Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

48 - Ľudovít Laca ml., Karol Ryba, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Anna Pacherová, Štefan Deák, Sľažany, Marián Mateička, Behynce

Správne tipy 9. kola
FC Nitra - B. Bystrica 2:1 1
Šaľa - Dubnica 1:1 X
ŠK Eldus - Trnava 1:2 2
Neded - Topoľčany 0:2 2
Pata - Tešedíkovo 4:3 1
Čeľadice - Čechynce 4:1 1
Horný Ohaj - Jelenec 3:1 1
Ladice - ViOn C/Hostie 2:2 X
Štefanovičová - Báb 2:2 X
Šoporňa - Tomášikovo 2:2 X

Poradie po 9. kole:

47 - Igor Dubeň, Pavlína Letková, Nitra, Jozef Danada, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ladislav Lörincz, Branč
46 - František Hrnčiar st., Ľuboš Baranec, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok
45 - Miroslav Fábry, Anton Dano, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Alexandra Gálová, Žirany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Jozef Debnár, Zl. Moravce, Milan Brisuda, Č. Hrádok
44 - Iveta Rosinská, Tomáš Snop, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Juraj Bárek, Žirany, Ján Argyusi, Šaľa, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Július Pavlov, N. Ves, Attila Illés, Čenkovce, Adrián Németh, N. Život
43 - Iveta Palková, Ľudovít Konečný, Štefan Zabák, Miroslav Zverka, František Trnka, Ľubomír Turňa, Zuzana Hrivňáková, Jaro Maňák, Nitra, Peter Odráška, H. Kráľová, Mária Bajáková, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Roman Margetin, Rišňovce, Marián Tóth, Močenok, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Michal Vígh, Šaľa
42 - Milan Roman, Roman Fuska, Ivan Mareček, Čab, Jozef Lenghart, Eduard Szabo, Nitra, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Kuzmický, Ivanka, Anton Molnár, P. Kesov, Daniela Záhonová, Golianovo, Žaneta Galová, Janíkovce, Andrej Maťo, Jarok, Radko Hnilica, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Bako, Močenok, Katarína Beláková, D. Krškany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, František Krčmár, Nevidzany, Jaroslav Dvorský, Pata, Stanislav Pacher, Sľažany, Helena Gálová, Žirany, Peter Hipp, Šaľa, Kristína Líšková, Branč
41 - Vladimír Kuchta, Július Kolník, Lenka Königová, Miroslav Račko, Marián Grman, Vlado Lyžičiar, Ľubomír Mikula, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Miroslav Močol, Alekšince, Rudolf Lauko, Zbehy, Pavel Mihálik, Šaľa, Ján Kozla, Žirany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Filo, Mojmírovce, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Boris Mesároš, Lehota, Monika Slížová, Beladice, Jozef Virág, Zl. Moravce, Juraj Minárik, Obyce, Viliam Šimonek, Lúčnica, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Štefan Račko, Ivanka, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Horňák, Rišňovce, Alexander Bielik, Topoľčianky
40 - Pavel König, Vladimír Papp, Ivan Ševčík, Jozef Havetta, Zoran Heiser, Marián Červenka, Milan Nagy, Štefan Penzeš, Boris Grežo, Marek Horváth, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ján Frajtík, Vráble, Marek Fábry, Šurianky, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ladislav Čekey, Pohranice, Ivan Mrázik, Čeľadice, Stanislav Drapák, Lúčnica, Imrich Gregor, Jelenec, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ján Kóssi, Čifáre, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marián Pacher, Sľažany, Miroslav Lešš, Štefan Straňák, H. Kráľová, Štefan Fabian, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Martin Földeši, Sereď
39 - Ernest Szombath, Ján Ehrenhold, Milan Ružička, Olga Tomeková, Katarína Magušínová, Štefan Matesko, Daniel Tasáry, Lukáš Barát, Nitra, Bohuš Baják, Lužianky, Matúš Zentko, Zbehy, Ján Vaško, Ivanka, Gustáv Molnár, P. Kesov, Attila Szolnoki, Dyčka, Ján Antalík, Viliam Félis, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michal Čery, Jelenec, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Karásek, Hájske, Renata Gálová, Žirany, Oľga Račková, D. Krškany, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Galbavý, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Štefan Novák, Jana Jašíková, Šaľa, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Zoltán Kozics, N. Život
38 - Martin Škorica, Vladimír Kompas, Milan Gajdošík, Igor Galovič, Štefan Bede, Barbora Mináriková, Andrea Šándorová, Ondrej Civáň, Blažena Sennešová, Ľuboš Lacina, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Filip Horný, Jarok, Jozef Hoppan, Vráble, Katka Tasáryová, Ivanka, Peter Ivančík, Koniarovce, Milan Šlosár, Čab, Peter Palka, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Martin Tesár, Štefan Račko, Martin Račko, D. Krškany, Anton Blaho, Čeľadice, Jozef Huňady, Lúčnica, Attila Kürti, Vlčany, Gabriela Sádovská, Žitavce, Jozef Török, Marián Herceg, Pata, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Fáber, M. Vozokany, Jozef Margetin, Rišňovce
37 - Juraj Šipoš, Daniel Gál, Peter Mateička, Michal Bíro, Mária Sýkorová, Juraj Hrnčár, Jozef Paulík, František Filo, František Hrnčiar, Matúš Palka, Nitra, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Imrich Guzmický, Peter Vašek, Ivanka, Peter Paulis, M. Vozokany, František Kunkel, Zl. Moravce, Zoltán Kollár, Milan Bekéni, Marián Titka, Peter Ivančík, Šaľa, Peter Greguš, Peter Vranský, Zbehy, Anton Bábik ml., Rumanová, Viktor Balko, Lužianky, Jana Gálová, Viliam Maňúch, Valent Vaňo, Žirany, Ján Dekan, Velčice, Pavol Kozma, Katarina Tesárová, Július Galo, D. Krškany, Ján Bédi, V. Zálužie, Milan Mišák, V. Dolina, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Ján Turánek, Alekšince, Ján Hegyi, Jelka, Gabriel Less, H. Kráľová, Alexander Kusý, Trnovec, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Celestín Berecz, Branč, Jozef Repa, Prílepy
36 - Jozef Prešinský, Roman Trnkus, František Imre, Jozef Kóša, Viliam Halla, Dušan Letko, Michal Garay, Dajana Borovská, Jozef Móder, František Tomek, Miroslav Šimala, Richard Magušín, Ladislav Pintér, Martina Pavlíková, Mário Šándor, Michaela Lacinová, Roman Sýkora, Vladimír Nemšovský, Peter Bezák, Milan Čulák, Nitra, Stanislav Packa, Močenok, Jakub Vojtek, Vráble, Miriama Zborovanová, Golianovo, Milan Hritz, Beladice, Vladimír Tasáry, Terézia Tasáryová, Ivanka, Juraj Ivanič, Ivana Blahová, Čeľadice, Jozef Labuda, Solčany, Pavel Zsigmond, Nový Život, Mário Pánis, D. Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, Jana Dudonová, Sereď, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Dana Fáberová, M. Vozokany, Tomáš Bleho, Eva Kollárová, Jozef Baláž, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Rišo Bako, Galanta, Emil Barabáš, Zbehy, Zoltán Németh, N. Život, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ján Török, V. Dolina, Gašpar Gál, Žirany
35 - Alexander Grell, Jozef Svitač, Anton Lieskovský, Jozef Nosian, Ivan Dominka, Anton Černý, Juraj Vencel, Marek Hrachovický, Jozef Nemeš st., Štefan Kollárik, Pavol Krajčo, Ivan Magdolen, Vlado Sásik, Ľubomír Kiesel, Lukáč Tomiš, Nitra, Ivan Berec, Boris Lacina, Lužianky, Peter Lenčéš, Matúš Rábek, Močenok, Peter Trungel, Ivanka, Milan Molnár, P. Kesov, Ľubomír Sako, Kolíňany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jozef Záhorský, Rišňovce, György Jakubecz, H. Saliby, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Martin Bíro, Juraj Barantal, V. Zálužie, Martin Jurík, Čakajovce, Peter Baják ml., Milan Greguš, Zbehy, Jozef Bédi, Lehota, Ján Slíž, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Milan Srnka st., Jozef Štefek, Jana Mráziková, Čeľadice, Peter Popelka ml., Jarok, Ladislav Szöke, Ladislav Nagy, Štefan Kováč, Vráble, Miroslav Ďuriač, Štefan Kúsek, Hostie, Norbert Zsigmond, N. Život, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Gabriel Bíro, Alekšince, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Patrik Balogh, Selice, Marián Železník, Ľuboš Motolík, Trnovec, Elena Vašková, Báb, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Peter Vidovič, Vinohrady, Jozef Baťala ml., Žitavany, Jozef Sklenár, Kristián Lenčéš, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Katarína Jancsóová, Vlčany, Marek Mikula, Váhovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Marek Ballek, Hlohovec, Jozef Javor, Sereď, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Imrich Drozdák, Babindol, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor, František Andraško, Jelenec, Mária Slezáková, Lukáčovce
34 - Ľuboš Mičík, Laco Ištokovič, Katarína Karcolová, František Bojda, Emil Tomek, Erika Hrachovická, Ivan Labuda, Vladimír Konde, Juraj Tuchyňa, Nitra, Marián Senka, Emília Malá, Vráble, Juraj Volčko, Vladimír Petro, Milan Lazan, Šaľa, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jaromír Slíž, Beladice, Ján Hnilica, Štefan Labdík, Lužianky, Dezider Lenčéš, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Peter Balko, René Scheer, Kolíňany, René Čulák, Koniarovce, Adam Kováč, Babindol, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Attila Sonlajtner, Žirany, Jaroslav Valo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Tibor Karácsony, Váhovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Andrea Bereczová, Ladislav Vašek, Branč
33 - Erik Petrík, Igor Máčik, Jozef Viskup, Monika Rekošová, Andrej Kušnír, Jozef Pacher, Milan Lacina, Evka Grmanová, Miroslav Mada, Milan Vöröš, Alexander Charizopulos, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Miroslav Fúska, Peter Debnár, Zbehy, Ladislav Hamada, Čeľadice, Marta Záhorská, Ivan Bileny, Rišňovce, Andrej Orlíček, Marek Orlíček, Jozef Bosák, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Anton Bábik st., Rumanová, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Marián Drahoš, Jozef Malý, Vráble, Margita Pavelková, Golianovo, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Gál, Žirany, Emil Rusnák, Beladice, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ján Hotový, N. Sady, František Balogh, Selice, Zoltán Jancsó, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Kučera, Tibor Odráška, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Kausek, Klasov, Denis Marcinkech, Vinodol, Ivan Molnár, Matúškovo, Anton Berecz, Branč, Marek Fábry ml., Šurianky
32 - René Matyó, Pavol Hrnčár, Marián Urbánek, Patrik Laca, Naďa Zlatňanská, Pavol Ťapušík, Ľudovít Kováč, Peter Šišák, Jozef Senneš, Zdenko Senneš, Ľudovít Laca st., Ladislav Skalický, Nitra, Vilma Peťovská, Lužianky, Patrik Balko, Hosťová, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Juraj Dubeň, Lehota, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Natália Kozmová, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Milan Koleda, Čeľadice, Marián Strečka, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Peter Strieška, Volkovce, Juraj Minár, Zl. Moravce, Miroslava Mikulášová, Jozef Andel, Vráble, Peter Sonlajtner, Žirany, Slavo Kališ, Šaľa, Martin Švelan, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Jozef Gajdoš, Žitavany
31 - Lukáš Karlubík, Boris Kašuba, Michal Papp, Diana Szabová, Jozef Hudec st., Milan Borovský, Dana Horváthová, Ľubo Penzeš, Ján Barát, Norbert Bordáš, Matúš Dillhoff, Nitra, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Ivana Kunkelová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Infner, František Margetin, Rišňovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Patrik Čepček, Žitavany, Radovan Paľo, Cabaj-Čápor, Marcel Pánis, D. Krškany, Peter Varga, Vlčany, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Dušan Švehla, Sereď, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Mikuláš Pintér, Branč, Juraj Csirik, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Daniel Varga, Pata, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Štefan Páleník, Prílepy
30 - Peter Bíro, Ľubomír Bartakovič, Jarmila Saidová, Pavol Zámečník, Mário Tomašek, Dionýz Pecháček, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Marek Balla, Maňa, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Vratko Candrák, Topoľčany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Juraj Bradáč, Golianovo, Juraj Palatický, Mojmírovce, Gabriel Molnár, Galanta, Peter Lehocký, Ľuboš Šottník, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ján Ballek, Hlohovec, Alexander Repta, Andrej Repta, Branč, Vlado Bennár, Hájske, Vladimír Majerčík, Sľažany
29 - Peter Solčianský, Darina Orbanová, Jožo Ťapušík, Ľubka Tasáryová, Vladimír Ťapušík, Nitra, Martin Gál, Hrušovany, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Peter Popelka st., Jarok, Peter Vrabec, Čakajovce, Alexander Kobza, Čechynce, Juraj Paška, H. Krškany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Emil Šatan, Vozokany, Martina Dicsérová, Močenok, Roman Uher, Margita Kališová, Ladislav Perina, Róbert Tóth, Šaľa, Renáta Čerháková, Trnovec, Ján Školník, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Gabriel Fazekas, Neded
28 - Ivan Buchala, Eva Pappová, Viliam Ďuriš, Ľudmila Šimalová, Milan Gráf, Mário Varga, Ivan Chlebák, Jozef Uhlárik, Ján Doboš, Nitra, Marianna Barátová, Dražovce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Miloš Gál st., Žirany, Katarína Malá, Vráble, Michal Kriško, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Božena Školníková, Zl. Moravce, Norbert Adamča, Sereď
27 - Miro Senneš, Močenok, Kristián Palkovič, Hosťová, Róbert Koprda, Štefan Ivanič ml., Jozef Ivanič st., Čeľadice, Ján Sórad, Pohranice, Leo Bednár, Juraj Sojka, Vráble, Pavel Puobiš, Miloš Sýkora, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Michal Špacír, Beladice, Salo Berecz, Branč, Dávid Bežuch, Galanta, Filip Guzmický, Ivanka
26 - Ľubomír Maczvalda, Michal Korytko, Peter Krajčo ml., Marcela Hallová, Edo Tomek, Erik Viskup, Nitra, Radoslav Gažo, Golianovo, Dušan Šóš, Zbehy, Lenka Kunkelová, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Mário Gažo, Rumanová, Matej Kuzmický, Ivanka, Marián Nagy, D. Krškany, Michala Majdiaková, Močenok, Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Kepko, N. Zámky, Ladislav Dvorský, Vráble
25 - František Grom, Stanislav Habáň, Rastislav Švec, Peter Kováč, Anna Eššeová, Nitra, Marek Kyjak, Alekšince, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Tibor Horváth, Komjatice, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Rudolf Krajinčák, Helena Krajinčáková, Báb, Mária Bereczová, Branč
24 - Mariana Letková, Michal Lauko, Vlado (Bodie) Viola, Nitra, Jozef Štefák, Rišňovce, Tomáš Grman, Čeľadice, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce
23 - Juraj Knížat, Jozef Žák, Marek Korytko, René Daniš, Ivan Eliaš, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Gál, Hrušovany, Marián Zlatňanský, Peter Čepček, Ján Šutka ml., Zl. Moravce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
22 - Ladislav Pindeš, Ľubomír Kleštinec, Rado Vágai, Stanislav Billik, Nitra, Vladimír Gál, Hrušovany, Ján Petráš, Peter Visolajský, Šaľa, Július Oláh, Matúškovo, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Martina Križanovičová, V. Zálužie
21 - Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Jaroslav Slamka, Báb, Soňa Billiková, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Juraj Lehocký, Sládkovičovo, Igor Fúska, Zbehy
20 - Vlasta Spišáková, Juraj Chudiak, Nitra, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Gabriel Tóth, H. Kráľová
19 - Andrej Moravčík, Juraj Štibrík, Nitra, Ľuboš Kráľ, Nevidzany, Marek Marcinkech, Vinodol
18 - Matej Varga, Cabaj-Čápor, Miroslava Grznáková, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Nitra
17 - Katarína Spišáková, Zuzana Gurinová, Ľudovít Billik, Stanislav Očenáš, Nitra, Igor Kováč, Čeľadice, František Trvalec, N. Zámky, Marek Sklenár, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová
16 - Stanislav Billík, Zdeno Kamenický, Nitra, Martin Hindák, Sereď, Peter Bleho, Šaľa, Daniel Fuska, Zbehy
15 - Juraj Andrášik, Martin Hrnčár, Táňa Tomeková, Nitra, Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Rudolf Kozma, D. Štitáre
14 - Jozef Hrebenár, Žitavany, František Belica, Hostie, Jozef Gutai, Nitra
13 - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Jaroslav Andrášik, Nitra
12 - Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Vladimír Varga, Rišňovce, Zuzana Vašková, Rumanová, Štefan Pajer, Žirany, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Timea Mészárosová, Jana Sklenárová, Šaľa, Helena Balleková, Hlohovec
11 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď, Peter Jurika, Martin Pecho, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Tibor Lenčéš, Hájske, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce
10 - Alena Eššeová, Mário Demeš, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
9 - Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Jaroslav Andrašik, Andrej Srňánek, Ľuboš Bartoš, Nitra, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Machay, Ivanka, Miroslav Greguš, Hosťovce
8 - Igor Komora, Iveta Dubeňová, Peter Podsedlý, Nina Letková, Nitra, Lukáš Bíro, Peter Vrábel, Čakajovce, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Zuzana Deáková, Sľažany, Miroslav Vaňo, Žirany
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Štefan Pálenik, Prílepy, Lukáš Takáč, Báb, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky, Mária Tirolová, Nitra
6 - Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Tomáš Stoklas, Jozef Sutai ml., Nitra, Irena Petková, Z. Moravce, Viera Horná, Jozef Lámoš, Jozef Lamoš, Jarok, Peter Urban, Babindol, Oľga Pintérová, D. Krškany
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Jozef Bajnek, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Kašubová, Milka Tomeková, Nitra, Janka Gálová, Žirany, Kristián Nagy, Selice, Marek Németh, Zbehy, Iveta Bosorádová, Branč, Tibor Berec, V. Lapáš, Pavol Hamada, D. Krškany
4 - Štefan Pátrovič, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Dušan Tirol, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Lenka Reptová, Branč, Jozef Šimončič, Báb
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Ľudovít Horváth, Magdaléna Michaličková, Nitra, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce, Dominik Galo, Ivanka, Jozef Reiter, N. Život, Adrián Ižák, K. Brod, Paulínka Marečková, Čab
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Emil Lehoťák, Pavol Balko, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky, Eva Gombášová, Močenok
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Vencel, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo

V 9. kole bolo najviac 8 uhádnutých zápasov. Dokázali to štyria z vás: Alexander Grell, Viliam Maňúch, Ľubomír Turňa a Kristína Líšková. Kto vyhráva pivo Corgoň, sa dozviete v pondelkových MY Nitrianskych novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  1. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  2. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  5. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  6. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  10. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 31 036
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 874
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 894
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 337
  5. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 12 340
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 788
  7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 234
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 906
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 754
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 086
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Galante bude 16 odberných miest, dve z toho formou drive-in

Mesto zostavilo aj zoznam ulíc, ktoré spadajú pod jednotlivé odberné miesta.

Neogotický kaštieľ v Galante.
Ilustračné foto.
MHD v Nitre pred koronou.

Nitrianska vokálna kapela naspievala známy hit

Len v priebehu pár dní získal videoklip na sociálnej sieti desiatky tisíc videní.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Banská Bystrica zverejnila zoznam odberných miest ( + Zoznam)

Mesto sa pripravuje na celoplošné testovanie obyvateľov, sú známe odberné miesta. Bude ich 68.

Už ste čítali?