Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Zimná tipovačka - poradie po 13. kole

68 - Matej Kuzmický, Ivanka; 67 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vlasta Spišáková, Nitra, Mária Ružičková, Branč; 66 - Vladimír Nemšovský, Nitra

Správne tipy 13. kola
Martin - Nitra 4:0 1
Partizánske - HK 96 Nitra 7:5 1
Švajčiarsko - Slovensko 3:2 1
Česko - Fínsko 5:0 1
Švédsko - Rusko 6:2 1
Washington - Rangers 2:5 2
Philadelphia - St. Louis 4:3 p X
Edmonton - Atlanta 5:1 1
Stuttgart - Brémy 4:1 1
Bochum - Norimberg 0:2 2

Poradie po 13. kole
68 - Matej Kuzmický, Ivanka
67 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vlasta Spišáková, Nitra, Mária Ružičková, Branč
66 - Vladimír Nemšovský, Nitra
65 - Ľuboš Baranec, Peter Solčianský, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jozef Bajnek, Vráble, Jozef Horňák, Rišňovce, Marián Mateička, Behynce
64 - Katarína Magušinová, Ivan Magdolen, Nitra, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Zuzana Chochlíková, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Virág, Zl. Moravce
63 - Juraj Varga, Anton Černý, Nitra, Martin Magušín, Zl. Moravce, Tomáško Huňady, Lúčnica, Mário Pánis, D. Krškany, Róbert Špánik, Šoporňa
62 - Peter Podsedlý, Juraj Šipoš, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Miloš Gál st., Žirany, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Juraj Minárik, Obyce, Michal Kriško, Šaľa, Ľubomír Antal, Č. Kľačany
61 - Pavol Mošať, Ernest Szombath, Viliam Ďuriš, Nitra, Mário Gažo, Juraj Sabo, Rumanová, Ivan Tabaček, T. Nemce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Andrej Fábry, Čab, Martin Tesár, D. Krškany, Renáta Gálová, Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor
60 - Marián Grman, Barbora Mináriková, Roman Sýkora, Július Petrík, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ľudovít Desat, Podhorany, Anton Molnár, P. Kesov, Ondrej Hupka, Čakajovce, Juraj Hamada, Čeľadice, Mária Slezáková, Lukáčovce
59 - Boris Grežo, Michal Lauko, Erik Petrík, Miroslav Šimala, Tibor Horváth, Nitra, Roman Margetin, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Horný, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Krčmár, Nevidzany, Boris Lacina, Lužianky, Slavomír Sysel, Martina Dicsérová, Močenok, Fero Ružička, Branč, Lukáš Bíro, Čakajovce, Imrich Drozdák, Babindol, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Andrej Maťo, Jarok, František Belica, Hostie, Miroslav Szlamka, Váhovce, Margita Kališová, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany
58 - Erika Hrachovická, Martin Petrík, Miloš Sýkora, Nitra, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ivan Ďurický, Branč, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Borbély st., V. Cetín, Roman Fuska, Čab, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Marek Balla, Maňa, Peter Lehocký, Róbert Tóth, Šaľa
57 - Milan Lacina, Andrea Pihorňová, Vladimír Kuchta, Pavol Zámečník, Katarína Karcolová, František Trnka, Stanislav Billik, Nitra, Juraj Barantal, Ján Bédi, V. Zálužie, Vincent Komačka, Tibor Mócik, Topoľčany, Dávid Bežuch, Galanta, Ladislav Čekey, Pohranice, Mária Bajáková, Lužianky, Marek Kyjak, Alekšince, Jozef Hoppan, Vráble, Gustáv Molnár, P. Kesov, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Anton Berecz, Branč, Tibor Odráška, Šaľa
56 - Marek Hrachovický, Jozef Lenghart, Peter Kompas, Jozef Žák, Ladislav Pintér, Michal Garay, Juraj Tuchyňa, Nitra, Jozef Studený, N. Ves, Ferko Valent, T. Mlyňany, Bohuš Baják, Štefan Labdík, Lužianky, Filip Horný, Jarok, Marta Záhorská, Rišňovce, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Tibor Karácsony, Váhovce, Štefan Fabian, Šaľa, Miroslav Fúska, Zbehy
55 - Monika Rekošová, Jozef Viskup, Ľubo Pénzeš, Ján Ehrenhold, Dušan Letko, Ivan Labuda, René Matyó, Iveta Rosinská, Peter Mateička, Nitra, Terézia Tasáryová, Ivanka, Ivan Chlebák, Štitáre, Marián Kováč, Levice, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Vladimír Toman, Čifáre, Milan Molnár, P. Kesov, Karol Belovič, Milan Bekéni, Pavel Mihálik, Šaľa, Patrik Čepček, Žitavany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany
54 - Marián Červenka, Peter Šišák, Michaela Lacinová, Richard Magušín, František Tomek, Oľga Tomeková, Július Kolník, František Hrnčiar st., František Grom, Ivan Dominka, František Filo, Vladimír Krajčovič, Tomáš Krajčovič, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Jaroslav Dvorský, Pata, František Kausek, Klasov, Ivan Tóth, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jožo Ružička, Branč, Anton Bábik ml., Rumanová, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Igor Kováč, Čeľadice, Gabriel Baluška, Diakovce, Zdenka Hippová, Jozef Sklenár, Šaľa
53 - Ján Barát, Jozef Svitač, Jozef Hudec st., Ľuboš Lacina, Mária Sýkorová, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ján Valášek, Šoporňa, Ľuboš Török, Pata, Jana Gálová, Žirany, Peter Paulis, M. Vozokany, Soňa Ligačová, Patrik Szabo, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Ján Ballek, Hlohovec, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Bíro, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Vlastimil Záhon, Golianovo, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Danada, Vladimír Petro, Šaľa, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Alexander Kusý, Trnovec, Matúš Rábek, Močenok
52 - Karol Ryba, Ivan Buchala, Boris Kašuba, Edo Tomek, Martin Búchala, Milan Petráš, Mário Šándor, Ľubomír Turňa, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Gašpar Gál, Žirany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Marek Ballek, Hlohovec, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Pavol Štefek, V. Dolina, Viktor Balko, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Andel, Vráble, Július Galo, D. Krškany, Daniel Varga, Pata, Július Oláh, Matúškovo, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Tomáš Bleho, Milan Lazan, Marián Titka, Peter Hipp, Šaľa
51 - František Hrnčiar ml., Juraj Krčmár, Daniel Tasáry, Laco Ištokovič, Ľudovít Konečný, Milan Ružička, Michal Bíro, Nitra, Milan Augustín, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Jozef Hrebenár, Žitavany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Páleník, Prílepy, Marek Kováč, Čifáre, Ján Hnilica, Lužianky, Peter Vrabec, Čakajovce, Oľga Račková, Katarína Beláková, D. Krškany
50 - Pavel König, Lucia Barátová, Katarína Molnárová, Jaroslav Ollík, Juraj Tomka, Mário Tomašek, Miroslav Mada, Jozef Prešinský, Nitra, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Anna Čerenková, Marián Strečka, Topoľčianky, Martin Jurík, Čakajovce, Matúš Mareček, Čab, Pavel Períček, Rišňovce, Marián Nagy, D. Krškany, Ľuboš Motolík, Trnovec, Vojtech Takács, Dlhá n/V.
49 - Zdenko Senneš, Jozef Pacher, Štefan Kollárik, Dionýz Pecháček, Jaroslav Andrášik, Ingrid Lyžičiarová, Ivan Chrenák, Nitra, Jozef Baťala ml., Žitavany, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Jozef Infner, Rišňovce, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Dušan Béder, V. Lapáš, Štefan Bako, Močenok, Peter Ivančík, Šaľa
48 - Jozef Kóša, Ľubomír Lacina, Alexander Grell, Pavol Krajčo, Jožo Ťapušík, Michal Papp, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Martin Molnár, Matúškovo, Samuel Malý, Vráble, Jozef Štefák, Ivan Bileny, Rišňovce, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Rastislav Borčin, Hostie, Martin Imrišek, D. Krškany, Peter Sonlajtner, Žirany
47 - Jozef Senneš, Iveta Palková, Nitra, Juraj Minár, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Vladimír Tasáry, Štefan Račko, Ivanka, Matúš Zentko, Zbehy, Attila Sonlajtner, Žirany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Adam Pintér, D. Krškany, Ľubomír Uher, Šaľa, Ľubomír Bobok, Volkovce
46 - Jakub Takáč, Lukáč Tomiš, Jarmila Saidová, Nitra, Emília Malá, Vráble, Jozef Švihorík, Báb, Peter Baják, Zbehy, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Juraj Dubeň, Lehota, Marianna Barátová, Dražovce, Jozef Barát, Topoľčany
45 - Lýdia Domastová, Milan Vöröš, Peter Balkó, Vladimír Papp, Jozef Moder, Nitra, Marek Šlehobr, P. Kesov, Renáta Čerháková, Trnovec, Štefan Račko, D. Krškany, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Tibor Berec, V. Lapáš
44 - Ladislav Skalický, Ľubica Tasáryová, Ľubomír Maczvalda, Mariana Letková, Nitra, Ján Vaško, Ivanka, Branislav Rafaj, Žitavany, Peter Debnár, Zbehy, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Marek Sklenár, Šaľa
43 - Martin Földeši, Sereď, Peter Bajla, N. Ves, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ľuboš Šottník, Peter Bleho, Šaľa, Milan Borovský, Nitra, Zoltán Németh, N. Život, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Milan Koleda, Čeľadice
42 - Ľudovít Kováč, Milan Čulák, Juraj Vencel, Nitra, Jaromír Slíž, Beladice, Anna Borčinová, Hostie, Martin Račko, D. Krškany, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Slavo Kališ, Šaľa
41 - Miroslav Zverka, Pavel Puobiš, Peter Jurika, Nitra, Peter König, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Watter, Rišňovce, Stanislav Packa, Močenok
40 - Patrik Štrba, T. Mlyňany, Katarína Malá, Vráble, Ladislav Kéry, Volkovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, Martina Pavlíková, Viktor Buday, Nitra
39 - Helena Krajinčáková, Báb, Andrej Repta, Branč, Vladimír Varga, Rišňovce, Ivan Janiš, Nitra, Ivan Mrázik, Čeľadice
38 - Rudolf Krajinčák, Báb, Ján Školník, Zl. Moravce, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zorka Billiková, Jelšovce
37 - Marián Božik, Hosťovce, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Emil Líška, Nitra
36 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Zubčák, Hruboňovo, Tomáš Rumančík, Nitra, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Emil Šatan, Vozokany
35 - Štefan Matesko, Eva Pappová, Nitra, Alexander Repta, Branč, Stanislav Vojtila, Jelenec, Martin Bíro, V. Zálužie, Michaela Paulisová, M. Vozokany
34 - Miroslav Múdry, Ľuboš Kolár, Ľudmila Šimalová, Nitra, Valent Vaňo, Žirany
33 - Emília Káčerová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ľudovít Ďuriš, Jozef Štefek, Čeľadice
32 - Boris Mesároš, Lehota, Darina Orbanová, Nitra
31 - Miroslav Vojtek, Vráble, Boris Nyers, Janíkovce, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Igor Kotora, Nitra, Tomáš Grman, Čeľadice
30 - Katarína Spišáková, Jozef Lacina, Nitra, Peter Balko, Kolíňany, Róbert Koprda, Čeľadice
29 - Jozef Školník, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Juraj Bradáč, Golianovo, Martin Hraška, N. Sady, Richard Srňánek, Nitra, Jozef Guniš, Preseľany, Marian Kukučka, Šurianky
28 - Ladislav Kováč, Babindol, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Juraj Káčer, Čaradice, Štefan Ivanič, Čeľadice
27 - Milan Gráf, Michal Korytko, Nitra, Norbert Adamča, Sereď
26 - Martin Švelan, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Pénzeš, Nitra, Zuzana Vašková, Rumanová
25 - Juraj Chovanec, Jozef Homola, Nitra, Božena Školníková, Zl. Moravce, Ján Hotový, N. Sady, Ľubor Kajaba, Ivanka
24 - Štefan Zabák, Peter Varga, Patrik Palka, Andrej Moravčík, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Martin Ďuriš, Čeľadice, Michal Čery, Jelenec, Jozef Karásek, Hájske, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo
23 - Dalibor Slíž, Beladice, Marek Gáth, V. Zálužie, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Dušan Tirol, Nitra, Milan Matesko, Šoporňa, Vratko Candrák, Topoľčany
22 - Jaroslav Fehér, Jozef Nosian, Peter Krajčo, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marta Vaňová, Žirany, Lukáš Garaj, Báb, Jozef Kučera, Šaľa
21 - Adriana Babišová, Ján Kmeťo, Pavol Hrnčár, Juraj Hrnčár, Nitra, Lenka Reptová, Branč
20 - Igor Galovič, Nitra, Patrik Brath, Hosťová, Jana Mráziková, Čeľadice
19 - Janka Vargová, Nitra
18 - Pavol Trautenberger, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Róbert Berec, V. Lapáš, Juraj Jozef Bodi, N. Sady, Vlado Sásik, Nitra
17 - Marián Varga, Miloš Mošať, Nitra, Lukáš Mesároš, Lehota, Martin Benčúrik, Július Benčurik, T. Nemce, Ján Nagy, Dvory, Daniel Szöke, V. Cetín, Vladimír Antal, Ivanka
16 - Jaroslav Peťko, Jelenec, Pavol Kozma, D. Krškany, Lukáš Boháčik, Nitra
15 - Anton Kusý, Roman Trnkus, Nitra
14 - Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Kristína Kováčová, Lovce, Vladimír Krčmár, Nitra, Tomáš Erdélyi, Kajal
13 - Ladislav Lörincz, Branč, Lukáš Zima, Juraj Sýkora, Nitra
12 - Juraj Lacina, Ľubomír Bartakovič, Dušan Koszorú, Nitra, Natália Kozmová, D. Krškany
11 - Pavol Ďurina, Rasťo Mikuš, Nitra, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Visolajský, Šaľa, Matej Fábry, V. Cetín, Marián Balko, Klasov, Vilma Peťovská, Lužianky
10 - Marek Ševčík, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Imrich Guzmický, Ivanka
9 - Peter Bezák, Ľubomír Moravčík, Matúš Bédi, Dušan Balko, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Andrea Bereczová, Branč, Marcel Pánis, D. Krškany, Milan Mišák, V. Dolina, Martin Peško, Čab, Lukáš Takáč, Báb, Branislav Pospiš, Šaľa, Janka Gálová, Žirany
8 - Tomáš Snop, Mária Tirolová, Nitra, Juraj Svorad, Hrušovany, Erika Studená, Sľažany, Celestín Berecz, Branč, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
7 - Helena Vargová, Peter Bíro, Zuzana Gurinová, Táňa Tomeková, Nitra, Pavla Ladungová, Mário Guzmický, Ivanka, Milan Srnka, Čeľadice
6 - Michal Švec, Zuzana Satinová, René Daniš, Zoran Heiser, Michal Beták, Zuzana Tomková, Blažena Sennešová, Nitra, Deniska Janegová, Prašice, Marián Kukučka, Šurianky, Bernadeta Beneová, D. Obdokovce, Jozef Janiš, Mojmírovce, Mária Bereczová, Branč, Vladimír Kurila, Galanta, Stanislav Nemček, Janíkovce, Miloš Bédi, Jarok, Jana Sklenárová, Šaľa, Vladimír Pagáč, D. Saliby, Miloš Slávik, Kajal, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce
5 - Zuzana Ujváriová, Sereď, Jozef Janega, Prašice, Marek Ternény, V. Zálužie, Ľudovít Horváth, Pavol Tučný, Pavol Pribela, Evka Grmanová, Michal Korýtko, Lukáš Bartakovič, Mária Kóšová, Dana Horváthová, Nitra, Peter Greguš, Zbehy, Salo Berecz, Branč, Jozef Gál, V.-Opatovce, Jozef Buranský, Vráble, Marián Chobot, Urmince, Jozef Brieška, T. Nemce, Marián Martiška, Behynce, Jozefina Horňáková, Rišňovce, Radko Hnilica, Lužianky, Ivan Mareček, Čab, Štefan Pajer, Žirany, Monika Blehová, Šaľa, Ján Hrúzik, Cabaj-Cápor
4 - Peter Hudák, Rišňovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Šimon Horváth, Vladimír Zabák, Eduard Szabó, Daniel Gál, Rastislav Švec, Magdaléna Čuláková, Andrej Stoklas, Marcela Hallová, Ivan Liptay, Lenka Fusková, Eduard Račko, Nitra, Michal Kišš, Šoporňa, Jozef Šimončič, Báb, Ivan Bakyta, Jarok, Marián Nemeš ml., N. Hrnčiarovce, Igor Kováč st., Martin Kováč, V.-Opatovce, Gabriela Štefeková, Čeľadice, Mária Kunkelová, Zl. Moravce
3 - Marek Kišš, Šoporňa, Ján Jambor, Rišňovce, Mário (Neger) Varga, Viliam Halla, Marek Korýtko, Michal Földesi, Margita Letková, Emil Tomek, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Štefan Guzmický, Ivanka, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Tomáš Kuna, Výč. Opatovce, Jaroslav Kalivoda, Jarok, Leo Bednár, Vráble, Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Jožo Kysý, Čakajovce, Helena Gálová, Žirany
2 - Oľga Szabová, Vladimír Beňo, Marián Muzika, Ivan Eliaš, Nina Letková, Nitra, Dominik Májek, Mojmírovce, Denisa Sláviková, Kajal, Marek Kováčik, V. Zálužie, Jozef Čentéš, Čakajovce
1 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž.

Víťazom 13. kola je Miroslav Szlamka z Váhoviec, ktorý trafil 9 zápasov! Ušiel mu iba Stuttgart, kde hral remízu.
Do finiša zostáva posledný tiket.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  10. Pomáhajte čítaním
  1. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  2. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  3. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  4. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  7. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  8. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  9. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  10. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 091
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 145
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 634
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 030
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 541
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 432
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 567
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 557
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 461
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 10 427
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Mestský úrad v Šali.

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Nitra zverejnila zoznam odberných miest, ľudia si môžu vybrať, ktoré chcú

Pozrite si zoznam odberných miest v Nitre. Slovensko čaká celoplošné testovanie na COVID-19.

Nitre chýbajú zdravotníci na víkendové testovanie

Ľudí, ktorí budú robiť administratívnu prácu, je dosť. Horšia je situácia so zdravotníckym personálom.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Celoplošné testovanie v Nových Zámkoch a Šuranoch: ZOZNAM odberných miest

Testovať sa bude aj v kine či športovej hale. Fungovať bude aj pojazdné odberné miesto.

Za útok na verejného činiteľa hrozí až doživotie

Policajti z Trenčína obvinili 21-ročnú ženu z okresu Trenčín za obzvlášť závažný zločin útoku na verejného činiteľa.

Už ste čítali?