Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

76 - Ľudovít Laca ml., Nitra; 73 - Marián Mateička, Behynce; 72 - Anna Pacherová, Štefan Deák, Sľažany; 71 - Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Karol Ryba, Nitra

Správne tipy 13. kola
Neded - Dubnica B 1:2 2
Pata – Vieska 4:1 1
Výč.-Opatovce – Vrakúň 1:4 2
Lehota – Čechynce 2:1 1
Sľažany – Chrenová 3:1 1
Topoľčianky – Jarok 0:3 2
Šurianky – Mojmírovce 5:6 2
Paňa - Horný Ohaj 0:4 2
Slepčany – Lovce 1:1 X
Šintava - Čierny Brod 0:4 2

Poradie po 13. kole:
76 - Ľudovít Laca ml., Nitra
73 - Marián Mateička, Behynce
72 - Anna Pacherová, Štefan Deák, Sľažany
71 - Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Karol Ryba, Nitra
70 - Juraj Káčer, Čaradice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Sikoriak, Tek. Nemce
69 - Štefan Penzeš, Iveta Rosinská, Miroslav Fábry, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Jozef Debnár, Zl. Moravce, Milan Brisuda, Č. Hrádok
68 - Pavel Mihálik, Šaľa, Ladislav Čekey, Pohranice, Ivan Bakyta, Jarok, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ladislav Lörincz, Branč
67 - Július Kolník, Ľudovít Konečný, Igor Dubeň, Pavlína Letková, Marek Horváth, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo, Anton Molnár, P. Kesov, Juraj Bárek, Žirany, Margita Pánisová, D. Krškany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Ďurický, Branč, Attila Illés, Čenkovce
66 - Anton Bapčány, D. Obdokovce, Daniel Lörincz, Branč, Lenka Königová, Ľubomír Turňa, Jozef Paulík, Nitra, Ján Argyusi, Šaľa, Katarína Beláková, D. Krškany, Alexandra Gálová, Žirany
65 - Jozef Danada, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Monika Slížová, Beladice, Daniela Záhonová, Golianovo, Radko Hnilica, Lužianky, Peter Popelka ml., Jarok, Renata Gálová, Žirany, Katarina Tesárová, D. Krškany, Gabriel Bíro, Alekšince, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Páleník, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Margetin, Rišňovce, Vlado Lyžičiar, Nitra
64 - Jozef Lenghart, František Hrnčiar st., Zuzana Hrivňáková, Anton Dano, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Marek Fábry, Šurianky, Mária Bajáková, Lužianky, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jana Dudonová, Sereď, Ján Kóssi, Čifáre, Helena Gálová, Žirany, Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Horňák, Rišňovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby
63 - Pavel König, Eduard Szabo, Ivan Ševčík, Ľuboš Baranec, Milan Nagy, Marián Grman, Nitra, Peter Odráška, H. Kráľová, Peter Paulis, M. Vozokany, Attila Szolnoki, Dyčka, Rastislav Borčin, Hostie, Michal Čery, Jelenec, Roman Fuska, Čab, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jaroslav Dvorský, Pata, Alexander Bielik, Topoľčianky, Štefan Fabian, Šaľa, Kristína Líšková, Branč, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Margetin, Rišňovce
62 - Vladimír Papp, Štefan Zabák, Jozef Havetta, Marián Červenka, Nitra, Ján Kozla, Žirany, Anton Bábik ml., Rumanová, Viktor Balko, Lužianky, Milan Hritz, Beladice, Ján Dekan, Velčice, Žaneta Galová, Janíkovce, Andrej Maťo, Jarok, Štefan Račko, Ivanka, Martin Račko, D. Krškany, Imrich Gregor, Jelenec, František Krčmár, Nevidzany, Stanislav Pacher, Sľažany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Hipp, Šaľa, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Marián Tóth, Močenok, Adrián Németh, Zoltán Kozics, N. Život, Dominik Lenghard, Čakajovce
61 - Milan Roman, Ivan Mareček, Čab, Ernest Szombath, Michal Bíro, Igor Galovič, Jaro Maňák, František Hrnčiar, Nitra, Rudolf Lauko, Zbehy, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Boris Mesároš, Lehota, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Ján Bédi, V. Zálužie, Ivan Mrázik, Čeľadice, Štefan Bako, Močenok, Mário Pánis, Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Tabaček, T. Nemce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Michal Vígh, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Repa, Prílepy
60 - Miroslav Močol, Alekšince, Ján Vaško, Jozef Kuzmický, Ivanka, František Imre, Olga Tomeková, Štefan Bede, Pavol Krajčo, Lukáš Barát, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jakub Vojtek, Vráble, Ján Slíž, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Martin Tesár, Július Galo, Štefan Račko, D. Krškany, Jana Jašíková, Šaľa, Peter Fáber, M. Vozokany, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor, Ján Török, V. Dolina
59 - Iveta Palková, Ján Ehrenhold, František Trnka, František Filo, Miroslav Račko, Matúš Palka, Nitra, František Kunkel, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Miriama Zborovanová, Golianovo, Štefan Kúsek, Hostie, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Viliam Šimonek, Lúčnica, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Jozef Török, Pata, Alexander Kusý, Trnovec, František Andraško, Jelenec, Viliam Félis, Vráble
58 - Jaroslav Polák, V. Ripňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Peter Trungel, Ivanka, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Frajtík, Vráble, Juraj Volčko, Jozef Baláž, Šaľa, Ivan Tóth, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, Vladimír Kompas, Dušan Letko, Mária Sýkorová, František Tomek, Štefan Matesko, Ladislav Pintér, Boris Grežo, Roman Sýkora, Nitra, Pavol Kozma, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Viliam Maňúch, Žirany, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Marián Pacher, Sľažany, Emil Dubec, Žikava, Jozef Galbavý, H. Kráľová
57 - Ľudovít Desat, Podhorany, Miroslav Fúska, Peter Greguš, Zbehy, Bohuš Baják, Lužianky, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Viliam Halla, Anton Černý, Juraj Hrnčár, Katarína Magušínová, Andrea Šándorová, Daniel Tasáry, Jozef Pacher, Mário Šándor, Ľuboš Lacina, Ľubomír Mikula, Vladimír Konde, Nitra, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Jozef Škvaril st., Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Stanislav Drapák, Lúčnica, Peter Vašek, Ivanka, Peter Vidovič, Vinohrady, Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Kausek, Klasov, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Rišo Bako, Galanta, Emília Malá, Vráble
56 - Boris Lacina, Lužianky, Lukáš Karlubík, Vladimír Kuchta, Ivan Dominka, Milan Ružička, Juraj Vencel, Jozef Nemeš st., Barbora Mináriková, Erika Hrachovická, Milan Čulák, Matúš Dillhoff, Nitra, Jozef Hoppan, Ján Antalík, Marián Senka, Vráble, Imrich Guzmický, Ivanka, Marta Záhorská, Rišňovce, Peter Debnár, Peter Vranský, Zbehy, Miroslav Ďuriač, Hostie, Anton Blaho, Čeľadice, Ján Turánek, Alekšince, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Július Pavlov, N. Ves, Dana Fáberová, M. Vozokany, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Attila Sonlajtner, Žirany, Eva Kollárová, Šaľa, Marek Mikula, Váhovce, Martin Földeši, Sereď, Ladislav Vašek, Branč
55 - Milan Molnár, P. Kesov, Simona Szolnokiová, Dyčka, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Záhorský, František Margetin, Rišňovce, Anton Lieskovský, Roman Trnkus, Jozef Nosian, Miroslav Šimala, Vladimír Nemšovský, Nitra, Milan Bekéni, Milan Lazan, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Katka Tasáryová, Terézia Tasáryová, Ivanka, Henrich Richter, Bratislava, Jana Gálová, Žirany, Jozef Štefek, Čeľadice, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Karásek, Hájske, Jozef Huňady, Lúčnica, Peter Balko, Kolíňany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Patrik Balogh, Selice, Juraj Segíň, Sľažany, Katarína Jancsóová, Vlčany, Ľuboš Motolík, Trnovec, Celestín Berecz, Branč, Denis Marcinkech, Vinodol, Jozef Andel, Vráble
54 - René Matyó, Alexander Grell, Jozef Prešinský, Daniel Gál, Emil Tomek, Richard Magušín, Ján Barát, Tomáš Snop, Ľudovít Laca st., Nitra, Ľubomír Sako, Kolíňany, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Martin Bíro, V. Zálužie, Natália Kozmová, D. Krškany, Štefan Mravík, Žitavany, Ivan Šimonek, Dyčka, Jozef Sklenár, Marián Titka, Šaľa, Jozef Javor, Sereď, Zoltán Németh, N. Život, Ladislav Kéry, Peter Strieška, Volkovce, Imrich Drozdák, Babindol, Mária Slezáková, Lukáčovce
53 - Matúš Zentko, Zbehy, Peter Ivančík, René Čulák, Koniarovce, Jozef Rehuš, Rišňovce, Martin Jurík, Čakajovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Peter Mateička, Katarína Karcolová, Jozef Móder, Monika Rekošová, Marián Urbánek, Milan Lacina, Blažena Sennešová, Vlado Sásik, Nitra, Juraj Ivanič, Marián Blaho, Čeľadice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ján Hnilica, Lužianky, Pavel Zsigmond, Nový Život, Jozef Gál, Gašpar Gál, Žirany, Marcel Pánis, D. Krškany, Gabriela Sádovská, Žitavce, Elena Vašková, Báb, Jozef Baťala ml., Žitavany, Marek Ballek, Hlohovec, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Tibor Lencsés, H. Kráľová, René Scheer, Kolíňany
52 - Štefan Peťovský, Lužianky, Ľuboš Mičík, Jozef Svitač, Miroslav Zverka, Michal Garay, Mário Tomašek, Lukáč Tomiš, Nitra, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Baják ml., Emil Barabáš, Zbehy, Jana Mráziková, Čeľadice, Ladislav Szöke, Vráble, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Emil Šatan, Vozokany, Tomáš Bleho, Kristián Lenčéš, Šaľa, Martin Švelan, Jozef Bosák, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Tibor Karacsony, Váhovce, Anna Čerenková, Topoľčianky
51 - Ivan Berec, Vilma Peťovská, Lužianky, Filip Horný, Jarok, Peter Solčianský, Jozef Kóša, Jozef Hudec st., Dajana Borovská, Marek Hrachovický, Pavol Ťapušík, Štefan Kollárik, Miroslav Mada, Alexander Charizopulos, Nitra, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Vladimír Tasáry, Ivanka, Milan Srnka st., Ivana Blahová, Čeľadice, Margita Pavelková, Golianovo, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vratko Candrák, Topoľčany, Attila Kürti, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Kučera, Peter Lehocký, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Gabriel Less, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Greguš, Zbehy, Jozef Malý, Vráble, Ivan Molnár, Matúškovo
50 - Michal Papp, Laco Ištokovič, Ľubomír Bartakovič, Jozef Viskup, Zoran Heiser, Jarmila Saidová, Ondrej Civáň, Ľubomír Kiesel, Ladislav Skalický, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Marián Drahoš, Vráble, Jozef Bédi, Lehota, Patrik Čepček, Žitavany, Marián Nagy, D. Krškany, Emil Rusnák, Beladice, Zoltán Jancsó, Vlčany, Mikuláš Pintér, Andrea Bereczová, Branč, Gabriel Baluška, Diakovce, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Ivan Bileny, Rišňovce
49 - Boris Kašuba, Milan Gajdošík, Milan Borovský, Dana Horváthová, Ľubka Tasáryová, Dionýz Pecháček, Zdenko Senneš, Ivan Labuda, Edo Tomek, Erik Viskup, Nitra, Anton Bábik st., Rumanová, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Peter Popelka st., Jarok, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Martina Dicsérová, Močenok, Tibor Odráška, Šaľa, Renáta Čerháková, Trnovec
48 - Marianna Barátová, Dražovce, Jozef Infner, Rišňovce, Martin Škorica, Ľubo Penzeš, Naďa Zlatňanská, Jozef Senneš, Nitra, František Balogh, Selice, Štefan Kováč, Vráble, Peter Sonlajtner, Žirany, Juraj Csirik, Peter Visolajský, Šaľa, Ján Ballek, Hlohovec, Alexander Repta, Branč, Ján Školník, Zl. Moravce
47 - Milan Koleda, Čeľadice, Ján Sorad, Pohranice, Dezider Lenčéš, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ladislav Nagy, Miroslava Mikulášová, Ladislav Dvorský, Vráble, Ľudovít Kováč, Peter Šišák, Ján Doboš, Michaela Lacinová, Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Adam Kováč, Babindol, Peter Varga, Vlčany, Dušan Švehla, Sereď, Štefan Novák, Róbert Tóth, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Ján Hegyi, Jelka, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Matúš Rábek, Močenok, Božena Školníková, Emília Káčerová, Zl. Moravce
46 - Jozef Lukáč, Mojmírovce, György Jakubecz, H. Saliby, Matej Kuzmický, Ivanka, František Grom, Pavol Hrnčár, Pavel Puobiš, Juraj Tuchyňa, Milan Vöröš, Miloš Sýkora, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Juraj Minár, Zl. Moravce, Slavo Kališ, Šaľa, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Valent Vaňo, Žirany, Andrej Repta, Branč, Vlado Bennár, Hájske
45 - Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Marek Balla, Maňa, Viliam Ďuriš, Evka Grmanová, Nitra, Leo Bednár, Vráble, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Vladimír Petro, Margita Kališová, Šaľa, Anton Berecz, Branč
44 - Jozef Štefák, Rišňovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Vrabec, Čakajovce, Jožo Ťapušík, Mário Varga, Patrik Laca, Martina Pavlíková, Stanislav Billik, Peter Bezák, Nitra, Radovan Paľo, Cabaj-Čápor, Gabriel Molnár, Galanta, Katarína Malá, Vráble, Michal Špacír, Beladice, Marek Fábry ml., Šurianky
43 - Patrik Balko, Hosťová, Mariana Letková, Ľudmila Šimalová, Nitra, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Rudolf Krajinčák, Báb, Gabriel Fazekas, Neded
42 - Dušan Šóš, Zbehy, Lenka Kunkelová, Mária Kunkelová, Ján Šutka ml., Zl. Moravce, Igor Máčik, Michal Korytko, Nitra, Jaromír Slíž, Beladice, Roman Uher, Ladislav Perina, Michal Kriško, Šaľa, Július Oláh, Matúškovo, Daniel Varga, Pata, Filip Guzmický, Ivanka
41 - Ivan Buchala, Juraj Šipoš, Ľubomír Maczvalda, František Bojda, Ivan Chlebák, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Róbert Koprda, Čeľadice, Juraj Bradáč, Golianovo, Juraj Palatický, Mojmírovce, Marián Železník, Trnovec, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Štefan Páleník, Prílepy
40 - Ivan Magdolen, Peter Krajčo ml., Vlado (Bodie) Viola, Nitra, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Marián Herceg, Pata, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ľuboš Šottník, Peter Ivančík, Šaľa, Mária Bereczová, Branč
39 - Peter Lenčéš, Močenok, Tomáš Grman, Čeľadice, Norbert Zsigmond, N. Život, Ingrid Lyžičiarová, Anna Eššeová, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Salo Berecz, Branč
38 - Eva Pappová, Darina Orbanová, Andrej Kušnír, Nitra, Kristián Palkovič, Hosťová, Štefan Pupák, Hurbanovo, Beáta Ficová, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Marek Marcinkech, Vinodol
37 - Ladislav Hamada, Čeľadice, Zoltán Kollár, Šaľa, Juraj Dubeň, Lehota, Stanislav Habáň, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Gajdoš, Žitavany, Helena Krajinčáková, Báb, Peter Čepček, Zl. Moravce
36 - Diana Szabová, Peter Bíro, Ivan Eliaš, Nitra, Michala Majdiaková, Močenok, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany
35 - Tomáš Ďuriška, Šurianky, Štefan Ivanič st., Jozef Ivanič st., Čeľadice, Pavol Zámečník, Vladimír Ťapušík, Peter Kováč, Nitra
34 - Vladimír Varga, Rišňovce, Mário Gažo, Rumanová, Alexander Kobza, Čechynce, Štefan Labdík, Lužianky, Miloš Gál st., Žirany, Juraj Chudiak, Nitra
33 - Erik Petrík, Marek Korytko, Nitra, Marek Sklenár, Šaľa, Norbert Adamča, Sereď
32 - Juraj Paška, H. Krškany, Igor Fúska, Zbehy, Jaroslav Andrášik, Nitra
31 - Jozef Žák, Norbert Bordáš, Nitra
30 - Zuzana Gurinová, Marcela Hallová, Nitra, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jozef Barát, Topoľčany, Vladimír Majerčík, Sľažany, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce
29 - Martin Gál, Hrušovany
28 - Milan Gráf, Jozef Uhlárik, Juraj Štibrík, Nitra
27 - Miro Senneš, Močenok, Juraj Sojka, Vráble, Dávid Bežuch, Galanta
26 - Radoslav Gažo, Golianovo, Štefan Kepko, N. Zámky
25 - Marek Kyjak, Alekšince, Rastislav Švec, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľuboš Kráľ, Nevidzany
24 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Michal Lauko, Nitra, Štefan Pajer, Žirany
23 - Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Gál, Hrušovany, Juraj Knížat, René Daniš, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce, Jozef Lámoš, Jarok
22 - Filip Dobiáš, Čeľadice, Vladimír Gál, Hrušovany, Ladislav Pindeš, Ľubomír Kleštinec, Rado Vágai, Nitra, Ján Petráš, Šaľa
21 - Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Stanislav Billík, Nina Letková, Nitra, Jaroslav Slamka, Báb, Juraj Lehocký, Sládkovičovo
20 - Vlasta Spišáková, Nitra, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
19 - Andrej Moravčík, Zoltán Lehocký, Nitra, Irena Petková, Z. Moravce, Janka Gálová, Žirany
18 - Matej Varga, Cabaj-Čápor, Miroslava Grznáková, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Nitra, Pavol Hamada, D. Krškany
17 - Igor Kováč, Čeľadice, Katarína Spišáková, Ľudovít Billik, Stanislav Očenáš, Nitra, František Trvalec, N. Zámky, Ľubomír Straňák, H. Kráľová
16 - Martin Hindák, Sereď, Peter Bleho, Šaľa, Zdeno Kamenický, Nitra, Daniel Fuska, Zbehy
15 - Ľuboš Modzga (Šuker), Vráble, Juraj Andrášik, Martin Hrnčár, Táňa Tomeková, Nitra, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Jana Sklenárová, Šaľa, Iveta Bosorádová, Branč
14 - Jozef Hrebenár, Žitavany, Jaroslav Andrašik, Jozef Gutai, Nitra, František Belica, Hostie, Jozef Lamoš, Jarok, Marián Gdula, Zlaté Moravce
13 - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Švihorík, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Helena Balleková, Hlohovec
12 - Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Pálenik, Prílepy, Zuzana Vašková, Rumanová, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Timea Mészárosová, Šaľa, Štefan Srnka, Nitra, Jozef Kminiak, Čeľadice
11 - Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Miloš Remenár, Sereď, Peter Jurika, Martin Pecho, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Tibor Lenčéš, Hájske, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Viera Horná, Jarok, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Marián Kopáčik, Šaľa
10 - Alena Eššeová, Mário Demeš, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Dávid Hamar, Klasov, Veronika Gálová, Hrušovany, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce, Zuzana Deáková, Sľažany
9 - Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Marián Kováč, Levice, Róbert Špánik, Šoporňa, Martin Machay, Ivanka, Andrej Srňánek, Ľuboš Bartoš, Július Mikle, Nitra, Miroslav Greguš, Hosťovce
8 - Igor Komora, Iveta Dubeňová, Peter Podsedlý, Nitra, Lukáš Bíro, Peter Vrábel, Čakajovce, Jozef Bögi, Trh. Hradská, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Miroslav Vaňo, Žirany
7 - Peter Kramný, Kolíňany, Lukáš Takáč, Báb, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Marián Balko, Klasov, Marián Šíma, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Zuzana Labdíková, Lužianky, Mária Tirolová, Helena Krajčová, Juraj Hrstka, Monika Arpášová, Nitra
6 - Juraj Krčmár, Ľuboš Fuska, Tomáš Stoklas, Jozef Sutai ml., Nitra, Peter Urban, Babindol, Oľga Pintérová, D. Krškany, Július Miškovič, Šaľa, František Oravec, Krtovce
5 - Slavomír Syseľ, Močenok, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Watter, Rišňovce, Jozef Buranský, Jozef Bajnek, Vráble, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Jana Kašubová, Milka Tomeková, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Marek Németh, Zbehy, Juraj Holták, D. Krškany, Juraj Žilka, M. Chyndice, Ladislav Valachy, Žitavany
4 - Štefan Pátrovič, Jarok, Peter Kompas, Peter Paulík, Šimon Horváth, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Dušan Tirol, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Zl. Moravce, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Lenka Reptová, Branč, Jozef Šimončič, Báb, Štefan Kršiak, Lovce
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Ľudovít Horváth, Magdaléna Michaličková, Lenka Sýkorová, Nitra, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Dominik Galo, Ivanka, Jozef Reiter, N. Život, Adrián Ižák, K. Brod, Paulínka Marečková, Čab, Jozef Babóti, Vlčany, Ján Sklenár, Močenok, Libor Vinkler, Šaľa
2 - Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Emil Lehoťák, Pavol Balko, Pavol Krupa, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky, Eva Gombášová, Močenok
1 - Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Vencel, Roman Vaňo, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo

V 13. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov. Dokázali to 8 tipéri: Peter Solčianský, Marta Záhorská, Pavel Mihálik, Peter Popelka ml., Renata Gálová, Katarina Tesárová, Ladislav Páleník a Milan Brisuda. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY Nitrianskych novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  6. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  7. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 715
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 13 121
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 635
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 632
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 221
  6. Aká je chémia vôní 9 057
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 656
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 571
  9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 8 286
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 012
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

V centre Nitry otvorili po dlhých mesiacoch chodník, ešte nie je skolaudovaný

Novú cestnú svetelnú signalizáciu zapnú do kolaudácii, má byť o týždeň.

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Dvaja muži sedeli v čakárni bez rúška. Útočil muž vľavo.

Nemocnica v Zlatých Moravciach zaznamenala výrazné zlepšenie aktuálneho stavu

Znížil sa počet pozitívnych pacientov aj zamestnancov.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

AKTUÁLNE: V Čadci našli ďalších utečencov

Ich strastiplná cesta sa skončila na Kysuciach.

Aktualizované o vyjadrenie Park Snow Donovaly a predsedu NR SR

Na Donovaloch otvorili lyžiarsku sezónu. Nie je jasné, ako dlho potrvá

Minister Doležal konštatoval, že minimálne do pondelka (7. 12.) môžu byť otvorené všetky lyžiarske strediská. Na pandemickej komisii očakáva vecnú a konštruktívnu diskusiu o osude tohtoročnej lyžiarskej sezóny.

Už ste čítali?