Pondelok, 19. apríl, 2021 | Meniny má JelaKrížovkyKrížovky

Šaľa zdolala majstra, Nitrianky nebojovali

Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 34:28 (18:12).

V šlágri kola začali domáce veľmi koncentrovane a už do prestávky si vypracovali šesťgólový náskok. Vstup do druhého polčasu mali opäť lepší chemičky, ktoré kvalitnou osobnou obranou otupili útočné snahy súpera, navyše v bráne mala Šaľa excelentnú Némethovú. Majster si tak pripísal premiérovú prehru v ročníku. ktoré kvalitnou osobnou obranou otupili útočné snahy súpera, navyše v bráne mala Šaľa excelentnú Némethovú.
l R Struhár - Karlubík, pok. hody: 7/4 - 4/4, vylúčené: 4 - 3, 600 divákov.
l DUSLO: Fabianová, Némethová - Martanovičová 1, Braunová, Gáborová, Varádyová 7, Czaniková, Csalava, Šalatová 11/4, Pileková 6, Weibelová, Trochtová 3, Hodošková 2, Fečová 4.
Darina Braunová, trénerka: „S výsledkom som spokojná, celému kolektívu patrí za zodpovedný výkon vďaka. Súpera sme prevýšili najmä v obrane a myslím si, že sme zaslúžene vyhrali.“
Štart Trenčín - HK Nitra 43:22 (21:9). Domáce pristúpili k zápasu na rozdiel od súperiek zodpovedne a využívali každú chybu hosťujúceho tímu. Nitriankam viazla kombinácia i streľba, navyše pôsobili veľmi odovzdaným dojmom. Obrat nepriniesol ani druhý polčas. Trenčín dominoval vo všetkých herných činnostiach a nakoniec zvíťazil o 21 gólov. Výkon HK nebol ani náhodou interligový. Výkon HK nebol ani náhodou interligový. asd asd asd asd asd asd
l R Barborík - Rondoš, pok. hody: 5/3 - 8/5, vylúčené: 6 - 7, 400 divákov.
l HK: Zelenáková, Miklovičová - Gabulová 1, Behinská, Korecová, Rajkovicsová 7, Hanakovičová 2, Jablonická 5, Rísová, Korytárová 5, Lieskovská 2, Vachová.
Peter Talár, tréner: „Výsledok hovorí jasne, podali sme jednoznačne najhorší výkon v súťaži. Bez bojovnosti a hádzanárskeho srdiečka sa jednoducho hrať nedá.“ ⋌ (JD)
l Ostatné výsledky 7. kola: Písek - Veselí 33:27, B. Bystrica - Slavia 29:22, Olomouc – J. Hradec 34:24, Zlín - ŠKP Ba 24:24.
12. Nitra 8 0 0 8 176:269 0
l 9. kolo - 10. 11. o 17.00 h J. Hradec – Šaľa, o 18.00 h Nitra - Písek.

7. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  8. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  9. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME
  10. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  10. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME 7 058

Členovia OZ Godinov majer pred kaplnkou.

Vrábeľská samospráva plánuje zveľadiť aj okolie pamiatky.

35m

Mesto chce do škôl kúpiť termobrány. Uchádza sa o dotáciu.

3 h
Slovenské hádzanárky dnes v Šali prehrali so Srbskom.

Hádzanárky Slovenska bojujú o postup na MS 2021 v baráži so Srbskom a po prvom dueli v Šali ich šance klesli na minimum. Favoritky dvojzápasu si odniesli víťazstvo v pomere 26:19.