Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

V akcii už aj Nitrianky

I. liga hádzanárok: HK Nitra - HK Púchov 41:24 (20:11). Od úvodu nebolo o víťazovi zápasu pochýb, posledné družstvo tabuľky dokázalo hrať vyrovnanú partiu iba do 6. min.

I. liga hádzanárok
HK Nitra - HK Púchov 41:24 (20:11). Od úvodu nebolo o víťazovi zápasu pochýb, posledné družstvo tabuľky dokázalo hrať vyrovnanú partiu iba do 6. min. Potom favorit pridal plyn, čo sa prejavilo aj na skóre. V 16. min Nitrianky vyhrávali 12:5. Na začiatku druhého polčasu domáce odskočili už na rozdiel dvanástich gólov (24:12) a dokonca ešte svoj náskok zvýšili. Strelecky vynikala dispečerka Bírová.
R Jahodka - Klištiková, pok. hody: 3/1 - 8/1, vylúčené: 5 - 3, 100 divákov.
HK: Zelenáková - Behinská 2, Jablonická 6, Tárošová 3, Kuklová, Guzmická 3, Kvasňovská 5, Bírová 9, Rísová 7, Vachová, Korecová 1, Gabulová 5/1, Grobarčíková.
ŠKP Topoľčany - Lodiar Zlatná n/O. 29:17 (13:10). Od úvodu boli Topoľčany jasne lepším družstvom, keď už v 11. min. bol stav 7:2. Avšak v závere prvého polčasu ich zradila najmä streľba, a preto dovolili Zlatnej priblížiť sa na rozdiel jedného gólu - 11:10. Potom však domáce hráčky opäť ušli až na 21:13. Tento moment sa ukázal ako rozhodujúci, a tak o víťazovi nebolo pochýb. Brankárka Satinová zneškodnila štyri sedemmetrové hody.
R Cipov - Pastierik, pok. hody: 3/2 - 9/5, vylúčenia: 1 - 2, 100 divákov.
ŠKP: Bónová, Satinová, Maťašová - Páleniková 1, Májiková, Rybanská, Illášová, Červinková, Ivanová 9/2, Terlandová 3, Hanová 1, Schwarzová 5, Antalová 5, Rodinová 5. LODIAR: Vargová, M. Szabóová - V. Olajosová, Szalaiová 1, Rajkovicsová 7, Kasznárová 2, Gaálová, Benkóczka 3, M. Olajosová 2, Pásztorová, Kissová, Somogyiová 2.
Inter Bratislava - HKž Nové Zámky 28:28 (13:15). Novozámčanky mali do zápasu vynikajúci vstup a vedenie si udržiavali počas celého prvého polčasu. Domáce sa vďaka zlepšenej obrane dotiahli na svojho súpera a v druhom dejstve mali viac z hry. V dramatickom závere dokázali hráčky HKž ešte výsledok otočiť, ale v poslednej minúte inkasovali vyrovnávajúci gól v oslabení o dve hráčky.
Priebeh: 0:1, 3:4, 5:10, 5:12, 10:13, 15:16, 20:18, 23:22, 26:24, 27:28.
R Pokorný, Pastierik, pok. hody: 6/3 - 5/4, vylúčené: 3 - 6
HKŽ: Šestáková, Magyerková - Horňáková 16/4, Ozsvaldová, Masaryková 2, Némethová 2, Feješová 3, Konárková 2, Chaternuchová 3.
Ostatné výsledky: Trenčín B - Bánovce 31:25, Čadca - Košice 18:34.
11. Púchov 10 0 0 10 242:355 0
12. kolo - 24. 2. o 14.00 h N. Zámky - Čadca, o 18.00 h Nitra - Topoľčany (Olympia), Zlatná n/O. - Košice.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  7. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  8. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  9. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 892

Počas veľkonočných sviatkov divadlo uvedie aj populárnu inscenáciu Povolanie pápež.

V pláne je tiež spustenie divadelného e-shopu.

6m
Futbalisti z tretej ligy a nižších súťaží zatiaľ nemôžu ani trénovať. Archívna snímka je z jesenného duelu ViOn B Vráble - Galanta.

V Šali už vedia o odchodoch niekoľkých hráčov. Marián Süttö navrhuje zastaviť reorganizáciu.

Marián Tvrdoň je v Ústí nad Labem už sedem rokov, letné (18. 8.) 27. narodeniny však už možno oslávi na lukratívnejšej adrese.

Nitran fascinuje príbehom o nepoddajnosti.