Sobota, 6. marec, 2021 | Meniny má Radoslav, RadoslavaKrížovkyKrížovky

Novozámčania sériu nepredĺžili

V uplynulom týždni sa hrali tri zápasy kvalifikácie play-off o postup do štvrťfinále, v ktorých sa Novozámčania (12.) stretli s Považskou Bystricou (5.). Hralo sa na tri víťazné zápasy, v ktorých boli vždy úspešnejší Považania. V každom stretnutí im však

HK 95 Považská Bystrica - HK Lokomotíva Nové Zámky 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) – na zápasy 1:0, 22. Gašo, 31. M. Stráňovský, 59. Vepy. Rozhodovali: Jakubec - Gašparík, Farkaš, vylúčení: 11:14, navyše: Havlíček, Kubrický obaja 10 minút za nešportové správanie - Špaček 10 minút za nešportové správanie, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 360 divákov. Hostia sa mohli ujať vedenia už v 50. sekunde pri presilovke, ale Kuchtovu strelu Kováč vyrazil a vzápätí sa stihol včas presunúť na druhú stranu a zmaril tutovku Pupáka, ktorý strieľal do odkrytej brány. Novozámčania boli vďaka väčšiemu počtu presiloviek aktívnejší, Bystričania príliš Račka nepreverili. V hre oboch mužstiev však prevládala nepresnosť. Diváci sa v závere tretiny nudili, o vzruch sa postaral rozhodca, ktorý v posledných dvoch minútach poslal na trestnú lavicu po troch hráčoch z každého mužstva. V druhej časti šli domáci do vedenia, o vyrovnanie sa pokúšal Pupák v 26. min, keď využil medzeru medzi obrancami, ale stroskotal na Kováčovi. Pri hre 4:4 v 31. min Stráňovský po úniku prestrelil Račka a domáci viedli 2:0. Záverečná časť sa hrala v pokojnom tempe bez vzruchu a gólových šancí na oboch stranách. V 59. min hostia odvolali brankára, Koledom vyhodený puk skončil vedľa, ale Vepy o chvíľu od červenej čiary oblúčikom trafil opustenú bránu a potvrdil prvú výhru Považanov 3:0. HK LOKOMOTÍVA: Račko – Janček, Kuchta, Vyskoč, Riegel, Varga, Rašovský, Petrina, Molnár, Hrivňák, Janek, Papiernik, Špaček, M. Chrenko, Dékány, Lukáč, Raček, Hentek, Polčík, Pupák. Tréner D. Saliji. Považská Bystrica - Nové Zámky 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) – na zápasy 2:0, 9. M. Koleno, 29. Ďurkech, 53. M. Straňovský - 28. Polčík, 30. Vyskoč. Rozhodcovia: Findura - Bednár, Orolín, vylúčení: 8:9, navyše: Račko 10+DKZ min za nešportové správanie, Špaček 10 min za napadnutie hlavy zozadu, Polčík 10+DKZ za nešportové správanie (všetci N. Zámky), presilovky: 1:1, oslabenia: 0:1, 480 divákov. Druhý zo série zápasov vysoko prevýšil úrovňou úvodný. Prvú šancu mali hostia v 3. min, kedy Lukáčovu príležitosť zmaril Fumač. Hralo sa vo svižnom tempe, obojstranne útočne. Pekné akcie sa striedali na oboch stranách. Vyrovnaný priebeh dal zápasu punc dramatičnosti a zaujal divákov až do poslednej minúty. Novozámčania v druhej tretine zrovnali najtesnejší náskok domácich, keď aktívny Polčík pri oslabení v 28. min získal puk a sólo zakončil vyrovnávajúcim gólom. Vyskoč potom prudko trafil k ľavej žrdi – 2:2. Kuchtovu strelu vyrazil betónom Fumač a zázračne zlikvidoval dorážku Lukáča. Bystričania sa tešili v 53. min, kedy Stráňovský trafil – 3:2. V závere sa Nové Zámky snažili o vyrovnanie, no neúspešne. HK LOKOMOTÍVA: Račko (Švajda) – Janček, Kuchta, Tercha, Vyskoč, Riegel, Varga, Rašovský, Molnár, Hrivňák, Janek, Papiernik, Špaček, Dékány, Lukáč, Raček, Hentek, Polčík. HK Lokomotíva Nové Zámky – HK 95 Považská Bystrica 4:5 po sn (1:1, 3:1, 0:2) – na zápasy 0:3, 8. a 38. Lukáč, 24. Molnár, 36. Udvardy – 18. Stráňovský, 32. Baláž, 50. Beňovič, 55. Zúbek, rozhodujúci nájazd Stráňovský. Rozhodovali: Baluska – Tvrdoň, Jankovič, vylúčení: 6 :10, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:2, 400 divákov. V úvode stretnutia boli aktívnejší Novozámčania, ktorí šli do vedenia Lukáčovým gólom z presilovej hry. Hostia potom hru vyrovnali a odmenou im bol vyrovnávajúci gól z hokejky Stráňovského v závere tretiny. Druhú časť začala Lokomotíva presilovkou o dvoch hráčov a v nej bomba obrancu Molnára prenikla za chrbát brankára Fumača. V ďalšej presilovke však hrúbku domáceho obrancu potrestal po úniku Baláž . Domáci sa potom hnaní svojim obecenstvom opäť nadýchli k náporu a gólmi Udvardyho po skrumáži a Lukáča, ktorý umne tečoval Vyskočovu strelu získali dvojgólový náskok Ako sa neskôr ukázalo, ani ten nebol rozhodujúci. Tretia tretina patrila skúsenejším hosťom, ktorí opäť trestali chyby v domácej obrane a vynútili si predĺženie. To však rozhodnutie neprinieslo a tak prišli na rad samostatné nájazdy, v ktorých mali hostia viac šťastia a ukončili tak sériu. HK LOKOMOTÍVA: Švajda – Schober, Kuchta, Vyskoč, Sčesný, Varga, Rašovský, Molnár – Janek, Udvardy, Abrman, Gaja, Šurnovský, Špaček, Tokár, Lukáč, Hentek, Polčík, Pupák - jš, md, rg -

1. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  2. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  3. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  4. Nové číslo Historickej revue
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  7. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  8. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  9. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  2. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?
  4. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  5. Nové číslo Historickej revue
  6. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  7. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  8. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  9. Počas pandémie vzrástli obavy z právnych sporov
  10. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  10. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 102

Na snímke zo súboja vedúcich Kozároviec so Štúrovom sú dvaja kapitáni - vľavo hosťujúci Peter Molnár, vpravo domáci Miloš Ďurovič (chrbtom, č. 10).

V seriáli Futbalový bonzáčik sme nahliadli do kuchýň všetkých účastníkov IV. ligy Juhovýchod.