Pondelok, 19. apríl, 2021 | Meniny má JelaKrížovkyKrížovky

Exhibícia majstra, „Semera“ vysoko

II. trieda Nové Zámky

26. kolo: Gbelce - Lipová 0:0. Domáci sa rozlúčili so súťažou dôstojne, keď po dlhšom čase hrali opäť v kompletnom zložení. V slušnom zápase produkovali obe mužstvá aktívny futbal a vytvorili si aj dobré strelecké príležitosti. Domáci ich mali o niečo viac, ale rovnako ako hostia úplne zlyhali v koncovke. Maňa - Čechy 0:1 (0:0), 90.+ Šindler. Počas celého stretnutia mala hra vyrovnaný priebeh. Šancí na oboch stranách bolo síce dosť, ale strelci nemali svoj deň. Už keď sa zdalo, že sa mužstvá rozídu zmierlivo, o šťastnom víťazstve hostí rozhodol už v nadstavenom čase Šindler. Michal n/Ž - Kamenín 2:2 (2:2), 30.(11 m) a 43. Drahoš - 35. Barti, 40. Štrbík. O výsledku stretnutia sa rozhodlo už v prvom polčase. Na vedúci gól domácich z pokutového kopu odpovedali hostia hneď dvoma. Domáci však zásluhou Drahoša stihli ešte do prestávky vyrovnať. Zápas sa po zmene strán už iba dohrával, keď ani jedno z mužstie výraznejšiu snahu o víťazstvo neprejavilo. Kam. Most - Semerovo 1:11 (0:3), Gyurács - Kršák 5, Mokráš 3, Bujdák 2, Kertész. Domáci nastúpili na stretnutie bez niekoľkých potrestaných hráčov, ktorých nahradili dorastenci. Domáca omladina však hrala lepšie, ako tomu nasvedčuje konečný výsledok. Vytvorila si aj dobré šance, po ktorých dvakrát skončila lopta na žrdi. Hostia však domáci celok prevalcovali hlavne v druhom polčase, keď mali navrch hlavne fyzicky. Mužla - Kolta 1:3 (1:2), 28. Gálik (11m) - 44. a 70. Száraz, 10. Baláž. Hostia začali lepšie a už v 10. min. viedli zásluhou Baláža. Domácich to nedeprimovalo a ich snahu o vyrovnanie korunoval Gálik z pokutového kopu. Tesne pred prestávkou však agilný Száraz opäť strhol vedenie na stranu hostí. Po zmene strán pokračovali obe mužstvá v útočnej hre, šance sa striedali na oboch stranách, ale boli to napokon Kolťania, ktorí zvýšili svoje vedenie a napokon zaslúžene zvíťazili. Bešeňov - Salka 8:1 (3:1), 12. a 72. Kukan, 12. Kurcsa, 42. Varga, 70. Magyar, 73. Majka (11 m), 82. Balogh, 86. Ešek - 37. Dajcs. Víťaz súťaže režíroval celé stretnutie a gólmi, ktoré padali po veľmi pekných akciách pobavil svojich priaznivcov. Hostia nastúpili na stretnutie s viacerými dorastencami a ku cti im slúži, že do konca sa snažili o útočný a otvorený futbal. Zápas sa zmenil na exhibíciu domácich až v závere, keď už mladému celku hostí dochádzali fyzické sily. Podhájska mala voľno.

1. Zase pozeráte do obrazovky? Radí fyzioterapeut aj očný lekár
  2. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
  3. Nech trénujete kdekoľvek, nikdy nešportujete sami
  4. Volkswagen Touareg: Prvá liga za slušné peniaze
  5. Veľká jarná súťaž o cestu do Ománu
  6. Flexibilita, nedielna súčasť činnosti logistického providera
  7. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  10. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME 7 419

Prvú dobrú šancu Nitry mal v 34. minúte Matej Franko (s loptou), zblízka ale hlavičkoval nad a Senica zakrátko dala na 0:3.

Pátranie po hlbšej odpovedi na zdanlivo plytkú otázku.