Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

37 - Juraj Sádovský, Žitavce; 36 - Milan Molnár, P. Kesov, Dávid Bežuch, Galanta; 35 - Vladimír Kompas, Nitra, Ľubomír Martišovič, D. Krškany

Správne tipy 6. kola
Dubnica – FC ViOn 4:1 1
Vráble – SFM Senec 3:0 1
Rača – FC Nitra B 0:2 2
Komárno – Sereď 1:2 2
V. Meder – Šaľa B/Veča 2:0 1
Selice – Rumanová 2:4 2
Kráľová n/V. – Alekšince 0:1 2
Jelenec – Branč 3:0 1
Lovce – Slepčany 8:3 1
H. Saliby – Šintava 1:2 2

Poradie po 6. kole
37 - Juraj Sádovský, Žitavce
36 - Milan Molnár, P. Kesov, Štefan Penzeš, Nitra, Dávid Bežuch, Galanta
35 - Vladimír Kompas, Nitra, Ľubomír Martišovič, D. Krškany
34 - Štefan Fabian, Šaľa, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Juraj Hrnčár, Jozef Viskup, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Ivan Ďurický, Branč, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
33 - Ján Hnilica, František Bojda, Maroš Karas, Ivan Chlebák, Vlado Lyžičiar, Nitra, Roman Ražný, Čeľadice, Jozef Repa, Prílepy, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Peter Pecho, Beladice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Margita Pavelková, Golianovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vladimír Malý, Č. Kľačany
32 - Katarína Tasáryová, Ivanka, Jozef Kutak, Jarok, Peter Mateička, Ľubomír Kincel, Ladislav Pintér, Július Petrík, Dionýz Pecháček, Miroslav Mada, Ľubomír Kiesel, Peter Kompas, Nitra, Dušan Šóš, Zbehy, Milan Kubala, Sereď, Juraj Sabo, Rumanová, Ľubor Goldbecher, Martina Hippová, Šaľa, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ladislav Lörincz, Mikuláš Pintér, Tibor Boszorád, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Molnár, Matúškovo, Juraj Minárik, Obyce
31 - Stanislav Nemček, Janíkovce, René Scheer, Kolíňany, Jozef Bédi, Lehota, Ján Vaško, Ivanka, Pavol Kazán, Hosťová, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Čekey, Pohranice, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Otto Benc, Branč, Milan Nagy, Štefan Kollárik, Tibor Horváth, Michal Garay, František Trnka, Ivan Eliaš, Nitra, Jozef Baláž, Margita Kališová, Šaľa, Juraj Bárek, Žirany, Mário Slezák, Lukáčovce
30 - Jana Gálová, Žirany, Ján Turánek, Alekšince, Attila Szolnoki, Dyčka, Štefan Miko, D. Obdokovce, Ľuboš Brath, Hosťová, Milan Šlosár, Čab, Tibor Šmitala, N. Sady, Viktor Balko, Lužianky, Richard Buday, Ladice, Marcela Bradáčová, Golianovo, Lukáš Karlubík, Milan Gráf, Marek Korytko, Michal Korytko, Jožo Ťapušík, Marián Grman, Erik Viskup, Iveta Rosinská, Vladimír Nemšovský, Ivan Magdolen, Milan Čulák, Jozef Senneš, Nitra, Ladislav Szekelyi, Ladislav Vašek, Daniel Lörincz, Branč, Filip Dobiáš, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ivan Tóth, Čakajovce, Michal Čery, Imrich Gregor, Jelenec, Margita Pánisová, D. Krškany, Marián Titka, Jozef Sklenár, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Miroslav Szlamka, Váhovce, Pavel Babiak, Štefan Mravík, Žitavany, Marián Mateička, Behynce, František Krčmár, Nevidzany, Peter Paulis, M. Vozokany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Jozef Horňák, Rišňovce, Štefan Kúsek, Rastislav Borčin, Hostie, Ján Árgyusi, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Emil Barabáš, Zbehy
29 - Boris Mesároš, Lehota, Jozef Gál, Gašpar Gál, Žirany, Jaroslav Varga, Ľubomír Maczvalda, Ján Ehrenhold, Viliam Halla, Iveta Dubeňová, Alexander Meszáros, Roman Trnkus, Jozef Petrovič, Mário Tomašek, Michal Bíro, Ondrej Civáň, Igor Galovič, Nitra, Vladimír Toman, Ján Kóssi, Čifáre, Milan Roman, Čab, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ján Frajtík, Vráble, Marek Sabo, Rumanová, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Laca, D. Obdokovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Mário Pánis, Július Galo, D. Krškany, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľuboš Galo, Janíkovce, Kristína Líšková, Branč, Alena Margetinová, Rišňovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Pavel Mihálik, Šaľa, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Páleník, Topoľčany
28 - Vladimír Tasáry, Ivanka, Bohuš Baják, Mária Bajáková, Lužianky, Vladimír Kuchta, Richard Miškovič, Jozef Prešinský, Šárka Dillhoffová, Jozef Nemeš st., Norbert Bordáš, Igor Kotora, Štefan Matesko, Ľubomír Pintér, Ľuboš Kolár, František Hrnčiar ml., Ladislav Nosian, Juraj Náhlovský, Lukáš Barát, Jozef Pacher, Nitra, Rudolf Macho, Peter Balko, Kolíňany, Miloš Gál st., Žirany, Adrián Kupeček, Čechynce, Tibor Šebök, Vladimír Konde ml., Vladimír Konde st., N. Hrnčiarovce, Peter Kluka, Dušan Beder, V. Lapáš, Jozef Kubán, Alekšince, Peter Debnár, Zbehy, Matúš Hala, Cabaj, Pavol Lieskovský, Marek Bíro, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jozef Borbély st., Štefan Maťo, V. Cetín, Gabriel Baluška, Diakovce, Jozef Ižof, Libor Vinkler, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, František Margetin, Rišňovce, Jaroslav Dvorský, Pata, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jana Dudonová, Sereď, Ivan Tabaček, T. Nemce, Stanislav Packa, Močenok, Vladimír Majerčík, Sľažany, Leo Bednár, Vráble, Milan Mózeš, Anton Valo, Z. Moravce
27 - Jozef Bajnek, Jozef Hoppan, Vráble, Terézia Tasáryová, Štefan Račko, Peter Vašek, Ivanka, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Miroslav Jančovič, Ján Török, V. Dolina, Miriama Zborovanová, Golianovo, Jozef Záhorský, Roman Margetin, Rišňovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Alojz Vician, Norbert Borčin, Beladice, Vojtech Mládek, Podhorany, Roman Fuska, Ivan Mareček, Čab, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Jozef Dian, Lukáčovce, Štefan Zabák, Ľuboš Lacina, František Imre, Ľubomír Turňa, František Benc, Pavol Krajčo, Pavol Puobiš, Janka Tomeková, Katarína Magušínová, Mária Sýkorová, Ján Doboš, Mário Šuník, Nitra, Karol Čurgali, Mojmírovce, Jozef Čentéš, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ivana Blahová, Čeľadice, Viliam Šimonek, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Róbert Tóth, Štefan Žárnocay, Ján Szöcs, Peter Lehocký, Jozef Kučera, Milan Bekéni, Šaľa, František Sabo, Vinodol, Štefan Labdík, Lužianky, Vladimír Kurila, Galanta, Jozef Horný, Viliam Matejov, Z. Moravce, Marek Kalúz, Marek Kováčik, V. Zálužie, Ľubomír Mikula, Lehota, Ivan Machálik, Močenok, Jozef Szombath, Pohranice, Simona Szolnokiová, Dyčka, František Kausek, Klasov, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Rudolf Krajinčák, Báb, Peter Hodúr, Váhovce, Marián Herceg, Pata, Salo Berecz, Branč, Ľubomír Sako, Kolíňany
26 - Viliam Félis, Jozef Andel, Jozef Malý, Vráble, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Jozef Kuzmický, Matej Kuzmický, Ivanka, Matúš Zentko, Zbehy, Milan Ružička, Roman Sýkora, Eduard Szabo, Katarína Karcolová, Anna Eššeová, Barbora Mináriková, Ľubomír Bartakovič, Juraj Chudiak, Zuzana Franeková, Štefan Bede, Ľuboš Baranec, Martina Lacinová, Zdenko Senneš, Marek Hrachovický, Marián Červenka, Miroslav Fábry, Jozef Dolinský, Michal Švec, Nitra, Alexandra Gálová, Ján Kozla, Žirany, Marta Záhorská, Rišňovce, Henrich Richter, Bratislava, Zoltán Németh, Zoltán Kozics, Norbert Zsigmond, Ladislav Kiss, N. Život, Marek Fábry, Šurianky, Mária Bereczová, Branč, Pavol Holták, Štefan Račko, Oľga Pintérová, Oľga Račková, Pavol Kozma, Marián Nagy, D. Krškany, Diana Čuláková, Koniarovce, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Ivan Šimonek, Dyčka, Peter Hipp, Marián Kopáčik, Štefan Novák, Milan Michalko, Šaľa, Alexander Kusý, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Juraj Žilka, M. Chyndice, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Edina Izsáková, František Balogh, Selice, Boris Lacina, Lužianky, Miroslav Javor, Norbert Adamča, Sereď, Renáta Mikleová, N. Hrnčiarovce, Jozef Török, Pata, Marián Balko, Klasov, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Gajdoš, Žitavany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, František Zaťko, Obyce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Emil Dubec, Žikava, Peter Čepček, Vincent Káčer, Z. Moravce, Milan Brisuda, Peter Levický, Č. Hrádok, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
25 - Filip Guzmický, Ivanka, Vladimír Varga, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Ľudovít Laca ml., Ernest Szombath, Igor Drotár, Lenka Königová, Monika Rekošová, Zuzana Gurinová, Richard Magušín, Ľudovít Konečný, Pavol Ťapušík, František Tomek, Karol Ryba, Vladimír Papp, Vlado Sásik, Nitra, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Igor Kováč, Čeľadice, František Kunkel, Jozef Virág, Z. Moravce, Peter Ivančík, Koniarovce, Marek Kováč, Čifáre, Andrej Maťo, Jarok, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Pavel Borčin, Hostie, Pavol Štefek, V. Dolina, Martin Vicena, Marek Sklenár, Šaľa, Natálka Kozmová, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Vlastimil Záhon, Golianovo, Peter Vrabec, Čakajovce, Daniel Ballay, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Rudolf Lauko, Zbehy, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Vlado Bennár, Jozef Karásek, Hájske, Štefan Kováč, Ladislav Szöke, Emília Malá, Vráble, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Jasenec, Miloš Remenár, Sereď, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Viliam Maňúch, Žirany, Vratko Candrák, Topoľčany, Peter Fáber, M. Vozokany, György Jakubecz, H. Saliby
24 - Anna Jasanová, Silvia Poliaková, Jaroslav Andrášik, Michal Duchovič, Marián Ďuriš, Mária Zajková, Rado Vágai, Ľudmila Lacová, Laco Ištokovič, Ľubka Tasáryová, Anton Černý, Dušan Letko, Jarmila Saidová, Andrej Kušnír, Jaro Maňák, Miro Svýba, Ján Štefek, Peter Šišák, Erika Hrachovická, Branislav Tomek, Martin Lyžičiar, Marcela Hallová, Peter Turba, Nitra, Jozef Infner, Rišňovce, Anton Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Peter Baják ml., Peter Vranský, Zbehy, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Celestín Berecz, Tomáš Pintér, Alexander Repta, Anton Berecz, Branč, Vlado Jánošík, Martin Račko, D. Krškany, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Patrik Szabo, Cabaj, Martin Jurík, Čakajovce, Simonka Tóthová, D. Obdokovce, Jana Jašíková, Tibor Odráška, Vlado Matušica, Zoltán Mojzeš, Šaľa, Patrik Čepček, Tomáš Rafaj, Žitavany, Sabina Nováková, P. Úľany, Štefan Repa, Prílepy, Michal Kulík, Vlčany, Gabriel Tóth, Jozef Galbavý, Gabriel Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Marián Pacher, Sľažany, Jaroslav Valo, T. Nemce, Marián Šrank, V. Lapáš, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Dodo Augustín, Topoľčianky, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Peter Hozák, V. Zálužie
23 - Rado Cigáň, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Gabriel Bíro, Alekšince, Jozef Štefák, Pavel Períček, Rišňovce, Pavel König, Július Kolník, Mário Varga, Daniel Tasáry, Pavol Hrnčár, Juraj Vencel, Dušan Tirol, Rastislav Švec, Ján Barát, Blažena Sennešová, Boris Grežo, Lukáč Tomiš, Marek Molnár, Peter Bezák, Jozef Moder, Nitra, Lenka Kunkelová, Emília Káčerová, Z. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Soňa Ligačová, Marek Orlíček, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Daniel Varga, Pata, Milan Lazan, Jozef Danada, Juraj Volčko, Šaľa, Koloman Györi, Neded, Jozef Bosák, Čapor, Renáta Gálová, Valent Vaňo, Žirany, Marek Mikula, Váhovce, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Dávid Slíž, Jozef Javor, Sereď, Jozef Baťala ml., Žitavany, Ján Antalík, Vráble, Juraj Fabo, M. Ripňany, Marta Izsáková, Selice, Marek Ballek, Ján Ballek, Hlohovec, Anna Pacherová, Juraj Segíň, Sľažany, Milan Greguš, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol
22 - Jozef Piterka, D. Lefantovce, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Andrea Bereczová, Iveta Boszorádová, Branč, František Grom, Ivan Dominka, František Hrnčiar st., Miroslav Zverka, Peter Solčianský, František Filo, Pius Hajdák, Oľga Tomeková, Miroslav Šimala, Ľudovít Kováč, Milan Lacina, Juraj Tuchyňa, Marián Muzika, Nitra, František Andraško, Jelenec, Ivana Kunkelová, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Tibor Berec, V. Lapáš, Katarína Sándorová, Kolíňany, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Ivančík, Juraj Csirik, Ľuboš Šottník, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Gabriel Lešš, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Stanislav Babocký, Štefan Beňo, T. Mlyňany, Tibor Both, V. Meder, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Samuel Malý, Žitava, Marcela Michalíková, Čaradice, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Vojtech Szöke, V. Cetín, Božena Školníková, Zl. Moravce
21 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ivan Bobuš, Dana Máňová, Milan Borovský, René Daniš, Igor Máčik, Rišo Bako, Tomáš Stoklas, Nitra, Peter Baláži, V. Zálužie, Katarína Kuzmická, Ivanka, Peter Greguš, Miroslav Fúska, Zbehy, Adrián Németh, N. Život, Ján Slíž, Beladice, Andrej Baláž, Cabaj, Jozef Hrebenár, Žitavany, Roman Danáč, Ján Školník, Juraj Minár, Z. Moravce, Patrik Balogh, Selice, Tomáš Bobek, Šoporňa, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Studený, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Marek Franko, Pata, Denis Marcinkech, Vinodol, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ladislav Nagy, Ladislav Dvorský, Vráble, Michal Murčo, Miloš Murčo, Bojná, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Brieška, T. Nemce, František Šabo, Obyce, Veronika Šútorová, Hostie, Attila Sonlajtner, Žirany, Dávid Jancsó, Šaľa, Milan Fúska, Branč, Kristián Forró, Váhovce
20 - Ľudovít Laca st., Boris Kašuba, Peter Bíro, Jozef Paulík, Ladislav Skalický, Jozef Hudec ml., Jaroslav Fehér, Eva Pappová, Lucia Pappová, Nitra, Matúš Balážik, Radošina, Andrej Fábry, Čab, Andrej Repta, Branč, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Slavo Kališ, Norbert Végh, Šaľa, Ján Sorad, Pohranice, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Jozef Lámoš, Jarok, Mária Maďarová, Vráble, Žaneta Galová, Janíkovce, Štefan Špleha ml., Telince, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jozef Valkovič , M. Vozokany, Miloš Gál ml., Žirany
19 - Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Rado Bajnek, Lukáš Zima, Vráble, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Marianna Nerečová, Svätoplukovo, Milan Vöröš, Ingrid Lyžičiarová, Mária Hegedüšová, Marek Beňo, Andrej Němec, Silvia Madová, Nitra, Roman Uher, Tatiana Sklenárová, Jana Sklenárová, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Zoltán Salát, K. Brod, Miroslav Staštiak, Sládkovičovo, Emil Šatan, Vozokany, Jana Tóthová, Pohranice, Ján Dekan, Velčice
18 - Imrich Guzmický, Peter Trungel, Ivanka, Ivan Berec, Lužianky, Peter Riby, V. Cetín, Andrej Švihorík, Báb, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Diana Szabová, Alexander Charizopulos, Miloš Sýkora, Elena Kreškócziová, Anton Lieskovský, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Peter Bleho, Peter Visolajský, Šaľa, Peter Vidovič, Vinohrady, Zsolt Király, Č. Voda
17 - Jozef Hudec st., Pavlína Letková, Stano Musin, Edo Tomek, Marek Ťapušík, Nitra, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Dušan Pista, Galanta, František Mášik, Z. Moravce
16 - Štefan Zeman, Jelenec, Jozef Kóša, Erik Schober, Nitra, Jana Mráziková, Čeľadice, Radoslav Andrásy, Sereď, Ivan Bárek st., N. Hrnčiarovce, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Elena Molnárová, Výč.-Opatovce
15 - Jozef Žák, Jozef Svitač, Boris Kučerka, Nitra, Marianna Baráthová, Dražovce, Bohuš Čačaný, Sereď, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Jozef Kostoláni, Vinodol, Viliam Molnár, Výč.-Opatovce, František Szolík, Šaľa, Nora Minárová, Z. Moravce
14 - Roland Németh, Nitra, Štefan Varga, Topoľnica, Tomáš Bleho, Šaľa, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Milan Kéry, Sľažany, Alojz Bíro, V. Zálužie, Kristína Kováčová, Lovce, Jozef Lörincz, Branč
13 - Marián Božik, Hosťovce, Ivan Ševčík, Ľubo Penzeš, Katarína Morvaiová, Nitra, Martin Švelan, Cabaj, Marek Marcinkech, Vinodol, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Juraj Rosinský, Choča, Jozef Paulovič, Z. Moravce, Margita Škvarilová, D. Krškany
12 - Stanislav Németh, Čechynce, Igor Dubeň, Nitra, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zoltán Szöcs, Vlčany, František Lancz, V. Mača, Tibor Széker, Z. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Kollárovič, Galanta, Marek Kutak, Lehota
11 - Milan Fuska, Branč, Ivan Labuda, Viliam Ďuriš, Nitra, Dominika Báreková, N. Hrnčiarovce, Pavol Zemanovič, Machulince, Róbert Špánik, Šoporňa
10 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Považai, Štúrovo, Juraj Chovanec, Vlasta Spišáková, František Benc, Lukáč Findor, Nitra, Matúš Rábek, Močenok, Kristián Karácsony, Váhovce, Ivan Vaňo, Žirany
9 - Bohuš Konopásek, Rumanová, Radoslav Ollík, Marek Nosian, Marián Borecký, Nitra, Ladislav Marcinko, Kajal, Eduard Balážik, Behynce, Ladislav Lörincz, Branč, Katarína Šándorová, Kolíňany
8 - Vladimír Horník, Gabriel Vencel, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Lukáčik, Alekšince, Milan Mareček, Čab, Ivan Mikušík ml., Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, František Trvalec, Rastislavice, Juraj Káčer, Čaradice, František Oravec, N. Ves n/Ž., Ján Šutka ml., Z. Moravce
7 - Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Martin Földeši, Sereď, Ľubo Lörincz, Branč, Michal Papp, Nitra, Peter Kazán, Hosťová
6 - Ľubomír Varga, Lehota, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Pavel Mikušík, N. Hrnčiarovce, Mário Fábry, Šurianky, Katarína Beláková, D. Krškany, Irena Peťková, Z. Moravce
5 - Juraj Šipoš, Pavol Flimel, Emil Tomek, Michal Földesi, Lenka Sýkorová, Jozef Paulis, Miroslav Krutý, Nitra, Zlatica Šimáková, Štefánia Šimáková, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Anton Bábik ml., Filip Varga, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Petráš, Šaľa, Eugen Kováč, V. Úľany, Miroslav Fúska, Zbehy, Marcel Hoppan, Vráble, Lukáš Valent, Hosťová, Rudolf Matejov, Skýcov
4 - Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik st., Rumanová, Norbert Együd, Pohranice, Pavol Balkó, Pavol Balkó, Ľudmila Šimalová, Bohumil Louda, Matúš Palka, Nitra, Ľuboš Král, Nevidzany, Peter Udvaros, Šaľa, Ľudovít Mravík, Žitavany, Igor Tárnoky, Z. Moravce, František Oravec, Topoľčany, Marko Takáč, Gáň, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Kvetoslava Balážová, Volkovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Stano Čapkovič, N. Sady, Helena Krajinčáková, Báb
3 - Michal Štefek, Marika Kapustová, Nitra, Mário Tóth, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Patrik Šebök, N. Hrnčiarovce, Andrej Mareček, Čab
2 - Patrik Palka, Nitra
0 - Kristián Szolnoki, Dyčka


V 6. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Pochváliť sa tým môže až 15 tipérov: René Scheer, Eduard Szabo, Miloš Gál st., Adrián Kupeček, Dušan Šóš, Andrej Maťo, Richard Miškovič, Šárka Dillhoffová, Mário Tomašek, Oľga Račková, Marián Grman, Janka Tomeková, Boris Lacina, Miroslav Javor, Jana Dudonová.
Koho sme vyžrebovali a kto vyhráva bowling v PKO, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  2. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. Úprava osobného motorového vozidla
  6. Important information for Brazilians living in Slovakia
  7. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  8. Vitajte v postapokalyptickom svete
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 21 226
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 200
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 002
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 665
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 860
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 916
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 603
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 510
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 292
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 282
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Spojením orchestra a funky speváka vznikla netradičná novinka

Pieseň o tom, že občas treba vedieť strasti života hodiť za hlavu a užívať si veci okolo seba, štýlom pripomína československých spevákov zo 70. a 80. rokov.

Spevák Marek Kutnár a vokalistky.
Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Sedem projektov na základných školách získalo dotáciu

Podporené aktivity riešia inovatívne formy vzdelávania, rozvoj telesnej kultúry i ochranu životného prostredia.

Ilustračné foto

O čistotu mesta sa bude starať nová technika

Technické služby mesta Zlaté Moravce získali do výbavy nový nakladač i umývacie vozidlo.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?