Nedeľa, 1. november, 2020 | Meniny má Denis, DenisaKrížovkyKrížovky

Favoriti bez zaváhania, Močenok si píli konár

IV. liga Juhovýchod: ČFK Nitra - Topoľníky 2:0 (1:0), 7. vlastný (M. Méhes), 89. R. Machalík. Nitrania sa dostali rýchlo na koňa, keď v 7. min poslal Szusztor do 16-tky strieľaný center, ktorý si Méhes nešťastne zrazil do vlastnej siete.

IV. liga Juhovýchod
Sládkovičovo - Komárno 5:0 (3:0), 4. G. Nagy, 17. V. Mochnáľ, 44. Ľ. Nagy, 88. Ľ. Štefaník, 90. R. Horváth. Hralo sa podľa domácich nôt. Skóre otvoril po nádhernom uvoľnení Dudáša G. Nagy. V 11. min. pohrozili aj hostia. Na 2:0 zvyšoval Mochnáľ po akcii Sabatoviča. Najkrajší okamih zápasu prišiel krátko pred prestávkou, keď z 35 m delovkou vymietol šibenicu Herkovej svätyne Ľ. Nagy. Po obrátke Slavoj poľavil, zaslúžené víťazstvo ešte zveľadil v samom závere. R Bartoš, 150.
SLAVOJ: Maglocký - Varkonda, Ľ. Nagy, Chudík, Karol - Mochnál, Józsa (72. Gubíny), Krull (60. Horváth), Sabatovič - Dudáš, G. Nagy (78. Štefaník). KFC: Herko - Barvulský, Bazinský, Cvik, Sklenár, Kökényesi, Habaj (84. Riška), Kürti, M. Kosťukevič, Slovák, Rejžek (79. A. Kosťukevič).
Hurbanovo - Horná Kráľová 2:0 (1:0), 31. K. Pšenák, 82. M. Dudáš. Domáci začali náporom, súpera dostali pod tlak, z čoho pramenili aj šance. Vedenia sa ujali po polhodine zásluhou Pšenáka, ktorý umným lobom prekonal brankára. V druhom polčase sa hra vyrovnala, ale Horná Kráľová nemala mušku ako pri minulotýždňových gólových hodoch. Trojbodový zisk favorita pečatil v závere krížnou strelou z hranice 16-tky najlepší hráč stretnutia Dudáš. R J. Kováč, 220.
MŠK: Daniš - Kmeť, Mayer, M. Bičan, T. Bičan - Kurák (72. Pupák), Nemček (50. Pastorek), Dudáš, Gelle - Pajtinka, Pšenák (82. Sárközi). TIBI: Lenický - Juško, Psota, Velčický, Straňák (74. Gyárfás), G. Lencsés, Új (46. Bilo), Lefkovits, Šípka, L. Kokeš, Slamka.
ČFK Nitra - Topoľníky 2:0 (1:0), 7. vlastný (M. Méhes), 89. R. Machalík. Nitrania sa dostali rýchlo na koňa, keď v 7. min poslal Szusztor do 16-tky strieľaný center, ktorý si Méhes nešťastne zrazil do vlastnej siete. Zvýšiť mohol Kovan, no netrafil prázdnu bránu. Vietor v domácej obrane robili hlavne Peciar s Tóthom, bývalí hráči ČFK, a štandardné situácie urastených hostí. V druhom dejstve sa obraz hry nezmenil. Druhý gól zápasu mohli dať Škreňo, Maga i R. Borčin, presadil sa však až žolík Machalík. R. Lihet, 250.
ČFK: N. Borčin - Horňák, Núdzny, Škreňo, Maga, Szusztor, Nagy, Gardian, Kovan, R. Borčin, Ďuriš (82. Machalík).TOPOĽNÍKY: Várady - Varga, Méhes, Bombicz, Peciar, Nagy, Mandák, Dohorák, Orbán, Tóth, P. Balogh.
Tekovské Lužany - Vieska 1:3 (1:2), 25. T. Štrúbel - 1. K. Bogyai, 45. a 65. J. Csepi. Hneď po rozohratí využil nekoncentráciu v obrane domácich Bogyai. V 20. min mohol vyrovnať Kóša, ale urobil tak až o 5 min neskôr nestarnúci Štrúbel. Do šatní predsa len išli veselší hostia vďaka Csepimu. Po obrátke sa hráči Lužian snažili, no nebolo im súdené bodovať. Klinec do rakvy zatĺkol v 65. min opäť Csepi. R Baňár, 150.
T. LUŽANY: Szívos - Komáromi, Hliva, Szimondel, Bajúsz, Štrúbel, Kollár (80. Detický), Bielik, Banda, Kóša (82. Vígh), Szücs (88. Ostáš). VIESKA: Mikóczi - Domonkos, P. Molnár, Koczó, Jány, Audi, Ábrahám (46. A. Molnár), Bodrogi, Németh (85. Kvarda), Bogyai, Csepi.
ViOn B/Volkovce - Imeľ 1:0 (0:0), 42. M. Skladan. Hral sa iba priemerný futbal. Na ihrisku vôbec nebolo vidno, že hrajú mužstvá z opačných koncov tabuľky. O výsledku rozhodol gólom do šatne Skladan, keď na jeho krížnu strelu bol Slávik prikrátky. V druhom polčase sa hostia snažili vyrovnať, avšak rýchle protiútoky nedotiahli do konca. R Janus, 180.
VION B: Pahulyi - Baláž, Žembera, Mackovčin, Wolf, O. Kozolka (90. Galamboš), T. Kozolka, Skladan (70. Frajka), Michalák, Mankovecký, Behúl (89. Kováč). IMEĽ: G. Slávik - T. Slávik, Oroszi, Zemánek, Čech, M. Lovász, J. Lovász, Balogh, Haris, Káplocký (73. Polgár), Hengerics (66. Tárnok).
Tešedíkovo - Palárikovo 2:0 (0:0), 60. J. Bujko, 89. F. Czanik. Všetci tí, ktorí prišli na tento zápas, určite neľutovali. Hral sa z oboch strán svižný a útočný futbal. Hostia boli domácim viac ako vyrovnaným súper. Hlavne Tomiš bol doslova na neudržanie. Palárikovo mohlo viesť od 33. min, Petrušekovi pomohlo brvno. Po prestávke Pered pridal, čoho výsledkom bola Bujkova gólová hlavička. Ku koncu hostia otvorili hru, čo využil Czanik a z brejku stanovil výsledok. R Ondruš, 350.
ŠK: Petrušek - Szarka, Valašík, Bujko (79. Darász), Zuzula, Szabo, Bende, Mada (65. Udvaros), Czanik (90. Zilizi), Nagy, R. Chrenko. OTJ: Chovanec - Košťál, Procházka, Tomiš, Kobora, Krištofičin, Gendiar, Bujna, Svýba (75. Fiala), Hoppan, Matúš.
Šahy - Pata 3:0 (2:0), 20. a 85. B. Bodzsár, 30. M. Petráš. Od začiatku zápasu mali domáci prevahu, čo dokumentujú góly Bodzára a Petráša. Po vylúčení Pila bolo na ihrisku už len jedno mužstvo. Šahám sa dlho nedarilo využiť presilovku. Urobil tak až v 85. min Bodzsár, ktorý obišiel všetko, čo mu stálo v ceste a nezadržateľne skóroval. ČK: 30. Pilo (Pata). R Obeda, 400.
ŠAHY: Šutlák - Máté, Hlaváčik, Srna, Patai (85. Kiss), N. Urblík, Bukri (30. Topán), Bartal, Lackovský (60. Mihalovič), Petráš, Bodzsár. PATA: Mi. Práznovský - B. Práznovský (75. Súkenník), Pilo, Ma. Práznovský, Cicák, Moravčík, Dvorský (80. Matušica), Herák, Zima, Majka, Vaško.
Poľnohospodár Močenok - Kolárovo 2:3 (0:1), 47. Š. Straňák, 85. P. Koňan - 5. R. Kürti, 56. K. Németh st., 68. A. Kis. V prvom dejstve hrali domáci veľmi kŕčovito a ich kombinácie viazli. Hostia sa ujali vedenia už v 5. min, keď do otvorenej obrany vnikol Kürti a skóroval. Po prestávke sa Močančania prebrali a Straňák vyrovnal. Potom však prišla chyba v ich obrane, ktorú potrestal Németh st. V 68. min zvýšil Kis televíznym gólom. Na konci domáci znížili, no vyrovnať už nestihli. R Hancko, 320.
MOČENOK: Kollár - Ďuriš (70. Odráška), Packa, Zeleňák, Šíma, Glofák, J. Molnár, Š. Straňák (50. Lenčéš), Lacko, Koňan, Špendla. KOLÁROVO: Maťašovský - P. Máté, Jozefík, Ország, Kis (76. Dany), Kürti, K. Németh ml., Zs. Máté, K. Németh st. (85. Barát), Csillag, Fórro (60. Lörincz).
10. Komárno 22 8 3 11 29:33 27 (-6)
11. Sládkovičovo 22 8 1 13 35:40 25 (-8)
12. Topoľníky 22 8 1 13 22:40 25 (-8)
13. Imeľ 22 7 3 12 36:55 24 (-9)
14. H. Kráľová 22 5 5 12 28:46 20 (-13)
15. Poľ. Močenok 22 4 4 14 19:45 16 (-17)
16. T. Lužany 22 4 0 18 21:82 12 (-21)
Najlepší strelci: 14 - M. Tóth (ČFK Nitra), M. Hindák (Pata), K. Bogyai (Vieska), 13 - P. Peciar (ČFK, Topoľníky), J. Csepi (Vieska), 12 - J. Lovász (Imeľ), T. Dvorský (Pata), M. Csémi (Vieska), 11 - M. Hoppan (Palárikovo).

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?