Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 11. kole

63 - Juraj Sádovský, Žitavce, Vladimír Kompas, Nitra; 62 - Štefan Pénzeš, Nitra; 61 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Otto Benc, Ladislav Lörincz, Branč, Maroš Karas, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce

Správne tipy 11. kola
Dúbravka – FC Nitra B 2:0 1
Močenok – Tešedíkovo 3:2 1
Trstice – Čierny Brod 3:0 1
Selice – Janíkovce 2:2 X
Rišňovce – Lužianky 2:0 1
Kráľová n/V. – Ivanka 3:2 1
Hosťová – Golianovo 0:4 2
J. Kostoľany – Velčice 0:1 2
Choča – Paňa 2:2 X
Galanta B – Šintava 2:2 X

Poradie po 11. kole
63 - Juraj Sádovský, Žitavce, Vladimír Kompas, Nitra
62 - Štefan Pénzeš, Nitra
61 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Otto Benc, Ladislav Lörincz, Branč, Maroš Karas, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce
60 - Pavol Kazán, Hosťová, František Bojda, Igor Drotár, Nitra
59 - Peter Pecho, Beladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Ladislav Pintér, Nitra, Martina Hippová, Šaľa, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Dávid Bežuch, Galanta
58 - Katarína Tasáryová, Ivanka, Jozef Kutak, Jarok, Filip Dobiaš, Čeľadice, Vlado Lyžičiar, Milan Nagy, Marián Grman, Vladimír Nemšovský, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Mikuláš Pintér, Branč
57 - Milan Molnár, P. Kesov, Ľuboš Brath, Hosťová, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Iveta Dubeňová, Štefan Kollárik, Ľubomír Kiesel, Nitra, Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky, Ladislav Vašek, Branč, Vincent Komačka, Topoľčany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Rastislav Borčin, Hostie, Milan Brisuda, Č. Hrádok
56 - Michal Čery, Jelenec, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jozef Baláž, Marián Kopáčik, Štefan Fabian, Šaľa, Michal Garay, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, Alena Margetinová, Rišňovce
55 - René Scheer, Kolíňany, Peter Mateička, Iveta Rosinská, František Trnka, Milan Čulák, Ivan Chlebák, Peter Kompas, Nitra, Dušan Šóš, Zbehy, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Ľubor Goldbecher, Jozef Sklenár, Jozef Ižof, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Pavel Babiak, Žitavany, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Horňák, Rišňovce, Emil Dubec, Žikava, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Tibor Boszorád, Branč
54 - Ján Hnilica, Alexander Meszáros, Mário Tomašek, Marek Korytko, Tibor Horváth, Jozef Viskup, Lukáš Barát, Marián Červenka, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Ján Vaško, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Milan Kubala, Sereď, Jozef Repa, Prílepy, Juraj Sabo, Rumanová, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Kristína Líšková, Ivan Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Mravík, Žitavany, Peter Levický, Č. Hrádok, Vladimír Malý, Č. Kľačany
53 - Ján Turánek, Alekšince, Roman Ražný, Čeľadice, Miloš Gál st., Valent Vaňo, Gašpar Gál, Žirany, Milan Roman, Čab, Viktor Balko, Lužianky, Ján Ehrenhold, Dionýz Pecháček, Janka Tomeková, Nitra, Ján Laca, D. Obdokovce, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Imrich Gregor, Jelenec, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Roman Margetin, Rišňovce, Miroslav Javor, Miloš Remenár, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Stanislav Packa, Močenok, Emil Barabáš, Zbehy, Ľubomír Sako, Kolíňany
52 - Bohuš Baják, Lužianky, Attila Szolnoki, Dyčka, Tibor Šmitala, N. Sady, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Viliam Halla, Štefan Zabák, Július Petrík, Igor Kotora, Nitra, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ivan Mareček, Čab, Tomáš Karácsony, Váhovce, Margita Kališová, Pavel Mihálik, Šaľa, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Jozef Szombath, Pohranice, Mário Slezák, Lukáčovce, Stanislav Pacher, Sľažany
51 - Jozef Bajnek, Jozef Andel, Leo Bednár, Vráble, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Eduard Szabo, Šárka Dillhoffová, Ľubomír Turňa, Juraj Hrnčár, Igor Galovič, Nitra, Adrián Kupeček, Čechynce, František Andraško, Jelenec, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Szekelyi, Branč, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Marián Titka, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Ľuboš Galo, Janíkovce, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Tomáš Rafaj, Žitavany, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Ladislav Páleník, Topoľčany
50 - Viliam Félis, Vráble, Terézia Tasáryová, Peter Vašek, Ivanka, Mária Bajáková, Boris Lacina, Lužianky, Jozef Bédi, Lehota, Barbora Mináriková, Ľubomír Maczvalda, Jozef Nemeš st., Ľuboš Lacina, Michal Korytko, Erik Viskup, Michal Bíro, Jozef Dolinský, Nitra, František Kunkel, Z. Moravce, Marek Sabo, Rumanová, Ivan Tóth, Dominik Lenghard, Čakajovce, Simonka Tóthová, D. Obdokovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Róbert Tóth, Milan Bekéni, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Rudolf Lauko, Zbehy, Simona Szolnokiová, Dyčka, Peter Hodúr, Váhovce, Marián Herceg, Pata, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany
49 - Boris Mesároš, Lehota, Vladimír Kuchta, Jozef Prešinský, Jozef Petrovič, Štefan Matesko, Jožo Ťapušík, Katarína Magušínová, Jozef Senneš, Vladimír Papp, Branislav Tomek, Martin Lyžičiar, Nitra, Roman Fuska, Čab, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Norbert Borčin, Beladice, Dušan Beder, V. Lapáš, Július Galo, D. Krškany, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Peter Lehocký, Šaľa, Štefan Labdík, Lužianky, Renáta Gálová, Viliam Maňúch, Žirany, Patrik Čepček, Žitavany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marek Mikula, Váhovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jaroslav Markovič, Rišňovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Jana Dudonová, Sereď, Štefan Páleník, Prílepy, Anna Čerenková, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Juraj Minárik, Obyce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Milan Mózeš, Viliam Matejov, Z. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Peter Palka, Cabaj-Čápor
48 - Ladislav Nagy ml., Jelenec, Miroslav Jančovič, V. Dolina, Jozef Záhorský, Rišňovce, Štefan Miko, D. Obdokovce, Jozef Hoppan, Ján Frajtík, Vráble, Gustáv Molnár, P. Kesov, Zoltán Németh, Zoltán Kozics, N. Život, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Roman Trnkus, Jozef Paulík, Mária Zajková, Milan Gráf, Štefan Bede, Richard Magušín, Dušan Letko, Miroslav Mada, Jarmila Saidová, Ivan Magdolen, Peter Šišák, Jozef Pacher, Ľudovít Kováč, Erika Hrachovická, Ján Doboš, Nitra, Štefan Račko, Ivanka, Gabriel Baluška, Diakovce, Peter Hipp, Ján Szöcs, Zoltán Mojzeš, Šaľa, Alexander Kusý, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ivan Mrázik, Čeľadice, Ľubomír Mikula, Lehota, Ivan Machálik, Močenok, Gabriel Tóth, Štefan Straňák, H. Kráľová, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marián Pacher, Sľažany, Jozef Virág, Vincent Káčer, Z. Moravce, Ján Árgyusi, Neded, František Zaťko, Obyce, Salo Berecz, Branč
47 - Milan Ružička, Július Kolník, Ľubomír Bartakovič, Lukáš Karlubík, Juraj Chudiak, Laco Ištokovič, Ladislav Nosian, Mária Sýkorová, Ľudovít Konečný, Karol Ryba, Martina Lacinová, Ladislav Skalický, Marek Molnár, Boris Grežo, Nitra, Gabriel Bíro, Jozef Kubán, Alekšince, Jozef Gál, Žirany, Anton Molnár, P. Kesov, Marta Záhorská, Rišňovce, Vladimír Toman, Čifáre, Silvia Boszorádová, Hosťová, Ján Török, V. Dolina, Alojz Vician, Beladice, Peter Kluka, Marián Šrank, V. Lapáš, Miroslav Fúska, Zbehy, Pavol Lieskovský, Marek Bíro, V. Zálužie, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., František Sabo, Vinodol, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Maglocký, Sládkovičovo, Patrik Balogh, Selice, Michal Kulík, Vlčany, Jaroslav Dvorský, Pata, Ivan Molnár, Matúškovo, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Štefan Novák, Libor Vinkler, Šaľa, Vladimír Konde st., N. Hrnčiarovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vratko Candrák, Topoľčany, Jozef Brieška, T. Nemce, Peter Balko, Kolíňany
46 - Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Jozef Kuzmický, Ivanka, Roman Sýkora, Anna Eššeová, Richard Miškovič, Marián Ďuriš, Ľubomír Kincel, František Imre, Ľudmila Lacová, Ľuboš Kolár, Pavol Krajčo, Ľuboš Baranec, Zdenko Senneš, Nitra, Henrich Richter, Bratislava, Rudolf Macho, Kolíňany, Peter Strieška, Ľubomír Bobok, Volkovce, Mária Kunkelová, Roman Danáč, Z. Moravce, Ján Kozla, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Mária Bereczová, Alexander Repta, Branč, Peter Debnár, Zbehy, Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Mário Pánis, D. Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, Jana Jašíková, Martin Vicena, Štefan Žarnócay, Tibor Odráška, Jozef Kučera, Šaľa, Miroslav Szlamka, Kristián Forró, Váhovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Gabriel Lešš, H. Kráľová, František Balogh, Selice, Štefan Repa, Prílepy, Jozef Török, Pata, František Kausek, Klasov, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Jozef Javor, Sereď
45 - Vladimír Tasáry, Matej Kuzmický, Ivanka, Miriama Zborovanová, Vlastimil Záhon, Golianovo, Jozef Štefák, Vladimír Varga, Rišňovce, Ľudovít Laca ml., Mário Varga, Milan Vöröš, František Hrnčiar ml., Juraj Náhlovský, Ján Štefek, Ján Barát, Miroslav Fábry, Mário Šuník, Nitra, Celestín Berecz, Branč, Lenka Kunkelová, Peter Čepček, Juraj Minár, Anton Valo, Z. Moravce, Soňa Ligačová, Patrik Szabo, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Karol Čurgali, Mojmírovce, Oľga Račková, Natálka Kozmová, D. Krškany, Koloman Györi, Neded, Marián Strečka, Topoľčianky, Marek Kováčik, V. Zálužie, Renáta Mikleová, N. Hrnčiarovce, Norbert Adamča, Sereď, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Marek Franko, Pata, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Fáber, M. Vozokany, Milan Greguš, Zbehy
44 - Ivan Berec, Štefan Peťovský, Lužianky, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Peter Bíro, Anton Černý, Zuzana Gurinová, Rastislav Švec, Ondrej Civáň, Nitra, Ladislav Kéry, Volkovce, Richard Buday, Ladice, Marek Kováč, Čifáre, Diana Čuláková, Koniarovce, Ivana Blahová, Čeľadice, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Milan Lazan, Juraj Csirik, Marek Sklenár, Milan Michalko, Šaľa, Edina Izsáková, Marta Izsáková, Selice, František Margetin, Rišňovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ján Antalík, Jozef Malý, Vráble, Anna Pacherová, Sľažany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ladislav Kiss, N. Život, Ľubomír Števanka, Preseľany, György Jakubecz, H. Saliby
43 - Jozef Piterka, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Jozef Infner, Pavel Períček, Rišňovce, Ľudovít Laca st., Ernest Szombath, Lenka Königová, Ľubka Tasáryová, Pavol Ťapušík, Jaro Maňák, René Daniš, Blažena Sennešová, Nitra, Katarína Kuzmická, Ivanka, Andrea Bereczová, Milan Fúska, Branč, Vojtech Mládek, Podhorany, Peter Ivančík, Koniarovce, Jozef Čentéš, Peter Vrabec, Čakajovce, Pavol Holták, Oľga Pintérová, Martin Račko, Pavol Kozma, D. Krškany, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Vlado Bennár, Hájske, Marián Balko, Klasov, Marek Ballek, Hlohovec, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Dvorský, Vráble
42 - Filip Guzmický, Ivanka, Pavel König, Katarína Karcolová, Jaroslav Andrášik, František Hrnčiar st., Miro Svýba, Marek Hrachovický, Elena Kreškócziová, Lukáč Tomiš, Nitra, Marek Fábry, Šurianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Marianna Nerečová, Svätoplukovo, Štefan Račko, D. Krškany, Jozef Bosák, Čapor, Andrej Baláž, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Sabina Nováková, P. Úľany, Jozef Karásek, Hájske, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Rudolf Krajinčák, Báb, Jozef Gajdoš, Žitavany, Juraj Volčko, Dávid Jancsó, Šaľa, Gabriel Fazekaš, Neded, Ján Školník, Peter Rajnoha, Z. Moravce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Vojtech Szöke, V. Cetín, Zoltán Jancsó, Vlčany, Ján Dekan, Velčice, Božena Školníková, Zl. Moravce, Imrich Drozdák, Babindol
41 - Igor Kováč ml., Jozef Gál, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Marta Kunkelová, Z. Moravce, Marcela Bradáčová, Golianovo, Daniel Varga, Pata, Katarína Vlčeková, Lužianky, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Solčianský, Monika Rekošová, Juraj Vencel, Pius Hajdák, Juraj Tuchyňa, Marián Muzika, Jozef Moder, Nitra, Ladislav Babóti, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Slavo Kališ, Šaľa, Jozef Hrebenár, Žitavany, Emília Malá, Vráble, Jozef Valkovič , M. Vozokany, Jozef Lörincz, Branč
40 - Jaroslav Varga, Ivan Dominka, František Benc, Daniel Tasáry, Pavol Puobiš, Dušan Tirol, Ivan Eliaš, Vlado Sásik, Tomáš Stoklas, Marcela Hallová, Nitra, Igor Kováč, Čeľadice, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Peter Ivančík, Norbert Végh, Šaľa, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Ivan Tabaček, T. Nemce, Gabriel Galbavý, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Norbert Zsigmond, N. Život, František Šabo, Obyce, Veronika Šútorová, Hostie
39 - Alexandra Gálová, Žirany, Peter Baláži, V. Zálužie, Boris Kašuba, František Grom, František Filo, Pavol Hrnčár, Pavlína Letková, Jaroslav Fehér, Nitra, Ján Slíž, Beladice, Andrej Repta, Anton Berecz, Branč, Marianna Barátová, Dražovce, Pavel Borčin, Hostie, Ľuboš Šottník, Šaľa, Radoslav Andrásy, Sereď, Jozef Baťala ml., Žitavany, Ján Ballek, Hlohovec, Samuel Malý, Žitava, Ladislav Nagy, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Beňo, T. Mlyňany
38 - Tomáš Pintér, Iveta Boszorádová, Branč, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Martin Jurík, Čakajovce, Marián Nagy, D. Krškany, Miroslav Šimala, Marek Beňo, Anton Lieskovský, Jozef Hudec ml., Nitra, Gabriel Molnár, Galanta, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Emília Káčerová, Z. Moravce
37 - Ivan Bobuš, František Tomek, Nitra, Adrián Németh, N. Život, Roman Uher, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ján Sorad, Pohranice, Štefan Maťo, V. Cetín, Miroslav Staštiak, Sládkovičovo, Peter Vranský, Zbehy, Peter Vidovič, Vinohrady
36 - Stanislav Németh, Čechynce, Rado Bajnek, Štefan Kováč, Vráble, Juraj Žilka, M. Chyndice, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Milan Lacina, Nitra, Denis Marcinkech, Vinodol, Vladimír Majerčík, Juraj Segíň, Sľažany, Emil Šatan, Vozokany, Attila Sonlajtner, Žirany
35 - Andrej Fábry, Čab, Tomáš Bleho, Šaľa, Ján Hotový, N. Sady, Erik Schober, Oľga Tomeková, Boris Kučerka, Silvia Madová, Nitra, Tibor Both, V. Meder
34 - Jozef Hudec st., Norbert Bordáš, Milan Borovský, Eva Pappová, Nitra, Tibor Berec, V. Lapáš, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Horný, Nora Minárová, Z. Moravce, Zoltán Salát, K. Brod, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Richard Kaplán, Č. Hrádok, Žaneta Galová, Janíkovce
33 - Imrich Guzmický, Ivanka, Anna Jasanová, Michal Duchovič, Jozef Kóša, Jozef Svitač, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Peter Baják ml., Peter Greguš, Zbehy, Vlado Jánošík, D. Krškany, Peter Visolajský, Šaľa, Marek Marcinkech, Vinodol
32 - Miloš Sýkora, Marek Ťapušík, Nitra, Peter Hozák, V. Zálužie, Rudolf Matejov, Skýcov
31 - Vladimír Kurila, Galanta, Michal Švec, Peter Turba, Nitra, Peter Jasenec, Sereď, Jozef Plesnivý, Z. Moravce, Miloš Gál ml., Žirany
30 - Silvia Poliaková, Rišo Bako, Lucia Pappová, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jana Sklenárová, Šaľa, Jana Mráziková, Čeľadice, Tomáš Bobek, Šoporňa, Jana Tóthová, Pohranice
29 - Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Jozef Danada, Šaľa, Viliam Ďuriš, Nitra
28 - Matúš Zentko, Zbehy, Ľubomír Pintér, Edo Tomek, Katarína Morvaiová, Nitra, Jozef Lámoš, Jarok, Ján Šutka ml., Z. Moravce
27 - Jozef Dian, Lukáčovce, Peter Bleho, Vlado Matušica, Šaľa, Dávid Slíž, Sereď, Peter Bezák, Nitra, Zsolt Király, Č. Voda
26 - Zuzana Franeková, Nitra, František Szolík, Šaľa, Kristína Kováčová, Lovce
25 - Katarína Beláková, D. Krškany, Peter Kazán, Hosťová
24 - Rado Vágai, Andrej Kušnír, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany
23 - Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ivan Bárek st., N. Hrnčiarovce, Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Trungel, Ivanka, Elena Molnárová, Výč.-Opatovce
22 - Katarína Sándorová, Kolíňany, Miroslav Zverka, Marek Nosian, Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Marcela Michalíková, Čaradice, Miroslava Mikulášová, Vráble
21 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Dana Máňová, Igor Máčik, Nitra, Michal Murčo, Miloš Murčo, Bojná, Július Pavlov, N. Ves n/Ž.
20 - Matúš Balážik, Radošina, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Mária Maďarová, Vráble, Štefan Špleha ml., Telince, Ľubo Lörincz, Branč, Ľudmila Šimalová, Nitra
19 - Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Lukáš Zima, Vráble, Mária Hegedüšová, Andrej Němec, Nitra, Andrej Mareček, Čab, Irena Peťková, Z. Moravce
18 - Peter Riby, V. Cetín, Andrej Švihorík, Báb, Diana Szabová, Alexander Charizopulos, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová
17 - Dušan Pista, Galanta, František Mášik, Z. Moravce, Stano Musin, Matúš Palka, Nitra
16 - Štefan Zeman, Jelenec, Helena Krajinčáková, Báb
15 - Jozef Žák, Bohumil Louda, Nitra, Bohuš Čačaný, Sereď, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Jozef Kostoláni, Vinodol, Tibor Széker, Z. Moravce, Viliam Molnár, Výč.-Opatovce
14 - Roland Németh, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Milan Kéry, Sľažany, Alojz Bíro, V. Zálužie
13 - Marián Božik, Hosťovce, Ivan Ševčík, Ľubo Penzeš, Nitra, Martin Švelan, Cabaj, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Juraj Rosinský, Choča, Jozef Paulovič, Z. Moravce, Margita Škvarilová, D. Krškany
12 - Igor Dubeň, Lenka Sýkorová, Nitra, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zoltán Szöcs, Vlčany, František Lancz, V. Mača, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Kollárovič, Galanta, Marek Kutak, Lehota
11 - Milan Fuska, Branč, Ivan Labuda, Nitra, Dominika Báreková, N. Hrnčiarovce, Pavol Zemanovič, Machulince, Róbert Špánik, Šoporňa, Marcel Hoppan, Vráble, Stano Čapkovič, N. Sady
10 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Považai, Štúrovo, Juraj Chovanec, Vlasta Spišáková, František Benc, Lukáč Findor, Nitra, Matúš Rábek, Močenok, Kristián Karácsony, Váhovce, Ivan Vaňo, Žirany
9 - Bohuš Konopásek, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Radoslav Ollík, Marián Borecký, Nitra, Ladislav Marcinko, Kajal, Eduard Balážik, Behynce, Ladislav Lörincz, Maroš Herenčiar, Branč, Katarína Šándorová, Kolíňany
8 - Vladimír Horník, Gabriel Vencel, Jozef Kollár, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Lukáčik, Alekšince, Milan Mareček, Čab, Ivan Mikušík ml., Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, František Trvalec, Rastislavice, Juraj Káčer, Čaradice, František Oravec, N. Ves n/Ž., Judita Búžiková, Branč, Miloš Kudrej, Z. Moravce
7 - Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Martin Földeši, Sereď, Michal Papp, Mária Tirolová, Nitra
6 - Ľubomír Varga, Lehota, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Pavel Mikušík, N. Hrnčiarovce, Mário Fábry, Šurianky, Kristián Szolnoki, Dyčka, Dominika Poláková, Nové Sady
5 - Juraj Šipoš, Pavol Flimel, Emil Tomek, Michal Földesi, Jozef Paulis, Miroslav Krutý, Martina Magdolenová, Nitra, Zlatica Šimáková, Štefánia Šimáková, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Anton Bábik ml., Filip Varga, Rumanová, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Petráš, Šaľa, Eugen Kováč, V. Úľany, Lukáš Valent, Hosťová, Vladimír Pavlík, T. Mlyňany, Štefan Grznár, Z. Moravce, Ivan Bielik, Topoľčianky
4 - Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik st., Rumanová, Norbert Együd, Pohranice, Pavol Balkó, Pavol Balkó, Nitra, Ľuboš Král, Nevidzany, Peter Udvaros, Šaľa, Ľudovít Mravík, Žitavany, Igor Tárnoky, Jozef Masár, Z. Moravce, František Oravec, Topoľčany, Marko Takáč, Gáň, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Kvetoslava Balážová, Volkovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Marek Marcinko, Vinodol, Juraj Paška, H. Krškany
3 - Michal Štefek, Marika Kapustová, Tatiana Tomeková, Mariana Letková, Maroš Mušák, Nitra, Mário Tóth, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Patrik Šebök, N. Hrnčiarovce, Eva Holecová, Branč
2 - Patrik Palka, Nitra
1 - P. Gálik ml., Z. Moravce

V 11. kole dvaja z vás trafili až deväť zápasov. Sú to Ladislav Skalický a Vladimír Kondé ml. Koho sme vyžrebovali a kto vyhráva bowling v PKO, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Zelená Bratislava
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 089
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 692
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 301
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 12 804
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 580
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 107
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 568
  8. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 550
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 081
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 037
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.
Jozef Blaško (9. 4. 1945 - 25. 10. 2020)

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Padol ďalší rekord. V Trenčianskom kraji odhalili takmer 400 prípadov nákazy

Ide o pozitívnych ľudí identifikovaných klasickou cestou pomocou PCR testov.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Pacientov pribúda, nemocnica v Čadci prosí zdravotníkov o pomoc

Situácia v nemocnici je podľa riaditeľa vážna.

Už ste čítali?