Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

68 - Ľudovít Laca ml., Nitra; 66 - Anna Pacherová, Sľažany; 65 - Štefan Deák, Sľažany, Marián Mateička, Behynce

Správne tipy 12. kola
Sládkovičovo - ČFK Nitra 0:2 2
Zbehy - Vlčany 0:2 2
Čechynce - Jarok 1:5 2
Chrenová - Šaľa B/Veča 0:0 X
Lehota - Janíkovce 3:0 1
Cabaj-Čápor - Čeľadice 1:3 2
Trnovec - Alekšince 4:1 1
Martin n/Ž. - Velčice 0:3 2
Obyce - Lapáš 2:0 1
Kajal - Šintava 0:1 2

Poradie po 12. kole
68 - Ľudovít Laca ml., Nitra
66 - Anna Pacherová, Sľažany
65 - Štefan Deák, Sľažany, Marián Mateička, Behynce
63 - Pavol Holták, D. Krškany, Ivan Bakyta, Jarok, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Juraj Káčer, Čaradice, Ján Sikoriak, T. Nemce, Karol Ryba, Nitra
62 - Daniel Lörincz, Ladislav Lörincz, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Ján Argyusi, Šaľa, Iveta Rosinská, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka
61 - Pavlína Letková, Štefan Penzeš, Miroslav Fábry, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Debnár, Zl. Moravce
60 - Július Kolník, Igor Dubeň, Nitra, Miroslav Močol, Gabriel Bíro, Alekšince, Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Danada, Šaľa, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Filo, Mojmírovce, Radko Hnilica, Lužianky, Margita Pánisová, D. Krškany, Alexandra Gálová, Žirany, Jaroslav Dvorský, Pata, Attila Illés, Čenkovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Milan Brisuda, Č. Hrádok
59 - František Hrnčiar st., Ľudovít Konečný, Lenka Königová, František Trnka, Ľubomír Turňa, Marek Horváth, Nitra, Pavel Mihálik, Šaľa, Mária Bajáková, Lužianky, Anton Molnár, P. Kesov, Monika Slížová, Beladice, Katarína Beláková, D. Krškany, Ivan Ďurický, Branč, Roman Margetin, Rišňovce
58 - Štefan Zabák, Ľuboš Baranec, Zuzana Hrivňáková, Boris Grežo, Nitra, Milan Roman, Čab, Anton Bapčány, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Attila Szolnoki, Dyčka, Marek Fábry, Šurianky, Rastislav Borčin, Hostie, Štefan Račko, Ivanka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Juraj Minárik, Obyce, František Krčmár, Nevidzany, Štefan Fabian, Peter Hipp, Šaľa, Tibor Rakoncza, H. Saliby
57 - Pavel König, Vladimír Papp, Iveta Palková, Eduard Szabo, Ivan Ševčík, Jaro Maňák, Marián Grman, Vlado Lyžičiar, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Ján Kozla, Helena Gálová, Žirany, Daniela Záhonová, Golianovo, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Virág, Zl. Moravce, Štefan Bako, Marián Tóth, Močenok, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavel Babiak, Žitavany, Zoltán Kozics, N. Život, Jozef Horňák, Rišňovce
56 - Jozef Lenghart, Milan Nagy, Lukáš Barát, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, František Kunkel, Zl. Moravce, Anton Bábik ml., Rumanová, Viktor Balko, Štefan Hudec, Lužianky, Boris Mesároš, Lehota, Milan Hritz, Beladice, Ján Dekan, Velčice, Ján Bédi, V. Zálužie, Žaneta Galová, Janíkovce, Peter Popelka ml., Jarok, Renata Gálová, Žirany, Katarina Tesárová, Štefan Račko, D. Krškany, Anton Blaho, Čeľadice, Viliam Šimonek, Lúčnica, Imrich Gregor, Jelenec, Jana Dudonová, Martin Földeši, Sereď, Július Pavlov, N. Ves, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ján Kóssi, Čifáre, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Alexander Bielik, Topoľčianky, Kristína Líšková, Branč, Ivan Tabaček, T. Nemce, Adrián Németh, N. Život, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Margetin, Rišňovce
55 - Ernest Szombath, Vladimír Kompas, Ján Ehrenhold, Jozef Havetta, Marián Červenka, Miroslav Račko, Anton Dano, Nitra, Peter Paulis, Peter Fáber, M. Vozokany, Ján Frajtík, Viliam Félis, Vráble, Henrich Richter, Bratislava, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Michal Čery, Jelenec, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Karásek, Hájske, Mário Pánis, Oľga Račková, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Baláž, Šaľa, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor
54 - Michal Bíro, Olga Tomeková, Igor Galovič, Štefan Bede, Ľubomír Mikula, Tomáš Snop, Matúš Palka, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Ján Vaško, Jozef Kuzmický, Peter Vašek, Ivanka, Ivan Tóth, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jakub Vojtek, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Július Galo, D. Krškany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Marián Pacher, Sľažany, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ivan Mareček, Čab, Ján Török, V. Dolina, Michal Vígh, Šaľa
53 - František Imre, Mária Sýkorová, Andrea Šándorová, František Hrnčiar, Roman Sýkora, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Bohuš Baják, Lužianky, Stanislav Packa, Močenok, Jozef Rehuš, Rišňovce, Roman Fuska, Čab, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Peter Palka, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ivan Mrázik, Marián Blaho, Čeľadice, Viliam Maňúch, Žirany, Štefan Kúsek, Hostie, Martin Tesár, D. Krškany, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Ján Turánek, Alekšince, Lýdia Augustínová, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Gabriela Sádovská, Žitavce, Jozef Török, Pata, Emil Dubec, Žikava, Jozef Galbavý, Tibor Lencsés, H. Kráľová, František Andraško, Jelenec
52 - Vladimír Kuchta, Miroslav Zverka, Dušan Letko, Štefan Matesko, František Filo, Barbora Mináriková, Pavol Krajčo, Ľuboš Lacina, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Boris Lacina, Lužianky, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Antalík, Vráble, Milan Šlosár, Čab, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Stanislav Drapák, Lúčnica, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Peter Vidovič, Vinohrady, Attila Sonlajtner, Žirany, Jana Jašíková, Šaľa
51 - Lukáš Karlubík, Jozef Prešinský, Roman Trnkus, Viliam Halla, Milan Ružička, František Tomek, Katarína Magušínová, Daniel Tasáry, Mário Šándor, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Trungel, Imrich Guzmický, Katka Tasáryová, Ivanka, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Juraj Volčko, Eva Kollárová, Šaľa, Peter Greguš, Peter Debnár, Zbehy, Jana Gálová, Žirany, Miriama Zborovanová, Golianovo, Pavel Zsigmond, Nový Život, Ivana Blahová, Čeľadice, Peter Balko, Kolíňany, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Gabriel Galbavý, Gabriel Less, H. Kráľová, Alexander Kusý, Trnovec, František Kausek, Klasov, Ladislav Vašek, Branč, Emília Malá, Vráble, Mária Slezáková, Lukáčovce
50 - Daniel Gál, Peter Mateička, Ivan Dominka, Zoran Heiser, Miroslav Šimala, Juraj Hrnčár, Jozef Paulík, Ladislav Pintér, Jozef Pacher, Erika Hrachovická, Blažena Sennešová, Vladimír Nemšovský, Matúš Dillhoff, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Juraj Ivanič, Čeľadice, Ján Hnilica, Lužianky, Marián Strečka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Miroslav Ďuriač, Hostie, Ľubomír Martišovič, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, Elena Vašková, Báb, Dana Fáberová, M. Vozokany, Milan Lazan, Marián Titka, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ľuboš Motolík, Trnovec, Rišo Bako, Galanta, Celestín Berecz, Branč, Zoltán Németh, N. Život, Ladislav Kéry, Volkovce
49 - Jozef Nosian, Michal Garay, Juraj Vencel, Jozef Móder, Richard Magušín, Marek Hrachovický, Jozef Nemeš st., Ivan Labuda, Ján Barát, Vladimír Konde, Milan Čulák, Nitra, Ivan Berec, Lužianky, Jozef Hoppan, Vráble, Ivana Kunkelová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Anton Bábik st., Rumanová, Terézia Tasáryová, Ivanka, Pavol Kozma, D. Krškany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Gál, Žirany, Attila Kürti, Katarína Jancsóová, Vlčany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Peter Vranský, Zbehy, Juraj Segíň, Sľažany, Marek Mikula, Váhovce, Marek Ballek, Hlohovec, Jozef Javor, Sereď, Denis Marcinkech, Vinodol, Pavol Čerenka, Topoľčianky, René Scheer, Kolíňany
48 - Ľuboš Mičík, Alexander Grell, Martin Škorica, Jozef Kóša, Katarína Karcolová, Ľubo Penzeš, Vlado Sásik, Lukáč Tomiš, Nitra, Milan Molnár, P. Kesov, Ľubomír Sako, Kolíňany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Milan Bekéni, Tomáš Bleho, Šaľa, Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Jurík, Čakajovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Huňady, Lúčnica, Marek Orlíček, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Patrik Balogh, Selice, Štefan Kováč, Jozef Andel, Vráble, Imrich Drozdák, Babindol, Peter Strieška, Volkovce
47 - Jozef Svitač, Jozef Hudec st., Jozef Viskup, Emil Tomek, Monika Rekošová, Marián Urbánek, Ondrej Civáň, Milan Lacina, Michaela Lacinová, Nitra, Filip Horný, Jarok, Marián Senka, Vráble, Marta Záhorská, Jozef Záhorský, František Margetin, Ivan Bileny, Rišňovce, Andrej Orlíček, Patrik Szabo, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Jozef Bédi, Lehota, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Štefek, Čeľadice, René Čulák, Koniarovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Adam Kováč, Babindol, Emil Šatan, Vozokany, Zoltán Jancsó, Vlčany, Štefan Novák, Jozef Sklenár, Jozef Kučera, Kristián Lenčéš, Šaľa, Jozef Baťala ml., Žitavany, Ján Hegyi, Jelka, Jaroslav Valo, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Tibor Karacsony, Váhovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Emil Barabáš, Zbehy, Andrea Bereczová, Branč, Matúš Rábek, Močenok, Gašpar Gál, Žirany
46 - René Matyó, Boris Kašuba, Laco Ištokovič, Štefan Kollárik, Ľubomír Kiesel, Juraj Tuchyňa, Ľudovít Laca st., Alexander Charizopulos, Nitra, György Jakubecz, H. Saliby, Martin Bíro, V. Zálužie, Marián Drahoš, Jozef Malý, Vráble, Peter Baják ml., Zbehy, Jana Mráziková, Čeľadice, Vratko Candrák, Topoľčany, Emil Rusnák, Beladice, Ján Hotový, N. Sady, Juraj Minár, Ján Školník, Zl. Moravce, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Peter Sonlajtner, Valent Vaňo, Žirany, Tibor Odráška, Peter Lehocký, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ladislav Babóti, Vlčany, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor
45 - Anton Lieskovský, Ľubomír Bartakovič, Anton Černý, Dajana Borovská, Dana Horváthová, Jarmila Saidová, Evka Grmanová, Ladislav Skalický, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Marianna Barátová, Dražovce, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Milan Srnka st., Čeľadice, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Nagy, Vráble, Marián Nagy, D. Krškany, Martina Dicsérová, Močenok, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Gabriel Baluška, Diakovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Renáta Čerháková, Trnovec, Milan Greguš, Zbehy, Ivan Molnár, Matúškovo, Anton Berecz, Branč
44 - Michal Papp, Milan Borovský, Mário Tomašek, Naďa Zlatňanská, Dionýz Pecháček, Martina Pavlíková, Peter Šišák, Jozef Senneš, Zdenko Senneš, Miroslav Mada, Peter Bezák, Nitra, Patrik Čepček, Žitavany, Radovan Paľo, Cabaj-Čápor, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Miroslava Mikulášová, Vráble, Peter Varga, Vlčany, Slavo Kališ, Juraj Csirik, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Mikuláš Pintér, Branč, Marek Fábry ml., Šurianky
43 - Pavel Puobiš, Pavol Ťapušík, Ľudovít Kováč, Ján Doboš, Edo Tomek, Nitra, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Patrik Balko, Hosťová, Jozef Infner, Rišňovce, Peter Popelka st., Jarok, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ladislav Szöke, Vráble, František Balogh, Selice, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Dušan Švehla, Sereď, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Alexander Repta, Branč
42 - Peter Solčianský, Igor Máčik, František Grom, Michal Korytko, Pavol Hrnčár, Ľubka Tasáryová, Miloš Sýkora, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Marek Balla, Maňa, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ladislav Perina, Róbert Tóth, Šaľa, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Ján Ballek, Hlohovec, Daniel Varga, Pata, Andrej Repta, Branč, Emília Káčerová, Ján Šutka ml., Zl. Moravce
41 - Ivan Buchala, Juraj Šipoš, František Bojda, Viliam Ďuriš, Ľudmila Šimalová, Mário Varga, Patrik Laca, Erik Viskup, Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Milan Koleda, Róbert Koprda, Čeľadice, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Juraj Bradáč, Golianovo, Juraj Palatický, Mojmírovce, Marián Železník, Trnovec, Vladimír Petro, Margita Kališová, Peter Visolajský, Šaľa, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Božena Školníková, Zl. Moravce
40 - Ivan Chlebák, Ivan Magdolen, Peter Krajčo ml., Milan Vöröš, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Gabriel Molnár, Galanta, Ľuboš Šottník, Peter Ivančík, Šaľa, Vlado Bennár, Hájske, Ladislav Dvorský, Vráble
39 - Jožo Ťapušík, Mariana Letková, Nitra, Peter Lenčéš, Močenok, Jozef Štefák, Rišňovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Natália Kozmová, D. Krškany, Peter Vrabec, Čakajovce, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Ján Sorad, Pohranice, Norbert Zsigmond, N. Život, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Barantal, V. Zálužie, Katarína Malá, Vráble, Salo Berecz, Branč, Mária Kunkelová, Zl. Moravce
38 - Eva Pappová, Milan Gajdošík, Andrej Kušnír, Nitra, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Kristián Palkovič, Hosťová, Štefan Pupák, Hurbanovo, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Leo Bednár, Vráble, Roman Uher, Šaľa, Michal Špacír, Beladice, Štefan Páleník, Prílepy, Filip Guzmický, Ivanka
37 - Stanislav Habáň, Vlado (Bodie) Viola, Nitra, Dušan Šóš, Zbehy, Ladislav Hamada, Čeľadice, Zoltán Kollár, Michal Kriško, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Tibor Horváth, Komjatice, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Čepček, Zl. Moravce
36 - Diana Szabová, Peter Bíro, Ľubomír Maczvalda, Darina Orbanová, Ingrid Lyžičiarová, Ivan Eliaš, Anna Eššeová, Nitra, Vilma Peťovská, Lužianky, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany (atď.)
35 - Pavol Zámečník, Vladimír Ťapušík, Peter Kováč, Nitra, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Štefan Ivanič st., Jozef Ivanič st., Čeľadice, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Oláh, Matúškovo, Mária Bereczová, Branč
34 - Mário Gažo, Rumanová, Tomáš Grman, Čeľadice, Alexander Kobza, Čechynce, Michala Majdiaková, Močenok, Štefan Labdík, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Stanislav Billik, Nitra
33 - Erik Petrík, Marek Korytko, Nitra, Helena Krajinčáková, Báb, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Norbert Adamča, Sereď
32 - Juraj Paška, H. Krškany, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Igor Fúska, Zbehy
31 - Jozef Žák, Norbert Bordáš, Juraj Chudiak, Nitra, Gabriel Fazekas, Neded
30 - Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Barát, Topoľčany, Marcela Hallová, Nitra, Vladimír Majerčík, Sľažany, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce
29 - Martin Gál, Hrušovany, Marek Marcinkech, Vinodol
28 - Vladimír Varga, Rišňovce, Milan Gráf, Jozef Uhlárik, Juraj Štibrík, Nitra
27 - Miro Senneš, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Dávid Bežuch, Galanta
26 - Radoslav Gažo, Golianovo, Zuzana Gurinová, Nitra, Štefan Kepko, N. Zámky
25 - Marek Kyjak, Alekšince, Rastislav Švec, Jaroslav Andrášik, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľuboš Kráľ, Nevidzany
24 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Michal Lauko, Nitra
23 - Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Gál, Hrušovany, Juraj Knížat, René Daniš, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Marek Sklenár, Šaľa
22 - Vladimír Gál, Hrušovany, Ladislav Pindeš, Ľubomír Kleštinec, Rado Vágai, Nitra, Ján Petráš, Šaľa
21 - Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Stanislav Billík, Nina Letková, Nitra, Jaroslav Slamka, Báb, Juraj Lehocký, Sládkovičovo
20 - Vlasta Spišáková, Nitra, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
19 - Andrej Moravčík, Nitra, Irena Petková, Z. Moravce, Janka Gálová, Žirany
18 - Matej Varga, Cabaj-Čápor, Miroslava Grznáková, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Nitra
17 - Igor Kováč, Čeľadice, Katarína Spišáková, Ľudovít Billik, Stanislav Očenáš, Nitra, František Trvalec, N. Zámky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Lámoš, Jarok
16 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Martin Hindák, Sereď, Peter Bleho, Šaľa, Zdeno Kamenický, Nitra, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce, Daniel Fuska, Zbehy
15 - Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Juraj Andrášik, Martin Hrnčár, Táňa Tomeková, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jana Sklenárová, Šaľa, Iveta Bosorádová, Branč, Pavol Hamada, D. Krškany
14 - Jozef Hrebenár, Žitavany, Jaroslav Andrašik, Jozef Gutai, Zoltán Lehocký, Nitra, František Belica, Hostie, Jozef Lamoš, Jarok, Marián Gdula, Zlaté Moravce
13 - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Helena Balleková, Hlohovec
12 - Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Pálenik, Prílepy, Zuzana Vašková, Rumanová, Štefan Pajer, Žirany, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Timea Mészárosová, Šaľa
11 - Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď, Peter Jurika, Martin Pecho, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Tibor Lenčéš, Hájske, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Marián Kopáčik, Šaľa
10 - Alena Eššeová, Mário Demeš, Štefan Srnka, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce, Zuzana Deáková, Sľažany
9 - Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Machay, Ivanka, Andrej Srňánek, Ľuboš Bartoš, Nitra, Miroslav Greguš, Hosťovce
8 - Igor Komora, Iveta Dubeňová, Peter Podsedlý, Nitra, Lukáš Bíro, Peter Vrábel, Čakajovce, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Miroslav Vaňo, Žirany
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Lukáš Takáč, Báb, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky, Mária Tirolová, Helena Krajčová, Nitra
6 - Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Tomáš Stoklas, Jozef Sutai ml., Nitra, Viera Horná, Jarok, Peter Urban, Babindol, Oľga Pintérová, D. Krškany, Július Miškovič, Šaľa, František Oravec, Krtovce
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Jozef Bajnek, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Kašubová, Milka Tomeková, Juraj Hrstka, Monika Arpášová, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Marek Németh, Zbehy, Jozef Kminiak, Čeľadice
4 - Štefan Pátrovič, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Dušan Tirol, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Lenka Reptová, Branč, Jozef Šimončič, Báb, Štefan Kršiak, Lovce
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Ľudovít Horváth, Magdaléna Michaličková, Július Mikle, Nitra, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Dominik Galo, Ivanka, Jozef Reiter, N. Život, Adrián Ižák, K. Brod, Paulínka Marečková, Čab, Jozef Babóti, Vlčany, Ján Sklenár, Močenok, Libor Vinkler, Šaľa
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Emil Lehoťák, Pavol Balko, Pavol Krupa, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky, Eva Gombášová, Močenok
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Vencel, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo

V 12. kole bolo maximom osem uhádnutých zápasov. Takýto nos mali ôsmi tipéri: J. Kolník, L. Čekey, I. Bakyta, I. Mikušík, E. Šatan, Ľ. Lacina, M. Slezáková a P. Visolajský. Koho z nich sme vyžrebovali a kto vyhráva multivstupenku na Vadaš, sa dozviete v pondelkových MY Nitrianskych novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 25 113
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 18 465
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 874
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 344
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 648
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 848
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 783
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 721
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 445
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 956
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Koronavírus: Odberné miesta v Šali a vo Veči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Šali a vo Veči.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.

Šaľa potrebuje dobrovoľníkov na víkendový skríning

Radnica sľubuje aj finančné ohodnotenie.

Testovanie na Covid-19.

V okrese Zlaté Moravce zaznamenali 148-percentný nárast pozitívne testovaných

V okrese Zlaté Moravce sa rapídne zvýšil počet obyvateľov pozitívne testovaných na ochorenie COVID-19. Počas jedného týždňa zaznamenali v okrese 148-percentný nárast, na 100.

Plošné testovanie na Covid-19.

Žihárčan v Afrike bez povolenia ulovil tigra, hrozí mu päť rokov za mrežami

Jeden až päť rokov za mrežami hrozí mužovi, ktorý v Afrike ulovil tigra a bez povolenia ho na komerčné účely nechal doviezť na Slovensko.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Už ste čítali?