Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole - oprava

62 - Ľudovít Laca ml., Nitra, Anna Pacherová, Sľažany; 61 - Marián Mateička, Behynce; 60 - Štefan Deák, Sľažany

Nedopatrením sme pôvodne nenahodili skupinu tiketov zo Šale. Teraz už uvádzame správne poradie. Za chybu sa ospravedlňujeme.

Správny tipy 11. kola
FC Nitra – Žilina 0:2 2
Šaľa - FC ViOn 1:3 2
Galanta - J. Bohunice 0:1 2
Poľn. Močenok – Tešedíkovo 1:1 X
Výčapy-Opatovce – Sereď 1:6 2
Beladice – Chrenová 1:2 2
Trnovec – Selice 3:2 1
ViOn C/Hostie – Skýcov 2:2 X
Tešedíkovo B - H. Lefantovce 0:2 2
Jelka – Tomášikovo 1:4 2

Poradie po 11. kole:
62 - Ľudovít Laca ml., Nitra, Anna Pacherová, Sľažany
61 - Marián Mateička, Behynce
60 - Štefan Deák, Sľažany
59 - Jozef Danada, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Karol Ryba, Nitra, Ladislav Lörincz, Branč
58 - Pavol Holták, D. Krškany, Igor Dubeň, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Michal Kaplán, Č. Hrádok
57 - Pavlína Letková, Ľubomír Turňa, Iveta Rosinská, Nitra, Ján Argyusi, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Jozef Debnár, Zl. Moravce
56 - František Trnka, Miroslav Fábry, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Stanislav Pacher, Sľažany, Milan Brisuda, Č. Hrádok
55 - Milan Roman, Čab, Peter Odráška, H. Kráľová, Attila Szolnoki, Dyčka, František Hrnčiar st., Zuzana Hrivňáková, Štefan Penzeš, Anton Dano, Nitra, Daniel Lörincz, Branč, Juraj Bárek, Žirany, Ivan Bakyta, Jarok, Radko Hnilica, Lužianky, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Margita Pánisová, Katarína Beláková, D. Krškany, Július Pavlov, N. Ves
54 - Miroslav Močol, Gabriel Bíro, Alekšince, Pavel Mihálik, Štefan Fabian, Šaľa, Mária Bajáková, Lužianky, Jozef Filo, Mojmírovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Alexandra Gálová, Žirany, Jaro Maňák, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, František Krčmár, Nevidzany, Jaroslav Dvorský, Pata, Attila Illés, Čenkovce, Marián Tóth, Močenok
53 - Ján Kozla, Helena Gálová, Žirany, Ľudovít Konečný, Štefan Zabák, Lenka Königová, Ľuboš Baranec, Vlado Lyžičiar, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo, Monika Slížová, Beladice, Jozef Virág, Zl. Moravce, Štefan Bako, Močenok, Viliam Šimonek, Lúčnica, Štefan Račko, Ivanka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ivan Ďurický, Kristína Líšková, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Alexander Bielik, Topoľčianky, Peter Hipp, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Adrián Németh, N. Život, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby
52 - Anton Bapčány, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Marek Sabo, Anton Bábik ml., Rumanová, Pavel König, Iveta Palková, Július Kolník, Miroslav Zverka, Marián Grman, Boris Grežo, Tomáš Snop, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Marek Fábry, Šurianky, Rastislav Borčin, Hostie, Michal Čery, Imrich Gregor, Jelenec, Anton Molnár, P. Kesov, Boris Mesároš, Lehota, Daniela Záhonová, Golianovo, Andrej Maťo, Jarok, Ján Kóssi, Čifáre, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Zoltán Kozics, N. Život, Michal Vígh, Šaľa, Viliam Félis, Vráble
51 - Jozef Lenghart, Vladimír Papp, Eduard Szabo, Ivan Ševčík, Jozef Havetta, Marián Červenka, Milan Nagy, Miroslav Račko, Nitra, Ján Frajtík, Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ivan Tóth, Čakajovce, Roman Fuska, Čab, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ján Dekan, Velčice, Ján Bédi, V. Zálužie, Viliam Maňúch, Žirany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Margetin, Rišňovce
50 - Vojtech Mládek, Podhorany, Peter Paulis, M. Vozokany, Henrich Richter, Bratislava, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Kuzmický, Ivanka, Vladimír Kompas, Ján Ehrenhold, Zoran Heiser, Katarína Magušínová, Jozef Paulík, Andrea Šándorová, Ľubomír Mikula, Marek Horváth, Nitra, Milan Hritz, Beladice, Peter Popelka ml., Jarok, Katarina Tesárová, Martin Tesár, Mário Pánis, Oľga Račková, Štefan Račko, Martin Račko, D. Krškany, Anton Blaho, Čeľadice, Ladislav Páleník, Topoľčany, Marián Pacher, Sľažany, Jozef Galbavý, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jaroslav Čerhák, Trnovec, Martin Földeši, Sereď, Jozef Repa, Prílepy
49 - Ernest Szombath, Michal Bíro, Mária Sýkorová, Igor Galovič, Štefan Bede, Ivan Labuda, Lukáš Barát, Matúš Palka, Nitra, Ján Vaško, Ivanka, Ján Antalík, Vráble, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Pavol Kozma, D. Krškany, Žaneta Galová, Janíkovce, Renata Gálová, Žirany, Marián Blaho, Čeľadice, Ján Turánek, Alekšince, Jana Dudonová, Sereď, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Baláž, Šaľa, Peter Fáber, M. Vozokany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ján Török, V. Dolina
48 - Bohuš Baják, Lužianky, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Matúš Zentko, Peter Greguš, Zbehy, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Rehuš, Rišňovce, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Ján Slíž, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Dušan Letko, Michal Garay, Olga Tomeková, Štefan Matesko, Barbora Mináriková, Daniel Tasáry, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Jozef Labuda, Solčany, Július Galo, D. Krškany, Stanislav Drapák, Lúčnica, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Ladislav Vašek, Branč
47 - Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ľudovít Desat, Podhorany, Miroslav Fúska, Zbehy, Boris Lacina, Lužianky, Jozef Prešinský, Roman Trnkus, Vladimír Kuchta, Viliam Halla, Milan Ružička, Jozef Móder, Miroslav Šimala, Juraj Hrnčár, Pavol Krajčo, František Hrnčiar, Roman Sýkora, Nitra, Marián Senka, Vráble, Peter Ivančík, Koniarovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ivan Mrázik, Čeľadice, Štefan Kúsek, Hostie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Peter Vašek, Ivanka, Attila Kürti, Vlčany, Jozef Török, Pata, Emil Dubec, Žikava, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Eva Kollárová, Šaľa
46 - Peter Trungel, Katka Tasáryová, Ivanka, Gustáv Molnár, P. Kesov, František Kunkel, Zl. Moravce, Daniel Gál, Peter Mateička, Jozef Nosian, Ivan Dominka, František Filo, Blažena Sennešová, Mário Šándor, Vladimír Konde, Vladimír Nemšovský, Nitra, Juraj Volčko, Jana Jašíková, Šaľa, Anton Bábik st., Rumanová, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Jana Gálová, Attila Sonlajtner, Valent Vaňo, Žirany, Patrik Čepček, Jozef Baťala ml., Žitavany, Pavel Zsigmond, Nový Život, Miroslav Ďuriač, Hostie, Ľubomír Martišovič, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Ivana Blahová, Čeľadice, Ivan Šimonek, Dyčka, Patrik Balogh, Selice, Dana Fáberová, M. Vozokany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Peter Vidovič, Vinohrady, Ján Hegyi, Jelka, František Kausek, Klasov, Ľuboš Motolík, Trnovec, Zoltán Németh, N. Život, Denis Marcinkech, Vinodol, František Andraško, Jelenec
45 - Ivan Berec, Lužianky, Milan Molnár, P. Kesov, Anton Lieskovský, Martin Škorica, Katarína Karcolová, Anton Černý, František Tomek, Richard Magušín, Ladislav Pintér, Erika Hrachovická, Michaela Lacinová, Milan Čulák, Nitra, Martin Jurík, Čakajovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Juraj Ivanič, Čeľadice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Štefan Kováč, Emília Malá, Vráble, Elena Vašková, Báb, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Štefan Novák, Marián Titka, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Katarína Jancsóová, Vlčany, Marek Mikula, Váhovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Marek Ballek, Hlohovec, Jozef Javor, Sereď, Rišo Bako, Galanta, Celestín Berecz, Anton Berecz, Branč, Ladislav Kéry, Volkovce, Imrich Drozdák, Babindol
44 - Ľuboš Mičík, Lukáš Karlubík, Alexander Grell, Jozef Svitač, Jozef Kóša, Juraj Vencel, Emil Tomek, Marián Urbánek, Štefan Kollárik, Martina Pavlíková, Jozef Pacher, Ľuboš Lacina, Peter Bezák, Matúš Dillhoff, Nitra, Imrich Guzmický, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Milan Bekéni, Milan Lazan, Šaľa, Peter Debnár, Zbehy, Marián Drahoš, Ladislav Nagy, Jozef Andel, Vráble, Ján Hnilica, Lužianky, Marián Strečka, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Huňady, Lúčnica, Ľubomír Bobok, Volkovce, Juraj Minár, Zl. Moravce, Miroslav Lešš, Gabriel Less, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Jaroslav Valo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Bileny, Rišňovce, Marek Fábry ml., Šurianky, Matúš Rábek, Močenok, Gašpar Gál, Žirany
43 - Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Jozef Malý, Vráble, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jozef Záhorský, Rišňovce, František Imre, Laco Ištokovič, Monika Rekošová, Jozef Nemeš st., Naďa Zlatňanská, Ján Barát, Juraj Tuchyňa, Ľudovít Laca st., Nitra, Andrej Orlíček, Peter Palka, Marek Orlíček, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Peter Baják ml., Peter Vranský, Emil Barabáš, Zbehy, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Štefek, Jana Mráziková, Čeľadice, René Čulák, Koniarovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Tomáš Bleho, Jozef Sklenár, Slavo Kališ, Šaľa, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Andrea Bereczová, Branč, Anna Čerenková, Topoľčianky, René Scheer, Kolíňany, Peter Strieška, Volkovce, Mária Slezáková, Lukáčovce
42 - Marta Záhorská, František Margetin, Rišňovce, Martin Bíro, V. Zálužie, Igor Máčik, Jozef Viskup, Marek Hrachovický, Ľubo Penzeš, Mário Tomašek, Ondrej Civáň, Milan Lacina, Vlado Sásik, Nitra, Jozef Bédi, Lehota, Jaromír Slíž, Beladice, Margita Pavelková, Golianovo, Vratko Candrák, Topoľčany, Jozef Gál, Žirany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Ján Hotový, N. Sady, Adam Kováč, Babindol, Zoltán Jancsó, Ladislav Babóti, Vlčany, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Bosák, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Ivan Molnár, Matúškovo, Ján Školník, Zl. Moravce
41 - René Matyó, Juraj Šipoš, Boris Kašuba, František Bojda, Milan Borovský, Pavol Hrnčár, Peter Šišák, Zdenko Senneš, Ľubomír Kiesel, Lukáč Tomiš, Alexander Charizopulos, Ladislav Skalický, Nitra, Patrik Szabo, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Jakub Vojtek, Miroslava Mikulášová, Vráble, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Marián Železník, Renáta Čerháková, Trnovec, Dušan Švehla, Sereď, Peter Sonlajtner, Žirany, Martina Dicsérová, Močenok, Kristián Lenčéš, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Mikuláš Pintér, Alexander Repta, Branč, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Milan Greguš, Zbehy
40 - Štefan Peťovský, Lužianky, Patrik Balko, Hosťová, Michal Papp, Jozef Hudec st., Ľubomír Bartakovič, Dajana Borovská, Dana Horváthová, Jarmila Saidová, Ivan Magdolen, Ľudovít Kováč, Jozef Senneš, Miroslav Mada, Milan Vöröš, Nitra, György Jakubecz, H. Saliby, Peter Popelka st., Jarok, Milan Srnka st., Čeľadice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Radovan Paľo, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Tibor Odráška, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Ľuboš Šottník, Peter Ivančík, Šaľa, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Gabriel Baluška, Diakovce
39 - Marianna Barátová, Dražovce, Peter Lenčéš, Močenok, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Natália Kozmová, Marián Nagy, D. Krškany, Milan Koleda, Čeľadice, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, Ľubka Tasáryová, Pavol Ťapušík, Dionýz Pecháček, Ján Doboš, Nitra, Peter Balko, Kolíňany, Emil Šatan, Vozokany, Peter Varga, Vlčany, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Vladimír Petro, Róbert Tóth, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Ján Ballek, Hlohovec, Juraj Barantal, V. Zálužie, Salo Berecz, Branč
38 - Filip Horný, Jarok, Peter Solčianský, Milan Gajdošík, Andrej Kušnír, Patrik Laca, Ivan Chlebák, Nitra, Marta Kunkelová, Božena Školníková, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Kristián Palkovič, Hosťová, Rudolf Macho, Kolíňany, Marek Balla, Maňa, Štefan Pupák, Hurbanovo, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Leo Bednár, Vráble, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Balogh, Selice, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Kučera, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Daniel Varga, Pata, Andrej Repta, Branč
37 - Ladislav Hamada, Čeľadice, Jozef Infner, Rišňovce, Zoltán Kollár, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Michal Korytko, Jožo Ťapušík, Pavel Puobiš, Miloš Sýkora, Edo Tomek, Nitra, Milan Mišák, V. Dolina, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Tibor Karacsony, Váhovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Katarína Malá, Vráble, Jozef Gajdoš, Žitavany
36 - Vilma Peťovská, Lužianky, Ivan Buchala, Eva Pappová, Diana Szabová, Peter Bíro, František Grom, Ľudmila Šimalová, Mário Varga, Peter Krajčo ml., Ingrid Lyžičiarová, Erik Viskup, Nitra, Peter Vrabec, Čakajovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Juraj Palatický, Mojmírovce, Roman Uher, Margita Kališová, Šaľa
35 - Jozef Štefák, Rišňovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Štefan Ivanič st., Róbert Koprda, Čeľadice, Darina Orbanová, Viliam Ďuriš, Pavol Zámečník, Vladimír Ťapušík, Peter Kováč, Nitra, Ján Sorad, Pohranice, Vlado Bennár, Hájske, Filip Guzmický, Ivanka
34 - Mário Gažo, Rumanová, Matej Kuzmický, Ivanka, Tibor Horváth, Komjatice, Alexander Kobza, Čechynce, Štefan Labdík, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Vlado (Bodie) Viola, Stanislav Billik, Nitra, Michal Kriško, Šaľa
33 - Dušan Šóš, Zbehy, Erik Petrík, Marek Korytko, Mariana Letková, Evka Grmanová, Ivan Eliaš, Anna Eššeová, Nitra, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Emil Rusnák, Michal Špacír, Beladice, Ladislav Perina, Peter Visolajský, Šaľa, Norbert Adamča, Sereď, Ladislav Dvorský, Vráble
32 - Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ivana Kunkelová, Marián Zlatňanský, Mária Kunkelová, Zl. Moravce, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Juraj Paška, H. Krškany, Helena Krajinčáková, Báb, Mária Bereczová, Branč, Martina Križanovičová, V. Zálužie
31 - Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Jozef Žák, Stanislav Habáň, Norbert Bordáš, Nitra, Jozef Ivanič st., Čeľadice, Michala Majdiaková, Močenok, Július Oláh, Matúškovo, Gabriel Fazekas, Neded, Štefan Páleník, Prílepy, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Ján Šutka ml., Zl. Moravce
30 - Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Juraj Bradáč, Golianovo, Jozef Barát, Topoľčany, Marcela Hallová, Nitra, Vladimír Majerčík, Sľažany, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce
29 - Martin Gál, Hrušovany, Tomáš Grman, Čeľadice, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Peter Čepček, Zl. Moravce, Marek Marcinkech, Vinodol
28 - Milan Gráf, Jozef Uhlárik, Juraj Chudiak, Nitra, Igor Fúska, Zbehy
27 - Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Miro Senneš, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Dávid Bežuch, Galanta
26 - Radoslav Gažo, Golianovo, Štefan Kepko, N. Zámky
25 - Marek Kyjak, Alekšince, Rastislav Švec, Juraj Štibrík, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľuboš Kráľ, Nevidzany
24 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Michal Lauko, Nitra
23 - Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Gál, Hrušovany, Juraj Knížat, René Daniš, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok
22 - Vladimír Gál, Hrušovany, Ladislav Pindeš, Ľubomír Kleštinec, Rado Vágai, Nitra, Ján Petráš, Šaľa
21 - Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Vladimír Varga, Rišňovce, Jaroslav Slamka, Báb, Juraj Lehocký, Sládkovičovo
20 - Vlasta Spišáková, Nitra, Marek Sklenár, Šaľa
19 - Andrej Moravčík, Nitra, Janka Gálová, Žirany
18 - Matej Varga, Cabaj-Čápor, Miroslava Grznáková, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Jaroslav Andrášik, Nitra
17 - Igor Kováč, Čeľadice, Katarína Spišáková, Zuzana Gurinová, Ľudovít Billik, Stanislav Očenáš, Nitra, František Trvalec, N. Zámky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Lámoš, Jarok
16 - Stanislav Billík, Zdeno Kamenický, Nitra, Martin Hindák, Sereď, Peter Bleho, Šaľa, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Daniel Fuska, Zbehy
15 - Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Juraj Andrášik, Martin Hrnčár, Táňa Tomeková, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jana Sklenárová, Šaľa, Iveta Bosorádová, Branč
14 - Jozef Hrebenár, Žitavany, Jaroslav Andrašik, Jozef Gutai, Nitra, František Belica, Hostie
13 - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Helena Balleková, Hlohovec
12 - Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Pálenik, Prílepy, Zuzana Vašková, Rumanová, Štefan Pajer, Žirany, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Timea Mészárosová, Šaľa, Irena Petková, Z. Moravce, Pavol Hamada, D. Krškany
11 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď, Peter Jurika, Martin Pecho, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Tibor Lenčéš, Hájske, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce, Tibor Berec, V. Lapáš
10 - Alena Eššeová, Mário Demeš, Zoltán Lehocký, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce
9 - Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Machay, Ivanka, Andrej Srňánek, Ľuboš Bartoš, Nitra, Miroslav Greguš, Hosťovce
8 - Igor Komora, Iveta Dubeňová, Peter Podsedlý, Nina Letková, Nitra, Lukáš Bíro, Peter Vrábel, Čakajovce, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Zuzana Deáková, Sľažany, Miroslav Vaňo, Žirany
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Lukáš Takáč, Báb, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky, Mária Tirolová, Helena Krajčová, Nitra
6 - Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Tomáš Stoklas, Jozef Sutai ml., Nitra, Viera Horná, Jozef Lamoš, Jarok, Peter Urban, Babindol, Oľga Pintérová, D. Krškany, Július Miškovič, Šaľa, Marián Gdula, Zlaté Moravce, František Oravec, Krtovce
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Jozef Bajnek, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Kašubová, Milka Tomeková, Štefan Srnka, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Marek Németh, Zbehy
4 - Štefan Pátrovič, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Dušan Tirol, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Lenka Reptová, Branč, Jozef Šimončič, Báb, Štefan Kršiak, Lovce
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Ľudovít Horváth, Magdaléna Michaličková, Nitra, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Dominik Galo, Ivanka, Jozef Reiter, N. Život, Adrián Ižák, K. Brod, Paulínka Marečková, Čab, Jozef Babóti, Vlčany, Ján Sklenár, Močenok, Marián Kopáčik, Libor Vinkler, Šaľa
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Emil Lehoťák, Pavol Balko, Pavol Krupa, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky, Eva Gombášová, Močenok
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Vencel, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo


Víťazom 11. kola je Naďa Zlatňanská z Nitry, ktorá ako jediná trafila 9 zápasov.

Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Home (ale aj) Office
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Zelená Bratislava
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  2. Bezbariérové vozidlo
  3. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  4. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Zelená Bratislava
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Ruža zmeny
  9. Úpravy automobilov pre ZŤP
  10. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 988
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 228
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 975
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 801
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 566
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 178
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 515
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 202
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 138
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 906
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?