Branč, Vladimír Varga, Ivan Bileny, Rišňovce, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Attila Sonlajtner, Žirany, Zoltán Németh, N. Život, Štefan Račko, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Slavo Kališ, Šaľa
38 - Jozef Pacher, Milan Vöröš, Peter Balkó, Milan Borovský, Peter Jurika, Nitra, Emília Malá, Vráble, Ján Školník, Zl. Moravce, Peter Baják, Zbehy, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zorka Billiková, Jelšovce, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Barát, Topoľčany, Ľubor Goldbecher, Marek Sklenár, Šaľa
37 - Lýdia Domastová, Ľubica Tasáryová, Ivan Janiš, Emil Líška, Jarmila Saidová, Mariana Letková, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Marián Božik, Hosťovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Jozef Infner, Rišňovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Adam Pintér, D. Krškany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Berec, V. Lapáš
36 - Ľubomír Maczvalda, Tomáš Rumančík, Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Zubčák, Hruboňovo, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Renáta Čerháková, Trnovec, Emil Šatan, Vozokany
35 - Pavel Puobiš, Štefan Matesko, Nitra, Alexander Repta, Branč, Ľubomír Bobok, Volkovce, Martin Bíro, V. Zálužie
34 - Ľudovít Kováč, Miroslav Múdry, Milan Čulák, Ľuboš Kolár, Nitra, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Kuzmický, Ivanka, Stanislav Packa, Močenok
33 - Ľudovít Ďuriš, Milan Koleda, Čeľadice, Jozef Moder, Viktor Buday, Nitra, Emília Káčerová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Katarína Malá, Vráble
32 - Ivan Mrázik, Čeľadice
31 - Igor Kotora, Nitra, Miroslav Vojtek, Vráble, Ladislav Kéry, Volkovce, Helena Krajinčáková, Báb, Boris Nyers, Janíkovce, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Stanislav Vojtila, Jelenec
30 - Rudolf Krajinčák, Báb, Ľudmila Šimalová, Nitra
29 - Jozef Lacina, Richard Srňánek, Nitra, Jozef Školník, Zl. Moravce, Juraj Bradáč, Golianovo, Martin Hraška, N. Sady, Jozef Guniš, Preseľany, Marian Kukučka, Šurianky
28 - Ladislav Kováč, Babindol, Boris Mesároš, Lehota, Juraj Káčer, Čaradice, Michaela Paulisová, M. Vozokany
27 - Norbert Adamča, Sereď, Milan Gráf, Nitra
26 - Štefan Pénzeš, Eva Pappová, Nitra, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor
25 - Katarína Spišáková, Juraj Chovanec, Jozef Homola, Darina Orbanová, Nitra, Božena Školníková, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Valent Vaňo, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Ján Hotový, N. Sady, Ľubor Kajaba, Ivanka
24 - Štefan Zabák, Patrik Palka, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Martin Ďuriš, Čeľadice, Michal Čery, Jelenec, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Karásek, Hájske, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo
23 - Dalibor Slíž, Beladice, Marek Gáth, V. Zálužie, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Dušan Tirol, Nitra, Milan Matesko, Šoporňa
22 - Jaroslav Fehér, Jozef Nosian, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marta Vaňová, Žirany, Lukáš Garaj, Báb, Róbert Koprda, Tomáš Grman, Čeľadice
21 - Adriana Babišová, Ján Kmeťo, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Jozef Kučera, Šaľa, Zuzana Vašková, Rumanová
20 - Andrej Moravčík, Igor Galovič, Nitra, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Patrik Brath, Hosťová, Jozef Štefek, Čeľadice
19 - Janka Vargová, Nitra
18 - Peter Varga, Nitra, Pavol Trautenberger, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Róbert Berec, V. Lapáš, Juraj Jozef Bodi, N. Sady, Štefan Ivanič, Čeľadice
17 - Marián Varga, Miloš Mošať, Nitra, Lukáš Mesároš, Lehota, Martin Benčúrik, Július Benčurik, T. Nemce, Ján Nagy, Dvory, Daniel Szöke, V. Cetín, Vladimír Antal, Ivanka, Peter Balko, Kolíňany, Vratko Candrák, Topoľčany
16 - Lukáš Boháčik, Peter Krajčo, Nitra, Jaroslav Peťko, Jelenec, Pavol Kozma, D. Krškany
15 - Anton Kusý, Roman Trnkus, Nitra
14 - Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Kristína Kováčová, Lovce, Vladimír Krčmár, Nitra, Jana Mráziková, Čeľadice
13 - Lukáš Zima, Juraj Sýkora, Nitra, Ladislav Lörincz, Branč
12 - Juraj Lacina, Ľubomír Bartakovič, Dušan Koszorú, Juraj Hrnčár, Nitra, Natália Kozmová, D. Krškany
11 - Pavol Ďurina, Rasťo Mikuš, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Visolajský, Šaľa, Matej Fábry, V. Cetín, Marián Balko, Klasov, Vilma Peťovská, Lužianky
10 - Marek Ševčík, Michal Korytko, Pavol Hrnčár, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce
9 - Peter Bezák, Ľubomír Moravčík, Matúš Bédi, Dušan Balko, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Andrea Bereczová, Branč, Marcel Pánis, D. Krškany, Milan Mišák, V. Dolina, Martin Peško, Čab, Lukáš Takáč, Báb, Branislav Pospiš, Šaľa, Janka Gálová, Žirany
8 - Tomáš Snop, Mária Tirolová, Vlado Sásik, Nitra, Juraj Svorad, Hrušovany, Erika Studená, Sľažany, Celestín Berecz, Branč, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
7 - Helena Vargová, Peter Bíro, Zuzana Gurinová, Nitra, Pavla Ladungová, Ivanka
6 - Michal Švec, Zuzana Satinová, René Daniš, Zoran Heiser, Michal Beták, Nitra, Deniska Janegová, Prašice, Marián Kukučka, Šurianky, Bernadeta Beneová, D. Obdokovce, Jozef Janiš, Mojmírovce, Mária Bereczová, Branč, Vladimír Kurila, Galanta, Stanislav Nemček, Janíkovce, Miloš Bédi, Jarok, Jana Sklenárová, Šaľa, Vladimír Pagáč, D. Saliby
5 - Zuzana Ujváriová, Sereď, Jozef Janega, Prašice, Marek Ternény, V. Zálužie, Ľudovít Horváth, Pavol Tučný, Pavol Pribela, Evka Grmanová, Michal Korýtko, Lukáš Bartakovič, Mária Kóšová, Nitra, Peter Greguš, Zbehy, Salo Berecz, Branč, Jozef Gál, V.-Opatovce, Jozef Buranský, Vráble, Marián Chobot, Urmince, Jozef Brieška, T. Nemce, Marián Martiška, Behynce, Tomáš Erdélyi, Kajal
4 - Peter Hudák, Rišňovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Šimon Horváth, Vladimír Zabák, Eduard Szabó, Daniel Gál, Rastislav Švec, Magdaléna Čuláková, Andrej Stoklas, Marcela Hallová, Ivan Liptay, Nitra, Michal Kišš, Šoporňa, Jozef Šimončič, Báb, Ivan Bakyta, Jarok, Marián Nemeš ml., N. Hrnčiarovce, Igor Kováč st., Martin Kováč, V.-Opatovce
3 - Marek Kišš, Šoporňa, Ján Jambor, Rišňovce, Mário (Neger) Varga, Viliam Halla, Marek Korýtko, Michal Földesi, Margita Letková, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Štefan Guzmický, Ivanka, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Tomáš Kuna, Výč. Opatovce, Jaroslav Kalivoda, Jarok, Leo Bednár, Vráble, Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Jožo Kysý, Čakajovce
2 - Oľga Szabová, Vladimír Beňo, Marián Muzika, Táňa Tomeková, Ivan Eliaš, Nitra, Dominik Májek, Mojmírovce, Mário Guzmický, Imrich Guzmický, Ivanka
1 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž.

Víťazom 11. kola je Jozef Bajnek z Vrábeľ, ktorý uhádol 8 zápasov z deviatich, ktoré sa rátali.
Tipérov zdraví

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  2. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
  3. Čo som sa naučila o mužskom holení a o mužoch
  4. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
  5. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
  6. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  7. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
  8. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  9. Mooncity: prvá expozícia elektromobility na Slovensku
  10. Na elektromobile môžete prerobiť, ale aj ušetriť
  1. SYNLAB je v Európe jednotkou v laboratórnej diagnostike
  2. Mooncity: prvá expozícia elektromobility na Slovensku
  3. Čo som sa naučila o mužskom holení a o mužoch
  4. Na elektromobile môžete prerobiť, ale aj ušetriť
  5. Prekvapia hokejový svet? Slovensko ide na šampionát s mladíkmi
  6. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  7. Ceny nehnuteľností stále rastú. Je čas investovať
  8. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  9. Bakalárske študijné programy na FVT
  10. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  1. Tajná komunita, v ktorej nakupujete so zľavami až do 80% 14 945
  2. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy? 9 021
  3. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel 8 730
  4. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku 8 323
  5. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér 7 592
  6. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania 7 466
  7. Nákupy, ktoré rozbúchajú srdce v nákupnom centre Novum Prešov 6 974
  8. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite 5 641
  9. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe 5 477
  10. Kúrenie počas jari: Ako si udržať teplo a ušetriť viac peňazí 4 548
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Pilotný projekt Biojazda.sk testuje ekologický pohon kamióna na 100 % bionaftu.

Na cesty vyrazil kamión, ktorý sľubuje zníženie emisií „zo stovky na nulu v sekunde“.

1 h

Hasiči včera zasahovali v Nitrianskom kraji v súvislosti s intenzívnym dažďom celkom 11-krát.

3 h
Lávka v parku.

V priebehu niekoľkých rokov je lávka zatvorená už po druhý raz. Predtým bola poškodená mostovka. Novú osadili na pôvodné piliere.

4 h

V športových správach sa dozviete aj to, že Karolína Schmiedlová na turnaji WTA zvíťazila nad bývalou svetovou jednotkou.

7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Za posledných 24 hodín stúpla hladina o 42 centimetrov.

17. máj

Jedno nešťastie sa stalo v prírode, druhé v bytovke.

17. máj

Hladina vodných tokov nebezpečne stúpa.

20 h

Na najvyššom podlaží sú kancelárske priestory. Reštaurácia na prízemí bude mať vonkajšie sedenie.

17. máj

Už ste čítali?