Piatok, 15. január, 2021 | Meniny má DobroslavKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

30 - Marián Mateička, Behynce; 29 - Ľudovít Laca ml., Pavlína Letková, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Anna Pacherová, Sľažany

Správne tipy 5. kola
FC ViOn - Šaľa 3:2 1
ŠK Eldus - Trenčín 0:3 2
FC Nitra B - Rača 3:0 1
Kolárovo - Pata 3:1 1
Vlčany - Nový Život 1:1 X
Janíkovce - Jarok 0:2 2
Alekšince - Hájske 5:3 1
Hosťová - D. Krškany 2:1 1
ViOn C - J. Kostoľany 1:2 2
V. Mača - Tomášikovo 1:1 X

Poradie po 5. kole
30 - Marián Mateička, Behynce
29 - Ľudovít Laca ml., Pavlína Letková, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Anna Pacherová, Sľažany
28 - Igor Dubeň, Karol Ryba, Nitra, Štefan Deák, Sľažany
27 - Žaneta Galová, Janíkovce, Ivan Bakyta, Jarok, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Imrich Gregor, Jelenec, Ladislav Páleník, Topoľčany, Attila Illés, Čenkovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Debnár, Zl. Moravce
26 - Martin Škorica, Miroslav Zverka, Ľuboš Baranec, Ľubomír Mikula, Tomáš Snop, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Pavol Holták, D. Krškany, Ján Vaško, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Rastislav Borčin, Hostie, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Juraj Bárek, Žirany, Štefan Bako, Močenok, Ján Argyusi, Štefan Fabian, Šaľa, Július Pavlov, N. Ves, Stanislav Pacher, Sľažany, Zoltán Kozics, Nový Život
25 - Jozef Lenghart, Iveta Palková, Július Kolník, Eduard Szabo, Milan Gajdošík, Jozef Havetta, Michal Bíro, Zuzana Hrivňáková, Marián Grman, Anton Dano, Nitra, Matúš Zentko, Rudolf Lauko, Emil Barabáš, Zbehy, Jozef Danada, Štefan Novák, Jana Jašíková, Šaľa, Henrich Richter, Bratislava, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ivan Tóth, Čakajovce, Roman Fuska, Čab, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Anton Molnár, Poľný Kesov, Ladislav Čekey, Pohranice, Andrej Maťo, Jarok, Radko Hnilica, Lužianky, Jozef Karásek, Hájske, Margita Pánisová, Katarína Beláková, D. Krškany, Alexandra Gálová, Helena Gálová, Žirany, Juraj Minárik, Obyce, František Krčmár, Nevidzany, Roman Margetin, Rišňovce, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Pavel Babiak, Žitavany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Marián Tóth, Močenok
24 - František Hrnčiar st., Štefan Zabák, Ján Ehrenhold, Milan Ružička, František Bojda, Ľubomír Turňa, Štefan Matesko, Iveta Rosinská, Daniel Tasáry, Martina Pavlíková, Ondrej Civáň, Miroslav Fábry, Blažena Sennešová, Nitra, Milan Roman, Ivan Mareček, Čab, Peter Odráška, Miroslav Lešš, Štefan Straňák, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Simona Szolnokiová, Dyčka, Marek Fábry, Šurianky, Ján Kozla, Renata Gálová, Žirany, Boris Mesároš, Jozef Bédi, Lehota, Monika Slížová, Beladice, Ľubomír Rybár, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor, Peter Vranský, Zbehy, Jozef Török, Jaroslav Dvorský, Marián Herceg, Pata, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marián Pacher, Sľažany, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Ivan Tabaček, T. Nemce, Milan Brisuda, Č. Hrádok, František Andraško, Jelenec, Štefan Hudec, Lužianky
23 - Juraj Šipoš, Pavel König, Anton Lieskovský, Viliam Halla, Ivan Ševčík, František Trnka, Zoran Heiser, Monika Rekošová, Richard Magušín, Marián Červenka, Milan Nagy, Štefan Penzeš, Vlado Lyžičiar, Ivan Eliaš, Boris Grežo, Marek Horváth, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Peter Paulis, M. Vozokany, Pavel Mihálik, Peter Hipp, Šaľa, Mária Bajáková, Ján Hnilica, Lužianky, Michal Čéry, Jelenec, Jozef Rehuš, Jozef Horňák, Rišňovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Anton Blaho, Čeľadice, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Ján Turánek, Alekšince, Oľga Račková, Štefan Račko, Martin Račko, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vincent Komačka, Topoľčany, Alexander Bielik, Topoľčianky, Milan Greguš, Zbehy, Adrián Németh, Nový Život, Tibor Rakoncza, H. Saliby
22 - Vladimír Kuchta, Ľudovít Konečný, Lenka Königová, Peter Mateička, Ivan Dominka, Olga Tomeková, Juraj Hrnčár, Ladislav Pintér, Ivan Magdolen, Lukáš Barát, Michaela Lacinová, František Hrnčiar, Matúš Palka, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Bohuš Baják, Lužianky, Imrich Guzmický, Ivanka, František Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Frajtík, Vráble, Zoltán Kollár, Milan Bekéni, Jozef Kučera, Šaľa, Martin Gál, Hrušovany, Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Jurík, Čakajovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Ľudovít Bában, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ján Slíž, Beladice, Ján Dekan, Velčice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Labuda, Solčany, Milan Mišák, V. Dolina, Gabriel Bíro, Alekšince, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Miloš Plaštiak, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Gabriela Sádovská, Žitavce, Ivan Ďurický, Kristína Líšková, Branč, Dana Fáberová, Malé Vozokany, Peter Vidovič, Vinohrady, Katarína Jancsóová, Vlčany, Miroslav Slovák, Dun. Streda
21 - Boris Kašuba, Vladimír Papp, Jozef Svitač, František Imre, Laco Ištokovič, Anton Černý, Michal Garay, Jozef Móder, František Tomek, Katarína Magušínová, Igor Galovič, Štefan Bede, Jozef Paulík, František Filo, Štefan Kollárik, Milan Lacina, Erika Hrachovická, Peter Šišák, Ľuboš Lacina, Ľudovít Laca st., Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Marek Kyjak, Miroslav Močol, Alekšince, Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Antalík, Ladislav Nagy, Štefan Kováč, Juraj Sojka, Jozef Malý, Vráble, Stanislav Packa, Močenok, Peter Greguš, Zbehy, Milan Šlosár, Čab, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Miriama Zborovanová, Daniela Záhonová, Golianovo, Pavol Kozma, Ľubomír Martišovič, Július Galo, D. Krškany, Milan Srnka st., Marián Blaho, Čeľadice, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Virág, Juraj Minár, Zl. Moravce, Dezider Lenčéš, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Pavel Zsigmond, Norbert Zsigmond, Nový Život, Stanislav Drapák, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Peter Balko, Kolíňany, Peter Vašek, Ivanka, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Attila Kürti, Vlčany, Jana Dudonová, Martin Földeši, Sereď, Ján Kóssi, Čifáre, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Rasťo Kazík, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Milan Lazan, Marián Titka, Eva Kollárová, Michal Vígh, Šaľa, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marek Ballek, Hlohovec, Celestín Berecz, Branč, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Margetin, Rišňovce
20 - Lukáš Karlubík, Jozef Prešinský, Michal Papp, Erik Petrík, Roman Trnkus, Diana Szabová, Katarína Karcolová, Dušan Letko, Mária Sýkorová, Miroslav Šimala, Pavol Hrnčár, Milan Gráf, Barbora Mináriková, Jaro Maňák, Andrea Šándorová, Miroslav Račko, Mário Šándor, Ingrid Lyžičiarová, Ľubomír Kiesel, Norbert Bordáš, Vladimír Nemšovský, Peter Bezák, Nitra, Ivan Berec, Matúš Vrábel, Viktor Balko, Lužianky, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Radoslav Gažo, Juraj Bradáč, Golianovo, Jozef Hoppan, Vráble, Gustáv Molnár, Milan Molnár, P. Kesov, Ľubomír Sako, Kolíňany, Katka Tasáryová, Terézia Tasáryová, Ivanka, Martin Bíro, V. Zálužie, Jaromír Slíž, Milan Hritz, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Patrik Čepček, Žitavany, Tibor Horváth, Komjatice, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Miroslav Ďuriač, Hostie, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Škvaril st., Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Štefan Kepko, Nové Zámky, Elena Vašková, Báb, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Gabriel Galbavý, Gabriel Less, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Sklenár, Kristián Lenčéš, Ľuboš Šottník, Jozef Baláž, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Martin Švelan, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Motolík, Trnovec, Rišo Bako, Galanta, Andrea Bereczová, Ladislav Lörincz, Ladislav Vašek, Branč, Ivan Bileny, Rišňovce, Valent Vaňo, Žirany
19 - René Matyó, Ľuboš Mičík, Ernest Szombath, Daniel Gál, Juraj Vencel, Dajana Borovská, Jozef Nemeš st., Pavol Krajčo, Juraj Tuchyňa, Roman Sýkora, Lukáč Tomiš, Andrej Moravčík, Miroslav Mada, Milan Vöröš, Nitra, Boris Lacina, Lužianky, Patrik Balko, Hosťová, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ladislav Hamada, Ivana Blahová, Čeľadice, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Anton Bábik ml., Rumanová, Jakub Vojtek, Marián Drahoš, Miroslava Mikulášová, Emília Malá, Viliam Félis, Vráble, Peter Baják ml., Zbehy, Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubomír Števanka, Preseľany, Pavol Lieskovský, Juraj Barantal, V. Zálužie, Emil Rusnák, Beladice, Ján Hotový, N. Sady, Patrik Balogh, František Balogh, Selice, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Emil Dubec, Žikava, Attila Sonlajtner, Gašpar Gál, Žirany, Tomáš Bleho, Tatiana Sklenárová, Peter Ivančík, Šaľa, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, František Kausek, Klasov, Gabriel Baluška, Diakovce, Tibor Karacsony, Váhovce, Ľubomír Kollár, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Zoltán Németh, N. Život, Ladislav Kéry, Volkovce, Ivan Molnár, Matúškovo, Peter Fáber, M. Vozokany, Anton Berecz, Branč, Jozef Repa, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Gajdoš, Žitavany, Mária Slezáková, Lukáčovce
18 - Ivan Buchala, Alexander Grell, Eva Pappová, Jozef Kóša, Jozef Hudec st., Jozef Viskup, Michal Korytko, Milan Borovský, Emil Tomek, Marek Hrachovický, Andrej Kušnír, Pavol Zámečník, Marián Urbánek, Ľubomír Kleštinec, Naďa Zlatňanská, Ľubomír Moravčík, Ľudovít Kováč, Jozef Pacher, Evka Grmanová, Ivan Labuda, Vlado Sásik, Vladimír Konde, Milan Čulák, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Vilma Peťovská, Lužianky, Filip Horný, Jarok, Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, György Jakubecz, H. Saliby, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Juraj Volčko, Slavo Kališ, Margita Kališová, Peter Lehocký, Šaľa, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Kristián Palkovič, Hosťová, Rudolf Macho, Kolíňany, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Jana Gálová, Jozef Gál, Peter Sonlajtner, Žirany, Juraj Dubeň, Lehota, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Natália Kozmová, Martin Tesár, Mário Pánis, D. Krškany, Juraj Ivanič, Milan Koleda, Jozef Štefek, Jozef Ivanič st., Jana Mráziková, Čeľadice, Ján Bédi, V. Zálužie, Peter Vrabec, Dominik Lenghard, Čakajovce, René Čulák, Koniarovce, Jaroslav Slamka, Báb, František Margetin, Rišňovce, Emil Šatan, Vozokany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Babóti, Vlčany, Marek Mikula, Váhovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Denis Marcinkech, Vinodol, Gabriel Fazekas, Neded
17 - Peter Solčianský, Igor Máčik, Jozef Nosian, Ľubomír Bartakovič, Mário Tomašek, Mário Varga, Stanislav Očenáš, Pavol Ťapušík, Jozef Senneš, Zdenko Senneš, Alexander Charizopulos, Nitra, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Dušan Šóš, Zbehy, Miro Senneš, Močenok, Jozef Infner, Rišňovce, Vladimír Gál, Hrušovany, Igor Kováč, Čeľadice, Marián Strečka, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Viliam Maňúch, Miloš Gál st., Žirany, Radovan Paľo, Cabaj-Čápor, Štefan Mravík, Žitavany, Štefan Kúsek, Hostie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Katarina Tesárová, Marcel Pánis, D. Krškany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Trvalec, N. Zámky, Gabriel Molnár, Galanta, Roman Uher, Vladimír Petro, Tibor Odráška, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Javor, Sereď, Katarína Malá, Jozef Andel, Vráble, Ján Török, V. Dolina, Andrej Repta, Branč, Vlado Bennár, Hájske
16 - Peter Bíro, Vladimír Kompas, Juraj Knížat, Jožo Ťapušík, Ján Barát, Zdeno Kamenický, Matúš Dillhoff, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Trungel, Ivanka, Marián Senka, Vráble, Marta Záhorská, Rišňovce, Mário Gažo, Anton Bábik st., Rumanová, Peter Debnár, Zbehy, Matej Varga, Cabaj-Čápor, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Margita Pavelková, Golianovo, Martin Hindák, Sereď, Miroslava Grznáková, Peter Bleho, Juraj Csirik, Ján Petráš, Šaľa, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Labdík, Lužianky, Juraj Palatický, Mojmírovce, Marián Železník, Renáta Čerháková, Trnovec, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Martina Dicsérová, Matúš Rábek, Močenok, Rudolf Krajinčák, Báb, René Scheer, Kolíňany, Peter Strieška, Volkovce, Alexander Repta, Salo Berecz, Branč, Vladimír Majerčík, Sľažany, Ján Školník, Zl. Moravce
15 - Ľubomír Maczvalda, René Daniš, Katarína Spišáková, Vlasta Spišáková, Darina Orbanová, Dana Horváthová, Jarmila Saidová, Rastislav Švec, Ľudmila Šimalová, Ľubo Penzeš, Patrik Laca, Dionýz Pecháček, Jozef Uhlárik, Ján Doboš, Michal Lauko, Marcela Hallová, Juraj Andrášik, Nitra, Marianna Barátová, Dražovce, Peter Lenčéš, Močenok, Marek Balla, Maňa, Vratko Candrák, Topoľčany, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Jozef Baťala ml., Žitavany, Ján Ballek, Hlohovec, Michal Špacír, Beladice, Michal Kriško, Šaľa, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Marek Fábry ml., Šurianky, Božena Školníková, Zl. Moravce, Juraj Lehocký, Sládkovičovo
14 - Stanislav Habáň, Ladislav Pindeš, Ľubka Tasáryová, Nitra, Jozef Hrebenár, Žitavany, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Peter Popelka st., Jarok, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Ján Sórad, Pohranice, Leo Bednár, Vráble, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Juraj Paška, H. Krškany, Dušan Švehla, Sereď, Róbert Tóth, Šaľa, František Belica, Hostie, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany
13 - Peter Krajčo ml., Rado Vágai, Ladislav Skalický, Nitra, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Lenka Kunkelová, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Jozef Gál, Hrušovany, Jozef Švihorík, Helena Krajinčáková, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Michala Majdiaková, Močenok, Adam Kováč, Babindol, Mikuláš Pintér, Branč, Gustáv Štefkovič, Šaľa
12 - Jozef Žák, Marek Korytko, Zuzana Gurinová, Mariana Letková, Vladimír Ťapušík, Ivan Chlebák, Juraj Štibrík, Anna Eššeová, Jozef Gutai, Nitra, Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Pavol Štefek, V. Dolina, Andrej Orlíček, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Matej Kuzmický, Ivanka, Róbert Koprda, Čeľadice, Peter Varga, Vlčany, Ladislav Perina, Peter Visolajský, Timea Mészárosová, Šaľa, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Daniel Varga, Pata, Dávid Bežuch, Galanta, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Martina Križanovičová, V. Zálužie
11 - František Grom, Viliam Ďuriš, Stanislav Billík, Ľudovít Billik, Peter Jurika, Martin Pecho, Peter Kováč, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miloš Remenár, Norbert Adamča, Sereď, Erik Mészáros, Gáň, Tibor Lenčéš, Hájske, Július Oláh, Matúškovo
10 - Alena Eššeová, Mário Demeš, Edo Tomek, Nitra, Ladislav Szöke, Ladislav Dvorský, Vráble, Marián Nagy, D. Krškany, Jozef Dian, Lukáčovce, Marek Sklenár, Šaľa, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce, Mária Bereczová, Branč, Peter Čepček, Zl. Moravce
9 - Pavel Puobiš, Andrej Srňánek, Stanislav Billik, Miloš Sýkora, Ľuboš Bartoš, Erik Viskup, Nitra, Ladislav Seilinger, Zlaté Klasy, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Machay, Ivanka, Miroslav Greguš, Hosťovce
8 - Igor Komora, Jaroslav Andrašik, Peter Podsedlý, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Tomáš Grman, Čeľadice, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Zuzana Deáková, Sľažany, Jana Sklenárová, Šaľa, Miroslav Vaňo, Žirany, Filip Guzmický, Ivanka
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky, Ľuboš Kráľ, Nevidzany, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
6 - Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Tomáš Stoklas, Juraj Chudiak, Viera Horná, Jarok
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Peter Bodi, Igor Fúska, Zbehy, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Jana Kašubová, Nitra, Janka Gálová, Žirany, Marek Marcinkech, Vinodol, Ján Šuttka ml., Zl. Moravce
4 - Štefan Pátrovič, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Vlado (Bodie) Viola, Martin Hrnčár, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Táňa Tomeková, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Lukáš Takáč, Jozef Šimončič, Báb, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Lenka Reptová, Branč, Štefan Pajer, Žirany, Irena Petková, Z. Moravce, Helena Balleková, Hlohovec
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Iveta Dubeňová, Ľudovít Horváth, Nitra, Vladimír Varga, Rišňovce, Štefan Pálenik, Prílepy, Zuzana Vašková, Rumanová, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce, Dominik Galo, Ivanka, Jozef Reiter, Nový Život
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Emil Lehoťák, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Vencel, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo

V 5. kole bolo najlepším výsledkom 8 uhádnutých zápasov. Dokázali to piati z vás: Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Jozef Bédi, Lehota, Andrea Šándorová, Nitra, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Valent Vaňo, Žirany.
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  10. Slovaktual umožní všetkým zamestnancom bezplatné testovanie
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 18 646
  2. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 15 074
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 149
  4. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 8 575
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 8 358
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 8 003
  7. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 7 010
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 862
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 762
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 4 581
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Nehoda v Telinciach.

V okrese Nitra sa do druhého kola testovania zapoja všetky obce

V niektorých dedinách budú testovať len jeden deň.

Testovanie na nový koronavírus.

Vráble zintenzívnia boj s pandémiou, majú veľa hospitalizovaných v Nitre

Radnica požiadala dobrovoľných hasičov, aby vydezinfikovali autobusové zastávky.

Tohtoročný krajský rozpočet ráta aj s investíciami

V prípade nečakaných situácií župa počíta aj s peniazmi z rezervy.

Župan Milan Belica s krajským lekárom Ľubomírom Ševčíkom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia sa k sankciám za porušenie lockdownu v Nitre nevyjadruje

Kto nemá potrebné doklady, otočia ho a nevpustia do mesta.

Kotleba v Trenčíne: Prvý incident Lučanského nebol pokusom o samovraždu (+FOTO)

Previerka v trenčianskej väzenskej nemocnici trvala viac ako päť hodín.

Vráble zintenzívnia boj s pandémiou, majú veľa hospitalizovaných v Nitre

Radnica požiadala dobrovoľných hasičov, aby vydezinfikovali autobusové zastávky.

FOTO: Kysuce pod bielou pokrývkou

Zo snehu sa tešia najmä deti.

Už ste čítali?