Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

31 - Dávid Bežúch, Galanta, Juraj Sádovský, Žitavce; 30 - Milan Molnár, P. Kesov, Vladimír Kompas, Štefan Penzeš, Nitra

Správne tipy 5. kola
Moravany – Vráble -
Slovan B – Topoľčany -
Neded - ČFK Nitra 4:1 1
Domaniža – Galanta 2:1 1
Žitavany – Lehota 0:0 X
Výčapy-Opatovce – Janíkovce 5:0 1
Topoľčianky – Čechynce 1:1 X
Trnovec - Cabaj-Čápor 3:1 1
D. Krškany - Horný Ohaj 0:2 2
Martin n/Ž. - J. Kostoľany 2:4 2
D. Obdokovce – Branč 0:0 X

Poradie po 5. kole
31 - Dávid Bežúch, Galanta, Juraj Sádovský, Žitavce
30 - Milan Molnár, P. Kesov, Vladimír Kompas, Štefan Penzeš, Nitra
29 - Štefan Fabian, Šaľa, Valér Kalich, N. Hrnčiarovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany
28 - Ján Hnilica, Ladislav Pintér, Maroš Karas, Juraj Hrnčár, Jozef Viskup, Ivan Chlebák, Nitra, Katarína Tasáryová, Ján Vaško, Ľubor Kajaba, Ivanka, Roman Ražný, Čeľadice, Jozef Repa, Prílepy, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Ďurický, Branč
27 - Peter Mateička, František Bojda, Vlado Lyžičiar, Peter Kompas, Nitra, Peter Pecho, Beladice, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Ján Sikoriak, T. Nemce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Molnár, Matúškovo, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
26 - Jana Gálová, Žirany, Jozef Kutak, Jarok, Marcela Bradáčová, Golianovo, Otto Benc, Ladislav Vašek, Tibor Boszorád, Branč, Ľubomír Kincel, Július Petrík, Dionýz Pecháček, Marek Korytko, Iveta Rosinská, Štefan Kollárik, František Trnka, Ľubomír Kiesel, Nitra, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Sklenár, Martina Hippová, Margita Kališová, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Argyusi, Neded, Juraj Minárik, Obyce
25 - Jozef Gál, Juraj Bárek, Žirany, Stanislav Nemček, Janíkovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Štefan Miko, D. Obdokovce, Ľuboš Brath, Hosťová, Tibor Šmitala, N. Sady, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Juraj Sabo, Rumanová, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Zubčák, Hruboňovo, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Jozef Petrovič, Igor Drotár, Milan Gráf, Milan Nagy, Miroslav Mada, Tibor Horváth, Michal Garay, Nitra, Július Galo, D. Krškany, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Jozef Baláž, Marián Titka, Šaľa, Imrich Gregor, Jelenec, Ivan Bakyta, Jarok, Kristína Líšková, Ladislav Lörincz, Mikuláš Pintér, Daniel Lörincz, Branč, Marián Mateička, Behynce, František Krčmár, Nevidzany, Mário Slezák, Lukáčovce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Štefan Kúsek, Hostie, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Anton Valo, Z. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok
24 - Mária Bajáková, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Bédi, Lehota, Attila Szolnoki, Dyčka, Vladimír Toman, Ján Kóssi, Čifáre, Milan Šlosár, Čab, Pavol Kazán, Hosťová, Ján Ehrenhold, Alexander Meszáros, Jozef Nemeš st., Jožo Ťapušík, Erik Viskup, Mária Sýkorová, Andrej Kušnír, Ivan Magdolen, Milan Čulák, Ivan Eliaš, Jozef Pacher, Ondrej Civáň, Jozef Senneš, Igor Galovič, Nitra, Dušan Šóš, Emil Barabáš, Zbehy, Ján Hegyi, Jelka, Richard Buday, Ladice, Peter Kluka, V. Lapáš, Ladislav Szekelyi, Branč, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Michal Čery, Jelenec, Simonka Tóthová, D. Obdokovce, Peter Odráška, H. Kráľová, Štefan Žárnocay, Šaľa, Ivan Mrázik, Čeľadice, Marek Bíro, V. Zálužie, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Žitavany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Gašpar Gál, Žirany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Štefan Bako, Močenok, Leo Bednár, Vráble, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ladislav Páleník, Topoľčany
23 - Boris Mesároš, Lehota, Jozef Bajnek, Jozef Hoppan, Vráble, Vladimír Tasáry, Terézia Tasáryová, Ivanka, Alexandra Gálová, Valent Vaňo, Žirany, Bohuš Baják, Štefan Peťovský, Štefan Labdík, Lužianky, Ján Turánek, Jozef Kubán, Alekšince, Vladimír Kuchta, Július Kolník, Lukáš Karlubík, Iveta Dubeňová, Štefan Zabák, Jozef Prešinský, Roman Trnkus, Norbert Bordáš, František Imre, Michal Korytko, Pavol Puobiš, Vladimír Nemšovský, Michal Bíro, Ľuboš Baranec, Nitra, Miriama Zborovanová, Golianovo, René Scheer, Peter Balko, Kolíňany, Milan Roman, Čab, Marek Sabo, Rumanová, Zuzana Sabová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ján Laca, D. Obdokovce, Filip Dobiáš, Ivana Blahová, Jozef Štefek, Čeľadice, Mária Bereczová, Salo Berecz, Branč, Karol Čurgali, Mojmírovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Peter Debnár, Zbehy, Matúš Hala, Ľubomír Rybár, Cabaj, Jozef Borbély st., V. Cetín, Gabriel Baluška, Diakovce, Ondrej Hajdu, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Peter Lehocký, Jozef Kučera, Pavel Mihálik, Šaľa, František Sabo, Vinodol, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Jozef Horňák, Rišňovce, Milan Mózeš, Z. Moravce
22 - Viliam Félis, Ladislav Szöke, Vráble, Jozef Kuzmický, Štefan Račko, Peter Vašek, Ivanka, Jaroslav Varga, Ľudovít Laca ml., Anna Eššeová, Ľubomír Maczvalda, Viliam Halla, Lenka Königová, Ľuboš Lacina, Igor Kotora, Štefan Matesko, Ľubomír Pintér, Ľubomír Turňa, Ľuboš Kolár, Marián Grman, František Hrnčiar ml., Ladislav Nosian, Katarína Magušínová, Juraj Náhlovský, Martina Lacinová, Lukáš Barát, Marián Červenka, Ján Doboš, Jozef Dolinský, Nitra, Miroslav Jančovič, Ján Török, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Záhorský, Marta Záhorská, František Margetin, Alena Margetinová, Rišňovce, Anton Molnár, P. Kesov, Silvia Boszorádová, Hosťová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Milan Kubala, Sereď, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ivan Mareček, Čab, Pavol Lieskovský, Marek Kováčik, Juraj Barantal, V. Zálužie, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Róbert Tóth, Ján Szöcs, Jozef Ižof, Milan Bekéni, Libor Vinkler, Šaľa, Koloman Györi, Neded, Alexander Kusý, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Tomáš Karácsony, Peter Hodúr, Váhovce, Pavol Kozma, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Vladimír Kurila, Galanta, Jozef Horný, Peter Čepček, Viliam Matejov, Z. Moravce, František Balogh, Selice, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Maťo, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ivan Machálik, Stanislav Packa, Močenok, Jaroslav Dvorský, Pata, Simona Szolnokiová, Dyčka, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Rudolf Krajinčák, Báb, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Vladimír Konde st., N. Hrnčiarovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vladimír Majerčík, Sľažany, Jozef Barát, Topoľčany, Marcela Michalíková, Čaradice, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky
21 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Matúš Zentko, Miroslav Fúska, Rudolf Lauko, Zbehy, Milan Ružička, Roman Sýkora, Katarína Karcolová, Barbora Mináriková, Silvia Poliaková, Dana Máňová, Ľubomír Bartakovič, Ernest Szombath, Mário Tomašek, František Benc, Zuzana Gurinová, František Tomek, Karol Ryba, Zdenko Senneš, Igor Máčik, Vlado Sásik, Miroslav Fábry, Michal Švec, Tomáš Stoklas, Mário Šuník, Nitra, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Vladimír Varga, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Baláži, Rudolf Bíro, Marek Kalúz, Peter Hozák, V. Zálužie, Henrich Richter, Bratislava, Matej Kuzmický, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Roman Fuska, Čab, Tibor Šebök, Tibor Hamara, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Marek Kováč, Čifáre, Ján Kozla, Žirany, Jozef Dian, Lukáčovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Andel, Štefan Kováč, Vráble, Pavol Holták, Marián Nagy, D. Krškany, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Pavel Borčin, Hostie, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Peter Hipp, Marek Sklenár, Štefan Novák, Milan Michalko, Šaľa, Juraj Žilka, M. Chyndice, Edina Izsáková, Selice, Michal Kulík, Vlčany, Jozef Török, Marek Franko, Marián Herceg, Pata, Jozef Szombath, Pohranice, František Kausek, Klasov, Štefan Páleník, Prílepy, Stanislav Pacher, Sľažany, Gabriel Fazekaš, Neded, Miloš Murčo, Bojná, Ľubomír Bobok, Volkovce, Norbert Zsigmond, Ladislav Kiss, N. Život, Štefan Beňo, T. Mlyňany, Juraj Minár, Vincent Káčer, Z. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Levický, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Ľubomír Sako, Kolíňany
20 - Filip Guzmický, Ivanka, Ladislav Nagy ml., František Andraško, Jelenec, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Jozef Gál, Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Miloš Gál st., Viliam Maňúch, Žirany, Celestín Berecz, Alexander Repta, Andrej Repta, Anton Berecz, Branč, Vlado Jánošík, Oľga Pintérová, Natálka Kozmová, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Adrián Kupeček, Čechynce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jaroslav Andrášik, Michal Duchovič, Richard Miškovič, Juraj Chudiak, Šárka Dillhoffová, Jozef Paulík, Mária Zajková, Rado Vágai, Pavol Krajčo, Monika Rekošová, Štefan Bede, Anton Černý, Juraj Vencel, Richard Magušín, Pavol Ťapušík, Jaro Maňák, Vladimír Papp, Branislav Tomek, Boris Grežo, Marcela Hallová, Nitra, Alojz Vician, Norbert Borčin, Beladice, Zoltán Németh, Zoltán Kozics, N. Život, Matúš Balážik, Radošina, Marek Fábry, Šurianky, Ján Frajtík, Jozef Malý, Mária Maďarová, Emília Malá, Vráble, Ľudovít Desat, Podhorany, Ivan Šimonek, Dyčka, Martin Vicena, Marián Kopáčik, Vlado Matušica, Zoltán Mojzeš, Šaľa, Peter Vrabec, Čakajovce, Daniel Ballay, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Vlado Bennár, Jozef Karásek, Hájske, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Gabriel Tóth, Jozef Galbavý, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Juraj Fabo, M. Ripňany, Jozef Lámoš, Jarok, Jana Dudonová, Sereď, Marta Izsáková, Selice, Jaroslav Valo, T. Nemce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Virág, Z. Moravce, František Zaťko, Obyce, Peter Fáber, M. Vozokany, Emil Dubec, Žikava, Štefan Špleha ml., Telince, György Jakubecz, H. Saliby
19 - Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Gabriel Bíro, Alekšince, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Jozef Infner, Pavel Períček, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Andrea Bereczová, Tomáš Pintér, Branč, Igor Kováč, Čeľadice, Patrik Szabo, Cabaj, Martin Jurík, Čakajovce, Marián Nemeš, Renáta Mikleová, N. Hrnčiarovce, Daniel Varga, Pata, Diana Čuláková, Koniarovce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Marek Orlíček, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Mário Varga, Marián Ďuriš, Zuzana Franeková, Ľudmila Lacová, Milan Vöröš, Laco Ištokovič, František Filo, Janka Tomeková, Dušan Letko, Jarmila Saidová, Ľudovít Konečný, Miro Svýba, Peter Šišák, Marek Hrachovický, Milan Lacina, Juraj Tuchyňa, Mária Hegedüšová, Lukáč Tomiš, Andrej Němec, Eva Pappová, Nitra, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Ivančík, Tibor Odráška, Šaľa, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Lukáš Zima, Ján Antalík, Vráble, Patrik Balogh, Selice, Štefan Repa, Prílepy, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Norbert Adamča, Peter Jasenec, Sereď, Marián Balko, Klasov, Ján Ballek, Hlohovec, Štefan Straňák, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Ján Školník, Z. Moravce, Tomáš Rafaj, Žitavany, Milan Brisuda, Č. Hrádok
18 - Rado Cigáň, Peter Bajla, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Ivan Berec, Boris Lacina, Lužianky, Ľudovít Laca st., Eduard Szabo, Pavel König, Peter Bíro, Peter Solčianský, Alexander Charizopulos, Ľubka Tasáryová, Daniel Tasáry, Pavol Hrnčár, Ján Štefek, Miroslav Šimala, Ján Barát, Blažena Sennešová, Erika Hrachovická, Martin Lyžičiar, Miloš Sýkora, Marek Molnár, Peter Bezák, Nitra, Katarína Kuzmická, Ivanka, Peter Riby, V. Cetín, Peter Strieška, Ladislav Kéry, Ondrej Kozolka, Volkovce, Andrej Švihorík, Báb, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ján Slíž, Beladice, Ernest Lenický, H. Kráľová, Oľga Račková, Martin Račko, D. Krškany, Jana Jašíková, Juraj Csirik, Jozef Danada, Juraj Volčko, Dávid Jancsó, Šaľa, Andrej Baláž, Cabaj, Patrik Čepček, Jozef Baťala ml., Žitavany, Marián Strečka, Dodo Augustín, Topoľčianky, Sabina Nováková, P. Úľany, Roman Danáč, Emília Káčerová, Z. Moravce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Gabriel Molnár, Galanta, Miroslav Javor, Dávid Slíž, Miloš Remenár, Jozef Javor, Sereď, Marek Ballek, Hlohovec, Samuel Malý, Žitava, Anna Pacherová, Marián Pacher, Sľažany, Marián Šrank, V. Lapáš, Vratko Candrák, Topoľčany, Božena Školníková, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol
17 - Jozef Štefák, Rišňovce, František Grom, Ivan Dominka, Miroslav Zverka, Milan Borovský, Dušan Tirol, Oľga Tomeková, Rastislav Švec, Ľudovít Kováč, Ingrid Lyžičiarová, Peter Turba, Stano Musin, Lucia Pappová, Nitra, Peter Greguš, Milan Greguš, Peter Vranský, Zbehy, František Kunkel, Ivana Kunkelová, František Mášik, Z. Moravce, Tibor Berec, V. Lapáš, Andrej Maťo, Jarok, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Milan Lazan, Jana Sklenárová, Ľuboš Šottník, Šaľa, Jozef Bosák, Čapor, Renáta Gálová, Žirany, Ján Sorad, Pohranice, Marek Mikula, Váhovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tomáš Bobek, Šoporňa, Dušan Pista, Galanta, Tibor Both, V. Meder, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Denis Marcinkech, Vinodol, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ladislav Nagy, Vráble, Veronika Šútorová, Hostie, Juraj Segíň, Sľažany, Iveta Boszorádová, Branč
16 - Anna Jasanová, Ivan Bobuš, Boris Kašuba, František Hrnčiar st., Pius Hajdák, René Daniš, Ladislav Skalický, Rišo Bako, Marián Muzika, Jozef Hudec ml., Silvia Madová, Nitra, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Peter Baják ml., Zbehy, Mária Kunkelová, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Roman Uher, Slavo Kališ, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Ivan Bárek st., N. Hrnčiarovce, Emil Šatan, Vozokany, Rastislav Borčin, Hostie, František Šabo, Obyce, Ladislav Dvorský, Vráble
15 - Jozef Žák, Jozef Kóša, Nitra, Lena Kunkelová, Nora Minárová, Z. Moravce, Adrián Németh, N. Život, Andrej Fábry, Čab, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Bohuš Čačaný, Sereď, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Peter Visolajský, František Szolík, Šaľa, Jozef Kostoláni, Vinodol, Viliam Molnár, Výč.-Opatovce, Jana Tóthová, Pohranice, Jozef Valkovič , M. Vozokany, Kristián Forró, Váhovce
14 - Imrich Guzmický, Ivanka, Roland Németh, Jozef Hudec st., Diana Szabová, Pavlína Letková, Marek Beňo, Nitra, Marianna Nerečová, Svätoplukovo, Tomáš Bleho, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Jana Mráziková, Čeľadice, Zoltán Salát, K. Brod, Juraj Čurgaly, Žaneta Galová, Janíkovce, Miroslav Staštiak, Sládkovičovo, Michal Murčo, Bojná, Milan Kéry, Sľažany, Jozef Brieška, T. Nemce, Attila Sonlajtner, Miloš Gál ml., Žirany, Peter Vidovič, Vinohrady, Zoltán Jancsó, Vlčany, Alojz Bíro, V. Zálužie, Ján Dekan, Velčice, Kristína Kováčová, Lovce, Jozef Lörincz, Branč
13 - Marián Božik, Hosťovce, Ivan Ševčík, Ľubo Penzeš, Erik Schober, Jaroslav Fehér, Nitra, Rado Bajnek, Vráble, Peter Bleho, Šaľa, Martin Švelan, Cabaj, Marek Marcinkech, Vinodol, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Juraj Rosinský, Choča, Jozef Paulovič, Z. Moravce, Margita Škvarilová, D. Krškany, Peter Trungel, Ivanka, Elena Molnárová, Výč.-Opatovce
12 - Stanislav Németh, Čechynce, Igor Dubeň, Elena Kreškócziová, Edo Tomek, Nitra, Marianna Baráthová, Dražovce, Radoslav Andrásy, Sereď, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zoltán Szöcs, Vlčany, František Lancz, V. Mača, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Kollárovič, Galanta, Marek Kutak, Lehota, Zsolt Király, Č. Voda
11 - Milan Fuska, Branč, Ivan Labuda, Jozef Svitač, Nitra, Dominika Báreková, N. Hrnčiarovce, Pavol Zemanovič, Machulince, Róbert Špánik, Šoporňa, Tibor Széker, Z. Moravce
10 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Dušan Gál, Klasov, Marta Kunkelová, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Miroslav Považai, Štúrovo, Katarína Sándorová, Kolíňany, Juraj Chovanec, Vlasta Spišáková, František Benc, Lukáč Findor, Marek Ťapušík, Nitra, Jozef Hrebenár, Žitavany, Matúš Rábek, Močenok, Milan Fúska, Branč, Kristián Karácsony, Váhovce, Ivan Vaňo, Žirany
9 - Bohuš Konopásek, Rumanová, Radoslav Ollík, Marek Nosian, Jozef Moder, Katarína Morvaiová, Nitra, Ladislav Marcinko, Kajal, Eduard Balážik, Behynce, Ladislav Lörincz, Branč, Norbert Végh, Šaľa, Katarína Šándorová, Kolíňany
8 - Štefan Varga, Topoľnica, Vladimír Horník, Boris Kučerka, Gabriel Vencel, Viliam Ďuriš, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Lukáčik, Alekšince, Milan Mareček, Čab, Ivan Mikušík ml., Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, František Trvalec, Rastislavice, Juraj Káčer, Čaradice, František Oravec, N. Ves n/Ž.
7 - Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Martin Földeši, Sereď, Anton Lieskovský, Michal Papp, Nitra, Ľubo Lörincz, Branč
6 - Ľubomír Varga, Lehota, Štefan Zeman, Jelenec, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Pavel Mikušík, N. Hrnčiarovce, Mário Fábry, Šurianky, Katarína Beláková, D. Krškany
5 - Juraj Šipoš, Pavol Flimel, Emil Tomek, Michal Földesi, Lenka Sýkorová, Nitra, Zlatica Šimáková, Štefánia Šimáková, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Anton Bábik ml., Filip Varga, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Petráš, Šaľa, Eugen Kováč, V. Úľany, Miroslav Fúska, Zbehy, Marcel Hoppan, Vráble, Lukáš Valent, Hosťová
4 - Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik st., Rumanová, Norbert Együd, Pohranice, Pavol Balkó, Pavol Balkó, Marián Borecký, Nitra, Ľuboš Král, Nevidzany, Peter Udvaros, Šaľa, Ľudovít Mravík, Žitavany, Igor Tárnoky, Z. Moravce, František Oravec, Topoľčany, Marko Takáč, Gáň, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Kvetoslava Balážová, Volkovce, Štefan Guzmický, Ivanka
3 - Michal Štefek, Marika Kapustová, Nitra, Mário Tóth, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Peter Kazán, Hosťová, Patrik Šebök, N. Hrnčiarovce
2 - Patrik Palka, Nitra
0 - Kristián Szolnoki, Dyčka

V 5. kole sa z tiketu nehrali prvé dva zápasy, tak sme započítali aj rezervný zápas, no aj s ním sa hodnotilo "len" deväť zápasov namiesto desiatich.
Najlepším výsledkom bolo 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali 6 tipéri: Margita Pánisová, Jozef Baláž, Marek Sklenár, Dávid Bežúch, Gabriel Fazekaš, Juraj Sádovský.
Koho sme vyžrebovali a kto vyhráva bowling, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  1. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  2. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  3. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  4. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  5. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  6. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 32 125
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 23 358
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 20 595
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 966
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 782
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 657
  7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 846
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 754
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 619
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 8 951
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Nitre vytvoria aj tri drive-in testovacie miesta

Ľudí otestujú aj na Agrokomplexe. Ak sa chcete testovať z auta, môžete prísť napríklad na parkovisko pri futbalovom štadióne.

Testovanie na nový koronavírus v Bánovciach nad Bebravou.

Dostal červenú a Nitra tlieskala. Janíček bol ako thajský boxer

Akú má Tomáš Janíček skúsenosť s Norbertom Bödörom?

Najkrajší zápas jesene. Tak výhru 3:2 s Trnavou (29. júl 2007) označila uznávaná publikácia 101 futbalových sezón, ktorá mapuje dejiny FC Nitra. Z gólu Jana Grubera (vľavo) na 1:0 sa utekal pred sektor Spartaka tešiť i Tomáš Janíček (vpravo).

Víkendové testovanie vo Vrábľoch prebehne na viacerých miestach

Každé bude prednostne určené pre obyvateľov konkrétnych ulíc či mestských častí.

Ilustračná fotografia.

V Galante bude 16 odberných miest, dve z toho formou drive-in

Mesto zostavilo aj zoznam ulíc, ktoré spadajú pod jednotlivé odberné miesta.

Neogotický kaštieľ v Galante.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Banská Bystrica zverejnila zoznam odberných miest ( + Zoznam)

Mesto sa pripravuje na celoplošné testovanie obyvateľov, sú známe odberné miesta. Bude ich 68.

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Už ste čítali?