Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

55 - Ľudovít Laca ml., Nitra, Anna Pacherová, Sľažany; 54 - Štefan Deák, Sľažany, Marián Mateička, Behynce

Správne tipy 10. kola
FC ViOn - Dubnica 3:0 1
Nové Zámky - Šamorín 1:0 1
N. Dubnica - Mýt. N. Ves 2:3 2
Klasov - Šaľa B/Veča 4:0 1
D. Krškany - Vinodol 0:5 2
N. Hrnčiarovce - Branč 0:1 2
Žirany - D. Obdokovce 4:2 1
Martin n/Ž - J. Kostoľany 6:2 1
Obyce - Nevidzany 2:3 2
D. Saliby - H. Saliby 2:3 2

Poradie po 10. kole:
55 - Ľudovít Laca ml., Nitra, Anna Pacherová, Sľažany
54 - Štefan Deák, Sľažany, Marián Mateička, Behynce
53 - Jozef Danada, Šaľa, Igor Dubeň, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ladislav Lörincz, Branč
52 - Pavlína Letková, Karol Ryba, Nitra, Alexandra Gálová, Žirany, Jozef Debnár, Zl. Moravce
51 - Pavol Holták, D. Krškany, František Hrnčiar st., Nitra, Ján Argyusi, Šaľa, Milan Brisuda, Č. Hrádok
50 - František Trnka, Ľuboš Baranec, Ľubomír Turňa, Iveta Rosinská, Anton Dano, Nitra, Ivan Bakyta, Jarok, Margita Pánisová, D. Krškany, Stanislav Pacher, Sľažany
49 - Jaro Maňák, Miroslav Fábry, Nitra, Pavel Mihálik, Michal Vígh, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Juraj Bárek, Žirany, Radko Hnilica, Lužianky, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Katarína Beláková, D. Krškany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Tibor Rakoncza, H. Saliby
48 - Zuzana Hrivňáková, Štefan Penzeš, Tomáš Snop, Nitra, Miroslav Močol, Alekšince, Peter Odráška, H. Kráľová, Mária Bajáková, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Virág, Zl. Moravce, Július Pavlov, N. Ves, Juraj Minárik, Obyce, Ľubor Kajaba, Ivanka, František Krčmár, Nevidzany, Jaroslav Dvorský, Pata, Attila Illés, Čenkovce, Helena Gálová, Žirany, Peter Hipp, Šaľa, Adrián Németh, N. Život
47 - Július Kolník, Ľudovít Konečný, Štefan Zabák, Miroslav Zverka, Marián Grman, Marek Horváth, Nitra, Milan Roman, Čab, Attila Szolnoki, Dyčka, Rastislav Borčin, Hostie, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Monika Slížová, Beladice, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Bako, Marián Tóth, Močenok, Gabriel Bíro, Alekšince, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Štefan Fabian, Šaľa, Kristína Líšková, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Horňák, Rišňovce
46 - Vladimír Papp, Iveta Palková, Vladimír Kuchta, Lenka Königová, Eduard Szabo, Ivan Ševčík, Milan Nagy, Miroslav Račko, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, František Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Filo, Mojmírovce, Anton Molnár, P. Kesov, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Boris Mesároš, Lehota, Daniela Záhonová, Golianovo, Viliam Šimonek, Lúčnica, Štefan Račko, Ivanka, Ladislav Páleník, Vincent Komačka, Topoľčany, Ján Kóssi, Čifáre, Ivan Ďurický, Branč, Alexander Bielik, Topoľčianky, Pavel Babiak, Žitavany, Viliam Félis, Vráble
45 - Jozef Lenghart, Pavel König, Jozef Havetta, Zoran Heiser, Marián Červenka, Nitra, Marek Sabo, Anton Bábik ml., Rumanová, Marek Fábry, Šurianky, Henrich Richter, Bratislava, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michal Čery, Imrich Gregor, Jelenec, Žaneta Galová, Janíkovce, Anton Blaho, Marián Blaho, Čeľadice, Ján Turánek, Alekšince, Stanislav Drapák, Lúčnica, Oľga Račková, Martin Račko, D. Krškany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marián Pacher, Sľažany, Martin Földeši, Sereď, Štefan Straňák, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Zoltán Kozics, N. Život
44 - Igor Galovič, Štefan Matesko, Jozef Paulík, Andrea Šándorová, Lukáš Barát, Ľubomír Mikula, Matúš Palka, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Matúš Zentko, Zbehy, Ján Antalík, Ján Frajtík, Vráble, Ján Kozla, Viliam Maňúch, Žirany, Viktor Balko, Lužianky, Milan Hritz, Beladice, Ján Dekan, Velčice, Pavol Kozma, Martin Tesár, Štefan Račko, D. Krškany, Ján Bédi, V. Zálužie, Ivan Mrázik, Čeľadice, Attila Kürti, Vlčany, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Gabriel Less, H. Kráľová, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Ivan Tabaček, T. Nemce, Peter Fáber, M. Vozokany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ivan Mareček, Čab, Jozef Repa, Prílepy
43 - Ernest Szombath, František Imre, Vladimír Kompas, Ján Ehrenhold, Milan Ružička, Michal Bíro, Mária Sýkorová, Štefan Bede, Barbora Mináriková, Daniel Tasáry, Vladimír Nemšovský, Nitra, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Hoppan, Vráble, Ján Vaško, Ivanka, Peter Paulis, M. Vozokany, Peter Ivančík, Koniarovce, Jozef Rehuš, Jozef Margetin, Rišňovce, Milan Šlosár, Čab, Peter Palka, Ľudovít Bában, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Peter Popelka ml., Jarok, Renata Gálová, Žirany, Katarina Tesárová, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Török, Pata, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Jana Jašíková, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
42 - Jozef Prešinský, Martin Škorica, Roman Trnkus, Peter Mateička, Dušan Letko, Michal Garay, Olga Tomeková, Katarína Magušínová, František Filo, Ondrej Civáň, Ivan Labuda, František Hrnčiar, Roman Sýkora, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Boris Lacina, Lužianky, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Stanislav Packa, Močenok, Peter Greguš, Zbehy, Roman Fuska, Čab, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ján Slíž, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Jozef Karásek, Hájske, Július Galo, D. Krškany, Ivana Blahová, Čeľadice, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Jana Dudonová, Sereď, Gabriela Sádovská, Žitavce, Patrik Balogh, Selice, Adam Kováč, Babindol, Dana Fáberová, M. Vozokany, Ján Hegyi, Jelka, Alexander Kusý, Trnovec, Ladislav Vašek, Branč, Jozef Baláž, Šaľa, Ján Török, V. Dolina
41 - Juraj Šipoš, Daniel Gál, Viliam Halla, František Bojda, Jozef Móder, Miroslav Šimala, Juraj Hrnčár, Blažena Sennešová, Mário Šándor, Ľuboš Lacina, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Imrich Guzmický, Katka Tasáryová, Peter Vašek, Ivanka, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Milan Bekéni, Tatiana Sklenárová, Eva Kollárová, Šaľa, Jana Gálová, Attila Sonlajtner, Valent Vaňo, Žirany, Jakub Vojtek, Ladislav Nagy, Štefan Kováč, Vráble, Ľuboš Galo, Janíkovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jana Mráziková, Čeľadice, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Jozef Huňady, Lúčnica, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Peter Vidovič, Vinohrady, Gabriel Galbavý, Ľubomír Kollár, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ľuboš Motolík, Trnovec, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Rišo Bako, Galanta, Denis Marcinkech, Vinodol, Imrich Drozdák, Babindol
40 - Jozef Nosian, Anton Černý, Juraj Vencel, Richard Magušín, Ladislav Pintér, Štefan Kollárik, Pavol Krajčo, Ivan Magdolen, Vladimír Konde, Nitra, Miroslav Fúska, Peter Vranský, Zbehy, Marián Senka, Emília Malá, Vráble, György Jakubecz, H. Saliby, Martin Jurík, Čakajovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Pavel Zsigmond, Nový Život, Miroslav Ďuriač, Štefan Kúsek, Hostie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Elena Vašková, Báb, Emil Dubec, Žikava, Marián Herceg, Pata, Štefan Novák, Tomáš Bleho, Peter Ivančík, Šaľa, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Katarína Jancsóová, Vlčany, Marek Mikula, Váhovce, Marek Ballek, Hlohovec, Jozef Javor, Sereď, Celestín Berecz, Branč, Zoltán Németh, N. Život, Ivan Bileny, Rišňovce, František Andraško, Jelenec, Gašpar Gál, Žirany, Mária Slezáková, Lukáčovce
39 - Anton Lieskovský, Laco Ištokovič, Jozef Kóša, Ivan Dominka, Katarína Karcolová, František Tomek, Marek Hrachovický, Jozef Nemeš st., Martina Pavlíková, Jozef Pacher, Michaela Lacinová, Peter Bezák, Milan Čulák, Nitra, Ivan Berec, Lužianky, Peter Lenčéš, Matúš Rábek, Močenok, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľubomír Sako, Peter Balko, Kolíňany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Debnár, Peter Baják ml., Zbehy, Martin Bíro, Juraj Barantal, V. Zálužie, Anton Bábik st., Rumanová, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Jozef Bédi, Lehota, Vladimír Tasáry, Ivanka, Juraj Ivanič, Jozef Štefek, Čeľadice, Štefan Mravík, Jozef Baťala ml., Žitavany, Norbert Zsigmond, N. Život, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Marián Železník, Trnovec, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Jozef Sklenár, Milan Lazan, Marián Titka, Šaľa, František Kausek, Klasov, Andrea Bereczová, Branč
38 - Ľuboš Mičík, Lukáš Karlubík, Jozef Svitač, Milan Gajdošík, Monika Rekošová, Andrej Kušnír, Erika Hrachovická, Vlado Sásik, Miroslav Mada, Alexander Charizopulos, Nitra, Filip Horný, Jarok, Simona Szolnokiová, Dyčka, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Juraj Volčko, Jozef Kučera, Šaľa, Marián Drahoš, Jozef Malý, Jozef Andel, Vráble, Jaromír Slíž, Beladice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Margita Pavelková, Golianovo, Ján Hnilica, Lužianky, Jozef Gál, Žirany, René Čulák, Koniarovce, Marek Orlíček, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Ľubomír Bobok, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Hotový, N. Sady, Juraj Segíň, Sľažany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, René Scheer, Kolíňany, Anton Berecz, Branč, Marek Fábry ml., Šurianky
37 - Emil Tomek, Dajana Borovská, Ľubo Penzeš, Marián Urbánek, Pavol Ťapušík, Milan Lacina, Ľubomír Kiesel, Juraj Tuchyňa, Matúš Dillhoff, Nitra, Ladislav Hamada, Milan Srnka st., Čeľadice, Marta Záhorská, František Margetin, Rišňovce, Zoltán Kollár, Kristián Lenčéš, Vladimír Petro, Slavo Kališ, Šaľa, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Juraj Dubeň, Lehota, Marián Strečka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Milan Mišák, V. Dolina, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Emil Šatan, Vozokany, Juraj Minár, Zl. Moravce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Miroslava Mikulášová, Vráble, Gabriel Baluška, Diakovce, Tibor Karacsony, Váhovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Gajdoš, Žitavany
36 - René Matyó, Boris Kašuba, Michal Papp, Diana Szabová, Peter Bíro, Jozef Viskup, Milan Borovský, Pavol Hrnčár, Mário Tomašek, Ľudovít Kováč, Jozef Senneš, Ingrid Lyžičiarová, Ján Barát, Ľudovít Laca st., Milan Vöröš, Ladislav Skalický, Nitra, Vilma Peťovská, Lužianky, Marek Balla, Maňa, Patrik Čepček, Žitavany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vratko Candrák, Topoľčany, Radovan Paľo, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Marcel Pánis, D. Krškany, Dušan Švehla, Sereď, Peter Sonlajtner, Žirany, Martina Dicsérová, Močenok, Emil Barabáš, Zbehy, Ivan Molnár, Matúškovo, Peter Strieška, Volkovce
35 - Alexander Grell, Jozef Hudec st., Jarmila Saidová, Pavol Zámečník, Vladimír Ťapušík, Patrik Laca, Dionýz Pecháček, Peter Šišák, Zdenko Senneš, Lukáč Tomiš, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter Trungel, Ivanka, Patrik Balko, Hosťová, Milan Molnár, P. Kesov, Jozef Infner, Rišňovce, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Patrik Szabo, Andrej Baláž, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Tibor Odráška, Šaľa, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Mikuláš Pintér, Alexander Repta, Branč, Milan Greguš, Zbehy, Daniel Varga, Pata, Ján Školník, Zl. Moravce
34 - Ľubomír Bartakovič, Dana Horváthová, Naďa Zlatňanská, Nitra, Peter Popelka st., Jarok, Alexander Kobza, Čechynce, Štefan Labdík, Lužianky, František Balogh, Selice, Peter Varga, Vlčany, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Csirik, Ľuboš Šottník, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Renáta Čerháková, Trnovec, Andrej Repta, Salo Berecz, Branč
33 - Erik Petrík, Igor Máčik, Darina Orbanová, Jožo Ťapušík, Ľubka Tasáryová, Mário Varga, Evka Grmanová, Nitra, Kristián Palkovič, Hosťová, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Natália Kozmová, D. Krškany, Peter Vrabec, Čakajovce, Milan Koleda, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Vincent Káčer, Božena Školníková, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Emil Rusnák, Beladice, Juraj Palatický, Mojmírovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Gabriel Molnár, Galanta, Roman Uher, Margita Kališová, Ladislav Perina, Peter Lehocký, Michal Kriško, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Ján Ballek, Hlohovec, Katarína Malá, Vráble, Vlado Bennár, Hájske, Norbert Adamča, Sereď
32 - Peter Solčianský, Ľudmila Šimalová, Ivan Chlebák, Ján Doboš, Miloš Sýkora, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ivana Kunkelová, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Leo Bednár, Vráble, Juraj Paška, H. Krškany, Róbert Tóth, Šaľa, Filip Guzmický, Ivanka
31 - Eva Pappová, Stanislav Habáň, Pavel Puobiš, Norbert Bordáš, Edo Tomek, Erik Viskup, Nitra, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Marianna Barátová, Dražovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Róbert Koprda, Čeľadice, Marián Nagy, D. Krškany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Rudolf Krajinčák, Báb, Gabriel Fazekas, Neded, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Šutka ml., Zl. Moravce
30 - Ivan Buchala, František Grom, Viliam Ďuriš, Marcela Hallová, Nitra, Mário Gažo, Rumanová, Matej Kuzmický, Ivanka, Ján Sórad, Pohranice, Pavol Lieskovský, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Juraj Bradáč, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Vladimír Majerčík, Sľažany, Helena Krajinčáková, Báb
29 - Mariana Letková, Peter Krajčo ml., Vlado (Bodie) Viola, Anna Eššeová, Nitra, Dušan Šóš, Zbehy, Pavol Štefek, V. Dolina, Martin Gál, Hrušovany, Jozef Ivanič st., Čeľadice, Tibor Horváth, Komjatice, Michal Špacír, Beladice, Mária Bereczová, Branč, Peter Čepček, Zl. Moravce, Ladislav Dvorský, Vráble
28 - Ľubomír Maczvalda, Milan Gráf, Jozef Uhlárik, Nitra, Jozef Štefák, Rišňovce
27 - Lenka Kunkelová, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Miro Senneš, Michala Majdiaková, Močenok, Jozef Žák, Nitra, Tomáš Grman, Čeľadice, Juraj Sojka, Vráble, Július Oláh, Matúškovo, Dávid Bežuch, Galanta, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany
26 - Radoslav Gažo, Golianovo, Michal Korytko, Nitra, Štefan Kepko, N. Zámky, Peter Visolajský, Šaľa, Igor Fúska, Zbehy
25 - Marek Kyjak, Alekšince, Rastislav Švec, Peter Kováč, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľuboš Kráľ, Nevidzany, Marek Marcinkech, Vinodol
24 - Michal Lauko, Juraj Štibrík, Juraj Chudiak, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vojtech Szöke, Veľký Cetín
23 - Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Gál, Hrušovany, Juraj Knížat, Marek Korytko, René Daniš, Ivan Eliaš, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Soňa Billiková, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce
22 - Vladimír Gál, Hrušovany, Ladislav Pindeš, Ľubomír Kleštinec, Rado Vágai, Stanislav Billik, Nitra, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ján Petráš, Šaľa
21 - Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Jaroslav Slamka, Báb, Juraj Lehocký, Sládkovičovo
20 - Vlasta Spišáková, Nitra, Marek Sklenár, Šaľa
19 - Andrej Moravčík, Nitra
18 - Matej Varga, Cabaj-Čápor, Miroslava Grznáková, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Nitra
17 - Vladimír Varga, Rišňovce, Igor Kováč, Čeľadice, Katarína Spišáková, Zuzana Gurinová, Ľudovít Billik, Stanislav Očenáš, Nitra, František Trvalec, N. Zámky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová
16 - Stanislav Billík, Zdeno Kamenický, Nitra, Martin Hindák, Sereď, Peter Bleho, Šaľa, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Daniel Fuska, Zbehy
15 - Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Juraj Andrášik, Martin Hrnčár, Táňa Tomeková, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jana Sklenárová, Šaľa
14 - Jozef Hrebenár, Žitavany, Jaroslav Andrašik, Jozef Gutai, Nitra, František Belica, Hostie
13 - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Helena Balleková, Hlohovec, Janka Gálová, Žirany, Jaroslav Andrášik, Nitra
12 - Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Pálenik, Prílepy, Zuzana Vašková, Rumanová, Štefan Pajer, Žirany, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Timea Mészárosová, Šaľa, Irena Petková, Z. Moravce, Jozef Lámoš, Jarok, Iveta Bosorádová, Branč
11 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď, Peter Jurika, Martin Pecho, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Tibor Lenčéš, Hájske, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce, Tibor Berec, V. Lapáš
10 - Alena Eššeová, Mário Demeš, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce
9 - Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Machay, Ivanka, Andrej Srňánek, Ľuboš Bartoš, Nitra, Miroslav Greguš, Hosťovce
8 - Igor Komora, Iveta Dubeňová, Peter Podsedlý, Nina Letková, Nitra, Lukáš Bíro, Peter Vrábel, Čakajovce, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Zuzana Deáková, Sľažany, Miroslav Vaňo, Žirany, Pavol Hamada, D. Krškany
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Lukáš Takáč, Báb, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky, Mária Tirolová, Nitra
6 - Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Tomáš Stoklas, Jozef Sutai ml., Zoltán Lehocký, Nitra, Viera Horná, Jozef Lamoš, Jarok, Peter Urban, Babindol, Oľga Pintérová, D. Krškany, Július Miškovič, Šaľa, Marián Gdula, Zlaté Moravce
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Jozef Bajnek, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Kašubová, Milka Tomeková, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Marek Németh, Zbehy
4 - Štefan Pátrovič, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Dušan Tirol, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Lenka Reptová, Branč, Jozef Šimončič, Báb, Štefan Kršiak, Lovce
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Ľudovít Horváth, Magdaléna Michaličková, Nitra, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce, Dominik Galo, Ivanka, Jozef Reiter, N. Život, Adrián Ižák, K. Brod, Paulínka Marečková, Čab, Jozef Babóti, Vlčany, Ján Sklenár, Močenok, Marián Kopáčik, Šaľa
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Emil Lehoťák, Pavol Balko, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky, Eva Gombášová, Močenok
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Vencel, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo

Aj v 10. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Výnimočné je, že sa to podarilo až 18 tipujúcim! Tu sú ich mená: J. Polák, A. Szolnoki, P. Mihálik, A. Bábik, M. Hritz, P. Popelka, M. Blaho, G. Bíro, Š. Penzeš, A. Kováč, S. Pacher, J. Sikoriak, I. Labuda, L. Vašek, D. Marcinkech, M. Križanovičová, D. Lenghard a J. Gálová.
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelok v MY Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  9. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  10. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 32 713
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 31 242
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 472
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 232
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 825
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 604
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 208
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 839
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 535
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 740
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Vakcínu dostali aj pracovníci, ktorí sa starajú o klientov zariadenia.

1 h
Ilustračné foto.

Výnimky stanovuje dekan fakulty v nadväznosti na podmienky a možnosti príslušného študijného programu.

4 h
Ilustračné foto.

Záujemcovia sa môžu stále hlásiť na mestskom úrade mailom i telefonicky.

4 h
Ilustračné foto.

Celkové náklady sa vyšplhali na sumu cez 30-tisíc eur.

4 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

7 h

Už teraz je neskoro, vie tréner Nitry po vyhorení so Šamorínom.

20. jan

Prírodná pamiatka očarí v každom ročnom období.

24 h

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

19. jan

Už ste čítali?