Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

43 - Juraj Sádovský, Žitavce; 42 - Milan Molnár, P. Kesov; 41 - Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Štefan Penzeš, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky

Správne tipy 7. kola
Košice - FC Nitra 2:1 1
Trenčín - FC ViOn 4:0 1
Trnava B – Vráble 0:0 X
Pata – Palárikovo 2:3 2
Sľažany – Lehota 2:1 1
Vinodol – Chrenová 0:2 2
Mojmírovce – Lužianky 2:0 1
Lapáš - Horný Ohaj 3:5 2
Dyčka – Golianovo 0:1 2
Matúškovo - Veľká Mača 1:5 2

Poradie po 7. kole
43 - Juraj Sádovský, Žitavce
42 - Milan Molnár, P. Kesov
41 - Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Štefan Penzeš, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky
40 - Jozef Repa, Prílepy, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Vladimír Kompas, Vlado Lyžičiar, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Dávid Bežuch, Galanta
39 - Jozef Kutak, Jarok, František Bojda, Jozef Viskup, Nitra, Štefan Fabian, Šaľa, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Ladislav Lörincz, Ivan Ďurický, Branč
38 - Katarína Tasáryová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Stanislav Nemček, Janíkovce, Peter Pecho, Beladice, Igor Drotár, Milan Nagy, Ladislav Pintér, Maroš Karas, Dionýz Pecháček, Juraj Hrnčár, Michal Garay, Ivan Chlebák, Nitra, Jozef Baláž, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Ján Sikoriak, T. Nemce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vincent Komačka, Topoľčany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Vladimír Malý, Č. Kľačany
37 - Ján Hnilica, Peter Mateička, Marián Grman, Vladimír Nemšovský, Štefan Kollárik, Tibor Horváth, František Trnka, Milan Čulák, Ivan Eliaš, Nitra, René Scheer, Kolíňany, Roman Ražný, Čeľadice, Ľuboš Brath, Hosťová, Milan Kubala, Sereď, Ladislav Čekey, Pohranice, Otto Benc, Ladislav Vašek, Mikuláš Pintér, Daniel Lörincz, Branč, Imrich Gregor, Jelenec, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Horňák, Rišňovce, Juraj Minárik, Obyce
36 - Jana Gálová, Žirany, Ján Turánek, Alekšince, Ján Vaško, Ivanka, Pavol Kazán, Hosťová, Ján Hegyi, Jelka, Richard Buday, Ladice, Juraj Sabo, Rumanová, Marcela Bradáčová, Golianovo, Iveta Dubeňová, Ľubomír Kincel, Milan Gráf, Miroslav Mada, Iveta Rosinská, Jozef Senneš, Ľubomír Kiesel, Peter Kompas, Nitra, Filip Dobiáš, Čeľadice, Michal Čery, Jelenec, Peter Odráška, H. Kráľová, Martina Hippová, Pavel Mihálik, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Pavel Babiak, Žitavany, Mário Slezák, Lukáčovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Tibor Boszorád, Branč
35 - Attila Szolnoki, Dyčka, Štefan Miko, D. Obdokovce, Július Kolník, Lukáš Karlubík, Alexander Meszáros, Július Petrík, Mário Tomašek, Marek Korytko, Jožo Ťapušík, Nitra, Miloš Gál st., Valent Vaňo, Juraj Bárek, Žirany, Milan Roman, Čab, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Dušan Šóš, Zbehy, Norbert Borčin, Beladice, Ladislav Szekelyi, Kristína Líšková, Branč, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Ivan Tóth, Čakajovce, Margita Pánisová, Július Galo, D. Krškany, Marián Titka, Margita Kališová, Šaľa, Ivan Molnár, Matúškovo, Marián Mateička, Behynce, Peter Paulis, M. Vozokany, Jana Dudonová, Sereď, Štefan Kúsek, Rastislav Borčin, Hostie, Štefan Mravík, Žitavany
34 - Attila Drozdák, Ján Laca, Simonka Tóthová, D. Obdokovce, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Vladimír Toman, Čifáre, Adrián Kupeček, Čechynce, Milan Šlosár, Čab, Tibor Šmitala, N. Sady, Viktor Balko, Lužianky, Ján Ehrenhold, Šárka Dillhoffová, Jozef Nemeš st., Jozef Petrovič, Norbert Bordáš, Ľuboš Kolár, Michal Korytko, Erik Viskup, Igor Galovič, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marek Sabo, Rumanová, Peter Zubčák, Hruboňovo, Dominik Lenghard, Čakajovce, Mário Pánis, D. Krškany, Peter Vašek, Ivanka, Jozef Sklenár, Jozef Ižof, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ivan Mrázik, Čeľadice, Marek Bíro, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ľuboš Galo, Janíkovce, Roman Margetin, Alena Margetinová, Rišňovce, Miroslav Javor, Sereď, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Leo Bednár, Vráble, Vincent Káčer, Z. Moravce, Milan Brisuda, Peter Levický, Č. Hrádok
33 - Boris Mesároš, Jozef Bédi, Lehota, Terézia Tasáryová, Štefan Račko, Ivanka, Vladimír Kuchta, Ľubomír Maczvalda, Viliam Halla, Ľubomír Turňa, Štefan Bede, František Hrnčiar ml., Ladislav Nosian, Michal Bíro, Ľuboš Baranec, Lukáš Barát, Ján Doboš, Mário Šuník, Nitra, Jozef Hoppan, Vráble, Zoltán Kozics, N. Život, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Peter Kluka, V. Lapáš, Diana Čuláková, Koniarovce, Ivan Mareček, Čab, Ivana Blahová, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľubomír Rybár, Cabaj, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Jozef Borbély st., Vojtech Szöke, V. Cetín, Peter Lehocký, Milan Bekéni, Libor Vinkler, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Štefan Labdík, Lužianky, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jaroslav Dvorský, Marián Herceg, Pata, Simona Szolnokiová, Dyčka, Vladimír Guláš, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Gašpar Gál, Žirany, Stanislav Pacher, Vladimír Majerčík, Sľažany, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Stanislav Packa, Štefan Bako, Močenok, Ján Árgyusi, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Milan Mózeš, Viliam Matejov, Z. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Emil Barabáš, Zbehy, Ľubomír Sako, Kolíňany
32 - Viliam Félis, Jozef Bajnek, Ladislav Szöke, Vráble, Vladimír Tasáry, Ivanka, Jozef Gál, Žirany, Miriama Zborovanová, Golianovo, Jozef Záhorský, Marta Záhorská, František Margetin, Rišňovce, Mária Bajáková, Lužianky, Rudolf Macho, Kolíňany, Katarína Karcolová, Richard Miškovič, Štefan Zabák, Roman Trnkus, Štefan Matesko, Zuzana Gurinová, Katarína Magušínová, Juraj Náhlovský, Ivan Magdolen, Jozef Dolinský, Nitra, Alojz Vician, Beladice, František Kunkel, Jozef Horný, Peter Čepček, Z. Moravce, Roman Fuska, Čab, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Karol Čurgali, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Dušan Beder, V. Lapáš, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Matúš Hala, Cabaj, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Oľga Račková, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Gabriel Baluška, Diakovce, Ján Szöcs, Marián Kopáčik, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Balogh, Selice, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Maťo, V. Cetín, Gabriel Tóth, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Vladimír Konde st., N. Hrnčiarovce, Peter Hodúr, Váhovce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Barát, Topoľčany, Salo Berecz, Branč
31 - Jozef Kuzmický, Ivanka, Alexandra Gálová, Viliam Maňúch, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Infner, Rišňovce, Roman Sýkora, Eduard Szabó, Barbora Mináriková, Ľubomír Bartakovič, Jozef Prešinský, Ľuboš Lacina, Igor Kotora, František Benc, Pavol Krajčo, Laco Ištokovič, Janka Tomeková, Mária Sýkorová, Ľudovít Konečný, Ondrej Civáň, Zdenko Senneš, Marek Hrachovický, Marián Červenka, Michal Švec, Tomáš Stoklas, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Lenka Kunkelová, Jozef Virág, Z. Moravce, Zoltán Németh, Norbert Zsigmond, N. Život, Marek Fábry, Šurianky, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozef Kubán, Alekšince, Jozef Andel, Vráble, Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Ivan Šimonek, Dyčka, Štefan Račko, Oľga Pintérová, Pavol Kozma, D. Krškany, Róbert Tóth, Štefan Žárnocay, Jozef Kučera, Zoltán Mojzeš, Šaľa, Ondrej Hajdu, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Vlastimil Záhon, Golianovo, František Sabo, Vinodol, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Vladimír Kurila, Galanta, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Ivan Machálik, Močenok, Renáta Mikleová, N. Hrnčiarovce, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ivan Tabaček, T. Nemce, Štefan Páleník, Prílepy, Marián Pacher, Sľažany, Marek Franko, Pata, Ľubomír Bobok, Volkovce, Vratko Candrák, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, František Zaťko, Obyce, Tomáš Rafaj, Žitavany, Richard Kaplán, Č. Hrádok
30 - Milan Ružička, Silvia Poliaková, Ernest Szombath, Juraj Chudiak, Lenka Königová, František Imre, Milan Vöröš, Monika Rekošová, Richard Magušín, Pavol Ťapušík, František Tomek, Miroslav Fábry, Branislav Tomek, Nitra, Vladimír Varga, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Matej Kuzmický, Ivanka, Celestín Berecz, Tomáš Pintér, Mária Bereczová, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ján Török, Pavol Štefek, V. Dolina, Mária Kunkelová, Anton Valo, Z. Moravce, Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Jurík, Čakajovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Pavol Holták, Marián Nagy, D. Krškany, Pavel Borčin, Hostie, Peter Hipp, Štefan Novák, Milan Michalko, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Renáta Gálová, Žirany, Edina Izsáková, Selice, Marek Mikula, Váhovce, Boris Lacina, Lužianky, Vlado Bennár, Jozef Karásek, Hájske, Marek Kováčik, V. Zálužie, Jozef Török, Pata, Jozef Szombath, Pohranice, Norbert Adamča, Sereď, Marián Balko, Klasov, Jozef Malý, Vráble, Marián Šrank, V. Lapáš, Ladislav Kiss, N. život, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
29 - Filip Guzmický, Ivanka, Anna Jasanová, Jaroslav Varga, Ľudovít Laca ml., Anna Eššeová, Jaroslav Andrášik, Michal Duchovič, Marián Ďuriš, Ľudmila Lacová, Ľubka Tasáryová, Daniel Tasáry, Pavol Hrnčár, Juraj Vencel, Dušan Letko, Ján Štefek, Karol Ryba, Rastislav Švec, Martina Lacinová, Ján Barát, Ľudovít Kováč, Blažena Sennešová, Vladimír Papp, Vlado Sásik, Martin Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Peter Strieška, Volkovce, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Gustáv Molnár, P. Kesov, Silvia Boszorádová, Hosťová, Ján Frajtík, Štefan Kováč, Emília Malá, Vráble, Tibor Berec, V. Lapáš, Marek Kováč, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Kozla, Žirany, Ľudovít Desat, Podhorany, Martin Račko, D. Krškany, Marek Sklenár, Tibor Odráška, Šaľa, Peter Vrabec, Čakajovce, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Sabina Nováková, P. Úľany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Rudolf Krajinčák, Báb, Štefan Straňák, H. Kráľová, Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Jozef Brieška, T. Nemce, Jozef Javor, Sereď, Juraj Segíň, Sľažany, Ladislav Páleník, Topoľčany, György Jakubecz, H. Saliby
28 - Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Ivan Berec, Štefan Peťovský, Lužianky, Matúš Zentko, Peter Baják ml., Zbehy, Jozef Štefák, Pavel Períček, Rišňovce, Anton Molnár, P. Kesov, Pavel König, Mária Zajková, Ľubomír Pintér, Pavol Puobiš, Jarmila Saidová, Jaro Maňák, Miro Svýba, Jozef Pacher, Erika Hrachovická, Milan Lacina, Marcela Hallová, Peter Turba, Nitra, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Andrea Bereczová, Alexander Repta, Branč, František Andraško, Jelenec, Marek Orlíček, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Natálka Kozmová, D. Krškany, Patrik Čepček, Jozef Baťala ml., Žitavany, Ján Hotový, N. Sady, Štefan Repa, Prílepy, Michal Kulík, Vlčany, Tibor Both, V. Meder, Jozef Lámoš, Jarok, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Anna Pacherová, Sľažany, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Juraj Volčko, Šaľa, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Balko, Kolíňany, Ladislav Dvorský, Vráble, Peter Hozák, V. Zálužie
27 - Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ľudovít Laca st., František Grom, Anton Černý, Dušan Tirol, Peter Šišák, Peter Bezák, Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Ladislav Kéry, Volkovce, Soňa Ligačová, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Patrik Szabo, Cabaj, Jozef Dian, Lukáčovce, Jana Jašíková, Martin Vicena, Peter Ivančík, Vlado Matušica, Šaľa, Koloman Györi, Neded, Patrik Balogh, Selice, Stanislav Babocký, Štefan Beňo, T. Mlyňany, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Dávid Slíž, Sereď, Ján Antalík, Vráble, Marek Ballek, Ján Ballek, Hlohovec, Peter Fáber, M. Vozokany, Juraj Minár, Z. Moravce
26 - Ladislav Nagy ml., Jelenec, Gabriel Bíro, Alekšince, Ivan Bobuš, Peter Bíro, Ivan Dominka, Mário Varga, Zuzana Franeková, František Filo, Milan Borovský, Pius Hajdák, Oľga Tomeková, René Daniš, Ladislav Skalický, Juraj Tuchyňa, Jaroslav Fehér, Nitra, Ivana Kunkelová, Ján Školník, Emília Káčerová, Z. Moravce, Ján Slíž, Beladice, Andrej Repta, Anton Berecz, Milan Fúska, Branč, Daniel Varga, Pata, Soňa Billiková, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Milan Lazan, Juraj Csirik, Ľuboš Šottník, Jozef Danada, František Szolík, Šaľa, Jozef Bosák, Čapor, Marián Strečka, Topoľčianky, Juraj Žilka, M. Chyndice, Jozef Hrebenár, Žitavany, Gabriel Lešš, Gabriel Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Samuel Malý, Žitava, Ladislav Nagy, Vráble, Milan Greguš, Zbehy, Božena Školníková, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol, Kristián Forró, Váhovce
25 - Peter Baláži, V. Zálužie, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Igor Kováč, Čeľadice, Rado Bajnek, Vráble, Katarína Vlčeková, Lužianky, Peter Solčianský, Rišo Bako, Marek Beňo, Marek Molnár, Nitra, Ladislav Babóti, Zoltán Jancsó, Vlčany, Andrej Baláž, Cabaj, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Tomáš Bobek, Šoporňa, Gabriel Molnár, Galanta, Marta Izsáková, Selice, Peter Jasenec, Sereď, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Veronika Šútorová, Hostie, Jozef Lörincz, Branč
24 - Boris Kašuba, Rado Vágai, Andrej Kušnír, Miroslav Šimala, Lukáč Tomiš, Anton Lieskovský, Jozef Hudec ml., Eva Pappová, Lucia Pappová, Nitra, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Adrián Németh, N. Život, Marianna Nerečová, Svätoplukovo, Tomáš Bleho, Peter Bleho, Šaľa, Jaroslav Valo, T. Nemce, Denis Marcinkech, Vinodol, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Peter Vranský, Zbehy, Jana Tóthová, Pohranice, Jozef Valkovič , M. Vozokany, Ján Dekan, Velčice
23 - Stanislav Németh, Čechynce, Katarína Kuzmická, Peter Trungel, Ivanka, Peter Greguš, Zbehy, Andrej Fábry, Čab, Roman Uher, Tatiana Sklenárová, Slavo Kališ, Šaľa, Erik Schober, Ingrid Lyžičiarová, Elena Kreškócziová, Silvia Madová, Jozef Moder, Nitra, Ivan Bárek st., N. Hrnčiarovce, Juraj Fabo, M. Ripňany, František Šabo, Obyce, Nora Minárová, Z. Moravce, Zsolt Király, Č. Voda
22 - František Hrnčiar st., Miroslav Zverka, Marián Muzika, Pavlína Letková, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany, Jana Sklenárová, Norbert Végh, Šaľa, Radoslav Andrásy, Sereď, Zoltán Salát, K. Brod, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Emil Šatan, Vozokany, Marcela Michalíková, Čaradice, Peter Vidovič, Vinohrady, Iveta Boszorádová, Branč
21 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Imrich Guzmický, Ivanka, Dana Máňová, Igor Máčik, Miloš Sýkora, Edo Tomek, Nitra, Marianna Barátová, Dražovce, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Roman Danáč, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Miroslav Staštiak, Sládkovičovo, Michal Murčo, Miloš Murčo, Bojná, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Attila Sonlajtner, Žirany, Dávid Jancsó, Šaľa
20 - Matúš Balážik, Radošina, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Paulík, Jozef Svitač, Boris Kučerka, Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ján Sorad, Pohranice, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Peter Visolajský, Šaľa, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Mária Maďarová, Vráble, Žaneta Galová, Janíkovce, Štefan Špleha ml., Telince, Miloš Gál ml., Žirany
19 - Jozef Kóša, Mária Hegedüšová, Andrej Němec, Katarína Morvaiová, Nitra, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Lukáš Zima, Vráble, Elena Molnárová, Výč.-Opatovce
18 - Peter Riby, V. Cetín, Andrej Švihorík, Báb, Diana Szabová, Alexander Charizopulos, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová
17 - Jozef Hudec st., Stano Musin, Marek Ťapušík, Nitra, Dušan Pista, Galanta, František Mášik, Z. Moravce
16 - Štefan Zeman, Jelenec, Jana Mráziková, Čeľadice
15 - Jozef Žák, Viliam Ďuriš, Nitra, Bohuš Čačaný, Sereď, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Jozef Kostoláni, Vinodol, Tibor Széker, Z. Moravce, Viliam Molnár, Výč.-Opatovce
14 - Roland Németh, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Milan Kéry, Sľažany, Alojz Bíro, V. Zálužie, Kristína Kováčová, Lovce, Katarína Beláková, D. Krškany
13 - Marián Božik, Hosťovce, Ivan Ševčík, Ľubo Penzeš, Nitra, Martin Švelan, Cabaj, Marek Marcinkech, Vinodol, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Juraj Rosinský, Choča, Jozef Paulovič, Z. Moravce, Margita Škvarilová, D. Krškany
12 - Igor Dubeň, Nitra, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zoltán Szöcs, Vlčany, František Lancz, V. Mača, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Kollárovič, Galanta, Marek Kutak, Lehota, Rudolf Matejov, Skýcov
11 - Milan Fuska, Branč, Ivan Labuda, Nitra, Dominika Báreková, N. Hrnčiarovce, Pavol Zemanovič, Machulince, Róbert Špánik, Šoporňa
10 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Považai, Štúrovo, Juraj Chovanec, Vlasta Spišáková, František Benc, Lukáč Findor, Nitra, Matúš Rábek, Močenok, Kristián Karácsony, Váhovce, Ivan Vaňo, Žirany
9 - Bohuš Konopásek, Rumanová, Radoslav Ollík, Marek Nosian, Marián Borecký, Nitra, Ladislav Marcinko, Kajal, Eduard Balážik, Behynce, Ladislav Lörincz, Branč, Katarína Šándorová, Kolíňany
8 - Vladimír Horník, Gabriel Vencel, Ľudmila Šimalová, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Lukáčik, Alekšince, Milan Mareček, Čab, Ivan Mikušík ml., Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, František Trvalec, Rastislavice, Juraj Káčer, Čaradice, František Oravec, N. Ves n/Ž., Irena Peťková, Ján Šutka ml., Z. Moravce, Miroslava Mikulášová, Vráble
7 - Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Martin Földeši, Sereď, Ľubo Lörincz, Branč, Michal Papp, Matúš Palka, Mária Tirolová, Nitra, Peter Kazán, Hosťová
6 - Ľubomír Varga, Lehota, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Pavel Mikušík, N. Hrnčiarovce, Mário Fábry, Šurianky, Jozef Kollár, Nitra, Dominika Poláková, Nové Sady
5 - Juraj Šipoš, Pavol Flimel, Emil Tomek, Michal Földesi, Lenka Sýkorová, Jozef Paulis, Miroslav Krutý, Nitra, Zlatica Šimáková, Štefánia Šimáková, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Anton Bábik ml., Filip Varga, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Petráš, Šaľa, Eugen Kováč, V. Úľany, Miroslav Fúska, Zbehy, Marcel Hoppan, Vráble, Lukáš Valent, Hosťová, Judita Búžiková, Branč, Vladimír Pavlík, T. Mlyňany
4 - Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik st., Rumanová, Norbert Együd, Pohranice, Pavol Balkó, Pavol Balkó, Bohumil Louda, Nitra, Ľuboš Král, Nevidzany, Peter Udvaros, Šaľa, Ľudovít Mravík, Žitavany, Igor Tárnoky, Z. Moravce, František Oravec, Topoľčany, Marko Takáč, Gáň, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Kvetoslava Balážová, Volkovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Stano Čapkovič, N. Sady, Helena Krajinčáková, Báb, Marek Marcinko, Vinodol
3 - Michal Štefek, Marika Kapustová, Nitra, Mário Tóth, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Patrik Šebök, N. Hrnčiarovce, Andrej Mareček, Čab
2 - Patrik Palka, Nitra
0 - Kristián Szolnoki, Dyčka

Víťazom 9. kola je Peter Palka z Cabaja-Čápora, ktorý trafil 9 zápasov.
Kto vyhral bowling v PKO a ďalšie postrehy sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  4. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  5. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  6. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  7. Aj matematika sa dá skrotiť
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 547
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 911
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 511
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 143
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 402
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 300
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 982
  8. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 7 954
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 716
  10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 611
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?