Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Na hody pre domácich, bod vezie len Palárikovo

Komárno - Vieska 4:3 (1:2)

IV. liga Juhovýchod
, 15., 50. a 54. V. Kosťukevič, 81. P. Matyus - 23. K. Bogyai, 24. I. Puha, 73. J. Csepi. V súboji mužstiev z opačných pólov tabuľky sa hralo v rýchlom tempe hore-dole. Skóre bolo ako na hojdačke. Druhý polčas začali domáci náporom, čoho výsledkom boli dva zásahy agilného Kosťukeviča. Hostia opätovne vyrovnali po rýchlej kombinačnej akcii. O osude zápasu nakoniec rozhodol po prihrávke Sklenára lobom Matyus. R Haršány, 250.
KFC: Herko - Barvulský, Untermayer, Kosťukevič (87. Ham), Sklenár, Wilson, Matyus (83. Brüder), Zlatohlávek, Kršteňanský, Slovák, Kapustňák (78. Kürthy). VIESKA: Mikóczi - P. Molnár, Koczó, Fukas, A. Audi (75. Csonka), Bodrogi, Ábrahám, A. Molnár, Író, Bogyai, Csepi.
Sládkovičovo - Močenok 3:0 (0:0), 50. a 52. A. Krull, 54. G. Nagy. Od úvodu to bol vyrovnaný duel. Miernu prevahu mali síce domáci, no nevytvorili si prakticky žiadnu šancu. Do druhého dejstva nastúpil Slavoj vo veľkom štýle, keď za štyri minúty dokázal rozhodnúť. Aktivitou vynikal najmä Šimek, ktorý centroval na všetky góly. Hostia ostali zaskočený a do konca zápasu nenašli adekvátnu odpoveď. R Grolmus, 180.
SLAVOJ: Maglocký - Hruška, Ľ. Nagy, Ma. Karol, Mi. Karol, Mochnáľ (78. Žák), Šimek (71. Sabatovič), Štrbo, Horváth (46. Heriban), Krull, G. Nagy. MOČENOK: Malík - P. Kollár, Packa, M. Kollár (83. Čiernik), Szilágyi, Udvaros, Šimek, Práznovský, Glofák (85. Machálik), Judák, Benko.
Pata - Hurbanovo 3:1 (2:0), 9. a 25. M. Hindák, 60. M. Pilo - 65. M. Dudáš. Už v 1. minúte nastrelil Šefčík žrď. Potom prišli chvíle kanoniera Hindáka. V 9. a v 25. min s prehľadom premenil svoje sóla. Po prestávke sa zapísal do listiny strelcov aj Pilo. O päť minút zaznamenal aspoň čestný úspech Dudáš. Paťania sa touto výhrou odlepili z dna tabuľky, odsunuli na ňu Močenok. R Miksa, 400.
PATA: Mi. Práznovský - Matušica, Pilo, Guba, Valko (18. Súkenník), Moravčík, Dvorský, Šefčík, B. Práznovský, Hindák (90. Búran), Vaško. MŠK: Gedai - Pollák, Mayer Vozárik, Kóša, Pajtinka (46. Dolník), Dudáš, Pšenák (78. Ilon), Tárnok, Tubonemi, Gelle.
Topoľníky - Demandice 3:1 (2:0), 11. L. Nagy, 20. M. Méhes, 69. M. Tóth - 59. B. Straňák. Pred rekordnou návštevou mali domáci viac z hry. V 11. min prestrelil Nagy všetko, čo mu stálo v ceste. Zakrátko upravil na rozdiel dvoch gólov z priameho kopu Méhes. V 33. min prišli hostia o Zimu, ktorý priveľa rečnil. V 59. sa im síce podarilo znížiť z ojedinelého výpadu, no o desať minút sa preštrikoval cez obrancov Peciar a Tóth potvrdil tri body pre svojich. ČK: 33. Zima (D.). R Golha, 1100.
TOPOĽNÍKY: Várady - Dang Van, Varga, Méhes (67. Balogh), Tóth (84. Gútai), Peciar, Nagy, Mandák, Dohorák, Orbán (76. Egri), Bombicz. FK: Šípoš - Zima, Látečka, Augustín, Mészaroš (79. Revóczi), Megyesi, Dvorakovič, Áč (66. Vavrovič), Straňák, Petráš, Barecz.
ViOn B/Volkovce - Palárikovo 0:0. Zápas dvoch vyrovnaných tímov zaujal, chýbalo však korenie. V I. polčase mohol dať gól Balát, ktorý síce prehodil brankára, no aj bránu. Po obrátke mal gól na kopačke Mankovecký, s Chovancom však hrala žrď. Hostia hrozili z priamych kopov, ani im sa ale nepodarilo prekonať Pahulyiho. V kolonke inkasovaných gólov Palárikova je stále nula, o týždeň ich obranu preveria Topoľníky. R Šimurka, 200.
VION B: Pahulyi - Wolf (73. Baláž), Žembera, Števko, T. Kozolka, Marták, Skladan (58. Mackovčin), Pelegríni, Balát, Mankovecký, Žák (74. Behúl). OTJ: Chovanec - Svýba, Procházka, Tomiš, Krištofičin, Židuliak (66. Strecsko), Horáček (72. Mach), Kompas, Holka, Hoppan (83. Gendiar), Matúš.
TIBI Horná Kráľová - Kolárovo 1:0 (0:0), 80. Ľ. Kollár. Na hody sa hralo vyrovnane, avšak aj dosť nervózne stretnutie. O všetkom rozhodla 80. min, keď Kokeš prihral Kollárovi do údajného ofsajdu a ten sa zoči-voči Horváthovi nepomýlil. Hostia vyslovili nespokojnosť s výkonom hlavného rozhodcu, Rigó a Baráth skončili so zraneniami v nemocnici... R Ábel, 300.
TIBI: Lenický - Gál, Bobula, Velčický, Straňák, Gyarfás, Kokeš šipka, Kalaba, Kollár (88. Lencsés), Šípka, Kokeš, Bilo (75. Frkala). FK: Horváth - P. Máté, Ország, Kiss, M. Lovász, J. Lovász, Ferencz (72. Jozefík), Rigó (85. Dani), Baráth (68. Zahorec), Beneš, Buš.
Imeľ - Tešedíkovo 2:1 (1:0), 30. Z. Gyepes (11 m), 48. M. Orosi - 85. R. Chrenko (11 m). Prvú polhodinu sa hralo medi 16-tkami. V 30. min bol v pokutovom území faulovaný Hadina, následnú penaltu premenil Gyepes - 1:0. V 48. poistil vedenie Imeľu Orosi, ktorý doklepol loptu za Petrušekov chrbát. V závere si postavil loptu na biely bod Chrenko a vykresal iskierku nádeje. Tá však onedlho zhasla po konečnom hvizde rozhodcu Buriana. Zaslúžené víťazstvo Imeľu videlo 230 divákov.
IMEĽ: Flávik - Zemánek, Orosi, T. Kovács, Čeh, V. Hübsch, Moravčík, Gyepes, Hadina (82. Hengerics), Haris (72. Balogh), Turan (79. Šimonič). ŠK: Petrušek - Luzár (77. Darász), Valášik, Drienovský, Zuzula, Szabo (68. Szarka), Mada, Bende, Slamka, Mrázik (63. Benko), Chrenko.
Sereď - Šahy 3:2 (2:0), 7. M. Gál, 39. a 61. A. Polednák - 64. A. Dálnoky, 76. B. Bodzsár. Seredi vyšiel úvodný nápor, keď už v 7. min strelil vedúci gól Gál tečovanou strelou spoza 16-tky. V závere polčasu sa domáci opäť tešili, keď Polednák využil kolmú prihrávku Vrtíka. Už na 3:0 zvyšoval opäť Polednák obstrelením brankára. Hosťom sa podarilo skorigovať, no cenne víťazstvo si Seredčania vziať nedali. R Jurenka, 250.
ŠKF: Karmažin - Mikulec, Stareček, Vrtík, Lipovský, Bíro (68. Lenčéš), Polednák, Šporánek (60. Kubánek), Majerník (78. Vydarený), Gál, Földeši. ŠAHY: Šutlák - Kocka, Bodzsár, Petráš (70. Topán), Studva, Dálnoky, Lászlo, Bartal, Bukri, J. Urblík, Mihalovič (46. Maslák).
16. Močenok 6 1 1 4 4:10 4 (-5)
Najlepší strelci: 8 - A. Polednák (Sereď), J. Csepi (Vieska), 6 - T. Kóša (Hurbanovo), 5 - L. Beneš (Kolárovo), M. Hindák (Pata), G. Nagy (Sládkovičovo), K. Bogyai (Vieska), 4 - L. Haris (Imeľ), A. Krull (Sládkovičovo), A. Dálnoky (Šahy), P. Peciar (Topoľníky), R. Chrenko (Tešedíkovo).

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  2. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  8. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  9. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 995

Marián Tvrdoň je v Ústí nad Labem už sedem rokov, letné (18. 8.) 27. narodeniny však už možno oslávi na lukratívnejšej adrese.

Ščasný: Máme na stred II. ligy, bez posíl tu nebudem

Už teraz je neskoro, vie tréner Nitry po vyhorení so Šamorínom.

Tréner Nitry Michal Ščasný.
Pre obyvateľov Galanty už funguje online rezervačný systém.

Koronavírus: Odberné miesta v Galante (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Galante