Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

24 - Štefan Deák, Sľažany, Žaneta Gálová, Janíkovce, Pavlína Letková, Nitra, Marián Mateička, Behynce

Správne tipy 4. kola
FC Nitra - Ružomberok 1:0 1
Šaľa - Trenčín 0:0 X
Rim. Sobota - ŠK Eldus 1:1 X
V. Ludince - Topoľčany 1:2 2
Imeľ - ČFK Nitra 0:3 2
H. Kráľová - Tešedíkovo 1:2 2
Hájske - Selice 2:3 2
Podhorany - Nové Sady 2:1 1
Choča - Lúčnica n/Ž. 1:0 1
Sereď B - Šintava 4:1 1

Poradie po 4. kole

23 - Pavol Holták, D. Krškany, Ľudovít Laca ml., Karol Ryba, Nitra, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Juraj Káčer, Čaradice, Ján Argyusi, Šaľa, Anna Pacherová, Sľažany
22 - Ján Vaško, Ivanka, Roman Fuska, Čab, Anton Molnár, Poľný Kesov, Igor Dubeň, Nitra, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Debnár, Zl. Moravce
21 - Marek Sabo, Rumanová, Martin Škorica, Milan Ružička, Ľubomír Mikula, Nitra, Monika Slížová, Beladice, Ivan Bakyta, Jarok, Imrich Gregor, Jelenec, Ľubor Kajaba, Ivanka, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Török, Pata, Attila Illés, Čenkovce, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Emil Barabáš, Zbehy
20 - Jozef Lenghart, Milan Gajdošík, Michal Bíro, František Trnka, Daniel Tasáry, Martina Pavlíková, Miroslav Fábry, Blažena Sennešová, Anton Dano, Matúš Palka, Nitra, Matúš Zentko, Rudolf Lauko, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Danada, Štefan Novák, Šaľa, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Daniel Lörincz, Ladislav Lörincz, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Boris Mesároš, Lehota, Ladislav Čekey, Pohranice, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Štefan Bako, Močenok, Renata Gálová, Žirany, Margita Pánisová, D. Krškany, Július Pavlov, N. Ves, Juraj Minárik, Obyce, Roman Margetin, Rišňovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Stanislav Pacher, Marián Pacher, Sľažany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Michal Kaplán, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Alexander Bielik, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavel Babiak, Žitavany, Adrián Németh, Zoltán Kozics, Nový Život, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor, František Andraško, Jelenec, Štefan Hudec, Lužianky
19 - Milan Roman, Čab, Iveta Palková, František Hrnčiar st., Štefan Zabák, Miroslav Zverka, Eduard Szabo, Ivan Ševčík, František Bojda, Ľuboš Baranec, Zoran Heiser, Monika Rekošová, Ľubomír Turňa, Iveta Rosinská, Štefan Kollárik, Boris Grežo, Tomáš Snop, František Hrnčiar, Marek Horváth, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Pavel Mihálik, Štefan Fabian, Jana Jašíková, Šaľa, Rastislav Borčin, Hostie, Henrich Richter, Bratislava, Mária Bajáková, Radko Hnilica, Lužianky, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Juraj Bárek, Alexandra Gálová, Helena Gálová, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Karásek, Hájske, Katarína Beláková, Štefan Račko, D. Krškany, Jana Dudonová, Sereď, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jaroslav Dvorský, Pata, Ján Hegyi, Jelka, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Štefan Straňák, H. Kráľová, Marián Tóth, Močenok, Milan Greguš, Zbehy
18 - Vojtech Mládek, Podhorany, Matúš Vrábel, Viktor Balko, Lužianky, Juraj Šipoš, Pavel König, Vladimír Papp, Ľudovít Konečný, Ján Ehrenhold, Ivan Dominka, Jozef Havetta, Richard Magušín, Marián Červenka, Štefan Matesko, Jozef Paulík, Zuzana Hrivňáková, Ingrid Lyžičiarová, Ľudovít Laca st., Nitra, Peter Odráška, H. Kráľová, Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Frajtík, Vráble, Zoltán Kollár, Milan Bekéni, Milan Lazan, Marián Titka, Šaľa, Marek Fábry, Šurianky, Martin Bíro, V. Zálužie, Michal Čéry, Jelenec, Peter Zubčák, Hruboňovo, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Ľudovít Bában, Ľubomír Rybár, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Ján Slíž, Beladice, Ján Dekan, Velčice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Virág, Juraj Minár, Zl. Moravce, Pavel Zsigmond, Nový Život, Jozef Škvaril st., Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Gabriel Bíro, Alekšince, Jozef Huňady, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Vidovič, Vinohrady, Katarína Jancsóová, Vlčany, Kristína Líšková, Branč, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Mareček, Čab
17 - Ľudovít Desat, Podhorany, Marek Kyjak, Miroslav Močol, Ján Turánek, Alekšince, Bohuš Baják, Ján Hnilica, Lužianky, Radoslav Gažo, Miriama Zborovanová, Daniela Záhonová, Juraj Bradáč, Golianovo, Imrich Guzmický, Štefan Račko, Ivanka, Milan Molnár, P. Kesov, Ľubomír Sako, Kolíňany, Peter Paulis, M. Vozokany, Stanislav Packa, Močenok, Ján Kozla, Žirany, Vladimír Kuchta, Laco Ištokovič, Lenka Königová, Juraj Vencel, Juraj Hrnčár, Katarína Magušínová, Štefan Bede, Štefan Penzeš, Ladislav Pintér, Jaro Maňák, Ondrej Civáň, Milan Lacina, Peter Šišák, Vlado Lyžičiar, Lukáš Barát, Andrej Moravčík, Nitra, Jozef Rehuš, Jozef Margetin, Rišňovce, Milan Šlosár, Čab, Milan Hritz, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Patrik Čepček, Žitavany, Jozef Labuda, Solčany, Milan Mišák, V. Dolina, Dezider Lenčéš, Miroslav Lešš, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Ladislav Nagy, Vráble, Norbert Zsigmond, Nový Život, Alexander Kobza, Čechynce, Július Galo, Martin Račko, D. Krškany, Anton Blaho, Čeľadice, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Gabriela Sádovská, Žitavce, Ján Kóssi, Čifáre, Patrik Balogh, František Balogh, Selice, Ivan Ďurický, Celestín Berecz, Branč, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Marián Herceg, Pata, Jozef Kučera, Slavo Kališ, Peter Hipp, Ľuboš Šottník, Eva Kollárová, Michal Vígh, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Ľuboš Motolík, Trnovec, Marek Ballek, Hlohovec
16 - Ivan Buchala, Boris Kašuba, Jozef Svitač, Anton Lieskovský, Roman Trnkus, Viliam Halla, Peter Mateička, Katarína Karcolová, Anton Černý, Dajana Borovská, Jozef Móder, Olga Tomeková, František Tomek, Miroslav Šimala, Pavol Hrnčár, Igor Galovič, František Filo, Milan Gráf, Miroslav Račko, Ivan Magdolen, Erika Hrachovická, Marián Grman, Ivan Eliaš, Ľuboš Lacina, Michaela Lacinová, Vladimír Nemšovský, Milan Vöröš, Nitra, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Vladimír Gál, Hrušovany, Peter Greguš, Peter Baják ml., Zbehy, Katka Tasáryová, Terézia Tasáryová, Ivanka, Peter Ivančík, Koniarovce, Anton Bábik ml., Anton Bábik st., Rumanová, Martin Jurík, Peter Vrabec, Čakajovce, Patrik Szabo, Jozef Bosák, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Jozef Bédi, Lehota, Ľuboš Galo, Janíkovce, Milan Srnka st., Marián Blaho, Čeľadice, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Balko, Kolíňany, Elena Vašková, Báb, Dana Fáberová, Malé Vozokany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Miroslava Mikulášová, Emília Malá, Vráble, Rasťo Kazík, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Juraj Segíň, Sľažany, Attila Sonlajtner, Peter Sonlajtner, Žirany, Tomáš Bleho, Peter Bleho, Margita Kališová, Ján Petráš, Peter Ivančík, Šaľa, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Ľubomír Kollár, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ladislav Vašek, Branč, Ivan Bileny, Rišňovce
15 - Anton Bapčány, D. Obdokovce, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Ivan Berec, Boris Lacina, Lužianky, Filip Horný, Jarok, Lukáš Karlubík, Jozef Prešinský, Erik Petrík, Daniel Gál, Július Kolník, Diana Szabová, Jozef Viskup, Dušan Letko, Michal Garay, Katarína Spišáková, Vlasta Spišáková, Michal Korytko, Mária Sýkorová, Marek Hrachovický, Barbora Mináriková, Pavol Krajčo, Ľudovít Kováč, Jozef Pacher, Jozef Uhlárik, Jozef Senneš, Zdenko Senneš, Mário Šándor, Juraj Tuchyňa, Norbert Bordáš, Roman Sýkora, Juraj Andrášik, Peter Bezák, Nitra, Jozef Hoppan, Ján Antalík, Marián Senka, Jakub Vojtek, Štefan Kováč, Juraj Sojka, Viliam Félis, Vráble, Ladislav Hamada, Milan Koleda, Čeľadice, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Martin Gál, Hrušovany, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Vladimír Tasáry, Peter Vašek, Ivanka, Pavol Kozma, Natália Kozmová, Ľubomír Martišovič, Martin Tesár, Mário Pánis, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Miroslav Ďuriač, Hostie, Miroslava Grznáková, Kristián Lenčéš, Jozef Baláž, Šaľa, Ivan Šimonek, Dyčka, Attila Kürti, Ladislav Babóti, Vlčany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Emil Dubec, Žikava, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Kausek, Klasov, Tibor Karacsony, Marek Mikula, Váhovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Martin Földeši, Sereď, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Rišo Bako, Galanta, Andrea Bereczová, Branč, Denis Marcinkech, Vinodol, Gabriel Fazekas, Neded, Mária Slezáková, Lukáčovce
14 - Štefan Peťovský, Štefan Labdík, Lužianky, Marianna Barátová, Dražovce, Ernest Szombath, Eva Pappová, František Imre, Igor Máčik, Juraj Knížat, Jozef Hudec st., Stanislav Habáň, Milan Borovský, Rastislav Švec, Pavol Zámečník, Marián Urbánek, Mário Tomašek, Ľubomír Moravčík, Ivan Labuda, Ľubomír Kiesel, Nitra, Zoltán Prešinský, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Jozef Hrebenár, Štefan Mravík, Jozef Gajdoš, Žitavany, Miro Senneš, Močenok, Jozef Infner, Rišňovce, Mário Gažo, Rumanová, Juraj Volčko, Roman Uher, Tibor Odráška, Róbert Tóth, Šaľa, Jana Gálová, Viliam Maňúch, Žirany, Marián Drahoš, Jozef Malý, Vráble, Jozef Ivanič st., Ivana Blahová, Čeľadice, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Popelka ml., Jarok, Pavol Lieskovský, Juraj Barantal, V. Zálužie, René Čulák, Koniarovce, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ján Hotový, N. Sady, Štefan Kepko, Nové Zámky, František Trvalec, N. Zámky, Emil Šatan, Vozokany, Gabriel Molnár, Galanta, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Dušan Švehla, Jozef Javor, Sereď, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, František Belica, Hostie, Gabriel Baluška, Diakovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Ivan Molnár, Matúškovo, Peter Fáber, M. Vozokany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Repa, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Školník, Zl. Moravce
13 - Ľuboš Mičík, Michal Papp, Peter Solčianský, Peter Bíro, Jožo Ťapušík, Emil Tomek, Ľudmila Šimalová, Ľubomír Kleštinec, Stanislav Očenáš, Patrik Laca, Naďa Zlatňanská, Vlado Sásik, Zdeno Kamenický, Lukáč Tomiš, Miroslav Mada, Matúš Dillhoff, Alexander Charizopulos, Nitra, Vilma Peťovská, Lužianky, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Marta Kunkelová, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Kristián Palkovič, Hosťová, Jozef Gál, Hrušovany, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Jaromír Slíž, Emil Rusnák, Beladice, Ján Bédi, V. Zálužie, Jozef Štefek, Jana Mráziková, Čeľadice, Radovan Paľo, Cabaj-Čápor, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Katarina Tesárová, D. Krškany, Jozef Gál, Miloš Gál st., Žirany, Jaroslav Slamka, Báb, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Adam Kováč, Babindol, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Martina Dicsérová, Matúš Rábek, Močenok, Vladimír Petro, Peter Lehocký, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Gabriel Less, H. Kráľová, Renáta Čerháková, Trnovec, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Zoltán Németh, Nový Život, Andrej Repta, Anton Berecz, Branč, Vlado Bennár, Hájske
12 - Miroslav Fúska, Dušan Šóš, Zbehy, Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Peter Trungel, Ivanka, Jozef Štefák, Marta Záhorská, František Margetin, Rišňovce, Pavol Štefek, Ján Török, V. Dolina, György Jakubecz, H. Saliby, Jozef Kóša, Vladimír Kompas, Marek Korytko, René Daniš, Andrej Kušnír, Milan Nagy, Jozef Nemeš st., Mário Varga, Dionýz Pecháček, Andrea Šándorová, Ivan Chlebák, Vladimír Konde, Michal Lauko, Milan Čulák, Nitra, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Juraj Ivanič, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Margita Pavelková, Golianovo, Marián Strečka, Topoľčianky, Vratko Candrák, Topoľčany, Vincent Káčer, Božena Školníková, Zl. Moravce, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Marián Železník, Trnovec, Jozef Sklenár, Ľubor Goldbecher, Peter Visolajský, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Katarína Malá, Vráble, Michal Špacír, Beladice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Valent Vaňo, Gašpar Gál, Žirany, Daniel Varga, Pata, Peter Strieška, Volkovce, Alexander Repta, Salo Berecz, Branč
11 - Jaroslav Polák, V. Ripňany, Filip Dobiáš, Igor Kováč, Čeľadice, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Rudolf Macho, René Scheer, Kolíňany, Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Marek Balla, Maňa, Peter Popelka st., Jarok, Darina Orbanová, Ladislav Pindeš, Mariana Letková, Dana Horváthová, Jarmila Saidová, Viliam Ďuriš, Ľudovít Billik, Ľubo Penzeš, Peter Jurika, Ján Barát, Ján Doboš, Marcela Hallová, Martin Pecho, Peter Kováč, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Martin Hindák, Miloš Remenár, Sereď, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Marcel Pánis, D. Krškany, Erik Mészáros, Gáň, Jozef Baťala ml., Žitavany, Juraj Csirik, Michal Kriško, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ján Ballek, Hlohovec, Tibor Lenčéš, Hájske, Július Oláh, Matúškovo, Marek Fábry ml., Šurianky, Helena Krajinčáková, Báb, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce
10 - René Matyó, Ľubomír Maczvalda, Alena Eššeová, Zuzana Gurinová, Ľubka Tasáryová, Pavol Ťapušík, Peter Krajčo ml., Rado Vágai, Mário Demeš, Edo Tomek, Nitra, Peter Debnár, Zbehy, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Róbert Koprda, Čeľadice, Ján Sórad, Pohranice, Ladislav Szöke, Jozef Andel, Vráble, Jozef Dian, Lukáčovce, Michala Majdiaková, Močenok, Jozef Barát, Topoľčany, Marek Sklenár, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce, Rudolf Kozma, D. Štitáre
9 - Alexander Grell, Jozef Nosian, Pavel Puobiš, Vladimír Ťapušík, Andrej Srňánek, Stanislav Billik, Miloš Sýkora, Ľuboš Bartoš, Nitra, Peter Lenčéš, Močenok, Patrik Balko, Hosťová, Ladislav Seilinger, Zlaté Klasy, Matej Kuzmický, Martin Machay, Ivanka, Jozef Švihorík, Báb, Matej Varga, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Lukáš Mesároš, Lehota, Leo Bednár, Vráble, Juraj Paška, H. Krškany, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Ladislav Perina, Šaľa, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Miroslav Greguš, Hosťovce
8 - Igor Komora, František Grom, Ľubomír Bartakovič, Jozef Žák, Peter Podsedlý, Evka Grmanová, Ladislav Skalický, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Juraj Palatický, Mojmírovce, Peter Varga, Vlčany, Mikuláš Pintér, Branč, Zuzana Kečkéšová, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Zuzana Deáková, Sľažany, Dávid Bežuch, Galanta, Timea Mészárosová, Jana Sklenárová, Šaľa, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Miroslav Vaňo, Žirany
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Marián Nagy, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Vladimír Majerčík, Sľažany, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Juraj Lehocký, Sládkovičovo, Juraj Štibrík, Anna Eššeová, Nitra, Ľuboš Kráľ, Nevidzany
6 - Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Jozef Gutai, Tomáš Stoklas, Nitra, Tomáš Grman, Čeľadice, Norbert Adamča, Sereď
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Ladislav Dvorský, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Peter Bodi, Peter Uranský, Zbehy, Filip Guzmický, Ivanka, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce
4 - Štefan Pátrovič, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Vlado (Bodie) Viola, Martin Hrnčár, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Táňa Tomeková, Erik Viskup, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Lukáš Takáč, Jozef Šimončič, Báb, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Peter Čepček, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Lenka Reptová, Mária Bereczová, Branč, Štefan Pajer, Žirany, Helena Balleková, Hlohovec, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Iveta Dubeňová, Ľudovít Horváth, Juraj Chudiak, Nitra, Vladimír Varga, Rišňovce, Štefan Pálenik, Prílepy, Zuzana Vašková, Rumanová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Stanislav Billík, Emil Lehoťák, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Jaroslav Andrašik, Gabriel Vencel, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo, Irena Petková, Z. Moravce


Vo 4. kole bolo najlepším výsledkom 8 zápasov. Uhádli ich 4 tipéri: Matúš Zentko, František Bojda, Ladislav Páleník a Michal Vígh. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 38 341
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 766
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 670
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 113
  5. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 9 047
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 913
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 243
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 881
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 673
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 570
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Aby zabránili špekuláciám, originálny QR kód sa v krátkych časových úsekoch obnovuje.

6 h
Záchranár Peter Vizvary z galantskej nemocnice, ktorého na ARO doviezli na Silvestra po tom, ako sa pri práci sám nakazil koronavírusom.

Pocit dusenia mám stále v sebe, vraví pacient pripojený na kyslík.

22. jan
Oddelenie anesteziológie a intenzívnej medicíny v nemocnici v Galante.

Vo štvrtok ležalo v červenej nemocnici v Galante 117 pacientov.

23 h
Ilustračné foto.

Nájdená žena nejavila známky života.

21 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

23 h

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

21 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?