Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - konečné poradie po 14. kole

Konečné poradie: 1. Juraj Sádovský, Žitavce, 2. Martina Hippová, Šaľa, 3. František Bojda, Nitra, 5. Vladimír Kompas, Nitra

Správne tipy 14. kola
FC ViOn - FC Nitra 0:0 X
Trebišov - Šaľa 2:1 1
Topoľčany - Vráble 0:2 2
FC Nitra B - SFM Senec -
Štúrovo - Neded 0:2 2
ViOn B/Volkovce - Topoľníky -
Tešedíkovo - Palárikovo 1:2 2
Sľažany - Rumanová -
Kynek - Nové Sady -
D. Saliby - Šoporňa -
Tajná - Obyce 0:10 2

Konečné poradie:
77 - Juraj Sádovský, Žitavce
76 - Martina Hippová, Šaľa
75 - František Bojda, Nitra, Vladimír Kompas, Nitra, Ladislav Lörincz, Branč, Stanislav Nemček, Janíkovce
74 - Otto Benc, Branč, Štefan Pénzeš, Nitra
73 - Jozef Kutak, Jarok, Pavol Kazán, Hosťová, Igor Drotár, Ladislav Pintér, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jozef Sklenár, Šaľa, Milan Brisuda, Č. Hrádok
72 - Filip Dobiaš, Čeľadice, Alexander Meszáros, Milan Nagy, Nitra, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Juraj Bárek, Žirany, Ladislav Vašek, Branč
71 - Katarína Tasáryová, Ivanka, Milan Molnár, P. Kesov, Ľuboš Brath, Hosťová, Peter Pecho, Beladice, Maroš Karas, Marián Grman, Michal Garay, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce
70 - Ján Ehrenhold, František Trnka, Nitra, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Marián Kopáčik, Šaľa, Štefan Hudec, Lužianky, Valent Vaňo, Žirany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Miroslav Javor, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Peter Levický, Č. Hrádok
69 - Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Juraj Sabo, Rumanová, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ľubor Goldbecher, Jozef Ižof, Šaľa, Valér Kulich, N. Hrnčiarovce, Štefan Kollárik, Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Ďurický, Mikuláš Pintér, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Rastislav Borčin, Hostie
68 - Peter Mateička, Iveta Dubeňová, Vladimír Nemšovský, Peter Kompas, Nitra, Ladislav Čekey, Pohranice, Michal Čery, Jelenec, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Alena Margetinová, Rišňovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Emil Dubec, Žikava
67 - Viliam Félis, Vráble, Eduard Szabo, Milan Čulák, Ivan Chlebák, Marián Červenka, Nitra, Tibor Šmitala, N. Sady, Marcel Pánis, Zuzana Chochlíková, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Dávid Bežuch, Galanta, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Horňák, Rišňovce, Štefan Mravík, Žitavany
66 - Viktor Balko, Lužianky, Dušan Šóš, Emil Barabáš, Zbehy, Štefan Zabák, Šárka Dillhoffová, Igor Kotora, Janka Tomeková, Lukáš Barát, Jozef Senneš, Ľubomír Kiesel, Nitra, Jozef Borbély st., V. Cetín, Imrich Gregor, Jelenec, Roman Margetin, Rišňovce
65 - Mária Bajáková, Lužianky, René Scheer, Ľubomír Sako, Kolíňany, Attila Szolnoki, Dyčka, Miloš Gál st., Žirany, Michal Korytko, Iveta Rosinská, Nitra, Štefan Fabian, Šaľa, Pavel Babiak, Žitavany, Marián Zlatňanský, Z. Moravce, Jozef Török, Pata, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Kukliš, Topoľčianky
64 - Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ján Vaško, Ivanka, Milan Šlosár, Čab, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Baláž, Pavel Mihálik, Šaľa, Richard Magušín, Erik Viskup, Nitra, Daniel Lörincz, Branč, Vladimír Konde ml., N. Hrnčiarovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany
63 - Ladislav Nagy ml., Jelenec, Ján Hnilica, Barbora Mináriková, Jozef Prešinský, Štefan Matesko, Dionýz Pecháček, Marek Korytko, Jarmila Saidová, Michal Bíro, Branislav Tomek, Nitra, Jana Gálová, Žirany, Bohuš Baják, Lužianky, Roman Ražný, Ivan Mrázik, Čeľadice, Zoltán Kozics, N. Život, Ján Frajtík, Vráble, Norbert Borčin, Beladice, Ladislav Szekelyi, Branč, Peter Zubčák, Hruboňovo, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Peter Odráška, H. Kráľová, Ondrej Hajdu, Trnovec n/V., Margita Kališová, Šaľa, Ivan Bakyta, Jarok, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Szombath, Pohranice, František Krčmár, Nevidzany, Miloš Remenár, Sereď, Juraj Minárik, Obyce, Milan Mózeš, Z. Moravce, Jozef Škvaril st., D. Krškany
62 - Jozef Bajnek, Vráble, František Kunkel, Z. Moravce, Roman Fuska, Čab, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Simonka Tóthová, D. Obdokovce, Jozef Petrovič, Jozef Paulík, Mária Zajková, Ľubomír Turňa, Mário Tomašek, Jozef Viskup, Erika Hrachovická, Nitra, Dominik Lenghard, Čakajovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Kristína Líšková, Branč, Boris Lacina, Lužianky, Ivan Machálik, Močenok, Simona Szolnokiová, Dyčka, Mário Slezák, Lukáčovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Kúsek, Hostie
61 - Jozef Záhorský, Rišňovce, Henrich Richter, Bratislava, Milan Roman, Čab, Viliam Halla, Ľubomír Bartakovič, Július Petrík, Dušan Letko, Tibor Horváth, Jozef Pacher, Zdenko Senneš, Igor Galovič, Nitra, Ján Hegyi, Jelka, Ján Laca, D. Obdokovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, Peter Hipp, Peter Lehocký, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Tomáš Karácsony, Váhovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marek Kalúz, V. Zálužie, Ľubomír Mikula, Lehota, Stanislav Pacher, Sľažany, Ľuboš Motolík, Trnovec n/V., Anna Čerenková, Topoľčianky, Tomáš Rafaj, Žitavany, Ladislav Páleník, Topoľčany
60 - Terézia Tasáryová, Ivanka, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Vladimír Kuchta, Roman Sýkora, Juraj Chudiak, Mário Varga, Laco Ištokovič, Juraj Hrnčár, Katarína Magušínová, Ľudovít Konečný, Miroslav Fábry, Nitra, Anton Molnár, P. Kesov, František Andraško, Jelenec, Dušan Beder, V. Lapáš, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jaroslav Markovič, Rišňovce, Marek Ballek, Hlohovec, Štefan Straňák, H. Kráľová, Milan Bekéni, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Viliam Maňúch, Žirany, Leo Bednár, Vráble, František Zaťko, Obyce
59 - Boris Mesároš, Jozef Bédi, Lehota, Miroslav Jančovič, Ján Török, V. Dolina, Peter Strieška, Volkovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľubomír Maczvalda, Jožo Ťapušík, Štefan Bede, Jozef Dolinský, Boris Grežo, Nitra, Zoltán Németh, N. Život, Milan Kubala, Sereď, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marek Sabo, Rumanová, Jozef Andel, Vráble, Ivan Mareček, Čab, Július Galo, D. Krškany, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Koloman Györi, Neded, Marián Titka, Šaľa, Renáta Gálová, Žirany, Jozef Štefek, Čeľadice, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Soňa Valentová, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Peter Paulis, M. Vozokany, Jozef Virág, Peter Rajnoha, Peter Čepček, Vincent Káčer, Viliam Matejov, Z. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
58 - Jozef Kuzmický, Katarína Kuzmická, Štefan Račko, Ivanka, Milan Ružička, Jozef Nemeš st., Pavol Krajčo, Vladimír Papp, Martin Lyžičiar, Nitra, Marta Záhorská, Rišňovce, Rudolf Bíro, V. Zálužie, Jozef Hoppan, Vráble, Gabriel Baluška, Diakovce, Ján Szöcs, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Sabo, Vinodol, Daniel Ballay ml., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Ľuboš Galo, Janíkovce, František Balogh, Selice, Renáta Mikleová, N. Hrnčiarovce, Ivan Molnár, Matúškovo, František Kausek, Klasov, Marián Pacher, Sľažany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Marián Herceg, Pata, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Brieška, T. Nemce, Michal Kaplán, Č. Hrádok
57 - Ivan Berec, Lužianky, Ivan Bobuš, Lukáš Karlubík, Roman Trnkus, Ľuboš Lacina, Miroslav Mada, Ľudovít Kováč, Ladislav Skalický, Ján Doboš, Nitra, Patrik Szabo, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Peter Ivančík, Koniarovce, Marek Kováč, Čifáre, Andrej Maťo, Jarok, Miroslav Fúska, Zbehy, Marek Sklenár, Tibor Odráška, Zoltán Mojzeš, Šaľa, Patrik Čepček, Jozef Hrebenár, Žitavany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Gabriel Lešš, H. Kráľová, Štefan Repa, Prílepy, Michal Kulík, Vlčany, Marek Kováčik, V. Zálužie, Jaroslav Dvorský, Pata, Jana Dudonová, Sereď, Marta Izsáková, Selice, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ľubomír Bobok, Volkovce, Vratko Candrák, Topoľčany, Peter Balko, Kolíňany, Milan Fúska, Tibor Boszorád, Branč
56 - Ján Turánek, Jozef Kubáň, Alekšince, Vladimír Varga, Rišňovce, Daniela Némethová, D. Lefantovce, Vladimír Toman, Čifáre, Katarína Karcolová, Jaroslav Andrášik, Marián Ďuriš, Ľuboš Kolár, Ladislav Nosian, Mária Sýkorová, Karol Ryba, Peter Šišák, Nitra, Adrián Kupeček, Čechynce, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Martin Vicena, Šaľa, Edina Izsáková, Selice, Marek Mikula, Váhovce, Roman Danáč, Z. Moravce, Norbert Adamča, Jozef Javor, Sereď, Juraj Barantal, V. Zálužie, Vladimír Konde st., N. Hrnčiarovce, Marián Šrank, V. Lapáš, Ľubomír Števanka, Preseľany, Zoltán Jancsó, Vlčany
55 - Rado Cigáň, N. Ves n/Ž., Jozef Gál, Žirany, Ľudovít Laca st., Anna Eššeová, Anton Černý, Ľuboš Baranec, Ján Štefek, Blažena Sennešová, Vlado Sásik, Elena Kreškócziová, Nitra, Alojz Vician, Beladice, Vojtech Mládek, Ľudovít Desat, Podhorany, Soňa Ligačová, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Juraj Csirik, Jozef Kučera, Dávid Jancsó, Šaľa, Miroslav Szlamka, Peter Hodúr, Kristián Forró, Váhovce, Pavol Kozma, Natálka Kozmová, D. Krškany, Vlastimil Záhon, Golianovo, Milan Maglocký, Sládkovičovo, Gabriel Tóth, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Ján Antalík, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Peter Fáber, M. Vozokany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Juraj Minár, Z. Moravce
54 - Matej Kuzmický, Ivanka, Ľudovít Laca ml., Milan Vöröš, Zuzana Gurinová, Pius Hajdák, Ján Barát, Eva Pappová, Nitra, Mária Kunkelová, Lenka Kunkelová, Anton Valo, Z. Moravce, Ján Slíž, Beladice, Karol Čurgali, Mojmírovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Milan Lazan, Štefan Žarnócay, Šaľa, Marián Strečka, Topoľčianky, Adam Liptai (Gudi), Vlčany, Anna Pacherová, Sľažany, Marek Franko, Pata, Ladislav Kiss, N. Život, Vojtech Szöke, V. Cetín, Ladislav Dvorský, Vráble
53 - Pavel König, Miro Svýba, Pavlína Letková, Nitra, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Róbert Tóth, Libor Vinkler, Šaľa, Jozef Bosák, Čapor, Patrik Balogh, Selice, Jozef Malý, Ladislav Szöke, Vráble, Štefan Bako, Močenok, Veronika Šútorová, Hostie, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Lörincz, Branč
52 - Igor Kováč ml., Jozef Gál, Výčapy-Opatovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Miriama Zborovanová, Golianovo, Rudolf Macho, Kolíňany, Ján Kozla, Žirany, Alexander Repta, Branč, Peter Solčianský, Ľubka Tasáryová, Pavol Hrnčár, Juraj Náhlovský, Marek Hrachovický, Lukáč Tomiš, Nitra, Štefan Račko, D. Krškany, Jana Jašíková, Slavo Kališ, Milan Michalko, Juraj Volčko, Šaľa, Peter Vrabec, Čakajovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, František Šabo, Obyce, Emília Malá, Vráble, Ján Dekan, Velčice
51 - Jozef Štefák, Jozef Infner, Rišňovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Richard Miškovič, Monika Rekošová, Daniel Tasáry, Pavol Puobiš, Pavol Ťapušík, Jaro Maňák, Oľga Tomeková, František Tomek, Juraj Tuchyňa, Jozef Moder, Nitra, Diana Čuláková, Koniarovce, Marianna Nerečová, Svätoplukovo, Martin Račko, D. Krškany, Rudolf Krajinčák, Báb, Milan Greguš, Zbehy, Salo Berecz, Branč, Jozef Valkovič , M. Vozokany
50 - Gabriel Bíro, Alekšince, Boris Kašuba, Ivan Dominka, František Filo, Nitra, Ivana Kunkelová, Z. Moravce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Peter Macho, Výčapy-Opatovce, Katarína Vlčeková, Lužianky, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Jozef Karásek, Hájske, František Margetin, Rišňovce, Samuel Malý, Žitava, Jozef Gajdoš, Žitavany
49 - Filip Guzmický, Ivanka, Alexandra Gálová, Žirany, Jaroslav Varga, František Imre, Ľudmila Lacová, František Hrnčiar ml., Rastislav Švec, Nitra, Pavel Períček, Rišňovce, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Pavel Borčin, Hostie, Oľga Račková, D. Krškany, Štefan Labdík, Lužianky, Sabina Nováková, P. Úľany, Marián Balko, Klasov, Marek Marcinkech, Vinodol, Emília Káčerová, Z. Moravce
48 - Štefan Miko, D. Obdokovce, František Grom, František Hrnčiar st., Milan Gráf, Juraj Vencel, Ivan Magdolen, Miroslav Šimala, Ondrej Civáň, Marián Muzika, Jozef Hudec ml., Marek Molnár, Nitra, Igor Kováč, Čeľadice, Adrián Németh, N. Život, Mária Bereczová, Branč, Daniel Varga, Pata, Peter Debnár, Zbehy, Vlado Bennár, Hájske, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Baťala ml., Žitavany, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Norbert Végh, Šaľa
47 - Július Kolník, Peter Bíro, Martina Lacinová, Milan Lacina, Nitra, Silvia Boszorádová, Hosťová, Marta Kunkelová, Ján Školník, Nora Minárová, Z. Moravce, Peter Kluka, V. Lapáš, Andrej Repta, Branč, Martin Jurík, Čakajovce, Ivana Blahová, Čeľadice, Oľga Pintérová, D. Krškany, Marek Bíro, V. Zálužie, Peter Visolajský, Štefan Novák, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ján Ballek, Hlohovec, Miroslav Staštiak, Sládkovičovo, Emil Šatan, Vozokany, Božena Školníková, Zl. Moravce
46 - Andrea Bereczová, Branč, Jozef Hudec st., Ernest Szombath, Ľubomír Kincel, Lenka Königová, Erik Schober, René Daniš, Miloš Sýkora, Anton Lieskovský, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce, Gabriel Molnár, Galanta, Štefan Beňo, T. Mlyňany, Peter Vranský, Zbehy
45 - Celestín Berecz, Branč, Tibor Berec, V. Lapáš, Peter Ivančík, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Borovský, Ingrid Lyžičiarová, Mário Šuník, Nitra, Radoslav Andrásy, Sereď, Denis Marcinkech, Vinodol, Peter Vidovič, Vinohrady, György Jakubecz, H. Saliby
44 - Richard Buday, Ladice, Marianna Barátová, Dražovce, Milan Ďurkovič, D. Saliby, Jozef Svitač, Nitra
43 - Andrej Fábry, Čab, Pavol Holták, D. Krškany, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Ladislav Nagy, Vráble, Boris Kučerka, Jaroslav Fehér, Nitra
42 - Marek Fábry, Šurianky, Ľuboš Šottník, Šaľa, Štefan Ivanič st., Čeľadice, Ján Sorad, Pohranice, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Miloš Gál ml., Žirany
41 - Marcela Bradáčová, Golianovo, Roman Uher, Šaľa
40 - Peter Baláži, V. Zálužie, Vlado Jánošík, D. Krškany, Štefan Varga, Topoľnica, Jozef Kóša, František Benc, Dušan Tirol, Ivan Eliaš, Tomáš Stoklas, Marcela Hallová, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce, Norbert Zsigmond, N. Život
39 - Jana Sklenárová, Šaľa, Anton Berecz, Branč, Jozef Plesnivý, Z. Moravce
38 - Stanislav Németh, Čechynce, Tomáš Pintér, Iveta Boszorádová, Branč, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Marián Nagy, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Marek Beňo, Silvia Madová, Nitra
37 - Jana Mráziková, Čeľadice, Štefan Maťo, V. Cetín, Zoltán Salát, K. Brod, Viliam Ďuriš, Nitra, Rudolf Matejov, Skýcov, Ján Šutka ml., Z. Moravce
36 - Imrich Guzmický, Ivanka, Rado Bajnek, Štefan Kováč, Miroslava Mikulášová, Vráble, Juraj Žilka, M. Chyndice, Vladimír Majerčík, Juraj Segíň, Sľažany, Attila Sonlajtner, Žirany
35 - Tomáš Bleho, Šaľa, Ján Hotový, N. Sady, Tibor Both, V. Meder, Peter Jasenec, Sereď
34 - Norbert Bordáš, Nitra, Jozef Horný, Irena Peťková, Z. Moravce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Richard Kaplán, Č. Hrádok, Žaneta Galová, Janíkovce
33 - Anna Jasanová, Michal Duchovič, Nitra, Peter Baják ml., Peter Greguš, Zbehy, Andrej Mareček, Čab
32 - Peter Hozák, V. Zálužie, Marek Ťapušík, Ľudmila Šimalová, Nitra
31 - Tatiana Sklenárová, Šaľa, Vladimír Kurila, Galanta, Michal Švec, Peter Turba, Nitra
30 - Silvia Poliaková, Rišo Bako, Lucia Pappová, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Tomáš Bobek, Šoporňa, Jana Tóthová, Pohranice
29 - Juraj Nemček, Cabaj-Čápor, Jozef Danada, Šaľa
28 - Matúš Zentko, Zbehy, Ľubomír Pintér, Edo Tomek, Katarína Morvaiová, Nitra, Jozef Lámoš, Jarok
27 - Jozef Dian, Lukáčovce, Peter Bleho, Vlado Matušica, Šaľa, Dávid Slíž, Sereď, Peter Bezák, Nitra, Zsolt Király, Č. Voda
26 - Zuzana Franeková, Nitra, František Szolík, Šaľa, Kristína Kováčová, Lovce
25 - Lenka Sýkorová, Nitra, Katarína Beláková, D. Krškany, Peter Kazán, Hosťová, Ivan Bielik, Topoľčianky
24 - Rado Vágai, Andrej Kušnír, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Stanislav Martinec, T. Mlyňany
23 - Ivan Bárek st., N. Hrnčiarovce, Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Trungel, Ivanka, Elena Molnárová, Výč.-Opatovce
22 - Katarína Sándorová, Kolíňany, Miroslav Zverka, Marek Nosian, Nitra, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Marcela Michalíková, Čaradice, Ľubo Lörincz, Branč
21 - Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Dana Máňová, Igor Máčik, Nitra, Michal Murčo, Miloš Murčo, Bojná, Július Pavlov, N. Ves n/Ž.
20 - Matúš Balážik, Radošina, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Mária Maďarová, Vráble, Štefan Špleha ml., Telince
19 - Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Lukáš Zima, Vráble, Mária Hegedüšová, Andrej Němec, Nitra
18 - Peter Riby, V. Cetín, Andrej Švihorík, Báb, Diana Szabová, Alexander Charizopulos, Nitra, Ernest Lenický, H. Kráľová
17 - Dušan Pista, Galanta, František Mášik, P. Gálik ml., Z. Moravce, Stano Musin, Matúš Palka, Mariana Letková, Nitra
16 - Štefan Zeman, Jelenec, Helena Krajinčáková, Báb
15 - Jozef Žák, Bohumil Louda, Nitra, Bohuš Čačaný, Sereď, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Jozef Kostoláni, Vinodol, Tibor Széker, Z. Moravce, Viliam Molnár, Výč.-Opatovce, Marcel Hoppan, Vráble
14 - Roland Németh, Nitra, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Milan Kéry, Sľažany, Alojz Bíro, V. Zálužie
13 - Marián Božik, Hosťovce, Ivan Ševčík, Ľubo Penzeš, Nitra, Martin Švelan, Cabaj, Miloš Mrázik, H. Lefantovce, Juraj Rosinský, Choča, Jozef Paulovič, Z. Moravce, Margita Škvarilová, D. Krškany
12 - Igor Dubeň, Nitra, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zoltán Szöcs, Vlčany, František Lancz, V. Mača, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Kollárovič, Galanta, Marek Kutak, Lehota
11 - Milan Fuska, Branč, Ivan Labuda, Nitra, Dominika Báreková, N. Hrnčiarovce, Pavol Zemanovič, Machulince, Róbert Špánik, Šoporňa, Stano Čapkovič, N. Sady
10 - Ladislav Seilinger, Z. Klasy, Dušan Gál, Klasov, Miroslav Považai, Štúrovo, Juraj Chovanec, Vlasta Spišáková, František Benc, Lukáč Findor, Nitra, Matúš Rábek, Močenok, Kristián Karácsony, Váhovce, Ivan Vaňo, Žirany
9 - Bohuš Konopásek, Rumanová, Juraj Dubeň, Lehota, Radoslav Ollík, Marián Borecký, Nitra, Ladislav Marcinko, Kajal, Eduard Balážik, Behynce, Ladislav Lörincz, Maroš Herenčiar, Branč, Katarína Šándorová, Kolíňany
8 - Vladimír Horník, Gabriel Vencel, Jozef Kollár, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Ľuboš Lukáčik, Alekšince, Milan Mareček, Čab, Ivan Mikušík ml., Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, František Trvalec, Rastislavice, Juraj Káčer, Čaradice, František Oravec, N. Ves n/Ž., Judita Búžiková, Branč, Miloš Kudrej, Z. Moravce
7 - Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Martin Földeši, Sereď, Michal Papp, Mária Tirolová, Nitra
6 - Ľubomír Varga, Lehota, Stanislav Brat, Golianovo, Peter Bodi, Zbehy, Pavel Mikušík, N. Hrnčiarovce, Mário Fábry, Šurianky, Kristián Szolnoki, Dyčka, Dominika Poláková, Nové Sady
5 - Juraj Šipoš, Pavol Flimel, Emil Tomek, Michal Földesi, Jozef Paulis, Miroslav Krutý, Martina Magdolenová, Nitra, Zlatica Šimáková, Štefánia Šimáková, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Anton Bábik ml., Filip Varga, Rumanová, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Petráš, Šaľa, Eugen Kováč, V. Úľany, Lukáš Valent, Hosťová, Vladimír Pavlík, T. Mlyňany, Štefan Grznár, Mário Bajan, Z. Moravce, Martin Šlezinger, Hosťovce, Tomáš Pecho, Beladice
4 - Milan Minarovič, Behynce, Anton Bábik st., Rumanová, Norbert Együd, Pohranice, Pavol Balkó, Pavol Balkó, Dajana Borovská, Evka Grmanová, Nitra, Ľuboš Král, Nevidzany, Peter Udvaros, Šaľa, Ľudovít Mravík, Žitavany, Igor Tárnoky, Jozef Masár, Z. Moravce, František Oravec, Topoľčany, Marko Takáč, Gáň, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Kvetoslava Balážová, Volkovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Marek Marcinko, Vinodol, Juraj Paška, H. Krškany, Ondrej Hupka, Čakajovce
3 - Michal Štefek, Marika Kapustová, Tatiana Tomeková, Maroš Mušák, Nitra, Mário Tóth, Štefan Mrllák, Šaľa, Martina Križanovičová, V. Zálužie, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Patrik Šebök, N. Hrnčiarovce, Eva Holecová, Branč, Peter Hamerlík, Jelka, Matúš Mareček, Čab
2 - Patrik Palka, Marián Barta, Nitra

Víťazom blahoželáme, ceny budú odovzdané čoskoro. Poprosíme víťazov, aby sa nám telefonicky ozvali na 037/692 40 22 alebo 0905 550 775.
O poradí na 3.-6. mieste rozhodlo pravidlo, známe pred súťažou, o vyššom počet lepších zásahov v jednotlivých kolách. Tretí je Bojda, pretože raz trafil 9 zápasov, štvrtý je Kompas, pretože mal dvakrát osmičku. Piaty Lörincz a šiesty Nemček zostali bez cien.
Bojda 93753665556672
Kompas 86556555648354
Lörincz 76552775746473
Nemček 56554677655662

Skryť Vypnúť reklamu

V 14. kole sa rátalo len 6 zápasov.
Štyria tipéri trafili všetkých šesť. Sú to Mária Bajáková, Ján Ehrenhold, Milan Brisuda a Peter Levický. Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY novinách.
Tipérov zdravia a za účasť v súťaži ďakujú

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  6. Aká je chémia vôní
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  8. Aká je chémia vôní
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 31 714
  2. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 16 123
  3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 739
  4. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 11 289
  5. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 9 347
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 9 026
  7. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 700
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 559
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 346
  10. Aká je chémia vôní 8 224
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Antigénové testy budú robiť na ďalšom mieste v Nitre, no len dva dni

Do areálu nemocnice sa chodia dobrovoľne testovať stovky ľudí.

Veľkokapacitné odberné miesto na Špitálskej, v areáli nemocnice

Nitra dostane milióny na kreatívne centrum. Zrekonštruuje kino aj kasárne

V centre mesta vznikne zelené átrium, v bývalých kasárňach druhý veľký park. Priestory musia byť skolaudované do januára 2023.

Takto má po obnove vyzerať kino Palace a Radlinského ulica.

Holanďania z drogovej megakauzy chceli ísť na slobodu. Neuspeli

Rekordné množstvo drog našli v nitrianskom priemyselnom parku, v nádržiach na kvapalinu, ktoré čakali na preclenie.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

Na šesť osôb, zadržaných počas protidrogovej akcie v Seredi a okolí, podali návrh na vzatie do väzby

Zásah mal súvisieť s pokračovaním akcie Venal zameranej proti drogovej zločineckej skupine.

Ilustračné foto

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ o 20.14 - doplnené o vyjadrenie Arriva Nitra

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

Starostka Kuneradu čelila odvolávaniu. Referendum nebolo platné

Kavecká podala oznámenie na Generálnu prokuratúru pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohovárania a poškodzovania cudzích práv.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Nad Pribylinou zhorela drevenica

Drevenica zhorela do tla.

Už ste čítali?