Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

54 - Juraj Sádovský, Žitavce; 53 - Štefan Penzeš, Nitra; 51 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Vladimír Kompas, Igor Drotár, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ladislav Lörincz, Branč

Správne tipy 9. kola
B. Bystrica – FC Nitra 1:0 1
FC ViOn – Artmedia 1:3 2
Humenné – Šaľa 0:1 2
Dun. Streda – Vráble 2:1 1
ČFK Nitra – Galanta 0:0 X
Močenok – Palárikovo 0:2 2
Čeľadice – Lehota 3:2 1
Svätoplukovo – Lužianky 2:1 1
Kráľová n/V. - Cabaj-Čápor 2:2 X
H. Saliby – Tomášikovo 2:3 2

Poradie po 9. kole
54 - Juraj Sádovský, Žitavce
53 - Štefan Penzeš, Nitra
51 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Vladimír Kompas, Igor Drotár, Nitra, Štefan Hudec, Lužianky, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ladislav Lörincz, Branč, Alfonz Ondrejmiška, Machulince
50 - Katarína Tasáryová, Ivanka, Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Maroš Karas, Vlado Lyžičiar, Nitra, Dávid Bežuch, Galanta
49 - Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Peter Pecho, Beladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Iveta Dubeňová, František Bojda, Milan Nagy, Marián Grman, Jozef Viskup, Nitra, Otto Benc, Mikuláš Pintér, Branč, Martina Hippová, Šaľa, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová
48 - Jozef Kutak, Jarok, Milan Molnár, P. Kesov, Jozef Repa, Prílepy, Ladislav Pintér, Vladimír Nemšovský, František Trnka, Milan Čulák, Nitra, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jozef Baláž, Štefan Fabian, Šaľa, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ján Sikoriak, T. Nemce, Vincent Komačka, Topoľčany
47 - René Scheer, Kolíňany, Ľuboš Brath, Hosťová, Filip Dobiáš, Čeľadice, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Štefan Kollárik, Ľubomír Kiesel, Nitra, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Tibor Boszorád, Branč, Vladimír Malý, Č. Kľačany
46 - Ján Hnilica, Marek Korytko, Michal Garay, Peter Kompas, Nitra, Jana Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Ján Turánek, Alekšince, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Dušan Šóš, Zbehy, Juraj Sabo, Rumanová, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Michal Čery, Imrich Gregor, Jelenec, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Jozef Ižof, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Alena Margetinová, Jozef Horňák, Rišňovce, Ladislav Vašek, Branč, Marián Mateička, Behynce, František Krčmár, Nevidzany, Rastislav Borčin, Hostie
45 - Roman Ražný, Čeľadice, Ján Vaško, Ivanka, Miloš Gál st., Valent Vaňo, Žirany, Milan Roman, Ivan Mareček, Čab, Ján Ehrenhold, Alexander Meszáros, Mário Tomašek, Dionýz Pecháček, Juraj Hrnčár, Iveta Rosinská, Tibor Horváth, Jozef Senneš, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Laca, D. Obdokovce, Jozef Sklenár, Šaľa, Kristína Líšková, Branč, Miroslav Javor, Sereď, Mário Slezák, Lukáčovce, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Mravík, Žitavany, Emil Dubec, Žikava
44 - Peter Mateička, Viliam Halla, Šárka Dillhoffová, Július Petrík, Michal Korytko, Erik Viskup, Lukáš Barát, Igor Galovič, Nitra, Štefan Miko, D. Obdokovce, Milan Šlosár, Čab, Ján Hegyi, Jelka, Richard Buday, Ladice, Peter Odráška, H. Kráľová, Peter Vašek, Ivanka, Marián Kopáčik, Margita Kališová, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Rudolf Lauko, Emil Barabáš, Zbehy, Ľuboš Galo, Janíkovce, Leo Bednár, Vráble, Milan Brisuda, Michal Kaplán, Č. Hrádok
43 - Bohuš Baják, Mária Bajáková, Viktor Balko, Lužianky, Vladimír Kuchta, Eduard Szabo, Július Kolník, Barbora Mináriková, Lukáš Karlubík, Milan Gráf, Igor Kotora, Ľubomír Turňa, Janka Tomeková, Michal Bíro, Ivan Chlebák, Ján Doboš, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Adrián Kupeček, Čechynce, Tibor Šmitala, N. Sady, Pavol Kazán, Hosťová, Peter Kluka, V. Lapáš, Norbert Borčin, Beladice, Mária Bereczová, Branč, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ľubomír Rybár, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Tomáš Karácsony, Váhovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Roman Margetin, Rišňovce, Gašpar Gál, Žirany, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Stanislav Packa, Močenok, Pavel Mihálik, Šaľa, Miloš Remenár, Sereď, Juraj Minárik, František Zaťko, Obyce
42 - Miroslav Jančovič, V. Dolina, František Kunkel, Vincent Káčer, Z. Moravce, Milan Kubala, Sereď, Zoltán Kozics, N. Život, Ján Frajtík, Jozef Andel, Vráble, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Štefan Zabák, Jozef Prešinský, Jozef Nemeš st., Ľubomír Kincel, Štefan Matesko, Jožo Ťapušík, Ladislav Nosian, Katarína Magušínová, Miroslav Mada, Marián Červenka, Jozef Dolinský, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Simonka Tóthová, D. Obdokovce, Ivana Blahová, Jozef Štefek, Čeľadice, Margita Pánisová, D. Krškany, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Marián Titka, Peter Lehocký, Milan Bekéni, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Marek Bíro, V. Zálužie, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ivan Molnár, Matúškovo, Simona Szolnokiová, Dyčka, Stanislav Pacher, Sľažany, Marián Herceg, Pata, Jozef Barát, Ladislav Páleník, Topoľčany, Peter Levický, Č. Hrádok, Salo Berecz, Branč, Ľubomír Sako, Kolíňany
41 - Boris Mesároš, Jozef Bédi, Ľubomír Mikula, Lehota, Jozef Bajnek, Jozef Hoppan, Vráble, Milan Ružička, Roman Trnkus, Jozef Petrovič, Ľuboš Lacina, František Imre, Laco Ištokovič, Štefan Bede, Ľudovít Konečný, Ľuboš Baranec, Juraj Náhlovský, Nitra, Terézia Tasáryová, Štefan Račko, Ivanka, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Jozef Záhorský, Marta Záhorská, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Vladimír Toman, Čifáre, Silvia Boszorádová, Hosťová, Alojz Vician, Beladice, Marek Sabo, Rumanová, Marcela Bradáčová, Golianovo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Mário Pánis, Július Galo, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Pavol Lieskovský, Juraj Barantal, V. Zálužie, Gabriel Baluška, Diakovce, Jozef Kučera, Šaľa, Patrik Čepček, Tomáš Rafaj, Žitavany, Ivan Mrázik, Čeľadice, Marek Mikula, Peter Hodúr, Váhovce, Ivan Machálik, Močenok, Jozef Török, Jaroslav Dvorský, Marek Franko, Pata, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Norbert Adamča, Jana Dudonová, Sereď, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Árgyusi, Neded, Viliam Maňúch, Žirany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Anton Valo, Viliam Matejov, Z. Moravce, Peter Balko, Kolíňany
40 - Jozef Gál, Renáta Gálová, Žirany, Miriama Zborovanová, Golianovo, Roman Sýkora, Richard Miškovič, Jozef Paulík, František Benc, Richard Magušín, Pavol Ťapušík, Ivan Eliaš, Jozef Pacher, Nitra, Matej Kuzmický, Ivanka, Celestín Berecz, Branč, Gustáv Molnár, P. Kesov, Mária Kunkelová, Z. Moravce, Dušan Beder, Marián Šrank, V. Lapáš, Peter Debnár, Zbehy, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Oľga Račková, D. Krškany, Peter Hipp, Štefan Novák, Libor Vinkler, Zoltán Mojzeš, Šaľa, Alexander Kusý, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Miroslav Szlamka, Váhovce, Štefan Labdík, Boris Lacina, Lužianky, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Patrik Balogh, Selice, František Kausek, Klasov, Peter Paulis, Peter Fáber, M. Vozokany, Vladimír Konde st., N. Hrnčiarovce, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Szöke, Vráble, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Jozef Javor, Sereď
39 - Viliam Félis, Jozef Malý, Vráble, Ladislav Nagy ml., František Andraško, Jelenec, Ivan Berec, Lužianky, Jozef Štefák, Jozef Infner, Rišňovce, Ľudovít Laca ml., Ľubomír Bartakovič, Juraj Chudiak, Ľudmila Lacová, Ľuboš Kolár, Pavol Krajčo, Zuzana Gurinová, Dušan Letko, Mária Sýkorová, Ivan Magdolen, Ján Štefek, Ján Barát, Ľudovít Kováč, Branislav Tomek, Tomáš Stoklas, Mário Šuník, Nitra, Lenka Kunkelová, Jozef Virág, Milan Mózeš, Z. Moravce, Zoltán Németh, N. Život, Marek Fábry, Šurianky, Roman Fuska, Čab, Ján Kozla, Žirany, Ladislav Szekelyi, Branč, Andrej Maťo, Jarok, Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Diana Čuláková, Koniarovce, Pavel Borčin, Hostie, Pavol Štefek, V. Dolina, Matúš Hala, Daniel Ballay, Daniel Ballay ml., Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Oľga Pintérová, D. Krškany, Róbert Tóth, Štefan Žárnocay, Ján Szöcs, Tibor Odráška, Šaľa, Vlastimil Záhon, Golianovo, František Sabo, Vinodol, Edina Izsáková, František Balogh, Selice, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ľubomír Števanka, Preseľany
38 - Jozef Kuzmický, Ivanka, Gabriel Bíro, Jozef Kubáň, Alekšince, Anton Molnár, P. Kesov, Ľudovít Laca st., Katarína Karcolová, Ernest Szombath, Marián Ďuriš, Mária Zajková, František Hrnčiar ml., Anton Černý, Jarmila Saidová, Karol Ryba, Peter Šišák, Ondrej Civáň, Zdenko Senneš, Blažena Sennešová, Erika Hrachovická, Vladimír Papp, Miroslav Fábry, Martin Lyžičiar, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Andrea Bereczová, Tomáš Pintér, Branč, Ján Török, V. Dolina, Ladislav Kéry, Volkovce, Zuzana Sabová, Gabriel Lešš, Gabriel Tóth, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Jozef Čentéš, Čakajovce, Pavol Holták, Marián Nagy, D. Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, Martin Vicena, Šaľa, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Marek Kováčik, V. Zálužie, Renáta Mikleová, N. Hrnčiarovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Ján Antalík, Vráble, Marián Pacher, Sľažany, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, György Jakubecz, H. Saliby
37 - Vladimír Tasáry, Ivanka, Peter Strieška, Volkovce, Peter Bíro, Anna Eššeová, Ľubomír Maczvalda, Mário Varga, Lenka Königová, Milan Vöröš, Monika Rekošová, Ľubka Tasáryová, Daniel Tasáry, Miro Svýba, František Tomek, Martina Lacinová, Marek Hrachovický, Vlado Sásik, Boris Grežo, Nitra, Igor Kováč, Čeľadice, Vojtech Mládek, Ľudovít Desat, Podhorany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Karol Čurgali, Mojmírovce, Alexander Repta, Branč, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Štefan Račko, Martin Račko, Natálka Kozmová, D. Krškany, Jana Jašíková, Milan Michalko, Šaľa, Koloman Györi, Neded, Peter Vrabec, Čakajovce, Jozef Bosák, Čapor, Vlado Bennár, Hájske, Štefan Repa, Štefan Páleník, Prílepy, Štefan Maťo, V. Cetín, Marián Balko, Klasov, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, T. Nemce, Marek Ballek, Hlohovec, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ladislav Kiss, N. Život, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Emília Malá, Vráble
36 - Igor Kováč ml., Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Filip Guzmický, Ivanka, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Pavel Períček, František Margetin, Rišňovce, Pavel König, Peter Solčianský, Jaro Maňák, Dušan Tirol, Rastislav Švec, Jaroslav Fehér, Nitra, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Soňa Ligačová, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Peter Ivančík, Koniarovce, Martin Jurík, Čakajovce, Milan Lazan, Juraj Csirik, Marek Sklenár, Ľuboš Šottník, Dávid Jancsó, Šaľa, Pavol Kozma, D. Krškany, Marián Strečka, Dodo Augustín, Topoľčianky, Juraj Žilka, M. Chyndice, Sabina Nováková, P. Úľany, Jozef Karásek, Hájske, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Michal Kulík, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Štefan Kováč, Ladislav Dvorský, Vráble, Jozef Szombath, Pohranice, Ľubomír Straňák, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Rudolf Krajinčák, Báb, Vladimír Majerčík, Juraj Segíň, Sľažany, Norbert Zsigmond, N. Život, Peter Čepček, Z. Moravce, Peter Vranský, Zbehy, Kristián Forró, Váhovce
35 - Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Alexandra Gálová, Žirany, Ivan Bobuš, Jaroslav Varga, Juraj Vencel, Pius Hajdák, Oľga Tomeková, Ladislav Skalický, Juraj Tuchyňa, Lukáč Tomiš, Jozef Moder, Nitra, Vladimír Varga, Rišňovce, Henrich Richter, Bratislava, Marek Kováč, Čifáre, Štefan Peťovský, Lužianky, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Ján Hotový, N. Sady, Tibor Both, V. Meder, Jozef Baťala ml., Žitavany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Anna Pacherová, Sľažany, Juraj Volčko, Šaľa, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Jozef Lörincz, Branč
34 - Peter Baláži, V. Zálužie, Katarína Kuzmická, Ivanka, František Grom, Ivan Dominka, Jaroslav Andrášik, Norbert Bordáš, Pavol Hrnčár, René Daniš, Milan Lacina, Marek Beňo, Elena Kreškócziová, Nitra, Tibor Berec, V. Lapáš, Marianna Nerečová, Svätoplukovo, Ladislav Babóti, Vlčany, Anton Berecz, Branč, Jozef Hrebenár, Žitavany, Jozef Horný, Juraj Minár, Z. Moravce, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Marta Izsáková, Selice, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vratko Candrák, Topoľčany, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Vojtech Szöke, V. Cetín, Žaneta Galová, Janíkovce, Milan Greguš, Zbehy
33 - Anna Jasanová, Boris Kašuba, František Hrnčiar st., Michal Duchovič, František Filo, Marián Muzika, Nitra, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Peter Baják ml., Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Daniel Varga, Pata, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Slavo Kališ, Šaľa, Radoslav Andrásy, Sereď, Ján Ballek, Hlohovec, Marek Marcinkech, Vinodol, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Nagy, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ján Školník, Z. Moravce, Zoltán Jancsó, Vlčany, Jozef Valkovič , M. Vozokany, Božena Školníková, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol
32 - Rado Bajnek, Vráble, Marta Kunkelová, Ivana Kunkelová, Emília Káčerová, Z. Moravce, Andrej Repta, Branč, Katarína Vlčeková, Lužianky, Tomáš Bleho, Šaľa, Pavol Puobiš, Nitra, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ján Sorad, Pohranice, Samuel Malý, Žitava, Veronika Šútorová, Hostie, Peter Hozák, V. Zálužie, Ján Dekan, Velčice
31 - Adrián Németh, N. Život, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Vladimír Kurila, Galanta, Roman Danáč, Z. Moravce, Miroslav Šimala, Michal Švec, Peter Turba, Anton Lieskovský, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, František Šabo, Obyce, Peter Vidovič, Vinohrady, Iveta Boszorádová, Branč, Miloš Gál ml., Žirany
30 - Stanislav Németh, Čechynce, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Greguš, Zbehy, Silvia Poliaková, Rišo Bako, Pavlína Letková, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Andrej Fábry, Čab, Marianna Barátová, Dražovce, Tomáš Bobek, Šoporňa, Miroslav Staštiak, Sládkovičovo, Milan Fúska, Branč, Nora Minárová, Z. Moravce
29 - Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Roman Uher, Jozef Danada, Šaľa, Milan Borovský, Erik Schober, Jozef Hudec ml., Nitra, Gabriel Molnár, Galanta, Denis Marcinkech, Vinodol, Štefan Beňo, T. Mlyňany, Jana Tóthová, Pohranice
28 - Imrich Guzmický, Ivanka, Matúš Zentko, Zbehy, Ľubomír Pintér, Ingrid Lyžičiarová, Marcela Hallová, Miloš Sýkora, Jozef Svitač, Edo Tomek, Katarína Morvaiová, Nitra, Peter Visolajský, Šaľa, Zoltán Salát, K. Brod, Jozef Lámoš, Jarok, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
27 - Jozef Hudec st., Peter Bezák, Silvia Madová, Lucia Pappová, Marek Ťapušík, Nitra, Jozef Dian, Lukáčovce, Peter Bleho, Peter Ivančík, Jana Sklenárová, Vlado Matušica, Šaľa, Dávid Slíž, Sereď, Zsolt Király, Č. Voda
26 - Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Kóša, Zuzana Franeková, Nitra, Jana Mráziková, Čeľadice, František Szolík, Šaľa
25 - Peter Jasenec, Sereď, Marek Molnár, Nitra, Katarína Beláková, D. Krškany
24 - Rado Vágai, Andrej Kušnír, Boris Kučerka, Eva Pappová, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Rudolf Matejov, Skýcov
23 - Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ivan Bárek st., N. Hrnčiarovce, Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Trungel, Ivanka, Elena Molnárová, Výč.-Opatovce
22 - Katarína Sándorová, Kolíňany, Miroslav Zverka, Marek Nosian, Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Marcela Michalíková, Čaradice, Norbert Végh, Šaľa
21 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Dana Máňová, Igor Máčik, Viliam Ďuriš, Nitra, Michal Murčo, Miloš Murčo, Bojná, Július Pavlov, N. Ves n/Ž., Attila Sonlajtner, Žirany, Ján Šutka ml., Z. Moravce, Miroslava Mikulášová, Vráble
20 - Matúš Balážik, Radošina, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Mária Maďarová, Vráble, Štefan Špleha ml., Telince
19 - Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Lukáš Zima, Vráble, Mária Hegedüšová, Andrej Němec, Nitra
18 - Peter Riby, V. Cetín, Andrej Švihorík, Báb, Diana Szabová, Alexander Charizopulos, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová, Irena Peťková, Z. Moravce
17 - Dušan Pista, Galanta, František Mášik, Z. Moravce, Stano Musin, Nitra
16 - Štefan Zeman, Jelenec, Ľubo Lörincz, Branč, Peter Kazán, Hosťová
15 - Jozef Žák, Ľudmila Šimalová, Nitra, Bohuš Čačaný, Sereď, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Jozef Kostoláni, Vinodol, Tibor Széker, Z. Moravce, Viliam Molnár, Výč.-Opatovce
14 - Roland Németh, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Milan Kéry, Sľažany, Alojz Bíro, V. Zálužie, Kristína Kováčová, Lovce
13 - Marián Božik, Hosťovce, Ivan Ševčík, Ľubo Penzeš, Matúš Palka, Nitra, Martin Švelan, Cabaj, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Juraj Rosinský, Choča, Jozef Paulovič, Z. Moravce, Margita Škvarilová, D. Krškany
12 - Igor Dubeň, Lenka Sýkorová, Bohumil Louda, Nitra, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zoltán Szöcs, Vlčany, František Lancz, V. Mača, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Kollárovič, Galanta, Marek Kutak, Lehota
11 - Milan Fuska, Branč, Ivan Labuda, Nitra, Dominika Báreková, N. Hrnčiarovce, Pavol Zemanovič, Machulince, Róbert Špánik, Šoporňa, Stano Čapkovič, N. Sady
10 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Považai, Štúrovo, Juraj Chovanec, Vlasta Spišáková, František Benc, Lukáč Findor, Nitra, Matúš Rábek, Močenok, Kristián Karácsony, Váhovce, Ivan Vaňo, Žirany, Helena Krajinčáková, Báb
9 - Bohuš Konopásek, Rumanová, Radoslav Ollík, Marián Borecký, Nitra, Ladislav Marcinko, Kajal, Eduard Balážik, Behynce, Ladislav Lörincz, Branč, Katarína Šándorová, Kolíňany
8 - Vladimír Horník, Gabriel Vencel, Jozef Kollár, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Lukáčik, Alekšince, Milan Mareček, Čab, Ivan Mikušík ml., Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, František Trvalec, Rastislavice, Juraj Káčer, Čaradice, František Oravec, N. Ves n/Ž., Judita Búžiková, Branč
7 - Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Martin Földeši, Sereď, Michal Papp, Mária Tirolová, Nitra
6 - Ľubomír Varga, Lehota, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Pavel Mikušík, N. Hrnčiarovce, Mário Fábry, Šurianky, Kristián Szolnoki, Dyčka, Dominika Poláková, Nové Sady
5 - Juraj Šipoš, Pavol Flimel, Emil Tomek, Michal Földesi, Jozef Paulis, Miroslav Krutý, Martina Magdolenová, Nitra, Zlatica Šimáková, Štefánia Šimáková, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Anton Bábik ml., Filip Varga, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Petráš, Šaľa, Eugen Kováč, V. Úľany, Marcel Hoppan, Vráble, Lukáš Valent, Hosťová, Vladimír Pavlík, T. Mlyňany, Štefan Grznár, Z. Moravce, Ivan Bielik, Topoľčianky
4 - Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik st., Rumanová, Norbert Együd, Pohranice, Pavol Balkó, Pavol Balkó, Nitra, Ľuboš Král, Nevidzany, Peter Udvaros, Šaľa, Ľudovít Mravík, Žitavany, Igor Tárnoky, Miloš Kudrej, Jozef Masár, Z. Moravce, František Oravec, Topoľčany, Marko Takáč, Gáň, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Kvetoslava Balážová, Volkovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Marek Marcinko, Vinodol, Maroš Herenčiar, Branč, Juraj Paška, H. Krškany
3 - Michal Štefek, Marika Kapustová, Tatiana Tomeková, Mariana Letková, Nitra, Mário Tóth, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Patrik Šebök, N. Hrnčiarovce, Andrej Mareček, Čab, Eva Holecová, Branč
2 - Patrik Palka, Nitra
1 - P. Gálik ml., Z. Moravce

V 9. kole trafili piati tipéri 8 zápasov. Sú to Eduard Szabo, Mária Bereczová, Štefan Ivanič st., Gabriel Lešš a Jozef Galbavý. Koho sme vyžrebovali a kto vyhrá bowling, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  2. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  3. Bývanie v meste predlžuje život
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  8. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  9. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  3. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  4. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  5. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  6. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  7. Bývanie v meste predlžuje život
  8. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  9. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  10. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 534
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 20 490
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 13 115
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 778
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 456
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 230
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 058
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 784
  9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 461
  10. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 6 994
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?