Pondelok, 19. apríl, 2021 | Meniny má JelaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

48 - Juraj Sádovský, Žitavce; 46 - Štefan Penzeš, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince

Správne tipy 8. kola:
FC ViOn – Žilina 1:2 2
Púchov – FC Nitra B 3:1 1
Tešedíkovo – Topoľníky 1:0 1
H. Potôň – Šaľa B/Veča 3:2 1
Selice – Čechynce 2:4 2
Č. Kľačany – Rumanová 3:0 1
V. Zálužie – Alekšince 1:3 2
N. Hrnčiarovce – Jelenec 2:2 X
Velčice – Skýcov 3:1 1
P. Úľany – Tomášikovo 1:3 2

Poradie po 8. kole:
48 - Juraj Sádovský, Žitavce
46 - Štefan Penzeš, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince
45 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Vladimír Kompas, Igor Drotár, Vlado Lyžičiar, Nitra, Dávid Bežuch, Galanta
44 - Milan Molnár, P. Kesov, Jozef Repa, Prílepy, František Bojda, Nitra, Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ladislav Lörincz, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
43 - Katarína Tasáryová, Ivanka, Jozef Kutak, Jarok, René Scheer, Kolíňany, Pavol Kazán, Hosťová, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Peter Pecho, Beladice, Otto Benc, Ivan Ďurický, Mikuláš Pintér, Branč, Maroš Karas, Michal Garay, Nitra, Štefan Fabian, Šaľa, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany
42 - Ján Hnilica, Peter Mateička, Iveta Dubeňová, Milan Nagy, Marián Grman, Jozef Viskup, Ľubomír Kiesel, Nitra, Roman Ražný, Čeľadice, Ladislav Čekey, Pohranice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ľubor Goldbecher, Martina Hippová, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ladislav Vašek, Daniel Lörincz, Branč, František Krčmár, Nevidzany, Vladimír Malý, Č. Kľačany
41 - Richard Buday, Ladice, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ladislav Pintér, Miroslav Mada, Vladimír Nemšovský, Štefan Kollárik, František Trnka, Milan Čulák, Ivan Chlebák, Nitra, Jozef Borbély st., V. Cetín, Imrich Gregor, Jelenec, Pavel Babiak, Žitavany, Kristína Líšková, Tibor Boszorád, Branč, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Marián Mateička, Behynce, Mário Slezák, Lukáčovce
40 - Jana Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Ján Turánek, Alekšince, Štefan Miko, Ján Laca, D. Obdokovce, Ján Vaško, Ivanka, Adrián Kupeček, Čechynce, Ľuboš Brath, Hosťová, Milan Roman, Čab, Dušan Šóš, Zbehy, Ján Hegyi, Jelka, Milan Kubala, Sereď, Juraj Sabo, Rumanová, Michal Čery, Jelenec, Milan Gráf, Július Petrík, Mário Tomašek, Dionýz Pecháček, Marek Korytko, Juraj Hrnčár, Tibor Horváth, Ivan Eliaš, Jozef Senneš, Nitra, Margita Kališová, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Ľuboš Galo, Janíkovce, Jozef Horňák, Riš ňovce, Štefan Mravík, Žitavany
39 - Boris Mesároš, Lehota, Attila Szolnoki, Dyčka, Miloš Gál st., Valent Vaňo, Žirany, Ján Ehrenhold, Viliam Halla, Lukáš Karlubík, Alexander Meszáros, Ľubomír Kincel, Iveta Rosinská, Lukáš Barát, Igor Galovič, Peter Kompas, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ladislav Szekelyi, Branč, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Miroslav Fúska, Zbehy, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ivan Mareček, Čab, Margita Pánisová, D. Krškany, Peter Odráška, H. Kráľová, Jozef Ižof, Pavel Mihálik, Šaľa, Alena Margetinová, Rišňovce, Miroslav Javor, Sereď, Ivan Molnár, Matúškovo, Leo Bednár, Vráble, Juraj Minárik, Obyce
38 - Jozef Bédi, Lehota, Július Kolník, Šárka Dillhoffová, Michal Korytko, Jožo Ťapušík, Erik Viskup, Nitra, Milan Šlosár, Čab, Viktor Balko, Lužianky, Ján Frajtík, Vráble, Marek Sabo, Rumanová, Marcela Bradáčová, Golianovo, Peter Kluka, V. Lapáš, Norbert Borčin, Beladice, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Simonka Tóthová, D. Obdokovce, Július Galo, D. Krškany, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Jozef Baláž, Marián Titka, Jozef Sklenár, Milan Bekéni, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Marek Kalúz, Juraj Barantal, V. Zálužie, Roman Margetin, Rišňovce, Simona Szolnokiová, Dyčka, Peter Paulis, M. Vozokany, Gašpar Gál, Žirany, Jana Dudonová, Sereď, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany, František Zaťko, Obyce, Emil Dubec, Žikava, Vincent Káčer, Z. Moravce, Salo Berecz, Branč
37 - Jozef Bajnek, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Vráble, Bohuš Baják, Mária Bajáková, Štefan Labdík, Lužianky, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Vladimír Toman, Čifáre, Barbora Mináriková, Ľubomír Maczvalda, Jozef Nemeš st., Roman Trnkus, Jozef Petrovič, Ľuboš Lacina, Igor Kotora, Ľubomír Turňa, Štefan Bede, Janka Tomeková, Michal Bíro, Marián Červenka, Ján Doboš, Mário Šuník, Nitra, Tibor Šmitala, N. Sady, Alojz Vician, Beladice, Zoltán Kozics, N. Život, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ivana Blahová, Ivan Mrázik, Čeľadice, Mário Pánis, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Štefan Račko, Peter Vašek, Ivanka, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Lehocký, Marián Kopáčik, Libor Vinkler, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jaroslav Dvorský, Marek Franko, Marián Herceg, Pata, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Štefan Páleník, Prílepy, Ján Árgyusi, Neded, Miloš Remenár, Sereď, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Milan Brisuda, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Peter Balko, Ľubomír Sako, Kolíňany
36 - Terézia Tasáryová, Ivanka, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Vladimír Kuchta, Jozef Prešinský, Štefan Matesko, Pavol Krajčo, Ladislav Nosian, Katarína Magušínová, Ľudovít Konečný, Ľuboš Baranec, Juraj Náhlovský, Ivan Magdolen, Jozef Pacher, Jozef Dolinský, Nitra, Marta Záhorská, Rišňovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, František Kunkel, Milan Mózeš, Peter Čepček, Viliam Matejov, Z. Moravce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Diana Čuláková, Koniarovce, Ľubomír Rybár, Cabaj, Pavol Lieskovský, Marek Bíro, V. Zálužie, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Oľga Račková, D. Krškany, Gabriel Baluška, Diakovce, Jozef Kučera, Zoltán Mojzeš, Šaľa, Renáta Gálová, Žirany, Jozef Štefek, Čeľadice, Juraj Žilka, M. Chyndice, Jozef Szombath, Pohranice, Norbert Adamča, Sereď, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Hodúr, Váhovce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Levický, Č. Hrádok, Peter Palka, Cabaj-Čápor
35 - Viliam Félis, Jozef Andel, Vráble, Jozef Gál, Viliam Maňúch, Žirany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Roman Sýkora, Eduard Szabo, Katarína Karcolová, Ľubomír Bartakovič, Richard Miškovič, Juraj Chudiak, František Imre, František Benc, Laco Ištokovič, Zuzana Gurinová, Peter Šišák, Rastislav Švec, Vladimír Papp, Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Igor Kováč, Čeľadice, Mária Kunkelová, Anton Valo, Z. Moravce, Marek Fábry, Šurianky, Roman Fuska, Čab, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Zuzana Sabová, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Andrej Maťo, Jarok, Mária Bereczová, Branč, Dušan Beder, Marián Šrank, V. Lapáš, Jozef Čentéš, Čakajovce, Matúš Hala, Cabaj, Ivan Šimonek, Dyčka, Róbert Tóth, Ján Szöcs, Tibor Odráška, Šaľa, Alexander Kusý, Ľuboš Motolík, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., František Sabo, Vinodol, Patrik Čepček, Jozef Gajdoš, Tomáš Rafaj, Žitavany, Ján Hotový, N. Sady, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Maglocký, Sládkovičovo, Marek Mikula, Váhovce, Boris Lacina, Lužianky, František Balogh, Selice, Ľubomír Mikula, Lehota, Ivan Machálik, Štefan Bako, Močenok, Renáta Mikleová, Vladimír Konde ml., Vladimír Konde st., N. Hrnčiarovce, Jozef Török, Pata, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Stanislav Pacher, Vladimír Majerčík, Sľažany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ján Kóssi, Čifáre, Ľubomír Števanka, Preseľany, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Brieška, T. Nemce, Ladislav Páleník, Topoľčany
34 - Jozef Kuzmický, Ivanka, Ivan Berec, Lužianky, Milan Ružička, Jozef Paulík, Lenka Königová, Norbert Bordáš, Ľuboš Kolár, Milan Vöröš, Ľubka Tasáryová, František Hrnčiar ml., Richard Magušín, Mária Sýkorová, Pavol Ťapušík, Ján Barát, Ľudovít Kováč, Ondrej Civáň, Zdenko Senneš, Blažena Sennešová, Erika Hrachovická, Branislav Tomek, Martin Lyžičiar, Tomáš Stoklas, Nitra, Alexandra Gálová, Ján Kozla, Žirany, Jozef Infner, František Margetin, Rišňovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Celestín Berecz, Tomáš Pintér, Branč, Gustáv Molnár, P. Kesov, František Andraško, Jelenec, Vojtech Mládek, Podhorany, Lenka Kunkelová, Jozef Horný, Jozef Virág, Z. Moravce, Zoltán Németh, Ladislav Kiss, N. Život, Karol Čurgali, Mojmírovce, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Pavol Holták, Oľga Pintérová, Pavol Kozma, D. Krškany, Pavel Borčin, Hostie, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Peter Hipp, Štefan Žárnocay, Štefan Novák, Milan Michalko, Šaľa, Daniel Ballay, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Edina Izsáková, Selice, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Marek Kováčik, V. Zálužie, Marián Balko, František Kausek, Klasov, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Jozef Malý, Emília Malá, Vráble, Vratko Candrák, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Richard Kaplán, Č. Hrádok, Vojtech Szöke, V. Cetín, Juraj Segíň, Sľažany
33 - Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Anna Jasanová, Jaroslav Varga, Ľudovít Laca ml., Peter Bíro, Anna Eššeová, Michal Duchovič, Marián Ďuriš, Ľudmila Lacová, Daniel Tasáry, Dušan Letko, Jarmila Saidová, Jaro Maňák, František Tomek, Ján Štefek, Martina Lacinová, Marek Hrachovický, Miroslav Fábry, Boris Grežo, Nitra, Gabriel Bíro, Alekšince, Jozef Štefák, Pavel Períček, Rišňovce, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Peter Baják ml., Emil Barabáš, Zbehy, Peter Strieška, Volkovce, Andrea Bereczová, Alexander Repta, Branč, Ján Török, Pavol Štefek, V. Dolina, Štefan Račko, Martin Račko, Natálka Kozmová, D. Krškany, Martin Vicena, Marek Sklenár, Šaľa, Vlastimil Záhon, Golianovo, Jozef Karásek, Hájske, Patrik Balogh, Selice, Štefan Repa, Prílepy, Michal Kulík, Vlčany, Ján Antalík, Ladislav Dvorský, Vráble, Ivan Tabaček, T. Nemce, Rudolf Krajinčák, Báb, Marián Pacher, Sľažany, Norbert Zsigmond, N. Život, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Fáber, M. Vozokany, Jozef Javor, Sereď, György Jakubecz, H. Saliby
32 - Filip Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, Vladimír Varga, Rišňovce, Anton Molnár, P. Kesov, Henrich Richter, Bratislava, Rudolf Bíro, Peter Hozák, V. Zálužie, Jaroslav Andrášik, Ernest Szombath, Štefan Zabák, Mário Varga, Mária Zajková, Anton Černý, Oľga Tomeková, Karol Ryba, Nitra, Soňa Ligačová, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Patrik Szabo, Cabaj, Peter Ivančík, Koniarovce, Marek Kováč, Čifáre, Ľudovít Desat, Podhorany, Peter Debnár, Peter Vranský, Zbehy, Jana Jašíková, Šaľa, Peter Vrabec, Čakajovce, Sabina Nováková, P. Úľany, Vlado Bennár, Hájske, Štefan Maťo, V. Cetín, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Gabriel Fazekaš, Neded
31 - Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ľudovít Laca st., Pavel König, Monika Rekošová, Juraj Vencel, Dušan Tirol, Ladislav Skalický, Michal Švec, Juraj Tuchyňa, Peter Turba, Nitra, Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Andrej Repta, Branč, Štefan Peťovský, Lužianky, Koloman Györi, Neded, Juraj Csirik, Juraj Volčko, Šaľa, Jozef Bosák, Čapor, Marián Strečka, Topoľčianky, Jozef Hrebenár, Jozef Baťala ml., Žitavany, Vladimír Kurila, Galanta, Roman Danáč, Juraj Minár, Z. Moravce, Štefan Kováč, Ladislav Nagy, Vráble, Tibor Both, V. Meder, Gabriel Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Marek Ballek, Hlohovec, Božena Školníková, Zl. Moravce
30 - František Grom, Silvia Poliaková, Pavol Puobiš, Pavol Hrnčár, Pius Hajdák, René Daniš, Rišo Bako, Milan Lacina, Marián Muzika, Lukáč Tomiš, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Daniel Varga, Pata, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Marianna Nerečová, Svätoplukovo, Milan Lazan, Ľuboš Šottník, Šaľa, Ladislav Babóti, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Marián Nagy, D. Krškany, Gabriel Lešš, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Tomáš Bobek, Šoporňa, Ján Ballek, Hlohovec, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ján Školník, Z. Moravce, Milan Fúska, Jozef Lörincz, Branč, Imrich Drozdák, Babindol
29 - Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Ivan Bobuš, Ivan Dominka, František Hrnčiar st., Peter Solčianský, František Filo, Vlado Sásik, Marek Beňo, Nitra, Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Ivana Kunkelová, Peter Rajnoha, Emília Káčerová, Z. Moravce, Tibor Berec, V. Lapáš, Tomáš Bleho, Jozef Danada, Dávid Jancsó, Šaľa, Ján Sorad, Pohranice, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Marta Izsáková, Selice, Štefan Straňák, H. Kráľová, Samuel Malý, Žitava, Anna Pacherová, Sľažany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Beňo, T. Mlyňany, Žanet a Galová, Janíkovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Kristián Forró, Váhovce
28 - Matúš Zentko, Zbehy, Peter Baláži, V. Zálužie, Boris Kašuba, Ľubomír Pintér, Miro Svýba, Marcela Hallová, Elena Kreškócziová, Anton Lieskovský, Jozef Hudec ml., Nitra, Vlado Jánošík, D. Krškany, Rado Bajnek, Vráble, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Andrej Baláž, Cabaj, Anton Berecz, Iveta Boszorádová, Branč, Radoslav Andrásy, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Jozef Lámoš, Jarok, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Dekan, Velčice
27 - Katarína Kuzmická, Ivanka, Adrián Németh, N. Život, Jozef Dian, Lukáčovce, Andrej Fábry, Čab, Peter Bleho, Peter Ivančík, Slavo Kališ, Vlado Matušica, Šaľa, Milan Borovský, Erik Schober, Miroslav Šimala, Peter Bezák, Jozef Moder, Nitra, Dávid Slíž, Sereď, Denis Marcinkech, Vinodol, Emil Šatan, Vozokany, Veronika Šútorová, Hostie, Jana Tóthová, Pohranice, Nora Minárová, Z. Moravce, Zsolt Király, Č. Voda, Miloš Gál ml., Žirany
26 - Imrich Guzmický, Ivanka, Stanislav Németh, Čechynce, Ladislav Nagy ml., Jelenec, Peter Greguš, Milan Greguš, Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Zuzana Franeková, Jaroslav Fehér, Nitra, Miroslav Staštiak, Sládkovičovo, František Szolík, Šaľa
25 - Katarína Vlčeková, Lužianky, Marianna Barátová, Dražovce, Roman Uher, Šaľa, Peter Jasenec, Sereď, František Šabo, Obyce, Peter Vidovič, Vinohrady, Marek Molnár, Silvia Madová, Lucia Pappová, Nitra
24 - Jozef Hudec st., Rado Vágai, Andrej Kušnír, Ingrid Lyžičiarová, Jozef Svitač, Boris Kučerka, Eva Pappová, Edo Tomek, Marek Ťapušík, Nitra, Jana Sklenárová, Peter Visolajský, Šaľa, Jana Mráziková, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Zoltán Salát, K. Brod, Jaroslav Valo, T. Nemce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
23 - Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Kóša, Miloš Sýkora, Nitra, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ivan Bárek st., N. Hrnčiarovce, Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Trungel, Ivanka, Elena Molnárová, Výč.-Opatovce
22 - Katarína Sándorová, Kolíňany, Miroslav Zverka, Pavlína Letková, Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Marcela Michalíková, Čaradice, Norbert Végh, Šaľa
21 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Dana Máňová, Igor Máčik, Nitra, Michal Murčo, Miloš Murčo, Bojná, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Attila Sonlajtner, Žirany
20 - Matúš Balážik, Radošina, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Mária Maďarová, Vráble, Štefan Špleha ml., Telince, Viliam Ďuriš, Nitra
19 - Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Lukáš Zima, Vráble, Mária Hegedüšová, Andrej Němec, Katarína Morvaiová, Nitra, Rudolf Matejov, Skýcov
18 - Peter Riby, V. Cetín, Andrej Švihorík, Báb, Diana Szabová, Alexander Charizopulos, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová
17 - Dušan Pista, Galanta, František Mášik, Z. Moravce, Stano Musin, Nitra
16 - Štefan Zeman, Jelenec
15 - Jozef Žák, Nitra, Bohuš Čačaný, Sereď, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Jozef Kostoláni, Vinodol, Tibor Széker, Ján Šutka ml., Z. Moravce, Viliam Molnár, Výč.-Opatovce, Miroslava Mikulášová, Vráble
14 - Roland Németh, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Milan Kéry, Sľažany, Alojz Bíro, V. Zálužie, Kristína Kováčová, Lovce, Ľubo Lörincz, Branč, Katarína Beláková, D. Krškany
13 - Marián Božik, Hosťovce, Ivan Ševčík, Ľubo Penzeš, Nitra, Martin Švelan, Cabaj, Marek Marcinkech, Vinodol, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Juraj Rosinský, Choča, Jozef Paulovič, Z. Moravce, Margita Škvarilová, D. Krškany
12 - Igor Dubeň, Lenka Sýkorová, Nitra, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zoltán Szöcs, Vlčany, František Lancz, V. Mača, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Kollárovič, Galanta, Marek Kutak, Lehota, Peter Kazán, Hosťová, Irena Peťková, Z. Moravce
11 - Milan Fuska, Branč, Ivan Labuda, Nitra, Dominika Báreková, N. Hrnčiarovce, Pavol Zemanovič, Machulince, Róbert Špánik, Šoporňa, Stano Čapkovič, N. Sady
10 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Považai, Štúrovo, Juraj Chovanec, Vlasta Spišáková, František Benc, Lukáč Findor, Ľudmila Šimalová, Matúš Palka, Nitra, Matúš Rábek, Močenok, Kristián Karácsony, Váhovce, Ivan Vaňo, Žirany, Helena Krajinčáková, Báb
9 - Bohuš Konopásek, Rumanová, Radoslav Ollík, Marek Nosian, Marián Borecký, Nitra, Ladislav Marcinko, Kajal, Eduard Balážik, Behynce, Ladislav Lörincz, Branč, Katarína Šándorová, Kolíňany
8 - Vladimír Horník, Gabriel Vencel, Jozef Kollár, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Lukáčik, Alekšince, Milan Mareček, Čab, Ivan Mikušík ml., Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, František Trvalec, Rastislavice, Juraj Káčer, Čaradice, František Oravec, N. Ves n/Ž., Judita Búžiková, Branč
7 - Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Martin Földeši, Sereď, Michal Papp, Mária Tirolová, Nitra
6 - Ľubomír Varga, Lehota, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Pavel Mikušík, N. Hrnčiarovce, Mário Fábry, Šurianky, Kristián Szolnoki, Dyčka, Dominika Poláková, Nové Sady
5 - Juraj Šipoš, Pavol Flimel, Emil Tomek, Michal Földesi, Jozef Paulis, Miroslav Krutý, Nitra, Zlatica Šimáková, Štefánia Šimáková, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Anton Bábik ml., Filip Varga, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Petráš, Šaľa, Eugen Kováč, V. Úľany, Marcel Hoppan, Vráble, Lukáš Valent, Hosťová, Vladimír Pavlík, T. Mlyňany
4 - Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik st., Rumanová, Norbert Együd, Pohranice, Pavol Balkó, Pavol Balkó, Bohumil Louda, Nitra, Ľuboš Král, Nevidzany, Peter Udvaros, Šaľa, Ľudovít Mravík, Žitavany, Igor Tárnoky, Z. Moravce, František Oravec, Topoľčany, Marko Takáč, Gáň, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Kvetoslava Balážová, Volkovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Marek Marcinko, Vinodol
3 - Michal Štefek, Marika Kapustová, Tatiana Tomeková, Nitra, Mário Tóth, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Patrik Šebök, N. Hrnčiarovce, Andrej Mareček, Čab
2 - Patrik Palka, Nitra
1 - P. Gálik ml., Z. Moravce

V 8. kole bolo maximom osem uhádnutých zápasov. Dokázali to traja tipéri: Jozef Borbély st., Peter Šišák a Alfonz Ondrejmiška. Koho z nich sme vyžrebovali a kto vyhráva bowling, sa dozviete v pondelkových MY Nitrianskych novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
  2. Zase pozeráte do obrazovky? Radí fyzioterapeut aj očný lekár
  3. Volkswagen Touareg: Prvá liga za slušné peniaze
  4. Veľká jarná súťaž o cestu do Ománu
  5. Flexibilita, nedielna súčasť činnosti logistického providera
  6. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  7. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  8. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  9. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  10. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME
  1. Volkswagen Touareg: Prvá liga za slušné peniaze
  2. Veľká jarná súťaž o cestu do Ománu
  3. Flexibilita, nedielna súčasť činnosti logistického providera
  4. Firmy požadujú väčšiu flexibilitu
  5. Zase pozeráte do obrazovky? Radí fyzioterapeut aj očný lekár
  6. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  7. Podcasty zdravotnej poisťovne Union sú najpočúvanejšie
  8. AURES Holdings sa vydáva na západ
  9. Výčínanie počasia spôsobuje najviac škôd v júni
  10. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 51 389
  2. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku 19 936
  3. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 18 422
  4. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 9 449
  5. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 9 092
  6. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 8 677
  7. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť! 7 964
  8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 7 827
  9. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 7 682
  10. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME 6 594
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Slovenské hádzanárky dnes v Šali prehrali so Srbskom.

Hádzanárky Slovenska bojujú o postup na MS 2021 v baráži so Srbskom a po prvom dueli v Šali ich šance klesli na minimum. Favoritky dvojzápasu si odniesli víťazstvo v pomere 26:19.

17. apr
Ján Čimo pri agrometeostanici.

Zlodej sa po niekoľkých dňoch na pole vrátil. Odniesol aj snímače.

17. apr
Volejbalistky UKF Nitra získali druhý bronz v klubovej histórii.

Bronzovú sezónu hodnotí tréner František Bočkay. Dozviete sa aj pikošky z kabíny - kto je naj zabávačka, hladoška, spachtoška či frfľoška.

17. apr
Zakončuje Šaľan Šimon Michniewicz.

Hádzanári Šale po dva a pol mesiaci okúsili, ako chutí víťazstvo.

17. apr

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Martin Spano, rodák z Čaky.

16. apr

Martinčanka úprimne o tom, aké tienisté stránky prináša život s peknou tvárou.

12 h

Svadbu mladomanželov z Turca sprevádzali aj lavíny.

15. apr

Horčica sa stala pevnou súčasťou slovenskej kuchyne. Každý národ má tu svoju, Francúzi dijonskú, Nemci svoju žltú a Slováci majú liptovskomikulášsku.

15. apr

Už ste čítali?